Závodník: Kubíková Květa

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček D65C 1. Kubíková Květa LPU4752 37:55
OB 15.10.2017 Oblastní žebříček D65C 1. Kubíková Květa LPU4752 47:25
OB 07.10.2017 Oblastní žebříček D65C 5. Kubíková Květa LPU4752 61:05 + 6:15
OB 24.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D70A 7. Kubíková Květa LPU4752 70:57 + 15:09
OB 23.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) D70 4. Kubíková Květa LPU4752 55:16 + 10:09
OB 10.09.2017 Žebříček B-Čechy D70B 3. Kubíková Květa LPU4752 33:29 + 2:33
OB 09.09.2017 Žebříček B-Čechy D70B 3. Kubíková Květa LPU4752 56:04 + 1:29
OB 03.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E3 D65B Kubíková Květa LPU4752 DISK
OB 02.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E2 D65B 5. Kubíková Květa LPU4752 55:32 + 12:50
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E1 D65B Kubíková Květa LPU4752 DISK
OB 13.08.2017 Rumcajsovy míle - E3 D70 1. Kubíková Květa LPU4752 37:57
OB 12.08.2017 Rumcajsovy míle - E2 D70 4. Kubíková Květa LPU4752 67:39 + 15:47
OB 11.08.2017 Rumcajsovy míle - E1 D70 1. Kubíková Květa LPU4752 48:47
OB 06.08.2017 Advanta cup 2017 - E3 D65 5. Kubíková Květa LPU4752 72:27 + 17:24
OB 05.08.2017 Advanta cup 2017 - E2 D65 3. Kubíková Květa LPU4752 42:33 + 6:46
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 - E1 D65 3. Kubíková Květa LPU4752 43:57 + 8:30
OB 16.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 D70 1. Kubíková Květa LPU4752 40:07
OB 15.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 D70 3. Kubíková Květa LPU4752 68:04 + 28:46
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 D70 2. Kubíková Květa LPU4752 34:25 + 3:36
OB 02.07.2017 Cena střední Moravy - E3 D65 4. Kubíková Květa LPU4752 59:13 + 15:27
OB 01.07.2017 Cena střední Moravy - E2 D65 2. Kubíková Květa LPU4752 43:50 + 1:23
OB 30.06.2017 Cena střední Moravy - E1 D65 3. Kubíková Květa LPU4752 36:18 + 4:55
OB 24.06.2017 Oblastní žebříček D65C 4. Kubíková Květa LPU4752 52:01 + 4:12
OB 18.06.2017 Žebříček B-Čechy D70B 1. Kubíková Květa LPU4752 33:55
OB 17.06.2017 Žebříček B-Čechy D70B 1. Kubíková Květa LPU4752 31:58
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D70A 2. Kubíková Květa LPU4752 38:59 + 0:29
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) D70 1. Kubíková Květa LPU4752 27:56
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D70B 2. Kubíková Květa LPU4752 41:12 + 0:33
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D70B 4. Kubíková Květa LPU4752 38:37 + 10:02
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D65C 1. Kubíková Květa LPU4752 45:18
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček D65C 2. Kubíková Květa LPU4752 33:07 + 0:23
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček D65C 3. Kubíková Květa LPU4752 37:11 + 3:40
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček D65C 2. Kubíková Květa LPU4752 17:35 + 2:16
OB 19.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D65C 3. Kubíková Květa LPU4752 43:32 + 6:50
OB 08.01.2017 Sprint ZHL D 21. Kubíková Květa LPU4752 44:03 + 18:25
OB 04.01.2017 Východočeský pohár veteránů 2017 D65C 3 Kubíková Květa LPU4752
OB 01.01.2017 Žebříček B-Čechy 2017 D70B 1 Kubíková Květa LPU4752
OB 18.12.2016 Vánoční sprint D 46. Kubíková Květa LPU4752 23:39 + 8:42
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček D65C 5. Kubíková Květa LPU4752 35:40 + 5:23
OB 16.10.2016 Oblastní žebříček D65C 5. Kubíková Květa LPU4752 51:54 + 12:31
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček D65C 2. Kubíková Květa LPU4752 47:32 + 0:39
OB 08.10.2016 Oblastní žebříček D65C 1. Kubíková Květa LPU4752 42:25
