Závodník: Ostřanská Iveta

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z funkcí na závodech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček D45C 1. Ostřanská Iveta SSU6591 34:42
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček D45C 1. Ostřanská Iveta SSU6591 35:33
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček D45C 3. Ostřanská Iveta SSU6591 15:12 + 2:22
OB 24.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D50B 9. Ostřanská Iveta SSU6591 55:37 + 7:41
OB 23.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) D50 31. Ostřanská Iveta SSU6591 65:11 + 26:06
OB 16.09.2017 Oblastní žebříček D45C 7. Ostřanská Iveta SSU6591 54:25 + 8:18
OB 10.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D50B 9. Ostřanská Iveta SSU6591 53:26 + 21:18
OB 09.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D50B 6. Ostřanská Iveta SSU6591 64:01 + 21:22
OB 03.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E3 D45B 10. Ostřanská Iveta SSU6591 46:31 + 10:33
OB 02.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E2 D45B 16. Ostřanská Iveta SSU6591 62:36 + 15:46
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E1 D45B 16. Ostřanská Iveta SSU6591 50:24 + 14:12
OB 16.07.2017 Grand prix Silesia - E4 D45B 3. Ostřanská Iveta SSU6591 67:51 + 4:37
OB 15.07.2017 Grand prix Silesia - E3 D45B 2. Ostřanská Iveta SSU6591 55:43 + 7:12
OB 14.07.2017 Grand prix Silesia - E2 D45B 3. Ostřanská Iveta SSU6591 38:17 + 10:16
OB 13.07.2017 Grand prix Silesia - E1 D45B 2. Ostřanská Iveta SSU6591 22:18 + 2:58
OB 02.07.2017 Cena střední Moravy - E3 D45B 6. Ostřanská Iveta SSU6591 48:07 + 5:59
OB 01.07.2017 Cena střední Moravy - E2 D45B 17. Ostřanská Iveta SSU6591 66:53 + 19:46
OB 30.06.2017 Cena střední Moravy - E1 D45B 12. Ostřanská Iveta SSU6591 34:07 + 7:51
OB 24.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček D45 6. Ostřanská Iveta SSU6591 52:45 + 6:51
OB 18.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D50B 8. Ostřanská Iveta SSU6591 37:56 + 8:06
OB 17.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D50B 12. Ostřanská Iveta SSU6591 95:45 + 54:41
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D50B 4. Ostřanská Iveta SSU6591 35:36 + 0:50
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) D50 27. Ostřanská Iveta SSU6591 32:09 + 9:20
OB 04.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D50B 8. Ostřanská Iveta SSU6591 55:37 + 13:39
OB 03.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D50B 3. Ostřanská Iveta SSU6591 57:30 + 4:36
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D45 5. Ostřanská Iveta SSU6591 48:32 + 6:14
OB 20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D45 Ostřanská Iveta SSU6591 DISK
OB 06.05.2017 Oblastní žebříček D45 5. Ostřanská Iveta SSU6591 47:51 + 10:40
OB 29.04.2017 Oblastní žebříček D45C 1. Ostřanská Iveta SSU6591 39:25
OB 22.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) D50B 10. Ostřanská Iveta SSU6591 54:28 + 13:35
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček D45C 4. Ostřanská Iveta SSU6591 42:23 + 4:36
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D45 2. Ostřanská Iveta SSU6591 13:46 + 1:37
OB 01.04.2017 Žebříček dospělých a veteránů MSKS 2017 D45C 18 Ostřanská Iveta SSU6591
OB 25.03.2017 Oblastní žebříček D45C 5. Ostřanská Iveta SSU6591 59:09 + 9:22
OB 12.03.2017 Dzbelský kotár C 23. Ostřanská Iveta SSU6591 62:44 + 21:03
OB 02.01.2017 Žebříček B-Morava 2017 D50B 6 Ostřanská Iveta SSU6591
