Závodník: Novotná Klára

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček D21C Novotná Klára ZLH9851 DISK 000000
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček D21C 13. Novotná Klára ZLH9851 18:47 + 6:03 041574157
OB 28.09.2017 Oblastní žebříček D21C 21. Novotná Klára ZLH9851 51:15 + 19:02 035253525
OB 24.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D20B 13. Novotná Klára ZLH9851 87:26 + 30:01 037803780
OB 23.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) D20A 15. Novotná Klára ZLH9851 73:04 + 27:22 038313831
OB 10.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D20B 5. Novotná Klára ZLH9851 42:08 + 15:05 018241824
OB 09.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D20B 2. Novotná Klára ZLH9851 71:28 + 5:53 000000
OB 18.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D20B 3. Novotná Klára ZLH9851 57:32 + 16:55 029262926
OB 17.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D20B 4. Novotná Klára ZLH9851 121:37 + 43:13 024172417
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D20B 17. Novotná Klára ZLH9851 41:31 + 13:11 044344434
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) D20A 21. Novotná Klára ZLH9851 43:16 + 18:16 025452545
OB 04.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D20B 1. Novotná Klára ZLH9851 59:55 000000
OB 03.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D20B 1. Novotná Klára ZLH9851 84:39 000000
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D20 1. Novotná Klára ZLH9851 82:57 000000
OB 20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D21C 4. Novotná Klára ZLH9851 15:13 + 2:33 00344344
OB 14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D20B 2. Novotná Klára ZLH9851 45:36 + 2:12 000000
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D20B 3. Novotná Klára ZLH9851 81:40 + 6:24 000000
OB 29.04.2017 Oblastní žebříček D21C 28. Novotná Klára ZLH9851 89:01 + 41:32 010841084
OB 22.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) D20B 4. Novotná Klára ZLH9851 80:58 + 25:36 023122312
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček D21C 13. Novotná Klára ZLH9851 78:29 + 32:36 031483148
OB 01.04.2017 Žebříček dospělých a veteránů MSKS 2017 D21C 49 Novotná Klára ZLH9851
OB 25.03.2017 Oblastní žebříček D21C 11. Novotná Klára ZLH9851 103:30 + 46:58 033233323
OB 02.01.2017 Žebříček B-Morava 2017 D20B 1 Novotná Klára ZLH9851
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček D18C 6. Novotná Klára ZLH9851 69:18 + 20:44
OB 29.10.2016 Oblastní žebříček D18C 5. Novotná Klára ZLH9851 58:33 + 9:30
OB 28.10.2016 Oblastní žebříček D18C 4. Novotná Klára ZLH9851 47:26 + 12:38
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček D18C 3. Novotná Klára ZLH9851 46:33 + 5:56
OB 17.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D18C 4. Novotná Klára ZLH9851 15:51 + 3:32
OB 12.09.2016 Žebříček B-Morava 2016 D18B 9 Novotná Klára ZLH9851
OB 11.09.2016 Žebříček B-Morava D18B 7. Novotná Klára ZLH9851 76:11 + 25:31
OB 10.09.2016 Žebříček B-Morava D18B 7. Novotná Klára ZLH9851 74:31 + 17:08
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček D18C 5. Novotná Klára ZLH9851 46:52 + 16:15
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 D18 19. Novotná Klára ZLH9851 66:40 + 22:10
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 D18 17. Novotná Klára ZLH9851 60:22 + 21:14
OB 12.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 D18 21. Novotná Klára ZLH9851 50:41 + 20:41
OB 11.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 D18 15. Novotná Klára ZLH9851 58:13 + 13:15
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 D18 20. Novotná Klára ZLH9851 44:59 + 15:42
