Závodník: Křížová Zdenka

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 17.11.2017 1. závod zimní ligy Hanácké oblasti D35 19. Křížová Zdenka PZR5051 58:04 + 25:11
OB 11.11.2017 Oblastní žebříček D55C 6. Křížová Zdenka PZR5051 58:46 + 15:49
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček D55 1. Křížová Zdenka PZR5051 57:22
OB 15.10.2017 Oblastní žebříček D55 1. Křížová Zdenka PZR5051 73:31
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček D55 4. Křížová Zdenka PZR5051 62:11 + 17:14
OB 07.10.2017 Oblastní žebříček D65C 3. Křížová Zdenka PZR5051 58:49 + 3:59
OB 01.10.2017 Oblastní žebříček D65 1. Krízová Zdenka PZR5051 10:38
OB 28.09.2017 Oblastní žebříček D65 1. Křížová Zdenka PZR5051 42:28
OB 28.09.2017 Rumburská LILIE 2017 E3 sprint Fialová 3. Křížová Zdenka PZR5051 42:10 + 15:27
OB 28.09.2017 Rumburská LILIE 2017 E2 mikrosprint Fialová 5. Křížová Zdenka PZR5051 9:32 + 2:24
OB 24.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D65B 1. Křížová Zdenka PZR5051 45:06
OB 23.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) D65 9. Křížová Zdenka PZR5051 49:57 + 15:24
OB 16.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D55 9. Křížová Zdenka PZR5051 21:36 + 8:10
OB 10.09.2017 Žebříček B-Čechy D65B 6. Křížová Zdenka PZR5051 39:30 + 10:48
OB 09.09.2017 Žebříček B-Čechy D65B 5. Křížová Zdenka PZR5051 58:14 + 17:51
OB 03.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E3 D65B 5. Křížová Zdenka PZR5051 51:34 + 15:51
OB 02.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E2 D65B 3. Křížová Zdenka PZR5051 52:13 + 9:31
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E1 D65B 3. Křížová Zdenka PZR5051 33:34 + 3:38
OB 01.09.2017 Liga Vysočiny podzim 2017 D55 1 Křížová Zdenka PZR5051
OB 27.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D65 5. Křížová Zdenka PZR5051 39:13 + 9:36
OB 26.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D65 4. Křížová Zdenka PZR5051 36:43 + 11:31
OB 25.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D65 4. Křížová Zdenka PZR5051 39:40 + 6:34
OB 06.08.2017 Advanta cup 2017 - E3 D65 4. Křížová Zdenka PZR5051 68:30 + 13:27
OB 05.08.2017 Advanta cup 2017 - E2 D65 6. Křížová Zdenka PZR5051 46:00 + 10:13
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 - E1 D65 4. Křížová Zdenka PZR5051 46:35 + 11:08
OB 02.07.2017 Cena střední Moravy - E3 D65 1. Křížová Zdenka PZR5051 43:46
OB 01.07.2017 Cena střední Moravy - E2 D65 1. Křížová Zdenka PZR5051 42:27
OB 30.06.2017 Cena střední Moravy - E1 D65 1. Křížová Zdenka PZR5051 31:23
OB 24.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D65 4. Křížová Zdenka PZR5051 54:29 + 17:47
OB 18.06.2017 Žebříček B-Čechy D65B 4. Křížová Zdenka PZR5051 41:04 + 9:58
OB 17.06.2017 Žebříček B-Čechy D65B 6. Křížová Zdenka PZR5051 52:55 + 18:34
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D65B 3. Křížová Zdenka PZR5051 37:22 + 3:35
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) D65 11. Křížová Zdenka PZR5051 37:36 + 9:24
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D65B 4. Křížová Zdenka PZR5051 61:10 + 16:59
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D65B 6. Křížová Zdenka PZR5051 51:29 + 14:04
OB 27.05.2017 Oblastní žebříček D55 2. Křížová Zdenka PZR5051 38:14 + 0:13
OB 27.05.2017 Oblastní žebříček D55 1. Křížová Zdenka PZR5051 15:20
OB 20.05.2017 Oblastní žebříček P 20. Křížová Zdenka PZR5051 36:08 + 9:27
OB 14.05.2017 Žebříček B-Čechy D65B 3. Křížová Zdenka PZR5051 36:13 + 2:42
OB 13.05.2017 Žebříček B-Čechy D65B 5. Křížová Zdenka PZR5051 71:30 + 15:00
