Závodník: Thořová Markéta

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 22.10.2017 Oblastní žebříček D21L 9. Thořová Markéta TUR9952 44:04 + 10:22 067706770
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček D21K 4. Thořová Markéta TUR9952 51:50 + 7:12 050245024
OB 24.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D18C 5. Thořová Markéta TUR9952 59:50 + 9:12
OB 23.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) D18A 14. Thořová Markéta TUR9952 53:08 + 15:38
OB 10.09.2017 Žebříček B-Čechy D18B 1. Thořová Markéta TUR9952 30:08
OB 09.09.2017 Žebříček B-Čechy D18B 4. Thořová Markéta TUR9952 59:25 + 6:28
OB 30.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E5 D18A 9. Thořová Markéta TUR9952 60:51 + 12:51
OB 29.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E4 D18A 8. Thořová Markéta TUR9952 35:11 + 7:10
OB 28.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E3 D18A 12. Thořová Markéta TUR9952 64:39 + 17:27
OB 27.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E2 D18A 16. Thořová Markéta TUR9952 47:48 + 16:31
OB 26.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E1 D18A 16. Thořová Markéta TUR9952 67:42 + 22:04
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D18C 5. Thořová Markéta TUR9952 31:10 + 3:22
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) D18B 16. Thořová Markéta TUR9952 32:30 + 9:16
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18B 5. Thořová Markéta TUR9952 64:59 + 6:57
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18B 3. Thořová Markéta TUR9952 36:04 + 3:38
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D18 3. Thořová Markéta TUR9952 79:53 + 20:39
OB 20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D18A 26. Thořová Markéta TUR9952 16:18 + 3:12
OB 14.05.2017 Žebříček B-Čechy D18B 6. Thořová Markéta TUR9952 34:23 + 4:42
OB 13.05.2017 Žebříček B-Čechy D18B 7. Thořová Markéta TUR9952 75:54 + 9:54
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (finále), WRE D18 16. Thořová Markéta TUR9952 16:26 + 2:05
OB 30.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2) D18 2. Markéta Thořová TUR9952 38:11 + 7:56
OB 29.04.2017 Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1) D18 7. Markéta Thořová TUR9952 15:22 + 1:56
OB 23.04.2017 Oblastní žebříček D18 7. Thořová Markéta TUR9952 63:35 + 18:52
OB 22.04.2017 Oblastní žebříček D18 5. Thořová Markéta TUR9952 50:52 + 7:08
OB 08.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D18 1. Thořová Markéta TUR9952 17:09
OB 08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB D18 13. Thořová Markéta TUR9952 52:09 + 10:46
OB 01.04.2017 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2017 D18 2 Thořová Markéta TUR9952
OB 19.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D21C 37. Thořová Markéta TUR9952 47:05 + 10:31 043114311
OB 11.03.2017 Veřejný závod (Jarní skály) D21B 24. Thořová Markéta TUR9952 78:05 + 20:11 054845484
OB 01.01.2017 Žebříček B-Čechy 2017 D18B 2 Thořová Markéta TUR9952
OB 23.10.2016 Oblastní žebříček D18 1. Thořová Markéta TUR9952 24:00
OB 16.10.2016 Oblastní žebříček D18 4. Thorová Markéta TUR9952 48:25 + 4:33
OB 03.10.2016 INOV-8 CUP - žebříček A 2016 D18A 28 Thořová Markéta TUR9952
OB 02.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) D18B 13. Thořová Markéta TUR9952 64:14 + 12:32
OB 01.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) D18B 11. Thořová Markéta TUR9952 52:46 + 11:13
OB 17.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D18A 25. Thořová Markéta TUR9952 13:43 + 3:27
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18A 16. Thořová Markéta TUR9952 32:54 + 6:45
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18A 27. Thořová Markéta TUR9952 81:15 + 29:15
OB 28.08.2016 Skalní OB v Tisé E3 Cervena 62. Thořová Markéta TUR9952 32:37 + 15:00
OB 28.08.2016 Skalní OB v Tisé E4 Cervena 24. Thořová Markéta TUR9952 34:20 + 8:46
OB 27.08.2016 Skalní OB v Tisé E1 Cervena 35. Thořová Markéta TUR9952 31:53 + 11:43
OB 27.08.2016 Skalní OB v Tisé E2 Cervena 61. Thořová Markéta TUR9952 33:26 + 12:27
