Závodník: Vedrová Ela

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 11.11.2017 Oblastní žebříček D14C 6. Vedrová Ela TBM0357 35:38 + 4:13
OB 04.11.2017 Oddílový přebor KOS Tesla Brno D14 1. Vedrová Ela TBM0357 32:09
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček D14 3. Vedrová Ela TBM0357 37:43 + 6:28
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček D14 7. Vedrová Ela TBM0357 37:02 + 6:08
OB 16.09.2017 Oblastní žebříček D14 2. Vedrová Ela TBM0357 31:24 + 1:43
OB 01.09.2017 Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu 2017 D14 4 Vedrová Ela TBM0357
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 - E1 D14 4. Vedrová Ela TBM0357 31:50 + 4:02
OB 16.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 D14B 6. Vedrová Ela TBM0357 33:23 + 9:52
OB 15.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 D14B Vedrová Ela TBM0357 DISK
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 D14B 11. Vedrová Ela TBM0357 36:02 + 12:29
OB 20.05.2017 Oblastní žebříček P 11. Vedrová Ela TBM0357 30:51 + 4:10
OB 28.10.2016 Oblastní žebříček D14C 4. Vedrová Ela TBM0357 30:59 + 2:31
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček D14 5. Vedrová Ela TBM0357 38:49 + 8:05
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček D14 2. Vedrová Ela TBM0357 26:42 + 2:12
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D14 5. Vedrová Ela TBM0357 38:02 + 4:45
OB 17.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D14C 17. Vedrová Ela TBM0357 11:28 + 1:44
OB 12.09.2016 Žebříček B-Morava 2016 D14B 23 Vedrová Ela TBM0357
OB 28.08.2016 Skalní OB v Tisé E3 Modrá 17. Vedrová Ela TBM0357 28:26 + 10:45
OB 28.08.2016 Skalní OB v Tisé E4 Modrá 5. Vedrová Ela TBM0357 28:10 + 5:29
OB 27.08.2016 Skalní OB v Tisé E1 Modrá 8. Vedrová Ela TBM0357 31:21 + 9:30
OB 27.08.2016 Skalní OB v Tisé E2 Modrá 10. Vedrová Ela TBM0357 27:20 + 8:40
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 D14A 10. Vedrová Ela TBM0357 41:32 + 8:40
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 D14A 17. Vedrová Ela TBM0357 27:46 + 9:47
OB 10.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E3 D14B 4. Vedrová Ela TBM0357 28:29 + 4:44
OB 09.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E2 D14B 4. Vedrová Ela TBM0357 39:10 + 8:30
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E1 D14B 5. Vedrová Ela TBM0357 34:51 + 7:19
OB 19.06.2016 Žebříček B-Morava D14B 15. Vedrová Ela TBM0357 30:32 + 8:05
OB 18.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 7. Vedrová Ela TBM0357 54:07 + 13:31
OB 21.05.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D14C 17. Vedrová Ela TBM0357 41:46 + 11:19
OB 23.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 3. Vedrová Ela TBM0357 32:56 + 5:25
OB 16.04.2016 Oblastní žebříček D14 1. Vedrová Ela TBM0357 25:21
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D14C 1. Vedrová Ela TBM0357 11:49
OB 02.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 2. Vedrová Ela TBM0357 24:21 + 3:27
OB 17.10.2015 Oblastní žebříček D14 7. Vedrová Ela TBM0357 39:38 + 9:30
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D12 1. Vedrová Ela TBM0357 28:20
OB 06.09.2015 Žebříček B-Morava D12C 2. Vedrová Ela TBM0357 14:38 + 0:31
OB 05.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 2. Vedrová Ela TBM0357 23:35 + 0:18
OB 16.08.2015 Grand Prix Silesia - E5 D12 1. Vedrová Ela TBM0357 22:16
OB 15.08.2015 Grand Prix Silesia - E3 D12 2. Vedrová Ela TBM0357 22:11 + 3:00
OB 15.08.2015 Grand Prix Silesia - E4 D12 3. Vedrová Ela TBM0357 23:27 + 5:20
OB 14.08.2015 Grand Prix Silesia - E2 D12 2. Vedrová Ela TBM0357 19:18 + 0:46
OB 13.08.2015 Grand Prix Silesia - E1 D12 2. Vedrová Ela TBM0357 17:09 + 2:01
OB 12.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 D12B 4. Vedrová Ela TBM0357 25:07 + 3:48
OB 11.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 D12B 6. Vedrová Ela TBM0357 27:45 + 5:33
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 D12B 6. Vedrová Ela TBM0357 15:30 + 4:17
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 1. Vedrová Ela TBM0357 27:01
OB 07.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 1. Vedrová Ela TBM0357 20:35
OB 06.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 3. Vedrová Ela TBM0357 28:02 + 2:20
OB 24.05.2015 Oblastní žebříček D12 1. Vedrová Ela TBM0357 21:47
OB 08.05.2015 Oblastní žebříček D12 1. Vedrová Ela TBM0357 14:50
OB 08.05.2015 Oblastní žebříček D12 2. Vedrová Ela TBM0357 9:36 + 0:45
OB 25.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 1. Vedrová Ela TBM0357 35:53
OB 18.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček D12C 1. Vedrová Ela TBM0357 18:34
OB 11.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 1. Vedrová Ela TBM0357 18:15
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček D12 1. Vedrová Ela TBM0357 23:39
OB 14.12.2014 OB liga - Pomikulášský běh K 30. Vedrová Ela TBM0357 64:26 + 36:20
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček D12 1. Vedrová Ela TBM0357 26:57
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček D12 5. Vedrová Ela TBM0357 29:06 + 5:48
OB 13.09.2014 Oblastní žebříček D12C 7. Vedrová Ela TBM0357 37:25 + 10:08
OB 07.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D12C 13. Vedrová Ela TBM0357 35:44 + 11:19
OB 06.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D12C 9. Vedrová Ela TBM0357 23:31 + 5:15
