Závodník: Schimm Dieter

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z funkcí na závodech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 01.10.2017 Oblastní žebříček H65 9. Schimm Dieter BSO4401 61:28 + 20:28
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček H65 9. Schimm Dieter BSO4401 59:02 + 21:49
OB 10.09.2017 Žebříček B-Čechy H70B 15. Schimm Dieter BSO4401 42:39 + 18:40
OB 09.09.2017 Žebříček B-Čechy H70B 13. Schimm Dieter BSO4401 69:58 + 25:13
OB 30.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E5 H70 12. Schimm Dieter BSO4401 75:33 + 28:18
OB 29.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E4 H70 16. Schimm Dieter BSO4401 56:57 + 30:39
OB 28.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E3 H70 22. Schimm Dieter BSO4401 75:07 + 40:43
OB 27.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E2 H70 15. Schimm Dieter BSO4401 64:55 + 36:10
OB 26.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E1 H70 13. Schimm Dieter BSO4401 57:59 + 23:07
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H70B 15. Schimm Dieter BSO4401 80:02 + 34:43
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H70B 14. Schimm Dieter BSO4401 49:11 + 24:30
OB 21.05.2017 Oblastní žebříček H65 8. Schimm Dieter BSO4401 48:23 + 5:43
OB 20.05.2017 Oblastní žebříček H65 9. Schimm Dieter BSO4401 96:21 + 49:56
OB 01.05.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E4 H70C 3. Schimm Dieter BSO4401 52:38 + 13:05
OB 30.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E3, oblastní žebříček H70C 4. Schimm Dieter BSO4401 49:30 + 10:42
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E1, oblastní žebříček H70C 2. Schimm Dieter BSO4401 23:13 + 6:28
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E2, oblastní žebříček H70C 5. Schimm Dieter BSO4401 53:43 + 24:23
OB 23.04.2017 Oblastní žebříček (Ašský štít, 54. ročník) H65 3. Schimm Dieter BSO4401 59:14 + 9:55
OB 22.04.2017 Oblastní žebříček (Aprílový závod) H65 6. Schimm Dieter BSO4401 62:07 + 12:52
OB 02.04.2017 Oblastní žebříček H65 8. Schimm Dieter BSO4401 40:26 + 9:04
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H65 5. Schimm Dieter BSO4401 28:18 + 9:41
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček H65 10. Schimm Dieter BSO4401 36:49 + 10:31
OB 01.04.2017 Sprintový žebříček ZČO 2017 H65 7 Schimm Dieter BSO4401
OB 01.04.2017 Oblastní soutěž - Západ 2017 H65 9 Schimm Dieter BSO4401
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H70B 9. Schimm Dieter BSO4401 39:30 + 9:31
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H70B 12. Schimm Dieter BSO4401 91:26 + 39:58
OB 04.09.2016 Oblastní žebříček (Šumavský kufr - 16. ročník) H65 7. Schimm Dieter BSO4401 76:52 + 15:11
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček (Šumavský kufr - 16. ročník) H65 8. Schimm Dieter BSO4401 56:08 + 19:56
OB 28.08.2016 West cup - E3, oblastní žebříček H65C Schimm Dieter BSO4401 DISK
OB 27.08.2016 West cup - E2, oblastní žebříček H65C 11. Schimm Dieter BSO4401 61:10 + 20:19
OB 26.08.2016 West cup - E1 H65C 9. Schimm Dieter BSO4401 46:46 + 8:25
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 H70 16. Schimm Dieter BSO4401 84:39 + 45:59
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 H70 9. Schimm Dieter BSO4401 46:59 + 15:44
OB 12.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 H70 14. Schimm Dieter BSO4401 43:59 + 19:47
OB 11.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 H70 15. Schimm Dieter BSO4401 72:00 + 29:31
