Závodník: Urbanová Markéta

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 16.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D18A 41. Urbanová Markéta STH9953 14:51 + 4:04
OB 10.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D18A 37. Urbanová Markéta STH9953 33:02 + 10:24
OB 09.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18A 17. Urbanová Markéta STH9953 68:39 + 19:55
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D18B 15. Urbanová Markéta STH9953 42:38 + 7:09
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) D18A 9. Urbanová Markéta STH9953 28:25 + 4:43
OB 20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D18A 39. Urbanová Markéta STH9953 18:01 + 4:55
OB 14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D18A 29. Urbanová Markéta STH9953 36:06 + 8:50
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18A 32. Urbanová Markéta STH9953 76:32 + 23:44
OB 08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB D18 18. Urbanová Markéta STH9953 55:12 + 13:49
OB 25.03.2017 Oblastní žebříček D18C 2. Urbanová Markéta STH9953 37:50 + 4:12
OB 01.01.2017 INOV-8 CUP - žebříček A 2017 D18A 40 Urbanová Markéta STH9953
OB 13.09.2016 6. závod Podkrkonošské ligy a veřejný závod v OB P4 3. Urbanová Markéta STH9953 54:04 + 7:15
OB 12.09.2016 Žebříček B-Čechy 2016 D18B 5 Urbanová Markéta STH9953
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18B 11. Urbanová Markéta STH9953 39:27 + 6:10
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18B 7. Urbanová Markéta STH9953 55:25 + 5:29
OB 19.06.2016 Žebříček B-Čechy D18B 8. Urbanová Markéta STH9953 30:44 + 3:00
OB 18.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati D18B 12. Urbanová Markéta STH9953 59:44 + 8:21
OB 15.05.2016 Žebříček B-Čechy D18B 4. Urbanová Markéta STH9953 29:32 + 3:53
OB 14.05.2016 Žebříček B-Čechy D18B 11. Urbanová Markéta STH9953 66:06 + 12:03
OB 01.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18B 8. Urbanová Markéta STH9953 30:11 + 2:33
OB 30.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18B 6. Urbanová Markéta STH9953 52:21 + 7:37
OB 23.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D18C 6. Urbanová Markéta STH9953 34:40 + 8:05
OB 16.04.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D18 27. Urbanová Markéta STH9953 53:12 + 15:47
OB 09.04.2016 Oblastní žebříček D18C 11. Urbanová Markéta STH9953 33:08 + 14:19
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D18C 12. Urbanová Markéta STH9953 19:15 + 6:19
OB 07.11.2015 Oblastní žebříček D16C 6. Urbanová Markéta STH9953 42:26 + 10:09
OB 01.11.2015 Oblastní žebříček D16C 7. Urbanová Markéta STH9953 51:02 + 15:18
OB 12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16C 7. Urbanová Markéta STH9953 15:14 + 2:08
OB 07.06.2015 Žebříček B-Čechy D16B 5. Urbanová Markéta STH9953 33:19 + 5:02
OB 06.06.2015 Žebříček B-Čechy D16B 12. Urbanová Markéta STH9953 47:36 + 8:42
OB 30.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16C 6. Urbanová Markéta STH9953 12:56 + 1:25
OB 17.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16B 6. Urbanová Markéta STH9953 54:39 + 5:27
OB 16.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16B 7. Urbanová Markéta STH9953 31:01 + 6:09
OB 08.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D16C 5. Urbanová Markéta STH9953 34:45 + 7:03
OB 03.05.2015 Žebříček B-Čechy D16B 24. Urbanová Markéta STH9953 31:26 + 8:27
OB 02.05.2015 Žebříček B-Čechy D16B 20. Urbanová Markéta STH9953 59:43 + 15:48
OB 18.04.2015 Oblastní žebříček D16C 14. Urbanová Markéta STH9953 38:35 + 13:53
OB 18.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D16C 14. Urbanová Markéta STH9953 18:59 + 5:52
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček D16C 5. Urbanová Markéta STH9953 51:39 + 12:06
