Závodník: Firešová Markéta

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 16.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 D18B 4. Firešová Markéta ZBM9951 56:20 + 14:15
OB 15.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 D18B 4. Firešová Markéta ZBM9951 66:32 + 9:59
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 D18B 4. Firešová Markéta ZBM9951 28:46 + 2:38
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D18A 9. Firešová Markéta ZBM9951 35:36 + 6:12
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) D18A 2. Firešová Markéta ZBM9951 24:23 + 0:41
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18A 6. Firešová Markéta ZBM9951 62:55 + 5:18
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18A 2. Firešová Markéta ZBM9951 30:08 + 3:25
OB 20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D18A Firešová Markéta ZBM9951 DISK
OB 14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D18A 4. Firešová Markéta ZBM9951 28:20 + 1:04
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18A 10. Firešová Markéta ZBM9951 65:07 + 12:19
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (finále), WRE D18 8. Firešová Markéta ZBM9951 15:15 + 0:54
OB 08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB D18 6. Firešová Markéta ZBM9951 47:03 + 5:40
OB 19.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D21C 9. Firešová Markéta ZBM9951 41:46 + 5:12 051335133
LOB 27.02.2017 Český pohár LOB 2017 D20 5 Firešová Markéta ZBM9951
LOB 29.01.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať D20 2. Firešová Markéta ZBM9951 47:50 + 3:10
LOB 28.01.2017 Mistrovství ČR na krátké trati D20 1. Firešová Markéta ZBM9951 29:49
LOB 22.01.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať D20 2. Firešová Markéta ZBM9951 73:39 + 2:02
OB 01.01.2017 INOV-8 CUP - žebříček A 2017 D18A 7 Firešová Markéta ZBM9951
OB 03.10.2016 INOV-8 CUP - žebříček A 2016 D18A 9 Firešová Markéta ZBM9951
OB 02.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) D18A 7. Firešová Markéta ZBM9951 54:14 + 9:07
OB 01.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) D18A 3. Firešová Markéta ZBM9951 41:49 + 4:28
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D18 1. Firešová Markéta ZBM9951 39:35
OB 17.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D18A 4. Firešová Markéta ZBM9951 11:24 + 1:08
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček D21C 11. Firešová Markéta ZBM9951 37:34 + 6:12 074437443
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 D18 1. Firešová Markéta ZBM9951 44:30
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 D18 3. Firešová Markéta ZBM9951 40:08 + 1:00
OB 12.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 D18 2. Firešová Markéta ZBM9951 32:00 + 2:00
OB 11.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 D18 1. Firešová Markéta ZBM9951 44:58
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 D18 1. Firešová Markéta ZBM9951 29:17
OB 10.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E3 D18B 3. Firešová Markéta ZBM9951 41:41 + 3:14
OB 09.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E2 D18B 1. Firešová Markéta ZBM9951 52:08
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E1 D18B 4. Firešová Markéta ZBM9951 33:25 + 3:07
OB 26.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) D18A 5. Firešová Markéta ZBM9951 33:46 + 3:29
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) D18A 2. Firešová Markéta ZBM9951 27:02 + 1:31
OB 19.06.2016 Žebříček B-Morava D18B 6. Firešová Markéta ZBM9951 50:29 + 10:31
OB 04.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D18A Firešová Markéta ZBM9951 DISK
OB 29.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18A 12. Firešová Markéta ZBM9951 65:24 + 13:13
OB 28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D18A 6. Firešová Markéta ZBM9951 27:18 + 4:15
OB 21.05.2016 Oblastní žebříček D21C 3. Firešová Markéta ZBM9951 47:39 + 6:02 070617061
OB 07.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D18 Firešová Markéta ZBM9951 DISK
OB 01.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18A 6. Firešová Markéta ZBM9951 29:26 + 4:19
OB 30.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18A 8. Firešová Markéta ZBM9951 60:08 + 11:06
OB 23.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18B 2. Firešová Markéta ZBM9951 53:35 + 6:34
