Závodník: Hrstková Dana

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček D35 1. Hrstková Dana SJI6051 61:27
OB 15.10.2017 Oblastní žebříček D45 1. Hrstková Dana SJI6051 56:22
OB 24.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D55A 2. Hrstková Dana SJI6051 49:51 + 3:39
OB 23.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) D55 2. Hrstková Dana SJI6051 40:31 + 0:10
OB 10.09.2017 Žebříček B-Čechy D50B 2. Hrstková Dana SJI6051 30:16 + 0:41
OB 09.09.2017 Žebříček B-Čechy D50B 4. Hrstková Dana SJI6051 46:33 + 7:20
OB 03.09.2017 West cup - E3, oblastní žebříček D45 1. Hrstková Dana SJI6051 41:35
OB 02.09.2017 West cup - E2, oblastní žebříček D45 1. Hrstková Dana SJI6051 45:32
OB 01.09.2017 West cup - E1 D45 1. Hrstková Dana SJI6051 43:29
OB 01.09.2017 Liga Vysočiny podzim 2017 D35 14 Hrstková Dana SJI6051
OB 01.09.2017 Liga Vysočiny podzim 2017 D45 13 Hrstková Dana SJI6051
OB 06.08.2017 Advanta cup 2017 - E3 D55 1. Hrstková Dana SJI6051 49:11
OB 05.08.2017 Advanta cup 2017 - E2 D55 5. Hrstková Dana SJI6051 31:50 + 5:02
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 - E1 D55 2. Hrstková Dana SJI6051 31:45 + 0:42
OB 16.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 D50B 4. Hrstková Dana SJI6051 41:47 + 5:57
OB 15.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 D50B 3. Hrstková Dana SJI6051 50:59 + 3:04
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 D50B 5. Hrstková Dana SJI6051 30:46 + 4:06
OB 02.07.2017 Cena střední Moravy - E3 D45B 1. Hrstková Dana SJI6051 42:08
OB 01.07.2017 Cena střední Moravy - E2 D45B 3. Hrstková Dana SJI6051 50:21 + 3:14
OB 30.06.2017 Cena střední Moravy - E1 D45B 6. Hrstková Dana SJI6051 30:01 + 3:45
OB 18.06.2017 Žebříček B-Čechy D50B 1. Hrstková Dana SJI6051 34:54
OB 17.06.2017 Žebříček B-Čechy D50B 4. Hrstková Dana SJI6051 44:54 + 2:46
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D55A 2. Hrstková Dana SJI6051 31:06 + 2:01
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) D55 4. Hrstková Dana SJI6051 25:54 + 1:55
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 4. Hrstková Dana SJI6051 67:33 + 13:45
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 12. Hrstková Dana SJI6051 49:56 + 9:51
OB 27.05.2017 Oblastní žebříček D45 4. Hrstková Dana SJI6051 37:14 + 6:00
OB 27.05.2017 Oblastní žebříček D45 2. Hrstková Dana SJI6051 13:26 + 0:02
OB 14.05.2017 Žebříček B-Čechy D50B 16. Hrstková Dana SJI6051 44:50 + 13:28
OB 13.05.2017 Žebříček B-Čechy D50B 2. Hrstková Dana SJI6051 59:30 + 10:36
OB 30.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E3, oblastní žebříček D45C 3. Hrstková Dana SJI6051 54:10 + 7:45
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E1, oblastní žebříček D45C 2. Hrstková Dana SJI6051 19:44 + 1:02
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E2, oblastní žebříček D45C 2. Hrstková Dana SJI6051 32:28 + 2:21
OB 22.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D45 1. Hrstková Dana SJI6051 17:39
OB 22.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D45 1. Hrstková Dana SJI6051 38:16
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček D45 3. Hrstková Dana SJI6051 47:21 + 3:13
OB 01.04.2017 Liga Vysočiny jaro 2017 D45 3 Hrstková Dana SJI6051
OB 01.01.2017 Žebříček B-Čechy 2017 D50B 2 Hrstková Dana SJI6051
OB 04.12.2016 Liga Vysočiny - test D35 3 Hrstková Dana SJI6051
OB 28.10.2016 Oblastní žebříček D35 2. Hrstková Dana SJI6051 43:08 + 6:24
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček D35 1. Hrstková Dana SJI6051 48:10
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček D35 5. Hrstková Dana SJI6051 58:45 + 9:39
OB 02.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) D55B 1. Hrstková Dana SJI6051 45:41
