Závodník: Sabelová Markéta

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 28.10.2017 Oblastní žebříček D21C 3. Sabelová Markéta TRI9656 49:00 + 7:52 050825082
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček D21C 1. Sabelová Markéta TRI9656 24:10 059145914
OB 24.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D21C 13. Sabelová Markéta TRI9656 75:33 + 12:34 073087308
OB 23.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) D21D 15. Sabelová Markéta TRI9656 61:05 + 16:23 067936793
OB 16.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D21A 17. Sabelová Markéta TRI9656 14:32 + 1:11 082768276
OB 10.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D21A 5. Sabelová Markéta TRI9656 38:14 + 3:16 076507650
OB 09.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D21A 15. Sabelová Markéta TRI9656 87:20 + 15:44 067696769
OB 16.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 D21A 10. Sabelová Markéta TRI9656 54:47 + 10:08 068736873
OB 15.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 D21A 24. Sabelová Markéta TRI9656 81:56 + 18:16 065216521
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 D21A 14. Sabelová Markéta TRI9656 35:36 + 4:52 073917391
OB 24.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček D21 3. Sabelová Markéta TRI9656 87:53 + 33:10 039613961
OB 20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D21A 8. Sabelová Markéta TRI9656 13:25 + 0:43 078797879
OB 14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D21A 12. Sabelová Markéta TRI9656 49:03 + 5:42 070977097
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D21A 17. Sabelová Markéta TRI9656 83:11 + 18:42 062486248
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček D21A 8. Sabelová Markéta TRI9656 14:16 + 2:16 079377937
OB 22.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) D21B 21. Sabelová Markéta TRI9656 89:05 + 25:36 059365936
OB 08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB D21 22. Sabelová Markéta TRI9656 88:11 + 35:12 037123712
OB 18.03.2017 SZL 2016/2017 DA 26. Sabelová Markéta TRI9656
OB 03.10.2016 INOV-8 CUP - žebříček A 2016 D20A 10 Sabelová Markéta TRI9656
OB 02.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) D20A 15. Sabelová Markéta TRI9656 68:38 + 11:57 077457745
OB 01.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) D20B 9. Sabelová Markéta TRI9656 56:41 + 9:52 068336833
OB 17.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D20A 5. Sabelová Markéta TRI9656 13:28 + 1:15 081618161
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D20A 24. Sabelová Markéta TRI9656 38:54 + 11:05 058315831
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D20A 18. Sabelová Markéta TRI9656 77:50 + 18:38 062376237
OB 10.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E3 D21A 7. Sabelová Markéta TRI9656 51:38 + 6:49 064856485
OB 09.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E2 D21A 18. Sabelová Markéta TRI9656 87:27 + 16:53 056075607
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E1 D21A 20. Sabelová Markéta TRI9656 44:36 + 11:16 051495149
OB 29.06.2016 Veřejný závod (České akademické hry) D21 26. Sabelová Markéta TRI9656 73:08 + 28:34 036763676
OB 28.06.2016 Veřejný závod (České akademické hry) D21 22. Sabelová Markéta TRI9656 18:30 + 2:53 080108010
OB 26.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) D20A 16. Sabelová Markéta TRI9656 44:10 + 11:56 062516251
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) D20B 8. Sabelová Markéta TRI9656 31:47 + 4:07 068236823
OB 19.06.2016 Žebříček B-Morava D21B 17. Sabelová Markéta TRI9656 47:25 + 14:36 061776177
OB 18.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D21B 16. Sabelová Markéta TRI9656 90:41 + 16:07 064366436
OB 04.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D20A 9. Sabelová Markéta TRI9656 15:16 + 2:03 076617661
OB 29.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D20A 34. Sabelová Markéta TRI9656 81:31 + 22:55 053735373
OB 28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D20A 33. Sabelová Markéta TRI9656 35:22 + 8:50 057655765
OB 07.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D20 18. Sabelová Markéta TRI9656 16:04 + 2:51 072247224
OB 01.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D20A 6. Sabelová Markéta TRI9656 30:24 + 4:38 077027702
OB 30.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D20A 7. Sabelová Markéta TRI9656 65:43 + 10:22 071327132