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček D16C 5. Urbanová Markéta STH9953 39:23 + 8:50
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček D16C 8. Urbanová Markéta STH9953 51:36 + 13:39
OB 13.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16A 21. Urbanová Markéta STH9953 14:51 + 3:27
OB 07.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D16B 14. Urbanová Markéta STH9953 37:07 + 6:45
OB 06.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D16B 8. Urbanová Markéta STH9953 51:18 + 8:10
OB 28.06.2014 Oblastní žebříček D16C 3. Urbanová Markéta STH9953 52:10 + 4:24
OB 24.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16A 37. Urbanová Markéta STH9953 16:12 + 4:21
OB 18.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D16B 5. Urbanová Markéta STH9953 28:06 + 4:04
OB 17.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D16B 21. Urbanová Markéta STH9953 56:46 + 13:47
OB 11.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D16B 9. Urbanová Markéta STH9953 32:12 + 5:50
OB 10.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D16B 16. Urbanová Markéta STH9953 54:03 + 10:38
OB 08.05.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Oblastní žebříček D18C 6. Urbanová Markéta STH9953 15:46 + 2:51
OB 01.05.2014 Oblastní žebříček D16C 8. Urbanová Markéta STH9953 51:03 + 11:34
OB 26.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D16 26. Urbanová Markéta STH9953 52:52 + 16:34
OB 12.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D16C 11. Urbanová Markéta STH9953 39:14 + 9:45
OB 12.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D16C 8. Urbanová Markéta STH9953 17:20 + 4:24
OB 05.04.2014 Oblastní žebříček D16C 9. Urbanová Markéta STH9953 54:05 + 13:33
OB 29.03.2014 Oblastní žebříček D16C 8. Urbanová Markéta STH9953 51:57 + 12:30
OB 22.03.2014 Veřejný závod (Jarní pohár) D21D 29. Urbanová Markéta STH9953 50:47 + 17:59 013611361
OB 02.11.2013 Oblastní žebříček D14C 8. Urbanová Markéta STH9953 24:57 + 4:55
OB 26.10.2013 Oblastní žebříček D14C 13. Urbanová Markéta STH9953 35:38 + 7:57
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček D14C 9. Urbanová Markéta STH9953 28:12 + 5:16
OB 06.10.2013 Oblastní žebříček D14C 13. Urbanová Markéta STH9953 42:08 + 11:35
OB 15.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D14B 14. Urbanová Markéta STH9953 31:38 + 6:57
OB 14.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D14B 31. Urbanová Markéta STH9953 39:09 + 11:16
OB 07.09.2013 Sprint cup, Žebříček A D14C 6. Urbanová Markéta STH9953 12:48 + 1:33
OB 06.07.2013 JWOC Tour - E6 D14A 15. Urbanová Markéta STH9953 35:02 + 7:11
OB 05.07.2013 JWOC Tour - E5 D14A 20. Urbanová Markéta STH9953 15:02 + 3:18
OB 04.07.2013 JWOC Tour - E4 D14A 9. Urbanová Markéta STH9953 24:33 + 4:09
OB 03.07.2013 JWOC Tour - E3 D14A 13. Urbanová Markéta STH9953 27:37 + 5:59
OB 02.07.2013 JWOC Tour - E2 D14A 12. Urbanová Markéta STH9953 35:54 + 8:47
OB 01.07.2013 JWOC Tour - E1 D14A 10. Urbanová Markéta STH9953 32:35 + 4:55
OB 16.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D14B 10. Urbanová Markéta STH9953 28:24 + 6:01
OB 15.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D14B 18. Urbanová Markéta STH9953 39:54 + 7:35
OB 08.06.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D14C 7. Urbanová Markéta STH9953 47:21 + 9:46
OB 08.06.2013 Východočeský pohár žactva - jaro 2013 D14C 10. Urbanová Markéta STH9953
OB 02.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček D14B 24. Urbanová Markéta STH9953 22:10 + 5:35
OB 01.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček D14B 13. Urbanová Markéta STH9953 34:15 + 6:09
OB 25.05.2013 Oblastní žebříček D14C 4. Urbanová Markéta STH9953 36:53 + 6:27
OB 18.05.2013 Oblastní žebříček D14C 9. Urbanová Markéta STH9953 34:40 + 9:08
