Přihlášky závodu: Sedmihoří 2014

Datum:
04.07.2014
Místo konání:
louka u obce Mířkov
Pořadatel:
LPM - OK Lokomotiva Plzeň
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     LINIE     P3     P6    
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
EKP0551 Pecková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 51600 Ano Ano Ano 240 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 Ano Ano Ano 240 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 Ano Ano Ano 240 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec C 553451 Ano Ano Ano 240 Kč
NEJ0450 Ziebová Veronika TJ Jiskra Nejdek C 2056284 Ano Ano Ano 240 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 Ano Ano Ano 240 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446447 Ano Ano Ano 240 Kč
MLA0551 Postránská Adéla MLOK Mariánské Lázně C Ne Ano Ano 180 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice C 434803 Ano Ano Ano 240 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 Ano Ano Ano 240 Kč
MAS0450 Křížková Marie KČT Aš C 301516 Ne Ano Ano 180 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš C 434596 Ano Ano Ano 240 Kč
NNN2004 Kosobudová Katka Neregistrovaní (NNN) 2025207 Ano Ano Ano 240 Kč
VPM0455 Mikešová Julie KOS Slavia Plzeň C Ne Ano Ano 240 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
EKP0353 Náměstková Radka VŠTJ Ekonom Praha C 981849 Ano Ano Ano 240 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha C 2067977 Ano Ano Ano 240 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 49632 Ano Ano Ano 240 Kč
MAS0250 Křížová Daniela KČT Aš C 301510 Ano Ano Ano 240 Kč
MAS0352 Petříková Adéla KČT Aš C 4455 Ano Ano Ano 240 Kč
NEJ0350 Nádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek C 2035733 Ano Ano Ano 240 Kč
NEJ0250 Marešová Klára TJ Jiskra Nejdek B 2067349 Ano Ano Ano 240 Kč
NEJ0352 Urbančíková Nela TJ Jiskra Nejdek C 232226 Ano Ano Ano 240 Kč
OTK0350 Riesslerová Eliška OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331701 Ano Ano Ano 240 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 410782 Ano Ano Ano 240 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice B 2017667 Ne Ano Ano 180 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 Ano Ano Ano 240 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 Ano Ano Ano 240 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš C 2045303 Ano Ano Ano 240 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš C 2045307 Ne Ne Ano 90 Kč
17U0351 Chernykh Zoya (UKR) Orienta-Opal 727408 Ano Ano Ano 240 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
EKP0154 Náměstková Denisa VŠTJ Ekonom Praha C 981844 Ano Ano Ano 240 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7863 Ano Ano Ano 240 Kč
DOB0051 Peterová Jana KOB Dobruška A 897364 Ano Ano Ano 240 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB TRETRA Praha B 361961 Ano Ano Ano 240 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2073747 Ano Ano Ano 240 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 416343 Ano Ano Ano 240 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 425545 Ano Ano Ano 240 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 Ano Ano Ano 240 Kč
MAS0051 Lučanová Barbora KČT Aš B 301514 Ano Ano Ano 240 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek B 2035737 Ano Ano Ano 240 Kč
NEJ0150 Nádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek B 2056275 Ano Ano Ano 240 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 Ano Ano Ano 240 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice B 7090701 Ano Ano Ano 240 Kč
KRL0052 Mudrová Lenka Kometa Kralovice C 2020708 Ano Ano Ano 240 Kč
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 Ano Ano Ano 240 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice B 436964 Ne Ano Ano 180 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 Ano Ano Ano 240 Kč
KTA0151 Svobodová Anna SK Kotnov Tábor B 682635 Ano Ano Ano 240 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno B Ano Ano Ano 240 Kč
OCB0051 Ash Kristina OC České Budějovice B 410400 Ano Ano Ano 240 Kč
16U0151 Moiseeva Tanya (UKR) Gorelov 2040814 Ano Ano Ano 240 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ROU9951 Kyselová Nela SKOB Roudnice nad Labem C 434804 Ano Ano Ano 390 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 Ano Ano Ano 390 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SJH Jindřichův Hradec B 420443 Ano Ano Ano 390 Kč
ZVO9852 Zimmerová Kateřina OB SK Zvole B 886274 Ano Ano Ano 390 Kč
ZVO9851 Hájková Eliška OB SK Zvole B 2031363 Ano Ano Ano 390 Kč
VPM9950 Doležalová Dorotka KOS Slavia Plzeň C 434819 Ano Ne Ano 260 Kč
MAS9853 Pelcová Tereza KČT Aš C 416189 Ano Ano Ano 390 Kč
DKP9950 Illnerová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 9888 Ano Ano Ano 390 Kč
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 2067348 Ano Ano Ano 390 Kč
KUL9950 Glöcknerová Anna KOB Ústí nad Labem C zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
KUL9850 Vostřelová Pavlína KOB Ústí nad Labem C zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 Ano Ano Ano 390 Kč
KSU9853 Švancárová Veronika Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2011813 Ano Ano Ano 390 Kč
LLI9854 Fürstová Anna TJ Loko Liberec B 2056306 Ano Ano Ano 390 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 Ano Ano Ano 390 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 Ano Ano Ano 390 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 Ne Ano Ano 260 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha B 2021848 Ano Ano Ano 390 Kč
DOR9850 Kovalčíková Taťána OK Dobříš C 2044900 Ano Ano Ano 390 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 Ne Ne Ano 130 Kč
VPM9852 Mikešová Adéla KOS Slavia Plzeň B 2042520 Ano Ano Ano 390 Kč
KTA9951 Svobodová Jana SK Kotnov Tábor B 682657 Ano Ano Ano 390 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 Ano Ano Ano 390 Kč
LLI9651 Štičková Anna TJ Loko Liberec A 7200361 Ano Ano Ano 390 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 Ano Ano Ano 390 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň A 7201819 Ano Ano Ano 390 Kč
KSU9799 Smrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897348 Ano Ano Ano 390 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice A 7140196 Ano Ano Ano 390 Kč
VPM9751 Hlinovská Johana KOS Slavia Plzeň B 2035166 Ano Ano Ano 390 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 Ano Ano Ano 390 Kč
VPM9753 Šafrhansová Lucie KOS Slavia Plzeň B 2060399 Ano Ano Ano 390 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 2073746 Ano Ano Ano 390 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 Ano Ano Ano 390 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU9657 Kulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardubice A 887635 Ano Ano Ano 390 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 Ano Ano Ano 390 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové R 995893 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno R 2020737 Ano Ano Ano 390 Kč
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 51798 Ano Ano Ano 390 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 995813 Ano Ano Ano 390 Kč
PGP7951 Darmovzalová Lenka SK Praga C 981843 Ano Ano Ano 390 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka R 9999888 Ano Ano Ano 390 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 682690 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU7951 Klimplová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 1271279 Ano Ano Ano 390 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice R 515153 Ano Ano Ano 390 Kč