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 D18 4. Thořová Markéta TUR9952 49:10 + 4:40
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 D18 11. Thořová Markéta TUR9952 49:49 + 10:41
OB 12.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 D18 7. Thořová Markéta TUR9952 36:06 + 6:06
OB 11.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 D18 9. Thořová Markéta TUR9952 52:34 + 7:36
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 D18 5. Thořová Markéta TUR9952 33:46 + 4:29
OB 26.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) D18B 7. Thořová Markéta TUR9952 32:14 + 8:44
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) D18B 13. Thořová Markéta TUR9952 36:22 + 12:31
OB 12.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D18 3. Thořová Markéta TUR9952 61:39 + 5:44
OB 04.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D18A 23. Thořová Markéta TUR9952 16:01 + 2:44
OB 29.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18A 33. Thořová Markéta TUR9952 83:26 + 31:15
OB 28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D18A 28. Thořová Markéta TUR9952 33:18 + 10:15
OB 21.05.2016 Oblastní žebříček (SAXBO) D18 4. Thořová Markéta TUR9952 55:30 + 6:44
OB 15.05.2016 Žebříček B-Čechy D18B 12. Thořová Markéta TUR9952 34:01 + 8:22
OB 14.05.2016 Žebříček B-Čechy D18B 4. Thořová Markéta TUR9952 60:13 + 6:10
OB 07.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D18 21. Thořová Markéta TUR9952 16:03 + 3:57
OB 01.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18A 20. Thořová Markéta TUR9952 33:34 + 8:27
OB 30.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18A 30. Thořová Markéta TUR9952 79:22 + 30:20
OB 24.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D18 2. Thořová Markéta TUR9952 30:51 + 4:21
OB 16.04.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D18 31. Thořová Markéta TUR9952 56:30 + 19:05
OB 02.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D18 2. Thořová Markéta TUR9952 14:07 + 0:22
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček D18 3. Thořová Markéta TUR9952 34:13 + 1:58
OB 26.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E2 D18 17. Thořová Markéta TUR9952 69:56 + 21:33
OB 12.03.2016 Veřejný závod (Jarní skály) D21B 10. Thořová Markéta TUR9952 75:36 + 16:03 051845184
OB 27.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) D16C 7. Thořová Markéta TUR9952 43:22 + 3:53
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D16B 15. Thořová Markéta TUR9952 56:05 + 18:19
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček D16 3. Thořová Markéta TUR9952 33:24 + 7:07
OB 06.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16B 15. Thořová Markéta TUR9952 36:23 + 11:46
OB 05.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16B 3. Thořová Markéta TUR9952 49:56 + 1:27
OB 30.08.2015 Cena východních Čech - E3 D16B 9. Thořová Markéta TUR9952 37:45 + 7:11
OB 29.08.2015 Cena východních Čech - E2 D16B 13. Thořová Markéta TUR9952 58:37 + 17:54
OB 28.08.2015 Cena východních Čech - E1 D16B 22. Thořová Markéta TUR9952 59:46 + 31:11
OB 14.06.2015 Veřejný závod (Saxbo) D16 3. Thořová Markéta TUR9952 55:15 + 4:07
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D16 4. Thořová Markéta TUR9952 60:48 + 7:06
OB 07.06.2015 Žebříček B-Čechy D16B 3. Thořová Markéta TUR9952 32:15 + 3:58
OB 06.06.2015 Žebříček B-Čechy D16B 2. Thořová Markéta TUR9952 39:31 + 0:37
OB 23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D16 30. Thořová Markéta TUR9952 13:19 + 2:48
OB 03.05.2015 Žebříček B-Čechy D16B 16. Thořová Markéta TUR9952 29:59 + 7:00
OB 02.05.2015 Žebříček B-Čechy D16B 6. Thořová Markéta TUR9952 50:25 + 6:30
OB 25.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D16 3. Thořová Markéta TUR9952 11:16 + 1:37
OB 25.04.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D16 44. Thořová Markéta TUR9952 73:20 + 35:38
OB 18.04.2015 Oblastní žebříček D16 5. Thořová Markéta TUR9952 37:41 + 11:03