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 H70 15. Schimm Dieter BSO4401 47:32 + 21:13
OB 31.07.2016 Eduard 2016 - E3 H70 6. Schimm Dieter BSO4401 51:48 + 11:17
OB 30.07.2016 Eduard 2016 - E2 H70 9. Schimm Dieter BSO4401 53:48 + 14:02
OB 29.07.2016 Eduard 2016 - E1 H70 7. Schimm Dieter BSO4401 58:40 + 11:17
OB 22.05.2016 Jarní trojúhelník - E3, oblastní žebříček H65C 9. Schimm Dieter BSO4401 73:48 + 30:43
OB 21.05.2016 Jarní trojúhelník - E2, mistrovství oblasti na krátké trati H65C 15. Schimm Dieter BSO4401 64:59 + 27:17
OB 20.05.2016 Jarní trojúhelník - E1 H65C 9. Schimm Dieter BSO4401 38:39 + 13:13
OB 15.05.2016 Žebříček B-Čechy H70B 15. Schimm Dieter BSO4401 48:02 + 23:47
OB 14.05.2016 Žebříček B-Čechy H70B 12. Schimm Dieter BSO4401 69:40 + 25:12
OB 08.05.2016 Oblastní žebříček H65 10. Dieter Schimm BSO4401 54:07 + 18:20
OB 07.05.2016 Oblastní žebříček H65 10. Dieter Schimm BSO4401 62:16 + 18:43
OB 24.04.2016 Oblastní žebříček (Ašský štít) H65 6. Schimm Dieter BSO4401 57:46 + 11:53
OB 23.04.2016 Oblastní žebříček (Aprílový závod) H65 7. Schimm Dieter BSO4401 46:46 + 10:23
OB 10.04.2016 Oblastní žebříček H65 8. Schimm Dieter BSO4401 64:49 + 18:07
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H65 4. Schimm Dieter BSO4401 17:37 + 5:30
OB 03.04.2016 Oblastní žebříček H65 22. Schimm Dieter BSO4401 61:28 + 21:27
OB 04.10.2015 Oblastní žebříček H65 8. Schimm Dieter BSO4401 57:30 + 11:52
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček H65 6. Schimm Dieter BSO4401 42:19 + 5:52
OB 20.09.2015 Oblastní žebříček H65 4. Schimm Dieter BSO4401 57:32 + 12:45
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček H65 6. Schimm Dieter BSO4401 50:38 + 8:08
OB 06.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H70B Schimm Dieter BSO4401 DISK
OB 05.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H70B 2. Schimm Dieter BSO4401 61:10 + 2:49
OB 30.08.2015 West cup - E3, oblastní žebříček H65C 7. Schimm Dieter BSO4401 42:08 + 13:13
OB 29.08.2015 West cup - E2, oblastní žebříček H65C 9. Schimm Dieter BSO4401 50:34 + 15:12
OB 28.08.2015 West cup - E1 H65C 8. Schimm Dieter BSO4401 20:01 + 7:04
OB 09.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 H70 7. Schimm Dieter BSO4401 49:38 + 9:06
OB 08.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 H70 9. Schimm Dieter BSO4401 53:57 + 16:18
OB 07.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 H70 10. Schimm Dieter BSO4401 45:05 + 13:00
OB 06.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 H70 8. Schimm Dieter BSO4401 37:51 + 6:27
OB 05.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 H70 7. Schimm Dieter BSO4401 33:02 + 6:18
OB 07.06.2015 Žebříček B-Čechy H70B 7. Schimm Dieter BSO4401 49:43 + 14:11
OB 06.06.2015 Žebříček B-Čechy H70B 9. Schimm Dieter BSO4401 77:56 + 26:33
OB 24.05.2015 Oblastní žebříček H65 2. Dieter Schimm BSO4401 43:41 + 2:03
OB 23.05.2015 Oblastní žebříček H65 2. Dieter Schimm BSO4401 38:50 + 2:03
OB 10.05.2015 Jarní trojúhelník - E4 H65C 2. Schimm Dieter BSO4401 42:24 + 2:54
OB 09.05.2015 Jarní trojúhelník - E2, oblastní žebříček H65C 8. Schimm Dieter BSO4401 31:52 + 8:18
OB 09.05.2015 Jarní trojúhelník - E3 H65C 6. Schimm Dieter BSO4401 19:04 + 6:02
OB 08.05.2015 Jarní trojúhelník - E1, mistrovství oblasti na klasické trati H65C 11. Schimm Dieter BSO4401 53:28 + 21:35
OB 03.05.2015 Žebříček B-Čechy H70B 6. Schimm Dieter BSO4401 52:51 + 14:51
OB 02.05.2015 Žebříček B-Čechy H70B 5. Schimm Dieter BSO4401 76:57 + 17:23
OB 26.04.2015 Oblastní žebříček H65 4. Schimm Dieter 1944 BSO4401 40:57 + 3:09
