Závodník: Novotná Tereza

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 18.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18B 4. Novotná Tereza ZLH0051 51:20 + 11:03
OB 17.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18B 3. Novotná Tereza ZLH0051 120:09 + 37:16
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D18C 26. Novotná Tereza ZLH0051 41:01 + 13:13
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) D18A 22. Novotná Tereza ZLH0051 43:45 + 20:03
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D18 3. Novotná Tereza ZLH0051 55:05 + 15:36
OB 20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D21C 5. Novotná Tereza ZLH0051 15:14 + 2:34 00343343
OB 14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D18B 6. Novotná Tereza ZLH0051 45:08 + 7:19
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18B 7. Novotná Tereza ZLH0051 102:38 + 42:29
OB 29.04.2017 Oblastní žebříček D18C 2. Novotná Tereza ZLH0051 52:14 + 6:07
OB 22.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) D18B 18. Novotná Tereza ZLH0051 90:45 + 35:49
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček D18C 6. Novotná Tereza ZLH0051 80:54 + 25:32
OB 01.04.2017 Hanácký žebříček jaro 2017 D18C 2 Novotná Tereza ZLH0051
LOB 27.02.2017 Český pohár LOB 2017 D17 14 Novotná Tereza ZLH0051
LOB 18.02.2017 Mistrovství ČR ve sprintu D17 17. Novotná Tereza ZLH0051 35:56 + 13:26
LOB 18.02.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať D17 16. Novotná Tereza ZLH0051 46:39 + 15:40
LOB 29.01.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať D17 10. Novotná Tereza ZLH0051 40:29 + 9:42
LOB 28.01.2017 Mistrovství ČR na krátké trati D17 10. Novotná Tereza ZLH0051 29:24 + 7:40
OB 02.01.2017 Žebříček B-Morava 2017 D18B 5 Novotná Tereza ZLH0051
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček D16C Novotná Tereza ZLH0051 DISK
OB 29.10.2016 Oblastní žebříček D16C 3. Novotná Tereza ZLH0051 56:43 + 14:42
OB 28.10.2016 Oblastní žebříček D16C 2. Novotná Tereza ZLH0051 46:11 + 8:42
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček D16C 4. Novotná Tereza ZLH0051 49:22 + 6:12
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček D16C 1. Novotná Tereza ZLH0051 42:31
OB 17.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16C 3. Novotná Tereza ZLH0051 12:40 + 2:35
OB 12.09.2016 Žebříček B-Morava 2016 D16B 7 Novotná Tereza ZLH0051
OB 11.09.2016 Žebříček B-Morava D16B 8. Novotná Tereza ZLH0051 41:41 + 9:26
OB 10.09.2016 Žebříček B-Morava D16B 12. Novotná Tereza ZLH0051 81:27 + 29:38
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček D16C 7. Novotná Tereza ZLH0051 38:27 + 11:11
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 D16 21. Novotná Tereza ZLH0051 62:39 + 21:40
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 D16 17. Novotná Tereza ZLH0051 46:41 + 14:59
OB 12.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 D16 18. Novotná Tereza ZLH0051 40:11 + 10:42
OB 11.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 D16 21. Novotná Tereza ZLH0051 66:35 + 25:38
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 D16 20. Novotná Tereza ZLH0051 41:09 + 14:12
OB 26.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) D16C 18. Novotná Tereza ZLH0051 38:00 + 12:37
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) D16B 21. Novotná Tereza ZLH0051 55:08 + 30:09
OB 19.06.2016 Žebříček B-Morava D16B 22. Novotná Tereza ZLH0051 59:03 + 27:02
OB 18.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 21. Novotná Tereza ZLH0051 109:08 + 54:46
OB 11.06.2016 Oblastní žebříček D16C 1. Novotná Tereza ZLH0051 37:02
