Název/Jméno
|
Klub
|
Vklad
|
---|---|---|
KAM 1
Úsek 1:
KAM7350
Škvorová Zuzana
52273
Úsek 2:
KAM7053
Hankovcová Lenka
682099
Úsek 3:
KAM6951
Valášková Šárka
232393
|
OK Kamenice | 480 Kč |
KAM 2
Úsek 1:
Úsek 2:
Úsek 3:
|
OK Kamenice | 480 Kč |
MFP 1
Úsek 1:
MFP7050
Sieglová Dagmar
443075
Úsek 2:
MFP6850
Forstová Lenka
2079501
Úsek 3:
MFP7959
Králová Michaela
52139
|
Matfyz Praha | 480 Kč |
SRK 1
Úsek 1:
SRK6752
Kosová Michaela
438611
Úsek 2:
SRK7373
Filipová Ivana
9501
Úsek 3:
SRK7651
Šklíbová Jana
9503
|
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 480 Kč |
VPM 1
Úsek 1:
VPM7852
Šauli Iva
2060395
Úsek 2:
VPM7451
Richtrová Lucie
331267
Úsek 3:
VPM6951
Staňková Marcela
888641
|
KOS Slavia Plzeň | 480 Kč |
VSP 1
Úsek 1:
VSP7450
Svobodová Jitka
53598
Úsek 2:
VSP7256
Průšová Markéta
53160
Úsek 3:
VSP7850
Baldrianová Barbora
9784
|
USK Praha | 480 Kč |
RIC 1
Úsek 1:
RIC7552
Vyhnálková Eva
889279
Úsek 2:
RIC7299
Hudosová Gábina
2056283
Úsek 3:
RIC7251
Šrámková Iva
2035141
|
OB Říčany | 480 Kč |
Název/Jméno
|
Klub
|
Vklad
|
---|---|---|
VCO 1
Úsek 1:
LPU0352
Koberová Kateřina
7203463
Úsek 2:
PHK0550
Metelková Michaela
2056274
Úsek 3:
SHK0350
Thýnová Martina
410782
|
Východočeská oblast | 300 Kč |
VCO 2
Úsek 1:
LPU0357
Pušová Bára
2032180
Úsek 2:
HOR0350
Vávrová Vanda
2032104
Úsek 3:
PHK0450
Chvátilová Johana
362000
|
Východočeská oblast | 300 Kč |
VCO 3
Úsek 1:
SHK0351
Suchá Simona
2049543
Úsek 2:
PHK0351
Besedová Katka
336788
Úsek 3:
VRL0453
Knobová Agáta
2053583
|
Východočeská oblast | 300 Kč |
POB 1
Úsek 1:
EKP0355
Poborská Eliška
232179
Úsek 2:
VSP0456
Štraitová Jolana
2021830
Úsek 3:
DKP0351
Tichá Dorotea
2051523
|
Pražská oblast | 300 Kč |
POB 2
Úsek 1:
TAP0452
Bulířová Ema
886251
Úsek 2:
EKP0351
Janečková Josefína
438606
Úsek 3:
EKP0551
Pecková Tereza
51600
|
Pražská oblast | 300 Kč |
POB 3
Úsek 1:
MFP0551
Šimšová Pavla
428269
Úsek 2:
PGP0550
Malečková Hana
2067999
Úsek 3:
PGP0451
Haková Michaela
2051549
|
Pražská oblast | 300 Kč |
POB 4
Úsek 1:
VSP0453
Kopecká Valentýna
2021847
Úsek 2:
VSP0455
Beranová Hana
2021831
Úsek 3:
VSP0457
Nosková Barbora
2058488
|
Pražská oblast | 300 Kč |
MSK 1
Úsek 1:
MSK0451
Haltofová Romana
8658
Úsek 2:
MSK0450
Švidrnochová Eliška
436422
Úsek 3:
MSK0452
Kovalčíková Anna