OB 16.04.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D18 2. Firešová Markéta ZBM9951 37:33 + 0:08
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D21C 3. Firešová Markéta ZBM9951 16:28 + 0:37 080378037
OB 20.03.2016 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D21C 28. Firešová Markéta ZBM9951 44:09 + 8:57 042784278
OB 18.03.2016 Veřejný závod (Jarní pohár) D18 1. Firešová Markéta ZBM9951 38:54
LOB 31.01.2016 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať D17 2. Firešová Markéta ZBM9951 48:03 + 0:47
LOB 30.01.2016 Mistrovství ČR na krátké trati D17 3. Firešová Markéta ZBM9951 41:44 + 3:19
OB 28.09.2015 INOV-8 CUP - žebříček A D16A 5 Firešová Markéta ZBM9951
OB 27.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) D16A 6. Firešová Markéta ZBM9951 41:43 + 5:05
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D16B 2. Firešová Markéta ZBM9951 39:25 + 1:39
OB 12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16A 9. Firešová Markéta ZBM9951 15:10 + 2:23
OB 06.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16A 9. Firešová Markéta ZBM9951 29:52 + 5:35
OB 05.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16A 3. Firešová Markéta ZBM9951 45:09 + 3:50
OB 17.08.2015 VD - middle Rakousko 1 D 16. Firešová Markéta ZBM9951 46:51 + 17:38
OB 17.08.2015 VD - middle Rakousko 2 D 14. Firešová Markéta ZBM9951 44:18 + 11:30
OB 09.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 D16A 20. Firešová Markéta ZBM9951 58:50 + 22:02
OB 08.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 D16A 10. Firešová Markéta ZBM9951 41:27 + 9:35
OB 07.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 D16A 3. Firešová Markéta ZBM9951 30:53 + 1:50
OB 06.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 D16A 12. Firešová Markéta ZBM9951 42:31 + 7:48
OB 05.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 D16A 4. Firešová Markéta ZBM9951 30:11 + 5:01
OB 21.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) D16A 3. Firešová Markéta ZBM9951 23:20 + 0:36
OB 20.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D16B 1. Firešová Markéta ZBM9951 19:56
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D18 1. Firešová Markéta ZBM9951 37:55
OB 07.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16A 8. Firešová Markéta ZBM9951 29:03 + 3:56
OB 06.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16A Firešová Markéta ZBM9951 DISK
OB 30.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16A 7. Firešová Markéta ZBM9951 10:33 + 0:59
OB 23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D16 11. Firešová Markéta ZBM9951 11:52 + 1:21
OB 17.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16A 3. Firešová Markéta ZBM9951 40:15 + 1:44
OB 16.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16A 1. Firešová Markéta ZBM9951 26:03
OB 25.04.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D16 8. Firešová Markéta ZBM9951 42:29 + 4:47
OB 18.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček D16B 1. Firešová Markéta ZBM9951 33:31
OB 11.04.2015 Oblastní žebříček D21C 1. Firešová Markéta ZBM9951 47:17 017111711
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček D18 2. Firešová Markéta ZBM9951 40:11 + 1:37
OB 21.03.2015 Veřejný závod (Jarní pohár) D18A 3. Firešová Markéta ZBM9951 59:24 + 3:24
OB 20.03.2015 Veřejný závod (Jarní pohár - noční) D18A 2. Firešová Markéta ZBM9951 47:40 + 3:34
LOB 22.02.2015 Český pohár, ŽA, ŽB D17 2. Firešová Markéta ZBM9951 88:13 + 4:20
LOB 21.02.2015 Mistrovství ČR na krátké trati D17 2. Firešová Markéta ZBM9951 35:09 + 2:53
LOB 21.02.2015 Český pohár, ŽA, ŽB - sprint D17 3. Firešová Markéta ZBM9951 24:18 + 1:42
OB 28.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16A 8. Firešová Markéta ZBM9951 44:31 + 7:14
OB 27.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D16B 5. Firešová Markéta ZBM9951 36:51 + 5:54
OB 13.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16A 10. Firešová Markéta ZBM9951 13:34 + 2:10
OB 07.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D16A 8. Firešová Markéta ZBM9951 30:28 + 5:55
OB 06.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D16A 6. Firešová Markéta ZBM9951 41:42 + 7:28
OB 13.08.2014 WUOC Tour 2014 - E1 P 1. Firešová Markéta ZBM9951 19:47