OB 08.05.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D60C 3. Křížová Zdenka PZR5051 58:58 + 6:48
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček D65 2. Křížová Zdenka PZR5051 14:22 + 0:10
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E1, oblastní žebříček D65C 1. Křížová Zdenka PZR5051 22:24
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E2, oblastní žebříček D65C 1. Křížová Zdenka PZR5051 35:00
OB 22.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D65 1. Křížová Zdenka PZR5051 15:35
OB 22.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D65 1. Křížová Zdenka PZR5051 34:22
OB 15.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D65 1. Křížová Zdenka PZR5051 15:44
OB 15.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D65 1. Křížová Zdenka PZR5051 32:15
OB 08.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D65 1. Křížová Zdenka PZR5051 17:21
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček D65 1. Křížová Zdenka PZR5051 31:20
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček D55 4. Křížová Zdenka PZR5051 54:01 + 9:13
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček D65C 1. Křížová Zdenka PZR5051 15:19
OB 01.04.2017 Liga Vysočiny jaro 2017 D55 3 Křížová Zdenka PZR5051
OB 01.04.2017 Liga Vysočiny jaro 2017 D65 2 Křížová Zdenka PZR5051
OB 25.03.2017 Oblastní žebříček D65C 4. Křížová Zdenka PZR5051 50:45 + 6:46
OB 19.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D65C 5. Křížová Zdenka PZR5051 47:29 + 10:47
OB 04.12.2016 Liga Vysočiny - test D55 2 Křížová Zdenka PZR5051
OB 03.12.2016 O´Gala sprint D 23. Křížová Zdenka PZR5051 32:27 + 17:49
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček D65C 3. Křížová Zdenka PZR5051 33:26 + 3:09
OB 28.10.2016 Oblastní žebříček D55 3. Křížová Zdenka PZR5051 59:33 + 9:51
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček D55 5. Křížová Zdenka PZR5051 52:53 + 14:17
OB 16.10.2016 Oblastní žebříček D65C 4. Křížová Zdenka PZR5051 47:06 + 7:43
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček D55 2. Křížová Zdenka PZR5051 59:54 + 1:22
OB 02.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) D65A 4. Křížová Zdenka PZR5051 55:45 + 9:51
OB 01.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) D65 4. Křížová Zdenka PZR5051 47:10 + 8:25
OB 17.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D55C 5. Křížová Zdenka PZR5051 13:47 + 1:54
OB 11.09.2016 Žebříček B-Morava D65B 1. Křížová Zdenka PZR5051 33:16
OB 10.09.2016 Žebříček B-Morava D65B 1. Křížová Zdenka PZR5051 45:18
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček D55 2. Křížová Zdenka PZR5051 66:20 + 0:30
OB 28.08.2016 Skalní OB v Tisé E3 Modrá 29. Křížová Zdenka PZR5051 32:08 + 14:27
OB 28.08.2016 Skalní OB v Tisé E4 Modrá 19. Křížová Zdenka PZR5051 37:00 + 14:19
OB 27.08.2016 Skalní OB v Tisé E1 Modrá 30. Křížová Zdenka PZR5051 39:44 + 17:53
OB 27.08.2016 Skalní OB v Tisé E2 Modrá 25. Křížová Zdenka PZR5051 32:15 + 13:35
OB 26.08.2016 Cena východních Čech - E1 P 18. Křížová Zdenka PZR5051 30:41 + 10:53
OB 26.08.2016 Cena východních Čech P Křížová Zdenka PZR5051 DISK
OB 21.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E3 D65 6. Křížová Zdenka PZR5051 70:43 + 24:58
OB 20.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E2 D65 10. Křížová Zdenka PZR5051 90:05 + 41:38
OB 19.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E1 D65 3. Křížová Zdenka PZR5051 48:45 + 4:12
OB 17.07.2016 Grand prix Silesia - E6 D65 1. Křížová Zdenka PZR5051 71:40
OB 16.07.2016 Grand prix Silesia - E4 D65 1. Křížová Zdenka PZR5051 44:08
OB 16.07.2016 Grand prix Silesia - E5 D65 1. Křížová Zdenka PZR5051 37:25
