Závodník: Bulířová Žofie

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 10.09.2017 Žebříček B-Čechy D10C 13. Bulířová Žofie TAP0850 50:34 + 21:52
OB 09.09.2017 Žebříček B-Čechy D10C 11. Bulířová Žofie TAP0850 30:53 + 9:52
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 - E1 D10 10. Bulířová Žofie TAP0850 23:00 + 6:40
OB 30.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E5 D10 17. Bulířová Žofie TAP0850 45:15 + 23:47
OB 29.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E4 D10 18. Bulířová Žofie TAP0850 42:27 + 22:39
OB 28.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E3 D10 18. Bulířová Žofie TAP0850 37:01 + 19:52
OB 27.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E2 D10 6. Bulířová Žofie TAP0850 24:01 + 3:55
OB 26.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E1 D10 5. Bulířová Žofie TAP0850 29:08 + 5:29
OB 14.06.2017 5. závod Žaket Pražského poháru žactva D10 8. Bulířová Žofie TAP0850 30:32 + 10:00
OB 07.06.2017 PPŽ Rohožník D10 2. Zofie Bulírová TAP0850 15:24 + 0:04
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 15. Bulířová Žofie TAP0850 38:29 + 15:23
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 18. Bulířová Žofie TAP0850 40:21 + 24:12
OB 31.05.2017 3. závod Pražského poháru žactva D10 3. Bulířová Žofie TAP0850 20:35 + 2:21
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 16. Bulířová Žofie TAP0850 35:50 + 14:34
OB 24.05.2017 2. závod Pražského poháru žactva - WOD D10 7. Bulířová Žofie TAP0850 17:59 + 4:08
OB 17.05.2017 1. závod Pražského poháru žactva D10 12. Bulířová Žofie TAP0850 39:37 + 17:07
OB 14.05.2017 Žebříček B-Čechy D10C 3. Bulířová Žofie TAP0850 19:26 + 2:45
OB 13.05.2017 Žebříček B-Čechy D10C 6. Bulířová Žofie TAP0850 33:01 + 9:06
OB 08.05.2017 Oblastní žebříček D10 1. Bulířová Žofie TAP0850 22:06
OB 22.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 2. Bulířová Žofie TAP0850 19:47 + 0:52
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček D10 11. Bulířová Žofie TAP0850 28:39 + 15:09
OB 02.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 2. Bulířová Žofie TAP0850 9:39 + 0:08
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček D10 20. Bulířová Žofie TAP0850 59:40 + 35:03
OB 01.04.2017 Pražský žebříček DH10 - jaro 2017 D10 5 Bulířová Žofie TAP0850
OB 01.04.2017 Pražský pohár žactva 2017 - děti DH10 D10 6 Bulířová Žofie TAP0850
OB 23.10.2016 Oblastní žebříček D10 7. Bulířová Žofie TAP0850 26:23 + 9:29
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček D10 20. Bulířová Žofie TAP0850 27:47 + 11:12
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D10 7. Bulířová Žofie TAP0850 21:53 + 4:58
OB 24.09.2016 Veřejný závod D14 28. Bulířová Žofie TAP0850 22:20 + 10:18
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 12. Bulířová Žofie TAP0850 25:42 + 10:00
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 17. Bulířová Žofie TAP0850 47:01 + 18:49
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 D10 5. Bulířová Žofie TAP0850 26:39 + 6:36
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 D10 21. Bulířová Žofie TAP0850 46:22 + 24:35
OB 12.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 D10 24. Bulířová Žofie TAP0850 32:30 + 19:39
OB 11.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 D10 24. Bulířová Žofie TAP0850 59:01 + 37:53
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 D10 23. Bulířová Žofie TAP0850 54:15 + 37:41
OB 15.06.2016 Pražský pohár žactva D10 14. Bulířová Žofie TAP0850 28:13 + 10:01
OB 08.06.2016 5. závod Žaket pražského poháru žactva D10 30. Bulířová Žofie TAP0850 37:37 + 24:11
OB 01.06.2016 4.závod pražského poháru žactva (PPŽ) D10 20. Bulířová Žofie TAP0850 39:44 + 22:26
OB 25.05.2016 3. závod Pražského poháru žactva D10 2. Bulířová Žofie TAP0850 17:03 + 1:44
OB 18.05.2016 2. závod Žaket pražský pohár žactva D10 22. Bulířová Žofie TAP0850 32:46 + 17:36
OB 11.05.2016 1. závod Žaket pražský pohár žactva - World orienteering day 2016 D10 20. Bulířová Žofie TAP0850 37:46 + 23:11
OB 01.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 9. Bulířová Žofie TAP0850 22:12 + 4:35
OB 30.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 9. Bulířová Žofie TAP0850 48:26 + 29:00
OB 24.04.2016 Oblastní žebříček D10 26. Bulířová Žofie TAP0850 86:40 + 61:37
OB 10.04.2016 Oblastní žebříček D10 Bulířová Žofie TAP0850 DISK
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 9. Bulířová Žofie TAP0850 30:50 + 12:27
OB 03.04.2016 Oblastní žebříček D10 10. Bulířová Žofie TAP0850 24:37 + 6:02
OB 03.04.2016 Oblastní žebříček H10L 3. Šubrt Ondřej TAP0850 22:20 + 1:12
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček D10 18. Bulířová Žofie TAP0850 49:59 + 31:44
OB 20.03.2016 Oblastní žebříček D10 8. Bulířová Žofie TAP0850 25:13 + 5:23
OB 04.10.2015 Oblastní žebříček D10 13. Bulířová Žofie TAP0850 35:09 + 20:48
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D10 14. Bulířová Žofie TAP0850 33:09 + 18:09
OB 20.09.2015 Oblastní žebříček D10 Bulířová Žofie TAP0850 DISK
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček D10 Bulírová Zofie TAP0850 DISK
OB 14.06.2015 Oblastní žebříček D10L 3. Bulírová Zofie TAP0850 29:13 + 6:34
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D10L 3. Bulířová Žofie TAP0850 28:40 + 3:15
OB 24.05.2015 Oblastní žebříček D10L 30. Bulírová Zofie TAP0850 72:51 + 50:09
OB 20.05.2015 PPŽ - 2 závod D10L 9 Bulířová Žofie TAP0850
OB 26.04.2015 Oblastní žebříček D10L 14. Bulířová Žofie TAP0850 46:12 + 25:46
OB 12.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D10L 7. Bulířová Žofie TAP0850 27:47 + 4:36
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček D10L 10. Bulířová Žofie TAP0850 77:06 + 49:51
OB 22.03.2015 Oblastní žebříček D10L 7. Bulířová Žofie TAP0850 41:42 + 12:51
OB 11.04.2015 Mistrovství oblasti štafet DH10L Bulířová Žofie TAP0850
OB 13.05.2015 1.závod Pražského poháru žactva - RIC D10 Bulířová Žofie TAP0850
OB 03.06.2015 4. závod PPŽ D10L Bulířová Žofie TAP0850
OB 17.06.2015 6.závod Pražského poháru žactva - KAM D10L Bulířová Žofie TAP0850
OB 04.12.2015 Mikulášův kufr HOLÁTKA 1 Bulířová Žofie TAP0850
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 D10 Bulířová Žofie TAP0850
OB 21.09.2016 Žákovské štafety DH10 Bulířová Žofie TAP0850
OB 02.12.2016 Mikulášův kufr HOLÁTKA 2 Bulířová Žofie TAP0850
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 D10 Bulířová Žofie TAP0850