OB 01.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) D55 Hrstková Dana SJI6051 DISK
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D35 11. Hrstková Dana SJI6051 47:57 + 7:18
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 2. Hrstková Dana SJI6051 32:35 + 3:08
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 12. Hrstková Dana SJI6051 54:53 + 12:39
OB 28.08.2016 West cup - E3, oblastní žebříček D35C 2. Hrstková Dana SJI6051 59:36 + 5:14
OB 27.08.2016 West cup - E2, oblastní žebříček D35C 3. Hrstková Dana SJI6051 65:38 + 3:09
OB 26.08.2016 West cup - E1 D35C 2. Hrstková Dana SJI6051 52:18 + 3:04
OB 06.08.2016 Rumcajsovy míle - E2 T 13. Hrstková Dana SJI6051 62:20 + 20:35
OB 05.08.2016 Rumcajsovy míle T Hrstková Dana SJI6051 DISK
OB 10.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E3 D50B 7. Hrstková Dana SJI6051 34:16 + 7:05
OB 09.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E2 D50B 5. Hrstková Dana SJI6051 53:53 + 4:48
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E1 D50B 2. Hrstková Dana SJI6051 32:14 + 0:41
OB 03.07.2016 Veteran cup - E3 D50 1. Hrstková Dana SJI6051 28:34
OB 02.07.2016 Veteran cup - E2 D50 1. Hrstková Dana SJI6051 49:09
OB 01.07.2016 Veteran cup - E1 D50 1. Hrstková Dana SJI6051 13:56
OB 26.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) D55A 5. Hrstková Dana SJI6051 40:01 + 1:35
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) D55 5. Hrstková Dana SJI6051 34:17 + 4:18
OB 19.06.2016 Žebříček B-Čechy D50B 1. Hrstková Dana SJI6051 34:29
OB 18.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati D50B 1. Hrstková Dana SJI6051 46:37
OB 11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D45 3. Hrstková Dana SJI6051 45:14 + 0:42
OB 23.04.2016 Oblastní žebříček D45 1. Hrstková Dana SJI6051 34:51
OB 24.10.2015 Oblastní žebříček D35 3. Hrstková Dana SJI6051 64:40 + 7:02
OB 18.10.2015 Oblastní žebříček D35 2. Hrstková Dana SJI6051 63:47 + 0:50
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D35 2. Hrstková Dana SJI6051 33:42 + 3:21
OB 27.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) D55A 4. Hrstková Dana SJI6051 44:07 + 1:41
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D55 5. Hrstková Dana SJI6051 43:16 + 4:27
OB 06.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 2. Hrstková Dana SJI6051 26:17 + 0:46
OB 05.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 1. Hrstková Dana SJI6051 48:41
OB 30.08.2015 West cup - E3, oblastní žebříček D35C 2. Hrstková Dana SJI6051 49:12 + 0:53
OB 29.08.2015 West cup - E2, oblastní žebříček D35C 3. Hrstková Dana SJI6051 41:02 + 6:26
OB 28.08.2015 West cup - E1 D35C 8. Hrstková Dana SJI6051 20:56 + 5:38
OB 19.07.2015 Advanta cup - E5 D45A 2. Hrstková Dana SJI6051 44:20 + 0:34
OB 18.07.2015 Advanta cup - E4 D45A 1. Hrstková Dana SJI6051 55:31
OB 17.07.2015 Advanta cup - E2 D45A 1. Hrstková Dana SJI6051 41:43
OB 17.07.2015 Advanta cup - E3 D45A 12. Hrstková Dana SJI6051 60:18 + 14:45
OB 16.07.2015 Advanta cup - E1 D45A 2. Hrstková Dana SJI6051 13:36 + 0:26
OB 06.07.2015 Cena střední Moravy - E4 D45B 5. Hrstková Dana SJI6051 50:51 + 50:51
OB 05.07.2015 Cena střední Moravy - E3 D45B 2. Hrstková Dana SJI6051 41:26 + 2:19
OB 04.07.2015 Cena střední Moravy - E2 D45B 5. Hrstková Dana SJI6051 60:42 + 10:29
OB 03.07.2015 Cena střední Moravy - E1 D45B 3. Hrstková Dana SJI6051 19:35 + 0:45
OB 21.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) D55A 8. Hrstková Dana SJI6051 41:17 + 8:07
OB 20.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D55 1. Hrstková Dana SJI6051 28:20
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D45 2. Hrstková Dana SJI6051 44:19 + 0:06