OB 23.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D21B 11. Sabelová Markéta TRI9656 71:27 + 11:49 074217421
OB 16.04.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D20 16. Sabelová Markéta TRI9656 48:26 + 12:03 060906090
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D21 3. Sabelová Markéta TRI9656 16:48 + 0:16 055575557
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček D21E 19. Sabelová Markéta TRI9656 47:28 + 10:36 071317131
OB 12.03.2016 SZL 2015/2016 DA 16. Sabelová Markéta TRI9656
OB 24.10.2015 Oblastní žebříček D21C 1. Sabelová Markéta TRI9656 20:20 000000
OB 18.10.2015 Oblastní žebříček D21C 1. Sabelová Markéta TRI9656 57:44 049204920
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D21C 3. Sabelová Markéta TRI9656 45:47 + 3:55 042494249
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D21C 1. Sabelová Markéta TRI9656 16:11 032753275
OB 28.09.2015 INOV-8 CUP - žebříček A D20A 11 Sabelová Markéta TRI9656
OB 27.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) D20A 11. Sabelová Markéta TRI9656 58:14 + 9:14 073777377
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D20B 4. Sabelová Markéta TRI9656 53:51 + 3:18 078237823
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček D21C 1. Sabelová Markéta TRI9656 78:52 000000
OB 12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D20A 8. Sabelová Markéta TRI9656 18:59 + 2:17 076927692
OB 06.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D20A 18. Sabelová Markéta TRI9656 35:11 + 8:37 057985798
OB 05.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D20A 19. Sabelová Markéta TRI9656 90:03 + 27:46 052725272
OB 12.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 D21E 22. Sabelová Markéta TRI9656 78:11 + 14:28 069906990
OB 11.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 D21E 27. Sabelová Markéta TRI9656 93:35 + 29:45 056985698
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 D21E 26. Sabelová Markéta TRI9656 53:08 + 16:39 060196019
OB 09.07.2015 Veřejný závod D21C 1. Sabelová Markéta TRI9656 47:01 000000
OB 27.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D21C 1. Sabelová Markéta TRI9656 58:17 000000
OB 21.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) D20A 11. Sabelová Markéta TRI9656 28:30 + 4:50 071397139
OB 20.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D20A 3. Sabelová Markéta TRI9656 25:54 + 2:02 070647064
OB 07.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D20A 16. Sabelová Markéta TRI9656 38:30 + 5:41 067886788
OB 06.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D20A 9. Sabelová Markéta TRI9656 74:19 + 8:49 072187218
OB 30.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D20A 5. Sabelová Markéta TRI9656 12:30 + 0:54 077217721
OB 23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D20 10. Sabelová Markéta TRI9656 15:16 + 1:49 072197219
OB 17.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D20A 6. Sabelová Markéta TRI9656 71:12 + 2:18 079417941
OB 16.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D20A 15. Sabelová Markéta TRI9656 41:28 + 12:01 052785278
OB 25.04.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D20 7. Sabelová Markéta TRI9656 68:20 + 14:59 040044004
OB 18.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček D21B 16. Sabelová Markéta TRI9656 71:25 + 17:51 059035903
OB 29.03.2015 Oblastní žebříček D21C 1. Sabelová Markéta TRI9656 53:45 049024902
OB 28.10.2014 Oblastní žebříček D21C 3. Sabelová Markéta TRI9656 46:04 + 3:09 035323532
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček D21C 1. Sabelová Markéta TRI9656 33:11 051325132
OB 19.10.2014 Oblastní žebříček D21C 1. Sabelová Markéta TRI9656 34:04 055655565
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček D21C 1. Sabelová Markéta TRI9656 21:45 049114911
OB 28.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D18C 3. Sabelová Markéta TRI9656 44:47 + 2:29
OB 27.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D18A 20. Sabelová Markéta TRI9656 48:12 + 11:16
OB 01.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E2 D18A 6. Sabelová Markéta TRI9656 56:02 + 7:03
OB 01.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - vložený sprint D21 14. Sabelová Markéta TRI9656 50:07 + 20:58
OB 31.07.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E1 D18A 3. Sabelová Markéta TRI9656 37:37 + 5:09
OB 22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D18B 11. Sabelová Markéta TRI9656 44:48 + 8:26
