Závodník: Bravená Alexandra

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z funkcí na závodech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 11.11.2017 Oblastní žebříček D45C 12. Bravená Alexandra VBM6155 60:25 + 9:55
OB 04.11.2017 Oblastní žebříček D45C 10. Bravená Alexandra VBM6155 45:00 + 10:00
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček D45 8. Bravená Alexandra VBM6155 56:56 + 13:28
OB 24.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D55A 12. Bravená Alexandra VBM6155 66:30 + 20:18
OB 23.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) D55 11. Bravená Alexandra VBM6155 47:54 + 7:33
OB 16.09.2017 Oblastní žebříček D45 3. Bravená Alexandra VBM6155 56:59 + 5:04
OB 10.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D55B 3. Bravená Alexandra VBM6155 51:03 + 5:39
OB 09.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D55B 2. Bravená Alexandra VBM6155 49:12 + 6:38
OB 03.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E3 D55B 10. Bravená Alexandra VBM6155 44:47 + 9:26
OB 02.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E2 D55B 13. Bravená Alexandra VBM6155 55:44 + 9:26
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E1 D55B 7. Bravená Alexandra VBM6155 37:30 + 7:49
OB 27.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D55 7. Bravená Alexandra VBM6155 47:09 + 17:29
OB 26.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D55 7. Bravená Alexandra VBM6155 60:12 + 18:44
OB 25.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D55 7. Bravená Alexandra VBM6155 46:02 + 16:31
OB 30.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E5 D55A 16. Bravená Alexandra VBM6155 70:12 + 23:53
OB 29.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E4 D55A 9. Bravená Alexandra VBM6155 38:38 + 11:11
OB 28.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E3 D55A 15. Bravená Alexandra VBM6155 60:37 + 13:46
OB 27.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E2 D55A 14. Bravená Alexandra VBM6155 42:49 + 13:09
OB 26.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E1 D55A 15. Bravená Alexandra VBM6155 51:59 + 9:13
OB 16.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 D55B 7. Bravená Alexandra VBM6155 49:14 + 11:12
OB 15.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 D55B 5. Bravená Alexandra VBM6155 57:38 + 8:47
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 D55B 6. Bravená Alexandra VBM6155 31:26 + 3:14
OB 02.07.2017 Cena střední Moravy - E3 D55B 6. Bravená Alexandra VBM6155 46:38 + 5:39
OB 01.07.2017 Cena střední Moravy - E2 D55B 3. Bravená Alexandra VBM6155 45:27 + 2:14
OB 30.06.2017 Cena střední Moravy - E1 D55B 3. Bravená Alexandra VBM6155 31:05 + 2:35
OB 17.06.2017 Žebříček B-Čechy D55B 4. Bravená Alexandra VBM6155 44:15 + 8:18
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D55A 13. Bravená Alexandra VBM6155 42:21 + 13:16
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) D55 9. Bravená Alexandra VBM6155 31:13 + 7:14
OB 20.05.2017 Oblastní žebříček D45 4. Bravená Alexandra VBM6155 45:34 + 11:00
OB 14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D55B 1. Bravená Alexandra VBM6155 37:31
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D55B 3. Bravená Alexandra VBM6155 54:36 + 5:17
OB 22.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) D55B 2. Bravená Alexandra VBM6155 54:38 + 0:57
OB 16.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E3 D55 3. Bravená Alexandra VBM6155 48:26 + 11:06
OB 15.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E2 D55 7. Bravená Alexandra VBM6155 59:23 + 14:13
OB 14.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E1 D55 9. Bravená Alexandra VBM6155 60:51 + 19:09
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček D45 5. Bravená Alexandra VBM6155 42:11 + 10:02
OB 01.04.2017 Jihomoravská liga dospělých a veteránů 2017 D45 6 Bravená Alexandra VBM6155
OB 02.01.2017 Žebříček B-Morava 2017 D55B 2 Bravená Alexandra VBM6155
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček D45C 13. Bravená Alexandra VBM6155 57:02 + 14:11
OB 29.10.2016 Oblastní žebříček D45C 7. Bravená Alexandra VBM6155 61:26 + 10:45
OB 28.10.2016 Oblastní žebříček D45C 12. Bravená Alexandra VBM6155 52:56 + 12:26
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček D45 16. Bravená Alexandra VBM6155 68:18 + 20:44
OB 02.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) D55B 9. Bravená Alexandra VBM6155 64:44 + 19:03
OB 01.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) D55 27. Bravená Alexandra VBM6155 64:21 + 19:31
