Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace)

Datum:
21.06.2014
Místo konání:
Teplice nad Metují
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
VAM - OOB Vamberk
Kategorie:
D16     D18     D20     D21     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H16     H18     H20     H21     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     P2     T4    
(74)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 0 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 0 Kč
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 2067348 0 Kč
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 0 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7863 0 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 0 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB TRETRA Praha B 442863 0 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 0 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 0 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 52000 0 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 0 Kč
DOB0051 Peterová Jana KOB Dobruška A 897364 0 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 229382 0 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 232865 0 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 2073659 0 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 2023812 0 Kč
TAP9854 Poláková Kateřina KOB TRETRA Praha B 442864 0 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 0 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc A 682075 0 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SJH Jindřichův Hradec A 442882 0 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SJH Jindřichův Hradec B 331328 0 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 425555 0 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 0 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 0 Kč
MAS9853 Pelcová Tereza KČT Aš C 416189 0 Kč
VPM9852 Mikešová Adéla KOS Slavia Plzeň B 2042520 0 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 52722 0 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52062 0 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň B 361960 0 Kč
28P9850 Antonowicz Anna Maria (POL) Saturn Piaseczno 886680 320 Kč
28P9950 Marek Wiktoria (POL) Saturn Piaseczno 981646 320 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 253374 0 Kč
STH9954 Jezdinská Natálie SK Studenec A 330520 0 Kč
LLI9854 Fürstová Anna TJ Loko Liberec B 2056306 0 Kč
VLI9853 Doubková Petra Slavia Liberec orienteering A 7201764 0 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 0 Kč
KSU9999 Pukyšová Anežka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053576 0 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053582 0 Kč
KSU9853 Švancárová Veronika Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2011813 0 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín C 0002056287 0 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha C 2021848 0 Kč
TUR9851 Hudská Ludmila OOB TJ Turnov A 232726 0 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov B 411616 0 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 0 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 122 0 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové B 2032162 0 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 9196 0 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 0 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 0 Kč
CHT9852 Dvořáková Klára OOB SK Chrast C 336706 0 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 0 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering A 2045171 0 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 0 Kč
ABM9956 Odehnalová Klára KOB ALFA Brno A 1400403 0 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 8427 0 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 0 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 303919 0 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 2051481 0 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 0 Kč
AOV9850 Fukalová Hana OOB TJ Baník Ostrava A 361939 0 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 0 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 682365 0 Kč
PHK9966 Cych Agnieszka OK 99 Hradec Králové B 54082 0 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové B 224883 0 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 0 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 0 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 0 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 0 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 0 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava B 336765 0 Kč
VIC9898 Kůstková Daniela OB Vizovice A 1006616 0 Kč
MOV9951 Švidrnochová Lenka SKOB Ostrava B 2032153 0 Kč
KTA9951 Svobodová Jana SK Kotnov Tábor B 682657 0 Kč
LCE9852 Hanousková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice B 2020727 0 Kč
(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB TRETRA Praha A 442851 0 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 232620 0 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 2060276 0 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec A 8653 0 Kč
SCP9750 Veljačiková Hana OK Sparta Praha A 336785 0 Kč
SSU9661 Kašparová Zuzana SK Severka Šumperk B 2058520 0 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín A 2032161 0 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 0 Kč
LLI9651 Štičková Anna TJ Loko Liberec A 7200361 0 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SJH Jindřichův Hradec A 331783 0 Kč
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec B 416127 0 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 0 Kč
KRL9655 Lavičková Michaela Kometa Kralovice B 2035163 0 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice A 7140196 0 Kč
VPM9753 Šafrhansová Lucie KOS Slavia Plzeň B 2060399 0 Kč
VPM9752 Obytová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2042510 0 Kč
VPM9751 Hlinovská Johana KOS Slavia Plzeň B 2035166 0 Kč
KON9771 Műllerová Kristýna KOB Konice B 49367 0 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň A 7201820 0 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň A 7201819 0 Kč
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka A 515071 0 Kč
VRL9652 Hančová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 1398998 0 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka A 886271 0 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 0 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 1407423 0 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 981804 0 Kč
KSU9799 Smrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897348 0 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 0 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary A 7003008 0 Kč
ZBM9753 Koporová Lenka SK Žabovřesky Brno A 53721 0 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 0 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov B 1403414 0 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno A 2042513 0 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 420436 0 Kč
SHK9650 Myslivcová Markéta OK Slavia Hradec Králové B 9472 0 Kč
VBM9651 Hiršová Gabriela VSK Mendelu Brno A 7200367 0 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 0 Kč
SRK9752 Zemánková Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 301107 0 Kč
ASU9696 Hošeková Vanda Magnus Orienteering B 7200369 0 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 0 Kč
ASU9695 Petrasová Zuzana Magnus Orienteering A 405999 0 Kč
ABM9757 Odehnalová Tereza KOB ALFA Brno A 1007533 0 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 0 Kč
LPU9752 Fenclová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 9648 0 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice A 434574 0 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice A 436959 0 Kč
LPU9657 Kulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardubice A 887635 0 Kč
SKV9653 Žandová Marcela TJ Slovan Karlovy Vary B 2058500 0 Kč
PHK9753 Kavalírová Julie OK 99 Hradec Králové A 207804 0 Kč
PHK9656 Machačová Michaela OK 99 Hradec Králové A 1398981 0 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 0 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové B 224885 0 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398980 0 Kč
LTU9651 Koderičová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 301640 0 Kč
SSU9666 Machusová Karolína SK Severka Šumperk B 2032188 0 Kč
ZBM9751 Berger Marlene SK Žabovřesky Brno C 0 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice A 889309 0 Kč
31P9650 Matyba Anna (POL) UKS ARKADY Raszkow 553465 320 Kč
LLI9751 Balcarová Barbora TJ Loko Liberec B 434595 480 Kč
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM9451 Kuberková Lucie OK Lokomotiva Plzeň B 236985 0 Kč
LLI9552 Hoidekrová Lucie TJ Loko Liberec A 410734 0 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín A 7170894 0 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice B 8898 0 Kč
23P9550 Drągowska Maria (POL) OK!Sport Warszawa 887233 320 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň R 236994 0 Kč
TZL9451 Koláriková Lucie SKOB Zlín A 920662 0 Kč
SJH9452 Tichá Tereza SJH Jindřichův Hradec A 995864 0 Kč
SJH9451 Benešová Jana SJH Jindřichův Hradec R 920682 0 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava A 49302 0 Kč
STB9599 Haniszewska Angelika TJ Stadion Nový Bor A 2028218 0 Kč
28P9550 Zebrowska Barbara (POL) Saturn Piaseczno 887219 320 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 0 Kč
VRB9499 Haltof Ewa Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 1436949 0 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary A 331098 0 Kč
AOP9450 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava R 515074 0 Kč
DOB9550 Brajer Dominika KOB Dobruška B 2037825 0 Kč
LLI9550 Košková Anička TJ Loko Liberec B 1398995 0 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058483 0 Kč
KSU9493 Hnilicová Šárka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 897370 0 Kč
SJC9552 Šmejcová Anna Sportcentrum Jičín B 0000009933 0 Kč
PTI9474 Vítková Lucie Sportovní klub Ptení B 8849 0 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 0 Kč
TUR9453 Brožová Aneta OOB TJ Turnov A 8213 0 Kč
TUR9554 Hanušová Michaela OOB TJ Turnov B 411564 0 Kč
TUR9552 Nieke Patricia OOB TJ Turnov B 1210495 0 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno E 9201069 0 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno R 2020737 0 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 9201068 0 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice E 53599 0 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 0 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice A 428250 0 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice A 7200333 0 Kč
LCE9555 Končáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice A 53828 0 Kč
ABM9560 Otrusinová Jana KOB ALFA Brno A 52013 0 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice R 7200598 0 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 887927 0 Kč
LPU9460 Kosová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice R 2073750 0 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 0 Kč
LPU9458 Voborníková Alena OK Lokomotiva Pardubice R 4536 0 Kč
PHK9451 Novotná Markéta OK 99 Hradec Králové R 553443 0 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové R 995893 0 Kč
LCE9551 Papugová Martina OOB TJ Slovan Luhačovice A 2051353 0 Kč
(115)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM9051 4070 Müllerová Věra OOB Vamberk C 515442 0 Kč
