Závodník: Gelnerová Markéta

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 05.11.2017 Oblastní žebříček D10 10. Gelnerová Markéta KRL0952 20:24 + 4:45
OB 01.10.2017 Oblastní žebříček D10 1. Gelnerova Marketa KRL0952 17:38
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček D10 2. Gelnerova Marketa KRL0952 16:04 + 0:24
OB 03.09.2017 West cup - E3, oblastní žebříček D10 2. Gelnerová Markéta KRL0952 18:40 + 0:04
OB 02.09.2017 West cup - E2, oblastní žebříček D10 4. Gelnerová Markéta KRL0952 23:28 + 2:21
OB 01.09.2017 West cup - E1 D10 12. Gelnerová Markéta KRL0952 21:57 + 10:14
OB 01.09.2017 Pražský žebříček DH10 - podzim 2017 D10 39 Gelnerová Markéta KRL0952
OB 13.08.2017 Rumcajsovy míle - E3 D10 7. Gelnerová Markéta KRL0952 28:28 + 6:01
OB 12.08.2017 Rumcajsovy míle - E2 D10 3. Gelnerová Markéta KRL0952 27:56 + 3:26
OB 11.08.2017 Rumcajsovy míle - E1 D10 6. Gelnerová Markéta KRL0952 30:32 + 11:17
OB 25.06.2017 Oblastní žebříček D10 1. Gelnerová Markéta KRL0952 22:02
OB 24.06.2017 Oblastní žebříček D10 3. Gelnerová Markéta KRL0952 31:44 + 2:56
OB 24.06.2017 Oblastní žebříček D10 1. Gelnerová Markéta KRL0952 12:40
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 3. Gelnerová Markéta KRL0952 29:09 + 6:03
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 5. Gelnerová Markéta KRL0952 24:54 + 8:45
OB 28.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 4. Gelnerová Markéta KRL0952 33:13 + 8:00
OB 21.05.2017 Oblastní žebříček D10 7. Gelnerová Markéta KRL0952 21:59 + 6:04
OB 20.05.2017 Oblastní žebříček D10 3. Gelnerová Markéta KRL0952 25:31 + 5:21
OB 01.05.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E4 D10C 1. Gelnerová Markéta KRL0952 36:48
OB 30.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E3, oblastní žebříček D10C 1. Gelnerová Markéta KRL0952 33:39
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E1, oblastní žebříček D10C 6. Gelnerová Markéta KRL0952 26:11 + 13:34
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E2, oblastní žebříček D10C 1. Gelnerová Markéta KRL0952 26:01
OB 09.04.2017 Oblastní žebříček D10 2. Gelnerová Markéta KRL0952 36:53 + 7:21
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček D10 3. Gelnerová Markéta KRL0952 17:45 + 7:32
OB 08.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 2. Gelnerová Markéta KRL0952 22:22 + 1:21
OB 02.04.2017 Oblastní žebříček D10 1. Gelnerová MarkĂ©ta KRL0952 19:28
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 2. Gelnerová MarkĂ©ta KRL0952 14:40 + 2:05
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček D10 1. Gelnerová MarkĂ©ta KRL0952 14:52
OB 01.04.2017 Sprintový žebříček ZČO 2017 D10 3 Gelnerová Markéta KRL0952
OB 01.04.2017 Oblastní soutěž - Západ 2017 D10 2 Gelnerová Markéta KRL0952
OB 12.03.2017 Oblastní žebříček D10 3. Gelnerová Markéta KRL0952 29:30 + 6:31
OB 11.03.2017 Oblastní žebříček D10 2. Gelnerová Markéta KRL0952 35:45 + 2:02
OB 25.09.2016 Oblastní žebříček D10 5. Gelnerová Markéta KRL0952 40:12 + 18:02
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D10 8. Gelnerová Markéta KRL0952 47:42 + 21:05
OB 28.08.2016 West cup - E3, oblastní žebříček D10C 12. Gelnerová Markéta KRL0952 41:03 + 23:39
OB 27.08.2016 West cup - E2, oblastní žebříček D10C 11. Gelnerová Markéta KRL0952 26:24 + 9:10
OB 26.08.2016 West cup - E1 D10C 12. Gelnerová Markéta KRL0952 38:07 + 18:49
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 D10 20. Gelnerová Markéta KRL0952 40:59 + 20:56
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 D10 20. Gelnerová Markéta KRL0952 41:44 + 19:57
OB 12.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 D10 21. Gelnerová Markéta KRL0952 24:15 + 11:24
OB 11.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 D10 13. Gelnerová Markéta KRL0952 39:02 + 17:54
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 D10 25. Gelnerová Markéta KRL0952 59:09 + 42:35
OB 19.06.2016 Žebříček B-Čechy D10C 24. Gelnerová Markéta KRL0952 35:35 + 14:59
OB 18.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati D10C 26. Gelnerová Markéta KRL0952 63:40 + 39:47
OB 12.06.2016 Oblastní žebříček D10 6. Gelnerová Markéta KRL0952 57:13 + 29:13
OB 11.06.2016 Veřejný závod D10 6. Gelnerová Markéta KRL0952 22:08 + 4:59
OB 11.06.2016 Oblastní žebříček D10 5. Gelnerová Markéta KRL0952 28:02 + 10:35
OB 22.05.2016 Jarní trojúhelník - E3, oblastní žebříček D10C 10. Gelnerová Markéta KRL0952 68:27 + 28:55
OB 21.05.2016 Jarní trojúhelník - E2, mistrovství oblasti na krátké trati D10C 6. Gelnerová Markéta KRL0952 46:09 + 22:02
OB 20.05.2016 Jarní trojúhelník - E1 D10C 3. Gelnerová Markéta KRL0952 31:21 + 5:51
OB 15.05.2016 Žebříček B-Čechy D10C 27. Gelnerová Markéta KRL0952 56:26 + 32:38
OB 14.05.2016 Žebříček B-Čechy D10C 22. Gelnerová Markéta KRL0952 41:09 + 20:43
OB 08.05.2016 Oblastní žebříček D10 5. Markéta Gelnerová KRL0952 33:57 + 13:32
OB 07.05.2016 Oblastní žebříček D10 7. Markéta Gelnerová KRL0952 46:02 + 23:40
OB 10.04.2016 Oblastní žebříček D10 8. Gelnerová Markéta KRL0952 51:58 + 27:46
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 8. Gelnerová Markéta KRL0952 29:03 + 17:03
OB 03.04.2016 Oblastní žebříček D10 Gelnerová Markéta KRL0952
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti štafet Linie Gelnerová Markéta KRL0952
OB 20.05.2016 Jarní trojúhelník D10C Gelnerová Markéta KRL0952
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 D10 Gelnerová Markéta KRL0952
OB 26.08.2016 West cup D10C Gelnerová Markéta KRL0952
OB 11.03.2017 Mistrovství oblasti štafet HD12 Gelnerová Markéta KRL0952
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 D10C Gelnerová Markéta KRL0952
OB 11.08.2017 Rumcajsovy míle D10 Gelnerová Markéta KRL0952
OB 01.09.2017 West cup D10 Gelnerová Markéta KRL0952