Závodník: Kosová Tereza

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 03.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E3 OPEN Kosová Tereza SRK0151 DISK
OB 02.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E2 OPEN 30. Kosová Tereza SRK0151 78:44 + 44:28
OB 13.08.2017 Rumcajsovy míle - pro veřejnost - E3 T 26. Kosová Tereza SRK0151 61:22 + 30:20
OB 11.08.2017 Rumcajsovy míle - pro veřejnost - E1 T 32. Kosová Tereza SRK0151 60:38 + 37:30
OB 15.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 D16B Kosová Tereza SRK0151 DISK
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 D16B 29. Kosová Tereza SRK0151 46:51 + 24:27
OB 20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D16A Kosová Tereza SRK0151 DISK
OB 14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D16A 33. Kosová Tereza SRK0151 40:05 + 15:23
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16A 34. Kosová Tereza SRK0151 63:00 + 25:03
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (finále), WRE D16 Kosová Tereza SRK0151 DISK
OB 01.01.2017 INOV-8 CUP - žebříček A 2017 D16A 39 Kosová Tereza SRK0151
OB 18.12.2016 Vánoční sprint DE 32. Kosová Tereza SRK0151 19:10 + 4:50
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček P 1. Kosová Tereza SRK0151 22:36
OB 03.10.2016 INOV-8 CUP - žebříček A 2016 D16A 39 Kosová Tereza SRK0151
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 D16 Kosová Tereza SRK0151 DISK
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 D16 Kosová Tereza SRK0151 DISK
OB 06.08.2016 Rumcajsovy míle - E2 D16 Kosová Tereza SRK0151 DISK
OB 05.08.2016 Rumcajsovy míle - E1 D16 1. Kosová Tereza SRK0151 27:04
OB 05.08.2016 Rumcajsovy míle D16 Kosová Tereza SRK0151 DISK
OB 01.07.2016 Veteran cup - E1 D16 2. Kosová Tereza SRK0151 16:22 + 1:25
OB 26.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) D16B 3. Kosová Tereza SRK0151 30:32 + 2:08
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) D16B 11. Kosová Tereza SRK0151 38:02 + 13:03
OB 19.06.2016 Žebříček B-Čechy D16B 31. Kosová Tereza SRK0151 40:43 + 17:18
OB 18.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati D16B 22. Kosová Tereza SRK0151 55:20 + 17:45
OB 04.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16A 33. Kosová Tereza SRK0151 18:00 + 4:06
OB 07.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D16 Kosová Tereza SRK0151 DISK
OB 01.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16A 29. Kosová Tereza SRK0151 35:58 + 10:37
OB 30.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16A 4. Kosová Tereza SRK0151 45:51 + 7:48
OB 24.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D16 2. Kosová Tereza SRK0151 28:37 + 1:44
OB 16.04.2016 Oblastní žebříček D16C 1. Kosová Tereza SRK0151 43:40
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček D16C 3. Kosová Tereza SRK0151 32:41 + 0:10
OB 28.02.2016 Brutus kros D 1. Kosová Tereza SRK0151 25:31
OB 20.12.2015 Vánoční sprint DE 15. Kosová Tereza SRK0151 14:57 + 2:18
OB 13.12.2015 ZHL - sprint na Karlově Koruně D 1. Kosová Tereza SRK0151 14:41
OB 07.11.2015 Oblastní žebříček D14C 2. Kosová Tereza SRK0151 24:16 + 0:10
OB 01.11.2015 Oblastní žebříček D14C 1. Kosová Tereza SRK0151 28:45
OB 24.10.2015 Oblastní žebříček D14C 3. Kosová Tereza SRK0151 31:19 + 1:30
OB 17.10.2015 Oblastní žebříček D14C 6. Kosová Tereza SRK0151 50:26 + 11:23
OB 10.10.2015 Oblastní žebříček D14C 1. Kosová Tereza SRK0151 28:50