OB 14.03.2015 Veřejný závod (Jarní skály) D21C 16. Thorová Markéta TUR9952 46:52 + 11:41 036053605
OB 26.10.2014 Oblastní žebříček D16 8. Thořová Markéta TUR9952 46:32 + 15:10
OB 19.10.2014 Oblastní žebříček D16 3. Thorová Markéta TUR9952 36:25 + 6:53
OB 05.10.2014 Oblastní žebříček D16 6. Markéta Thorová TUR9952 41:29 + 18:17
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček D16 4. Thořová Markéta TUR9952 37:39 + 9:02
OB 21.09.2014 Oblastní žebříček D16 5. Thořová Markéta TUR9952 48:59 + 18:30
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček D16 9. Thořová Markéta TUR9952 59:59 + 16:26
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček D16 3. Thořová Markéta TUR9952 46:44 + 4:23
OB 08.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D16B 1. Thořová Markéta TUR9952 32:56
OB 07.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D16B 30. Thořová Markéta TUR9952 78:36 + 37:57
OB 18.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D16B 15. Thořová Markéta TUR9952 30:43 + 6:41
OB 17.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D16B 3. Thořová Markéta TUR9952 46:00 + 3:01
OB 11.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D16B 8. Thořová Markéta TUR9952 31:21 + 4:59
OB 10.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D16B 20. Thořová Markéta TUR9952 56:13 + 12:48
OB 01.05.2014 Litoměřický TULIPÁN E3, Ještědský pohár sprintů, DPT, veřejný závod D16 3. Thořová Markéta TUR9952 27:15 + 3:08
OB 01.05.2014 Litoměřický TULIPÁN E1, Ještědský pohár sprintů, DPT, veřejný závod D16 2. Thořová Markéta TUR9952 22:37 + 1:42
OB 01.05.2014 Litoměřický TULIPÁN E2, Ještědský pohár sprintů, DPT, veřejný závod D16 1. Thořová Markéta TUR9952 27:00
OB 26.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D16 41. Thořová Markéta TUR9952 72:08 + 35:50
OB 13.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D16 6. Thořová Markéta TUR9952 13:28 + 1:43
OB 13.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D16 2. Thořová Markéta TUR9952 28:07 + 0:57
OB 12.04.2014 Oblastní žebříček D16 3. Thořová Markéta TUR9952 34:22 + 1:16
OB 15.03.2014 Veřejný závod (Jarní skály) D21C 11. Thořová Markéta TUR9952 55:54 + 12:14 044804480
OB 27.10.2013 Oblastní žebříček D14 4. Thořová Markéta TUV9952 19:58 + 2:50
OB 26.10.2013 Oblastní žebříček D14 6. Thořová Markéta TUV9952 24:25 + 2:07
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček D14 10. Thořová Markéta TUV9952 38:32 + 16:58
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček D14 3. Thořová Markéta TUV9952 38:30 + 3:59
OB 15.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D14B 20. Thorová Markéta TUV9952 34:12 + 9:31
OB 14.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D14B 34. Thořová Markéta TUV9952 40:49 + 12:56
OB 07.09.2013 Sprint cup, Žebříček A D14C 8. Thorová Markéta TUV9952 13:15 + 2:00
OB 06.07.2013 JWOC Tour - E6 D14B 1. Thořová Markéta TUV9952 23:19
OB 05.07.2013 JWOC Tour - E5 D14B 1. Thořová Markéta TUV9952 11:03
OB 04.07.2013 JWOC Tour - E4 D14B 2. Thořová Markéta TUV9952 21:01 + 1:45
OB 03.07.2013 JWOC Tour - E3 D14B 2. Thořová Markéta TUV9952 30:53 + 1:41
OB 02.07.2013 JWOC Tour - E2 D14B 2. Thořová Markéta TUV9952 30:42 + 3:27
OB 01.07.2013 JWOC Tour - E1 D14B 2. Thořová Markéta TUV9952 23:43 + 4:33
OB 08.06.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D14 3. Thořová Markéta TUV9952 40:14 + 2:07
OB 19.05.2013 Oblastní žebříček D14 6. Thořová Markéta TUV9952 63:55 + 22:29
OB 18.05.2013 Oblastní žebříček D14 7. Thořová Markéta TUV9952 28:32 + 4:32
OB 05.05.2013 Oblastní žebříček D14 2. Thořová Markéta TUV9952 34:48 + 1:40
OB 04.05.2013 Oblastní žebříček D14 7. Thořová Markéta TUV9952 36:03 + 6:19
OB 01.05.2013 Litoměřický TULIPÁN E1, Ještědský pohár sprintů, veřejný závod D14 1. Thořová Markéta TUV9952 19:47
OB 01.05.2013 Litoměřický TULIPÁN E2, veřejný závod D14 1. Thořová Markéta TUV9952 15:01
OB 01.05.2013 Litoměřický TULIPÁN E3, Ještědský pohár sprintů, veřejný závod D14 1. Thořová Markéta TUV9952 18:03
OB 27.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati D14 Thořová Markéta TUV9952 DISK