CHT8851 19825 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 0 Kč
UOL9353 19096 Horčičková Vendula SOB Olomouc E 515413 0 Kč
TAP9053 19932 Zamazalová Kateřina KOB TRETRA Praha C 416010 0 Kč
TZL9252 19827 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 0 Kč
DKP8651 4624 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 51798 0 Kč
DKP8154 2500 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 0 Kč
ONO9250 19933 Urbánková Kateřina SKOB Ostrov C 9200731 0 Kč
JHB8952 19934 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 0 Kč
UOL8951 4638 Poklopová Lenka SOB Olomouc R 1007544 0 Kč
UOL9052 2488 Jakobová Adélka SOB Olomouc R 682103 0 Kč
UOL9355 5412 Šimková Johanka SOB Olomouc C 2011817 0 Kč
DKP8853 2755 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka R 9944499 0 Kč
PGP8658 5923 Tichovská Martina SK Praga C 920677 0 Kč
DOB8751 19935 Peterová Věra KOB Dobruška C 682690 0 Kč
CTB8151 1840 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 0 Kč
DKP8254 2567 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 0 Kč
DKP8450 19936 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 0 Kč
UOL9155 19937 Čermáková Magdalena SOB Olomouc C 361921 0 Kč
TBM7952 3090 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno R 515006 0 Kč
STB9399 5793 Szeliga Malgorzata TJ Stadion Nový Bor R 1394898 0 Kč
SJH9352 19938 Šrámková Michaela SJH Jindřichův Hradec C 553458 0 Kč
28P9150 4574 Piastrouskaya Viola (POL) Saturn Piaseczno 886681 320 Kč
VRL8353 2949 Knoblochová Kamila OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8952 0 Kč
AOV8750 19939 Petrová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 49458 0 Kč
RBK9252 19940 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 0 Kč
SBK8151 1145 Daňková Veronika KOB Start Blansko C 219251 0 Kč
OSN8972 6491 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52144 0 Kč
PGP9162 6077 Uhlíková Tereza SK Praga C 995836 0 Kč
PGP8556 5576 Spurná Martina SK Praga E 995832 0 Kč
TAP9251 19941 Hermannová Anna KOB TRETRA Praha C 232132 0 Kč
DOB8953 19942 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 0 Kč
DKP8256 Košťálová Petra Oddíl OB Kotlářka C 1407425 0 Kč
AOP8152 3051 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 51568 0 Kč
PGP9350 19943 Kožinová Anna SK Praga R 7200338 0 Kč
KON8787 1202 Dittrichová Petra KOB Konice R 515153 0 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 0 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 0 Kč
TJN7754 2324 Hrobařová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9482 0 Kč
VLI7750 2114 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering R 7200363 0 Kč
KSU9394 19944 Vozdová Aneta Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 897363 0 Kč
KSU9393 19945 Janů Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886267 0 Kč
SJC8456 Brožková Radka Sportcentrum Jičín E 0000500265 0 Kč
SJC8484 2795 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 0000995813 0 Kč
SJC8351 4013 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 0000500556 0 Kč
SJC8951 5552 Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0000051180 0 Kč
SSU8151 19946 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 0 Kč
VSP7850 288 Baldrianová Barbora USK Praha R 9784 0 Kč
TUR9358 19947 Kochová Nikola OOB TJ Turnov R 515087 0 Kč
TUR8650 3100 Krafková Lucie OOB TJ Turnov E 876522 0 Kč
TUR8153 4327 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 0 Kč
TUR9252 4653 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov R 2020750 0 Kč
TUR8354 5012 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 0 Kč
VAM8651 19948 Smutná Pavla OOB Vamberk C 9674 0 Kč
23P8500 6497 Wysocka Malwina (POL) OK!Sport Warszawa 886617 320 Kč
ZBM7951 1720 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 0 Kč
ZBM8459 19949 Tvarůžková Petra SK Žabovřesky Brno C 51765 0 Kč
ZBM8658 19950 Palasová Petra SK Žabovřesky Brno C 52330 0 Kč
ZBM8888 2220 Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno E 515450 0 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno R 995814 0 Kč
ZBM8966 2673 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 0 Kč
ZBM8989 2221 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno E 515488 0 Kč
ZBM9150 19951 Mezníková Lucie SK Žabovřesky Brno C 515151 0 Kč
ZBM9153 2430 Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno E 897391 0 Kč
ZBM9353 19826 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 7200316 0 Kč
ZBM9354 2326 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno R 1668661 0 Kč
SHK9352 19828 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové R 2051524 0 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 51176 0 Kč
SHK9251 5878 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové R 1008174 0 Kč
SHK9151 19953 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 0 Kč
SHK9051 3830 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové R 515425 0 Kč
SHK8550 19954 Ondřejová Dita Terezie OK Slavia Hradec Králové C 9915 0 Kč
SHK8152 2169 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové E 1398689 0 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 1008173 0 Kč
VBM8772 19955 Adamová Eva VSK Mendelu Brno C 52039 0 Kč
VBM8553 19824 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 0 Kč
PGP9053 19956 Ježková Dominika SK Praga C 51658 0 Kč
KAM8851 1223 Doležalová Monika OK Kamenice C 232409 0 Kč
LCE8951 2566 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 889305 0 Kč
LCE8151 19957 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 0 Kč
LCE9250 5467 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice C 889312 0 Kč
23P8950 3937 Miśkiewicz Martyna (POL) OK!Sport Warszawa 7200382 320 Kč
BOR9161 759 Burdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 0 Kč
BOR9051 1571 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor R 1602628 0 Kč
LPU8654 1260 Duchová Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 515102 0 Kč
LPU8752 2175 Hermanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice E 515136 0 Kč
LPU7951 2931 Klimplová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 1271279 0 Kč
LPU9053 2942 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 906217 0 Kč
LPU9351 19823 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice E 2011864 0 Kč
LPU8857 19958 Kolešová Helena OK Lokomotiva Pardubice C 253357 0 Kč
LPU9261 4559 Petráčková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 995792 0 Kč
LPU8454 19984 Petrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 998454 0 Kč
LPU8499 4724 Przyczková Michaela OK Lokomotiva Pardubice E 981834 0 Kč
LPU8359 6683 Škodová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 2025334 0 Kč
LPU8552 6072 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice E 2053588 0 Kč
LPU8357 1215 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 515126 0 Kč
DOB7956 19985 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 0 Kč
PHK8855 241 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 0 Kč
PHK8753 19986 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 897344 0 Kč
PHK9150 3061 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové R 887904 0 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 0 Kč
PHK8651 19987 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 9088 0 Kč
PHK8051 5982 Topinková Monika OK 99 Hradec Králové E 515494 0 Kč
PHK9154 6127 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové R 1008144 0 Kč
PHK8055 19988 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 0 Kč
PHK8951 865 Čepová Daniela OK 99 Hradec Králové R 1700076 0 Kč
LTU8451 19989 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 0 Kč
LTU8950 4558 Petrželová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 0 Kč
NPA8151 19959 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 7201810 0 Kč
NPA9051 5500 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 0 Kč
NPA9151 3161 Kubátová Zuzka SK LOB Nová Paka R 515421 0 Kč
ZBM8787 2330 Hrstková Vladěna SK Žabovřesky Brno E 7201204 0 Kč
25S9254 6075 Krajčíková Kristína   (SVK) KOB ATU Košice 2020726 320 Kč
31P9250 Dudzinska Paulina (POL) UKS ARKADY Raszkow 504412 320 Kč
25S9255 4415 Papugová Katarína (SVK) KOB ATU Košice 232225 320 Kč
3.30 km, 185 m, 18 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 320 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2061854 320 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 320 Kč
ZPV6777 Holinková Hana KOB ZPV Prostějov C 52587 320 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 320 Kč
73C7650 Širůčková Daniela xxx 2056292 320 Kč
LBE7451 Vildmonová Pavla TJ Lokomotiva Beroun C 434834 320 Kč
MFP7959 Králová Michaela VŠSK MFF UK Praha C 52139 320 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 320 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 320 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 320 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 5177 320 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 320 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 436445 320 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 320 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 53598 320 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 320 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 219278 320 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 320 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 320 Kč
LPU7958 Zitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 682608 320 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 320 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 320 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 320 Kč
OSN7853 Přibylová Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2023960 320 Kč
MOV7751 Švidrnochová Hana SKOB Ostrava C 436438 320 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 52223 320 Kč
NPA7852 Tauchmanová Ivana SK LOB Nová Paka C 2060300 320 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 320 Kč
BBM7850 Krejčiříková Nikol BETA URSUS Orienteering C 331476 480 Kč
3.10 km, 165 m, 18 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 320 Kč
EKP7257 Čečrdlová Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 320 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar VŠSK MFF UK Praha C 443075 320 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 320 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 320 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 320 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 320 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 109 320 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 53853 320 Kč
MFP6850 Forstová Lenka VŠSK MFF UK Praha C 410727 320 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 320 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 320 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 52453 320 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 53317 320 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 320 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 320 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 320 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 320 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 320 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 320 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 320 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 320 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8307 320 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 320 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 320 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 320 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 320 Kč