OB 24.07.2016 Šumperský divočák - E3 D18 1. Novotná Klára ZLH9851 56:30
OB 23.07.2016 Šumperský divočák - E2 D18 3. Novotná Klára ZLH9851 85:15 + 14:56
OB 22.07.2016 Šumperský divočák - E1 D18 3. Novotná Klára ZLH9851 40:26 + 12:32
OB 17.07.2016 Grand prix Silesia - E6 D18 9. Novotná Klára ZLH9851 68:13 + 14:56
OB 16.07.2016 Grand prix Silesia - E4 D18 7. Novotná Klára ZLH9851 47:38 + 5:10
OB 16.07.2016 Grand prix Silesia - E5 D18 8. Novotná Klára ZLH9851 44:38 + 14:19
OB 15.07.2016 Grand prix Silesia - E2 D18 5. Novotná Klára ZLH9851 51:33 + 17:34
OB 15.07.2016 Grand prix Silesia - E3 D18 7. Novotná Klára ZLH9851 33:30 + 7:34
OB 14.07.2016 Grand prix Silesia - E1 D18 5. Novotná Klára ZLH9851 30:06 + 6:32
OB 26.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) D18B 17. Novotná Klára ZLH9851 38:30 + 15:00
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) D18A 18. Novotná Klára ZLH9851 49:53 + 24:22
OB 19.06.2016 Žebříček B-Morava D18B 10. Novotná Klára ZLH9851 57:49 + 17:51
OB 18.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18B 9. Novotná Klára ZLH9851 83:41 + 29:38
OB 11.06.2016 Oblastní žebříček D18C 2. Novotná Klára ZLH9851 53:34 + 16:05
OB 04.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D18C 1. Novotná Klára ZLH9851 16:47
OB 29.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18B 6. Novotná Klára ZLH9851 79:06 + 16:47
OB 28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D18B 8. Novotná Klára ZLH9851 36:19 + 9:32
OB 15.05.2016 Žebříček B-Morava D18B 13. Novotná Klára ZLH9851 39:55 + 11:30
OB 14.05.2016 Žebříček B-Morava D18B 13. Novotná Klára ZLH9851 83:08 + 19:40
OB 16.04.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D18 9. Novotná Klára ZLH9851 80:36 + 27:45
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D18 8. Novotná Klára ZLH9851 21:12 + 5:17
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček D18C 11. Novotná Klára ZLH9851 55:18 + 20:25
OB 31.10.2015 Oblastní žebříček D18C Novotná Klára ZLH9851 DISK
OB 28.10.2015 Oblastní žebříček D18C 8. Novotná Klára ZLH9851 45:13 + 20:33
OB 24.10.2015 Oblastní žebříček D18C 2. Novotná Klára ZLH9851 38:10 + 3:12
OB 24.10.2015 Oblastní žebříček D18C Novotná Klára ZLH9851 DISK
OB 17.10.2015 Oblastní žebříček D18C 2. Novotná Klára ZLH9851 48:42 + 6:23
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D18C 6. Novotná Klára ZLH9851 55:05 + 22:09
OB 27.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) D18C 12. Novotná Klára ZLH9851 60:31 + 17:08
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D18A 21. Novotná Klára ZLH9851 66:07 + 22:16
OB 12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D18C 4. Novotná Klára ZLH9851 18:25 + 3:07
OB 06.09.2015 Žebříček B-Morava D18B 1. Novotná Klára ZLH9851 31:28
OB 05.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18B 6. Novotná Klára ZLH9851 57:57 + 7:06
OB 09.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 D18B 5. Novotná Klára ZLH9851 53:38 + 11:41
OB 08.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 D18B 5. Novotná Klára ZLH9851 44:45 + 10:33
OB 08.08.2015 doprovodný sprint při Bohemii D18B 2. Novotná Klára ZLH9851 9:35 + 0:26
OB 07.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 D18B 7. Novotná Klára ZLH9851 57:03 + 14:05
OB 06.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 D18B 7. Novotná Klára ZLH9851 47:46 + 7:48
OB 05.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 D18B 5. Novotná Klára ZLH9851 38:40 + 5:43
OB 27.06.2015 Oblastní žebříček D18C 6. Novotná Klára ZLH9851 59:47 + 24:26
OB 07.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18B 10. Novotná Klára ZLH9851 44:46 + 13:39
OB 06.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18B 9. Novotná Klára ZLH9851 86:56 + 19:04