OB 07.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D50B 3. Hrstková Dana SJI6051 36:46 + 4:58
OB 06.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D50B 1. Hrstková Dana SJI6051 56:48
OB 30.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D45C 6. Hrstková Dana SJI6051 17:13 + 2:38
OB 24.05.2015 Oblastní žebříček D45L 2. Hrstková Dana SJI6051 52:30 + 4:26
OB 17.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 2. Hrstková Dana SJI6051 54:46 + 1:34
OB 16.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 2. Hrstková Dana SJI6051 33:51 + 4:11
OB 03.05.2015 Žebříček B-Čechy D50B 4. Hrstková Dana SJI6051 35:00 + 2:48
OB 02.05.2015 Žebříček B-Čechy D50B 2. Hrstková Dana SJI6051 45:00 + 1:19
OB 25.04.2015 Oblastní žebříček D45 1. Hrstková Dana SJI6051 35:14
OB 28.03.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D45 1. Hrstková Dana SJI6051 37:00
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček D45 1. Hrstková Dana SJI6051 13:40
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček D21C 9. Hrstková Dana SJI6051 59:45 + 16:16 055325532
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček D35 4. Hrstková Dana SJI6051 48:13 + 3:41
OB 05.10.2014 Oblastní žebříček D35 2. Hrstková Dana SJI6051 40:50 + 1:25
OB 28.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D50A 5. Hrstková Dana SJI6051 51:18 + 7:07
OB 27.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D50 10. Hrstková Dana SJI6051 51:54 + 7:00
OB 13.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D45C 6. Hrstková Dana SJI6051 17:13 + 1:26
OB 07.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D50B 5. Hrstková Dana SJI6051 35:56 + 4:36
OB 06.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D50B 2. Hrstková Dana SJI6051 50:21 + 0:49
OB 31.08.2014 Oblastní žebříček, West cup - E3 D45 1. Hrstková Dana SJI6051 49:54
OB 30.08.2014 Oblastní žebříček, West cup - E2 D45 1. Hrstková Dana SJI6051 53:59
OB 29.08.2014 West cup - E1 D45 5. Hrstková Dana SJI6051 43:25 + 4:16
OB 17.08.2014 Rumcajsovy míle - E3 D45 5. Hrstková Dana SJI6051 45:14 + 10:07
OB 17.08.2014 Rumcajsovy míle - E4 D45 Hrstková Dana SJI6051 DISK
OB 16.08.2014 Rumcajsovy míle - E1 D45 2. Hrstková Dana SJI6051 29:29 + 0:40
OB 16.08.2014 Rumcajsovy míle - E2 D45 5. Hrstková Dana SJI6051 22:22 + 4:05
OB 20.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E3 D50B 5. Hrstková Dana SJI6051 55:51 + 7:33
OB 19.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E2 D50B 1. Hrstková Dana SJI6051 48:48
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E1 D50B 1. Hrstková Dana SJI6051 28:52
OB 06.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E3 D45 2. Hrstková Dana SJI6051 46:21 + 0:24
OB 05.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E2 D45 1. Hrstková Dana SJI6051 42:55
OB 04.07.2014 Sedmihoří 2014 - E1 D45 Hrstková Dana SJI6051 DISK
OB 22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D50A Hrstková Dana SJI6051 DISK
OB 21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D50 12. Hrstková Dana SJI6051 41:49 + 8:12
OB 08.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D50B 1. Hrstková Dana SJI6051 32:35
OB 07.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D50B 1. Hrstková Dana SJI6051 40:22
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebřiček D45 1. Hrstková Dana SJI6051 40:16
OB 18.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D50B Hrstková Dana SJI6051 DISK
OB 17.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D50B 3. Hrstková Dana SJI6051 57:57 + 8:07
OB 11.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D50B 2. Hrstková Dana SJI6051 29:56 + 4:00
