Závodník: Plhalová Šárka

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D18B 17. Plhalová Šárka ASU0097 47:02 + 11:33
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) D18C 11. Plhalová Šárka ASU0097 29:31 + 5:40
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (finále), WRE D18 36. Plhalová Šárka ASU0097 18:28 + 4:07
OB 22.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) D18B 8. Plhalová Šárka ASU0097 62:59 + 8:03
OB 01.01.2017 INOV-8 CUP - žebříček A 2017 D18A 50 Plhalová Šárka ASU0097
OB 29.10.2016 Oblastní žebříček D18C 2. Plhalová Šárka ASU0097 51:18 + 2:15
OB 28.10.2016 Oblastní žebříček D18C 1. Plhalová Šárka ASU0097 34:48
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček D18C 1. Plhalová Šárka ASU0097 37:16
OB 03.10.2016 INOV-8 CUP - žebříček A 2016 D16A 22 Plhalová Šárka ASU0097
OB 02.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) D16C 16. Plhalová Šárka ASU0097 47:32 + 9:22
OB 01.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) D16A 20. Plhalová Šárka ASU0097 50:58 + 9:34
OB 17.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16A 19. Plhalová Šárka ASU0097 12:45 + 2:14
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16A 26. Plhalová Šárka ASU0097 33:59 + 6:54
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16A 29. Plhalová Šárka ASU0097 60:23 + 15:21
OB 22.07.2016 Šumperský divočák - E1 D18 2. Plhalová Šárka ASU0097 29:45 + 1:51
OB 17.07.2016 Grand prix Silesia - E6 D16 9. Plhalová Šárka ASU0097 63:55 + 9:30
OB 16.07.2016 Grand prix Silesia - E4 D16 2. Plhalová Šárka ASU0097 35:13 + 2:59
OB 16.07.2016 Grand prix Silesia - E5 D16 3. Plhalová Šárka ASU0097 26:36 + 2:53
OB 15.07.2016 Grand prix Silesia - E2 D16 7. Plhalová Šárka ASU0097 44:01 + 3:37
OB 15.07.2016 Grand prix Silesia - E3 D16 1. Plhalová Šárka ASU0097 23:40
OB 14.07.2016 Grand prix Silesia - E1 D16 7. Plhalová Šárka ASU0097 29:35 + 8:13
OB 10.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E3 D16B 10. Plhalová Šárka ASU0097 51:11 + 15:08
OB 09.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E2 D16B 5. Plhalová Šárka ASU0097 42:05 + 4:40
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E1 D16B 6. Plhalová Šárka ASU0097 31:48 + 5:06
OB 06.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E4 D21A 5. Plhalová Šárka ASU0097 50:32 + 7:13 055705570
OB 05.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E3 D21A 9. Plhalová Šárka ASU0097 53:10 + 13:53 053225322
OB 04.07.2016 Veřejný závod D21 11. Plhalová Šárka ASU0097 15:48 + 3:30 054695469
OB 03.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E2 D21A 9. Plhalová Šárka ASU0097 69:56 + 21:02 047194719
OB 02.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E1 D21A 8. Plhalová Šárka ASU0097 36:20 + 8:52 056095609
OB 26.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) D16B 16. Plhalová Šárka ASU0097 39:54 + 11:30
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) D16A 9. Plhalová Šárka ASU0097 29:42 + 3:15
OB 07.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D16 22. Plhalová Šárka ASU0097 13:53 + 2:22
OB 01.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16A 6. Plhalová Šárka ASU0097 30:04 + 4:43
OB 30.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16A 14. Plhalová Šárka ASU0097 51:55 + 13:52
OB 23.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 1. Plhalová Šárka ASU0097 39:21
OB 16.04.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D16 9. Plhalová Šárka ASU0097 39:58 + 7:39
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D18 1. Plhalová Šárka ASU0097 15:55
OB 06.04.2016 Mistrovství oblasti v nočním OB D21 4. Plhalová Šárka ASU0097 84:40 + 20:20 000000
OB 20.03.2016 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D21C 21. Plhalová Šárka ASU0097 43:00 + 7:48 044544454
OB 31.10.2015 Oblastní žebříček D18C Plhalová Šárka ASU0097 DISK
OB 28.10.2015 Oblastní žebříček D18C 2. Plhalová Šárka ASU0097 26:37 + 1:57
OB 17.10.2015 Oblastní žebříček D18C 1. Plhalová Šárka ASU0097 42:19
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D18C 1. Plhalová Šárka ASU0097 32:56
OB 28.09.2015 INOV-8 CUP - žebříček A D16A 19 Plhalová Šárka ASU0097
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D16C 8. Plhalová Šárka ASU0097 42:35 + 1:41