OB 30.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D18C 2. Novotná Klára ZLH9851 15:51 + 2:11
OB 23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D18C 7. Novotná Klára ZLH9851 14:13 + 3:09
OB 17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18B 9. Novotná Klára ZLH9851 38:01 + 13:51
OB 16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18B 9. Novotná Klára ZLH9851 78:36 + 18:12
OB 02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D18 6. Novotná Klára ZLH9851 42:54 + 6:13
OB 01.05.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D18 5. Novotná Klára ZLH9851 21:00 + 5:31
OB 25.04.2015 Oblastní žebříček D18C 4. Novotná Klára ZLH9851 54:53 + 9:02
OB 18.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček D18B 16. Novotná Klára ZLH9851 57:41 + 17:31
OB 11.04.2015 Oblastní žebříček D18C Novotná Klára ZLH9851 DISK
OB 01.11.2014 Oblastní žebříček (Poslední kufr) D16C 5. Novotná Klára ZLH9851 27:30 + 5:45
OB 28.10.2014 Oblastní žebříček D16C 4. Novotná Klára ZLH9851 50:11 + 10:10
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček D16C 5. Novotná Klára ZLH9851 47:48 + 11:27
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček D16C 2. Novotná Klára ZLH9851 66:20 + 14:34
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček D16C 4. Novotná Klára ZLH9851 39:36 + 9:48
OB 28.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16C 24. Novotná Klára ZLH9851 52:28 + 15:42
OB 27.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D16B 22. Novotná Klára ZLH9851 53:19 + 22:22
OB 13.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D18C 3. Novotná Klára ZLH9851 18:27 + 2:04
OB 07.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D16B 9. Novotná Klára ZLH9851 47:47 + 14:34
OB 06.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D16B 3. Novotná Klára ZLH9851 46:20 + 4:09
OB 16.08.2014 WUOC Tour 2014 - E4 D16 21. Novotná Klára ZLH9851 37:04 + 15:11
OB 15.08.2014 WUOC Tour 2014 - E3 D16 25. Novotná Klára ZLH9851 38:49 + 16:02
OB 14.08.2014 WUOC Tour 2014 - E2 D16 19. Novotná Klára ZLH9851 38:26 + 12:54
OB 13.08.2014 WUOC Tour 2014 - E1 D16 21. Novotná Klára ZLH9851 53:06 + 21:57
OB 22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16C 25. Novotná Klára ZLH9851 57:55 + 20:53
OB 21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D16B 21. Novotná Klára ZLH9851 53:34 + 20:41
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček Hanácké oblasti - jaro 2014 D16C 3. Novotná Klára ZLH9851
OB 08.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D16B 6. Novotná Klára ZLH9851 42:57 + 7:59
OB 07.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D16B 14. Novotná Klára ZLH9851 69:44 + 17:53
OB 24.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16A 43. Novotná Klára ZLH9851 17:36 + 5:45
OB 17.05.2014 Oblastní žebříček D16C 6. Novotná Klára ZLH9851 40:04 + 5:20
OB 11.05.2014 Žebříček B-Morava D16B 16. Novotná Klára ZLH9851 50:29 + 17:38
OB 10.05.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D16B 17. Novotná Klára ZLH9851 83:42 + 35:15
OB 03.05.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D16 2. Novotná Klára ZLH9851 34:08 + 4:11
OB 26.04.2014 Oblastní žebříček D16C 4. Novotná Klára ZLH9851 40:25 + 8:02
OB 26.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D16 39. Novotná Klára ZLH9851 64:22 + 28:04
OB 12.04.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy) D16B 18. Novotná Klára ZLH9851 72:25 + 24:48
OB 08.04.2014 Žebříček B - Morava - přihlášky D16B 10. Novotná Klára ZLH9851
OB 05.04.2014 Oblastní žebříček D16C 5. Novotná Klára ZLH9851 65:53 + 12:45
OB 29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D16C 9. Novotná Klára ZLH9851 20:28 + 7:16