OB 15.07.2016 Grand prix Silesia - E2 D65 1. Křížová Zdenka PZR5051 51:23
OB 15.07.2016 Grand prix Silesia - E3 D65 1. Křížová Zdenka PZR5051 34:51
OB 14.07.2016 Grand prix Silesia - E1 D65 1. Křížová Zdenka PZR5051 30:47
OB 10.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E3 D65 6. Křížová Zdenka PZR5051 44:09 + 8:39
OB 09.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E2 D65 Křížová Zdenka PZR5051 DISK
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E1 D65 3. Křížová Zdenka PZR5051 36:47 + 2:37
OB 06.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E4 D65 1. Křížová Zdenka PZR5051 27:25
OB 05.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E3 D65 1. Křížová Zdenka PZR5051 54:38
OB 04.07.2016 Veřejný závod D65 1. Křížová Zdenka PZR5051 15:17
OB 03.07.2016 Veteran cup - E3 D65 1. Křížová Zdenka PZR5051 32:30
OB 02.07.2016 Veteran cup - E2 D65 1. Křížová Zdenka PZR5051 47:31
OB 01.07.2016 Veteran cup - E1 D65 1. Křížová Zdenka PZR5051 15:17
OB 26.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) D65B 2. Křížová Zdenka PZR5051 30:33 + 2:05
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) D65 13. Křížová Zdenka PZR5051 53:49 + 20:51
OB 19.06.2016 Žebříček B-Morava D65B 1. Křížová Zdenka PZR5051 62:07
OB 18.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D65B 2. Křížová Zdenka PZR5051 59:52 + 4:07
OB 04.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D55 3. Křížová Zdenka PZR5051 16:49 + 0:43
OB 29.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček T Křížová Zdenka PZR5051 DISK
OB 28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D65B 1. Křížová Zdenka PZR5051 37:19
OB 21.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati, oblastní žebříček P 36. Křížová Zdenka PZR5051 48:54 + 24:02
OB 07.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D65 2. Křížová Zdenka PZR5051 16:13 + 0:20
OB 01.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D65B 2. Křížová Zdenka PZR5051 37:44 + 0:02
OB 30.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D65B 3. Křížová Zdenka PZR5051 43:57 + 4:56
OB 23.04.2016 Oblastní žebříček D55 2. Křížová Zdenka PZR5051 39:47 + 2:12
OB 16.04.2016 Oblastní žebříček D55 6. Křížová Zdenka PZR5051 71:12 + 35:31
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D65C 1. Křížová Zdenka PZR5051 16:34
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D65 2. Křížová Zdenka PZR5051 17:48 + 0:34
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček D55 1. Křížová Zdenka PZR5051 59:37
OB 27.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E3 D65 3. Křížová Zdenka PZR5051 59:59 + 16:06
OB 26.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E2 D65 3. Křížová Zdenka PZR5051 48:41 + 7:00
OB 25.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E1 D65 3. Křížová Zdenka PZR5051 42:24 + 6:51
OB 20.03.2016 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D65C 1. Křížová Zdenka PZR5051 40:39
OB 16.01.2016 Zimní liga 6. závod P 2. Křížová Zdenka PZR5051 49:37 + 2:03
OB 20.12.2015 Vánoční sprint D Křížová Zdenka PZR5051 DISK
OB 13.12.2015 ZHL - sprint na Karlově Koruně D 34. Křížová Zdenka PZR5051 26:13 + 11:32
OB 07.11.2015 Oblastní žebříček D65C 3. Křížová Zdenka PZR5051 44:14 + 3:36
OB 01.11.2015 Oblastní žebříček D65C 2. Křížová Zdenka PZR5051 48:25 + 0:34
OB 18.10.2015 Oblastní žebříček D55 1. Křížová Zdenka PZR5051 61:26
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D55 2. Křížová Zdenka PZR5051 32:50 + 2:21
OB 27.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) D65A 4. Křížová Zdenka PZR5051 54:08 + 15:05