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D14C 2. Kosová Tereza SRK0151 33:54 + 2:51
OB 27.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) D16A 14. Kosová Tereza SRK0151 47:45 + 11:07
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D16C 2. Kosová Tereza SRK0151 40:57 + 0:03
OB 06.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 1. Kosová Tereza SRK0151 21:03
OB 05.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 12. Kosová Tereza SRK0151 36:37 + 5:10
OB 23.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E3 D14 1. Kosová Tereza SRK0151 27:33
OB 22.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E1 D14 1. Kosová Tereza SRK0151 18:36
OB 22.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E2 D14 2. Kosová Tereza SRK0151 16:31 + 0:32
OB 16.08.2015 Grand Prix Silesia - E5 D14 2. Kosová Tereza SRK0151 26:54 + 3:07
OB 15.08.2015 Grand Prix Silesia - E3 D14 1. Kosová Tereza SRK0151 20:51
OB 15.08.2015 Grand Prix Silesia - E4 D14 3. Kosová Tereza SRK0151 24:19 + 7:03
OB 14.08.2015 Grand Prix Silesia - E2 D14 2. Kosová Tereza SRK0151 29:50 + 2:25
OB 14.08.2015 Grand Prix Silesia - vložený sprint D14 2. Kosová Tereza SRK0151 16:09 + 1:00
OB 13.08.2015 Grand Prix Silesia - E1 D14 2. Kosová Tereza SRK0151 17:07 + 0:22
OB 09.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 D14A 1. Kosová Tereza SRK0151 28:09
OB 08.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 D14A 5. Kosová Tereza SRK0151 27:12 + 4:00
OB 07.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 D14A 2. Kosová Tereza SRK0151 28:27 + 0:03
OB 06.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 D14A 1. Kosová Tereza SRK0151 30:10
OB 05.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 D14A 2. Kosová Tereza SRK0151 25:44 + 0:03
OB 19.07.2015 Advanta cup - E5 D14 1. Kosová Tereza SRK0151 25:31
OB 18.07.2015 Advanta cup - E4 D14 2. Kosová Tereza SRK0151 29:49 + 0:21
OB 17.07.2015 Advanta cup - E2 D14 4. Kosová Tereza SRK0151 36:25 + 9:15
OB 17.07.2015 Advanta cup - E3 D14 2. Kosová Tereza SRK0151 36:07 + 5:26
OB 16.07.2015 Advanta cup - E1 D14 1. Kosová Tereza SRK0151 13:07
OB 12.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 D14B 2. Kosová Tereza SRK0151 31:18 + 2:55
OB 11.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 D14B 2. Kosová Tereza SRK0151 27:26 + 0:48
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 D14B 3. Kosová Tereza SRK0151 20:45 + 0:39
OB 06.07.2015 Cena střední Moravy - E4 D14A 1. Kosová Tereza SRK0151 33:52
OB 05.07.2015 Cena střední Moravy - E3 D14A 1. Kosová Tereza SRK0151 29:08
OB 04.07.2015 Cena střední Moravy - E2 D14A 1. Kosová Tereza SRK0151 39:58
OB 03.07.2015 Cena střední Moravy - E1 D14A 1. Kosová Tereza SRK0151 15:28
OB 27.06.2015 Oblastní žebříček D14C 1. Kosová Tereza SRK0151 30:29
OB 21.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) D16A 15. Kosová Tereza SRK0151 28:03 + 5:19
OB 20.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D16A 3. Kosová Tereza SRK0151 20:45 + 0:40
OB 14.06.2015 Veřejný závod (Saxbo) D14 2. Kosová Tereza SRK0151 42:11 + 8:33
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D14C 2. Kosová Tereza SRK0151 31:41 + 1:54
OB 07.06.2015 Žebříček B-Čechy D14B 1. Kosová Tereza SRK0151 24:20
OB 06.06.2015 Žebříček B-Čechy D14B 1. Kosová Tereza SRK0151 27:46
OB 23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D16 Kosová Tereza SRK0151 DISK