OB 21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D18A 13. Sabelová Markéta TRI9656 44:41 + 12:46
OB 14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati D21 1. Sabelová Markéta TRI9656 51:00 053545354
OB 08.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D18A 15. Sabelová Markéta TRI9656 32:28 + 7:18
OB 07.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D18A 22. Sabelová Markéta TRI9656 66:03 + 13:25
OB 01.06.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D18 1. Sabelová Markéta TRI9656 35:15
OB 24.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D18A 12. Sabelová Markéta TRI9656 13:28 + 2:07
OB 18.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D18A 19. Sabelová Markéta TRI9656 30:21 + 7:32
OB 17.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D18A 9. Sabelová Markéta TRI9656 61:50 + 7:15
OB 11.05.2014 Žebříček B-Morava D18B 1. Sabelová Markéta TRI9656 40:35
OB 10.05.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D18B 1. Sabelová Markéta TRI9656 60:55
OB 08.05.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Oblastní žebříček D18 2. Sabelová Markéta TRI9656 15:13 + 0:18
OB 26.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D18 18. Sabelová Markéta TRI9656 60:18 + 17:31
OB 12.04.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy) D18B 3. Sabelová Markéta TRI9656 53:10 + 1:20
OB 06.04.2014 Oblastní žebříček D21C 2. Sabelová Markéta TRI9656 58:11 + 1:38 043104310
OB 05.04.2014 Oblastní žebříček D21C 2. Sabelová Markéta TRI9656 18:05 + 1:58 043394339
OB 29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D18C 2. Sabelová Markéta TRI9656 13:37 + 0:26
OB 19.03.2014 SZL 2013/2014 DA 8. Sabelová Markéta TRI9656
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček D18C 3. Sabelová Markéta TRI9656 55:57 + 2:29
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček D18C 2. Sabelová Markéta TRI9656 42:12 + 1:58
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček D18C 2. Sabelová Markéta TRI9656 46:25:00 + 3:35
OB 22.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D18A 11. Sabelová Markéta TRI9656 34:37 + 6:42
OB 16.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D18A 18. Sabelová Markéta TRI9656 34:26 + 11:22
OB 15.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D18A 15. Sabelová Markéta TRI9656 71:16 + 17:19
OB 01.06.2013 Žebříček B - Morava D18B 2. Sabelová Markéta TRI9656 52:48 + 2:10
OB 25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A D18A 11. Sabelová Markéta TRI9656 15:50 + 1:09
OB 19.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) D18B 1. Sabelová Markéta TRI9656 36:14
OB 18.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) D18B 2. Sabelová Markéta TRI9656 48:07 + 2:21
OB 12.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava D18A 13. Sabelová Markéta TRI9656 34:53 + 7:49
OB 11.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček D18A 14. Sabelová Markéta TRI9656 57:41 + 8:51
OB 08.05.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Sprint cup, Žebříček A D18 11. Sabelová Markéta TRI9656 15:24 + 1:26
OB 04.05.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu D21C 1. Sabelová Markéta TRI9656 14:09 044144414
OB 04.05.2013 Oblastní žebříček D21C 1. Sabelová Markéta TRI9656 11:39 044334433
OB 27.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati D18 1. Sabelová Markéta TRI9656 23:22
OB 20.04.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D18 14. Sabelová Markéta TRI9656 59:07 + 14:22
OB 13.04.2013 Oblastní mistrovství v nočním OB D18 1. Sabelová Markéta TRI9656 40:11
LOB 23.02.2013 Mistrovství ČR v LOB na krátké trati, Český pohár, Žebříček A a B D17 8. Sabelová Markéta TRI9655 53:09 + 21:44
OB 23.03.2013 Veřejný závod (Jarní pohár) D21C Sabelová Markéta TRI9656
OB 06.04.2013 Žebříček B - Morava (Mistrovství Moravy a Slezska) D18B Sabelová Markéta TRI9656
OB 25.04.2013 Žebříček A - přihlášky D18A Sabelová Markéta TRI9656
OB 28.06.2013 SKOL cup D21A Sabelová Markéta TRI9656
OB 29.06.2013 SKOL cup - E2 (OŽ) D21A Sabelová Markéta TRI9656
OB 25.05.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Sabelová Markéta TRI9656
OB 26.05.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Sabelová Markéta TRI9656
OB 28.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, ČPŠ, ČLK H18 Walach Ondřej TRI9656
OB 29.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, ČLK, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DH18 Walach Ondřej TRI9656
