Závodník: Wurzelová Dana

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z funkcí na závodech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 28.10.2017 Oblastní žebříček D45 1. Wurzelová Dana CHT6654 28:04
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček D45 1. Wurzelová Dana CHT6654 41:24
OB 15.10.2017 Oblastní žebříček D45 2. Wurzelová Dana CHT6654 59:13 + 2:51
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček D45 4. Wurzelová Dana CHT6654 48:27 + 4:59
OB 24.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D50A 10. Wurzelová Dana CHT6654 60:01 + 11:31
OB 23.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) D50 3. Wurzelová Dana CHT6654 43:03 + 3:58
OB 10.09.2017 Žebříček B-Čechy D50B 3. Wurzelová Dana CHT6654 30:19 + 0:44
OB 09.09.2017 Žebříček B-Čechy D50B 2. Wurzelová Dana CHT6654 41:37 + 2:24
OB 03.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E3 D45B 4. Wurzelová Dana CHT6654 42:55 + 6:57
OB 02.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E2 D45B 7. Wurzelová Dana CHT6654 56:58 + 10:08
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E1 D45B 5. Wurzelová Dana CHT6654 40:37 + 4:25
OB 01.09.2017 Liga Vysočiny podzim 2017 D45 1 Wurzelová Dana CHT6654
OB 06.08.2017 Advanta cup 2017 - E3 D45A 7. Wurzelová Dana CHT6654 63:55 + 9:52
OB 05.08.2017 Advanta cup 2017 - E2 D45A 17. Wurzelová Dana CHT6654 57:11 + 19:04
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 - E1 D45A 8. Wurzelová Dana CHT6654 36:29 + 7:24
OB 16.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 P2 7. Wurzelová Dana CHT6654 57:55 + 22:33
OB 15.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 D45B MS Wurzelová Dana CHT6654 59:19 + 8:39
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 P2 26. Wurzelová Dana CHT6654 59:23 + 35:30
OB 18.06.2017 Žebříček B-Čechy D50B 4. Wurzelová Dana CHT6654 38:52 + 3:58
OB 17.06.2017 Žebříček B-Čechy D50B 1. Wurzelová Dana CHT6654 42:08
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D50A 8. Wurzelová Dana CHT6654 38:56 + 5:26
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) D50 5. Wurzelová Dana CHT6654 25:17 + 2:28
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 2. Wurzelová Dana CHT6654 64:23 + 10:35
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 5. Wurzelová Dana CHT6654 44:57 + 4:52
OB 27.05.2017 Oblastní žebříček D45 1. Wurzelová Dana CHT6654 31:14
OB 27.05.2017 Oblastní žebříček D45 3. Wurzelová Dana CHT6654 15:05 + 1:41
OB 14.05.2017 Žebříček B-Čechy D50B 1. Wurzelová Dana CHT6654 31:22
OB 13.05.2017 Žebříček B-Čechy D50B 5. Wurzelová Dana CHT6654 61:29 + 12:35
OB 06.05.2017 Oblastní žebříček D45 2. Wurzelová Dana CHT6654 40:06 + 2:55
OB 29.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D45 1. Wurzelová Dana CHT6654 27:35
OB 22.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D45 2. Wurzelová Dana CHT6654 20:43 + 3:04
OB 22.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D45 2. Wurzelová Dana CHT6654 38:32 + 0:16
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček D45 1. Wurzelová Dana CHT6654 44:08
OB 01.04.2017 Liga Vysočiny jaro 2017 D45 2 Wurzelová Dana CHT6654
OB 01.01.2017 Žebříček B-Čechy 2017 D50B 1 Wurzelová Dana CHT6654
OB 04.12.2016 Liga Vysočiny - test D45 1 Wurzelová Dana CHT6654
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček D45C 1. Wurzelová Dana CHT6654 30:45
OB 28.10.2016 Oblastní žebříček D45 6. Wurzelová Dana CHT6654 47:04 + 6:30
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček D45 3. Wurzelová Dana CHT6654 48:46 + 1:12
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček D45 1. Wurzelová Dana CHT6654 40:47
OB 02.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) D50A 7. Wurzelová Dana CHT6654 53:36 + 7:54
OB 01.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) D50 13. Wurzelová Dana CHT6654 46:36 + 4:59
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D45 1. Wurzelová Dana CHT6654 44:33
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 5. Wurzelová Dana CHT6654 34:11 + 4:44
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 4. Wurzelová Dana CHT6654 51:38 + 9:24
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček D35 2. Wurzelová Dana CHT6654 44:39 + 0:52
OB 28.08.2016 Cena východních Čech - E3 D50B 1. Wurzelová Dana CHT6654 44:27
OB 27.08.2016 Cena východních Čech - E2 D50B 1. Wurzelová Dana CHT6654 45:19
OB 26.08.2016 Cena východních Čech - E1 D50B 2. Wurzelová Dana CHT6654 41:57 + 1:16
OB 26.08.2016 Cena východních Čech D50B 1. Wurzelová Dana CHT6654 131:43
