Závodník: Dítková Markéta

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 05.11.2017 Oblastní žebříček D14 34. Dítková Markéta SKV0451 54:57 + 32:04
OB 22.10.2017 Oblastní žebříček D14 17. Dítková Markéta SKV0451 28:36 + 12:34
OB 01.10.2017 Oblastní žebříček D14 6. Ditkova Marketa SKV0451 45:00 + 15:25
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček D14 6. Ditkova Marketa SKV0451 50:27 + 13:15
OB 03.09.2017 West cup - E3, oblastní žebříček D14 11. Dítková Markéta SKV0451 36:26 + 8:46
OB 02.09.2017 West cup - E2, oblastní žebříček D14 9. Dítková Markéta SKV0451 48:43 + 13:09
OB 30.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E5 D14B 7. Dítková Markéta SKV0451 48:55 + 11:43
OB 29.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E4 D14B 8. Dítková Markéta SKV0451 50:34 + 21:32
OB 28.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E3 D14B 6. Dítková Markéta SKV0451 43:38 + 7:06
OB 27.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E2 D14B 9. Dítková Markéta SKV0451 46:47 + 16:02
OB 26.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E1 D14B 6. Dítková Markéta SKV0451 40:08 + 8:25
OB 24.06.2017 Oblastní žebříček D14 4. Dítková Markéta SKV0451 40:41 + 8:11
OB 28.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 9. Dítková Markéta SKV0451 74:29 + 31:42
OB 27.05.2017 Oblastní žebříček D14 11. Dítková Markéta SKV0451 43:26 + 19:20
OB 21.05.2017 Oblastní žebříček D14 1. Dítková Markéta SKV0451 31:01
OB 20.05.2017 Oblastní žebříček D14 1. Ditkova Marketa SKV0451 32:37
OB 01.05.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E4 D14B 7. Dítková Markéta SKV0451 86:14 + 47:30
OB 30.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E3, oblastní žebříček D14B 2. Dítková Markéta SKV0451 38:40 + 6:02
OB 23.04.2017 Oblastní žebříček (Ašský štít, 54. ročník) D14 7. Dítková Markéta SKV0451 41:16 + 12:28
OB 22.04.2017 Oblastní žebříček (Aprílový závod) D14 6. Dítková Markéta SKV0451 34:47 + 11:40
OB 16.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E3 D14 21. Dítková Markéta SKV0451 65:50 + 38:37
OB 14.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E1 D14 21. Dítková Markéta SKV0451 56:20 + 27:14
OB 09.04.2017 Oblastní žebříček D14 14. Dítková Markéta SKV0451 61:53 + 32:32
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček D14 10. Dítková Markéta SKV0451 17:45 + 6:00
OB 08.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 13. Dítková Markéta SKV0451 40:15 + 14:37
OB 02.04.2017 Oblastní žebříček D14 8. DĂ­tková MarkĂ©ta SKV0451 38:54 + 15:59
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 13. DĂ­tková MarkĂ©ta SKV0451 22:58 + 12:02
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček D14 11. DĂ­tková MarkĂ©ta SKV0451 23:13 + 5:09
OB 01.04.2017 Sprintový žebříček ZČO 2017 D14 13 Dítková Markéta SKV0451
OB 01.04.2017 Oblastní soutěž - Západ 2017 D14 4 Dítková Markéta SKV0451
OB 12.03.2017 Oblastní žebříček D14 7. Dítková Markéta SKV0451 36:59 + 8:46
OB 11.03.2017 Oblastní žebříček D14 9. Dítková Markéta SKV0451 28:06 + 11:10
OB 25.09.2016 Oblastní žebříček D12 12. Dítková Markéta SKV0451 37:43 + 17:52
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D12 12. Dítková Markéta SKV0451 45:50 + 13:39
OB 28.08.2016 West cup - E3, oblastní žebříček D12B 12. Dítková Markéta SKV0451 47:56 + 26:14
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 D12B 8. Dítková Markéta SKV0451 35:54 + 17:05
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 D12B 10. Dítková Markéta SKV0451 31:09 + 10:31
OB 12.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 D12B 11. Dítková Markéta SKV0451 21:47 + 8:55
OB 11.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 D12B 5. Dítková Markéta SKV0451 41:09 + 3:47
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 D12B 13. Dítková Markéta SKV0451 46:14 + 20:43
OB 30.07.2016 Eduard 2016 - E2 D12 4. Dítková Markéta SKV0451 36:27 + 4:39