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D65 2. Křížová Zdenka PZR5051 44:10 + 3:29
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček D55 1. Křížová Zdenka PZR5051 55:36
OB 12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D55 3. Křížová Zdenka PZR5051 21:23 + 4:02
OB 06.09.2015 Žebříček B-Morava D65B 3. Křížová Zdenka PZR5051 48:29 + 17:04
OB 05.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D65B 1. Křížová Zdenka PZR5051 27:42
OB 23.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E3 D65 1. Křížová Zdenka PZR5051 49:04
OB 22.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E1 D65 2. Křížová Zdenka PZR5051 45:24 + 6:09
OB 22.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E2 D65 2. Křížová Zdenka PZR5051 31:08 + 0:27
OB 17.07.2015 Advanta cup - E2 T 24. Křížová Zdenka PZR5051 84:02 + 43:06
OB 16.07.2015 Advanta cup - E1 T 12. Křížová Zdenka PZR5051 28:33 + 11:12
OB 12.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 D65 5. Křížová Zdenka PZR5051 51:52 + 4:09
OB 11.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 D65 1. Křížová Zdenka PZR5051 50:26
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 D65 1. Křížová Zdenka PZR5051 33:01
OB 03.07.2015 Cena střední Moravy - E1 T 11. Křížová Zdenka PZR5051 29:10 + 9:11
OB 27.06.2015 Oblastní žebříček D65C 2. Křížová Zdenka PZR5051 44:44 + 4:03
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D55 2. Křížová Zdenka PZR5051 66:19 + 6:35
OB 07.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D55C 4. Křížová Zdenka PZR5051 31:56 + 7:38
OB 06.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D55C 5. Křížová Zdenka PZR5051 67:06 + 19:04
OB 30.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D55C 1. Křížová Zdenka PZR5051 19:21
OB 23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D65 5. Křížová Zdenka PZR5051 19:54 + 1:51
OB 08.05.2015 Oblastní žebříček D55 3. Křížová Zdenka PZR5051 20:36 + 0:42
OB 08.05.2015 Oblastní žebříček D55 3. Křížová Zdenka PZR5051 10:14 + 0:50
OB 18.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D55 1. Křížová Zdenka PZR5051 16:57
OB 18.04.2015 Oblastní žebříček D55 2. Křížová Zdenka PZR5051 66:02 + 3:55
OB 12.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D55 1. Krízová Zdenka PZR5051 13:05
OB 04.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E2 D65 4. Krízová Zdenka PZR5051 52:20 + 10:43
OB 03.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E1 D65 4. Krízová Zdenka PZR5051 50:21 + 8:41
OB 28.03.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D55 2. Křížová Zdenka PZR5051 60:05 + 1:33
OB 11.01.2015 Městský sprint Pardubice D 31. Křížová Zdenka PZR5051 16:39 + 6:37
OB 21.12.2014 Vánoční sprint 2014 D 39. Křížová Zdenka PZR5051 18:50 + 7:52
OB 01.11.2014 Oblastní žebříček D55C 11. Křížová Zdenka PZR5051 51:08 + 18:55
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček D55 3. Křížová Zdenka PZR5051 43:10 + 5:55
OB 19.10.2014 Oblastní žebříček D60 2. Krízová Zdenka PZR5051 52:20 + 1:01
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček D55C 5. Křížová Zdenka PZR5051 31:38 + 2:58
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček D55 4. Křížová Zdenka PZR5051 47:20 + 5:32
OB 28.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D60B 2. Křížová Zdenka PZR5051 55:46 + 1:21
OB 27.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D60 15. Křížová Zdenka PZR5051 61:25 + 21:33
OB 13.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D55C 4. Křížová Zdenka PZR5051 16:07 + 2:31
OB 07.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D55C 3. Křížová Zdenka PZR5051 37:02 + 5:21