51198
|
Moravskoslezský kraj | 300 Kč |
VYS 1
Úsek 1:
PZR0351
Sobotková Klára
1400419
Úsek 2:
OSN0454
Stoklasová Zuzana
2080908
Úsek 3:
SJH0454
Novotná Jitka
2079504
|
Oblast Vysočina | 300 Kč |
VYS 2
Úsek 1:
SJI0551
Srbová Michaela
2059732
Úsek 2:
SJH0453
Komárková Jindra
426377
Úsek 3:
TTR0351
Nešporová Marie
52239
|
Oblast Vysočina | 300 Kč |
STC 1
Úsek 1:
STC0350
Hankovcová Helena
442879
Úsek 2:
STC0354
Nentvichová Julie
2045307
Úsek 3:
STC0450
Arnoštová Veronika
434596
|
Středočeská oblast | 300 Kč |
STC 2
Úsek 1:
STC0452
De Heij Laura
443070
Úsek 2:
STC0352
Jirasová Anežka
2045303
Úsek 3:
STC0451
Černá Ema
2080901
|
Středočeská oblast | 300 Kč |
STC 3
Úsek 1:
STC0454
Pračková Ema
426373
Úsek 2:
STC0551
Pelantová Martina
2051504
Úsek 3:
STC0353
Baťhová Zuzana
2085005
|
Středočeská oblast | 300 Kč |
STC 4
Úsek 1:
STC0550
Balejová Julie
2061855
Úsek 2:
STC0453
Pavlíčková Hana
1470170
Úsek 3:
STC0455
Jedličková Kristýna
2075621
|
Středočeská oblast | 300 Kč |
STC 5
Úsek 1:
STC0651
Kotanová Markéta
2069057
Úsek 2:
STC0652
Růžičková Ema
361931
Úsek 3:
STC0456
Kotenová Barbora
2060260
|
Středočeská oblast | 300 Kč |
HAN 1
Úsek 1:
UOL0452
Binarová Adéla
1398997
Úsek 2:
UOL0451
Smékalová Karolína
2020729
Úsek 3:
UOL0450
Smékalová Viktorie
2020728
|
Hanácká oblast | 300 Kč |
HAN 2
Úsek 1:
KSU0393
Tesařová Tereza
2058487
Úsek 2:
PLU0354
Hartmannová Anna
2051531
Úsek 3:
STE0450
Lukašáková Sára
2035723
|
Hanácká oblast | 300 Kč |
JMO 1
Úsek 1:
JMO0357
Vedrová Ela
438603
Úsek 2:
JMO0362
Mulíčková Markéta
361987
Úsek 3:
JMO0199
Radová Kateřina
232876
|
Jihomoravská oblast | 300 Kč |
JEO 1
Úsek 1:
TJN0350
Vitebská Eliška
1398987
Úsek 2:
LTP0350
Žejdlíková Eliška
886252
Úsek 3:
VLI0451
|
Ještědská oblast | 300 Kč |
JEO 2
Úsek 1:
Úsek 2:
TJN0355
Mrkvičková Veronika
2069097
Úsek 3:
TJN0450
Zaňková Natálie
2069089
|
Ještědská oblast | 300 Kč |
JEO 3
Úsek 1:
VLI0452
Šestáková Marie
4402233
Úsek 2:
LTP0650
Lošťáková Sára
420434
Úsek 3:
|
Ještědská oblast | 300 Kč |
ZCO 1
Úsek 1:
ZCO0452
Šauli Kateřina
2060388
Úsek 2:
ZCO0450
Staňková Radka
2035169
Úsek 3:
ZCO0353
Kovářová Lucie
347914
|
Západočeská oblast | 300 Kč |
ZCO 2
Úsek 1:
ZCO0352
Nádeníčková Iva
2035733
Úsek 2:
ZCO0451
Richtrová Kamila
331467
Úsek 3:
ZCO0350