OB 12.09.2016 Žebříček B-Čechy 2016 D65B 3 Kubíková Květa LPU4752
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D65B 5. Kubíková Květa LPU4752 44:24 + 11:15
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D65B 4. Kubíková Květa LPU4752 57:55 + 6:38
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček D65C 2. Kubíková Květa LPU4752 40:38 + 3:32
OB 24.07.2016 Šumperský divočák - E3 D65 2. Kubíková Květa LPU4752 42:44 + 0:14
OB 23.07.2016 Šumperský divočák - E2 D65 2. Kubíková Květa LPU4752 49:00 + 8:12
OB 22.07.2016 Šumperský divočák - E1 D65 2. Kubíková Květa LPU4752 55:52 + 17:15
OB 10.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E3 D65 3. Kubíková Květa LPU4752 36:34 + 1:04
OB 09.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E2 D65 5. Kubíková Květa LPU4752 50:54 + 9:15
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E1 D65 2. Kubíková Květa LPU4752 36:11 + 2:01
OB 03.07.2016 Veteran cup - E3 D65 2. Kubíková Květa LPU4752 33:30 + 1:00
OB 02.07.2016 Veteran cup - E2 D65 3. Kubíková Květa LPU4752 63:03 + 15:32
OB 01.07.2016 Veteran cup - E1 D65 2. Kubíková Květa LPU4752 16:47 + 1:30
OB 26.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) D65A 4. Kubíková Květa LPU4752 44:27 + 6:11
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) D65 7. Kubíková Květa LPU4752 40:01 + 7:03
OB 19.06.2016 Žebříček B-Čechy D65B 3. Kubíková Květa LPU4752 40:36 + 4:27
OB 18.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati D65B 3. Kubíková Květa LPU4752 46:58 + 11:04
OB 11.06.2016 Oblastní žebříček D65C 1. Kubíková Květa LPU4752 38:36
OB 28.05.2016 Oblastní žebříček D65C 1. Kubíková Květa LPU4752 46:51
OB 15.05.2016 Žebříček B-Čechy D65B 8. Kubíková Květa LPU4752 36:50 + 5:51
OB 07.05.2016 Oblastní žebříček D65C 2. Kubíková Květa LPU4752 67:17 + 14:57
OB 01.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D65B 5. Kubíková Květa LPU4752 43:49 + 6:07
OB 30.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D65B 6. Kubíková Květa LPU4752 49:51 + 10:50
OB 09.04.2016 Oblastní žebříček D65C 5. Kubíková Květa LPU4752 44:12 + 11:25
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D65C 3. Kubíková Květa LPU4752 19:25 + 2:51
OB 20.03.2016 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D65C 2. Kubíková Květa LPU4752 40:45 + 0:06
OB 20.12.2015 Vánoční sprint D 50. Kubíková Květa LPU4752 20:12 + 7:29
OB 13.12.2015 ZHL - sprint na Karlově Koruně D 37. Kubíková Květa LPU4752 28:33 + 13:52
OB 07.11.2015 Oblastní žebříček D65C 1. Kubíková Květa LPU4752 40:38
OB 01.11.2015 Oblastní žebříček D65C 4. Kubíková Květa LPU4752 53:50 + 5:59
OB 24.10.2015 Oblastní žebříček D65C 2. Kubíková Květa LPU4752 45:11 + 3:48
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D65C 4. Kubíková Květa LPU4752 71:56 + 11:31
OB 27.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) D65A 3. Kubíková Květa LPU4752 53:10 + 14:07
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D65 4. Kubíková Květa LPU4752 56:36 + 15:55
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček D65C 1. Kubíková Květa LPU4752 49:45
OB 12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D55 Kubíková Květa LPU4752 DISK
OB 06.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D65B 3. Kubíková Květa LPU4752 38:34 + 5:23
OB 05.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D65B 3. Kubíková Květa LPU4752 49:36 + 6:30
OB 30.08.2015 Cena východních Čech - E3 D65B 3. Kubíková Květa LPU4752 39:14 + 2:50
OB 29.08.2015 Cena východních Čech - E2 D65B 1. Kubíková Květa LPU4752 59:57
OB 28.08.2015 Cena východních Čech - E1 D65B 1. Kubíková Květa LPU4752 26:42