DOB8971 Přecechtělová Tereza KOB Dobruška C 8564 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU8752 Hermanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice E 515136 Ano Ano Ano 390 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 Ano Ano Ano 390 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 320286 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU8359 Škodová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 2025334 Ano Ano Ano 390 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 51568 Ano Ano Ano 390 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 Ano Ano Ne 260 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB TRETRA Praha C 416010 Ano Ano Ano 390 Kč
TAP8854 Gabrovská Lucie KOB TRETRA Praha C 888854 Ano Ano Ano 390 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 887927 Ano Ano Ano 390 Kč
RBK9355 Hegerová Petra SK Radioklub Blansko C 219245 Ano Ano Ano 390 Kč
JES8651 Ottová Terezka OK Rakovník C 301662 Ano Ano Ano 390 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 2023812 Ano Ano Ano 390 Kč
SJH9451 Benešová Jana SJH Jindřichův Hradec R 920682 Ano Ano Ano 390 Kč
PGP8556 Spurná Martina SK Praga E 995832 Ano Ano Ano 390 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 Ano Ano Ano 390 Kč
DKP8759 Setínková Eva Oddíl OB Kotlářka C 8946 Ne Ano Ano 260 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 Ano Ano Ano 390 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 Ano Ano Ano 390 Kč
KSU9393 Janů Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886267 Ano Ano Ano 390 Kč
SJC8951 Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0000051180 Ano Ano Ano 390 Kč
DKP8256 Košťálová Petra Oddíl OB Kotlářka C 1407425 Ano Ano Ano 390 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 Ne Ano Ano 260 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 Ano Ano Ano 390 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice A 428250 Ano Ano Ano 390 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 Ano Ano Ano 390 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB TRETRA Praha C 232132 Ano Ano Ano 390 Kč
AOP9450 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava R 515074 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM8888 Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno E 515450 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM8989 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno E 515488 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 7200316 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno R 1668661 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno E 9201069 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 9201068 Ano Ano Ano 390 Kč
SSU8951 Kuncová Eliška SK Severka Šumperk C 7003039 Ano Ano Ano 390 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM8787 Hrstková Vladěna SK Žabovřesky Brno E 7201204 Ano Ano Ano 390 Kč
TAP9054 Zajícová Markéta KOB TRETRA Praha C 361934 Ano Ano Ano 390 Kč
VPM8787 Doležalová Vendula KOS Slavia Plzeň C 995858 Ano Ano Ano 390 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 Ano Ano Ano 585 Kč
2IC8900 Dadáková Zuzana DK Ne Ano Ano 390 Kč
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LLI7551 Peterková Viktorie TJ Loko Liberec C 51205 Ano Ano Ne 260 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 52370 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9333 Ano Ano Ano 390 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 Ano Ano Ano 390 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 Ano Ano Ano 390 Kč
SKV8951 Ondrová Kateřina TJ Slovan Karlovy Vary C 416217 Ano Ano Ano 390 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU8453 Baštová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 9221 Ano Ano Ano 390 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 Ano Ano Ano 390 Kč
TUR8750 Jirků Martina OOB TJ Turnov C 8221 Ano Ano Ano 390 Kč
SMB9051 Pološčuková Lucie SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49977 Ano Ano Ano 390 Kč
SCP8656 Skripniková Petra OK Sparta Praha C 53159 Ano Ano Ano 390 Kč
KON7975 Krtičková Michaela KOB Konice C 8897 Ano Ano Ano 390 Kč
KUL8150 Budilová Jana KOB Ústí nad Labem zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 Ano Ano Ano 390 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 Ano Ano Ano 390 Kč
KTA8851 Zemanová Lenka SK Kotnov Tábor C 232351 Ano Ano Ano 390 Kč
ONO9250 Urbánková Kateřina SKOB Ostrov C 9200731 Ano Ano Ano 390 Kč
PLU8450 Pullmanová Daniela TJ SOKOL Plumlov zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 Ano Ano Ano 390 Kč
SHK8550 Ondřejová Dita Terezie OK Slavia Hradec Králové C 9915 Ano Ano Ano 390 Kč
VBM8254 Štefková Lucie VSK Mendelu Brno C 2060230 Ano Ano Ano 390 Kč
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067339 Ano Ano Ano 390 Kč
KSU7373 Smrčková Věra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 420414 Ano Ano Ano 390 Kč
LDC8652 Pavlásková Alena KOB Děčín C 8350 Ano Ano Ano 390 Kč
DKP9152 Prouzová Jitka Oddíl OB Kotlářka C 49823 Ano Ano Ano 390 Kč
SJC8551 Procházková Zuzana Sportcentrum Jičín C 0000009969 Ano Ano Ano 390 Kč
44C8550 Špinková Markéta Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8158 Štoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 9880 Ano Ano Ano 390 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 Ano Ano Ano 390 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 Ano Ano Ano 390 Kč
LPM9353 Zayats Inna OK Lokomotiva Plzeň C 51161 Ano Ano Ne 260 Kč
TAP8751 Batobolotová Balzhima KOB TRETRA Praha C 416007 Ano Ano Ano 390 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM9160 Mervartová Kristýna SK Žabovřesky Brno 897388 Ano Ano Ano 585 Kč
ZBP8150 Bolinová Hana OOB SK Zbraslav C 361992 B Ano Ano Ano 585 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 Ano Ano Ano 390 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 Ano Ano Ano 390 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 Ano Ano Ano 390 Kč
EKP7351 Náměstková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 336734 Ano Ano Ano 390 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 Ano Ano Ano 390 Kč
VIC7658 Fukátková Miroslava OB Vizovice C 253155 Ano Ano Ano 390 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232536 Ano Ano Ano 390 Kč
LBE7451 Vildmonová Pavla TJ Lokomotiva Beroun C 434834 Ano Ano Ano 390 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 416110 Ano Ano Ano 390 Kč
MLA6754 Bínová Kathrin MLOK Mariánské Lázně C 416172 Ano Ano Ano 390 Kč
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň C 2060390 Ano Ano Ano 390 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9503 Ano Ano Ano 390 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 Ne Ano Ne 130 Kč
SKV7952 Savičová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 331490 Ano Ne Ano 260 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 Ano Ano Ano 390 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany 889279 Ano Ano Ano 390 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBP7654 Sedláčková Jana OOB SK Zbraslav C 53590 Ne Ano Ano 260 Kč
NEJ7450 Marešová Marcela TJ Jiskra Nejdek C 232207 Ano Ano Ano 390 Kč
SKV7752 Dítkova Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 Ano Ano Ano 390 Kč