Fišarová Eliška
416314
|
Západočeská oblast | 300 Kč |
ZCO 3
Úsek 1:
ZCO0454
Bartošová Marie
2073704
Úsek 2:
ZCO0453
Ziebová Veronika
2056284
Úsek 3:
ZCO0351
Petříková Adéla
4455
|
Západočeská oblast | 300 Kč |
Název/Jméno
|
Klub
|
Vklad
|
---|---|---|
EKP 1
Úsek 1:
EKP6252
Pecková Ivana
51601
Úsek 2:
EKP6550
Janečková Dagmar
51594
Úsek 3:
EKP6951
Blahová Markéta
224915
|
VŠTJ Ekonom Praha | 480 Kč |
LLI 1
Úsek 1:
LLI7152
Úsek 2:
LLI6950
Úsek 3:
LLI6351
|
LOK-o Liberec | 480 Kč |
LTP 1
Úsek 1:
LTP7758
Lošťáková Ivana
7202864
Úsek 2:
LTP6151
Kovářová Alena
232914
Úsek 3:
LTP7252
Riby Kateřina
7202898
|
OOB TJ Lokomotiva Teplice | 480 Kč |
SKV 1
Úsek 1:
SKV5351
Nováková Svatava
2059748
Úsek 2:
SKV6751
Kubínová Jana
331089
Úsek 3:
SKV6551
Žandová Marie
236486
|
TJ Slovan Karlovy Vary | 480 Kč |
VCO 1
Úsek 1:
PHK6251
Kubíčková Marcela
9389
Úsek 2:
SHK6351
Mádlová Iva
9121
Úsek 3:
SHK6651
Thýnová Ivana
2017663
|
Východočeská oblast | 480 Kč |
Název/Jméno
|
Klub
|
Vklad
|
---|---|---|
VCO 1
Úsek 1:
SJC0153
Kochová Anna
2059737
Úsek 2:
SRK0151
Kosová Tereza
2073747
Úsek 3:
VRL0251
Štreglová Zuzana
2020709
|
Východočeská oblast | 300 Kč |
VCO 2
Úsek 1:
PHK0255
Vandasová Adéla
8623000
Úsek 2:
SRK0153
Šklíbová Veronika
7203465
Úsek 3:
STH0251
Chrástová Tereza
7201779
|
Východočeská oblast | 300 Kč |
VCO 3
Úsek 1:
LPU0360
Fejfarová Tereza
219207
Úsek 2:
SJC0151
Vejražková Róza
2056270
Úsek 3:
SHK0250
Holečková Petra
410360
|
Východočeská oblast | 300 Kč |
POB 1
Úsek 1:
DKP0250
Sanna Karin
7200326
Úsek 2:
VSP0250
Titzová Adéla
2035748
Úsek 3:
DKP0151
Kalousková Marie
443091
|
Pražská oblast | 300 Kč |
POB 2
Úsek 1:
DKP0150
Najmanová Agáta
897356
Úsek 2:
VSP0254
Beranová Eva
2021832
Úsek 3:
VSP0150
Horáková Barbora
331064
|
Pražská oblast | 300 Kč |
POB 3
Úsek 1:
PGP0251
Janderová Barbora
438628
Úsek 2:
PGP0252
Voldřichová Anita
2086452
Úsek 3:
EKP0153
Horáková Barbora
331064
|
Pražská oblast | 300 Kč |
MSK 1
Úsek 1:
MSK0251
Mrózek Teresa
49365
Úsek 2:
MSK0151
Poláková Lenka
7204985
Úsek 3:
MSK0350
Hájková Lucie
51321
|
Moravskoslezský kraj | 300 Kč |
VYS 1
Úsek 1:
SJH0252
Blažková Kateřina
2051486
Úsek 2:
CHT0251
Starková Terezie
52311
Úsek 3:
SJH0251
Kinštová Tereza
330596
|
Oblast Vysočina | 300 Kč |
VYS 2
Úsek 1:
PZR0152
Polanská Nelly
53152
Úsek 2:
SJI0250
Dočkalová Klára
7926
Úsek 3:
OSN0250
Slámová Taťána
53156
|
Oblast Vysočina | 300 Kč |
STC 1
Úsek 1:
STC0251
Bejvlová Karolína
2058463
Úsek 2:
STC0250
Semíková Lucie
515426
Úsek 3:
STC0152
Šafková Sofie
2042545
|
Středočeská oblast | 300 Kč |
STC 2
Úsek 1:
STC0252
Chaloupková Hana
442850
Úsek 2:
STC0253
Kastnerová Jessica
2042536
Úsek 3:
STC0151
Škáchová Magdalena
434818
|
Středočeská oblast | 300 Kč |
STC 3
Úsek 1:
STC0154
Rusá Vendula
232737
Úsek 2:
STC0155
Geislerová Aneta
2042535
Úsek 3:
STC0156
Horychová Zuzana
515197
|
Středočeská oblast | 300 Kč |
JCO 1
Úsek 1:
KTA0151
Svobodová Anna
682635
Úsek 2:
KTA0253
Kosobudová Kateřina
2025207
Úsek 3:
VTA0254
Rudová Magdaléna
2025203
|
Jihočeská oblast | 300 Kč |
JCO 2
Úsek 1:
KTA0255
Příběnská Barbora
2025210
Úsek 2:
VTA0153
Benešová Klára
2025215
Úsek 3:
KTA0252
Krejčířová Adéla
2025204
|
Jihočeská oblast | 300 Kč |
HAN 1
Úsek 1:
STE0152
Skoupá Vendula
7203461
Úsek 2:
STE0252
Marková Ema
2035722
Úsek 3:
STE0250
Smolková Sabina
2027230
|
Hanácká oblast | 300 Kč |
HAN 2
Úsek 1:
KSU0197
Hajduková Jana
2067338
Úsek 2:
SSU0158
Zatloukalová Hana
224900
Úsek 3:
UOL0253
Raclavská Vlaďka
|
Hanácká oblast | 300 Kč |
JMO 1
Úsek 1:
JMO0198
Hlaváčová Anežka
53247
Úsek 2:
ZBM0159
Králová Lucie
2054642
Úsek 3:
JMO0151
Korpasová Lucie
9101707
|
Jihomoravská oblast | 300 Kč |
JEO 1
Úsek 1:
TJN0151
Rydlová Adéla
2035701
Úsek 2:
TUR0251
Linková Lucie
2032102
Úsek 3:
STB0199
Dolejší Kateřina
434808
|
Ještědská oblast | 300 Kč |
JEO 2
Úsek 1:
TJN0251
Rydlová Magdaléna
2035725
Úsek 2:
TJN0256
Nedomlelová Lucie
2069091
Úsek 3:
TJN0153
Šklíbová Míša
2053560
|
Ještědská oblast | 300 Kč |
JEO 3
Úsek 1:
VLI0251
Podrábská Marie
207860
Úsek 2:
CHA0252
Růžičková Vendula
2070839
Úsek 3:
TUV0252
Šritrová Lenka
51808
|
Ještědská oblast | 300 Kč |
JEO 4
Úsek 1:
TJN0150
Baloghová Lída
2027211
Úsek 2:
Úsek 3:
|
Ještědská oblast | 300 Kč |
JEO 5
Úsek 1:
Úsek 2:
Úsek 3:
|
Ještědská oblast | 300 Kč |
JEO 6
Úsek 1:
Úsek 2:
Úsek 3:
|
Ještědská oblast | 300 Kč |
ZCO 1
Úsek 1:
ZCO0250
Černá Kateřina
2073702
Úsek 2:
ZCO0150
Šlechtová Tereza
7090701
Úsek 3:
ZCO0151
Tokárová Regina
2035737
|
Západočeská oblast | 300 Kč |
ZCO 2
Úsek 1:
ZCO0252
Marešová Klára
