Závodník: Starý Ondra

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček H21C 6. Starý Ondra PHK9813 48:29 + 9:52 066146614
OB 24.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE H20A 12. Starý Ondra PHK9813 81:41 + 14:48 076787678
OB 23.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) H20B 7. Starý Ondra PHK9813 60:04 + 8:03 075317531
OB 16.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H20A 18. Starý Ondra PHK9813 15:20 + 2:20 075677567
OB 10.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H20A 9. Starý Ondra PHK9813 28:16 + 3:50 079597959
OB 09.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H20A 10. Starý Ondra PHK9813 80:14 + 13:14 075087508
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE H20A 16. Starý Ondra PHK9813 40:57 + 12:44 057675767
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) H20A 8. Starý Ondra PHK9813 27:48 + 3:12 074497449
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H20A 20. Starý Ondra PHK9813 86:26 + 21:41 064786478
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H20A 18. Starý Ondra PHK9813 32:39 + 7:24 069456945
OB 20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A H20A 20. Starý Ondra PHK9813 14:05 + 1:55 077177717
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (finále), WRE H20 14. Starý Ondra PHK9813 14:43 + 2:10 077157715
OB 08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB H20 11. Starý Ondra PHK9813 59:44 + 11:03 068556855
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček H21C 9. Starý Ondra PHK9813 38:09 + 3:36 074687468
LOB 27.02.2017 Český pohár LOB 2017 H20 1 Starý Ondra VRL9802
LOB 19.02.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať H20 1. Starý Ondra VRL9802 78:12
LOB 18.02.2017 Mistrovství ČR ve sprintu H20 1. Starý Ondra VRL9802 17:46
LOB 18.02.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať H20 1. Starý Ondra VRL9802 47:03
LOB 29.01.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať H20 1. Starý Ondra VRL9802 55:41
LOB 28.01.2017 Mistrovství ČR na krátké trati H20 1. Starý Ondra VRL9802 39:27
LOB 22.01.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať H20 1. Starý Ondra VRL9802 81:34
OB 01.01.2017 INOV-8 CUP - žebříček A 2017 H20A 16 Starý Ondra PHK9813
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček H21C 10. Starý Ondra VRL9802 52:05 + 9:32 068606860
OB 03.10.2016 INOV-8 CUP - žebříček A 2016 H18A 17 Starý Ondra VRL9802
OB 02.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) H18B 3. Starý Ondra VRL9802 53:08 + 0:57
OB 01.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) H18A 8. Starý Ondra VRL9802 45:16 + 3:59
OB 17.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H18A 18. Starý Ondra VRL9802 12:45 + 1:29
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18A 18. Starý Ondra VRL9802 27:57 + 5:01
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18A 14. Starý Ondra VRL9802 80:58 + 15:13
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 H18 10. Starý Ondra VRL9802 55:54 + 6:20
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 H18 6. Starý Ondra VRL9802 37:42 + 4:26
OB 12.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 H18 4. Starý Ondra VRL9802 25:17 + 3:04
OB 11.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 H18 4. Starý Ondra VRL9802 48:06 + 3:28
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 H18 10. Starý Ondra VRL9802 29:44 + 4:12
OB 26.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) H18A 9. Starý Ondra VRL9802 31:49 + 4:16
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) H18A 3. Starý Ondra VRL9802 29:48 + 2:11
OB 11.06.2016 Oblastní žebříček H18C 5. Starý Ondra VRL9802 59:02 + 9:18
OB 04.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H18A 15. Starý Ondra VRL9802 15:17 + 1:42
OB 29.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18A 14. Starý Ondra VRL9802 70:47 + 11:28
OB 28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H18A 7. Starý Ondra VRL9802 23:45 + 1:43
OB 01.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18A 25. Starý Ondra VRL9802 31:00 + 6:19
OB 30.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18A Starý Ondra VRL9802 DISK
OB 16.04.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB H18 9. Starý Ondra VRL9802 51:35 + 5:14
OB 09.04.2016 Oblastní žebříček H21C1 4. Starý Ondra VRL9802 32:47 + 2:52 075937593