SHK6561 Teplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 9125 320 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 320 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9501 320 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 320 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 320 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 320 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 320 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 320 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 320 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 336724 320 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 9551 320 Kč
STH7351 Kalenská Kateřina SK Studenec C 410777 320 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OOB Vamberk C 2053570 320 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 4744 480 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 480 Kč
2.80 km, 160 m, 16 kontrol
(56)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 320 Kč
SCP6750 Šebková Helena OK Sparta Praha C 889283 320 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 320 Kč
VAM6767 Müllerová Zorka OOB Vamberk C 981805 320 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 320 Kč
TRI6957 Tesařová Bohumila TJ TŽ Třinec C 352350 320 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 320 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 320 Kč
AOP6753 Barcíková Renáta Orientační Běh Opava C 920695 320 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 320 Kč
SSU6951 Kašparová Ivana SK Severka Šumperk C 2032169 320 Kč
LLI6950 Fürstová Katka TJ Loko Liberec C 2032126 320 Kč
AOP6751 Hadačová Gabriela Orientační Běh Opava C 8810 320 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 320 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 320 Kč
AOP6551 Schusterová Martina Orientační Běh Opava C 416142 320 Kč
ZPV6666 Pilcová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 320 Kč
HLV6856 Končáková Kateřina KČT - OB Holešov C 416086 320 Kč
24D6650 Cruse Katrin (GER) SV Robotron Dresden 2035206 320 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 320 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 320 Kč
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 7200587 320 Kč
KRN6551 Bohunská Jana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52635 320 Kč
VAM6550 Kulová Jana OOB Vamberk C 416317 320 Kč
28P6851 Wolowczyk Mariola (POL) Saturn Piaseczno 1393099 320 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 320 Kč
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 682366 320 Kč
28P6802 Wolek Ewa (POL) Saturn Piaseczno 886676 320 Kč
TRI6851 Mizerová Jarmila TJ TŽ Třinec C 49377 320 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 320 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 320 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0000009932 320 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 52586 320 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 320 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 320 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 320 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 320 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7722 320 Kč
KAM6450 Klinkerová Jitka OK Kamenice C 7071964 320 Kč
KAM6850 Semíková Iva OK Kamenice C 2035702 320 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 320 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 320 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 320 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9310 320 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 320 Kč
LPU6859 Kaplanová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 224882 320 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 320 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 320 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 320 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 4146 320 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 320 Kč
SJI6951 Čechová Zuzana OK Jihlava C 980334 320 Kč
VBA6952 Šmelikova Barbora ŠK VAZKA Bratislava 307356 320 Kč
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 301647 320 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 320 Kč
33D6950 Eckardt Cornelia (GER) USV TU Dresden 690719 320 Kč
2.70 km, 160 m, 15 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 232490 320 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 320 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 320 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 320 Kč
TJH6451 Tichá Jana TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51925 320 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 320 Kč
KRN6451 Žaloudíková Marie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 352310 320 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 320 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 320 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 320 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 320 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 320 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OOB Vamberk C 9678 320 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232914 320 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 320 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OOB Vamberk C 9681 320 Kč
SNA6251 Vondráčková Zdeňka TJ START Náchod C 9608 320 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 320 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232618 320 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 320 Kč
LLI6351 Košková Vlasta TJ Loko Liberec C 410719 320 Kč
VAM6251 Smutná Jana OOB Vamberk C 9676 320 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 320 Kč
VSP6151 Michálková Jiřina USK Praha C 51734 320 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 320 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 320 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 320 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 320 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 320 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 320 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 320 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 320 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 320 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 320 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 320 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 320 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 320 Kč
2.50 km, 150 m, 14 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52090 320 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 8680 320 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 320 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 320 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 320 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 320 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 320 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8168 320 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 320 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 320 Kč
SKM5557 Strnadlová Zdeňka KOB Směr Kroměříž C 52206 320 Kč
SKM5851 Christovová Marie KOB Směr Kroměříž C 51307 320 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 320 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 320 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 320 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 320 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 320 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 320 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 320 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 320 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 320 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 320 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 320 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 53261 320 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 320 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 9692 320 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 320 Kč
DOK5950 Nováková Pavla OK Doksy C 886256 320 Kč
73D5959 Neumannová Petra (GER) Kippe Berzdorf 6449 240 Kč
2.30 km, 150 m, 14 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 250 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49821 250 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 250 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 51135 250 Kč
LBE5150 Tvrdková Eva TJ Lokomotiva Beroun C 303959 250 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 8162 250 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 250 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 250 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 8283 250 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 250 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 250 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 250 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 250 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 250 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 250 Kč
2.20 km, 135 m, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP4850 Novotná Ludmila TJ Opava C 52763 250 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 250 Kč
TRI4650 Gavendová Anna TJ TŽ Třinec C 49330 250 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 250 Kč
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 250 Kč
KON4589 Skoumalová Marie KOB Konice C 8903 250 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 51384 250 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 250 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 52178 250 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 4100 250 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 250 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 250 Kč
2.10 km, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 250 Kč
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 250 Kč
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 250 Kč
2.00 km, 13 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR3750 Langrová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8542 250 Kč
(78)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka A 9903301 0 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch TJ Loko Liberec A 7200375 0 Kč
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 2067347 0 Kč
KCK9907 Matěj Konečný KOB Český Krumlov C 2032119 0 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB TRETRA Praha B 442886 0 Kč
BRU0006 Volák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 2011790 0 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 0 Kč
TRI9807 Lanc Vojtěch TJ TŽ Třinec A 49315 0 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 0 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava B 331752 0 Kč
SSU9911 Kašpar Petr SK Severka Šumperk A 2069090 0 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 0 Kč
JPV9824 Kočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 0 Kč
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov A 7200370 0 Kč
JPV9919 Němeček Kryštof Oddíl OS SK Prostějov C 52484 0 Kč
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 2059757 0 Kč
ODV9805 Novák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 428285 0 Kč
ZPV0000 Jirka Mikuláš KOB ZPV Prostějov A 301599 0 Kč