OB 12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16A 11. Plhalová Šárka ASU0097 15:14 + 2:27
OB 06.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16A 32. Plhalová Šárka ASU0097 35:49 + 11:32
OB 05.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16A 26. Plhalová Šárka ASU0097 59:12 + 17:53
OB 30.08.2015 Cena východních Čech - E3 D16B 6. Plhalová Šárka ASU0097 33:05 + 2:31
OB 29.08.2015 Cena východních Čech - E2 D16B 4. Plhalová Šárka ASU0097 50:11 + 9:28
OB 28.08.2015 Cena východních Čech - E1 D16B 10. Plhalová Šárka ASU0097 40:23 + 11:48
OB 17.08.2015 VD - middle Rakousko 1 D 21. Plhalová Šárka ASU0097 68:42 + 39:29
OB 17.08.2015 VD - middle Rakousko 2 D 16. Plhalová Šárka ASU0097 48:44 + 15:56
OB 09.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 D16A 16. Plhalová Šárka ASU0097 54:17 + 17:29
OB 08.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 D16A 7. Plhalová Šárka ASU0097 39:01 + 7:09
OB 07.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 D16A 11. Plhalová Šárka ASU0097 37:05 + 8:02
OB 06.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 D16A 15. Plhalová Šárka ASU0097 43:26 + 8:43
OB 05.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 D16A 12. Plhalová Šárka ASU0097 34:31 + 9:21
OB 19.07.2015 Advanta cup - E5 D16 7. Plhalová Šárka ASU0097 35:20 + 2:11
OB 18.07.2015 Advanta cup - E4 D16 3. Plhalová Šárka ASU0097 50:15 + 8:10
OB 17.07.2015 Advanta cup - E2 D16 10. Plhalová Šárka ASU0097 44:23 + 13:53
OB 17.07.2015 Advanta cup - E3 D16 3. Plhalová Šárka ASU0097 37:46 + 4:03
OB 16.07.2015 Advanta cup - E1 D16 1. Plhalová Šárka ASU0097 15:53
OB 27.06.2015 Oblastní žebříček D18C 2. Plhalová Šárka ASU0097 39:17 + 3:56
OB 21.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) D16A 13. Plhalová Šárka ASU0097 27:11 + 4:27
OB 20.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D16A 2. Plhalová Šárka ASU0097 20:18 + 0:13
OB 07.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16A 25. Plhalová Šárka ASU0097 33:39 + 8:32
OB 06.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16A 11. Plhalová Šárka ASU0097 58:32 + 14:04
OB 30.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16A 24. Plhalová Šárka ASU0097 12:03 + 2:29
OB 23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D16 28. Plhalová Šárka ASU0097 13:06 + 2:35
OB 17.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16A 14. Plhalová Šárka ASU0097 49:42 + 11:11
OB 16.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16A 26. Plhalová Šárka ASU0097 40:00 + 13:57
OB 01.05.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D18 1. Plhalová Šárka ASU0097 15:29
OB 25.04.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D16 24. Plhalová Šárka ASU0097 56:30 + 18:48
OB 24.04.2015 Kvalifikace OLK na LODM - závod 3 DS 1. Plhalová Šárka ASU0097 11:59
OB 18.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček D16B 4. Plhalová Šárka ASU0097 37:56 + 4:25
OB 17.04.2015 Kvalifikace OLK na LODM - závod 2 DS 1. Plhalová Šárka ASU0097 16:05
OB 11.04.2015 Oblastní žebříček D18C 1. Plhalová Šárka ASU0097 55:07
OB 10.04.2015 Kvalifikace OLK na LODM - závod 1 DS 1. Plhalová Šárka ASU0097 17:35
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček (První kufr) D16C 1. Plhalová Šárka ASU0097 43:33
OB 01.11.2014 Oblastní žebříček (Poslední kufr) D14C 8. Plhalová Šárka ASU0097 33:52 + 12:33
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček D16C 1. Plhalová Šárka ASU0097 51:46
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček D16C 1. Plhalová Šárka ASU0097 29:48
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček D16C 1. Plhalová Šárka ASU0097 42:51
OB 07.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D14B 1. Plhalová Šárka ASU0097 20:50
OB 06.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D14B 9. Plhalová Šárka ASU0097 33:25 + 5:52
OB 31.08.2014 Cena východních Čech - E3 D14A 13. Plhalová Šárka ASU0097 32:16 + 7:07
OB 30.08.2014 Cena východních Čech - E2 D14A 2. Plhalová Šárka ASU0097 26:15 + 0:59
OB 29.08.2014 Cena východních Čech - E1 D14A 33. Plhalová Šárka ASU0097 46:24 + 24:26
OB 29.08.2014 Cena východních Čech D14A 18. Plhalová Šárka ASU0097 104:55 + 30:58