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H18C 1. Starý Ondra VRL9802 13:58
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček H21C 5. Starý Ondra VRL9802 71:42 + 9:39 067246724
OB 20.03.2016 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H21C 40. Starý Ondra VRL9802 46:38 + 8:55 060816081
LOB 31.01.2016 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať H20 2. Starý Ondra VRL9802 55:28 + 3:21
LOB 30.01.2016 Mistrovství ČR na krátké trati H20 3. Starý Ondra VRL9802 42:55 + 1:15
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček H21A Starý Ondra VRL9802 DISK 000000
OB 28.09.2015 INOV-8 CUP - žebříček A H18A 12 Starý Ondra VRL9802
OB 12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H18A 12. Starý Ondra VRL9802 15:48 + 1:11
OB 06.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18A 18. Starý Ondra VRL9802 33:00 + 5:55
OB 05.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18A 13. Starý Ondra VRL9802 74:14 + 11:14
OB 30.08.2015 Cena východních Čech - E3 H18B 2. Starý Ondra VRL9802 42:19 + 0:31
OB 29.08.2015 Cena východních Čech - E2 H18B 3. Starý Ondra VRL9802 68:31 + 3:57
OB 28.08.2015 Cena východních Čech - E1 H18B 2. Starý Ondra VRL9802 38:36 + 0:02
OB 17.08.2015 VD - middle Rakousko 1 H 1. Starý Ondra VRL9802 23:56
OB 17.08.2015 VD - middle Rakousko 2 H 15. Starý Ondra VRL9802 33:22 + 9:25
OB 09.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 H18A 6. Starý Ondra VRL9802 59:18 + 6:11
OB 08.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 H18A 15. Starý Ondra VRL9802 38:17 + 8:48
OB 07.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 H18A 9. Starý Ondra VRL9802 49:13 + 6:36
OB 06.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 H18A 22. Starý Ondra VRL9802 68:30 + 19:44
OB 05.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 H18A 4. Starý Ondra VRL9802 24:28 + 1:55
OB 21.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) H18A 5. Starý Ondra VRL9802 22:56 + 0:58
OB 20.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H18B 3. Starý Ondra VRL9802 24:57 + 1:14
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati H18C 1. Starý Ondra VRL9802 61:45
OB 07.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18A Starý Ondra VRL9802 DISK
OB 06.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18A 26. Starý Ondra VRL9802 73:51 + 18:28
OB 30.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H18A 18. Starý Ondra VRL9802 14:44 + 1:39
OB 23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček H18 10. Starý Ondra VRL9802 13:01 + 1:08
OB 17.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18A 4. Starý Ondra VRL9802 62:58 + 3:30
OB 16.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18A 23. Starý Ondra VRL9802 40:31 + 8:53
OB 25.04.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB H18 18. Starý Ondra VRL9802 74:08 + 20:56
OB 18.04.2015 Oblastní žebříček H21C 1. Starý Ondra VRL9802 33:02 074017401
OB 18.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu H21A 17. Starý Ondra VRL9802 16:02 + 1:57 076817681
OB 11.04.2015 Oblastní žebříček H21C 17. Starý Ondra VRL9802 69:15 + 12:33 058795879
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček H18C 4. Starý Ondra VRL9802 29:22 + 3:46
LOB 07.02.2015 Mistrovství ČR ve sprintu H17 5. Starý Ondra VRL9802 18:34 + 2:54
LOB 01.02.2015 Český pohár, ŽA, ŽB H17 1. Starý Ondra VRL9802 31:52
LOB 31.01.2015 Mistrovství ČR na klasické trati H17 1. Starý Ondra VRL9802 51:40
LOB 31.01.2015 Český pohár, ŽA, ŽB (noční sprint) H17 1. Starý Ondra VRL9802 24:16
OB 19.10.2014 Oblastní žebříček H21L 32. Stary Ondra VRL9802 52:19 + 13:55 062446244
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček H16C 2. Starý Ondra VRL9802 36:47 + 3:13
OB 28.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H16A 8. Starý Ondra VRL9802 61:44 + 7:29
OB 27.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H16C 3. Starý Ondra VRL9802 52:21 + 4:23
OB 13.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H16A Starý Ondra VRL9802 DISK
OB 07.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava H16A 7. Starý Ondra VRL9802 27:18 + 2:25
OB 06.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H16A 6. Starý Ondra VRL9802 46:44 + 5:23
OB 31.08.2014 Cena východních Čech - E3 H16B 4. Starý Ondra VRL9802 29:27 + 0:15