ODV9800 Ondřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda B 361919 0 Kč
BRU0001 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 2032380 0 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc A 682370 0 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 0 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 0 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 0 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 0 Kč
28P9801 Besarab Genia (POL) Saturn Piaseczno 886675 320 Kč
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 361927 0 Kč
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor B 682362 0 Kč
28P9802 Mossakowski Wojtek (POL) Saturn Piaseczno 899027 320 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec B 49355 0 Kč
28P9800 Rutka Jan (POL) Saturn Piaseczno 886674 320 Kč
CHA9904 Bek Ondřej OK Chrastava C 2049592 0 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 0 Kč
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně B 2059738 0 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 897357 0 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 0 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027208 0 Kč
KSU9910 Dostál Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 0 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 0 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 0 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 0 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067337 0 Kč
KSU9800 Havlíček Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067334 0 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno A 7200360 0 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno B 410331 0 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno C 2054641 0 Kč
SHK9802 Hájek Jakub OK Slavia Hradec Králové A 232493 0 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 7202576 0 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 0 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 0 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 0 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 0 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201825 0 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2017682 0 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2070826 0 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 4370 0 Kč
BOR9900 Ullrich Jakub OK Jiskra Nový Bor A 2067250 0 Kč
BOR9802 Birnbaum Adam OK Jiskra Nový Bor B 682332 0 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 4372 0 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 0 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425543 0 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 0 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 0 Kč
PHK9904 Hůlek Matěj OK 99 Hradec Králové B 9831 0 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové B 9830 0 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové A 207870 0 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové B 224890 0 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9110998 0 Kč
LTU9801 Bendák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 681889 0 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí B 980351 0 Kč
51P9800 Jurczyk Maciej (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028220 320 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 0 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava B 7200364 0 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava B 2045309 0 Kč
TZL9901 Láznička Václav SKOB Zlín B 2059744 0 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 0 Kč
LCE9907 Plášek Pavel OOB TJ Slovan Luhačovice B 52703 0 Kč
31P9900 Niezgodka Piotr (POL) UKS ARKADY Raszkow 2016198 320 Kč
(61)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB TRETRA Praha A 51846 0 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga B 246900 0 Kč
ODV9700 Brázdil Petr TJ Aero Odolena Voda A 331087 0 Kč
JPV9717 Otruba Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov B 1007529 0 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 0 Kč
LLI9603 Fürst Matouš TJ Loko Liberec A 7003006 0 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava A 515123 0 Kč
HLV9732 Sedláček Ondřej KČT - OB Holešov A 7200377 0 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga A 681882 0 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 53354 0 Kč
TAP9602 Janáč Vašek KOB TRETRA Praha B 442860 0 Kč
STB9701 Wieczorek Marcin TJ Stadion Nový Bor B 1396722 0 Kč
LPM9702 Sova František OK Lokomotiva Plzeň B 361920 0 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 0 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 0 Kč
BBM9701 Drozd Michal BETA URSUS Orienteering B 331262 0 Kč
BBM9702 Konečný Daniel BETA URSUS Orienteering C 53271 0 Kč
PGP9604 Aster Tomáš SK Praga A 442871 0 Kč
SOP9601 Svoboda František OOB TJ Slezan Opava B 8727 0 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava A 1625050 0 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec B 49356 0 Kč
MAS9600 Frank Jiří KČT Aš B 301505 0 Kč
28P9700 Wolowczyk Michal (POL) Saturn Piaseczno 9200094 320 Kč
PVD9601 Novák Radek OOB TJ Sokol Pražák C 207869 0 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 1602625 0 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 232144 0 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 0 Kč
TJN9601 Picek Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1302800 0 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2067320 0 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 0 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín B 0002053542 0 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín A 0000004743 0 Kč
PGP9706 Ježek Ondřej SK Praga A 9005134 0 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga B 502088 0 Kč
TUR9603 Grätsch Markus OOB TJ Turnov B 9080057 0 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov A 995840 0 Kč
SSU9701 Vosáhlo Jan SK Severka Šumperk C 9005223 0 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno B 361957 0 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové A 1396847 0 Kč
SHK9604 Trejbal Václav OK Slavia Hradec Králové B 7003034 0 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice A 897360 0 Kč
KAM9700 Valášek Jiří OK Kamenice A 232245 0 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice A 889308 0 Kč
LCE9602 Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 889313 0 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering B 920686 0 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 0 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice B 426320 0 Kč
LPU9705 Kanta Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425577 0 Kč
LPU9609 Kaplan Martin OK Lokomotiva Pardubice B 887156 0 Kč
PHK9602 Horáček Petr OK 99 Hradec Králové A 2035705 0 Kč
PHK9700 Lucerski Maciek OK 99 Hradec Králové C 2053614 0 Kč
PHK9704 Růžička Adam OK 99 Hradec Králové A 682082 0 Kč
SSU9609 Mikula Jan SK Severka Šumperk A 433099 0 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 0 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň A 9572 0 Kč
SKM9601 Dvorský Petr KOB Směr Kroměříž B 2045216 0 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 7200584 0 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava A 7003044 0 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 0 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava A 7200366 0 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 480 Kč
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň A 7201192 0 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 0 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov A 1602630 0 Kč
SBR9501 Sklenář Martin SKOB Bruntál A 7200365 0 Kč
BBM9500 Záděra Pavel BETA URSUS Orienteering R 980371 0 Kč
28P9400 Parfianowicz Piotr (POL) Saturn Piaseczno 842659 320 Kč
28P9501 Wolowczyk Krzysztof (POL) Saturn Piaseczno 9200095 320 Kč
28P9500 Anc Kamil (POL) Saturn Piaseczno 899030 320 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka A 515144 0 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 995812 0 Kč
PZR9505 Málek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou A 330693 0 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk A 2027239 0 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232512 0 Kč
STH9402 Kučera Tomáš SK Studenec B 410774 0 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov R 888604 0 Kč
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov B 330671 0 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno A 1591995 0 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 0 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 0 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice R 920683 0 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice R 2017666 0 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 301112 0 Kč
ASU9547 Hraboš Matěj Magnus Orienteering R 7698697 0 Kč
ASU9505 Chmelař Martin Magnus Orienteering A 9988866 0 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 0 Kč
ASU9444 Minář Marek Magnus Orienteering E 920700 0 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno A 886825 0 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno A 886814 0 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor R 9200728 0 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 887928 0 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515487 0 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice A 1602634 0 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice B 207824 0 Kč
PHK9500 Dzioba Mateusz OK 99 Hradec Králové R 7200176 0 Kč
PHK9401 Kamenický Ondřej OK 99 Hradec Králové A 416203 0 Kč
51P9400 Jurczyk Tomasz (POL) UKS Sparta Czyżowice 7202777 320 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň B 2053589 0 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž A 53824 0 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň A 2025344 0 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž B 425530 0 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava B 682090 0 Kč
18D9500 Döllgast Moritz (GER) Post SV Dresden 1180295 320 Kč
ZBM9434 REINER Matthias SK Žabovřesky Brno C 0 Kč
ZBM9402 Pauser Jakob SK Žabovřesky Brno C 0 Kč
ZBM9431 BERGER Xander SK Žabovřesky Brno C 480 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga B 331157 480 Kč
(170)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL8508 8875 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín C 995797 0 Kč
LPM9202 19809 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň C 887626 0 Kč
EKP7702 19960 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 0 Kč
LLI7502 19961 Peterka Vojtěch TJ Loko Liberec C 515503 0 Kč
PTI8403 19962 Jirka Michal Sportovní klub Ptení C 52430 0 Kč
DOB8002 11120 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 0 Kč
LPM7820 Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 995848 0 Kč
DKP8306 11119 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka E 888608 0 Kč
TZL8301 12127 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 0 Kč
PGP8407 15178 Procházka Jan SK Praga E 515110 0 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 0 Kč
TRI9103 19806 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 920676 0 Kč
PGP8206 15181 Procházka Jan SK Praga C 886265 0 Kč
PGP8610 9499 Flašar Jan SK Praga R 887941 0 Kč
PGP6803 15108 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 0 Kč
JPV8201 19815 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 0 Kč
23P9000 8965 Dragowski Kuba (POL) OK!Sport Warszawa 504413 320 Kč