OB 10.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D50B 2. Hrstková Dana SJI6051 44:07 + 0:41
OB 03.05.2014 Oblastní žebříček D45 1. Hrstková Dana SJI6051 41:05
OB 12.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D45 Hrstková Dana SJI6051 DISK
OB 12.04.2014 Oblastní žebříček D45 2. Hrstková Dana SJI6051 29:40 + 0:08
OB 05.04.2014 Oblastní žebříček D45 2. Hrstková Dana SJI6051 31:09 + 0:37
OB 27.10.2013 Oblastní žebříček D45 2. Hrstková Dana SJI6051 32:21 + 1:24
OB 26.10.2013 Oblastní žebříček D35 4. Hrstková Dana SJI6051 56:58 + 3:31
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček D35 1. Hrstková Dana SJI6051 53:54
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček D35 4. Hrstková Dana SJI6051 59:32 + 6:37
OB 22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), ČP, ŽA D50A 5. Hrstková Dana SJI6051 43:43 + 5:10
OB 21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D50 4. Hrstková Dana SJI6051 41:17 + 4:07
OB 15.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D45B 12. Hrstková Dana SJI6051 46:18 + 8:15
OB 14.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D45B 4. Hrstková Dana SJI6051 56:14 + 7:19
OB 07.09.2013 Sprint cup, Žebříček A D45C 3. Hrstková Dana SJI6051 12:08 + 0:47
OB 01.09.2013 West cup - E3, Oblastní žebříček D45 1. Hrstková Dana SJI6051 47:24
OB 31.08.2013 West Cup - E2, Oblastní žebříček D45 1. Hrstková Dana SJI6051 58:41
OB 30.08.2013 West Cup - E1, Oblastní žebříček D45 1. Hrstková Dana SJI6051 40:57
OB 18.08.2013 Rumcajsovy míle - E4 D45 1. Hrstková Dana SJI6051 49:24
OB 17.08.2013 Rumcajsovy míle - E2 D45 1. Hrstková Dana SJI6051 18:55
OB 17.08.2013 Rumcajsovy míle - E3 D45 1. Hrstková Dana SJI6051 15:35
OB 16.08.2013 Rumcajsovy míle - E1 D45 3. Hrstková Dana SJI6051 40:30 + 4:02
OB 16.08.2013 Rumcajsovy míle D45 1. Hrstková Dana SJI6051 124:24
OB 11.08.2013 Advanta cup - E3 D45A 2. Hrstková Dana SJI6051 41:25 + 2:45
OB 10.08.2013 Advanta cup - E2 D45A Hrstková Dana SJI6051 DISK
OB 09.08.2013 Advanta cup - E1 D45A 3. Hrstková Dana SJI6051 20:13 + 2:10
OB 04.08.2013 Cena střední Moravy - E3 D45B 1. Hrstková Dana SJI6051 37:28
OB 03.08.2013 Cena střední Moravy - E2 D45B 2. Hrstková Dana SJI6051 36:36 + 0:33
OB 02.08.2013 Cena střední Moravy - E1 D45B 3. Hrstková Dana SJI6051 22:53 + 1:51
OB 14.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E3 D45B 3. Hrstková Dana SJI6051 46:39 + 3:21
OB 13.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E2 D45B 10. Hrstková Dana SJI6051 63:18 + 9:24
OB 12.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E1 D45B 1. Hrstková Dana SJI6051 35:22
OB 23.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), ČP, ŽA D50A 9. Hrstková Dana SJI6051 35:06 + 11:12
OB 22.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D50 1. Hrstková Dana SJI6051 25:10
OB 16.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D45B 1. Hrstková Dana SJI6051 29:10
OB 15.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D45B 2. Hrstková Dana SJI6051 52:29 + 1:27
OB 09.06.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D45 1. Hrstková Dana SJI6051 64:41
OB 02.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček D45B 3. Hrstková Dana SJI6051 25:38 + 0:46
OB 01.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček D45B 4. Hrstková Dana SJI6051 51:50 + 5:01
OB 18.05.2013 Oblastní žebříček D45 1. Hrstková Dana SJI6051 41:49
OB 12.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava D50B 1. Hrstková Dana SJI6051 35:15
OB 11.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček D50B 1. Hrstková Dana SJI6051 43:44
OB 04.05.2013 Oblastní žebříček D45 2. Hrstková Dana SJI6051 34:35 + 1:40
OB 28.04.2013 Oblastní žebříček D45 1. Hrstková Dana SJI6051 56:50