OB 06.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D55C 3. Křížová Zdenka PZR5051 65:33 + 15:24
OB 24.08.2014 Pěkné prázdniny - E3 D60 4. Křížová Zdenka PZR5051 73:44 + 17:27
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny - E1 D60 7. Křížová Zdenka PZR5051 43:53 + 13:02
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny - E2 D60 3. Křížová Zdenka PZR5051 31:39 + 4:17
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny D60 6. Křížová Zdenka PZR5051 149:16 + 34:46
OB 10.08.2014 Rumpál - E3 D55 2. Křížová Zdenka PZR5051 39:15 + 5:09
OB 09.08.2014 Rumpál - E2 D55 3. Křížová Zdenka PZR5051 54:12 + 4:53
OB 08.08.2014 Rumpál - E1 D55 4. Křížová Zdenka PZR5051 21:33 + 3:02
OB 03.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E5 D60 4. Křížová Zdenka PZR5051 46:41 + 10:19
OB 02.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E4 D60 2. Křížová Zdenka PZR5051 22:01 + 0:39
OB 02.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E3 D60 3. Křížová Zdenka PZR5051 40:34 + 2:16
OB 01.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E2 D60 2. Křížová Zdenka PZR5051 47:47 + 5:55
OB 31.07.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E1 D60 1. Křížová Zdenka PZR5051 38:07
OB 06.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E3 D60 5. Křížová Zdenka PZR5051 50:22 + 10:11
OB 05.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E2 D60 5. Křížová Zdenka PZR5051 43:19 + 6:15
OB 04.07.2014 Sedmihoří 2014 - E1 D60 3. Křížová Zdenka PZR5051 34:08 + 3:04
OB 22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D60A 6. Křížová Zdenka PZR5051 61:42 + 28:26
OB 21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D60 6. Křížová Zdenka PZR5051 43:39 + 12:11
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček D55 2. Křížová Zdenka PZR5051 56:03 + 4:04
OB 08.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D60B 3. Křížová Zdenka PZR5051 51:34 + 13:05
OB 11.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D55C 1. Křížová Zdenka PZR5051 32:55
OB 10.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D55C 2. Křížová Zdenka PZR5051 47:00 + 2:57
OB 08.05.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Oblastní žebříček D60 4. Křížová Zdenka PZR5051 23:42 + 6:29
OB 03.05.2014 Oblastní žebříček D55 2. Krízová Zdenka PZR5051 44:30 + 7:24
OB 01.05.2014 Litoměřický TULIPÁN E3, Ještědský pohár sprintů, DPT, veřejný závod D60 3. Křížová Zdenka PZR5051 26:42 + 2:37
OB 01.05.2014 Litoměřický TULIPÁN E1, Ještědský pohár sprintů, DPT, veřejný závod D60 5. Křížová Zdenka PZR5051 43:56 + 13:54
OB 01.05.2014 Litoměřický TULIPÁN E2, Ještědský pohár sprintů, DPT, veřejný závod D60 Křížová Zdenka PZR5051 DISK
OB 26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D55 4. Křížová Zdenka PZR5051 34:08 + 7:33
OB 26.04.2014 Oblastní žebříček D55 1. Křížová Zdenka PZR5051 24:29
OB 20.04.2014 Velikonoce ve skalách - E3 D60 10. Křížová Zdenka PZR5051 59:01 + 8:14
OB 19.04.2014 Velikonoce ve skalách - E2 D60 7. Křížová Zdenka PZR5051 51:45 + 11:12
OB 18.04.2014 Velikonoce ve skalách - E1 D60 9. Křížová Zdenka PZR5051 40:25 + 9:50
OB 12.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D55 6. Krízová Zdenka PZR5051 19:24 + 4:44
OB 12.04.2014 Oblastní žebříček D55 5. Krízová Zdenka PZR5051 36:36 + 6:50
OB 05.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D55 2. Křížová Zdenka PZR5051 13:05 + 1:10
OB 30.03.2014 Oblastní žebříček D55 6. Křížová Zdenka PZR5051 39:09 + 4:04
OB 22.03.2014 Oblastní žebříček (První kufr) P 16. Křížová Zdenka PZR5051 35:47 + 12:54
OB 23.02.2014 6. kolo ZHL - One-man relay D 35. Křížová Zdenka PZR5051 72:52 + 36:23