OB 13.04.2013 Oblastní žebříček D14 2. Thořová Markéta TUV9952 25:20 + 1:07
OB 13.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu D14 1. Thořová Markéta TUV9952 14:28
OB 06.04.2013 Oblastní žebříček D14 12. Thořová Markéta TUV9952 31:18 + 11:49
OB 16.03.2013 Veřejný závod (Jarní skály) D14 10. Thořová Markéta TUV9952 54:57 + 15:12
OB 01.05.2013 Litoměřický TULIPÁN D14 Thořová Markéta TUV9952
OB 18.05.2013 Oblastní mistrovství ve štafetách D14 Thořová Markéta TUV9952
OB 07.09.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Thořová Markéta TUV9952
OB 08.09.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Thořová Markéta TUV9952
OB 28.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, ČPŠ, ČLK D14 Thořová Markéta TUV9952
OB 29.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, ČLK, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DH14 Thořová Markéta TUV9952
OB 20.10.2013 Oblastní žebříček D14 Thořová Markéta TUV9952
OB 23.03.2014 Český pohár štafet D18 Thořová Markéta TUR9952
OB 01.05.2014 Litoměřický TULIPÁN 3E D16 Thořová Markéta TUR9952
OB 27.04.2014 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet D18 Thořová Markéta TUR9952
OB 08.05.2014 Žebříček B - Čechy - přihlášky D16B Thořová Markéta TUR9952
OB 24.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D18 Thořová Markéta TUR9952
OB 25.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D18 Thořová Markéta TUR9952
OB 13.09.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D18 Thořová Markéta TUR9952
OB 11.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Thořová Markéta TUR9952
OB 06.09.2015 Žebříček B - Čechy D16B Thořová Markéta TUR9952
OB 24.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Thořová Markéta TUR9952
OB 31.05.2015 Český pohár štafet D18 Thořová Markéta TUR9952
OB 28.08.2015 Cena východních Čech D16B Thořová Markéta TUR9952
OB 12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16C Thořová Markéta TUR9952
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet MIX Thořová Markéta TUR9952
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOSPĚLÍ Thořová Markéta TUR9952
OB 25.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 D18 Thořová Markéta TUR9952
OB 19.03.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Thořová Markéta TUR9952
OB 17.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D18 Thořová Markéta TUR9952
OB 24.04.2016 Mistrovství oblasti štafet D18 Thořová Markéta TUR9952
OB 27.08.2016 Skalní OB v Tisé Červená Thořová Markéta TUR9952
OB 08.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Thořová Markéta TUR9952
OB 05.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Thořová Markéta TUR9952
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 D18 Thořová Markéta TUR9952
OB 17.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D18 Thořová Markéta TUR9952
OB 18.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Thořová Markéta TUR9952
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D18 Thořová Markéta TUR9952
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOROST Thořová Markéta TUR9952
OB 03.12.2016 O´Gala 2016 O-Gala Thořová Markéta TUR9952
OB 18.03.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D18 Thořová Markéta TUR9952
OB 09.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Thořová Markéta TUR9952
OB 01.05.2017 Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3) D18 Thořová Markéta TUR9952
OB 06.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) DH18 Thořová Markéta TUR9952
OB 20.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Thořová Markéta TUR9952
OB 21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Thořová Markéta TUR9952
OB 16.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Thořová Markéta TUR9952
OB 17.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Thořová Markéta TUR9952
OB 07.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) D18 Thořová Markéta TUR9952
OB 08.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH18 Thořová Markéta TUR9952