OB 16.03.2013 Veřejný závod (Jarní skály) D45 1. Hrstková Dana SJI6051 59:47
OB 25.04.2013 Žebříček B - Čechy - přihlášky D45B Hrstková Dana SJI6051
OB 25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A D45C Hrstková Dana SJI6051
OB 25.05.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů D135 Hrstková Dana SJI6051
OB 26.05.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů D135 Hrstková Dana SJI6051
OB 12.07.2013 H.S.H. Vysočina cup D45B Hrstková Dana SJI6051
OB 30.08.2013 West Cup D35 Hrstková Dana SJI6051
OB 02.08.2013 Cena střední Moravy D45B Hrstková Dana SJI6051
OB 09.08.2013 Advanta cup D45A Hrstková Dana SJI6051
OB 08.09.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů H135 Hrstková Dana SJI6051
OB 29.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, ČLK, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DH225 Hrstková Dana SJI6051
OB 28.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, ČPŠ, ČLK D135 Hrstková Dana SJI6051
OB 08.05.2014 Žebříček B - Čechy - přihlášky D50B Hrstková Dana SJI6051
OB 04.07.2014 Sedmihoří 2014 D45 Hrstková Dana SJI6051
OB 29.08.2014 West cup D45 Hrstková Dana SJI6051
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup D50B Hrstková Dana SJI6051
OB 16.08.2014 Rumcajsovy míle D45 Hrstková Dana SJI6051
OB 13.09.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D135 Hrstková Dana SJI6051
OB 14.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH180 Hrstková Dana SJI6051
OB 11.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů MIX Hrstková Dana SJI6051
OB 12.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva HD225 Hrstková Dana SJI6051
OB 08.03.2015 Praga Magica ABC Hrstková Dana SJI6051
OB 19.04.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet MIX Hrstková Dana SJI6051
OB 16.07.2015 Advanta cup D45A Hrstková Dana SJI6051
OB 30.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D135 Hrstková Dana SJI6051
OB 31.05.2015 Český pohár štafet H135 Hrstková Dana SJI6051
OB 03.07.2015 Cena střední Moravy D45B Hrstková Dana SJI6051
OB 14.08.2015 Rumcajsovy míle D50 Hrstková Dana SJI6051
OB 14.08.2015 Rumcajsovy míle - E1 D50 Hrstková Dana SJI6051
OB 15.08.2015 Rumcajsovy míle - E2 D50 Hrstková Dana SJI6051
OB 15.08.2015 Rumcajsovy míle - E3 D50 Hrstková Dana SJI6051
OB 16.08.2015 Rumcajsovy míle - E4 D50 Hrstková Dana SJI6051
OB 28.08.2015 West cup D35C Hrstková Dana SJI6051
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D135 Hrstková Dana SJI6051
OB 05.12.2015 Čertovy rohy A Hrstková Dana SJI6051
OB 05.03.2016 Praga Magica ABC Hrstková Dana SJI6051
OB 14.05.2016 Žebříček B-Čechy D50B Hrstková Dana SJI6051
OB 15.05.2016 Žebříček B-Čechy D50B Hrstková Dana SJI6051
OB 08.05.2016 Oblastní žebříček D45 Hrstková Dana SJI6051
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup D50B Hrstková Dana SJI6051
OB 01.07.2016 Veteran cup D50 Hrstková Dana SJI6051
OB 26.08.2016 West cup D35C Hrstková Dana SJI6051
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH275 Hrstková Dana SJI6051
OB 04.12.2016 Čertovy hrby C Hrstková Dana SJI6051
OB 05.03.2017 Praga Magica ABC Hrstková Dana SJI6051
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 D45C Hrstková Dana SJI6051
OB 01.05.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E4 D45C Hrstková Dana SJI6051
OB 30.06.2017 Cena střední Moravy D45B Hrstková Dana SJI6051
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup D50B Hrstková Dana SJI6051
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 D55 Hrstková Dana SJI6051
OB 01.09.2017 West cup D45 Hrstková Dana SJI6051
OB 08.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH225 Hrstková Dana SJI6051