OB 17.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 3. Kosová Tereza SRK0151 30:07 + 1:17
OB 16.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 1. Kosová Tereza SRK0151 18:18
OB 08.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D14C 1. Kosová Tereza SRK0151 18:20
OB 03.05.2015 Žebříček B-Čechy D14B 1. Kosová Tereza SRK0151 20:36
OB 02.05.2015 Žebříček B-Čechy D14B 2. Kosová Tereza SRK0151 28:50 + 2:56
OB 25.04.2015 Oblastní žebříček D14C 1. Kosová Tereza SRK0151 22:23
OB 11.04.2015 Oblastní žebříček D14C 2. Kosová Tereza SRK0151 26:41 + 1:29
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček D14C 1. Kosová Tereza SRK0151 19:04
OB 21.03.2015 Veřejný závod (Jarní pohár) D14 1. Kosová Tereza SRK0151 28:24
OB 11.01.2015 Městský sprint Pardubice D 2. Kosová Tereza SRK0151 10:57 + 0:55
OB 01.11.2014 Oblastní žebříček D14C 6. Kosová Tereza SRK0151 27:54 + 4:10
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček D14C 5. Kosová Tereza SRK0151 29:05 + 3:15
OB 11.10.2014 Oblastní žebříček D14C 1. Kosová Tereza SRK0151 26:11
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček D14C 4. Kosová Tereza SRK0151 29:35 + 3:01
OB 28.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A T3 2. Kosová Tereza SRK0151 27:38 + 3:15
OB 27.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T3 1. Kosová Tereza SRK0151 21:37
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček D14C 1. Kosová Tereza SRK0151 40:09
OB 07.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D14B 5. Kosová Tereza SRK0151 28:56 + 3:35
OB 06.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D14B 9. Kosová Tereza SRK0151 28:06 + 4:52
OB 31.08.2014 Cena východních Čech - E3 D14A 5. Kosová Tereza SRK0151 28:20 + 3:11
OB 30.08.2014 Cena východních Čech - E2 D14A 2. Kosová Tereza SRK0151 26:15 + 0:59
OB 29.08.2014 Cena východních Čech - E1 D14A 3. Kosová Tereza SRK0151 23:14 + 1:16
OB 29.08.2014 Cena východních Čech D14A 2. Kosová Tereza SRK0151 77:49 + 3:52
OB 24.08.2014 Pěkné prázdniny - E3 D14 8. Kosová Tereza SRK0151 32:53 + 8:25
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny - E1 D14 9. Kosová Tereza SRK0151 23:48 + 6:17
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny - E2 D14 1. Kosová Tereza SRK0151 14:13
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny D14 7. Kosová Tereza SRK0151 70:54 + 10:55
OB 17.08.2014 Rumcajsovy míle - E3 D14 2. Kosová Tereza SRK0151 19:44 + 0:26
OB 17.08.2014 Rumcajsovy míle - E4 D14 1. Kosová Tereza SRK0151 12:30
OB 16.08.2014 Rumcajsovy míle - E1 D14 3. Kosová Tereza SRK0151 15:56 + 0:31
OB 16.08.2014 Rumcajsovy míle - E2 D14 8. Kosová Tereza SRK0151 13:52 + 4:11
OB 13.08.2014 WUOC Tour 2014 - E1 D14A 4. Kosová Tereza SRK0151 30:11 + 2:30
OB 20.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E3 D14A 1. Kosová Tereza SRK0151 31:15
OB 19.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E2 D14A 1. Kosová Tereza SRK0151 35:00
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E1 D14A 6. Kosová Tereza SRK0151 30:20 + 3:32
OB 13.07.2014 Veteran cup - E3 D14 2. Kosová Tereza SRK0151 30:56 + 3:46
OB 12.07.2014 Veteran cup - E2 D14 3. Kosová Tereza SRK0151 32:52 + 2:14
OB 11.07.2014 Veteran cup - E1 D14 1. Kosová Tereza SRK0151 7:21
OB 11.07.2014 Veteran cup D14 2. Kosová Tereza SRK0151 71:09 + 5:58
OB 06.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E3 D14 2. Kosová Tereza SRK0151 30:44 + 1:44