OB 22.12.2013 Vánoční sprint 2013 D 46. Křížová Zdenka PZR5051 18:07 + 5:56
OB 26.10.2013 Oblastní žebříček D55 4. Křížová Zdenka PZR5051 71:17 + 22:47
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček D55 Křížová Zdenka PZR5051 DISK
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček D55 1. Křížová Zdenka PZR5051 16:45
OB 15.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D60B 8. Krízová Zdenka PZR5051 37:46 + 6:12
OB 14.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D60B 3. Křížová Zdenka PZR5051 51:30 + 5:15
OB 07.09.2013 Sprint cup, Žebříček A D55C 2. Kríľová Zdenka PZR5051 17:05 + 2:09
OB 01.09.2013 Sklárna - E4, Oblastní žebříček D55 7. Křížová Zdenka PZR5051 70:40 + 17:36
OB 31.08.2013 Sklárna - E2, Oblastní žebříček D55 4. Křížová Zdenka PZR5051 45:09 + 14:33
OB 31.08.2013 Sklárna - E3 D55 3. Křížová Zdenka PZR5051 19:11 + 1:17
OB 30.08.2013 Sklárna - E1 D55 7. Křížová Zdenka PZR5051 57:40 + 19:17
OB 18.08.2013 Rumcajsovy míle - E4 D60 5. Křížová Zdenka PZR5051 57:12 + 8:02
OB 17.08.2013 Rumcajsovy míle - E2 D60 3. Křížová Zdenka PZR5051 17:22 + 2:03
OB 17.08.2013 Rumcajsovy míle - E3 D60 3. Křížová Zdenka PZR5051 15:46 + 2:01
OB 16.08.2013 Rumcajsovy míle - E1 D60 2. Křížová Zdenka PZR5051 38:32 + 3:16
OB 16.08.2013 Rumcajsovy míle D60 4. Křížová Zdenka PZR5051 128:52 + 8:22
OB 11.08.2013 Advanta cup - E3 D55 8. Křížová Zdenka PZR5051 46:16 + 7:45
OB 10.08.2013 Advanta cup - E2 D55 8. Křížová Zdenka PZR5051 57:34 + 11:39
OB 09.08.2013 Advanta cup - E1 D55 6. Křížová Zdenka PZR5051 25:23 + 2:19
OB 21.07.2013 Grand prix Silesia - E4 D60 4. Křížová Zdenka PZR5051 47:38 + 6:40
OB 20.07.2013 Grand prix Silesia - E2 D60 Křížová Zdenka PZR5051 DISK
OB 20.07.2013 Grand prix Silesia - E3 D60 4. Křížová Zdenka PZR5051 37:14 + 14:19
OB 19.07.2013 Grand prix Silesia - E1 D60 1. Křížová Zdenka PZR5051 34:39
OB 06.07.2013 JWOC Tour - E6 D60B 5. Křížová Zdenka PZR5051 54:16 + 10:05
OB 05.07.2013 JWOC Tour - E5 D60B 2. Křížová Zdenka PZR5051 23:39 + 3:06
OB 04.07.2013 JWOC Tour - E4 D60B Křížová Zdenka PZR5051 DISK
OB 03.07.2013 JWOC Tour - E3 D60B 5. Křížová Zdenka PZR5051 47:39 + 10:12
OB 02.07.2013 JWOC Tour - E2 D60B 3. Křížová Zdenka PZR5051 49:25 + 10:23
OB 01.07.2013 JWOC Tour - E1 D60B 8. Křížová Zdenka PZR5051 50:06 + 13:40
OB 23.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), ČP, ŽA D60A 6. Křížová Zdenka PZR5051 39:26 + 15:32
OB 22.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D60 6. Křížová Zdenka PZR5051 31:01 + 6:43
OB 09.06.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D55 4. Křížová Zdenka PZR5051 68:40 + 16:54
OB 25.05.2013 Oblastní žebříček D45 6. Křížová Zdenka PZR5051 20:54 + 4:44
OB 18.05.2013 Oblastní žebříček D55 3. Křížová Zdenka PZR5051 58:36 + 7:31
OB 12.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava D60B 2. Křížová Zdenka PZR5051 31:51 + 0:42
OB 11.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček D60B 1. Křížová Zdenka PZR5051 53:02
OB 08.05.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Sprint cup, Žebříček A D60 3. Křížová Zdenka PZR5051 18:38 + 2:36
OB 04.05.2013 Oblastní žebříček D55 3. Křížová Zdenka PZR5051 49:34 + 13:28
OB 01.05.2013 Litoměřický TULIPÁN E1, Ještědský pohár sprintů, veřejný závod D60 1. Křížová Zdenka PZR5051 24:37
OB 01.05.2013 Litoměřický TULIPÁN E2, veřejný závod D60 2. Křížová Zdenka PZR5051 25:09 + 4:29
OB 01.05.2013 Litoměřický TULIPÁN E3, Ještědský pohár sprintů, veřejný závod D60 2. Křížová Zdenka PZR5051 33:41 + 1:17
OB 28.04.2013 Oblastní žebříček D55 3. Křížová Zdenka PZR5051 90:48 + 20:09