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D45 12. Bravená Alexandra VBM6155 61:42 + 17:09
OB 12.09.2016 Žebříček B-Morava 2016 D50B 12 Bravená Alexandra VBM6155
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D55B 12. Bravená Alexandra VBM6155 44:35 + 11:11
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D55B 14. Bravená Alexandra VBM6155 72:10 + 24:18
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček D45C 18. Bravená Alexandra VBM6155 50:35 + 16:25
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 D55 11. Bravená Alexandra VBM6155 55:02 + 15:18
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 D55 17. Bravená Alexandra VBM6155 64:23 + 19:58
OB 12.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 D55 20. Bravená Alexandra VBM6155 36:41 + 11:36
OB 11.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 D55 18. Bravená Alexandra VBM6155 64:05 + 20:40
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 D55 18. Bravená Alexandra VBM6155 43:33 + 14:47
OB 31.07.2016 Eduard 2016 - E3 D55 4. Bravená Alexandra VBM6155 47:09 + 12:37
OB 30.07.2016 Eduard 2016 - E2 D55 6. Bravená Alexandra VBM6155 56:06 + 22:23
OB 29.07.2016 Eduard 2016 - E1 D55 6. Bravená Alexandra VBM6155 61:15 + 15:57
OB 10.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E3 D55B 11. Bravená Alexandra VBM6155 42:24 + 16:49
OB 09.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E2 D55B 10. Bravená Alexandra VBM6155 57:31 + 15:25
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E1 D55B 9. Bravená Alexandra VBM6155 40:11 + 7:27
OB 06.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E4 D55C 6. Bravená Alexandra VBM6155 33:06 + 10:42
OB 05.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E3 D55C 7. Bravená Alexandra VBM6155 46:47 + 10:36
OB 03.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E2 D55C 4. Bravená Alexandra VBM6155 36:20 + 9:39
OB 02.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E1 D55C 7. Bravená Alexandra VBM6155 25:33 + 6:01
OB 26.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) D55B 3. Bravená Alexandra VBM6155 42:47 + 9:28
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) D55 15. Bravená Alexandra VBM6155 42:33 + 12:34
OB 19.06.2016 Žebříček B-Morava D50B 12. Bravená Alexandra VBM6155 57:37 + 16:11
OB 18.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D50B 12. Bravená Alexandra VBM6155 82:18 + 22:14
OB 11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D45 15. Bravená Alexandra VBM6155 60:55 + 16:23
OB 21.05.2016 Oblastní žebříček D45 5. Bravená Alexandra VBM6155 50:55 + 5:42
OB 23.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D50B 11. Bravená Alexandra VBM6155 59:47 + 22:03
OB 16.04.2016 Oblastní žebříček D45 6. Bravená Alexandra VBM6155 50:39 + 14:49
OB 02.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D45 7. Bravená Alexandra VBM6155 53:43 + 11:11
OB 27.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E3 D55 6. Bravená Alexandra VBM6155 70:03 + 19:05
OB 26.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E2 D55 9. Bravená Alexandra VBM6155 77:24 + 33:37
OB 25.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E1 D55 8. Bravená Alexandra VBM6155 44:40 + 12:21
OB 28.10.2015 Oblastní žebříček D45C 13. Bravená Alexandra VBM6155 56:54 + 17:24
OB 24.10.2015 Oblastní žebříček D45 11. Bravená Alexandra VBM6155 69:42 + 18:48
OB 17.10.2015 Oblastní žebříček D45 8. Bravená Alexandra VBM6155 56:18 + 15:03
OB 27.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) D50B 10. Bravená Alexandra VBM6155 60:17 + 16:59
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D50 22. Bravená Alexandra VBM6155 62:53 + 18:57
OB 06.09.2015 Žebříček B-Morava D50B 6. Bravená Alexandra VBM6155 33:10 + 8:20
OB 05.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D50B 6. Bravená Alexandra VBM6155 44:38 + 12:29
OB 30.08.2015 Cena východních Čech - E3 D45C 4. Bravená Alexandra VBM6155 46:19 + 5:32
OB 29.08.2015 Cena východních Čech - E2 D45C 6. Bravená Alexandra VBM6155 83:12 + 16:00
OB 28.08.2015 Cena východních Čech - E1 D45C 4. Bravená Alexandra VBM6155 40:48 + 5:30
OB 12.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 D50B 17. Bravená Alexandra VBM6155 76:14 + 27:55
OB 11.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 D50B 16. Bravená Alexandra VBM6155 71:32 + 23:17
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 D50B 10. Bravená Alexandra VBM6155 43:25 + 11:14
OB 05.07.2015 Cena střední Moravy - E3 T 7. Bravená Alexandra VBM6155 70:35 + 70:35