MLA7450 Postránská Radka MLOK Mariánské Lázně C Ne Ano Ano 260 Kč
LPM7352 Ledererová Kamila OK Lokomotiva Plzeň C 2042546 Ne Ano Ano 260 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8857 Ano Ano Ano 390 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 53598 Ano Ano Ano 390 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 Ano Ano Ano 390 Kč
ONO7650 Ševčíková Olga SKOB Ostrov C 8678 Ano Ano Ano 390 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 51627 Ano Ano Ano 390 Kč
NPA7852 Tauchmanová Ivana SK LOB Nová Paka C 2060300 Ano Ano Ano 390 Kč
MLA7750 Fišáková Hana MLOK Mariánské Lázně C 301474 Ano Ano Ne 260 Kč
JES7451 Kotásková Jana OK Rakovník C 237528 Ano Ano Ano 390 Kč
MLA6651 Kamarytová Martina MLOK Mariánské Lázně C 232210 Ano Ano Ano 390 Kč
KSH7755 Šustrová Hana OB Kašperské Hory C 416183 Ano Ano Ano 390 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 Ano Ano Ano 0 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ROU7050 Kyselová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2043619 Ano Ano Ano 390 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 Ano Ano Ano 390 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 Ano Ano Ano 390 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 Ano Ano Ano 390 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 219278 Ano Ano Ano 390 Kč
LTU6452 Paurová Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2060203 Ano Ano Ano 390 Kč
14U7050 Bezruchko Olena (UKR) OK Carnika 1300202 Ano Ano Ano 390 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 Ano Ano Ano 390 Kč
KAD7250 Jandová Lenka Originální Vivalín Team Kadaň C 301670 Ano Ano Ano 390 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 Ano Ano Ano 390 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 Ano Ano Ano 390 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 Ano Ano Ano 390 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 Ano Ano Ano 390 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 Ano Ano Ano 390 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 109 Ano Ano Ano 390 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU7053 Žáková Marcela OK Lokomotiva Pardubice C 425554 Ano Ano Ano 390 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 682085 Ano Ano Ano 390 Kč
HAV7250 Proboszová Zuzana OB Havířov C 416157 Ano Ano Ano 390 Kč
HAV6652 Opletalová Pavlína OB Havířov C 49306 Ano Ano Ano 390 Kč
KSU7299 Hudosová Gabriela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056283 Ano Ano Ano 390 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 Ano Ano Ano 390 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 Ano Ano Ano 390 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 Ano Ano Ano 390 Kč
TJN7350 Berková Květa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232629 Ano Ano Ano 390 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 Ano Ano Ano 390 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 Ano Ano Ano 390 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 Ano Ano Ano 390 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 Ano Ano Ano 390 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 Ano Ano Ano 390 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 Ano Ano Ano 390 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 Ne Ano Ano 260 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 Ano Ano Ano 390 Kč
VPM7051 Beránková Lenka KOS Slavia Plzeň C 2042504 Ne Ano Ano 260 Kč
KTA7151 Svobodová Martina SK Kotnov Tábor C 2025203 Ano Ano Ano 390 Kč
VPM7453 Mikešová Simona KOS Slavia Plzeň C zapůjčit Ne Ano Ano 430 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ROU6650 Svobodová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 Ano Ano Ano 390 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 Ano Ano Ano 390 Kč
PGP6751 Hasalová Jana SK Praga C 232361 Ano Ano Ano 390 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 Ano Ano Ano 390 Kč
VAM6550 Kulová Jana OOB Vamberk C 416317 Ano Ano Ano 390 Kč
VAM6767 Müllerová Zorka OOB Vamberk C 981805 Ano Ano Ano 390 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 Ano Ano Ano 390 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 Ano Ano Ano 390 Kč
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 301647 Ano Ano Ano 390 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 Ano Ano Ano 390 Kč
TJH6451 Tichá Jana TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51925 Ano Ano Ano 390 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 Ano Ano Ano 390 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 Ano Ano Ano 390 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 438611 Ano Ano Ano 390 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 Ano Ano Ano 390 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7722 Ano Ano Ano 390 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 Ano Ano Ano 390 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 Ano Ano Ano 390 Kč
LCV5550 Mágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 Ne Ano Ano 260 Kč
NEJ6950 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek C 301416 Ano Ano Ano 390 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 Ano Ano Ano 390 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 Ano Ano Ano 390 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 Ne Ano Ne 130 Kč
14U6950 Usenko Elena (UKR) OK Carnika 1601783 Ano Ano Ano 390 Kč
LLI6950 Fürstová Katka TJ Loko Liberec C 2032126 Ano Ano Ano 390 Kč
SJI6951 Čechová Zuzana OK Jihlava C 980334 Ano Ano Ano 390 Kč
12H6950 Németh Ágnes (HUN) Tipo Orienteering Club 339831 Ano Ano Ano 390 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 Ano Ano Ano 390 Kč
MLA6657 Macurová Jana MLOK Mariánské Lázně C 301485 Ne Ne Ano 130 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 Ano Ne Ano 260 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 07965 Ano Ne Ne 195 Kč
MLA6851 Kuncová Dana MLOK Mariánské Lázně C 7877 Ne Ne Ano 130 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 Ano Ano Ano 390 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232914 Ano Ano Ano 390 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 Ano Ano Ano 390 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 Ano Ano Ano 390 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 Ano Ano Ano 390 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 Ano Ano Ano 390 Kč
MLA6256 Šmejkalová Karla MLOK Mariánské Lázně C 416187 Ano Ano Ano 390 Kč
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 Ano Ano Ano 390 Kč
14U6350 Bronykova Larysa (UKR) OK Carnika 1302715 Ano Ano Ano 390 Kč
SKV6451 Šplinarová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 237532 Ano Ano Ne 260 Kč
LDC6051 Stibalová Věra KOB Děčín C 8344 Ano Ano Ano 390 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 Ano Ano Ano 390 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 Ano Ano Ano 390 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 Ano Ano Ano 390 Kč
17U7054 Sologubova Elena (UKR) Orienta-Opal 1301477 Ano Ano Ano 390 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 Ano Ano Ano 390 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 Ano Ano Ano 390 Kč
VPM5950 Doležalová Liběna KOS Slavia Plzeň C 434836 Ano Ne Ano 260 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 8680 Ano Ano Ano 390 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 Ano Ano Ano 390 Kč