OB 10.12.2016 Zimní kotár D35 3. Ostřanská Iveta SSU6591 46:35 + 6:25
OB 03.12.2016 Mikulášský orienťák - 4. závod zimní ligy Hanácké oblasti 2016/2017 D35 2. Ostřanská Iveta SSU6591 27:35 + 1:40
OB 26.11.2016 3. závod zimní ligy Hanácké oblasti 2016/2017 D35 4. Ostřanská Iveta SSU6591 53:59 + 3:22
OB 19.11.2016 2. závod zimní ligy Hanácké oblasti 2016/2017 D35 5. Ostřanská Iveta SSU6591 45:37 + 12:08
OB 12.11.2016 1. závod zimní ligy Hanácké oblasti 2016/2017 D35 2. Ostřanská Iveta SSU6591 44:32 + 1:19
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček D45C 4. Ostřanská Iveta SSU6591 47:36 + 4:45
OB 29.10.2016 Oblastní žebříček D45C 1. Ostřanská Iveta SSU6591 50:41
OB 28.10.2016 Oblastní žebříček D45C 3. Ostřanská Iveta SSU6591 42:02 + 1:32
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček D45C 1. Ostřanská Iveta SSU6591 39:35
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček D45C 1. Ostřanská Iveta SSU6591 38:52
OB 02.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) D50A 19. Ostřanská Iveta SSU6591 65:53 + 20:11
OB 01.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) D50 17. Ostřanská Iveta SSU6591 48:49 + 7:12
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D45C 4. Ostřanská Iveta SSU6591 46:02 + 7:39
OB 12.09.2016 Žebříček B-Morava 2016 D50B 11 Ostřanská Iveta SSU6591
OB 11.09.2016 Žebříček B-Morava D50B 11. Ostřanská Iveta SSU6591 44:15 + 9:09
OB 10.09.2016 Žebříček B-Morava D50B 14. Ostřanská Iveta SSU6591 72:05 + 26:37
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček D45C 9. Ostřanská Iveta SSU6591 45:36 + 11:26
OB 28.08.2016 Cena východních Čech - E3 D50C 1. Ostřanská Iveta SSU6591 31:09
OB 27.08.2016 Cena východních Čech - E2 D50C 3. Ostřanská Iveta SSU6591 60:50 + 12:04
OB 26.08.2016 Cena východních Čech - E1 D50C 4. Ostřanská Iveta SSU6591 39:19 + 4:25
OB 26.08.2016 Cena východních Čech D50C 3. Ostřanská Iveta SSU6591 131:18 + 9:10
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 D40B 7. Ostřanská Iveta SSU6591 50:18 + 5:16
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 D40B 7. Ostřanská Iveta SSU6591 45:17 + 5:26
OB 12.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 D40B 12. Ostřanská Iveta SSU6591 41:12 + 9:52
OB 11.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 D40B 15. Ostřanská Iveta SSU6591 55:01 + 13:12
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 D40B 6. Ostřanská Iveta SSU6591 38:59 + 5:56
OB 24.07.2016 Šumperský divočák - E3 D50 1. Ostřanská Iveta SSU6591 46:51
OB 23.07.2016 Šumperský divočák - E2 D50 2. Ostřanská Iveta SSU6591 76:04 + 4:11
OB 22.07.2016 Šumperský divočák - E1 D50 7. Ostřanská Iveta SSU6591 57:55 + 10:59
OB 17.07.2016 Grand prix Silesia - E6 D45B 4. Ostřanská Iveta SSU6591 76:25 + 15:18
OB 16.07.2016 Grand prix Silesia - E4 D45B 2. Ostřanská Iveta SSU6591 40:43 + 5:51
OB 16.07.2016 Grand prix Silesia - E5 D45B 2. Ostřanská Iveta SSU6591 33:52 + 3:58
OB 15.07.2016 Grand prix Silesia - E2 D45B 6. Ostřanská Iveta SSU6591 78:27 + 38:24
OB 15.07.2016 Grand prix Silesia - E3 D45B 4. Ostřanská Iveta SSU6591 28:08 + 7:43
OB 14.07.2016 Grand prix Silesia - E1 D45B 5. Ostřanská Iveta SSU6591 33:31 + 15:16
OB 06.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E4 D45C 2. Ostřanská Iveta SSU6591 31:15 + 0:20
OB 05.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E3 D45C 2. Ostřanská Iveta SSU6591 33:42 + 0:31
OB 03.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E2 D45C 7. Ostřanská Iveta SSU6591 48:05 + 12:50