OB 21.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) D50B 5. Bravená Alexandra VBM6155 44:54 + 6:20
OB 20.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D50 25. Bravená Alexandra VBM6155 57:42 + 27:55
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D45 6. Bravená Alexandra VBM6155 64:48 + 21:10
OB 07.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D50B 4. Bravená Alexandra VBM6155 48:52 + 17:04
OB 24.05.2015 Oblastní žebříček D45 4. Bravená Alexandra VBM6155 51:41 + 3:34
OB 17.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 12. Bravená Alexandra VBM6155 74:59 + 21:47
OB 16.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 16. Bravená Alexandra VBM6155 44:35 + 14:55
OB 25.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D45 6. Bravená Alexandra VBM6155 45:24 + 10:34
OB 05.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E3 D50 13. Bravená Alexandra VBM6155 64:21 + 24:19
OB 04.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E2 D50 11. Bravená Alexandra VBM6155 67:31 + 16:34
OB 03.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E1 D50 11. Bravená Alexandra VBM6155 60:46 + 22:40
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček D45 4. Bravená Alexandra VBM6155 55:18 + 10:56
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček D45 16. Bravená Alexandra VBM6155 84:12 + 36:49
OB 28.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D50B 11. Bravená Alexandra VBM6155 69:02 + 16:28
OB 27.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D50 26. Bravená Alexandra VBM6155 63:55 + 19:01
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček D45 6. Bravená Alexandra VBM6155 57:39 + 6:55
OB 07.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D50B 2. Bravená Alexandra VBM6155 41:59 + 3:41
OB 06.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D50B 5. Bravená Alexandra VBM6155 50:50 + 6:49
OB 15.08.2014 WUOC Tour 2014 - E3 T 16. Bravená Alexandra VBM6155 53:38 + 27:30
OB 09.08.2014 Rumpál - E2 T 13. Bravená Saša VBM6155 79:57 + 34:49
OB 22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D50B 8. Bravená Alexandra VBM6155 62:45 + 16:58
OB 21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D50 27. Bravená Alexandra VBM6155 50:45 + 17:08
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček D45 5. Bravená Alexandra VBM6155 54:20 + 10:53
OB 08.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D50B 10. Bravená Alexandra VBM6155 54:37 + 22:02
OB 17.05.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D45 6. Bravená Alexandra VBM6155 43:18 + 10:27
OB 11.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D50B 11. Bravená Alexandra VBM6155 35:48 + 9:52
OB 10.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D50B 9. Bravená Alexandra VBM6155 62:02 + 18:36
OB 26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D45 9. Bravená Alexandra VBM6155 50:49 + 12:28
OB 20.04.2014 Velikonoce ve skalách - E3 D50 14. Bravená Alexandra VBM6155 61:50 + 24:38
OB 19.04.2014 Velikonoce ve skalách - E2 D50 13. Bravená Alexandra VBM6155 63:21 + 22:57
OB 18.04.2014 Velikonoce ve skalách - E1 D50 13. Bravená Alexandra VBM6155 41:36 + 11:38
OB 12.04.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy) T4 13. Bravená Alexandra VBM6155 65:17 + 22:44
OB 08.04.2014 Žebříček B - Morava - přihlášky D50B 5. Bravená Alexandra VBM6155
OB 05.04.2014 Oblastní žebříček P 3. Bravená Alexandra VBM6155 28:28 + 5:56
OB 29.03.2014 Oblastní žebříček D45 8. Bravená Alexandra VBM6155 60:39 + 20:46
OB 26.10.2013 Oblastní žebříček D45 4. Bravená Alexandra VBM6155 57:39 + 9:13
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček D45 2. Bravená Alexandra VBM6155 42:51 + 0:10
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček D45 7. Bravená Alexandra VBM6155 53:27 + 8:51
OB 22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), ČP, ŽA D50B Bravená Alexandra VBM6155 DISK
OB 21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D50 15. Bravená Alexandra VBM6155 51:42 + 14:32
OB 15.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D50B 10. Bravená Alexandra VBM6155 43:05 + 10:56
OB 07.09.2013 Oblastní žebříček D45 4. Bravená Alexandra VBM6155 50:48 + 8:15
OB 01.09.2013 Sklárna - E4, Oblastní žebříček D45L 8. Bravená Alexandra VBM6155 60:32 + 19:45
OB 31.08.2013 Sklárna - E2, Oblastní žebříček D45L 10. Bravená Alexandra VBM6155 47:08 + 12:57
OB 31.08.2013 Sklárna - E3 D45L 9. Bravená Alexandra VBM6155 21:29 + 5:15
OB 30.08.2013 Sklárna - E1 D45L 11. Bravená Alexandra VBM6155 39:36 + 13:00
