Závodník: Novotná Ludmila

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 01.07.2017 Cena střední Moravy - E2 D65 5. Novotná Ludmila ZLH4850 51:17 + 8:50
OB 24.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček D55 4. Novotná Ludmila ZLH4850 56:28 + 9:58
OB 18.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D65B 2. Novotná Ludmila ZLH4850 45:26 + 3:02
OB 17.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D65B 1. Novotná Ludmila ZLH4850 81:44
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D65B 4. Novotná Ludmila ZLH4850 37:28 + 3:41
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) D65 15. Novotná Ludmila ZLH4850 40:00 + 11:48
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D55 3. Novotná Ludmila ZLH4850 54:51 + 3:56
OB 20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D65 1. Novotná Ludmila ZLH4850 18:38
OB 14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D65B 2. Novotná Ludmila ZLH4850 43:48 + 2:47
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D65B 1. Novotná Ludmila ZLH4850 60:24
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček D65 3. Novotná Ludmila ZLH4850 15:28 + 1:16
OB 22.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) D65B 2. Novotná Ludmila ZLH4850 75:28 + 8:41
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček D55C 13. Novotná Ludmila ZLH4850 66:17 + 29:11
OB 01.04.2017 Žebříček dospělých a veteránů MSKS 2017 D55C 16 Novotná Ludmila ZLH4850
OB 25.03.2017 Oblastní žebříček D55C 5. Novotná Ludmila ZLH4850 73:59 + 21:10
OB 02.01.2017 Žebříček B-Morava 2017 D65B 1 Novotná Ludmila ZLH4850
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček D55C 4. Novotná Ludmila ZLH4850 52:16 + 11:32
OB 29.10.2016 Oblastní žebříček D55C 3. Novotná Ludmila ZLH4850 66:00 + 5:13
OB 28.10.2016 Oblastní žebříček D55C 5. Novotná Ludmila ZLH4850 56:08 + 16:40
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček D55C 4. Novotná Ludmila ZLH4850 47:08 + 3:54
OB 02.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) D65B 1. Novotná Ludmila ZLH4850 58:17
OB 01.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) D65 11. Novotná Ludmila ZLH4850 55:31 + 16:46
OB 12.09.2016 Žebříček B-Morava 2016 D65B 2 Novotná Ludmila ZLH4850
OB 11.09.2016 Žebříček B-Morava D65B 3. Novotná Ludmila ZLH4850 51:44 + 18:28
OB 10.09.2016 Žebříček B-Morava D65B Novotná Ludmila ZLH4850 DISK
OB 04.09.2016 Oblastní žebříček D55C 3. Novotná Ludmila ZLH4850 54:58 + 6:11
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček D55C 13. Novotná Ludmila ZLH4850 57:02 + 25:42
OB 26.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) D65B 5. Novotná Ludmila ZLH4850 38:21 + 9:53
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) D65 11. Novotná Ludmila ZLH4850 45:20 + 12:22
OB 19.06.2016 Žebříček B-Morava D65B 3. Novotná Ludmila ZLH4850 64:04 + 1:57
OB 18.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D65B 3. Novotná Ludmila ZLH4850 65:39 + 9:54
OB 11.06.2016 Oblastní žebříček D55C 2. Novotná Ludmila ZLH4850 58:18 + 8:51
OB 04.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D55 2. Novotná Ludmila ZLH4850 62:19 + 24:08
OB 28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D65B 2. Novotná Ludmila ZLH4850 48:19 + 11:00
OB 15.05.2016 Žebříček B-Morava D65B 4. Novotná Ludmila ZLH4850 69:16 + 26:57
OB 14.05.2016 Žebříček B-Morava D65B 4. Novotná Ludmila ZLH4850 68:51 + 17:47
OB 07.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D65 3. Novotná Ludmila ZLH4850 18:18 + 2:25
OB 05.05.2016 Okresní liga mládeže Opava ..... 3. závod D 13. Novotná Ludmila ZLH4850 30:49 + 15:08
OB 30.04.2016 Oblastní žebříček D55C 7. Novotná Ludmila ZLH4850 71:57 + 18:03
OB 23.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D65B 2. Novotná Ludmila ZLH4850 56:14 + 4:52
OB 17.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D55 2. Novotná Ludmila ZLH4850 49:26 + 1:52
OB 16.04.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D55 5. Novotná Ludmila ZLH4850 62:06 + 6:20