OB 29.07.2016 Eduard 2016 - E1 D12 5. Dítková Markéta SKV0451 37:03 + 7:29
OB 03.07.2016 Oblastní žebříček D12 4. Dítková Markéta SKV0451 44:09 + 14:31
OB 01.07.2016 Veřejný závod D12 1. Dítková Markéta SKV0451 30:22
OB 12.06.2016 Oblastní žebříček D12 Dítková Markéta SKV0451 DNS
OB 11.06.2016 Veřejný závod D12 5. Dítková Markéta SKV0451 18:00 + 3:40
OB 11.06.2016 Oblastní žebříček D12 3. Dítková Markéta SKV0451 23:23 + 3:14
OB 22.05.2016 Jarní trojúhelník - E3, oblastní žebříček D12B 3. Dítková Markéta SKV0451 30:22 + 2:37
OB 21.05.2016 Jarní trojúhelník - E2, mistrovství oblasti na krátké trati D12B 11. Dítková Markéta SKV0451 53:58 + 28:41
OB 20.05.2016 Jarní trojúhelník - E1 D12B 3. Dítková Markéta SKV0451 22:07 + 2:31
OB 24.04.2016 Oblastní žebříček (Ašský štít) D12 6. Dítková Markéta SKV0451 24:44 + 4:36
OB 23.04.2016 Oblastní žebříček (Aprílový závod) D12 7. Dítková Markéta SKV0451 36:46 + 16:35
OB 10.04.2016 Oblastní žebříček D12 3. Dítková Markéta SKV0451 30:03 + 5:53
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 7. Dítková Markéta SKV0451 13:19 + 3:08
OB 03.04.2016 Oblastní žebříček D12 15. Dítková Markéta SKV0451 28:09 + 10:04
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček D12 16. Dítková Markéta SKV0451 28:39 + 9:54
OB 12.03.2016 Veřejný závod (Jarní skály) D12 7. Dítková Markéta SKV0451 30:49 + 6:49
OB 25.10.2015 Oblastní žebříček D12 16. Dítková Markéta SKV0451 25:13 + 7:29
OB 04.10.2015 Oblastní žebříček D12 10. Dítková Markéta SKV0451 76:40 + 51:41
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D12 7. Dítková Markéta SKV0451 28:13 + 6:39
OB 03.10.2015 5. závod Sprintového poháru ZČO D12 5. Dítková Markéta SKV0451 25:51 + 10:46
OB 20.09.2015 Oblastní žebříček D12 12. Dítková Markéta SKV0451 54:14 + 26:16
OB 05.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy P Dítková Markéta SKV0451 DNS
OB 30.08.2015 West cup - E3, oblastní žebříček D12B 15. Dítková Markéta SKV0451 58:36 + 34:19
OB 29.08.2015 West cup - E2, oblastní žebříček D12B 13. Dítková Markéta SKV0451 38:27 + 13:45
OB 28.08.2015 West cup - E1 D12B 15. Dítková Markéta SKV0451 17:36 + 7:23
OB 18.07.2015 Advanta cup - E4 D12 15. Dítková Markéta SKV0451 26:30 + 7:51
OB 17.07.2015 Advanta cup - E2 D12 21. Dítková Markéta SKV0451 37:20 + 18:38
OB 17.07.2015 Advanta cup - E3 D12 5. Dítková Markéta SKV0451 19:01 + 3:35
OB 16.07.2015 Advanta cup - E1 D12 19. Dítková Markéta SKV0451 28:04 + 13:21
OB 20.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) P2 12. Dítková Markéta SKV0451 39:31 + 17:58
OB 19.06.2015 Veřejný modelový závod (MČR KT) D12 1. Dítková Markéta SKV0451 34:38
OB 14.06.2015 Oblastní žebříček D12 4. Dítková Markéta SKV0451 23:05 + 3:31
OB 13.06.2015 Oblastní žebříček D12 7. Dítková Markéta SKV0451 47:39 + 20:08
OB 13.06.2015 Veřejný závod D12 8. Dítková Markéta SKV0451 13:29 + 4:10
OB 24.05.2015 Oblastní žebříček D12 8. Markéta Dítková SKV0451 57:09 + 30:09
OB 23.05.2015 Oblastní žebříček D12 10. Markéta Dítková SKV0451 34:39 + 14:08
OB 10.05.2015 Jarní trojúhelník - E4 D12B 8. Dítková Markéta SKV0451 32:32 + 9:56
OB 09.05.2015 Jarní trojúhelník - E2, oblastní žebříček D12B 17. Dítková Markéta SKV0451 41:31 + 21:17
OB 09.05.2015 Jarní trojúhelník - E3 D12B 8. Dítková Markéta SKV0451 16:48 + 4:46
OB 08.05.2015 Jarní trojúhelník - E1, mistrovství oblasti na klasické trati D12B 6. Dítková Markéta SKV0451 41:47 + 14:34
OB 26.04.2015 Oblastní žebříček D12 9. Dítková Markéta 2004 SKV0451 38:07 + 16:00
OB 25.04.2015 Oblastní žebříček D12 8. Dítková Markéta 2004 SKV0451 33:04 + 16:37
OB 19.04.2015 Oblastní žebříček D12 7. Dítková Markéta SKV0451 35:09 + 10:44
OB 18.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 10. Dítková Markéta SKV0451 31:39 + 11:29
OB 12.04.2015 Oblastní žebříček D12 12. Dítková Markéta SKV0451 35:19 + 14:48
OB 11.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 10. Dítková Markéta SKV0451 16:14 + 6:29