TBM7835 8255 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 515094 0 Kč
DKP7701 11933 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 0 Kč
CHT8001 19964 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 0 Kč
TAP8511 13173 Makovský Jakub KOB TRETRA Praha R 7778511 0 Kč
AOP9301 10299 Hadač Filip Orientační Běh Opava E 887157 0 Kč
TZL8601 15043 Polášek Jan SKOB Zlín C 52340 0 Kč
BBM7205 19965 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 0 Kč
TBM8201 12082 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 0 Kč
PGP6401 11136 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 0 Kč
19P9100 19695 Pachnik Wojciech (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 9109211 320 Kč
AOP9202 14032 Navrátil Boris Orientační Běh Opava R 515444 0 Kč
AOP9303 19442 Schuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 0 Kč
PGP8409 16065 Šedivý Jan SK Praga E 1406172 0 Kč
TZL8131 16494 Smola Michal SKOB Zlín E 515174 0 Kč
PGP8700 16949 Sysel Ctibor SK Praga R 52106 0 Kč
DOK8700 19966 Novák Daniel OK Doksy C 887924 0 Kč
PGP6501 11945 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 0 Kč
28P8700 13246 Marchuk Ilya (POL) Saturn Piaseczno 981642 320 Kč
DOB8737 19967 Hošek Radim KOB Dobruška C 301627 0 Kč
TZL9308 19807 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 0 Kč
AOV7900 17813 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 8881 0 Kč
MBM8740 18381 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 0 Kč
KRN8101 19816 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 0 Kč
PGP9103 12410 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 0 Kč
AOP7102 12019 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 52296 0 Kč
SNA8402 19818 Pýcha Lukáš TJ START Náchod C 9617 0 Kč
CHA7800 19968 Kadavý Petr OK Chrastava C 8188 0 Kč
18D8500 12607 Leibiger Janek (GER) Post SV Dresden 2023 320 Kč
SSU8841 12187 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 887940 0 Kč
SSU8802 15038 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 0 Kč
KRN8203 19810 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 0 Kč
RBK8605 19969 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 0 Kč
TAP8610 19970 Zajíc Vítězslav KOB TRETRA Praha C 515469 0 Kč
SJC8818 11876 Kodeda Štěpán Sportcentrum Jičín E 515176 0 Kč
PGP8202 12357 Laciga Radek SK Praga R 7003030 0 Kč
DOB9200 9048 Dutkowski Mikolaj KOB Dobruška R 1011992 0 Kč
SLA8002 19971 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 0 Kč
VLI7700 10769 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 0 Kč
VLI8901 19972 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 0 Kč
VLI8800 18563 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 0 Kč
KSU5801 18566 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 0 Kč
SJC8703 19973 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 0 Kč
SJC8006 11623 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 0000004298 0 Kč
SJC8202 19974 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín R 0000886288 0 Kč
SJC8104 12066 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 0007201777 0 Kč
SJC8102 13873 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 0000771771 0 Kč
SJC8309 18354 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 0007890000 0 Kč
SSU8243 12098 Král Václav SK Severka Šumperk C 52555 0 Kč
TUR7603 7261 Baier Martin OOB TJ Turnov R 7677777 0 Kč
TUR8103 9523 Fodor Petr OOB TJ Turnov R 981821 0 Kč
TUR8501 10721 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 0 Kč
TUR9001 10795 Hostaš Petr OOB TJ Turnov C 887159 0 Kč
TUR8801 10815 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 0 Kč
TUR8406 12087 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 0 Kč
TUR8700 19975 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 2035709 0 Kč
TUR8002 14454 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 0 Kč
TUR8900 19976 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 0 Kč
TUR8401 17895 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 0 Kč
TUR9100 18128 Wolf Daniel OOB TJ Turnov E 515499 0 Kč
TUR9301 19977 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov R 886823 0 Kč
23P8200 8986 Drągowski Piotr (POL) OK!Sport Warszawa 842664 320 Kč
PGP7601 13369 Matějů Luboš SK Praga R 682623 0 Kč
ZBM6708 15169 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 52008 0 Kč
ZBM8507 14599 Palas Jan SK Žabovřesky Brno E 500267 0 Kč
ZBM8511 8961 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 0 Kč
ZBM8721 18404 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 0 Kč
ZBM8833 19799 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 681876 0 Kč
ZBM8841 8435 Chromý Adam SK Žabovřesky Brno E 896975 0 Kč
ZBM8919 10320 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 890118 0 Kč
ZBM8923 11830 Klusáček Matěj SK Žabovřesky Brno R 303927 0 Kč
ZBM8928 18456 Zimmermann Jakub SK Žabovřesky Brno C 995810 0 Kč
ZBM9005 14322 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 515163 0 Kč
ZBM9101 18458 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno C 911220 0 Kč
ZBM9102 7924 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno R 888891 0 Kč
ZBM9300 18881 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno E 995849 0 Kč
ZBM9301 19808 Klusáček Jan SK Žabovřesky Brno R 899179 0 Kč
ZBM9302 19794 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno C 515462 0 Kč
SHK8702 18614 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové E 515483 0 Kč
SHK8406 11934 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 0 Kč
SHK8101 9052 Dwojak Wojciech OK Slavia Hradec Králové C 504052 320 Kč
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 9137 0 Kč
SHK7601 10606 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 0 Kč
SHK7309 11177 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové R 500878 0 Kč
VBM8801 7923 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 0 Kč
VBM7246 9680 Fučík Karel VSK Mendelu Brno R 720921 0 Kč
VBM8002 10589 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 0 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 0 Kč
AOP9001 19812 Melecký Martin Orientační Běh Opava C 920663 0 Kč
KAM6501 12083 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 0 Kč
KAM7600 14675 Pašek František OK Kamenice C 523000 0 Kč
PGP8301 10767 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 0 Kč
LCE7701 7496 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 0 Kč
LCE7835 10407 Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice R 995852 0 Kč
LCE7602 10789 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 0 Kč
LCE9301 19047 Hubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice E 682333 0 Kč
LCE8801 14846 Perůtka Jan OOB TJ Slovan Luhačovice R 52705 0 Kč
ASU9347 9583 Franko David Magnus Orienteering R 515103 0 Kč
ABM9202 13767 Mokrý Stanislav KOB ALFA Brno R 886812 0 Kč
ABM9211 19813 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 0 Kč
SHK7911 17998 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 0 Kč
BOR9007 12017 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor R 7003001 0 Kč
BOR9006 19978 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 0 Kč
PHK8101 14286 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 0 Kč
LPU9301 19979 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 0 Kč
LPU8701 9443 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 0 Kč
LPU9001 10809 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 0 Kč
LPU9036 11471 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 0 Kč
LPU9006 11798 Klapal Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515142 0 Kč
LPU8605 12641 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 1403417 0 Kč
LPU7710 12964 Lučan Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 515170 0 Kč
LPU9005 14296 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 515166 0 Kč
LPU9113 15180 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 0 Kč
LPU8304 16718 Štěrba Zbyněk OK Lokomotiva Pardubice C 500288 0 Kč
LPU8002 17500 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 0 Kč
LPU8208 18493 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice E 887920 0 Kč
PHK8602 7297 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 0 Kč
PHK7605 11407 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 0 Kč
PHK9104 11470 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové E 553445 0 Kč
PHK9101 12195 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 553441 0 Kč
PHK7901 12938 Losman Petr OK 99 Hradec Králové E 515420 0 Kč
PHK8802 14618 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 0 Kč
PHK9200 14896 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 515402 0 Kč
PHK7905 17236 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 9086 0 Kč
PHK7601 17806 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 0 Kč
PHK8900 19820 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 0 Kč
EKP7414 14462 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 0 Kč
VAM8401 19980 Veverka Tomáš OOB Vamberk C 9669 0 Kč
CHC8801 19981 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 0 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 0 Kč
NPA7502 14271 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 0 Kč
TTR7301 15210 Prášil Marek OOB Třebíč R 0000500580 0 Kč
CTB7902 10956 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 51833 0 Kč
44D9100 16048 Scott Toby (GER) OLV Steinberg 1207381 320 Kč
14S9200 14369 Ogden Matt (SWE) OK Linné 573777 320 Kč
LCE9001 16450 Slezák Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 515424 0 Kč
LCE9302 19822 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice R 553457 0 Kč
TZL8603 15166 Přibyl Bronislav SKOB Zlín C 53362 0 Kč
LCE8902 16449 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice R 515460 0 Kč
33D8500 12240 Kundisch Wieland (GER) USV TU Dresden 1985456 320 Kč
33D8400 14085 Neumann Josef (GER) USV TU Dresden 1984123 320 Kč
33D8100 Richter Friedmar (GER) USV TU Dresden 9003139 320 Kč
25S8704 12095 Krajčík Michal         (SVK) KOB ATU Košice 533306 320 Kč
PHK9110 19983 Azeb Karim OK 99 Hradec Králové C 553448 480 Kč
47A7306 Al Zeyoudi Seed (UAE) XUA UAE Military Team 440243 320 Kč
47A6408 Al Sheraifi Suhail (UAE) XUA UAE Military Team 440236 320 Kč
47A8406 Al Ktebi Khalid (UAE) XUA UAE Military Team 440249 320 Kč
47A8006 Al Kaabi Salem (UAE) XUA UAE Military Team 440245 320 Kč
47A8306 Al Yamahi Salem (UAE) XUA UAE Military Team 440256 320 Kč
47A8807 Al Mazrouei Rashed (UAE) XUA UAE Military Team 440248 320 Kč
47A8307 Al Hashmi Abdula Aziz (UAE) XUA UAE Military Team 440246 320 Kč
47A8107 Al Rubaei Mohammed (UAE) XUA UAE Military Team 440235 320 Kč
14S1400 15472 Ridefelt Albin (SWE) OK Linné 911123 480 Kč
LPU9307 19046 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 889299 480 Kč
3.90 km, 240 m, 21 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 320 Kč
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov C 7201205 320 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 331566 320 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 320 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 320 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9000 320 Kč
SCP7506 Fujáček Jan OK Sparta Praha C 53634 320 Kč
MFP7808 Král Aleš VŠSK MFF UK Praha C 887613 320 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 232139 320 Kč
VAM7501 Műller Kamil OOB Vamberk C 2049538 320 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 320 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 320 Kč
VLI7503 Pachner Pavel Slavia Liberec orienteering C 8298 320 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 320 Kč