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček D55C 5. Novotná Ludmila ZLH4850 43:48 + 8:57
OB 19.03.2016 Oblastní žebříček D55C 4. Novotná Ludmila ZLH4850 42:24 + 5:38
OB 31.10.2015 Oblastní žebříček SD 5. Novotná Ludmila ZLH4850 55:36 + 14:39
OB 24.10.2015 Oblastní žebříček D55C 5. Novotná Ludmila ZLH4850 37:59 + 14:37
OB 24.10.2015 Oblastní žebříček D55C 1. Novotná Ludmila ZLH4850 30:22
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D55C 8. Novotná Ludmila ZLH4850 75:07 + 42:48
OB 27.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) D65A 5. Novotná Ludmila ZLH4850 57:40 + 18:37
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D65 7. Novotná Ludmila ZLH4850 74:23 + 33:42
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček D55C 3. Novotná Ludmila ZLH4850 56:06 + 22:43
OB 12.09.2015 Oblastní žebříček D55C 7. Novotná Ludmila ZLH4850 49:03 + 8:45
OB 06.09.2015 Žebříček B-Morava D65B 2. Novotná Ludmila ZLH4850 33:38 + 2:13
OB 05.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D65B 4. Novotná Ludmila ZLH4850 56:18 + 28:36
OB 19.07.2015 Advanta cup - E5 D65 5. Novotná Ludmila ZLH4850 61:43 + 16:35
OB 18.07.2015 Advanta cup - E4 D65 1. Novotná Ludmila ZLH4850 59:27
OB 17.07.2015 Advanta cup - E2 D65 2. Novotná Ludmila ZLH4850 55:54 + 8:13
OB 17.07.2015 Advanta cup - E3 D65 4. Novotná Ludmila ZLH4850 75:34 + 4:43
OB 16.07.2015 Advanta cup - E1 D65 4. Novotná Ludmila ZLH4850 16:36 + 2:33
OB 12.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 D65 8. Novotná Ludmila ZLH4850 62:44 + 15:01
OB 11.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 D65 7. Novotná Ludmila ZLH4850 57:26 + 7:00
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 D65 12. Novotná Ludmila ZLH4850 51:25 + 18:24
OB 27.06.2015 Oblastní žebříček D55C 4. Novotná Ludmila ZLH4850 66:29 + 28:29
OB 07.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D65B 1. Novotná Ludmila ZLH4850 33:04
OB 06.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D65B 1. Novotná Ludmila ZLH4850 82:33
OB 23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D65 3. Novotná Ludmila ZLH4850 19:10 + 1:07
OB 17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D65B 3. Novotná Ludmila ZLH4850 39:57 + 8:59
OB 16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D65B 2. Novotná Ludmila ZLH4850 44:24 + 4:57
OB 02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D55 4. Novotná Ludmila ZLH4850 49:21 + 11:45
OB 01.05.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D55C Novotná Ludmila ZLH4850 DISK
OB 24.04.2015 Kvalifikace OLK na LODM - závod 3 OPEN 12. Novotná Ludmila ZLH4850 18:17 + 7:22
OB 18.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček D65B 2. Novotná Ludmila ZLH4850 48:14 + 5:09
OB 17.04.2015 Kvalifikace OLK na LODM - závod 2 OPEN 16. Novotná Ludmila ZLH4850 29:29 + 14:01
OB 11.04.2015 Oblastní žebříček D55C 1. Novotná Ludmila ZLH4850 46:30
OB 10.04.2015 Kvalifikace OLK na LODM - závod 1 OPEN 10. Novotná Ludmila ZLH4850 31:12 + 14:17
OB 01.11.2014 Oblastní žebříček (Poslední kufr) D55C 5. Novotná Ludmila OOP4850 39:30 + 3:50
OB 28.10.2014 Oblastní žebříček D55C 4. Novotná Ludmila OOP4850 46:58 + 13:55
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček D55C 4. Novotná Ludmila OOP4850 42:11 + 17:13
OB 28.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D65B 5. Novotná Ludmila OOP4850 69:15 + 8:52
OB 27.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D65 8. Novotná Ludmila OOP4850 63:19 + 14:42
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček D55C 5. Novotná Ludmila OOP4850 93:49 + 31:54
OB 13.09.2014 Oblastní žebříček D55C 6. Novotná Ludmila OOP4850 57:21 + 10:41
OB 07.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D65B 1. Novotná Ludmila OOP4850 40:56
OB 06.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D65B 3. Novotná Ludmila OOP4850 58:47 + 9:08
OB 20.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E3 D65 3. Novotná Ludmila OOP4850 68:46 + 14:47
OB 19.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E2 D65 2. Novotná Ludmila OOP4850 72:12 + 7:05