OB 10.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E3 D50B MS Wurzelová Dana CHT6654 36:02 + 8:51
OB 09.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E2 D50B MS Wurzelová Dana CHT6654 50:04 + 0:59
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E1 D50B 4. Wurzelová Dana CHT6654 33:37 + 2:04
OB 26.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) D50A 2. Wurzelová Dana CHT6654 36:20 + 1:41
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) D50 5. Wurzelová Dana CHT6654 34:37 + 5:12
OB 19.06.2016 Žebříček B-Čechy D50B 2. Wurzelová Dana CHT6654 34:49 + 0:20
OB 18.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati D50B 3. Wurzelová Dana CHT6654 48:52 + 2:15
OB 29.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček P 5. Wurzelová Dana CHT6654 38:53 + 6:53
OB 28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava T5 11. Wurzelová Dana CHT6654 40:12 + 18:00
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D35 8. Wurzelová Dana CHT6654 38:18 + 7:57
OB 27.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) D45A 15. Wurzelová Dana CHT6654 65:27 + 15:50
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D45 14. Wurzelová Dana CHT6654 51:02 + 8:31
OB 06.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D45B 2. Wurzelová Dana CHT6654 34:32 + 4:30
OB 05.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D45B 3. Wurzelová Dana CHT6654 55:12 + 2:58
OB 12.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 D40B 6. Wurzelová Dana CHT6654 59:18 + 8:44
OB 21.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) D45B 1. Wurzelová Dana CHT6654 31:15
OB 20.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D45 22. Wurzelová Dana CHT6654 36:14 + 9:50
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D45 3. Wurzelová Dana CHT6654 45:14 + 1:01
OB 07.06.2015 Žebříček B-Čechy D45B 6. Wurzelová Dana CHT6654 33:38 + 3:01
OB 06.06.2015 Žebříček B-Čechy D45B 5. Wurzelová Dana CHT6654 47:16 + 4:45
OB 17.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D45B 8. Wurzelová Dana CHT6654 56:46 + 11:10
OB 16.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D45B 14. Wurzelová Dana CHT6654 37:15 + 5:36
OB 03.05.2015 Žebříček B-Čechy D45B 5. Wurzelová Dana CHT6654 32:34 + 1:36
OB 02.05.2015 Žebříček B-Čechy D45B 6. Wurzelová Dana CHT6654 48:10 + 2:19
OB 25.04.2015 Oblastní žebříček D45 4. Wurzelová Dana CHT6654 39:45 + 4:31
OB 18.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D45 1. Wurzelová Dana CHT6654 13:21
OB 18.04.2015 Oblastní žebříček D45 1. Wurzelová Dana CHT6654 53:58
OB 11.04.2015 Oblastní žebříček D45 1. Wurzelová Dana CHT6654 44:17
OB 28.03.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D21C 22. Wurzelová Dana CHT6654 49:06 + 13:28 055675567
OB 21.03.2015 Veřejný závod (Jarní pohár) D45A 2. Wurzelová Dana CHT6654 42:37 + 1:16
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček D45 1. Wurzelová Dana CHT6654 34:06
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček D45 1. Wurzelová Dana CHT6654 47:23
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček D45 2. Wurzelová Dana CHT6654 43:36 + 2:12
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček D45 1. Wurzelová Dana CHT6654 46:09
OB 07.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D21A 58. Wurzelová Dana CHT6654 69:19 + 32:11 016161616
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E1 D45B 27. Wurzelová Dana CHT6654 37:39 + 5:50
OB 22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D45A 11. Wurzelová Dana CHT6654 51:08 + 13:40
OB 21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D45 14. Wurzelová Dana CHT6654 42:41 + 9:23
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček D35 1. Wurzelová Dana CHT6654 50:26
OB 08.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D45B 9. Wurzelová Dana CHT6654 37:18 + 7:03
OB 07.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D45B 11. Wurzelová Dana CHT6654 55:42 + 10:45
OB 18.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D45B 10. Wurzelová Dana CHT6654 41:07 + 6:43
OB 17.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D45B 13. Wurzelová Dana CHT6654 70:36 + 10:18
OB 11.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D45B 9. Wurzelová Dana CHT6654 31:08 + 6:36
OB 10.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D45B 13. Wurzelová Dana CHT6654 54:11 + 8:50
OB 03.05.2014 Oblastní žebříček D45 2. Wurzelová Dana CHT6654 43:07 + 2:02
OB 26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D45 2. Wurzelová Dana CHT6654 38:47 + 0:26
OB 26.04.2014 Oblastní žebříček D45 1. Wurzelová Dana CHT6654 16:29