OB 04.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16C 8. Novotná Tereza ZLH0051 15:05 + 2:18
OB 29.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 11. Novotná Tereza ZLH0051 74:12 + 23:33
OB 28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D16B 5. Novotná Tereza ZLH0051 24:14 + 1:07
OB 21.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati, oblastní žebříček D16 1. Novotná Tereza ZLH0051 32:27
OB 15.05.2016 Žebříček B-Morava D16B 7. Novotná Tereza ZLH0051 34:41 + 12:36
OB 14.05.2016 Žebříček B-Morava D16B 10. Novotná Tereza ZLH0051 76:02 + 28:46
OB 23.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 13. Novotná Tereza ZLH0051 53:55 + 14:34
OB 16.04.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D16 3. Novotná Tereza ZLH0051 51:47 + 4:34
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D16 4. Novotná Tereza ZLH0051 19:54 + 2:47
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček D16C 14. Novotná Tereza ZLH0051 51:20 + 21:28
OB 28.10.2015 Oblastní žebříček D16C 6. Novotná Tereza ZLH0051 46:08 + 20:24
OB 24.10.2015 Oblastní žebříček D16C 4. Novotná Tereza ZLH0051 24:58 + 5:03
OB 24.10.2015 Oblastní žebříček D16C 1. Novotná Tereza ZLH0051 22:18
OB 17.10.2015 Oblastní žebříček D16C 2. Novotná Tereza ZLH0051 38:41 + 4:04
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D16C 4. Novotná Tereza ZLH0051 35:55 + 5:39
OB 27.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) D16D 8. Novotná Tereza ZLH0051 38:51 + 8:20
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D16C 27. Novotná Tereza ZLH0051 63:33 + 22:39
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček D16C 1. Novotná Tereza ZLH0051 43:34
OB 12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16C 6. Novotná Tereza ZLH0051 14:54 + 1:48
OB 06.09.2015 Žebříček B-Morava D16B 12. Novotná Tereza ZLH0051 40:32 + 16:26
OB 05.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 12. Novotná Tereza ZLH0051 59:45 + 24:08
OB 09.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 D16B 13. Novotná Tereza ZLH0051 50:41 + 14:12
OB 08.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 D16B 8. Novotná Tereza ZLH0051 45:18 + 13:47
OB 08.08.2015 doprovodný sprint při Bohemii D16B 2. Novotná Tereza ZLH0051 8:58 + 0:47
OB 07.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 D16B 9. Novotná Tereza ZLH0051 45:29 + 11:57
OB 06.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 D16B 8. Novotná Tereza ZLH0051 35:42 + 9:32
OB 05.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 D16B 9. Novotná Tereza ZLH0051 43:20 + 12:56
OB 27.06.2015 Oblastní žebříček D16C 2. Novotná Tereza ZLH0051 43:36 + 10:25
OB 07.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 9. Novotná Tereza ZLH0051 42:34 + 14:18
OB 06.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 6. Novotná Tereza ZLH0051 77:37 + 22:51
OB 30.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16C 11. Novotná Tereza ZLH0051 14:09 + 2:38
OB 23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D16C 4. Novotná Tereza ZLH0051 12:33 + 2:15
OB 17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 12. Novotná Tereza ZLH0051 33:34 + 8:25
OB 16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 13. Novotná Tereza ZLH0051 59:18 + 19:19
OB 02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D16 3. Novotná Tereza ZLH0051 33:02 + 1:46
OB 01.05.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D16 3. Novotná Tereza ZLH0051 17:49 + 4:06
OB 25.04.2015 Oblastní žebříček D16C 2. Novotná Tereza ZLH0051 46:44 + 3:16
OB 24.04.2015 Kvalifikace OLK na LODM - závod 3 DS 3. Novotná Tereza ZLH0051 14:31 + 2:32