KSH5751 Patáková Mária OB Kašperské Hory C 232257 Ano Ano Ano 390 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 Ano Ano Ano 390 Kč
SKV5551 Kubátová Lenka TJ Slovan Karlovy Vary C 237549 Ano Ano Ano 390 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 Ano Ano Ano 390 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 Ano Ano Ano 390 Kč
VSP5850 Soukupová Michaela USK Praha C 232190 Ano Ano Ano 390 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 Ano Ano Ano 390 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 Ano Ano Ano 390 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SBK5251 Kolaříková Věra KOB Start Blansko C 49685 Ano Ano Ano 240 Kč
FJI5252 Podhorská Věra SK FREE Jihlava C 232900 Ano Ano Ano 240 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49821 Ano Ano Ano 240 Kč
SKV5352 Savičová Irena TJ Slovan Karlovy Vary C 51136 Ne Ano Ne 90 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 Ano Ano Ano 240 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 8283 Ano Ano Ano 240 Kč
DCE5250 Paulová Mirka KOB Dobřichovice C 53597 Ano Ano Ano 240 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 Ano Ano Ano 240 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 Ano Ano Ano 240 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 51135 Ano Ano Ano 240 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 Ano Ano Ano 240 Kč
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 Ano Ano Ano 240 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 Ano Ano Ano 240 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 4100 Ano Ano Ano 240 Kč
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 Ano Ano Ano 240 Kč
VPM4350 Beránková Pavla KOS Slavia Plzeň C 330650 Ne Ano Ano 180 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 Ano Ano Ano 240 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZAK0400 Kašpar Vojtěch OK Netopýr Zákupy C 448931 Ano Ano Ano 240 Kč
ZAK0401 Kašpar Štěpán OK Netopýr Zákupy C 448932 Ano Ano Ano 240 Kč
CEL0400 Tomášek Adam TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301567 Ano Ano Ano 240 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec C 420435 Ano Ano Ano 240 Kč
VPM0501 Hasman Jakub KOS Slavia Plzeň C 2042516 Ano Ano Ano 240 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 Ano Ano Ano 240 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary C 51738 Ano Ano Ano 240 Kč
MAS0800 Mála Matyáš KČT Aš C 2026162 Ano Ano Ano 240 Kč
ONO0500 Huk Michael SKOB Ostrov C 232201 Ano Ano Ano 240 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava C 361999 Ano Ano Ano 240 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava C 2061841 Ano Ano Ano 240 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov C 2051506 Ano Ano Ano 240 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč C 0000051771 Ano Ano Ano 240 Kč
VSP0405 Baldrián Tomáš USK Praha C 9200730 Ano Ano Ano 240 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha C 232616 Ano Ano Ano 240 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš C 2042521 Ano Ano Ano 240 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 Ano Ano Ano 240 Kč
DOR0508 Španěl Benedikt OK Dobříš C 2045318 Ano Ano Ano 240 Kč
DOR0407 Španěl Vojtěch OK Dobříš C 2045304 Ano Ano Ano 240 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 Ano Ano Ano 240 Kč
MLA0502 Janoch Samuel MLOK Mariánské Lázně C 416180 Ano Ano Ano 240 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň C 1400429 Ano Ano Ano 240 Kč
KSH0501 Šustr Ondřej OB Kašperské Hory C 232270 Ano Ano Ano 240 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LLI0404 Peterka Jakub TJ Loko Liberec C 51201 Ano Ano Ano 240 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 51461 Ano Ano Ano 240 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno B 888640 Ano Ano Ano 240 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň B 2040515 Ano Ano Ano 240 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 Ano Ano Ano 240 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga C 231948 Ano Ano Ano 240 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 Ano Ano Ano 240 Kč
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov B 301500 Ano Ano Ano 240 Kč
NEJ0300 Tokár Radim TJ Jiskra Nejdek B 2049567 Ano Ano Ano 240 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058486 Ano Ano Ano 240 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice B 995899 Ne Ano Ano 180 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 Ano Ano Ano 240 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 Ano Ano Ano 240 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha C 2032107 Ano Ano Ano 240 Kč
MAS0302 Vendelberger Tomáš KČT Aš C 2026165 Ano Ano Ano 240 Kč
MAS0201 Křížek Josef KČT Aš C 301507 Ne Ano Ano 180 Kč
MAS0301 Křížek Filip KČT Aš C 301509 Ne Ano Ano 180 Kč
DOR0303 Nigrin Matouš OK Dobříš C 2067311 Ano Ano Ano 240 Kč
ONO0200 Ševčík Daniel SKOB Ostrov C 301493 Ano Ano Ano 240 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň B 2058525 Ano Ano Ano 240 Kč
KSH0201 Šustr Antonín OB Kašperské Hory C 416181 Ano Ano Ano 240 Kč
LPM0300 Weissar Samuel OK Lokomotiva Plzeň C 301713 Ano Ano Ne 180 Kč
17U0302 Chernykh Misha (UKR) Orienta-Opal 895753 Ano Ano Ano 240 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem B 2023957 Ano Ano Ano 240 Kč
CEL0100 Tomášek Ondřej TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301562 Ano Ano Ano 240 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 443078 Ano Ano Ano 240 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň B 2042514 Ano Ano Ano 240 Kč
LPU0003 Žák Michal OK Lokomotiva Pardubice C 232604 Ano Ano Ano 240 Kč
NEJ0002 Vecko Jan TJ Jiskra Nejdek B 20736710 Ano Ano Ano 240 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 Ano Ano Ano 240 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 Ano Ano Ano 240 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha B 2020707 Ano Ano Ano 240 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 Ano Ano Ano 240 Kč
VSP0101 Puchalský Jan USK Praha C 2021836 Ne Ano Ano 180 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 995867 Ano Ano Ano 240 Kč
VPM0102 Hlinovský Ondřej KOS Slavia Plzeň C 2035167 Ne Ano Ano 180 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava B 2075680 Ano Ano Ano 240 Kč
OTK0001 Panovec Kryštof OOB TJ Jiskra Otrokovice B 331216 Ano Ano Ano 240 Kč
JES0001 Rosenbaum Ondřej OK Rakovník C 237524 Ano Ano Ano 240 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 7895 Ne Ano Ano 180 Kč
16U0102 Kopylov Kolya (UKR) Gorelov zapůjčit Ano Ano Ano 300 Kč
JPV0101 Dadák Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2045211 Ne Ano Ano 270 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 Ano Ano Ano 390 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga B 7201194 Ano Ano Ano 390 Kč
LLI0001 Melichar Petr TJ Loko Liberec B 1398996 Ano Ano Ano 390 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7201758 Ano Ano Ano 390 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 331503 Ano Ano Ano 390 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 Ano Ano Ano 390 Kč
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 2067347 Ano Ano Ano 390 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 Ano Ano Ano 390 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 Ano Ano Ano 390 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067337 Ano Ano Ano 390 Kč
DOR9800 Bambousek Jan OK Dobříš C 2045301 Ano Ano Ano 390 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové B 9830 Ano Ano Ano 390 Kč