OB 20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati, Oblastní žebříček D55 1. Křížová Zdenka PZR5051 30:01
OB 20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu, Oblastní žebříček D55 2. Křížová Zdenka PZR5051 18:53 + 0:36
OB 13.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati D55 1. Křížová Zdenka PZR5051 65:16
OB 13.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu D55 1. Křížová Zdenka PZR5051 19:41
OB 18.12.2016 Vánoční sprint D Křížová Zdenka PZR5051
OB 06.04.2013 Oblastní žebříček D55 Křížová Zdenka PZR5051
OB 01.05.2013 Litoměřický TULIPÁN D60 Křížová Zdenka PZR5051
OB 01.05.2013 Litoměřický TULIPÁN - mikrosprint -80 kg Křížová Zdenka PZR5051
OB 19.07.2013 Grand prix Silesia D60 Křížová Zdenka PZR5051
OB 09.08.2013 Advanta cup D55 Křížová Zdenka PZR5051
OB 30.08.2013 Sklárna D55 Křížová Zdenka PZR5051
OB 01.02.2014 Hromniční trápení 13.ročník D50 Křížová Zdenka PZR5051
OB 01.05.2014 Litoměřický TULIPÁN 3E D60 Křížová Zdenka PZR5051
OB 18.04.2014 Velikonoce ve skalách D60 Křížová Zdenka PZR5051
OB 05.04.2014 Mistrovství oblasti štafet Krátká Křížová Zdenka PZR5051
OB 04.07.2014 Sedmihoří 2014 D60 Křížová Zdenka PZR5051
OB 31.07.2014 Grand Prix Silesia 2014 D60 Křížová Zdenka PZR5051
OB 08.08.2014 Rumpál D55 Křížová Zdenka PZR5051
OB 14.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH240 Křížová Zdenka PZR5051
OB 08.11.2014 RBK cup open B Křížová Zdenka PZR5051
OB 17.01.2015 Radostický sprint D Křížová Zdenka PZR5051
OB 03.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter D65 Křížová Zdenka PZR5051
OB 05.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E3 D65 Křížová Zdenka PZR5051
OB 24.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH240 Křížová Zdenka PZR5051
OB 22.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB D65 Křížová Zdenka PZR5051
OB 16.07.2015 Advanta cup T Křížová Zdenka PZR5051
OB 03.07.2015 Cena střední Moravy T Křížová Zdenka PZR5051
OB 13.09.2015 Český pohár štafet MIX Křížová Zdenka PZR5051
OB 12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet D165 Křížová Zdenka PZR5051
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D165 Křížová Zdenka PZR5051
OB 21.11.2015 RBK cup open 2015 B - ženy, veteránky, veteráni Křížová Zdenka PZR5051
OB 23.01.2016 Radostický sprint D Křížová Zdenka PZR5051
OB 25.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 D65 Křížová Zdenka PZR5051
OB 14.02.2016 Zimní hradubická liga - OB, kratší klasika DK Křížová Zdenka PZR5051
OB 01.07.2016 Veteran cup D65 Křížová Zdenka PZR5051
OB 27.08.2016 Skalní OB v Tisé Modrá Křížová Zdenka PZR5051
OB 02.07.2016 Cena střední Moravy 2016 D65 Křížová Zdenka PZR5051
OB 14.07.2016 Grand prix Silesia D65 Křížová Zdenka PZR5051
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup D65 Křížová Zdenka PZR5051
OB 19.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) D65 Křížová Zdenka PZR5051
OB 12.11.2016 RBK cup open 2016 B - ženy,veteráni,veteránky Křížová Zdenka PZR5051
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 D65C Křížová Zdenka PZR5051
OB 06.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) MIX Křížová Zdenka PZR5051
OB 30.06.2017 Cena střední Moravy D65 Křížová Zdenka PZR5051
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 D65 Křížová Zdenka PZR5051
OB 25.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D65 Křížová Zdenka PZR5051
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 D65B Křížová Zdenka PZR5051
OB 28.06.2017 Mistrovství oblasti štafet D105 Křížová Zdenka PZR5051
OB 04.11.2017 Dušičkový závod 2017 III. Křížová Zdenka PZR5051