Závodník: Aschermannová Tereza

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 18.06.2017 Žebříček B-Čechy D16B 5. Aschermannová Tereza VSP0253 28:33 + 2:23
OB 17.06.2017 Žebříček B-Čechy D16B 7. Aschermannová Tereza VSP0253 39:54 + 4:02
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D16B 9. Aschermannová Tereza VSP0253 43:32 + 5:30
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) D16B 10. Aschermannová Tereza VSP0253 24:29 + 4:10
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16B 1. Aschermannová Tereza VSP0253 47:47
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16B 1. Aschermannová Tereza VSP0253 27:28
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D16 2. Aschermannová Tereza VSP0253 38:02 + 1:19
OB 24.05.2017 2. závod Pražského poháru žactva - WOD T5 36. Aschermannová Tereza VSP0253 52:17 + 12:59
OB 14.05.2017 Žebříček B-Čechy D16B 29. Aschermannová Tereza VSP0253 38:36 + 11:04
OB 13.05.2017 Žebříček B-Čechy D16B 2. Aschermannová Tereza VSP0253 55:50 + 2:06
OB 08.05.2017 Oblastní žebříček D16 2. Aschermannová Tereza VSP0253 35:52 + 2:32
OB 22.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D16 1. Aschermannová Tereza VSP0253 24:21
OB 02.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D16 7. Aschermannová Tereza VSP0253 14:40 + 2:23
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček D16 3. Aschermannová Tereza VSP0253 36:07 + 5:25
OB 01.04.2017 Pražský žebříček - jaro 2017 D16 1 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 01.01.2017 Žebříček B-Čechy 2017 D16B 1 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček D14C 6. Aschermannová Tereza VSP0253 24:38 + 2:35
OB 23.10.2016 Oblastní žebříček D14 2. Aschermannová Tereza VSP0253 25:27 + 3:09
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček D14 1. Aschermannová Tereza VSP0253 28:19
OB 16.10.2016 Veřejný závod (Vodňanský kapr) D14 2. Aschermannová Tereza VSP0253 27:22 + 1:15
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček (Vodňanský kapr) D14 1. Aschermannová Tereza VSP0253 29:20
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D14 1. Aschermannová Tereza VSP0253 27:38
OB 17.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D14C 9. Aschermannová Tereza VSP0253 10:55 + 1:11
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 43. Aschermannová Tereza VSP0253 39:47 + 18:12
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B Aschermannová Tereza VSP0253 DNS
OB 20.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E2 D14 7. Aschermannová Tereza VSP0253 26:01 + 6:13
OB 19.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E1 D14 23. Aschermannová Tereza VSP0253 21:28 + 6:52
OB 15.06.2016 Pražský pohár žactva D14 1. Aschermannová Tereza VSP0253 22:59
OB 12.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 7. Aschermannová Tereza VSP0253 44:22 + 10:30
OB 08.06.2016 5. závod Žaket pražského poháru žactva D14 3. Aschermannová Tereza VSP0253 32:16 + 3:48
OB 21.05.2016 Oblastní žebříček (SAXBO) D14 3. Aschermannová Tereza VSP0253 32:59 + 1:17
OB 15.05.2016 Žebříček B-Čechy D14B 9. Aschermannová Tereza VSP0253 29:15 + 5:54
OB 14.05.2016 Žebříček B-Čechy D14B 15. Aschermannová Tereza VSP0253 39:37 + 8:55
OB 16.04.2016 Oblastní žebříček D14 1. Aschermannová Tereza VSP0253 28:51
OB 10.04.2016 Oblastní žebříček D14 1. Aschermannová Tereza VSP0253 23:57
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti v nočním OB P 2. Aschermannová Tereza VSP0253 17:35 + 0:51
OB 31.10.2015 Oblastní žebříček D14 12. Aschermannová Tereza VSP0253 35:33 + 6:36
OB 25.10.2015 Oblastní žebříček D14 9. Aschermannová Tereza VSP0253 30:51 + 7:33
OB 03.05.2015 Žebříček B-Čechy D14B 28. Aschermannová Tereza VSP0253 29:58 + 9:22
OB 02.05.2015 Žebříček B-Čechy D14B 32. Aschermannová Tereza VSP0253 37:07 + 11:13
OB 26.10.2014 Oblastní žebříček D12 2. Aschermannová Tereza VSP0253 24:15 + 1:42
OB 19.10.2014 Oblastní žebříček D14 7. Aschermannová Tereza VSP0253 30:51 + 5:35
OB 07.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D12C 5. Aschermannová Tereza VSP0253 28:03 + 3:38
