Závodník: Rybínová Vendula

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 04.11.2017 Oblastní žebříček D12C 21. Rybínová Vendula KOR0651 35:45 + 13:11
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček D12C 26. Rybínová Vendula KOR0651 50:54 + 28:07
OB 15.10.2017 Oblastní žebříček D12C 24. Rybínová Vendula KOR0651 58:50 + 34:08
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček D12C 20. Rybínová Vendula KOR0651 46:50 + 21:55
OB 07.10.2017 Oblastní žebříček D12C Rybínová Vendula KOR0651 DISK
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček D12C 25. Rybínová Vendula KOR0651 46:47 + 24:52
OB 06.08.2017 Advanta cup 2017 - E3 D12 13. Rybínová Vendula KOR0651 45:38 + 28:53
OB 05.08.2017 Advanta cup 2017 - E2 D12 11. Rybínová Vendula KOR0651 41:59 + 25:57
OB 24.06.2017 Oblastní žebříček D12D 2. Rybínová Vendula KOR0651 18:50 + 3:18
OB 18.06.2017 Žebříček B-Čechy D12C 22. Rybínová Vendula KOR0651 44:35 + 26:10
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D12D 16. Rybínová Vendula KOR0651 50:17 + 24:50
OB 08.05.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D12D 5. Rybínová Vendula KOR0651 20:05 + 2:04
OB 22.04.2017 Oblastní žebříček D12D 10. Rybínová Vendula KOR0651 36:55 + 10:53
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček D12D 4. Rybínová Vendula KOR0651 31:09 + 2:46
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček D12D Rybínová Vendula KOR0651 DISK
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček D12D 2. Rybínová Vendula KOR0651 10:24 + 1:35
OB 25.03.2017 Oblastní žebříček D12D 9. Rybínová Vendula KOR0651 40:34 + 16:29
OB 19.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D12D 7. Rybínová Vendula KOR0651 36:11 + 7:28
OB 04.01.2017 Východočeský pohár žactva - jaro 2017 D12D 5 Rybínová Vendula KOR0651
OB 04.01.2017 Východočeský pohár žactva - podzim 2017 D12C 26 Rybínová Vendula KOR0651
OB 22.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D12D Rybínová Vendula KOR0651
OB 29.10.2017 Oblastní žebříček D12C Rybínová Vendula KOR0651
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček D10C Rybínová Vendula KOR0651
OB 16.04.2016 Oblastní žebříček D10C Rybínová Vendula KOR0651
OB 07.05.2016 Oblastní žebříček D10C Rybínová Vendula KOR0651
OB 21.05.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D10C Rybínová Vendula KOR0651
OB 11.06.2016 Oblastní žebříček D10C Rybínová Vendula KOR0651
OB 09.04.2016 Oblastní žebříček D10C Rybínová Vendula KOR0651
OB 23.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D10C Rybínová Vendula KOR0651
OB 14.07.2016 Grand prix Silesia D10 Rybínová Vendula KOR0651
OB 15.07.2016 Grand prix Silesia - E2 D10 Rybínová Vendula KOR0651
OB 16.07.2016 Grand prix Silesia - E4 D10 Rybínová Vendula KOR0651
OB 17.07.2016 Grand prix Silesia - E6 D10 Rybínová Vendula KOR0651
OB 28.05.2016 Oblastní žebříček D10C Rybínová Vendula KOR0651
OB 01.07.2016 Veteran cup D10 Rybínová Vendula KOR0651
OB 01.07.2016 Veteran cup - E1 D10 Rybínová Vendula KOR0651
OB 02.07.2016 Veteran cup - E2 D10 Rybínová Vendula KOR0651
OB 03.07.2016 Veteran cup - E3 D10 Rybínová Vendula KOR0651
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček D10C Rybínová Vendula KOR0651
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D10C Rybínová Vendula KOR0651
OB 08.10.2016 Oblastní žebříček D10C Rybínová Vendula KOR0651
OB 16.10.2016 Oblastní žebříček D10C Rybínová Vendula KOR0651
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček D10C Rybínová Vendula KOR0651
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 D12 Rybínová Vendula KOR0651
OB 16.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Rybínová Vendula KOR0651
TRAIL 01.10.2017 Trailové rojení 2017 A-Junior Rybínová Vendula KOR0651
TRAIL 01.10.2017 Trailové rojení 2017 A-Junior Rybínová Vendula KOR0651