MLA9800 Macura Vít MLOK Mariánské Lázně C 416179 Ne Ne Ano 130 Kč
KTA9901 Vébr Jiří SK Kotnov Tábor B 5299 Ano Ne Ne 130 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LLI9802 Melichar Vojtěch TJ Loko Liberec A 7200375 Ano Ano Ano 390 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB TRETRA Praha A 51846 Ano Ano Ano 390 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 Ano Ano Ano 390 Kč
KTA9701 Růta Vojtěch SK Kotnov Tábor B 887614 Ano Ano Ano 390 Kč
LLI9603 Fürst Matouš TJ Loko Liberec A 7003006 Ano Ano Ano 390 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 53537 Ano Ano Ano 390 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 Ano Ano Ano 390 Kč
MAS9600 Frank Jiří KČT Aš B 301505 Ano Ano Ano 390 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 Ano Ano Ano 390 Kč
TZL9601 Sadílek Jan SKOB Zlín B 53126 Ano Ano Ano 390 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň A 9572 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno B 361957 Ano Ano Ano 390 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 7200584 Ano Ano Ano 390 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 995812 Ano Ano Ano 390 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 Ano Ano Ano 390 Kč
LBE9501 Kolář Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 446364 Ano Ano Ano 390 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga B 331157 Ano Ano Ano 390 Kč
(90)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ROU9301 Svoboda Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 301695 Ano Ano Ano 390 Kč
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška C 2027232 Ano Ano Ne 260 Kč
DKP8308 Havlůj František Oddíl OB Kotlářka C 889278 Ano Ano Ano 390 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín R 886288 Ano Ano Ano 390 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 Ano Ano Ano 390 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka E 888608 Ano Ano Ano 390 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 301627 Ano Ano Ano 390 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch TJ Loko Liberec C 515503 Ano Ano Ano 390 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB TRETRA Praha R 7778511 Ano Ano Ano 390 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 2042527 Ano Ano Ano 390 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové E 515420 Ano Ano Ano 390 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 Ano Ano Ano 390 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB TRETRA Praha C 515433 Ano Ano Ano 390 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 Ano Ano Ano 390 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 886513 Ano Ano Ano 390 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 7230 Ano Ano Ano 390 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 52296 Ano Ano Ano 390 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 Ano Ano Ano 390 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB TRETRA Praha C 887637 Ano Ano Ano 390 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 Ano Ne Ano 260 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga A 681882 Ano Ano Ano 390 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 Ano Ano Ano 390 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB TRETRA Praha C 515469 Ano Ano Ano 390 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 Ano Ano Ano 390 Kč
ABM9202 Mokrý Stanislav KOB ALFA Brno R 886812 Ano Ano Ano 390 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov R 7677777 Ano Ano Ano 390 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 Ano Ano Ano 390 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 Ano Ano Ano 390 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 Ano Ano Ano 390 Kč
SCP7901 Skripnik Štěpán OK Sparta Praha C 8878 Ano Ano Ano 390 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 Ano Ano Ano 390 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 Ano Ano Ano 390 Kč
MAS8200 Redlich Tomáš KČT Aš C 9097 Ano Ano Ano 390 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 Ano Ano Ano 390 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 Ano Ano Ano 390 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga R 682623 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 Ano Ano Ano 390 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 Ano Ne Ne 130 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 Ano Ano Ano 390 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 Ano Ano Ano 390 Kč
VPM8201 Rauch Stanislav KOS Slavia Plzeň C 887624 Ano Ano Ano 390 Kč
VPM8001 Anděl Robert KOS Slavia Plzeň C 887623 Ano Ano Ne 260 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 Ano Ano Ano 390 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 Ano Ano Ano 390 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno A 886814 Ano Ano Ano 390 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 336746 Ano Ano Ano 390 Kč
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 9137 Ano Ano Ano 390 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 Ano Ano Ano 390 Kč
VBM8403 Kozumplík Aleš VSK Mendelu Brno C 49841 Ano Ano Ano 390 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 Ano Ano Ano 390 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 Ano Ano Ano 390 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 Ano Ano Ano 390 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 Ano Ano Ano 390 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 Ano Ano Ano 390 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 Ano Ano Ano 390 Kč
VPM8701 Václavík Jan KOS Slavia Plzeň C 2031375 Ano Ano Ano 390 Kč
TTR7301 Prášil Marek OOB Třebíč R 0000500580 Ano Ano Ano 390 Kč
VPM8501 Rauch Tomáš KOS Slavia Plzeň C 887625 Ne Ano Ano 260 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice B 232267 Ano Ano Ano 390 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice A 897360 Ano Ano Ano 390 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 Ano Ano Ano 390 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 Ano Ano Ano 390 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice R 920683 Ano Ano Ano 390 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 53667 Ano Ano Ano 390 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň B 2053589 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 52008 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM8928 Zimmermann Jakub SK Žabovřesky Brno C 995810 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno C 911220 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno R 888891 Ano Ano Ano 390 Kč
XBM7103 Janas Petr PELL´S ABND RACING TEAM C 7201200 Ne Ne Ano 130 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 Ano Ano Ne 260 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 Ano Ano Ano 390 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM9103 Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno C 995802 Ano Ano Ano 390 Kč
TAP8706 Cikhardt Jakub KOB TRETRA Praha C 361988 Ano Ano Ano 390 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 920699 Ano Ano Ano 390 Kč
ASU9445 Dvořáček Radek Magnus Orienteering A 682344 Ano Ano Ano 390 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 Ano Ano Ano 390 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 Ne Ano Ano 260 Kč
TUR8402 Brož Marek OOB TJ Turnov C 887618 Ano Ano Ano 585 Kč