OB 19.07.2015 Advanta cup - E5 D65 4. Kubíková Květa LPU4752 61:02 + 15:54
OB 18.07.2015 Advanta cup - E4 D65 2. Kubíková Květa LPU4752 60:36 + 1:09
OB 17.07.2015 Advanta cup - E2 D65 3. Kubíková Květa LPU4752 56:34 + 8:53
OB 17.07.2015 Advanta cup - E3 D65 5. Kubíková Květa LPU4752 106:15 + 35:24
OB 16.07.2015 Advanta cup - E1 D65 3. Kubíková Květa LPU4752 15:32 + 1:29
OB 12.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 D65 1. Kubíková Květa LPU4752 47:43
OB 11.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 D65 3. Kubíková Květa LPU4752 51:30 + 1:04
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 D65 4. Kubíková Květa LPU4752 37:45 + 4:44
OB 21.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) D65A 5. Kubíková Květa LPU4752 40:35 + 8:29
OB 20.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D65 5. Kubíková Květa LPU4752 41:04 + 8:40
OB 07.06.2015 Žebříček B-Čechy D65B 1. Kubíková Květa LPU4752 43:29
OB 06.06.2015 Žebříček B-Čechy D65B 2. Kubíková Květa LPU4752 52:22 + 3:43
OB 23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D65 2. Kubíková Květa LPU4752 19:00 + 0:57
OB 17.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D65B 4. Kubíková Květa LPU4752 64:52 + 14:55
OB 16.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D65B 5. Kubíková Květa LPU4752 38:32 + 8:43
OB 08.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D65C 1. Kubíková Květa LPU4752 40:12
OB 18.04.2015 Oblastní žebříček D65C 2. Kubíková Květa LPU4752 29:00 + 1:44
OB 18.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D65C 1. Kubíková Květa LPU4752 17:13
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček D65C 1. Kubíková Květa LPU4752 39:29
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček D65C 1. Kubíková Květa LPU4752 27:50
OB 11.10.2014 Oblastní žebříček D65C 1. Kubíková Květa LPU4752 35:00
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček D65C 1. Kubíková Květa LPU4752 58:59
OB 28.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D65A 2. Kubíková Květa LPU4752 65:32 + 10:16
OB 27.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D65 2. Kubíková Květa LPU4752 52:48 + 4:11
OB 07.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D65B 2. Kubíková Květa LPU4752 42:24 + 3:18
OB 06.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D65B 2. Kubíková Květa LPU4752 60:45 + 13:05
OB 24.08.2014 Pěkné prázdniny - E3 D65 4. Kubíková Květa LPU4752 82:54 + 17:28
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny - E1 D65 3. Kubíková Květa LPU4752 43:11 + 3:39
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny - E2 D65 2. Kubíková Květa LPU4752 28:33 + 0:20
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny D65 2. Kubíková Květa LPU4752 154:38 + 20:10
OB 10.08.2014 Rumpál - E3 D65 1. Kubíková Květa LPU4752 41:59
OB 09.08.2014 Rumpál - E2 D65 1. Kubíková Květa LPU4752 56:18
OB 08.08.2014 Rumpál - E1 D65 1. Kubíková Květa LPU4752 18:25
OB 20.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E3 D65 1. Kubíková Květa LPU4752 53:59
OB 19.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E2 D65 4. Kubíková Květa LPU4752 74:42 + 9:35
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E1 D65 3. Kubíková Květa LPU4752 43:28 + 5:52
OB 13.07.2014 Veteran cup - E3 D65 5. Kubíková Květa LPU4752 52:49 + 9:13
OB 12.07.2014 Veteran cup - E2 D65 4. Kubíková Květa LPU4752 59:25 + 13:02
OB 11.07.2014 Veteran cup - E1 D65 1. Kubíková Květa LPU4752 14:07
OB 11.07.2014 Veteran cup D65 4. Kubíková Květa LPU4752 126:21 + 13:00
OB 28.06.2014 Oblastní žebříček D65C 1. Kubíková Květa LPU4752 52:24