OB 10.08.2014 Magnus cup - E3 D18 2. Plhalová Šárka ASU0097 29:47 + 1:41
OB 09.08.2014 Magnus cup - E2 D18 4. Plhalová Šárka ASU0097 57:54 + 12:06
OB 08.08.2014 Magnus cup - E1 D18 3. Plhalová Šárka ASU0097 33:38 + 7:19
OB 20.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E3 D14A 8. Plhalová Šárka ASU0097 44:25 + 13:10
OB 19.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E2 D14A 7. Plhalová Šárka ASU0097 41:24 + 6:24
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E1 D14A 3. Plhalová Šárka ASU0097 28:08 + 1:20
OB 22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16C 2. Plhalová Šárka ASU0097 39:32 + 2:30
OB 21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D16B 13. Plhalová Šárka ASU0097 43:44 + 10:51
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček D14C 1. Plhalová Šárka ASU0097 31:34
OB 08.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D14B 1. Plhalová Šárka ASU0097 23:19
OB 07.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D14B 6. Plhalová Šárka ASU0097 39:15 + 9:13
OB 18.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D14B 8. Plhalová Šárka ASU0097 26:52 + 4:27
OB 17.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D14B 13. Plhalová Šárka ASU0097 40:29 + 5:42
OB 11.05.2014 Žebříček B-Morava D14B 6. Plhalová Šárka ASU0097 32:16 + 5:12
OB 10.05.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D14B 1. Plhalová Šárka ASU0097 33:46
OB 08.05.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Oblastní žebříček D16 15. Plhalová Šárka ASU0097 14:04 + 2:17
OB 26.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D16 9. Plhalová Šárka ASU0097 44:14 + 7:56
OB 12.04.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy) D14B 1. Plhalová Šárka ASU0097 33:03
OB 08.04.2014 Žebříček B - Morava - přihlášky D14B 1. Plhalová Šárka ASU0097
OB 22.03.2014 Veřejný závod (Jarní pohár) D21D 4. Plhalová Šárka ASU0097 38:35 + 5:47 022332233
OB 01.03.2014 Předjarní kotár 2014 D14 1. Plhalová Šárka ASU0097 12:11
OB 23.02.2014 6. kolo ZHL - One-man relay D 6. Plhalová Šárka ASU0097 42:00 + 5:31
OB 28.10.2013 Oblastní žebříček D14C 2. Plhalová Šárka ASU0097 31:10 + 0:53
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček D14C 1. Plhalová Šárka ASU0097 27:16
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček D14C 2. Plhalová Šárka ASU0097 34:39 + 1:26
OB 15.09.2013 Žebříček B - Morava D14B 11. Šárka Plhalová ASU0097 34:54 + 7:57
OB 14.09.2013 Žebříček B - Morava D14B 4. Šárka Plhalová ASU0097 40:25 + 5:40
OB 01.09.2013 Cena východních Čech - E3 D14A 11. Plhalová Šárka ASU0097 46:34 + 11:45
OB 31.08.2013 Cena východních Čech - E2 D14A 18. Plhalová Šárka ASU0097 41:28 + 12:03
OB 30.08.2013 Cena východních Čech - E1 D14A 12. Plhalová Šárka ASU0097 33:47 + 6:51
OB 18.08.2013 Magnus cup - E4 D14 2. Plhalová Šárka ASU0097 44:01 + 0:13
OB 17.08.2013 Magnus cup - E3 D14 1. Plhalová Šárka ASU0097 20:56
OB 02.06.2013 Žebříček B - Morava D14B 2. Plhalová Šárka ASU0097 23:02 + 0:24
OB 01.06.2013 Žebříček B - Morava D14B 8. Plhalová Šárka ASU0097 33:10 + 5:09
OB 19.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) D14B 1. Plhalová Šárka ASU0097 29:55
OB 18.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) D14B 9. Plhalová Šárka ASU0097 50:37 + 12:52
OB 12.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava D14B 6. Plhalová Šárka ASU0097 27:17 + 3:07
OB 11.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček D14B 15. Plhalová Šárka ASU0097 41:36 + 12:17
OB 27.04.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D14 2. Plhalová Šárka ASU0097 34:10 + 0:54
OB 25.04.2013 Žebříček B - Morava - přihlášky D14B 5. Plhalová Šárka ASU0097
OB 20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu D14 2. Plhalová Šárka ASU0097 15:00 + 0:38
OB 20.04.2013 Oblastní žebříček D14C 1. Plhalová Šárka ASU0097 23:45
OB 12.04.2013 Kvalifikace OLK na LODM – závod č.1 DM 1. Plhalová Šárka ASU0097 11:12
OB 23.03.2013 Oblastní žebříček (První jarní kufr) D14C 1. Plhalová Šárka ASU0097 29:30
OB 06.04.2013 Žebříček B - Morava (Mistrovství Moravy a Slezska) D14B Plhalová Šárka ASU0097
OB 19.04.2013 Kvalifikace OLK na LODM – závod č.2 DM Plhalová Šárka ASU0097
OB 18.05.2013 Kvalifikace OLK na LODM – závod č.4 DM Plhalová Šárka ASU0097