17U7003 Malinovskij Stepan (UKR) Orienta-Opal 773377 Ano Ano Ano 390 Kč
VPM8449 Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň C 995860 Ano Ano Ano 390 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 2051488 Ano Ano Ano 585 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 Ano Ne Ne 195 Kč
VPM8203 Tesař Daniel KOS Slavia Plzeň C 434814 Ano Ano Ano 390 Kč
VPM8549 Bouchal Radek KOS Slavia Plzeň C 9357 Ano Ne Ano 390 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 Ano Ano Ano 390 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 Ano Ano Ano 390 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 Ano Ano Ano 390 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 Ano Ano Ano 390 Kč
HAV8608 Preissler Adam OB Havířov C 2023963 Ano Ano Ano 390 Kč
NNN8500 Smejkal Martin Neregistrovaní (NNN) 436948 Ano Ano Ano 390 Kč
KTA9201 Hudeček Petr SK Kotnov Tábor C 410750 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 Ano Ano Ano 390 Kč
KVS8100 Bubela Tomáš SKOB Kobra Vsetín C 7867 Ano Ano Ano 390 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 Ne Ano Ano 260 Kč
KON7931 Krtička Jan KOB Konice C 2067929 Ano Ano Ano 390 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB TRETRA Praha C 442867 Ano Ano Ano 390 Kč
TAP8301 Kutálek Jan KOB TRETRA Praha C 442878 Ano Ano Ano 390 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 Ano Ano Ano 390 Kč
PLU8001 Melcher Ota TJ SOKOL Plumlov C 2067968 Ano Ano Ano 390 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 Ano Ano Ano 390 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 Ano Ano Ano 390 Kč
SKV8101 Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 7200904 Ano Ano Ano 390 Kč
LDC7501 Pavlásek Jiří KOB Děčín C 222665 Ano Ano Ano 390 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 Ano Ano Ne 260 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232512 Ano Ano Ano 390 Kč
KAM9305 Prášek Přemysl OK Kamenice C 410392 Ano Ano Ano 390 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 Ano Ano Ano 390 Kč
SCP8200 Procházka Tomáš OK Sparta Praha C 515114 Ano Ano Ano 390 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 Ano Ano Ano 390 Kč
KTA6901 Vébr Jiří SK Kotnov Tábor C 515484 Ano Ano Ano 390 Kč
MLA9205 Kamaryt Michal MLOK Mariánské Lázně C 232227 Ano Ano Ano 390 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 Ano Ano Ano 390 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 Ano Ano Ano 390 Kč
TJP7800 Beneš Michal TJ Sokol Troja C 232897 Ano Ano Ano 390 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 Ano Ano Ano 390 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 2060391 Ano Ano Ano 390 Kč
TBM7611 Nečas David KOS TJ Tesla Brno C 682073 Ano Ano Ano 390 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9811 Ano Ano Ano 390 Kč
37S7200 Vladimir Fujak (SVK) Kysucke Nove Mesto 425448 Ne Ano Ano 260 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 Ano Ano Ne 260 Kč
MFP7602 Kučera Petr VŠSK MFF UK Praha C 515076 Ano Ano Ano 390 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 682072 Ano Ano Ano 390 Kč
NEJ7300 Mareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 2067350 Ano Ano Ano 390 Kč
NEJ7000 Nádeníček Josef TJ Jiskra Nejdek C 232230 Ano Ano Ano 390 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 Ano Ano Ano 390 Kč
KSU7401 Smrček Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067333 Ano Ano Ano 390 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 Ano Ano Ano 390 Kč
LPM7504 Černý Miroslav OK Lokomotiva Plzeň C 49637 Ano Ano Ano 390 Kč
KRL7201 Fišar Miroslav Kometa Kralovice C 51474 Ne Ano Ano 260 Kč
KAM7101 Hankovec Petr OK Kamenice C 995898 Ano Ano Ano 390 Kč
MAS7800 Křížek Filip KČT Aš 301726 Ne Ano Ano 260 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 Ano Ano Ano 390 Kč
ONO7200 Ševčík Petr SKOB Ostrov C 7201768 Ano Ano Ano 390 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 Ano Ano Ano 390 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 Ne Ano Ano 260 Kč
VPM6301 Kurz Zdeněk KOS Slavia Plzeň C 301463 Ano Ano Ano 390 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP7101 Drbal Jan SK Praga C 52225 Ano Ano Ano 390 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 Ano Ano Ano 390 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 Ano Ano Ano 390 Kč
HAV7100 Kaděra Pavel OB Havířov C 253120 Ano Ano Ano 390 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 Ano Ano Ano 390 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 2053543 Ano Ano Ano 390 Kč
LBE6800 Karmazín Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 52975 Ano Ano Ano 390 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 Ano Ano Ano 390 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 Ano Ano Ano 390 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 336767 Ano Ano Ano 390 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 Ano Ano Ano 390 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 Ano Ano Ano 390 Kč
KUL7000 Glöckner Michal KOB Ústí nad Labem C zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
KAM6901 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 51498 Ne Ano Ano 260 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 Ano Ano Ano 390 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 Ano Ano Ano 390 Kč
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 Ano Ano Ano 390 Kč
12H6900 Dankó István (HUN) Tipo Orienteering Club 45132 Ano Ano Ano 390 Kč
12H7000 Molnár Attila (HUN) Tipo Orienteering Club 701224 Ano Ano Ano 390 Kč
LPM7001 Jiroušek Petr OK Lokomotiva Plzeň C 301721 Ne Ano Ne 130 Kč
VPM7002 Mikeš Roman KOS Slavia Plzeň C 2051482 Ne Ano Ano 390 Kč
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 Ano Ano Ano 390 Kč
TRI6800 Bruk Slavomír TJ TŽ Třinec C 49378 Ano Ano Ano 390 Kč
VAM6900 Müller Robert OOB Vamberk C 553456 Ano Ano Ano 390 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 Ano Ano Ano 390 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SJH Jindřichův Hradec C 331598 Ano Ano Ano 390 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 Ano Ano Ano 390 Kč
MLA6708 Bína Pavel MLOK Mariánské Lázně C 232231 Ano Ano Ano 390 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 Ano Ano Ano 390 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 Ano Ano Ano 390 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 2045247 Ano Ano Ano 390 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 Ano Ano Ano 390 Kč
NEJ6500 Zieba Jaroslav TJ Jiskra Nejdek C 232206 Ne Ne Ano 130 Kč
OTK6800 Riessler Otto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433092 Ano Ano Ano 390 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 Ano Ano Ano 390 Kč
DKP6704 Velichkov Petar Oddíl OB Kotlářka C 2070840 Ano Ano Ano 390 Kč
VPM5009 Blažek Jiří KOS Slavia Plzeň C 253118 Ne Ano Ano 260 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 Ne Ano Ne 130 Kč
VBM6900 Hrouda Petr VSK Mendelu Brno C 53735 Ano Ano Ano 390 Kč
LLI6801 Fürst Aleš TJ Loko Liberec C 436961 Ano Ano Ano 390 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 Ano Ano Ano 390 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 Ano Ano Ano 390 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 Ano Ano Ano 390 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 Ano Ano Ano 390 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 52293 Ano Ano Ano 390 Kč