OB 29.03.2015 Oblastní žebříček D12 10. Dítková Markéta SKV0451 58:12 + 29:51
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček D12 9. Dítková Markéta SKV0451 38:52 + 16:19
OB 14.03.2015 Veřejný závod (Jarní skály) D12 16. Dítková Markéta SKV0451 56:37 + 25:36
OB 05.10.2014 Oblastní žebříček D10 6. Dítková Markéta SKV0451 17:59 + 3:41
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček D10 4. Dítková Markéta SKV0451 13:52 + 1:02
OB 31.08.2014 Oblastní žebříček, West cup - E3 D10 8. Dítková Markéta SKV0451 66:47 + 39:39
OB 30.08.2014 Oblastní žebříček, West cup - E2 D10 7. Dítková Markéta SKV0451 32:52 + 13:43
OB 29.08.2014 West cup - E1 D10 2. Dítková Markéta SKV0451 32:36 + 0:28
OB 17.08.2014 Rumcajsovy míle - E3 D10 8. Dítková Markéta SKV0451 36:20 + 17:36
OB 17.08.2014 Rumcajsovy míle - E4 D10 10. Dítková Markéta SKV0451 54:28 + 38:45
OB 06.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E3 D10 11. Dítková Markéta SKV0451 41:37 + 21:49
OB 05.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E2 D10 9. Dítková Markéta SKV0451 36:45 + 17:39
OB 04.07.2014 Sedmihoří 2014 - E1 D10 10. Dítková Markéta SKV0451 35:58 + 14:32
OB 30.03.2014 Oblastní žebříček Linie 21. Nováková Anička SKV0451 48:35 + 32:24
OB 04.07.2014 Sedmihoří 2014 D10 Dítková Markéta SKV0451
OB 16.08.2014 Rumcajsovy míle D10 Dítková Markéta SKV0451
OB 29.08.2014 West cup D10 Dítková Markéta SKV0451
OB 11.04.2015 Mistrovství oblasti štafet HD12 Dítková Markéta SKV0451
OB 08.05.2015 Jarní trojúhelník D12B Dítková Markéta SKV0451
OB 30.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D12C Dítková Markéta ZCO0456
OB 06.06.2015 Žebříček B-Čechy D12C Dítková Markéta SKV0451
OB 07.06.2015 Žebříček B-Čechy D12C Dítková Markéta SKV0451
OB 14.08.2015 Rumcajsovy míle D12 Dítková Markéta SKV0451
OB 14.08.2015 Rumcajsovy míle - E1 D12 Dítková Markéta SKV0451
OB 15.08.2015 Rumcajsovy míle - E2 D12 Dítková Markéta SKV0451
OB 15.08.2015 Rumcajsovy míle - E3 D12 Dítková Markéta SKV0451
OB 16.08.2015 Rumcajsovy míle - E4 D12 Dítková Markéta SKV0451
OB 30.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D12 Dítková Markéta ZCO0456
OB 16.07.2015 Advanta cup D12 Dítková Markéta SKV0451
OB 28.08.2015 West cup D12B Dítková Markéta SKV0451
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček D12 Dítková Markéta SKV0451
OB 17.11.2015 SMIK - 22.Mistrovství světa ve SMIKu D Dítková Markéta SKV0451
OB 05.12.2015 Čertovy rohy D Dítková Markéta SKV0451
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 D12B Dítková Markéta SKV0451
OB 07.05.2016 Oblastní žebříček D12 Dítková Markéta SKV0451
OB 08.05.2016 Oblastní žebříček D12 Dítková Markéta SKV0451
OB 20.05.2016 Jarní trojúhelník D12B Dítková Markéta SKV0451
OB 04.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D12 Dítková Markéta ZCO0456
OB 04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D12 Dítková Markéta ZCO0456
OB 05.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D12 Dítková Markéta ZCO0456
OB 29.07.2016 Eduard 2016 D12 Dítková Markéta SKV0451
OB 26.08.2016 West cup D12B Dítková Markéta SKV0451
OB 16.10.2016 Veřejný závod (Vodňanský kapr) D12 Dítková Markéta SKV0451
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček (Vodňanský kapr) D12 Dítková Markéta SKV0451
OB 17.11.2016 SMIK - 23.Mistrovství světa ve SMIKu D Dítková Markéta SKV0451
OB 04.12.2016 Čertovy hrby D Dítková Markéta SKV0451
OB 14.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 D14 Dítková Markéta SKV0451
OB 15.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E2 D14 Dítková Markéta SKV0451
OB 11.03.2017 Mistrovství oblasti štafet HD14 Dítková Markéta SKV0451
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 D14B Dítková Markéta SKV0451
OB 01.09.2017 West cup D14 Dítková Markéta SKV0451
OB 17.11.2017 SMIK - 24.Mistrovství světa ve SMIKu D Dítková Markéta SKV0451 Přihlášen
OB 03.12.2017 Cesta do pekel D Dítková Markéta SKV0451 Přihlášen