OB 30.08.2014 Cena východních Čech - E2 H16B 4. Starý Ondra VRL9802 39:10 + 1:49
OB 29.08.2014 Cena východních Čech - E1 H16B 2. Starý Ondra VRL9802 26:31 + 0:26
OB 29.08.2014 Cena východních Čech H16B 1. Starý Ondra VRL9802 95:08
OB 03.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E5 H16A 1. Starý Ondra VRL9802 37:08
OB 02.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E4 H16A 2. Starý Ondra VRL9802 13:18 + 1:29
OB 02.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E3 H16A 3. Starý Ondra VRL9802 36:46 + 7:56
OB 01.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E2 H16A 19. Starý Ondra VRL9802 67:18 + 16:47
OB 31.07.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E1 H16A 2. Starý Ondra VRL9802 25:53 + 1:54
OB 28.06.2014 Oblastní žebříček H16C 1. Starý Ondra VRL9802 43:24
OB 22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H16B 1. Starý Ondra VRL9802 27:14
OB 21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H16C 12. Starý Ondra VRL9802 44:01 + 13:37
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček H16C 3. Starý Ondra VRL9802 43:32 + 6:35
OB 08.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava H16A Starý Ondra VRL9802 DISK
OB 07.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H16A 22. Starý Ondra VRL9802 59:13 + 16:53
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati H16C 6. Starý Ondra VRL9802 67:24 + 21:36
OB 24.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H16A 7. Starý Ondra VRL9802 12:20 + 0:58
OB 18.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy H16A 8. Starý Ondra VRL9802 22:58 + 2:24
OB 17.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy H16A 10. Starý Ondra VRL9802 55:05 + 6:31
OB 08.05.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Oblastní žebříček H16 6. Starý Ondra VRL9802 13:28 + 1:39
OB 01.05.2014 Oblastní žebříček H16C 2. Starý Ondra VRL9802 47:33 + 1:16
OB 26.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB H16 4. Starý Ondra VRL9802 42:18 + 3:29
OB 19.04.2014 Velikonoce ve skalách - E2 H16 7. Starý Ondra VRL9802 49:02 + 5:19
OB 12.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati H18C 3. Starý Ondra VRL9802 32:33 + 4:30
OB 12.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu H18C 3. Starý Ondra VRL9802 15:39 + 0:16
OB 22.03.2014 Veřejný závod (Jarní pohár) H21D 7. Starý Ondra VRL9802 38:33 + 2:47 066516651
OB 02.11.2013 Oblastní žebříček H16C 2. Starý Ondra VRL9802 31:40 + 0:59
OB 26.10.2013 Oblastní žebříček H18C 2. Starý Ondra VRL9802 47:00 + 0:16
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček H16C 3. Starý Ondra VRL9802 48:40 + 6:22
OB 06.10.2013 Oblastní žebříček H16C 4. Starý Ondra VRL9802 49:30 + 8:17
OB 22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), ČP, ŽA H16B 10. Starý Ondra VRL9802 47:39 + 4:12
OB 21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H16A 7. Starý Ondra VRL9802 43:20 + 3:50
OB 15.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy H16A 18. Stary Ondra VRL9802 32:15 + 6:31
OB 14.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy H16A 27. Starý Ondra VRL9802 74:49 + 24:55
OB 07.09.2013 Sprint cup, Žebříček A H16A 9. Starý Ondra VRL9802 11:54 + 0:41
OB 01.09.2013 Cena východních Čech - E3 H16B 5. Starý Ondra VRL9802 54:45 + 8:37
OB 31.08.2013 Cena východních Čech - E2 H16B 2. Starý Ondra VRL9802 49:48 + 2:34
OB 30.08.2013 Cena východních Čech - E1 H16B 4. Starý Ondra VRL9802 35:46 + 4:30
OB 18.05.2013 Oblastní žebříček H16C 4. Starý Ondra VRL9802 51:43 + 7:27
OB 12.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava H16A 2. Starý Ondra VRL9802 26:35 + 0:25
OB 11.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček H16A 2. Starý Ondra VRL9802 53:19 + 0:50
OB 08.05.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Sprint cup, Žebříček A H16 2. Starý Ondra VRL9802 14:31 + 0:26
OB 04.05.2013 Oblastní žebříček H16C 4. Starý Ondra VRL9802 53:56 + 1:50
OB 01.05.2013 Oblastní žebříček H16C 2. Starý Ondra VRL9802 42:56 + 8:03
OB 27.04.2013 Oblastní žebříček H16C 1. Starý Ondra VRL9802 36:26
OB 20.04.2013 Oblastní žebříček H16C 2. Starý Ondra VRL9802 36:51 + 2:13
OB 06.04.2013 Oblastní žebříček H16C 3. Starý Ondra VRL9802 46:50 + 4:48
LOB 23.02.2013 Mistrovství ČR v LOB na krátké trati, Český pohár, Žebříček A a B H17 3. Starý Ondra VRL9802 39:07 + 1:33