SJC7701 Koťátko Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0000500264 320 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 320 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 51500 320 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9135 320 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 320 Kč
SHK7502 Jedlička Marek OK Slavia Hradec Králové C 1398688 320 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 320 Kč
SRK7503 Sedlák Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 995872 320 Kč
SRK7807 Potštejnský Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9525 320 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 320 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 320 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 920672 320 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 320 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9325 320 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 320 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 320 Kč
PHK7903 Potůček Michal OK 99 Hradec Králové C 2027202 320 Kč
PHK7702 Vítek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9526 320 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno C 888616 320 Kč
OSN7801 Přibyl Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2023952 320 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 52061 320 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 320 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 320 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 0000052246 320 Kč
TTR7502 Dvořáček Jiří OOB Třebíč C 0000052250 320 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000052240 320 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 52201 320 Kč
LPU7804 Kříž Libor OK Lokomotiva Pardubice C 780722 320 Kč
ZBM7540 Kasal Vít SK Žabovřesky Brno C 7770000 320 Kč
3.60 km, 225 m, 20 kontrol
(61)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV7100 Kaděra Pavel OB Havířov C 253120 320 Kč
PGP7101 Drbal Jan SK Praga C 52225 320 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 320 Kč
TUV7135 Žemlík Pavel SOK TJ Turnov C 8893 320 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 320 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 980374 320 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 320 Kč
DVP7304 Jandera Tomáš TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly C 232723 320 Kč
NEJ7300 Mareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 2067350 320 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 52778 320 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 320 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 320 Kč
TZL6808 Šidla Jan SKOB Zlín C 53367 320 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 320 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 1393031 320 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 307331 320 Kč
ONO7200 Ševčík Petr SKOB Ostrov C 7201768 320 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032382 320 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 320 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 320 Kč
TRI7401 Cienciala Martin TJ TŽ Třinec C 49319 320 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 428264 320 Kč
SSU7004 Kašpar Jaroslav SK Severka Šumperk C 2069100 320 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 601169 320 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 336767 320 Kč
KRN6808 Hošťálek Dan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52650 320 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 320 Kč
VPM7002 Mikeš Roman KOS Slavia Plzeň C 2051482 320 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 320 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 320 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 320 Kč
SSU7341 Sita Vratislav SK Severka Šumperk C 52573 320 Kč
KTA6901 Vébr Jiří SK Kotnov Tábor C 515484 320 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 320 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 320 Kč
CHA7000 Švancar Martin OK Chrastava C 8178 320 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 232959 320 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1302798 320 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 9974 320 Kč
VLI7400 Harazin Martin Slavia Liberec orienteering C 899176 320 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 320 Kč
VAM7401 Netopil Libor OOB Vamberk C 1700083 320 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 320 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 320 Kč
SNA7106 Macek Martin TJ START Náchod C 9390 320 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 320 Kč
SHK7002 Myslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 320 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 320 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 320 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav TJ Loko Liberec C 434598 320 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 320 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9500 320 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 320 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 320 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8411 320 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 320 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 320 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 320 Kč
BRM7201 Sokol Milan Sokol Burdych C 9625 320 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027222 320 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 681888 320 Kč
3.50 km, 225 m, 19 kontrol
(62)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP6700 Siegl Roman VŠSK MFF UK Praha C 443068 320 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 320 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 2045247 320 Kč
VAM6900 Müller Robert OOB Vamberk C 553456 320 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 320 Kč
SCP6700 Šebek Martin OK Sparta Praha C 889282 320 Kč
AOP6601 Barcík Peter Orientační Běh Opava C 920690 320 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 320 Kč
LLI6801 Fürst Aleš TJ Loko Liberec C 436961 320 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 320 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 995843 320 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 320 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 320 Kč
24D6600 Cruse Kay (GER) SV Robotron Dresden 2035204 320 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 320 Kč
33P6800 Cych Piotr (POL) Echo Twardogóra 1010100 320 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 416048 320 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 320 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 320 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 320 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 320 Kč
PEN6600 Vydra Ivan OK RECO Sport C 8185 320 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 320 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 320 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 320 Kč
STE6907 Petřivalský Marek SK SKI-OB Šternberk C 1004660 320 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 320 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 320 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 320 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 320 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 320 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 52284 320 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 320 Kč
TUR6602 Stárek Filip OOB TJ Turnov C 8218 320 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 320 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 320 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 320 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 320 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 320 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 307355 320 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 320 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 320 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 232879 320 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 320 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 320 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 320 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 232255 320 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9378 320 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 320 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 320 Kč
SCP6901 Rakovec Michal OK Sparta Praha C 1700085 320 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 320 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416285 320 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 320 Kč
KUO6901 Procházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 320 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 320 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 320 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2059751 320 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OOB Vamberk C 9111166 320 Kč
33D6500 Gossel Heiko (GER) USV TU Dresden 990002 320 Kč
33D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 2032226 320 Kč
25S6001 Pollák Jozef (SVK) KOB ATU Košice 920651     320 Kč
3.30 km, 195 m, 18 kontrol
(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 320 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 320 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 320 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 320 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 320 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 320 Kč
TZL6309 Láznička Robert SKOB Zlín C 53368 320 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 320 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 320 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 320 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 320 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 320 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 320 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 320 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 320 Kč
TJH6401 Tichý Martin TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51929 320 Kč
HLV6321 Končák Jaroslav KČT - OB Holešov C 53856 320 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515497 320 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 320 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 320 Kč
MFP6301 Forst Libor VŠSK MFF UK Praha C 303939 320 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 52498 320 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 320 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 320 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 320 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 320 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 320 Kč
28P6300 Wolowczyk Marek (POL) Saturn Piaseczno 1393090 320 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 320 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 320 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 320 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52063 320 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 320 Kč
PEN6201 Kořínek Zdeněk OK RECO Sport C 7762 320 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 320 Kč
BZR6301 Rajnošek Zdeněk Bratrstvo Ždárských vrchů C 52963 320 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 320 Kč