OB 02.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E1 D45C 6. Ostřanská Iveta SSU6591 33:51 + 7:07
OB 18.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D45C 9. Ostřanská Iveta SSU6591 82:55 + 29:28
OB 07.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D50 Ostřanská Iveta SSU6591 DISK
OB 30.04.2016 Oblastní žebříček D45C 12. Ostřanská Iveta SSU6591 63:52 + 17:13
OB 23.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D50B 6. Ostřanská Iveta SSU6591 50:39 + 12:55
OB 17.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati P 14. Ostřanská Iveta SSU6591 45:33 + 17:39
OB 16.04.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D45 6. Ostřanská Iveta SSU6591 58:31 + 15:02
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček D45C 5. Ostřanská Iveta SSU6591 41:31 + 5:52
OB 19.03.2016 Oblastní žebříček D45C 5. Ostřanská Iveta SSU6591 64:39 + 5:33
OB 05.12.2015 MIKULÁŠSKÝ ORIENŤÁK - 27. ročník D35 10. Ostřanská Iveta SSU6591 50:05 + 18:44
OB 28.11.2015 3. závod ZL Hanácké oblasti - O pohár ředitele DDM Olomouc D35 9. Ostřanská Iveta SSU6591 42:00 + 9:12
OB 21.11.2015 Zimní kotár D35 2. Ostřanská Iveta SSU6591 38:16 + 2:58
OB 14.11.2015 1. závod zimní ligy - O pohár hanáckého krasu D35 17. Ostřanská Iveta SSU6591 37:50 + 19:14
OB 28.10.2015 Oblastní žebříček D45C 1. Ostřanská Iveta SSU6591 39:30
OB 24.10.2015 Oblastní žebříček D45C 4. Ostřanská Iveta SSU6591 31:57 + 6:05
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D45C 3. Ostřanská Iveta SSU6591 47:57 + 7:30
OB 27.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) D50B 2. Ostřanská Iveta SSU6591 46:33 + 3:15
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D50 20. Ostřanská Iveta SSU6591 61:06 + 17:10
OB 12.09.2015 Oblastní žebříček D45C 6. Ostranská Iveta SSU6591 57:43 + 11:45
OB 06.09.2015 Žebříček B-Morava D45B 8. Ostřanská Iveta SSU6591 37:31 + 14:34
OB 30.08.2015 Cena východních Čech - E3 D45B 14. Ostřanská Iveta SSU6591 55:33 + 11:02
OB 29.08.2015 Cena východních Čech - E2 D45B 21. Ostřanská Iveta SSU6591 99:07 + 35:03
OB 28.08.2015 Cena východních Čech - E1 D45B 18. Ostřanská Iveta SSU6591 59:37 + 23:53
OB 12.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 D50B 2. Ostřanská Iveta SSU6591 50:13 + 1:54
OB 11.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 D50B 4. Ostřanská Iveta SSU6591 53:09 + 4:54
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 D50B 7. Ostřanská Iveta SSU6591 39:42 + 7:31
OB 06.07.2015 Cena střední Moravy - E4 D45B 8. Ostřanská Iveta SSU6591 60:12 + 60:12
OB 05.07.2015 Cena střední Moravy - E3 D45B 8. Ostřanská Iveta SSU6591 48:48 + 9:41
OB 04.07.2015 Cena střední Moravy - E2 D45B 10. Ostřanská Iveta SSU6591 69:58 + 19:45
OB 03.07.2015 Cena střední Moravy - E1 D45B 8. Ostřanská Iveta SSU6591 23:56 + 5:06
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D45 3. Ostřanská Iveta SSU6591 63:52 + 4:44
OB 07.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D45B 15. Ostřanská Iveta SSU6591 54:11 + 21:43
OB 06.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D45B 13. Ostřanská Iveta SSU6591 107:42 + 54:56
OB 23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D50 6. Ostřanská Iveta SSU6591 14:23 + 1:56
OB 17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D45B 6. Ostřanská Iveta SSU6591 32:14 + 7:08
OB 16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D45B 9. Ostřanská Iveta SSU6591 44:14 + 8:28
OB 02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D45 2. Ostřanská Iveta SSU6591 39:45 + 1:42