OB 18.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček D16B 22. Novotná Tereza ZLH0051 56:32 + 23:01
OB 17.04.2015 Kvalifikace OLK na LODM - závod 2 DS 6. Novotná Tereza ZLH0051 21:36 + 5:31
OB 11.04.2015 Oblastní žebříček D16C 5. Novotná Tereza ZLH0051 78:53 + 18:44
OB 10.04.2015 Kvalifikace OLK na LODM - závod 1 DS 5. Novotná Tereza ZLH0051 24:38 + 7:03
OB 01.11.2014 Oblastní žebříček (Poslední kufr) D14C 4. Novotná Tereza ZLH0051 28:48 + 7:29
OB 28.10.2014 Oblastní žebříček D14C 2. Novotná Tereza ZLH0051 39:01 + 5:18
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček D14C 1. Novotná Tereza ZLH0051 36:16
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček D14C 3. Novotná Tereza ZLH0051 57:15 + 7:37
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček D14C 3. Novotná Tereza ZLH0051 32:57 + 5:55
OB 13.09.2014 Oblastní žebříček D14C 6. Novotná Tereza ZLH0051 37:48 + 8:39
OB 07.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D14B 12. Novotná Tereza ZLH0051 27:31 + 6:41
OB 06.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D14B 18. Novotná Tereza ZLH0051 41:09 + 13:36
OB 16.08.2014 WUOC Tour 2014 - E4 D14A 12. Novotná Tereza ZLH0051 27:21 + 10:09
OB 15.08.2014 WUOC Tour 2014 - E3 D14A 12. Novotná Tereza ZLH0051 32:16 + 8:29
OB 14.08.2014 WUOC Tour 2014 - E2 D14A 12. Novotná Tereza ZLH0051 30:18 + 8:35
OB 13.08.2014 WUOC Tour 2014 - E1 D14A 10. Novotná Tereza ZLH0051 42:12 + 14:31
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček Hanácké oblasti - jaro 2014 D14C 1. Novotná Tereza ZLH0051
OB 08.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D14B 17. Novotná Tereza ZLH0051 35:57 + 12:38
OB 07.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D14B 13. Novotná Tereza ZLH0051 45:39 + 15:37
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebříček D14 9. Novotná Tereza ZLH0051 47:42 + 17:39
OB 17.05.2014 Oblastní žebříček D14C 9. Novotná Tereza ZLH0051 39:03 + 10:44
OB 11.05.2014 Žebříček B-Morava D14B 19. Novotná Tereza ZLH0051 43:50 + 16:46
OB 10.05.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D14B 21. Novotná Tereza ZLH0051 70:38 + 36:52
OB 03.05.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 1. Novotná Tereza ZLH0051 34:08
OB 26.04.2014 Oblastní žebříček D14C 3. Novotná Tereza ZLH0051 35:13 + 10:30
OB 12.04.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy) D14B 12. Novotná Tereza ZLH0051 50:20 + 17:17
OB 08.04.2014 Žebříček B - Morava - přihlášky D14B 16. Novotná Tereza ZLH0051
OB 29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D14C 7. Novotná Tereza ZLH0051 14:38 + 3:09
OB 22.03.2014 Oblastní žebříček (První kufr) D14C 4. Novotná Tereza ZLH0051 34:15 + 8:43
OB 02.11.2013 Oblastní žebříček (Poslední kufr) D14C 5. Novotná Tereza ZLH0051 44:33 + 8:27
OB 28.10.2013 Oblastní žebříček D14C 4. Novotná Tereza ZLH0051 41:11 + 10:54
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček D14C 3. Novotná Tereza ZLH0051 33:31 + 6:15
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček D14C 2. Novotná Tereza ZLH0051 22:25 + 1:55
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček D14C 5. Novotná Tereza ZLH0051 60:06 + 26:53
OB 21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) P2 16. Novotná Tereza ZLH0051 37:24 + 15:12
OB 15.09.2013 Žebříček B - Morava D14B 16. Tereza Novotná ZLH0051 41:11 + 14:14
OB 14.09.2013 Žebříček B - Morava D14B 14. Tereza Novotná ZLH0051 58:05 + 23:20
OB 11.08.2013 Advanta cup - E3 D14 5. Novotná Tereza ZLH0051 35:21 + 12:12
OB 10.08.2013 Advanta cup - E2 D14 5. Novotná Tereza ZLH0051 50:22 + 14:42
OB 09.08.2013 Advanta cup - E1 D14 5. Novotná Tereza ZLH0051 17:07 + 4:11