OB 16.05.2013 Krajské finále Přeboru škol + kvalifikace OLK na LODM – závod č.3 D III Plhalová Šárka ASU0097
OB 30.08.2013 Cena východních Čech D14A Plhalová Šárka ASU0097
OB 16.08.2013 Magnus cup D14 Plhalová Šárka ASU0097
OB 07.09.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Plhalová Šárka ASU0097
OB 08.09.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Plhalová Šárka ASU0097
OB 28.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, ČPŠ, ČLK D14 Plhalová Šárka ASU0097
OB 29.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, ČLK, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DH14 Plhalová Šárka ASU0097
LOB 15.03.2014 Český pohár, Žebříček A a B - noční sprint D14 Plhalová Šárka SSU0050
LOB 16.03.2014 Mistrovství ČR v LOB na krátké trati, Český pohár, Žebříček A a B D14 Plhalová Šárka SSU0050
LOB 15.03.2014 Český pohár, Žebříček A a B D14 Plhalová Šárka SSU0050
OB 23.03.2014 Český pohár štafet D18 Plhalová Šárka ASU0097
OB 29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D14C Plhalová Šárka ASU0097
OB 04.04.2014 Mistrovství oblasti v nočním OB D16C Plhalová Šárka ASU0097
OB 13.04.2014 Český pohár štafet (Mistrovství Moravy), Mistrovství oblasti štafet D18 Plhalová Šárka ASU0097
OB 27.04.2014 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet D14 Plhalová Šárka ASU0097
OB 24.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D18 Plhalová Šárka ASU0097
OB 25.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D18 Plhalová Šárka ASU0097
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup D14A Plhalová Šárka ASU0097
OB 08.08.2014 Magnus cup D18 Plhalová Šárka ASU0097
OB 13.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D14C Plhalová Šárka ASU0097
OB 13.09.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D18 Plhalová Šárka ASU0097
OB 14.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Plhalová Šárka ASU0097
OB 11.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Plhalová Šárka ASU0097
OB 12.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DOROST Plhalová Šárka ASU0097
LOB 17.01.2015 Český pohár, ŽA, ŽB D17 Plhalová Šárka SSU0050
OB 19.04.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D18 Plhalová Šárka ASU0097
OB 26.04.2015 Český pohár štafet D18 Plhalová Šárka ASU0097
OB 02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D18 Plhalová Šárka ASU0097
OB 30.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D18 Plhalová Šárka ASU0097
OB 31.05.2015 Český pohár štafet D18 Plhalová Šárka ASU0097
OB 16.07.2015 Advanta cup D16 Plhalová Šárka ASU0097
OB 27.06.2015 Oblastní žebříček štafet D18-99 Plhalová Šárka ASU0097
OB 28.08.2015 Cena východních Čech D16B Plhalová Šárka ASU0097
OB 12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet D18 Plhalová Šárka ASU0097
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček štafet D15-99 Plhalová Šárka ASU0097
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D18 Plhalová Šárka ASU0097
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOROST Plhalová Šárka ASU0097
OB 28.11.2015 O-Gala 2015 O-Gala Plhalová Šárka ASU0097
OB 17.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D18 Plhalová Šárka ASU0097
OB 24.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D18 Plhalová Šárka ASU0097
OB 08.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Plhalová Šárka ASU0097
OB 28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D16A Plhalová Šárka ASU0097
OB 29.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16A Plhalová Šárka ASU0097
OB 04.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16A Plhalová Šárka ASU0097
OB 14.07.2016 Grand prix Silesia D16 Plhalová Šárka ASU0097
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup D16B Plhalová Šárka ASU0097
OB 02.07.2016 Cena střední Moravy 2016 D21A Plhalová Šárka ASU0097
OB 17.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D18 Plhalová Šárka ASU0097
OB 18.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Plhalová Šárka ASU0097
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D18 Plhalová Šárka ASU0097
OB 23.04.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti D18 Plhalová Šárka ASU0097
OB 06.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) DH18 Plhalová Šárka ASU0097