OB 01.05.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D45C 1. Ostřanská Iveta SSU6591 13:53
OB 25.04.2015 Oblastní žebříček D45C 1. Ostřanská Iveta SSU6591 38:58
OB 18.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček D45B 10. Ostřanská Iveta SSU6591 39:38 + 7:17
OB 11.04.2015 Oblastní žebříček D45C 2. Ostřanská Iveta SSU6591 53:06 + 0:26
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček (První kufr) D45C 1. Ostřanská Iveta SSU6591 43:17
OB 20.12.2014 Mistrovství HO na dlouhé trati (DH19) a 5.závod ZL HO (ostatní) D35 9. Ostřanská Iveta SSU6591 80:54 + 24:34
OB 06.12.2014 4. závod Zimní ligy Hanácké oblasti - Mikulášský orienťák D35 3. Ostřanská Iveta SSU6591 31:40 + 3:39
OB 22.11.2014 2. závod Zimní ligy Hanácké oblasti D35 7. Ostřanská Iveta SSU6591 47:08 + 13:10
OB 15.11.2014 1. závod zimní ligy D35 4. Ostřanská Iveta SSU6591 63:28 + 12:29
OB 01.11.2014 Oblastní žebříček (Poslední kufr) D45C 2. Ostřanská Iveta SSU6591 34:54 + 2:54
OB 28.10.2014 Oblastní žebříček D45C 4. Ostřanská Iveta SSU6591 44:14 + 4:25
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček D45C 5. Ostřanská Iveta SSU6591 49:16 + 9:49
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček D45C 11. Ostřanská Iveta SSU6591 69:49 + 24:45
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček D35C 15. Ostřanská Iveta SSU6591 59:30 + 15:20
OB 28.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D45A 14. Ostřanská Iveta SSU6591 60:49 + 13:13
OB 27.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D45 15. Ostřanská Iveta SSU6591 51:54 + 12:33
OB 13.09.2014 Oblastní žebříček D35C 17. Ostřanská Iveta SSU6591 55:26 + 14:13
OB 07.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D45B 3. Ostřanská Iveta SSU6591 37:59 + 2:14
OB 06.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D45B 4. Ostřanská Iveta SSU6591 45:41 + 3:05
OB 31.08.2014 Cena východních Čech - E3 D45B 19. Ostřanská Iveta SSU6591 60:48 + 19:02
OB 30.08.2014 Cena východních Čech - E2 D45B 17. Ostřanská Iveta SSU6591 47:17 + 11:59
OB 29.08.2014 Cena východních Čech - E1 D45B 20. Ostřanská Iveta SSU6591 53:49 + 17:51
OB 29.08.2014 Cena východních Čech D45B 18. Ostřanská Iveta SSU6591 161:54 + 39:32
OB 16.08.2014 WUOC Tour 2014 - E4 D45 6. Ostřanská Iveta SSU6591 43:11 + 9:57
OB 15.08.2014 WUOC Tour 2014 - E3 D45 2. Ostřanská Iveta SSU6591 37:23 + 2:20
OB 14.08.2014 WUOC Tour 2014 - E2 D45 4. Ostřanská Iveta SSU6591 37:08 + 6:37
OB 13.08.2014 WUOC Tour 2014 - E1 D45 3. Ostřanská Iveta SSU6591 50:40 + 6:20
OB 10.08.2014 Magnus cup - E3 D45B Ostřanská Iveta SSU6591 DISK
OB 09.08.2014 Magnus cup - E2 D45B 4. Ostřanská Iveta SSU6591 73:28 + 15:50
OB 08.08.2014 Magnus cup - E1 D45B 1. Ostřanská Iveta SSU6591 40:46
OB 03.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E5 D45A 9. Ostřanská Iveta SSU6591 58:09 + 13:37
OB 02.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E4 D45A 9. Ostřanská Iveta SSU6591 24:11 + 6:52
OB 02.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E3 D45A 8. Ostřanská Iveta SSU6591 56:07 + 19:14
OB 01.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E2 D45A 11. Ostřanská Iveta SSU6591 93:18 + 40:47
OB 31.07.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E1 D45A 5. Ostřanská Iveta SSU6591 51:01 + 10:27
OB 20.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E3 D45B 11. Ostřanská Iveta SSU6591 66:36 + 11:38
OB 19.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E2 D45B 17. Ostřanská Iveta SSU6591 78:55 + 23:58