OB 31.08.2014 Cena východních Čech - E3 D12A 12. Vedrová Ela TBM0357 25:18 + 5:06
OB 30.08.2014 Cena východních Čech - E2 D12A 19. Vedrová Ela TBM0357 32:50 + 13:54
OB 29.08.2014 Cena východních Čech - E1 D12A 12. Vedrová Ela TBM0357 26:25 + 7:31
OB 29.08.2014 Cena východních Čech D12A 14. Vedrová Ela TBM0357 84:33 + 26:06
OB 20.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E3 D12A 11. Vedrová Ela TBM0357 36:31 + 11:35
OB 19.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E2 D12A 3. Vedrová Ela TBM0357 29:37 + 0:22
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E1 D12A 6. Vedrová Ela TBM0357 30:26 + 4:50
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček D12 2. Vedrová Ela TBM0357 26:27 + 0:20
OB 08.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D12C 5. Vedrová Ela TBM0357 20:07 + 4:03
OB 07.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D12C 2. Vedrová Ela TBM0357 23:08 + 4:55
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebřiček D12 5. Vedrová Ela TBM0357 24:46 + 5:20
OB 17.05.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati P Vedrová Ela TBM0357 DISK
OB 03.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati P 22. Vedrová Ela TBM0357 37:34 + 18:13
OB 12.04.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy) D12C 3. Vedrová Ela TBM0357 26:33 + 2:50
OB 29.03.2014 Oblastní žebříček D12 1. Vedrová Ela TBM0357 21:21
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček D10 1. Vedrová Ela TBM0357 16:15
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček D10 2. Vedrová Ela TBM0357 20:11 + 3:05
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček D10 1. Vedrová Ela TBM0357 20:37
OB 07.09.2013 Oblastní žebříček D10 2. Vedrová Ela TBM0357 26:01 + 0:06
OB 01.09.2013 Cena východních Čech - E3 D10C 9. Vedrová Ela TBM0357 26:23 + 7:37
OB 31.08.2013 Cena východních Čech - E2 D10C 4. Vedrová Ela TBM0357 29:58 + 10:42
OB 30.08.2013 Cena východních Čech - E1 D10C 1. Vedrová Ela TBM0357 19:00
OB 14.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10 1. Vedrová Ela TBM0357 19:49
OB 13.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10 1. Vedrová Ela TBM0357 25:45
OB 12.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10 8. Vedrová Ela TBM0357 30:44 + 9:24
OB 15.06.2013 Oblastní žebříček D10 1. Vedrová Ela TBM0357 18:08
OB 01.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček D10C 2. Vedrová Ela TBM0357 23:46 + 2:43
OB 12.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava D10C 2. Vedrová Ela TBM0357 18:56 + 0:27
OB 11.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček D10C Vedrová Ela TBM0357 DISK
OB 01.05.2013 Oblastní žebříček D10 1. Vedrová Ela TBM0357 20:42
OB 20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati, Oblastní žebříček D10N 2. Vedrová Ela TBM0357 20:24 + 0:17
OB 13.04.2013 Oblastní žebříček D10 4. Vedrová Ela TBM0357 23:02 + 3:42
OB 12.07.2013 H.S.H. Vysočina cup D10 Vedrová Ela TBM0357
OB 30.08.2013 Cena východních Čech D10C Vedrová Ela TBM0357
OB 14.09.2013 Žebříček B - Morava D10C Vedrová Ela TBM0357
OB 26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 Vedrová Ela TBM0357
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup D12A Vedrová Ela TBM0357
OB 11.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů HD12 Vedrová Ela TBM0357
OB 12.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva ŽACTVO Vedrová Ela TBM0357
OB 17.01.2015 Radostický sprint K Vedrová Ela TBM0357
OB 19.04.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet DH12 Vedrová Ela TBM0357
OB 26.04.2015 Český pohár štafet DH12 Vedrová Ela TBM0357
OB 30.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D12C Vedrová Ela JMO0357
OB 30.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D12 Vedrová Ela JMO0357
OB 31.05.2015 Český pohár štafet D12 Vedrová Ela JMO0357
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup D12B Vedrová Ela TBM0357
OB 15.06.2015 Letní olympiáda dětí a mládeže - krátká trať DM Vedrová Ela TBM0357
OB 13.08.2015 Grand Prix Silesia D12 Vedrová Ela TBM0357
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet HD12 Vedrová Ela JMO0357
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Vedrová Ela JMO0357
OB 24.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D14 Vedrová Ela TBM0357
OB 27.08.2016 Skalní OB v Tisé Modrá Vedrová Ela TBM0357
OB 04.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D14 Vedrová Ela JMO0357
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup D14B Vedrová Ela TBM0357
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 D14A Vedrová Ela TBM0357
OB 04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D14 Vedrová Ela JMO0357
OB 05.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Vedrová Ela JMO0357
OB 17.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D14 Vedrová Ela TBM0357
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D14 Vedrová Ela JMO0357
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Vedrová Ela JMO0357
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup D14B Vedrová Ela TBM0357
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 D14 Vedrová Ela TBM0357
OB 07.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) D14 Vedrová Ela JMO0357
OB 08.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH14 Vedrová Ela JMO0357