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E1 D65 4. Novotná Ludmila OOP4850 46:37 + 9:01
OB 13.07.2014 Veteran cup - E3 D65 3. Novotná Ludmila OOP4850 50:07 + 6:31
OB 12.07.2014 Veteran cup - E2 D65 1. Novotná Ludmila OOP4850 46:23
OB 11.07.2014 Veteran cup - E1 D65 3. Novotná Ludmila OOP4850 16:51 + 2:44
OB 11.07.2014 Veteran cup D65 1. Novotná Ludmila OOP4850 113:21
OB 22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D65B 4. Novotná Ludmila OOP4850 82:14 + 16:13
OB 21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D65 9. Novotná Ludmila OOP4850 58:28 + 13:55
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček D55C 3. Novotná Ludmila OOP4850 51:55 + 7:02
OB 08.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D65B 4. Novotná Ludmila OOP4850 50:33 + 12:54
OB 07.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D65B 3. Novotná Ludmila OOP4850 57:28 + 10:05
OB 01.06.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D55 3. Novotná Ludmila OOP4850 53:13 + 5:57
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebříček D55 8. Novotná Ludmila OOP4850 92:31 + 34:50
OB 17.05.2014 Oblastní žebříček D55C 4. Novotná Ludmila OOP4850 71:18 + 17:06
OB 11.05.2014 Žebříček B-Morava D65B 2. Novotná Ludmila OOP4850 53:32 + 1:23
OB 10.05.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D65B 1. Novotná Ludmila OOP4850 51:03
OB 03.05.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D55 2. Novotná Ludmila OOP4850 54:22 + 5:14
OB 26.04.2014 Oblastní žebříček D55C 2. Novotná Ludmila OOP4850 51:42 + 5:56
OB 12.04.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy) D65B 4. Novotná Ludmila OOP4850 70:27 + 23:54
OB 08.04.2014 Žebříček B - Morava - přihlášky D65B 1. Novotná Ludmila OOP4850
OB 06.04.2014 Oblastní žebříček D55C 2. Novotná Ludmila OOP4850 50:04 + 2:56
OB 05.04.2014 Oblastní žebříček D55C 3. Novotná Ludmila OOP4850 54:00 + 10:37
OB 29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D55C 3. Novotná Ludmila OOP4850 30:00 + 5:04
OB 22.03.2014 Oblastní žebříček (První kufr) D55C 5. Novotná Ludmila OOP4850 58:25 + 8:10
OB 02.11.2013 Oblastní žebříček (Poslední kufr) D55C 5. Novotná Ludmila OOP4850 58:33 + 21:51
OB 28.10.2013 Oblastní žebříček D55C 7. Novotná Ludmila OOP4850 55:58 + 23:10
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček D55C Novotná Ludmila OOP4850 DISK
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček D55C 5. Novotná Ludmila OOP4850 19:18 + 6:42
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček D55C 4. Novotná Ludmila OOP4850 85:39 + 28:22
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček D55C 4. Novotná Ludmila OOP4850 78:32 + 20:24
OB 22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), ČP, ŽA D65A 4. Novotná Ludmila OOP4850 37:12 + 6:22
OB 21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D65 3. Novotná Ludmila OOP4850 40:37 + 2:48
OB 15.09.2013 Žebříček B - Morava D65B 1. Ludmila Novotná OOP4850 57:56
OB 14.09.2013 Žebříček B - Morava D65B Ludmila Novotná OOP4850 DISK
OB 07.09.2013 Oblastní žebříček D55C 8. Novotná Ludmila OOP4850 70:34 + 25:17
OB 04.08.2013 Cena střední Moravy - E3 D55C 5. Novotná Ludmila OOP4850 50:34 + 11:43
OB 03.08.2013 Cena střední Moravy - E2 D55C 6. Novotná Ludmila OOP4850 48:10 + 16:59
OB 02.08.2013 Cena střední Moravy - E1 D55C 7. Novotná Ludmila OOP4850 23:35 + 5:56
OB 30.06.2013 SKOL cup - E3 D55 5. Novotná Ludmila OOP4850 101:25 + 55:32
OB 28.06.2013 SKOL cup - E1 D55 5. Novotná Ludmila OOP4850 23:59 + 6:18
OB 23.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), ČP, ŽA D65A 6. Novotná Ludmila OOP4850 37:52 + 6:15
OB 22.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D65 7. Novotná Ludmila OOP4850 42:26 + 12:44
OB 15.06.2013 Oblastní žebříček D55C 6. Novotná Ludmila OOP4850 49:08 + 7:55
OB 09.06.2013 Oblastní žebříček D55C 7. Novotná Ludmila OOP4850 48:42 + 15:57
OB 08.06.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D55C 7. Novotná Ludmila OOP4850 64:36 + 21:51