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E1 D45B 11. Ostřanská Iveta SSU6591 40:30 + 8:41
OB 12.07.2014 Veteran cup - E2 D45 4. Ostřanská Iveta SSU6591 71:03 + 13:57
OB 11.07.2014 Veteran cup D45 Ostřanská Iveta SSU6591 DISK
OB 22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D45A Ostřanská Iveta SSU6591 DISK
OB 21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D45 11. Ostřanská Iveta SSU6591 40:08 + 6:50
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček D35C 2. Ostřanská Iveta SSU6591 47:05 + 0:16
OB 08.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D45B 9. Ostřanská Iveta SSU6591 37:18 + 7:03
OB 07.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D45B 3. Ostřanská Iveta SSU6591 49:16 + 4:19
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebříček D35 7. Ostřanská Iveta SSU6591 49:53 + 6:01
OB 24.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D45C 6. Ostřanská Iveta SSU6591 15:30 + 1:39
OB 17.05.2014 Oblastní žebříček D35C 7. Ostřanská Iveta SSU6591 46:58 + 7:39
OB 11.05.2014 Žebříček B-Morava D45B 8. Ostřanská Iveta SSU6591 50:46 + 5:15
OB 10.05.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D45B 5. Ostřanská Iveta SSU6591 63:10 + 6:01
OB 26.04.2014 Oblastní žebříček D35C 19. Ostřanská Iveta SSU6591 53:40 + 19:55
OB 12.04.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy) D45B 9. Ostřanská Iveta SSU6591 62:09 + 8:58
OB 08.04.2014 Žebříček B - Morava - přihlášky D45B 3. Ostřanská Iveta SSU6591
OB 05.04.2014 Oblastní žebříček D35C 9. Ostřanská Iveta SSU6591 64:50 + 11:27
OB 22.03.2014 Oblastní žebříček (První kufr) D35C 5. Ostřanská Iveta SSU6591 58:45 + 8:02
OB 01.03.2014 Předjarní kotár 2014 D35 13. Ostřanská Iveta SSU6591 62:35 + 28:37
OB 21.12.2013 6. závod Zimní ligy Hanácké oblasti - Mistrovství Zimní ligy HO na dlouhé trati D35 3. Ostřanská Iveta SSU6591 45:34 + 6:15
OB 07.12.2013 4. závod zimní ligy Hanácké oblasti - Mikulášský orienťák D35 4. Ostřanská Iveta SSU6591 72:52 + 16:22
OB 29.11.2013 O pohár Rychlé nohy - 3. závod Zimni ligy D35 4. Ostřanská Iveta SSU6591 46:29 + 5:51
OB 23.11.2013 2. závod Zimní ligy Hanácké oblasti D35 2. Ostřanská Iveta SSU6591 37:20 + 0:17
OB 16.11.2013 Zimní kotár 2013 D35 1. Ostřanská Iveta SSU6591 35:36
OB 02.11.2013 Oblastní žebříček (Poslední kufr) D35C 5. Ostřanská Iveta SSU6591 54:36 + 2:26
OB 28.10.2013 Oblastní žebříček D35C 12. Ostřanská Iveta SSU6591 63:15 + 14:24
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček D35C 4. Ostřanská Iveta SSU6591 50:16 + 6:34
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček D35C 7. Ostřanská Iveta SSU6591 33:41 + 4:48
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček D35C 11. Ostřanská Iveta SSU6591 64:25 + 13:52
OB 22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), ČP, ŽA D45B 11. Ostřanská Iveta SSU6591 55:35 + 8:51
OB 21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D45 18. Ostřanská Iveta SSU6591 52:39 + 10:50
OB 15.09.2013 Žebříček B - Morava D45B 3. Iveta Ostřanská SSU6591 33:09 + 2:42
OB 14.09.2013 Žebříček B - Morava D45B 13. Iveta Ostřanská SSU6591 80:38 + 18:41
OB 07.09.2013 Oblastní žebříček D35C 10. Ostřanská Iveta SSU6591 56:24 + 7:17
OB 01.09.2013 Cena východních Čech - E3 D45B 5. Ostřanská Iveta SSU6591 48:45 + 3:48
OB 31.08.2013 Cena východních Čech - E2 D45B 2. Ostřanská Iveta SSU6591 49:11 + 0:43
OB 30.08.2013 Cena východních Čech - E1 D45B 5. Ostřanská Iveta SSU6591 52:26 + 7:14