TJN6249 Šmaus Ivan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8270 320 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 320 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 320 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 320 Kč
23P6400 Pędowski Wojciech (POL) OK!Sport Warszawa 1399038 320 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 320 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 320 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 320 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice 995804 320 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 51673 320 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 52678 320 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 320 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 320 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 320 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 320 Kč
BOR6101 Müller Ota OK Jiskra Nový Bor C 8449 320 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 320 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9649 320 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9231 320 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 9369 320 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 320 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 320 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 320 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 320 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 320 Kč
VIC6403 Kůstka Marek OB Vizovice C 425423 320 Kč
25S6302 Papuga František (SVK) KOB ATU Košice 307290     320 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 480 Kč
3.30 km, 190 m, 17 kontrol
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 320 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 320 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 320 Kč
MOV5803 Ryšavý Jiří SKOB Ostrava C 52776 320 Kč
23P5900 Drągowski Robert (POL) OK!Sport Warszawa 887222 320 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 320 Kč
LPM5800 Šilhavý Miroslav OK Lokomotiva Plzeň C 51153 320 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 320 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 410158 320 Kč
KRN5901 Bohunský Vladimír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52634 320 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 320 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OOB Vamberk C 9599 320 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 320 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 320 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 571221 320 Kč
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 591019 320 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 320 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 320 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 8167 320 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 320 Kč
MOV5801 Petr Václav SKOB Ostrava C 52980 320 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 320 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 320 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 320 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 320 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 320 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 320 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 320 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 320 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 320 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 320 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 320 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 416300 320 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 320 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 320 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 320 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 320 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 320 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 320 Kč
TZL5806 Lanc Marian SKOB Zlín C 53897 320 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 320 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 320 Kč
PHK5902 Vykysalý Miroslav OK 99 Hradec Králové C 9457 320 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 320 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 320 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9063 320 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 320 Kč
75P5600 Hornik Zbigniew (POL) Hornik 553475 320 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 320 Kč
33D5400 Kundisch Diethard (GER) USV TU Dresden 7777777 320 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 480 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 49614 480 Kč
3.00 km, 180 m, 18 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 250 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 250 Kč
MKP5100 Liberský Mirko SK GORDIC Praha Kačerov C 51693 250 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 250 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 250 Kč
TBM5004 Sponar Jan KOS TJ Tesla Brno C 53295 250 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 250 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 250 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 250 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 250 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 250 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 9725 250 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 250 Kč
TBM5103 Uhmann Petr KOS TJ Tesla Brno C 53251 250 Kč
VRB5404 Kolář Leopold Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 52538 250 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 250 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 250 Kč
CHA5100 Barták Jiří OK Chrastava C 8161 250 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 250 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 250 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 250 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 4214 250 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 250 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8302 250 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 250 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 250 Kč
VSP5200 Laciga Zdeněk USK Praha C 7003050 250 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 250 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 250 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 250 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 886284 250 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 250 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 250 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 0 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 250 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 250 Kč
61C5300 nechyba jiri Stara Hut 04276 250 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 250 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 250 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 250 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 250 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 250 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 250 Kč
73D5400 Kairies Helmut (GER) Kippe Berzdorf 2207 187 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 375 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9328 375 Kč
2.80 km, 170 m, 16 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 250 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 250 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 250 Kč
SCH4701 Jirásek Jaroslav TJ Skalka Cheb C 7890 250 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 250 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 250 Kč
OOP4800 Novotný Stanisl TJ Opava C 52762 250 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 250 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 250 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8999 250 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 250 Kč
LBE4900 Tvrdek Vojtěch TJ Lokomotiva Beroun C 51283 250 Kč
34P4800 Edward Bartkowiak (POL) WKS Grunwald Poznań 412412 250 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 250 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 250 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 250 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 8235 250 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 250 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 250 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 250 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 250 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 52171 250 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 250 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 250 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 0000009948 250 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 250 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8351 250 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 250 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 250 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 250 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 250 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 250 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 53217 250 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 250 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 250 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 250 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 250 Kč
33D4000 Conrad Helmut (GER) USV TU Dresden 7501901 250 Kč
2.70 km, 155 m, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 250 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 250 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 250 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53230 250 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 331289 250 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 250 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 250 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 250 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 250 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 250 Kč
47S4300 Šmelík Ľudo (SVK) TJ Rapid Bratislava 207812 250 Kč
PHK4101 Rychlý Rudolf OK 99 Hradec Králové C 9823 250 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 375 Kč
2.30 km, 145 m, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 250 Kč
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 250 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 250 Kč
VRL3601 Zemánek Bohumil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8963 250 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 250 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 250 Kč
BOR3601 Langr Jan OK Jiskra Nový Bor C 8541 250 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 250 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 250 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 250 Kč
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 250 Kč
2.20 km, 100 m, 7 kontrol
(78)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0404 Peterka Jakub TJ Loko Liberec C 51201 120 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov B 515058 120 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 120 Kč
OOL0203 Petřivalský Bernat SK Haná orienteering C 421859 120 Kč
OOL0501 Petřivalský Arnau SK Haná orienteering C 421860 120 Kč