OB 05.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E2 D14 2. Kosová Tereza SRK0151 27:17 + 0:57
OB 04.07.2014 Sedmihoří 2014 - E1 D14 2. Kosová Tereza SRK0151 22:27 + 0:19
OB 28.06.2014 Oblastní žebříček D14C 3. Kosová Tereza SRK0151 31:36 + 3:50
OB 22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A P2 1. Kosová Tereza SRK0151 11:56
OB 21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) P2 1. Kosová Tereza SRK0151 18:18
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček D14C 4. Kosová Tereza SRK0151 33:48 + 2:14
OB 08.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D14B 24. Kosová Tereza SRK0151 38:04 + 12:44
OB 07.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D14B 1. Kosová Tereza SRK0151 29:32
OB 01.06.2014 Oblastní žebříček D14 3. Kosová Tereza SRK0151 28:53 + 2:00
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati D14C 3. Kosová Tereza SRK0151 34:05 + 1:33
OB 18.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D14B 3. Kosová Tereza SRK0151 24:45 + 2:20
OB 17.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D14B 12. Kosová Tereza SRK0151 40:15 + 5:28
OB 11.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D14B 12. Kosová Tereza SRK0151 26:24 + 4:08
OB 10.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D14B 5. Kosová Tereza SRK0151 31:55 + 2:44
OB 08.05.2014 Oblastní žebříček D14C 3. Kosová Tereza SRK0151 29:07 + 0:49
OB 01.05.2014 Oblastní žebříček D14C 7. Kosová Tereza SRK0151 31:09 + 7:43
OB 12.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D14C 3. Kosová Tereza SRK0151 29:24 + 3:54
OB 05.04.2014 Oblastní žebříček D14C 3. Kosová Tereza SRK0151 34:23 + 3:18
OB 15.03.2014 Veřejný závod (Jarní skály) D14 3. Kosová Tereza SRK0151 32:35 + 2:20
OB 23.02.2014 6. kolo ZHL - One-man relay DK 1. Kosová Tereza SRK0151 18:42
OB 02.11.2013 Oblastní žebříček D12C 3. Kosová Tereza SRK0151 21:13 + 2:32
OB 26.10.2013 Oblastní žebříček D12C 2. Kosová Tereza SRK0151 27:00 + 1:52
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček D12C 1. Kosová Tereza SRK0151 18:47
OB 06.10.2013 Oblastní žebříček D12C 1. Kosová Tereza SRK0151 25:16
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček D12C 4. Kosová Tereza SRK0151 28:36 + 1:08
OB 28.09.2013 Oblastní žebříček D12C 1. Kosová Tereza SRK0151 19:55
OB 15.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D14B 10. Kosová Tereza SRK0151 31:05 + 6:24
OB 14.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D14B 13. Kosová Tereza SRK0151 33:09 + 5:16
OB 01.09.2013 Cena východních Čech - E3 D12A 4. Kosová Tereza SRK0151 40:52 + 5:02
OB 31.08.2013 Cena východních Čech - E2 D12A 2. Kosová Tereza SRK0151 22:52 + 2:47
OB 30.08.2013 Cena východních Čech - E1 D12A 2. Kosová Tereza SRK0151 22:56 + 2:26
OB 25.08.2013 Pěkné prázdniny - E3 D12 2. Kosová Tereza SRK0151 12:48 + 0:33
OB 24.08.2013 Pěkné prázdniny - E2 D12 2. Kosová Tereza SRK0151 13:49 + 0:19
OB 24.08.2013 Pěkné prázdniny - E1 D12 2. Kosová Tereza SRK0151 16:54 + 0:32
OB 18.08.2013 Rumcajsovy míle - E4 D12 1. Kosová Tereza SRK0151 20:00
OB 17.08.2013 Rumcajsovy míle - E2 D12 2. Kosová Tereza SRK0151 9:22 + 1:00
OB 17.08.2013 Rumcajsovy míle - E3 D12 2. Kosová Tereza SRK0151 10:09 + 1:09
OB 16.08.2013 Rumcajsovy míle - E1 D12 1. Kosová Tereza SRK0151 14:53
OB 16.08.2013 Rumcajsovy míle D12 1. Kosová Tereza SRK0151 54:24