OB 08.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D12C 13. Aschermannová Tereza VSP0253 49:50 + 15:48
OB 18.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D12C 5. Aschermannová Tereza VSP0253 23:01 + 1:26
OB 17.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D12C 3. Aschermannová Tereza VSP0253 17:26 + 1:52
OB 11.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D12C 2. Aschermannová Tereza VSP0253 21:05 + 1:33
OB 10.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D12C 7. Aschermannová Tereza VSP0253 28:49 + 5:10
OB 01.05.2014 Oblastní žebříček D12 3. Aschermannová Tereza VSP0253 11:37 + 0:59
OB 26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D12 3. Aschermannová Tereza VSP0253 18:58 + 2:19
OB 13.04.2014 Oblastní žebříček D12 1. Aschermanová Tereza VSP0253 22:19
OB 30.03.2014 Oblastní žebříček D12 3. Aschermannová Tereza VSP0253 20:43 + 1:32
OB 15.03.2014 Veřejný závod (Jarní skály) D12 12. Aschermannová Tereza VSP0253 42:12 + 8:20
OB 26.10.2013 Oblastní žebříček D12 10. Aschermannová Tereza VSP0253 28:01 + 9:28
OB 20.10.2013 Oblastní žebříček D12 6. Aschermannová Tereza VSP0253 31:35 + 3:07
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček D12 5. Aschermannová Tereza VSP0253 32:28 + 8:23
OB 15.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D12C 4. Aschermannová Tereza VSP0253 23:25 + 8:08
OB 14.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D12C 8. Aschermannová Tereza VSP0253 33:18 + 6:26
OB 19.05.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D12 3. Aschermannová Tereza VSP0253 35:44 + 3:55
OB 11.05.2013 Žebříček B - Čechy D12C 7. Aschermannová Tereza VSP0253 30:39 + 5:37
OB 28.04.2013 Jarní trojúhelník - E3 D12B 10. Aschermannová Tereza VSP0253 36:28 + 16:08
OB 27.04.2013 Jarní trojúhelník - E2 D12B 8. Aschermannová Tereza VSP0253 38:07 + 9:01
OB 26.04.2013 Jarní trojúhelník D12B Aschermannová Tereza VSP0253
OB 19.06.2013 Klacky 4 Open - závod firemních a žákovských štafet Mix11 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 28.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, ČPŠ, ČLK DH12 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 29.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, ČLK, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DH14 Aschermannová Tereza VSP0253
LOB 16.03.2014 Mistrovství ČR v LOB na krátké trati, Český pohár, Žebříček A a B D14 Aschermannová Tereza VSP0253
LOB 15.03.2014 Český pohár, Žebříček A a B D14 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 07.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D12C Aschermannová Tereza VSP0253
OB 06.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D12C Aschermannová Tereza VSP0253
OB 24.09.2014 Mistrovství oblasti žactva ve štafetách DH12 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 12.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva ŽACTVO Aschermannová Tereza VSP0253
OB 11.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů HD12 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 15.11.2014 SMIK - 21.Mistrovství světa ve SMIKu D Aschermannová Tereza VSP0253
OB 20.09.2015 Oblastní žebříček D14 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Aschermannová Tereza VSP0253
OB 19.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) D14 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 21.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E3 D14 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 17.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D14 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 18.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D14 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Aschermannová Tereza VSP0253
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček D16 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 09.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 23.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) D16 Aschermannová Tereza VSP0253 Přihlášen
OB 20.06.2017 Veřejný závod (České akademické hry) D21 Aschermannová Tereza VSP0253