OOL0800 Petřivalský Nil SK Haná orienteering C 2051491 120 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 120 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice C 2049536 120 Kč
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 120 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 120 Kč
UOL7150 Horká Soňa SOB Olomouc C 2060240 120 Kč
SBR0501 Vlach Timik SKOB Bruntál C 410731 120 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc C 1398997 120 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno B 53247 120 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 120 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec C 7200590 120 Kč
28P6800 Antonowicz Jerzy (POL) Saturn Piaseczno 504405 120 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov B 51808 120 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 120 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 120 Kč
PEN8950 Vydrová Markéta OK RECO Sport C 8180 120 Kč
HAV0001 Lužný Martin OB Havířov 336792 120 Kč
MFP0507 Král Adam VŠSK MFF UK Praha C 51835 120 Kč
KRN5809 Žaloudík Jiří KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52638 120 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2011812 120 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 120 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 120 Kč
VLI7650 Harazinová Radka Slavia Liberec orienteering C 49387 120 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 120 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering C 2043610 120 Kč
BRU9950 Krejcarová Anežka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425515 120 Kč
BRU0351 Krejcarová Bára Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032373 120 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk C 2035723 120 Kč
VSP0405 Baldrián Tomáš USK Praha C 9200730 120 Kč
VSP0751 Baldriánová Eva USK Praha C 888639 120 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 120 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 120 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 120 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 120 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 120 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové C 410782 120 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 120 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 405991 120 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9496 120 Kč
ABM6502 Obrátil Miroslav KOB ALFA Brno 361974 120 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 120 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor C 4360 120 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín 2070831 120 Kč
LPU7957 Lučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 515134 120 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov C 52484 120 Kč
MOV0451 Švidrnochová Eliška SKOB Ostrava C 436422 120 Kč
BRU1451 Hejtmánková Iva Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 425527 120 Kč
BRU1401 Valtar Luděk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 425510 120 Kč
6PC0000 Novotný Petr Neregistrovaný - Novotný zapůjčit 160 Kč
TZL1401 Graubner Tadeáš SKOB Zlín 08601 120 Kč
TZL1451 Graubnerová Kamila SKOB Zlín 08602 120 Kč
TZL1402 Graubner Mikuláš SKOB Zlín 1400430 120 Kč
TZL1452 Batani Valentina SKOB Zlín 08605 120 Kč
TZL1453 Batani Valeria SKOB Zlín 08608 120 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 52549 120 Kč
CHC8552 Pavlová Petra K.O.B. Choceň C 2011852 120 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž B 253379 120 Kč
24P8800 Twaruszka Michał (POL) Slask O-Team 222881 120 Kč
HOR4701 Arnold Jindřich TJ Jiskra Hořice C 9009 120 Kč
KTA7151 Svobodová Martina SK Kotnov Tábor C 2025203 120 Kč
KTA0151 Svobodová Anna SK Kotnov Tábor B 682635 120 Kč
AOV9550 Fukalová Martina OOB TJ Baník Ostrava B 416152 120 Kč
TUV8551 Zítková Michaela SOK TJ Turnov C 120 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 120 Kč
NNN1451 Monika Kaněrová Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 160 Kč
JHB9107 Kopic Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4630 120 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2073747 120 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 120 Kč
ZBM8661 Jiráčková Jana SK Žabovřesky Brno C 1234321 120 Kč
CHT7351 Ďoubalíková Veronika OOB SK Chrast C 9361 120 Kč
CHT6002 Ďoubalík Petr OOB SK Chrast C 336716 120 Kč
CHT0153 Ďoubalíková Marie OOB SK Chrast C 339541 120 Kč
CHT0351 Ďoubalíková Lenka OOB SK Chrast C 331686 120 Kč
4.10 km, 270 m, 23 kontrol
(110)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0001 Melichar Petr TJ Loko Liberec B 1398996 120 Kč
PTI8771 Boháčová Lucie Sportovní klub Ptení C 8829 120 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 120 Kč
SCP9250 Šebková Jana OK Sparta Praha C 2025359 120 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 120 Kč
LPM8803 Popule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň C 236982 120 Kč
MFP0103 Siegl Matyáš VŠSK MFF UK Praha B 7201196 120 Kč
ODV6950 Brázdilová Radka TJ Aero Odolena Voda C 331382 120 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 120 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 120 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín B 53831 120 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 120 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering B 2056262 120 Kč
TRI7700 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec C 7200588 120 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec B 7200589 120 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 120 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 320286 120 Kč
DKP9350 Svobodná Tereza Oddíl OB Kotlářka C 9953699 120 Kč
OOL7406 Al Abduli Jamal SK Haná orienteering C 440242 120 Kč
OOL5906 Ibrahim Khamis SK Haná orienteering C 440241 120 Kč
XHK9100 Chmelař Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové 7003041 120 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 120 Kč
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52077 120 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 120 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 53537 120 Kč
RBK9355 Hegerová Petra SK Radioklub Blansko C 219245 120 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 120 Kč
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 52714 120 Kč
ADA8400 Tejkal Pavel OOB Spartak Adamov 49867 120 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 303940 120 Kč
VPM9250 Veselá Anna KOS Slavia Plzeň C 301402 120 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín B 218974 120 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 120 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416840 120 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 120 Kč
TJN8002 Vančura Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51234 120 Kč
TJN9105 Večeřa Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232641 120 Kč
STH8951 Viková Vendula SK Studenec C 8889 120 Kč
LLI9801 Košek Jan TJ Loko Liberec C 253141 120 Kč
LLI5903 Košek Ladislav TJ Loko Liberec C 410732 120 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2025357 120 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 120 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 120 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056281 120 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín B 0002053545 120 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB TRETRA Praha B 361961 120 Kč
VSP0050 Lacigová Marie USK Praha C 53596 120 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 120 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 232334 120 Kč
SHK8253 Jedličková Adéla OK Slavia Hradec Králové C 1398687 120 Kč
SMB9051 Pološčuková Lucie SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49977 120 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub TJ Loko Liberec B 2032105 120 Kč
LLI0203 Bradáč David TJ Loko Liberec B 2032132 120 Kč
KAM9350 Mrázová Pavla OK Kamenice C 515447 120 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 120 Kč
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 120 Kč
CET7801 Betlach Michal TJ Loko Česká Třebová C 2058466 120 Kč
LCE8751 Vlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 52675 120 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 120 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52707 120 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 219257 120 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 120 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 232872 120 Kč
DKP9154 Svobodná Madla Oddíl OB Kotlářka C 887944 120 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 2027245 120 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 120 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 9241 120 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 120 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9832 120 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové C 9824 120 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 120 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 9837 120 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 120 Kč
BRM8451 Sokolová Tereza Sokol Burdych C 426338 120 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany 889279 120 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice 336375 120 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 120 Kč
CHC8851 Pěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 120 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava B 336770 120 Kč
24P8750 Wysocka Olga (POL) Slask O-Team 222889 120 Kč
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 2059750 120 Kč
SJC8801 Špicar Petr Sportcentrum Jičín C 9998 120 Kč
ROU9351 Šinovská Kristýna SKOB Roudnice nad Labem C 428267 120 Kč
33D8650 Rickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 445644 120 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 180 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 180 Kč
LPU Vlčovská Zdenka OK Lokomotiva Pardubice 08089 120 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 120 Kč
SHK8051 Toužilová Martina OK Slavia Hradec Králové C 9165 120 Kč
KRN8651 Bohunská Jana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52636 120 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 51470 120 Kč
SRK8905 Pátek Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9498 120 Kč
47A8207 Al Mteiri Ahmed (UAE) XUA UAE Military Team 440207 120 Kč
47A8106 Al Shehhi Mohammed (UAE) XUA UAE Military Team 440254 120 Kč
47A8206 Al Kaabi Mubark (UAE) XUA UAE Military Team 440255 120 Kč
47A7706 Al Qaydi Ali (UAE) XUA UAE Military Team 440258 120 Kč
47A8806 Juma Abdalla (UAE) XUA UAE Military Team 440244 120 Kč
47A8506 Al Murshdi Ahmed (UAE) XUA UAE Military Team 440247 120 Kč
47A8407 Al Suwaidi Yousuf (UAE) XUA UAE Military Team 440237 120 Kč
47A8707 Al Matroosh Omar (UAE) XUA UAE Military Team 440238 120 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 180 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB Start Blansko C 811213 120 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 180 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 2051488 180 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 180 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 180 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 180 Kč
PGP8455 Horová Klára SK Praga C 51659 180 Kč
VIC8931 Panovec Jan OB Vizovice C 52349 180 Kč
SBK8501 Jiráček Josef KOB Start Blansko 52363 120 Kč
celkem přihlášených: 1450, vklad: 228372 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.