OB 14.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E3 D50B 5. Bravená Alexandra VBM6155 56:55 + 5:45
OB 13.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E2 D50B 6. Bravená Alexandra VBM6155 61:00 + 13:30
OB 12.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E1 D50B 7. Bravená Alexandra VBM6155 37:41 + 7:07
OB 23.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), ČP, ŽA D50A 8. Bravená Alexandra VBM6155 34:58 + 11:04
OB 22.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D50 7. Bravená Alexandra VBM6155 32:51 + 7:41
OB 25.05.2013 Oblastní žebříček D45 4. Bravená Alexandra VBM6155 18:57 + 2:47
OB 19.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) D50B 3. Bravená Alexandra VBM6155 47:10 + 2:05
OB 18.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) D50B 2. Bravená Alexandra VBM6155 60:47 + 1:40
OB 12.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava D50B Bravená Alexandra VBM6155 DISK
OB 11.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček D50B 5. Bravená Alexandra VBM6155 52:52 + 9:08
OB 28.04.2013 Oblastní žebříček D45 3. Bravená Alexandra VBM6155 60:34 + 3:44
OB 27.04.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D45 9. Bravená Alexandra VBM6155 66:46 + 18:01
OB 25.04.2013 Žebříček B - Morava - přihlášky D50B 5. Bravená Alexandra VBM6155
OB 20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati, Oblastní žebříček D45 7. Bravená Alexandra VBM6155 32:08 + 5:19
OB 13.04.2013 Oblastní žebříček D45 6. Bravená Alexandra VBM6155 59:33 + 13:12
OB 01.04.2013 Haná Orienteering Festival - E3 D45 9. Bravená Alexandra VBM6155 45:35 + 7:03
OB 31.03.2013 Haná Orienteering Festival - E2 D45 8. Bravená Alexandra VBM6155 37:11 + 9:07
OB 30.03.2013 Haná Orienteering Festival - E1 D45 8. Bravená Alexandra VBM6155 65:51 + 15:17
OB 29.10.2017 Oblastní žebříček D45C Bravená Alexandra VBM6155
OB 30.03.2013 Haná Orienteering Festival D45 Bravená Alexandra VBM6155
OB 06.04.2013 Žebříček B - Morava (Mistrovství Moravy a Slezska) D50B Bravená Alexandra VBM6155
OB 12.07.2013 H.S.H. Vysočina cup D50B Bravená Alexandra VBM6155
OB 28.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, ČPŠ, ČLK D165 Bravená Alexandra VBM6155
OB 18.04.2014 Velikonoce ve skalách D50 Bravená Alexandra VBM6155
OB 13.09.2014 Oblastní žebříček D45C Bravená Alexandra VBM6155
OB 11.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů D165 Bravená Alexandra VBM6155
OB 12.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva MIX Bravená Alexandra VBM6155
OB 03.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter D50 Bravená Alexandra VBM6155
OB 06.09.2015 Žebříček B - Morava D50B Bravená Alexandra VBM6155
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup D50B Bravená Alexandra VBM6155
OB 03.07.2015 Cena střední Moravy T Bravená Alexandra VBM6155
OB 28.08.2015 Cena východních Čech D45C Bravená Alexandra VBM6155
OB 12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet MIX Bravená Alexandra VBM6155
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D165 Bravená Alexandra VBM6155
OB 25.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 D55 Bravená Alexandra VBM6155
OB 24.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet MIX Bravená Alexandra VBM6155
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup D55B Bravená Alexandra VBM6155
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 D55 Bravená Alexandra VBM6155
OB 02.07.2016 Cena střední Moravy 2016 D55C Bravená Alexandra VBM6155
OB 29.07.2016 Eduard 2016 D55 Bravená Alexandra VBM6155
OB 18.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů MIX Bravená Alexandra VBM6155
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D165 Bravená Alexandra VBM6155
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH225 Bravená Alexandra VBM6155
OB 14.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 D55 Bravená Alexandra VBM6155
OB 09.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D135 Bravená Alexandra VBM6155
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup D55B Bravená Alexandra VBM6155
OB 18.06.2017 Žebříček B-Čechy D55B Bravená Alexandra VBM6155
OB 30.06.2017 Cena střední Moravy D55B Bravená Alexandra VBM6155
OB 25.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D55 Bravená Alexandra VBM6155
OB 28.06.2017 Mistrovství oblasti štafet D105 Bravená Alexandra VBM6155
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 D55B Bravená Alexandra VBM6155
OB 08.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH275 Bravená Alexandra VBM6155