Závodník: Čeleďová Justýna

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 01.09.2017 Podzimní oblastní žebříček Valašské oblasti D16C 1 Čeleďová Justýna TZL0152
OB 16.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 D16B 27. Čeleďová Justýna TZL0152 78:01 + 43:32
OB 15.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 D16B 29. Čeleďová Justýna TZL0152 86:00 + 41:55
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 D16B 30. Čeleďová Justýna TZL0152 59:26 + 37:02
OB 24.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček D16 5. Čeleďová Justýna TZL0152 54:17 + 12:50
OB 04.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 7. Čeleďová Justýna TZL0152 44:49 + 6:42
OB 03.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 9. Čeleďová Justýna TZL0152 65:08 + 12:11
OB 20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D16A MS Čeleďová Justýna TZL0152 15:42 + 3:47
OB 14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D16B 9. Čeleďová Justýna TZL0152 32:44 + 8:05
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 8. Čeleďová Justýna TZL0152 57:09 + 13:11
OB 01.05.2017 Middle von Tomcha T2 14. Čeleďová Justýna TZL0152 39:47 + 17:25
OB 22.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) D16B 18. Čeleďová Justýna TZL0152 68:40 + 21:46
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček D16C 7. Čeleďová Justýna TZL0152 40:35 + 9:41
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D16C 5. Celedová Justyna TZL0152 31:31 + 3:59
OB 01.04.2017 Jarní oblastní žebříček Valašské oblasti D16C 4 Čeleďová Justýna TZL0152
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček Valašské oblasti D16C 3 Čeleďová Justýna TZL0152
OB 25.03.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D16C 7. Čeleďová Justýna TZL0152 14:33 + 2:49
OB 25.03.2017 Oblastní žebříček D16C 5. Čeleďová Justýna TZL0152 37:10 + 11:05
OB 25.02.2017 ZLínský Orientační Maraton (ZLOM) T2 22. Čeleďová Justýna TZL0152 67:10 + 28:18
OB 02.01.2017 Žebříček B-Morava 2017 D16B 10 Čeleďová Justýna TZL0152
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček D16C 2. Čeleďová Justýna TZL0152 46:51 + 5:20
OB 28.10.2016 Oblastní žebříček D16C 4. Čeleďová Justýna TZL0152 52:11 + 17:40
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček D16C 6. Čeleďová Justýna TZL0152 33:32 + 10:03
OB 02.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) D16C 25. Čeleďová Justýna TZL0152 67:41 + 29:31
OB 01.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) D16C 21. Čeleďová Justýna TZL0152 81:11 + 44:59
OB 11.09.2016 Žebříček B-Morava D16B 16. Čeleďová Justýna TZL0152 57:40 + 25:25
OB 10.09.2016 Žebříček B-Morava D16B 11. Čeleďová Justýna TZL0152 78:09 + 26:20
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček D16C 9. Čeleďová Justýna TZL0152 41:11 + 13:55
OB 10.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E3 D16B 13. Čeleďová Justýna TZL0152 59:10 + 23:07
OB 09.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E2 D16B 19. Čeleďová Justýna TZL0152 68:56 + 31:31
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E1 D16B 17. Čeleďová Justýna TZL0152 42:11 + 15:29
OB 26.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) D16C 24. Čeleďová Justýna TZL0152 41:11 + 15:48
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) D16A 16. Čeleďová Justýna TZL0152 41:05 + 14:38
OB 19.06.2016 Žebříček B-Morava D16B 18. Čeleďová Justýna TZL0152 52:44 + 20:43
OB 18.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16C 2. Čeleďová Justýna TZL0152 74:42 + 14:15
OB 11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček D16C 3. Celedová Justyna TZL0152 73:37 + 19:13
OB 29.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16C 3. Čeleďová Justýna TZL0152 85:19 + 10:14
OB 28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D16B 17. Čeleďová Justýna TZL0152 42:19 + 19:12
OB 15.05.2016 Žebříček B-Morava D16B 10. Čeleďová Justýna TZL0152 43:34 + 21:29
OB 14.05.2016 Žebříček B-Morava D16B 13. Čeleďová Justýna TZL0152 97:04 + 49:48
OB 07.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D16C 6. Čeleďová Justýna TZL0152 16:58 + 5:34
OB 30.04.2016 Oblastní žebříček D16C 8. Čeleďová Justýna TZL0152 90:43 + 35:42
OB 17.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D16C 6. Čeleďová Justýna TZL0152 22:45 + 6:51
OB 17.04.2016 Oblastní žebříček D16C 8. Čeleďová Justýna TZL0152 40:48 + 16:23
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D16C 3. Čeleďová Justýna TZL0152 49:13 + 10:37
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček D16C 16. Čeleďová Justýna TZL0152 57:25 + 27:33
OB 19.03.2016 Oblastní žebříček D16C 6. Čeleďová Justýna TZL0152 82:01 + 32:11
OB 28.10.2015 Oblastní žebříček D14C 16. Čeleďová Justýna TZL0152 45:38 + 18:59
OB 24.10.2015 Oblastní žebříček D14C 12. Čeleďová Justýna TZL0152 44:23 + 24:46
OB 17.10.2015 Oblastní žebříček D14 16. Čeleďová Justýna TZL0152 70:36 + 40:28
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOROST Čeleďová Justýna TZL0152
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup D16B Čeleďová Justýna TZL0152
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček D16 Čeleďová Justýna TZL0152
OB 23.04.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti D18 Čeleďová Justýna TZL0152
OB 20.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Čeleďová Justýna TZL0152
OB 21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Čeleďová Justýna TZL0152
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup D16B Čeleďová Justýna TZL0152 Přihlášen
OB 25.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D16 Čeleďová Justýna TZL0152 Přihlášen