OB 22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16A 17. Firešová Markéta ZBM9951 40:00 + 11:39
OB 21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D16A 5. Firešová Markéta ZBM9951 38:22 + 9:35
OB 24.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16A 5. Firešová Markéta ZBM9951 12:44 + 0:53
OB 18.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D16A 12. Firešová Markéta ZBM9951 28:56 + 3:36
OB 17.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D16A 5. Firešová Markéta ZBM9951 53:49 + 9:41
OB 08.05.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Oblastní žebříček D16 8. Firešová Markéta ZBM9951 13:27 + 1:40
OB 03.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati D18 1. Firešová Markéta ZBM9951 34:59
OB 26.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D16 7. Firešová Markéta ZBM9951 42:06 + 5:48
OB 12.04.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy) D16B 1. Firešová Markéta ZBM9951 47:37
OB 29.03.2014 Oblastní žebříček D18 1. Firešová Markéta ZBM9951 40:14
OB 22.03.2014 Veřejný závod (Jarní pohár) D21C 40. Firešová Markéta ZBM9951 64:56 + 19:16 049604960
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček D16 1. Firešová Markéta ZBM9951 32:05
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček D16 3. Firešová Markéta ZBM9951 39:21 + 2:15
OB 22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), ČP, ŽA D16A 13. Firešová Markéta ZBM9951 53:49 + 10:13
OB 21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D16C 3. Firešová Markéta ZBM9951 37:54 + 1:06
OB 07.09.2013 Sprint cup, Žebříček A D14C 1. Fireąová Markéta ZBM9951 11:15
OB 01.09.2013 Cena východních Čech - E3 D14A 6. Firešová Markéta ZBM9951 38:39 + 3:50
OB 31.08.2013 Cena východních Čech - E2 D14A 5. Firešová Markéta ZBM9951 31:56 + 2:31
OB 30.08.2013 Cena východních Čech - E1 D14A 10. Firešová Markéta ZBM9951 32:45 + 5:49
OB 11.08.2013 Advanta cup - E3 D14 1. Firešová Markéta ZBM9951 23:09
OB 10.08.2013 Advanta cup - E2 D14 2. Firešová Markéta ZBM9951 36:55 + 1:15
OB 09.08.2013 Advanta cup - E1 D14 1. Firešová Markéta ZBM9951 12:56
OB 09.08.2013 Veřejný závod D16 3. Firešová Markéta ZBM9951 23:47 + 2:15
OB 23.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), ČP, ŽA D16A 13. Firešová Markéta ZBM9951 30:24 + 10:10
OB 22.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D16A 8. Firešová Markéta ZBM9951 27:33 + 3:59
OB 16.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D14B 2. Firešová Markéta ZBM9951 23:33 + 1:10
OB 15.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D14B 5. Firešová Markéta ZBM9951 35:47 + 3:28
OB 19.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) D14B 5. Firešová Markéta ZBM9951 30:50 + 0:55
OB 18.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) D14B 3. Firešová Markéta ZBM9951 42:04 + 4:19
OB 12.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava D14B 3. Firešová Markéta ZBM9951 25:48 + 1:38
OB 11.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček D14B 2. Firešová Markéta ZBM9951 29:48 + 0:29
OB 08.05.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Sprint cup, Žebříček A D16 15. Firešová Markéta ZBM9951 16:05 + 1:59
OB 27.04.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D14 3. Firešová Markéta ZBM9951 40:08 + 6:52
OB 25.04.2013 Žebříček B - Morava - přihlášky D14B 13. Firešová Markéta ZBM9951
OB 20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati, Oblastní žebříček D14 1. Firešová Markéta ZBM9951 17:29
OB 20.04.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D16 6. Firešová Markéta ZBM9951 47:03 + 9:42
OB 13.04.2013 Oblastní žebříček D14 1. Firešová Markéta ZBM9951 29:45
OB 23.03.2013 Veřejný závod (Jarní pohár) D14 Firešová Markéta ZBM9951
OB 06.04.2013 Žebříček B - Morava (Mistrovství Moravy a Slezska) D14B Firešová Markéta ZBM9951
OB 30.08.2013 Cena východních Čech D14A Firešová Markéta ZBM9951
OB 09.08.2013 Advanta cup D14 Firešová Markéta ZBM9951
OB 08.09.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Firešová Markéta ZBM9951
OB 28.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, ČPŠ, ČLK D14 Firešová Markéta ZBM9951
OB 29.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, ČLK, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DH18 Firešová Markéta ZBM9951
OB 13.04.2014 Český pohár štafet (Mistrovství Moravy), Mistrovství oblasti štafet D18 Firešová Markéta ZBM9951