OB 05.05.2013 Oblastní žebříček D14 9. Urbanová Markéta   STH9953 42:10 + 9:02
OB 01.05.2013 Oblastní žebříček D14C 10. Urbanová Markéta STH9953 41:52 + 11:21
OB 27.04.2013 Oblastní žebříček D14C 6. Urbanová Markéta STH9953 34:42 + 3:05
OB 13.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu D14C 12. Urbanová Markéta STH9953 13:30 + 2:16
OB 13.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati D14C 11. Urbanová Markéta STH9953 30:57 + 7:23
OB 06.04.2013 Oblastní žebříček D14C 13. Urbanová Markéta STH9953 41:50 + 8:56
OB 16.03.2013 Veřejný závod (Jarní skály) D14 3. Urbanová Markéta STH9953 42:25 + 2:40
OB 12.09.2017 PLŽ - 5.kolo SJC P4 Urbanová Markéta STH9953
OB 19.09.2017 PLŽ - 6.kolo HOR T Urbanová Markéta STH9953
OB 23.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) D18 Urbanová Markéta STH9953
OB 23.03.2013 Veřejný závod (Jarní pohár) D14 Urbanová Markéta STH9953
OB 25.04.2013 Žebříček B - Čechy - přihlášky D14B Urbanová Markéta STH9953
OB 04.05.2013 Oblastní žebříček D14C Urbanová Markéta STH9953
OB 07.09.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Urbanová Markéta STH9953
OB 28.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, ČPŠ, ČLK D14 Urbanová Markéta STH9953
OB 20.10.2013 Oblastní žebříček D14 Urbanová Markéta STH9953
OB 22.12.2013 Vánoční sprint 2013 D Urbanová Markéta STH9953
LOB 15.03.2014 Český pohár, Žebříček A a B - noční sprint D17 Urbanová Markéta STH9953
LOB 16.03.2014 Mistrovství ČR v LOB na krátké trati, Český pohár, Žebříček A a B D17 Urbanová Markéta STH9953
LOB 15.03.2014 Český pohár, Žebříček A a B D17 Urbanová Markéta STH9953
OB 12.01.2014 Zimní hradubická liga - sprint na Dubině D Urbanová Markéta STH9953
OB 23.03.2014 Český pohár štafet D18 Urbanová Markéta STH9953
OB 08.05.2014 Žebříček B - Čechy - přihlášky D16B Urbanová Markéta STH9953
OB 27.04.2014 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet D18 Urbanová Markéta STH9953
OB 24.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D18 Urbanová Markéta STH9953
OB 25.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D18 Urbanová Markéta STH9953
OB 13.09.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D18 Urbanová Markéta STH9953
OB 11.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Urbanová Markéta STH9953
OB 12.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DOROST Urbanová Markéta STH9953
OB 21.03.2015 Veřejný závod (Jarní pohár) D18B Urbanová Markéta STH9953
OB 06.09.2015 Žebříček B - Čechy D16B Urbanová Markéta STH9953
OB 25.04.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D16 Urbanová Markéta STH9953
OB 26.05.2015 3. závod Podkrkonošské ligy a veřejný závod v OB P4 Urbanová Markéta STH9953
OB 30.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D18 Urbanová Markéta STH9953
OB 31.05.2015 Český pohár štafet D18 Urbanová Markéta STH9953
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D16C Urbanová Markéta STH9953
OB 12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet D18 Urbanová Markéta STH9953
OB 13.09.2015 Český pohár štafet D18 Urbanová Markéta STH9953
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D18 Urbanová Markéta STH9953
OB 17.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D18 Urbanová Markéta STH9953
OB 25.04.2017 PLŽ - 1.kolo NPA P6 Urbanová Markéta STH9953
OB 16.05.2017 PLŽ - 2.kolo LTU T Urbanová Markéta STH9953
OB 21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Urbanová Markéta STH9953
OB 27.06.2017 PLŽ - 4.kolo VRL PS Urbanová Markéta STH9953
OB 16.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Urbanová Markéta STH9953
OB 17.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Urbanová Markéta STH9953
OB 07.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) D18 Urbanová Markéta STH9953