LOB 20.01.2013 Mistrovství ČR v LOB na klasické trati, Český pohár, Žebříček A a B H17 2. Starý Ondra VRL9802 63:20 + 3:00
LOB 19.01.2013 Český pohár LOB - krátká trať, Žebříček A a B H17 3. Starý Ondra VRL9802 37:41 + 3:25
LOB 19.01.2013 Český pohár LOB - noční sprint, Žebříček A a B H17 3. Starý Ondra VRL9802 43:51 + 6:49
OB 23.03.2013 Veřejný závod (Jarní pohár) H21D Starý Ondra VRL9802
OB 25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A H16A Starý Ondra VRL9802
OB 30.08.2013 Cena východních Čech H16B Starý Ondra VRL9802
OB 28.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, ČPŠ, ČLK H18 Starý Ondra VRL9802
OB 15.03.2014 Veřejný závod (Jarní skály) H21C Starý Ondra VRL9802
OB 23.03.2014 Český pohár štafet H18 Starý Ondra VRL9802
OB 18.04.2014 Velikonoce ve skalách H16 Starý Ondra VRL9802
OB 28.09.2014 INOV-8 CUP - žebříček A - celkové výsledky H16A Starý Ondra VRL9802
OB 27.04.2014 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet H18 Starý Ondra VRL9802
OB 31.07.2014 Grand Prix Silesia 2014 H16A Starý Ondra VRL9802
OB 25.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet H18 Starý Ondra VRL9802
OB 13.09.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet H18 Starý Ondra VRL9802
OB 14.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Starý Ondra VRL9802
OB 11.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů H18 Starý Ondra VRL9802
OB 12.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DOROST Starý Ondra VRL9802
LOB 08.02.2015 Český pohár, ŽA, ŽB H17 Starý Ondra VRL9802
LOB 17.01.2015 Český pohár, ŽA, ŽB H17 Starý Ondra VRL9802
LOB 18.01.2015 Český pohár, ŽA, ŽB H17 Starý Ondra VRL9802
LOB 07.02.2015 Mistrovství ČR štafet H18 Starý Ondra VRL9802
OB 01.03.2015 Brutus kros H Starý Ondra VRL9802
OB 26.04.2015 Český pohár štafet H18 Starý Ondra VRL9802
OB 24.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Starý Ondra VRL9802
OB 30.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet H18 Starý Ondra VRL9802
OB 31.05.2015 Český pohár štafet H18 Starý Ondra VRL9802
OB 28.08.2015 Cena východních Čech H18B Starý Ondra VRL9802
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H18 Starý Ondra VRL9802
OB 12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet H18 Starý Ondra VRL9802
OB 13.09.2015 Český pohár štafet H18 Starý Ondra VRL9802
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H18 Starý Ondra VRL9802
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOROST Starý Ondra VRL9802
LOB 20.02.2016 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať H20 Starý Ondra VRL9802
LOB 20.02.2016 Český pohár, ŽA, ŽB - sprint H20 Starý Ondra VRL9802
LOB 21.02.2016 Mistrovství ČR na klasické trati H20 Starý Ondra VRL9802
LOB 13.02.2016 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať H20 Starý Ondra VRL9802
LOB 14.02.2016 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať H20 Starý Ondra VRL9802
OB 07.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček H18 Starý Ondra VRL9802
OB 17.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H18 Starý Ondra VRL9802
OB 23.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati H18C Starý Ondra VRL9802
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 H18 Starý Ondra VRL9802
OB 04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H18 Starý Ondra VRL9802
OB 05.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů H18 Starý Ondra VRL9802
OB 17.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H18 Starý Ondra VRL9802
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H18 Starý Ondra VRL9802
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOROST Starý Ondra VRL9802
OB 09.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H21 Starý Ondra PHK9813
OB 06.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) DH21 Starý Ondra PHK9813
OB 20.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H21 Starý Ondra PHK9813
OB 21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H21 Starý Ondra PHK9813
OB 16.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H21 Starý Ondra PHK9813
OB 17.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H21 Starý Ondra PHK9813
OB 07.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) H21 Starý Ondra PHK9813
OB 08.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH21 Starý Ondra PHK9813