OB 02.11.2013 Oblastní žebříček (Poslední kufr) D16C 2. Novotná Klára ZLH9851 51:48 + 8:45
OB 28.10.2013 Oblastní žebříček D16C 4. Novotná Klára ZLH9851 46:48 + 9:27
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček D16C 3. Novotná Klára ZLH9851 43:28 + 11:13
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček D16C 1. Novotná Klára ZLH9851 27:20
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček D16C 4. Novotná Klára ZLH9851 63:53 + 19:24
OB 15.09.2013 Žebříček B - Morava D16B 9. Klára Novotná ZLH9851 54:13 + 21:55
OB 14.09.2013 Žebříček B - Morava D16B 9. Klára Novotná ZLH9851 74:40 + 18:39
OB 07.09.2013 Oblastní žebříček D16C 4. Novotná Klára ZLH9851 44:41 + 6:58
OB 11.08.2013 Advanta cup - E3 D16 7. Novotná Klára ZLH9851 44:56 + 15:17
OB 10.08.2013 Advanta cup - E2 D16 6. Novotná Klára ZLH9851 77:12 + 18:15
OB 09.08.2013 Advanta cup - E1 D16 8. Novotná Klára ZLH9851 20:01 + 4:59
OB 09.08.2013 Veřejný závod D16 5. Novotná Klára ZLH9851 32:29 + 10:57
OB 30.06.2013 SKOL cup - E3 D16 1. Novotná Klára ZLH9851 43:24
OB 29.06.2013 SKOL cup - E2 (OŽ) D16 5. Novotná Klára ZLH9851 70:51 + 27:36
OB 28.06.2013 SKOL cup - E1 D16 1. Novotná Klára ZLH9851 20:35
OB 23.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), ČP, ŽA D16C 9. Novotná Klára ZLH9851 34:04 + 5:42
OB 22.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D16B 19. Novotná Klára ZLH9851 35:17 + 10:49
OB 15.06.2013 Oblastní žebříček D16C 4. Novotná Klára ZLH9851 57:14 + 10:02
OB 25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A D16C 9. Novotná Klára ZLH9851 19:29 + 4:17
OB 19.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) D16B 19. Novotná Klára ZLH9851 60:34 + 24:13
OB 18.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) D16B 19. Novotná Klára ZLH9851 73:17 + 31:00
OB 12.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava D16B 12. Novotná Klára ZLH9851 44:03 + 14:15
OB 11.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček D16B 7. Novotná Klára ZLH9851 50:22 + 8:58
OB 08.05.2013 Oblastní žebříček D16C 1. Novotná Klára ZLH9851 44:27
OB 04.05.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati D16 4. Novotná Klára ZLH9851 38:11 + 9:47
OB 27.04.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D16 8. Novotná Klára ZLH9851 74:19 + 17:46
OB 25.04.2013 Žebříček B - Morava - přihlášky D16B 13. Novotná Klára ZLH9851
OB 20.04.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D16 21. Novotná Klára ZLH9851 68:55 + 31:34
OB 13.04.2013 Oblastní mistrovství v nočním OB D16 Novotná Klára ZLH9851 DISK
OB 12.04.2013 Kvalifikace OLK na LODM – závod č.1 DS 8. Novotná Klára ZLH9851 23:30 + 7:43
OB 01.04.2013 Haná Orienteering Festival - E3 D16 11. Novotná Klára ZLH9851 47:27 + 13:36
OB 31.03.2013 Haná Orienteering Festival - E2 D16 11. Novotná Klára ZLH9851 40:42 + 17:44
OB 30.03.2013 Haná Orienteering Festival - E1 D16 8. Novotná Klára ZLH9851 61:05 + 23:37
OB 23.03.2013 Oblastní žebříček (První jarní kufr) D16C 5. Novotná Klára ZLH9851 56:33 + 15:50
OB 16.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D21C Novotná Klára ZLH9851
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček D21C Novotná Klára ZLH9851 11:44:00 Startovka
OB 30.03.2013 Haná Orienteering Festival D16 Novotná Klára ZLH9851
OB 06.04.2013 Žebříček B - Morava (Mistrovství Moravy a Slezska) D16B Novotná Klára ZLH9851
OB 19.04.2013 Kvalifikace OLK na LODM – závod č.2 DS Novotná Klára ZLH9851
OB 18.05.2013 Kvalifikace OLK na LODM – závod č.4 DS Novotná Klára ZLH9851
OB 25.05.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Novotná Klára ZLH9851
OB 26.05.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Novotná Klára ZLH9851