OB 22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D65B 3. Kubíková Květa LPU4752 80:48 + 14:47
OB 21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D65 8. Kubíková Květa LPU4752 57:14 + 12:41
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček D65C 1. Kubíková Květa LPU4752 63:13
OB 08.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D65B 7. Kubíková Květa LPU4752 61:40 + 16:21
OB 07.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D65B 8. Kubíková Květa LPU4752 73:05 + 20:01
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati D65C 1. Kubíková Květa LPU4752 45:16
OB 18.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D65B 6. Kubíková Květa LPU4752 44:57 + 7:28
OB 17.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D65B 3. Kubíková Květa LPU4752 70:21 + 12:08
OB 11.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D65B 3. Kubíková Květa LPU4752 34:53 + 8:06
OB 10.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D65B 8. Kubíková Květa LPU4752 66:20 + 23:57
OB 08.05.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Oblastní žebříček D65 Kubíková Květa LPU4752 DISK
OB 03.05.2014 Oblastní žebříček D55 5. Kubíková Kveta LPU4752 59:11 + 22:05
OB 01.05.2014 Oblastní žebříček D65C 1. Kubíková Květa LPU4752 56:49
OB 05.04.2014 Oblastní žebříček D65C 1. Kubíková Květa LPU4752 50:40
OB 29.03.2014 Oblastní žebříček D65C 1. Kubíková Květa LPU4752 51:24
OB 22.03.2014 Veřejný závod (Jarní pohár) D55 7. Kubíková Květa LPU4752 50:16 + 9:19
OB 02.11.2013 Oblastní žebříček D65C 2. Kubíková Květa LPU4752 42:22 + 3:04
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček D65C 1. Kubíková Květa LPU4752 33:37
OB 06.10.2013 Oblastní žebříček D65C 3. Kubíková Květa LPU4752 63:13 + 6:50
OB 12.01.2014 Zimní hradubická liga - sprint na Dubině D Kubíková Květa LPU4752
OB 26.04.2014 Oblastní žebříček D65C Kubíková Květa LPU4752
OB 08.05.2014 Žebříček B - Čechy - přihlášky D65B Kubíková Květa LPU4752
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup D65 Kubíková Květa LPU4752
OB 08.08.2014 Rumpál D65 Kubíková Květa LPU4752
OB 14.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH240 Kubíková Květa LPU4752
OB 21.12.2014 Vánoční sprint 2014 D Kubíková Květa LPU4752
OB 16.07.2015 Advanta cup D65 Kubíková Květa LPU4752
OB 06.09.2015 Žebříček B - Čechy D65B Kubíková Květa LPU4752
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup D65 Kubíková Květa LPU4752
OB 14.08.2015 Rumcajsovy míle D65 Kubíková Květa LPU4752
OB 14.08.2015 Rumcajsovy míle - E1 D65 Kubíková Květa LPU4752
OB 15.08.2015 Rumcajsovy míle - E2 D65 Kubíková Květa LPU4752
OB 15.08.2015 Rumcajsovy míle - E3 D65 Kubíková Květa LPU4752
OB 16.08.2015 Rumcajsovy míle - E4 D65 Kubíková Květa LPU4752
OB 28.08.2015 Cena východních Čech D65B Kubíková Květa LPU4752
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D180 Kubíková Květa LPU4752
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva HD300 Kubíková Květa LPU4752
OB 01.07.2016 Veteran cup D65 Kubíková Květa LPU4752
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup D65 Kubíková Květa LPU4752
OB 22.07.2016 Šumperský divočák D65 Kubíková Květa LPU4752
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 D65 Kubíková Květa LPU4752
OB 30.06.2017 Cena střední Moravy D65 Kubíková Květa LPU4752
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup D70 Kubíková Květa LPU4752
OB 11.08.2017 Rumcajsovy míle D70 Kubíková Květa LPU4752
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 D65B Kubíková Květa LPU4752
OB 08.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH275 Kubíková Květa LPU4752
OB 29.10.2017 Oblastní žebříček D65C Kubíková Květa LPU4752 Přihlášen