OB 30.06.2013 SKOL cup - E3 D14 3. Novotná Tereza ZLH0051 43:15 + 6:09
OB 29.06.2013 SKOL cup - E2 (OŽ) D14 4. Novotná Tereza ZLH0051 54:10 + 12:05
OB 28.06.2013 SKOL cup - E1 D14 2. Novotná Tereza ZLH0051 16:38 + 0:36
OB 15.06.2013 Oblastní žebříček D14C 9. Novotná Tereza ZLH0051 44:10 + 13:10
OB 02.06.2013 Žebříček B - Morava D14B 17. Novotná Tereza ZLH0051 31:46 + 9:08
OB 01.06.2013 Žebříček B - Morava D14B 15. Novotná Tereza ZLH0051 39:16 + 11:15
OB 31.05.2013 Veřejný závod D14B 3. Novotná Tereza ZLH0051 19:23 + 1:27
OB 25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A D14C 32. Novotná Tereza ZLH0051 18:16 + 4:44
OB 19.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) D14B 18. Novotná Tereza ZLH0051 42:17 + 12:22
OB 18.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) D14B Novotná Tereza ZLH0051 DISK
OB 12.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava D14B 17. Novotná Tereza ZLH0051 37:33 + 13:23
OB 11.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček D14B 23. Novotná Tereza ZLH0051 50:01 + 20:42
OB 08.05.2013 Oblastní žebříček D14C 8. Novotná Tereza ZLH0051 50:11 + 16:19
OB 04.05.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati D14 5. Novotná Tereza ZLH0051 32:33 + 8:33
OB 27.04.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D14 7. Novotná Tereza ZLH0051 51:53 + 18:37
OB 25.04.2013 Žebříček B - Morava - přihlášky D14B 17. Novotná Tereza ZLH0051
OB 20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu D14 6. Novotná Tereza ZLH0051 19:43 + 5:21
OB 20.04.2013 Oblastní žebříček D14C 8. Novotná Tereza ZLH0051 39:41 + 15:56
OB 12.04.2013 Kvalifikace OLK na LODM – závod č.1 DM 2. Novotná Tereza ZLH0051 13:54 + 2:42
OB 01.04.2013 Haná Orienteering Festival - E3 D14 10. Novotná Tereza ZLH0051 29:12 + 10:13
OB 31.03.2013 Haná Orienteering Festival - E2 D14 9. Novotná Tereza ZLH0051 49:07 + 28:10
OB 30.03.2013 Haná Orienteering Festival - E1 D14 7. Novotná Tereza ZLH0051 50:14 + 17:35
OB 23.03.2013 Oblastní žebříček (První jarní kufr) D14C 6. Novotná Tereza ZLH0051 40:48 + 11:18
LOB 19.02.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať D17 Novotná Tereza ZLH0051
OB 30.03.2013 Haná Orienteering Festival D14 Novotná Tereza ZLH0051
OB 06.04.2013 Žebříček B - Morava (Mistrovství Moravy a Slezska) D14B Novotná Tereza ZLH0051
OB 19.04.2013 Kvalifikace OLK na LODM – závod č.2 DM Novotná Tereza ZLH0051
OB 18.05.2013 Kvalifikace OLK na LODM – závod č.4 DM Novotná Tereza ZLH0051
OB 25.05.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Novotná Tereza ZLH0051
OB 26.05.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Novotná Tereza ZLH0051
OB 28.06.2013 SKOL cup D14 Novotná Tereza ZLH0051
OB 09.08.2013 Advanta cup D14 Novotná Tereza ZLH0051
OB 07.09.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Novotná Tereza ZLH0051
OB 08.09.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Novotná Tereza ZLH0051
OB 28.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, ČPŠ, ČLK D14 Novotná Tereza ZLH0051
OB 29.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, ČLK, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DH14 Novotná Tereza ZLH0051
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček štafet D14 Novotná Tereza ZLH0051
LOB 15.03.2014 Český pohár, Žebříček A a B - noční sprint D14 Novotná Tereza SSU0051
LOB 16.03.2014 Mistrovství ČR v LOB na krátké trati, Český pohár, Žebříček A a B D14 Novotná Tereza SSU0051
LOB 15.03.2014 Český pohár, Žebříček A a B D14 Novotná Tereza SSU0051
OB 29.03.2014 Mistrovství oblasti sprintových štafet DHDH 12-14 Novotná Tereza ZLH0051