OB 28.07.2013 Bohemia - E5 D12A 3. Kosová Tereza SRK0151 26:39 + 2:03
OB 27.07.2013 Bohemia - E4 D12A 2. Kosová Tereza SRK0151 16:29 + 2:02
OB 26.07.2013 Bohemia - E3 D12A 1. Kosová Tereza SRK0151 12:25
OB 25.07.2013 Bohemia - E2 D12A 2. Kosová Tereza SRK0151 26:32 + 4:27
OB 24.07.2013 Bohemia - E1 D12A 1. Kosová Tereza SRK0151 21:15
OB 21.07.2013 Grand prix Silesia - E4 D12 3. Kosová Tereza SRK0151 21:17 + 1:58
OB 20.07.2013 Grand prix Silesia - E2 D12 1. Kosová Tereza SRK0151 12:35
OB 20.07.2013 Grand prix Silesia - E3 D12 2. Kosová Tereza SRK0151 12:52 + 1:08
OB 19.07.2013 Grand prix Silesia - E1 D12 1. Kosová Tereza SRK0151 26:00
OB 14.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E3 D12B 1. Kosová Tereza SRK0151 21:29
OB 13.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E2 D12B 1. Kosová Tereza SRK0151 23:31
OB 12.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E1 D12B 2. Kosová Tereza SRK0151 21:18 + 0:21
OB 06.07.2013 JWOC Tour - E6 D12A 2. Kosová Tereza SRK0151 23:33 + 2:54
OB 05.07.2013 JWOC Tour - E5 D12A 2. Kosová Tereza SRK0151 10:45 + 1:14
OB 04.07.2013 JWOC Tour - E4 D12A 1. Kosová Tereza SRK0151 19:18
OB 03.07.2013 JWOC Tour - E3 D12A 2. Kosová Tereza SRK0151 22:28 + 0:49
OB 02.07.2013 JWOC Tour - E2 D12A 2. Kosová Tereza SRK0151 27:46 + 5:23
OB 01.07.2013 JWOC Tour - E1 D12A 1. Kosová Tereza SRK0151 19:02
OB 22.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) T2 1. Kosová Tereza SRK0151 21:26
OB 16.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D14B 12. Kosová Tereza SRK0151 28:35 + 6:12
OB 15.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D14B 2. Kosová Tereza SRK0151 32:24 + 0:05
OB 08.06.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D12C 3. Kosová Tereza SRK0151 25:00 + 6:38
OB 08.06.2013 Východočeský pohár žactva - jaro 2013 D12C 2. Kosová Tereza SRK0151
OB 02.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček D14B 16. Kosová Tereza SRK0151 20:25 + 3:50
OB 01.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček D14B 14. Kosová Tereza SRK0151 34:47 + 6:41
OB 25.05.2013 Oblastní žebříček D12C 1. Kosová Tereza SRK0151 31:15
OB 18.05.2013 Oblastní žebříček D12C 2. Kosová Tereza SRK0151 19:55 + 2:51
OB 12.05.2013 Žebříček B - Čechy D14B 13. Kosová Tereza SRK0151 23:54 + 3:35
OB 11.05.2013 Žebříček B - Čechy D14B 8. Kosová Tereza SRK0151 36:40 + 6:22
OB 08.05.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Sprint cup, Žebříček A D14C 8. Kosová Tereza SRK0151 17:13 + 3:02
OB 04.05.2013 Oblastní žebříček D12C 3. Kosová Tereza SRK0151 26:51 + 2:37
OB 27.04.2013 Oblastní žebříček D12C 2. Kosová Tereza SRK0151 20:26 + 0:49
OB 20.04.2013 Oblastní žebříček D12C 3. Kosová Tereza SRK0151 24:19 + 1:39
OB 13.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu D12C 2. Kosová Tereza SRK0151 11:18 + 1:11
OB 13.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati D12C 10. Kosová Tereza SRK0151 29:22 + 10:03
OB 06.04.2013 Oblastní žebříček D12C 15. Kosová Tereza SRK0151 29:28 + 10:02
LOB 23.02.2013 Mistrovství ČR v LOB na krátké trati, Český pohár, Žebříček A a B D14 5. Kosová Tereza DOB0151 26:26 + 5:45
LOB 20.01.2013 Mistrovství ČR v LOB na klasické trati, Český pohár, Žebříček A a B D14 3. Kosová Tereza DOB0151 64:28 + 8:18
LOB 19.01.2013 Český pohár LOB - krátká trať, Žebříček A a B D14 1. Kosová Tereza DOB0151 71:41
OB 11.03.2017 Oblastní žebříček D16 Kosová Tereza SRK0151