KAM6604 Šafka Jan OK Kamenice C 51745 Ano Ano Ano 390 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 Ano Ano Ano 390 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 Ano Ano Ano 390 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 Ano Ano Ano 390 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 Ano Ano Ano 390 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9378 Ano Ano Ano 390 Kč
MLA5903 Macura Jaroslav MLOK Mariánské Lázně C 301486 Ne Ne Ano 130 Kč
VPM6904 Kroupa Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2060396 Ne Ne Ano 130 Kč
MLA6404 Kamaryt Miloš MLOK Mariánské Lázně C 336705 Ano Ano Ano 390 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk 446412 Ano Ano Ano 390 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 232255 Ano Ano Ano 390 Kč
NNN0002 Květoň Vladimír Neregistrovaní (NNN) 446412 Ano Ano Ano 390 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 Ano Ano Ano 390 Kč
MLA6601 Kunc Petr MLOK Mariánské Lázně C 7878 Ne Ne Ano 130 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 Ano Ano Ano 390 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 Ano Ano Ano 390 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 Ano Ano Ano 390 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 51571 Ano Ano Ano 390 Kč
VAM6100 Kula Jiří OOB Vamberk C 51465 Ano Ano Ano 390 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 Ano Ano Ano 390 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 Ano Ano Ano 390 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 Ano Ano Ano 390 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 Ano Ano Ano 390 Kč
TJH6401 Tichý Martin TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51929 Ano Ano Ano 390 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 416300 Ano Ano Ano 390 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 2031360 Ano Ano Ano 390 Kč
14U6300 Kostiantyn Bezruchko (UKR) OK Carnika 1300281 Ano Ano Ano 390 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 Ano Ano Ano 390 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 Ano Ano Ano 390 Kč
ROV6001 Kadaňka Jiří OK Zubří C 49897 Ano Ano Ano 390 Kč
SJH6201 Havlík Milan SJH Jindřichův Hradec C 231209 Ano Ano Ano 390 Kč
14U6100 Gladkyy Olexandr (UKR) OK Carnika 1302714 Ano Ano Ano 585 Kč
TEP6100 Šubrt Jiří Tempo Praha C 07986 Ne Ano Ne 130 Kč
14U6400 Usenko Alexander (UKR) OK Carnika 1008091 Ano Ano Ano 390 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 Ano Ano Ano 390 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 Ano Ano Ano 390 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052238 Ano Ano Ano 390 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 Ano Ano Ano 390 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 Ano Ano Ano 390 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 Ano Ano Ano 390 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 51673 Ano Ano Ano 390 Kč
SCH6101 Vlach Miroslav TJ Skalka Cheb C 246813 Ne Ano Ano 260 Kč
17U7005 Chernykh Sergey (UKR) Orienta-Opal 1404992 Ano Ano Ano 390 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 Ano Ano Ano 390 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 501246 Ano Ano Ano 390 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 Ano Ano Ano 390 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 Ano Ano Ano 390 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 Ano Ano Ano 390 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 571221 Ano Ano Ano 390 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 Ano Ano Ano 390 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 Ano Ano Ano 390 Kč
KAD4701 Janda Josef Originální Vivalín Team Kadaň C 301667 Ano Ano Ano 390 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 Ano Ano Ano 390 Kč
MLA5701 Michalec Jan MLOK Mariánské Lázně C 7881 Ano Ano Ano 390 Kč
JES4601 Otta Pavel OK Rakovník C 301666 Ano Ano Ano 390 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 Ano Ano Ano 390 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 Ano Ano Ano 390 Kč
LCV5000 Mágr Zdeněk TJ Lokomotiva Chomutov C 301718 Ne Ano Ano 260 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 Ano Ano Ano 390 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 Ano Ano Ano 390 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 Ano Ano Ano 390 Kč
LDC5701 Stibal Ivan KOB Děčín C 8337 Ano Ano Ano 390 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 Ano Ano Ano 390 Kč
SKV5203 Kubát Jaroslav TJ Slovan Karlovy Vary C 51137 Ano Ano Ano 390 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 Ano Ano Ano 390 Kč
TJN5605 Táborský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8250 Ano Ano Ano 390 Kč
VSP5600 Soukup Václav USK Praha C 232045 Ano Ano Ano 390 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 Ano Ano Ano 390 Kč
VPM4502 Beránek Petr KOS Slavia Plzeň C 330530 Ne Ano Ano 260 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2042530 Ne Ne Ano 130 Kč
MOV5801 Petr Václav SKOB Ostrava C 52980 Ano Ano Ano 390 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 Ano Ano Ano 240 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB Start Blansko C 49683 Ano Ano Ano 240 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 Ano Ano Ano 240 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 Ano Ano Ano 240 Kč
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 Ano Ano Ano 240 Kč
BOV5200 Herdegen Ondřej TJ Baník Ostrava OKD C 232614 Ano Ano Ano 240 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 Ano Ano Ano 240 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 Ano Ano Ano 240 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 Ano Ano Ano 240 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 4214 Ano Ano Ano 240 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 Ano Ano Ano 240 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 Ano Ano Ano 240 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 Ano Ano Ano 240 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 Ano Ano Ano 240 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 Ano Ano Ano 240 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 Ano Ano Ano 240 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 Ano Ano Ano 240 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 Ano Ano Ano 240 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 Ano Ano Ano 360 Kč
VSP5203 Polák Zdeněk USK Praha C 51740 Ne Ne Ano 135 Kč
SCH5301 Schejbal Ladislav TJ Skalka Cheb C 232373 Ne Ano Ano 270 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 53730 Ano Ano Ano 240 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 Ano Ano Ano 240 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 7901 Ano Ano Ano 240 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 Ano Ano Ano 240 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 Ano Ano Ano 240 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 52171 Ano Ano Ano 240 Kč
ONO4201 Lisý Jan SKOB Ostrov C 301501 Ano Ano Ano 240 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 Ano Ano Ano 240 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 49813 Ano Ano Ano 240 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 Ano Ano Ano 240 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 Ano Ano Ano 240 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52616 Ano Ano Ano 240 Kč