OB 18.08.2013 Magnus cup - E4 D45B 5. Ostřanská Iveta SSU6591 96:41 + 35:58
OB 17.08.2013 Magnus cup - E2 D45B 4. Ostřanská Iveta SSU6591 73:23 + 16:56
OB 17.08.2013 Magnus cup - E3 D45B 6. Ostřanská Iveta SSU6591 57:27 + 5:02
OB 16.08.2013 Magnus cup - E1 D45B 1. Ostřanská Iveta SSU6591 39:46
OB 10.08.2013 Advanta cup - E2 D45A 2. Ostřanská Iveta SSU6591 62:46 + 3:11
OB 04.08.2013 Cena střední Moravy - E3 D45B 3. Ostřanská Iveta SSU6591 38:30 + 1:02
OB 03.08.2013 Cena střední Moravy - E2 D45B 6. Ostřanská Iveta SSU6591 63:28 + 27:25
OB 02.08.2013 Cena střední Moravy - E1 D45B 4. Ostřanská Iveta SSU6591 23:09 + 2:07
OB 21.07.2013 Grand prix Silesia - E4 TL 8. Ostřanská Iveta SSU6591 52:59 + 13:08
OB 14.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E3 D45B 6. Ostřanská Iveta SSU6591 49:55 + 6:37
OB 13.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E2 D45B 14. Ostřanská Iveta SSU6591 66:10 + 12:16
OB 12.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E1 D45B 10. Ostřanská Iveta SSU6591 45:10 + 9:48
OB 06.07.2013 JWOC Tour - E6 D45A 6. Ostřanská Iveta SSU6591 49:34 + 8:39
OB 05.07.2013 JWOC Tour - E5 D45A 16. Ostřanská Iveta SSU6591 23:38 + 6:50
OB 04.07.2013 JWOC Tour - E4 D45A 8. Ostřanská Iveta SSU6591 35:27 + 6:01
OB 03.07.2013 JWOC Tour - E3 D45A 7. Ostřanská Iveta SSU6591 55:31 + 5:33
OB 02.07.2013 JWOC Tour - E2 D45A 6. Ostřanská Iveta SSU6591 57:47 + 13:43
OB 01.07.2013 JWOC Tour - E1 D45A 6. Ostřanská Iveta SSU6591 61:38 + 8:35
OB 02.06.2013 Žebříček B - Morava D45B Ostřanská Iveta SSU6591 DISK
OB 01.06.2013 Žebříček B - Morava D45B 2. Ostřanská Iveta SSU6591 47:24 + 2:42
OB 25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A D45C 6. Ostřanská Iveta SSU6591 16:08 + 1:32
OB 19.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) D45B 7. Ostřanská Iveta SSU6591 50:50 + 18:34
OB 18.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) D45B 9. Ostřanská Iveta SSU6591 50:24 + 9:25
OB 12.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava D45B Ostřanská Iveta SSU6591 DISK
OB 11.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček D45B 10. Ostřanská Iveta SSU6591 54:55 + 10:43
OB 08.05.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Sprint cup, Žebříček A D45 18. Ostřanská Iveta SSU6591 18:27 + 4:08
OB 04.05.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati D35 9. Ostřanská Iveta SSU6591 36:29 + 9:01
OB 27.04.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D35 26. Ostřanská Iveta SSU6591 90:24 + 33:50
OB 25.04.2013 Žebříček B - Morava - přihlášky D45B 5. Ostřanská Iveta SSU6591
OB 20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu D35 6. Ostřanská Iveta SSU6591 18:04 + 2:36
OB 20.04.2013 Oblastní žebříček D35C 10. Ostřanská Iveta SSU6591 55:09 + 15:45
OB 13.04.2013 Oblastní žebříček D45 3. Ostřanská Iveta SSU6591 50:40 + 4:19
OB 01.04.2013 Haná Orienteering Festival - E3 D45 3. Ostřanská Iveta SSU6591 39:00 + 0:28
OB 31.03.2013 Haná Orienteering Festival - E2 D45 5. Ostřanská Iveta SSU6591 32:06 + 4:02
OB 30.03.2013 Haná Orienteering Festival - E1 D45 10. Ostřanská Iveta SSU6591 71:37 + 21:03
OB 23.03.2013 Oblastní žebříček (První jarní kufr) D35C Ostřanská Iveta SSU6591 DISK
LOB 23.02.2013 Mistrovství ČR v LOB na krátké trati, Český pohár, Žebříček A a B D45 9. Ostřanská Iveta SSU6591 83:48 + 28:01
LOB 20.01.2013 Mistrovství ČR v LOB na klasické trati, Český pohár, Žebříček A a B D45 2. Ostřanská Iveta SSU6591 93:18 + 26:23
LOB 19.01.2013 Český pohár LOB - krátká trať, Žebříček A a B D45 4. Ostřanská Iveta SSU6591 56:58 + 13:59