OB 08.05.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D16C Kosová Tereza SRK0151
OB 16.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 D16B Kosová Tereza SRK0151
OB 23.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) D16 Kosová Tereza SRK0151 13:04:00 Startovka
OB 23.03.2013 Veřejný závod (Jarní pohár) D12 Kosová Tereza SRK0151
OB 10.04.2013 Otevření Areálu pevných kontrol - Andrlův chlum D12 Kosová Tereza SRK0151
OB 25.04.2013 Žebříček B - Čechy - přihlášky D14B Kosová Tereza SRK0151
OB 26.05.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů D12 Kosová Tereza SRK0151
OB 19.07.2013 Grand prix Silesia D12 Kosová Tereza SRK0151
OB 23.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), ČP, ŽA T2 Kosová Tereza SRK0151
OB 12.07.2013 H.S.H. Vysočina cup D12B Kosová Tereza SRK0151
OB 24.08.2013 Pěkné prázdniny D12 Kosová Tereza SRK0151
OB 30.08.2013 Cena východních Čech D12A Kosová Tereza SRK0151
OB 08.09.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů DH12 Kosová Tereza SRK0151
OB 07.09.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů DH12 Kosová Tereza SRK0151
OB 21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) P2 Kosová Tereza SRK0151
OB 22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), ČP, ŽA P2 Kosová Tereza SRK0151
OB 11.09.2013 5. kolo Orlické ligy D12 Kosová Tereza SRK0151
OB 29.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, ČLK, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DH14 Kosová Tereza SRK0151
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček D12C Kosová Tereza SRK0151
OB 12.01.2014 Zimní hradubická liga - sprint na Dubině DK Kosová Tereza SRK0151
OB 23.03.2014 Český pohár štafet D14 Kosová Tereza SRK0151
OB 29.03.2014 Oblastní žebříček D14C Kosová Tereza SRK0151
OB 12.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D14C Kosová Tereza SRK0151
OB 08.05.2014 Žebříček B - Čechy - přihlášky D14B Kosová Tereza SRK0151
OB 24.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D14 Kosová Tereza SRK0151
OB 25.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D14 Kosová Tereza SRK0151
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup D14A Kosová Tereza SRK0151
OB 04.07.2014 Sedmihoří 2014 D14 Kosová Tereza SRK0151
OB 16.08.2014 Rumcajsovy míle D14 Kosová Tereza SRK0151
OB 13.08.2014 WUOC Tour 2014 D14A Kosová Tereza SRK0151
OB 14.08.2014 WUOC Tour 2014 - E2 D14A Kosová Tereza SRK0151
OB 15.08.2014 WUOC Tour 2014 - E3 D14A Kosová Tereza SRK0151
OB 13.09.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D14 Kosová Tereza SRK0151
OB 14.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Kosová Tereza SRK0151
OB 12.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva ŽACTVO Kosová Tereza SRK0151
OB 21.12.2014 Vánoční sprint 2014 D Kosová Tereza SRK0151
OB 22.03.2015 Jarní Pohár - štafetový DH14 Kosová Tereza SRK0151
OB 16.07.2015 Advanta cup D14 Kosová Tereza SRK0151
OB 06.09.2015 Žebříček B - Čechy D14B Kosová Tereza SRK0151
OB 24.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet MIX Kosová Tereza SRK0151
OB 30.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D14 Kosová Tereza SRK0151
OB 31.05.2015 Český pohár štafet D14 Kosová Tereza SRK0151
OB 22.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB D14 Kosová Tereza SRK0151
OB 03.07.2015 Cena střední Moravy D14A Kosová Tereza SRK0151
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup D14B Kosová Tereza SRK0151