OB 02.06.2013 Žebříček B - Morava D65B 3. Novotná Ludmila OOP4850 30:07 + 5:30
OB 01.06.2013 Žebříček B - Morava D65B 4. Novotná Ludmila OOP4850 44:13 + 8:05
OB 31.05.2013 Veřejný závod D65B 3. Novotná Ludmila OOP4850 39:03 + 18:53
OB 25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A D55C 4. Novotná Ludmila OOP4850 27:21 + 7:32
OB 19.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) D65B 2. Novotná Ludmila OOP4850 63:45 + 4:46
OB 18.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) D65B 2. Novotná Ludmila OOP4850 63:38 + 21:47
OB 12.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava D65B 3. Novotná Ludmila OOP4850 34:59 + 2:26
OB 11.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček D65B Novotná Ludmila OOP4850 DISK
OB 08.05.2013 Oblastní žebříček D55C 4. Novotná Ludmila OOP4850 67:53 + 14:05
OB 04.05.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati D55 3. Novotná Ludmila OOP4850 51:59 + 11:44
OB 25.04.2013 Žebříček B - Morava - přihlášky D65B 1. Novotná Ludmila OOP4850
OB 20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu D55 2. Novotná Ludmila OOP4850 23:43 + 2:04
OB 20.04.2013 Oblastní žebříček D55C 4. Novotná Ludmila OOP4850 78:42 + 34:43
OB 01.04.2013 Haná Orienteering Festival - E3 D55 3. Novotná Ludmila OOP4850 61:13 + 15:24
OB 31.03.2013 Haná Orienteering Festival - E2 D55 3. Novotná Ludmila OOP4850 61:54 + 22:06
OB 30.03.2013 Haná Orienteering Festival - E1 D55 4. Novotná Ludmila OOP4850 83:03 + 28:52
OB 30.03.2013 Haná Orienteering Festival D55 Novotná Ludmila OOP4850
OB 23.03.2013 Oblastní žebříček (První jarní kufr) D55C Novotná Ludmila OOP4850
OB 06.04.2013 Žebříček B - Morava (Mistrovství Moravy a Slezska) D65B Novotná Ludmila OOP4850
OB 28.06.2013 SKOL cup D55 Novotná Ludmila OOP4850
OB 02.08.2013 Cena střední Moravy D55C Novotná Ludmila OOP4850
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup D65 Novotná Ludmila OOP4850
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček D55C Novotná Ludmila OOP4850
OB 06.09.2015 Žebříček B - Morava D65B Novotná Ludmila ZLH4850
OB 19.04.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D165 Novotná Ludmila ZLH4850
OB 24.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH220 Novotná Ludmila ZLH4850
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup D65 Novotná Ludmila ZLH4850
OB 16.07.2015 Advanta cup D65 Novotná Ludmila ZLH4850
OB 27.06.2015 Oblastní žebříček štafet MIX Novotná Ludmila ZLH4850
OB 24.07.2015 Tuhannet Kumpareita D65 Novotná Ludmila ZLH4850
OB 24.07.2015 Tuhannet Kumpareita - E1 D65 Novotná Ludmila ZLH4850
OB 25.07.2015 Tuhannet Kumpareita - E2 D65 Novotná Ludmila ZLH4850
OB 26.07.2015 Tuhannet Kumpareita - E3 D65 Novotná Ludmila ZLH4850
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D135 Novotná Ludmila ZLH4850
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva HD300 Novotná Ludmila ZLH4850
OB 24.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet MIX Novotná Ludmila ZLH4850
OB 21.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati, oblastní žebříček D55 Novotná Ludmila ZLH4850
OB 29.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D65B Novotná Ludmila ZLH4850
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček štafet D15-99 Novotná Ludmila ZLH4850
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D165 Novotná Ludmila ZLH4850
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH225 Novotná Ludmila ZLH4850
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček D55C Novotná Ludmila ZLH4850
OB 18.03.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) H165 Novotná Ludmila ZLH4850
OB 23.04.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti H165 Novotná Ludmila ZLH4850
OB 06.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) DH220 Novotná Ludmila ZLH4850
OB 20.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H165 Novotná Ludmila ZLH4850
OB 21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H165 Novotná Ludmila ZLH4850