OB 28.09.2014 INOV-8 CUP - žebříček A - celkové výsledky D16A Firešová Markéta ZBM9951
OB 24.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D18 Firešová Markéta ZBM9951
OB 07.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D16A Firešová Markéta ZBM9951
OB 13.09.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D18 Firešová Markéta ZBM9951
OB 14.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH21 Firešová Markéta ZBM9951
OB 11.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Firešová Markéta ZBM9951
OB 12.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DOROST Firešová Markéta ZBM9951
LOB 17.01.2015 Český pohár, ŽA, ŽB D17 Firešová Markéta ZBM9951
LOB 18.01.2015 Český pohár, ŽA, ŽB D17 Firešová Markéta ZBM9951
OB 22.03.2015 Jarní Pohár - štafetový D18 Firešová Markéta ZBM9951
OB 19.04.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D18 Firešová Markéta ZBM9951
OB 30.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D18 Firešová Markéta ZBM9951
OB 31.05.2015 Český pohár štafet D18 Firešová Markéta ZBM9951
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup D16B Firešová Markéta ZBM9951
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 D16B Firešová Markéta ZBM9951
OB 11.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 D16B Firešová Markéta ZBM9951
OB 12.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 D16B Firešová Markéta ZBM9951
MTBO 02.07.2015 MTBO5Days Plzeň W17 Firešová Markéta ZBM9951
MTBO 02.07.2015 MTBO5Days E1: middle W17 Firešová Markéta ZBM9951
MTBO 03.07.2015 Mistrovství ČR v MTBO ve sprintu, Český pohár MTBO - 7. kolo W17 Firešová Markéta ZBM9951
MTBO 04.07.2015 Český pohár MTBO - 8. kolo W17 Firešová Markéta ZBM9951
MTBO 05.07.2015 Český pohár MTBO - 9. kolo W17 Firešová Markéta ZBM9951
MTBO 06.07.2015 MTBO5Days E5: semi-free order W17 Firešová Markéta ZBM9951
OB 13.08.2015 Grand Prix Silesia D16 Firešová Markéta ZBM9951
OB 13.08.2015 Grand Prix Silesia - E1 D16 Firešová Markéta ZBM9951
OB 14.08.2015 Grand Prix Silesia - E2 D16 Firešová Markéta ZBM9951
OB 13.09.2015 Český pohár štafet D18 Firešová Markéta ZBM9951
OB 12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet D18 Firešová Markéta ZBM9951
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D18 Firešová Markéta ZBM9951
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOROST Firešová Markéta ZBM9951
LOB 20.02.2016 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať D17 Firešová Markéta ZBM9951
LOB 20.02.2016 Český pohár, ŽA, ŽB - sprint D17 Firešová Markéta ZBM9951
LOB 21.02.2016 Mistrovství ČR na klasické trati D17 Firešová Markéta ZBM9951
LOB 13.02.2016 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať D17 Firešová Markéta ZBM9951
LOB 14.02.2016 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať D17 Firešová Markéta ZBM9951
OB 19.03.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Firešová Markéta ZBM9951
OB 24.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D18 Firešová Markéta ZBM9951
OB 08.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Firešová Markéta ZBM9951
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 D18 Firešová Markéta ZBM9951
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup D18B Firešová Markéta ZBM9951
OB 04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D18 Firešová Markéta ZBM9951
OB 05.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Firešová Markéta ZBM9951
OB 18.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18B Firešová Markéta ZBM9951
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček štafet D15-99 Firešová Markéta ZBM9951
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D18 Firešová Markéta ZBM9951
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOROST Firešová Markéta ZBM9951
LOB 21.01.2017 Mistrovství ČR štafet D21 Firešová Markéta ZBM9951
OB 09.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Firešová Markéta ZBM9951
OB 06.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) DH18 Firešová Markéta ZBM9951
OB 20.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Firešová Markéta ZBM9951
OB 21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Firešová Markéta ZBM9951
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup D18B Firešová Markéta ZBM9951