OB 14.08.2015 Rumcajsovy míle D14 Kosová Tereza SRK0151
OB 14.08.2015 Rumcajsovy míle - E1 D14 Kosová Tereza SRK0151
OB 15.08.2015 Rumcajsovy míle - E2 D14 Kosová Tereza SRK0151
OB 15.08.2015 Rumcajsovy míle - E3 D14 Kosová Tereza SRK0151
OB 16.08.2015 Rumcajsovy míle - E4 D14 Kosová Tereza SRK0151
OB 13.08.2015 Grand Prix Silesia D14 Kosová Tereza SRK0151
OB 12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet D14 Kosová Tereza SRK0151
OB 13.09.2015 Český pohár štafet D14 Kosová Tereza SRK0151
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček D14C Kosová Tereza SRK0151
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Kosová Tereza SRK0151
OB 14.02.2016 Zimní hradubická liga - OB, kratší klasika DE Kosová Tereza SRK0151
OB 12.03.2016 Veřejný závod (Jarní skály) D21B Kosová Tereza SRK0151
OB 20.03.2016 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D21C Kosová Tereza SRK0151
OB 19.03.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Kosová Tereza SRK0151
OB 09.04.2016 Oblastní žebříček D16C Kosová Tereza SRK0151
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D16C Kosová Tereza SRK0151
OB 17.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D18 Kosová Tereza SRK0151
OB 24.04.2016 Mistrovství oblasti štafet D18 Kosová Tereza SRK0151
OB 08.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Kosová Tereza SRK0151
OB 01.07.2016 Veteran cup D16 Kosová Tereza SRK0151
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 D16 Kosová Tereza SRK0151
OB 11.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 D16 Kosová Tereza SRK0151
OB 12.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 D16 Kosová Tereza SRK0151
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 D16 Kosová Tereza SRK0151
OB 04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D18 Kosová Tereza SRK0151
OB 05.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Kosová Tereza SRK0151
OB 06.08.2016 Rumcajsovy míle - E3 D16 Kosová Tereza SRK0151
OB 07.08.2016 Rumcajsovy míle - E4 D16 Kosová Tereza SRK0151
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D18 Kosová Tereza SRK0151
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOROST Kosová Tereza SRK0151
TRAIL 29.10.2016 Trailové rojení - PreO 1 A-Junior Kosová Tereza SRK0151
TRAIL 29.10.2016 Trailové rojení - TempO A-Junior Kosová Tereza SRK0151
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček D16C Kosová Tereza SRK0151
OB 03.12.2016 O´Gala 2016 O-Gala Kosová Tereza SRK0151
OB 08.01.2017 Sprint ZHL D Kosová Tereza SRK0151
OB 18.03.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D18 Kosová Tereza SRK0151
OB 09.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Kosová Tereza SRK0151
OB 06.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) MIX Kosová Tereza SRK0151
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup D16B Kosová Tereza SRK0151
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 OPEN Kosová Tereza SRK0151
OB 11.08.2017 Rumcajsovy míle - pro veřejnost T Kosová Tereza SRK0151
OB 10.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D16A Kosová Tereza SRK0151
OB 09.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16A Kosová Tereza SRK0151
OB 16.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Kosová Tereza SRK0151
OB 17.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Kosová Tereza SRK0151 Přihlášen