CST4601 Šafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 Ano Ano Ano 240 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 Ano Ano Ano 240 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 Ano Ano Ano 240 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 Ano Ano Ano 240 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 Ano Ano Ano 360 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 331289 Ano Ano Ano 240 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 Ano Ano Ano 240 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 Ano Ano Ano 240 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 Ano Ano Ano 240 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 Ano Ano Ano 240 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 Ano Ano Ano 240 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 Ano Ano Ano 240 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 Ano Ano Ano 50 Kč
KSU0707 Mareček Libor Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49318 Ano Ano Ano 50 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 Ano Ano Ano 50 Kč
KON0750 Krtičková Ester KOB Konice C 8908 Ano Ano Ano 50 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9324 Ano Ano Ano 50 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2045223 Ano Ano Ano 50 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 Ano Ano Ano 50 Kč
PGP0651 Přibíková Agáta SK Praga C 303955 Ne Ne Ano 20 Kč
NEJ0801 Šilhan Vojta TJ Jiskra Nejdek 232215 Ne Ano Ano 40 Kč
NEJ0951 Hnízdilová Barbora TJ Jiskra Nejdek 232228 Ne Ano Ano 40 Kč
OTK0500 Riessler Štěpán OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426385 Ano Ano Ano 50 Kč
MLA0900 Postránský Adam MLOK Mariánské Lázně C Ne Ano Ano 40 Kč
KON0888 Otrubová Karolína KOB Konice C 52482 Ano Ano Ano 50 Kč
DKP0750 Štoková Sofie Oddíl OB Kotlářka C Ano Ano Ano 50 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 0000000118 Ano Ano Ano 50 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 Ano Ano Ano 50 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 Ano Ano Ano 50 Kč
MAS0501 Křížek Ivo KČT Aš 301728 Ne Ano Ano 40 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš 2044893 Ano Ano Ano 50 Kč
DKP1000 van Dongen Tim Oddíl OB Kotlářka C 51142 Ne Ano Ano 40 Kč
LPM1050 Pilařová Marie OK Lokomotiva Plzeň 8855 Ne Ano Ne 20 Kč
TBM0002 Štěpán Vodrážka KOS TJ Tesla Brno 53252 Ne Ano Ano 50 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 Ano Ano Ano 50 Kč
EKP0756 Náměstková Aneta VŠTJ Ekonom Praha C 1403429 Ano Ano Ano 50 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 2053544 Ano Ano Ano 50 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 Ano Ano Ano 50 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420434 Ano Ano Ano 50 Kč
ZBP0700 Sedláček Martin OOB SK Zbraslav zapůjčit Ne Ano Ano 80 Kč
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 Ano Ano Ano 50 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 Ano Ano Ano 50 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 140 Ano Ano Ano 50 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 Ano Ano Ano 50 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 51550 Ano Ano Ano 50 Kč
VSP0751 Baldriánová Eva USK Praha C 888639 Ano Ano Ano 50 Kč
VSP0651 Jedličková Josefína USK Praha C 443085 Ano Ano Ano 50 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 Ano Ano Ano 50 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 Ano Ano Ano 50 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 Ano Ano Ano 50 Kč
ONO0550 Ševčíková Anežka SKOB Ostrov C 301494 Ano Ano Ano 50 Kč
NNN2006 Kosobudová Anna Neregistrovaní (NNN) 2025209 Ano Ano Ano 50 Kč
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP8250 Růžková Romana OK Sparta Praha 232028 Ano Ano Ano 240 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SJH Jindřichův Hradec C 442862 Ano Ano Ano 240 Kč
ZVO0001 Zimmer Jan OB SK Zvole C 897354 Ano Ano Ano 240 Kč
ZVO6601 Zimmer Jiří OB SK Zvole 428232 Ano Ano Ano 240 Kč
TUR8901 Kopecký Tomáš OOB TJ Turnov C 51539 Ano Ano Ano 240 Kč
VPM5701 Doležal Jan KOS Slavia Plzeň C 1472 Ano Ne Ano 180 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C zapůjčit Ne Ano Ano 220 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 Ano Ano Ano 240 Kč
VIC6758 Kršáková Olga OB Vizovice C 53889 Ano Ano Ano 240 Kč
KTA6501 Hudeček Jaroslav SK Kotnov Tábor C 416339 Ano Ano Ano 240 Kč
14U8900 Gladkyi Mykhailo (UKR) OK Carnika 1300200 Ne Ano Ne 90 Kč
14U9350 Gladka Mariia (UKR) OK Carnika 1300199 Ano Ne Ne 90 Kč
ZBP7200 Sedláček Otakar OOB SK Zbraslav zapůjčit Ne Ano Ano 220 Kč
NEJ7251 Ziebová Lenka TJ Jiskra Nejdek 232229 Ne Ano Ano 180 Kč
NEJ8600 Šilhan Petr TJ Jiskra Nejdek 301424 Ne Ano Ano 180 Kč
NEJ8201 Hnízdil Lukáš TJ Jiskra Nejdek 232205 Ne Ano Ano 180 Kč
NEJ6501 Zieba Jaroslav TJ Jiskra Nejdek 232206 Ne Ano Ne 90 Kč
14U9150 Usenko Anna (UKR) OK Carnika 1300292 Ano Ne Ne 90 Kč
14U9650 Usenko Irena (UKR) OK Carnika 1300230 Ano Ne Ne 90 Kč
KSU7550 Heclová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 Ano Ano Ano 240 Kč
DKP6250 Prouzová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 49865 Ano Ano Ano 240 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice C 416310 Ano Ano Ano 240 Kč
TTR7451 Prášilová Mirka OOB Třebíč C 0000052356 Ano Ano Ano 240 Kč
VSP7421 Augusta Jiří USK Praha C 2021838 Ne Ano Ano 180 Kč
VSP6060 Doležalová Alena USK Praha C zapůjčit Ne Ano Ano 220 Kč
MAS8050 Křížková Jitka KČT Aš 2026164 Ne Ano Ano 180 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš 2050490 Ano Ano Ano 240 Kč
DOR7202 Nigrin Radek OK Dobříš 2067310 Ano Ano Ano 240 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš 2058509 Ne Ne Ano 90 Kč
XBM7150 Janasová Barbora PELL´S ABND RACING TEAM C 446439 Ne Ne Ano 90 Kč
BSO7003 Solomko Vladimír KOB Baník Sokolov C 301430 Ne Ano Ano 180 Kč
NNN1973 Kosobudová Lenka Neregistrovaní (NNN) 2025208 Ano Ano Ano 240 Kč
NNN1972 Kosobud Dušan Neregistrovaní (NNN) 2025210 Ano Ne Ano 180 Kč
NNN0151 Anna Voltrová Neregistrovaní (NNN) 7942 Ne Ne Ano 90 Kč
NNN6151 Jana Voltrová Neregistrovaní (NNN) 438638 Ne Ne Ano 90 Kč
ROV0001 Jan Kadaňka OK Zubří 420411 Ano Ano Ano 240 Kč
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. Brněnská C 52051 Ano Ano Ano 240 Kč
TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 410192 Ne Ano Ano 240 Kč
TBM5807 Šebesta Vlastislav KOS TJ Tesla Brno C 410327 Ne Ne Ano 90 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 Ano Ano Ano 240 Kč
SJI8050 Vítková Lenka OK Jihlava C 141 Ano Ano Ano 240 Kč
KUL7001 Chrz Martin KOB Ústí nad Labem zapůjčit Ano Ano Ano 300 Kč
KUL7051 Ondřichová Lucie KOB Ústí nad Labem zapůjčit Ano Ano Ano 300 Kč
VPM8750 Václavíková Monika KOS Slavia Plzeň C 1473 Ne Ano Ano 180 Kč
VSP6911 Puchalský Jakub USK Praha C zapůjčit Ne Ano Ano 220 Kč
OCB9501 Bouček Jakub OC České Budějovice C 416348 Ano Ano Ano 240 Kč
OCB9701 Ash Adam OC České Budějovice C 51409 Ano Ano Ano 240 Kč
NNNXXXX Kosobud Dušan Neregistrovaní (NNN) 2025210 Ne Ano Ne 90 Kč
LPM7020 Weissar Petr OK Lokomotiva Plzeň 301715 Ano Ano Ne 180 Kč
NNN1963 Jiří Walder Neregistrovaní (NNN) 446421 Ano Ano Ano 240 Kč
NNN1998 Michal Walder Neregistrovaní (NNN) 2044886 Ano Ano Ano 240 Kč
2IC9050 Dadáková Tereza DK Ne Ano Ano 240 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno B 53292 Ne Ano Ano 240 Kč
NNN0052 Lenka Beránková Neregistrovaní (NNN) 682110 Ano Ano Ano 240 Kč
VPM7099 Barbora Doležalová KOS Slavia Plzeň 52374 Ne Ne Ano 90 Kč
NNN0009 Jiří Švarc Neregistrovaní (NNN) 682110 Ano Ano Ano 240 Kč
celkem přihlášených: 819, vklad: 259255 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.