OB 28.06.2013 SKOL cup D16 Novotná Klára ZLH9851
OB 09.08.2013 Advanta cup D16 Novotná Klára ZLH9851
OB 21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D16 Novotná Klára ZLH9851
OB 28.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, ČPŠ, ČLK D18 Novotná Klára ZLH9851
OB 29.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, ČLK, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva MIX Novotná Klára ZLH9851
OB 29.03.2014 Mistrovství oblasti sprintových štafet DHDH 16-18 Novotná Klára ZLH9851
OB 27.04.2014 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet D18 Novotná Klára ZLH9851
OB 24.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D18 Novotná Klára ZLH9851
OB 25.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D18 Novotná Klára ZLH9851
OB 13.09.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D18 Novotná Klára ZLH9851
OB 11.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Novotná Klára ZLH9851
OB 12.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DOROST Novotná Klára ZLH9851
OB 06.09.2015 Žebříček B - Morava D18B Novotná Klára ZLH9851
OB 26.04.2015 Český pohár štafet D18 Novotná Klára ZLH9851
OB 19.04.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D18 Novotná Klára ZLH9851
OB 24.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet MIX Novotná Klára ZLH9851
OB 30.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D18 Novotná Klára ZLH9851
OB 31.05.2015 Český pohár štafet D18 Novotná Klára ZLH9851
OB 27.06.2015 Oblastní žebříček štafet D18-99 Novotná Klára ZLH9851
OB 24.07.2015 Tuhannet Kumpareita D18 Novotná Klára ZLH9851
OB 24.07.2015 Tuhannet Kumpareita - E1 D18 Novotná Klára ZLH9851
OB 25.07.2015 Tuhannet Kumpareita - E2 D18 Novotná Klára ZLH9851
OB 26.07.2015 Tuhannet Kumpareita - E3 D18 Novotná Klára ZLH9851
OB 12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet D18 Novotná Klára ZLH9851
OB 13.09.2015 Český pohár štafet D18 Novotná Klára ZLH9851
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček štafet D15-99 Novotná Klára ZLH9851
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D18 Novotná Klára ZLH9851
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX Novotná Klára ZLH9851
OB 19.03.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Novotná Klára ZLH9851
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti sprintových štafet DH15-99 Novotná Klára ZLH9851
OB 17.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D18 Novotná Klára ZLH9851
OB 24.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D18 Novotná Klára ZLH9851
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 D18 Novotná Klára ZLH9851
OB 14.07.2016 Grand prix Silesia D18 Novotná Klára ZLH9851
OB 04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D18 Novotná Klára ZLH9851
OB 05.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Novotná Klára ZLH9851
OB 22.07.2016 Šumperský divočák D18 Novotná Klára ZLH9851
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček štafet D15-99 Novotná Klára ZLH9851
OB 18.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Novotná Klára ZLH9851
LOB 29.01.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať D20 Novotná Klára ZLH9851
OB 09.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti MIX Novotná Klára ZLH9851
OB 23.04.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti MIX Novotná Klára ZLH9851
OB 20.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H165 Novotná Klára ZLH9851
OB 21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Novotná Klára ZLH9851
OB 28.09.2017 Oblastní závod štafet D15-99 Novotná Klára ZLH9851
OB 07.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) MIX Novotná Klára ZLH9851