OB 25.04.2015 Oblastní žebříček H65 3. Schimm Dieter 1944 BSO4401 43:53 + 1:03
OB 05.10.2014 Oblastní žebříček H65 4. Schimm Dieter BSO4401 54:46 + 11:52
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček H65 1. Schimm Dieter BSO4401 44:11
OB 21.09.2014 Oblastní žebříček (15. Šumavský kufr) H65 6. Schimm Dieter BSO4401 58:29 + 20:36
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček (15. Šumavský kufr) H65 4. Schimm Dieter BSO4401 53:37 + 12:43
OB 31.08.2014 Oblastní žebříček, West cup - E3 H65 Schimm Dieter BSO4401 DISK
OB 30.08.2014 Oblastní žebříček, West cup - E2 H65 5. Schimm Dieter BSO4401 50:29 + 10:11
OB 29.08.2014 West cup - E1 H65 9. Schimm Dieter BSO4401 41:26 + 11:17
OB 16.08.2014 WUOC Tour 2014 - E4 H70 4. Schimm Dieter BSO4401 42:30 + 8:53
OB 15.08.2014 WUOC Tour 2014 - E3 H70 6. Schimm Dieter BSO4401 45:32 + 13:43
OB 14.08.2014 WUOC Tour 2014 - E2 H70 7. Schimm Dieter BSO4401 52:08 + 15:55
OB 13.08.2014 WUOC Tour 2014 - E1 H70 7. Schimm Dieter BSO4401 69:53 + 27:41
OB 12.08.2014 Veřejný závod H65 8. Schimm Dieter BSO4401 17:23 + 6:27
OB 07.09.2013 Oblastní žebříček H55 6. Schimm Dieter BSO4401 70:12 + 29:19
OB 01.09.2013 West cup - E3, Oblastní žebříček H55 19. Schimm Dieter BSO4401 63:00 + 25:52
OB 31.08.2013 West Cup - E2, Oblastní žebříček H55 18. Schimm Dieter BSO4401 106:57 + 54:40
OB 30.08.2013 West Cup - E1, Oblastní žebříček H55 19. Schimm Dieter BSO4401 68:18 + 29:52
OB 28.07.2013 Bohemia - E5 H65A 22. Schimm Dieter BSO4401 59:55 + 19:36
OB 27.07.2013 Bohemia - E4 H65A 20. Schimm Dieter BSO4401 43:34 + 15:49
OB 26.07.2013 Bohemia - E3 H65A 23. Schimm Dieter BSO4401 51:09 + 24:34
OB 25.07.2013 Bohemia - E2 H65A 22. Schimm Dieter BSO4401 63:45 + 28:55
OB 24.07.2013 Bohemia - E1 H65A 25. Schimm Dieter BSO4401 67:03 + 41:51
OB 26.05.2013 Oblastní žebříček H55 6. Dieter Schimm BSO4401 79:58 + 19:43
OB 25.05.2013 Oblastní žebříček H55 5. Dieter Schimm BSO4401 44:16 + 8:54
OB 19.05.2013 Oblastní žebříček H55 6. Dieter Schimm BSO4401 89:04 + 32:10
OB 18.05.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati H55 8. Dieter Schimm BSO4401 45:36 + 14:00
OB 12.05.2013 Žebříček B - Čechy H65B 18. Schimm Dieter BSO4401 34:55 + 12:29
OB 11.05.2013 Žebříček B - Čechy H65B 11. Schimm Dieter BSO4401 61:26 + 16:40
OB 28.04.2013 Jarní trojúhelník - E3 H65C Schimm Dieter BSO4401 DISK
OB 27.04.2013 Jarní trojúhelník - E2 H65C 4. Schimm Dieter BSO4401 41:54 + 9:43
OB 26.04.2013 Jarní trojúhelník - E1 (OM ve sprintu) H65C 4. Schimm Dieter BSO4401 17:36 + 2:27
OB 21.04.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati H55 8. Schimm Dieter BSO4401 58:19 + 11:24
OB 20.04.2013 Oblastní žebříček H55 6. Schimm Dieter BSO4401 64:26 + 18:13
OB 26.04.2013 Jarní trojúhelník H65C Schimm Dieter BSO4401
OB 30.08.2013 West Cup H55 Schimm Dieter BSO4401
OB 08.09.2013 Oblastní žebříček H55 Schimm Dieter BSO4401
OB 13.08.2014 WUOC Tour 2014 H70 Schimm Dieter BSO4401
OB 29.08.2014 West cup H65 Schimm Dieter BSO4401
OB 08.05.2015 Jarní trojúhelník H65C Schimm Dieter BSO4401
OB 28.08.2015 West cup H65C Schimm Dieter BSO4401
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 H70 Schimm Dieter BSO4401
OB 29.07.2016 Eduard 2016 H70 Schimm Dieter BSO4401
OB 26.08.2016 West cup H65C Schimm Dieter BSO4401
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček H65 Schimm Dieter BSO4401
OB 25.09.2016 Oblastní žebříček H65 Schimm Dieter BSO4401
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 H70C Schimm Dieter BSO4401