OB 28.09.2017 Oblastní žebříček D45C Ostřanská Iveta SSU6591
OB 30.03.2013 Haná Orienteering Festival D45 Ostřanská Iveta SSU6591
OB 06.04.2013 Žebříček B - Morava (Mistrovství Moravy a Slezska) D45B Ostřanská Iveta SSU6591
OB 12.07.2013 H.S.H. Vysočina cup D45B Ostřanská Iveta SSU6591
OB 02.08.2013 Cena střední Moravy D45B Ostřanská Iveta SSU6591
OB 16.08.2013 Magnus cup D45B Ostřanská Iveta SSU6591
OB 30.08.2013 Cena východních Čech D45B Ostřanská Iveta SSU6591
OB 25.05.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů MIX Ostřanská Iveta SSU6591
OB 09.08.2013 Advanta cup D45A Ostřanská Iveta SSU6591
OB 28.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, ČPŠ, ČLK D135 Ostřanská Iveta SSU6591
OB 29.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, ČLK, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DH225 Ostřanská Iveta SSU6591
OB 27.04.2014 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet H135 Ostřanská Iveta SSU6591
OB 13.08.2014 WUOC Tour 2014 D45 Ostřanská Iveta SSU6591
OB 24.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D21 Ostřanská Iveta SSU6591
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup D45B Ostřanská Iveta SSU6591
OB 31.07.2014 Grand Prix Silesia 2014 D45A Ostřanská Iveta SSU6591
OB 08.08.2014 Magnus cup D45B Ostřanská Iveta SSU6591
OB 14.03.2015 Finále Zimní ligy Hanácké oblasti D35 Ostřanská Iveta SSU6591
OB 21.03.2015 Veřejný závod (Jarní pohár) D45A Ostřanská Iveta SSU6591
OB 06.09.2015 Žebříček B - Morava D45B Ostřanská Iveta SSU6591
OB 24.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet MIX Ostřanská Iveta SSU6591
OB 03.07.2015 Cena střední Moravy D45B Ostřanská Iveta SSU6591
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup D50B Ostřanská Iveta SSU6591
OB 13.08.2015 Grand Prix Silesia D45A Ostřanská Iveta SSU6591
OB 13.08.2015 Grand Prix Silesia - E1 D45A Ostřanská Iveta SSU6591
OB 14.08.2015 Grand Prix Silesia - E2 D45A Ostřanská Iveta SSU6591
OB 15.08.2015 Grand Prix Silesia - E3 D45A Ostřanská Iveta SSU6591
OB 15.08.2015 Grand Prix Silesia - E4 D45A Ostřanská Iveta SSU6591
OB 16.08.2015 Grand Prix Silesia - E5 D45A Ostřanská Iveta SSU6591
OB 28.08.2015 Cena východních Čech D45B Ostřanská Iveta SSU6591
OB 05.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D45B Ostřanská Iveta SSU6591
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček D45C Ostřanská Iveta SSU6591
OB 31.10.2015 Oblastní žebříček D45C Ostřanská Iveta SSU6591
OB 08.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH140 Ostřanská Iveta SSU6591
OB 02.07.2016 Cena střední Moravy 2016 D45C Ostřanská Iveta SSU6591
OB 22.07.2016 Šumperský divočák D50 Ostřanská Iveta SSU6591
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 D40B Ostřanská Iveta SSU6591
OB 14.07.2016 Grand prix Silesia D45B Ostřanská Iveta SSU6591
OB 13.07.2017 Grand prix Silesia D45B Ostřanská Iveta SSU6591
OB 20.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti MIX Ostřanská Iveta SSU6591
OB 30.06.2017 Cena střední Moravy D45B Ostřanská Iveta SSU6591
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 D45B Ostřanská Iveta SSU6591
OB 07.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) D135 Ostřanská Iveta SSU6591
OB 08.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) MIX Ostřanská Iveta SSU6591
OB 29.10.2017 Oblastní žebříček D45C Ostřanská Iveta SSU6591 Přihlášen
OB 04.11.2017 Oblastní žebříček D45C Ostřanská Iveta SSU6591 Přihlášen