OB 27.04.2014 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet D14 Novotná Tereza ZLH0051
OB 24.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D14 Novotná Tereza ZLH0051
OB 25.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D14 Novotná Tereza ZLH0051
OB 12.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva ŽACTVO Novotná Tereza ZLH0051
OB 11.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Novotná Tereza ZLH0051
OB 06.09.2015 Žebříček B - Morava D16B Novotná Tereza ZLH0051
OB 26.04.2015 Český pohár štafet D18 Novotná Tereza ZLH0051
OB 19.04.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D18 Novotná Tereza ZLH0051
OB 24.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet MIX Novotná Tereza ZLH0051
OB 30.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D18 Novotná Tereza ZLH0051
OB 31.05.2015 Český pohár štafet D18 Novotná Tereza ZLH0051
OB 27.06.2015 Oblastní žebříček štafet D18-99 Novotná Tereza ZLH0051
OB 24.07.2015 Tuhannet Kumpareita D16 Novotná Tereza ZLH0051
OB 24.07.2015 Tuhannet Kumpareita - E1 D16 Novotná Tereza ZLH0051
OB 25.07.2015 Tuhannet Kumpareita - E2 D16 Novotná Tereza ZLH0051
OB 26.07.2015 Tuhannet Kumpareita - E3 D16 Novotná Tereza ZLH0051
OB 12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet D18 Novotná Tereza ZLH0051
OB 13.09.2015 Český pohár štafet D18 Novotná Tereza ZLH0051
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček štafet D15-99 Novotná Tereza ZLH0051
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D18 Novotná Tereza ZLH0051
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX Novotná Tereza ZLH0051
OB 19.03.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Novotná Tereza ZLH0051
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti sprintových štafet DH15-99 Novotná Tereza ZLH0051
OB 17.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D18 Novotná Tereza ZLH0051
OB 24.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D18 Novotná Tereza ZLH0051
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 D16 Novotná Tereza ZLH0051
OB 04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D18 Novotná Tereza ZLH0051
OB 05.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Novotná Tereza ZLH0051
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček štafet D15-99 Novotná Tereza ZLH0051
OB 17.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet MIX Novotná Tereza ZLH0051
OB 18.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Novotná Tereza ZLH0051
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D18 Novotná Tereza ZLH0051
LOB 25.02.2017 Mistrovství ČR na klasické trati D17 Novotná Tereza ZLH0051
OB 18.03.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D18 Novotná Tereza ZLH0051
OB 09.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Novotná Tereza ZLH0051
OB 23.04.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti D18 Novotná Tereza ZLH0051
OB 20.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Novotná Tereza ZLH0051
OB 21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Novotná Tereza ZLH0051
OB 03.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18B Novotná Tereza ZLH0051
OB 04.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18B Novotná Tereza ZLH0051
OB 13.07.2017 Grand prix Silesia TK Novotná Tereza ZLH0051 Přihlášen
OB 13.07.2017 Grand prix Silesia - E1 TK Novotná Tereza ZLH0051 Přihlášen
OB 14.07.2017 Grand prix Silesia - E2 TK Novotná Tereza ZLH0051 Přihlášen
OB 15.07.2017 Grand prix Silesia - E3 TK Novotná Tereza ZLH0051 Přihlášen
OB 16.07.2017 Grand prix Silesia - E4 TK Novotná Tereza ZLH0051 Přihlášen