OB 01.02.2014 7. SZL - Lepuscup II. AD Sabelová Markéta TRI9656
OB 08.03.2014 9. SZL (Přijďte si zaběhat do Hor - Mariánských) DA Sabelová Markéta TRI9656
OB 22.03.2014 Veřejný závod (Jarní pohár) D21B Sabelová Markéta TRI9656
OB 28.03.2014 Mistrovství oblasti v nočním OB D21 Sabelová Markéta TRI9656
OB 29.03.2014 Mistrovství oblasti sprintových štafet DHDH 16-18 Sabelová Markéta TRI9656
OB 28.09.2014 INOV-8 CUP - žebříček A - celkové výsledky D18A Sabelová Markéta TRI9656
OB 13.04.2014 Český pohár štafet (Mistrovství Moravy), Mistrovství oblasti štafet D18 Sabelová Markéta TRI9656
OB 25.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D18 Sabelová Markéta TRI9656
OB 24.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D18 Sabelová Markéta TRI9656
OB 31.07.2014 Grand Prix Silesia 2014 D18A Sabelová Markéta TRI9656
OB 02.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E3 D18A Sabelová Markéta TRI9656
OB 02.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E4 D18A Sabelová Markéta TRI9656
OB 03.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E5 D18A Sabelová Markéta TRI9656
OB 14.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Sabelová Markéta TRI9656
OB 11.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Sabelová Markéta TRI9656
OB 28.02.2015 6. závod SZL 2014/2015 v Dobroslavicích DA Sabelová Markéta TRI9656
OB 19.04.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D21 Sabelová Markéta TRI9656
OB 26.04.2015 Český pohár štafet D21 Sabelová Markéta TRI9656
OB 14.08.2015 Rumcajsovy míle D21A Sabelová Markéta TRI9656
OB 14.08.2015 Rumcajsovy míle - E1 D21A Sabelová Markéta TRI9656
OB 15.08.2015 Rumcajsovy míle - E2 D21A Sabelová Markéta TRI9656
OB 15.08.2015 Rumcajsovy míle - E3 D21A Sabelová Markéta TRI9656
OB 16.08.2015 Rumcajsovy míle - E4 D21A Sabelová Markéta TRI9656
OB 30.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D21 Sabelová Markéta TRI9656
OB 31.05.2015 Český pohár štafet D21 Sabelová Markéta TRI9656
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup D21E Sabelová Markéta TRI9656
OB 12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet D21 Sabelová Markéta TRI9656
OB 13.09.2015 Český pohár štafet D21 Sabelová Markéta TRI9656
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D21 Sabelová Markéta TRI9656
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOSPĚLÍ Sabelová Markéta TRI9656
OB 03.04.2016 Mistrovstvi oblasti štafet D19-99 Sabelová Markéta TRI9656
OB 17.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D21 Sabelová Markéta TRI9656
OB 24.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D21 Sabelová Markéta TRI9656
OB 08.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH21 Sabelová Markéta TRI9656
OB 11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček D21C Sabelová Markéta TRI9656
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup D21A Sabelová Markéta TRI9656
OB 04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D21 Sabelová Markéta TRI9656
OB 05.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D21 Sabelová Markéta TRI9656
OB 16.10.2016 Oblastní žebříček D21C Sabelová Markéta TRI9656
OB 17.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D21 Sabelová Markéta TRI9656
OB 18.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D21 Sabelová Markéta TRI9656
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D21 Sabelová Markéta TRI9656
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOSPĚLÍ Sabelová Markéta TRI9656
OB 04.03.2017 9. závod Slezské zimní ligy 2016/2017 DA Sabelová Markéta TRI9656
OB 09.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D21 Sabelová Markéta TRI9656
OB 23.04.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti D21 Sabelová Markéta TRI9656
OB 20.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D21 Sabelová Markéta TRI9656
OB 21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D21 Sabelová Markéta TRI9656
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup D21A Sabelová Markéta TRI9656
OB 16.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D21 Sabelová Markéta TRI9656
OB 17.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D21 Sabelová Markéta TRI9656
OB 07.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) D21 Sabelová Markéta TRI9656
OB 08.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH21 Sabelová Markéta TRI9656