OB 12.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D45 2. Wurzelová Dana CHT6654 17:53 + 0:24
OB 12.04.2014 Oblastní žebříček D45 1. Wurzelová Dana CHT6654 29:32
OB 22.03.2014 Veřejný závod (Jarní pohár) D45 4. Wurzelová Dana CHT6654 43:08 + 1:43
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček D45 1. Wurzelová Dana CHT6654 44:20
OB 13.10.2013 Oblastní žebříček D45 1. Wurzelová Dana CHT6654 55:37
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček D45 1. Wurzelová Dana CHT6654 44:03
OB 22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), ČP, ŽA D45A 15. Wurzelová Dana CHT6654 56:09 + 13:12
OB 21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D45 17. Wurzelová Dana CHT6654 52:16 + 10:27
OB 15.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D45B 5. Wurzelová Dana CHT6654 39:45 + 1:42
OB 14.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D45B 20. Wurzelová Dana CHT6654 73:15 + 24:20
OB 28.07.2013 Bohemia - E5 D45A 8. Wurzelová Dana CHT6654 52:20 + 13:32
OB 27.07.2013 Bohemia - E4 D45A 13. Wurzelová Dana CHT6654 50:21 + 12:53
OB 26.07.2013 Bohemia - E3 D45A 14. Wurzelová Dana CHT6654 47:45 + 13:15
OB 25.07.2013 Bohemia - E2 D45A 8. Wurzelová Dana CHT6654 48:53 + 5:10
OB 24.07.2013 Bohemia - E1 D45A 10. Wurzelová Dana CHT6654 38:46 + 7:32
OB 14.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E3 P2 14. Wurzelová Dana CHT6654 48:44 + 11:14
OB 13.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E2 D45B 24. Wurzelová Dana CHT6654 56:09 + 2:15
OB 23.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), ČP, ŽA D45A 10. Wurzelová Dana CHT6654 28:52 + 4:39
OB 22.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D45 12. Wurzelová Dana CHT6654 31:24 + 5:38
OB 16.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D45B 8. Wurzelová Dana CHT6654 34:47 + 5:37
OB 15.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D45B 5. Wurzelová Dana CHT6654 56:54 + 5:52
OB 02.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček D45B 8. Wurzelová Dana CHT6654 27:07 + 2:15
OB 01.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček D45B 9. Wurzelová Dana CHT6654 56:44 + 9:55
OB 18.05.2013 Oblastní žebříček D45 2. Wurzelová Dana CHT6654 42:59 + 1:10
OB 12.05.2013 Žebříček B - Čechy D45B 3. Wurzelová Dana CHT6654 31:15 + 3:03
OB 11.05.2013 Žebříček B - Čechy D45B 5. Wurzelová Dana CHT6654 57:11 + 4:03
OB 08.05.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Sprint cup, Žebříček A D45 10. Wurzelová Dana CHT6654 16:42 + 2:23
OB 04.05.2013 Oblastní žebříček D45 1. Wurzelová Dana CHT6654 32:55
OB 01.05.2013 Oblastní žebříček D45 1. Wurzelová Dana CHT6654 52:55
OB 20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati, Oblastní žebříček D45 1. Wurzelová Dana CHT6654 26:49
OB 20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu, Oblastní žebříček D45 3. Wurzelová Dana CHT6654 17:14 + 1:47
OB 13.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati D45 1. Wurzelová Dana CHT6654 33:51
OB 13.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu D45 Wurzelová Dana CHT6654 DISK
OB 23.03.2013 Veřejný závod (Jarní pohár) D45 Wurzelová Dana CHT6654
OB 25.04.2013 Žebříček B - Čechy - přihlášky D45B Wurzelová Dana CHT6654
OB 25.05.2013 Oblastní žebříček D45C Wurzelová Dana CHT6654
OB 25.05.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů D21 Wurzelová Dana CHT6654
OB 26.05.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů D21 Wurzelová Dana CHT6654
OB 28.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, ČPŠ, ČLK D135 Wurzelová Dana CHT6654
OB 29.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, ČLK, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DH225 Wurzelová Dana CHT6654
OB 08.05.2014 Žebříček B - Čechy - přihlášky D45B Wurzelová Dana CHT6654
OB 06.09.2015 Žebříček B - Čechy D45B Wurzelová Dana CHT6654
OB 26.04.2015 Český pohár štafet D105 Wurzelová Dana CHT6654
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D135 Wurzelová Dana CHT6654
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva HD275 Wurzelová Dana CHT6654
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D135 Wurzelová Dana CHT6654
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH300 Wurzelová Dana CHT6654
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 D45A Wurzelová Dana CHT6654
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 D45B Wurzelová Dana CHT6654
OB 04.11.2017 Dušičkový závod 2017 II. Wurzelová Dana CHT6654
OB 24.11.2017 Metodický seminář sekce OB ROZHODČÍ Wurzelová Dana CHT6654 Přihlášen