2067349
Úsek 2:
ZCO0152
Nádeníčková Pavla
2056275
Úsek 3:
ZCO0154
Horová Eliška
7879
|
Západočeská oblast | 300 Kč |
ZCO 3
Úsek 1:
ZCO0253
Vítová Lucie
232240
Úsek 2:
ZCO0251
Křížová Daniela
301510
Úsek 3:
ZCO0153
Staňková Markéta
2035165
|
Západočeská oblast | 300 Kč |
Název/Jméno
|
Klub
|
Vklad
|
---|---|---|
AOP 1
Úsek 1:
SOP9951
Poláková Tereza
2061783
Úsek 2:
AOP9850
Fukalová Hana
361939
Úsek 3:
AOP0050
Hájková Lenka
515149
|
Orientační Běh Opava | 570 Kč |
ASU 1
Úsek 1:
ASU0097
Plhalová Šárka
920661
Úsek 2:
MOV9852
Vývodová Jana
2027242
Úsek 3:
ASU9797
Horvátová Hana
980354
|
Magnus Orienteering | 570 Kč |
BOR 1
Úsek 1:
BOR9751
Kameníková Andrea
2051536
Úsek 2:
LTP9750
Kovářová Lenka
7200344
Úsek 3:
BOR9853
Staňová Karolína
2051475
|
OK Jiskra Nový Bor | 570 Kč |
BOR 2
Úsek 1:
BOR9850
Kohoutová Barbora
2051481
Úsek 2:
BOR0151
Jeřábková Nina
1333269
Úsek 3:
BOR9959
Kubecová Kateřina
303919
|
OK Jiskra Nový Bor | 570 Kč |
BOR 3
Úsek 1:
BOR9954
Janoušková Lucie
1204999
Úsek 2:
CHA0050
Pavlíková Markéta
436447
Úsek 3:
BOR9854
Nováková Lucie
2051502
|
OK Jiskra Nový Bor | 570 Kč |
CHC 1
Úsek 1:
CHC9951
Semrádová Jana
425544
Úsek 2:
CHC9852
Chaloupková Veronika
9569
Úsek 3:
CHC0152
Shánělová Štěpánka
9560
|
K.O.B. Choceň | 570 Kč |
JPV 1
Úsek 1:
UOL9950
Janošíkova Tereza
682075
Úsek 2:
JPV9898
Pilcová Sabina
1007538
Úsek 3:
JPV9899
Soldánová Tereza
1007537
|
Oddíl OS SK Prostějov | 570 Kč |
KAM 1
Úsek 1:
TAP0051
Dědková Teodora
361961
Úsek 2:
KAM9850
Zimmerová Kateřina
886274
Úsek 3:
KAM9851
Hájková Eliška
515001
|
OK Kamenice | 570 Kč |
KRL 1
Úsek 1:
KRL9951
Hanáková Lenka
7291299
Úsek 2:
NEJ9950
Marešová Alexandra
2067348
Úsek 3:
KRL0051
Biersaková Dagmar
7150100
|
Kometa Kralovice | 570 Kč |
LPU 1
Úsek 1:
HOR0050
Rückerová Šárka
2025352
Úsek 2:
LPU9958
Kopecká Anna
1006615
Úsek 3:
LPU0057
Peterová Jana
897364
|
OK Lokomotiva Pardubice | 570 Kč |
LPU 2
Úsek 1:
LPU9750
Jansová Doubravka
2070818
Úsek 2:
LPU0051
Vojtíšková Viktorie
7201814
Úsek 3:
LPU0054
Borovičková Valerie
682622
|
OK Lokomotiva Pardubice | 570 Kč |
LPU 3
Úsek 1:
VRL9951
Waňková Martina
425555
Úsek 2:
Úsek 3:
|
OK Lokomotiva Pardubice | 570 Kč |
LTP 1
Úsek 1:
LTP9950
Žejdlíková Karolína
7200332
Úsek 2:
LTP0151
Pavlová Martina
52925
Úsek 3:
LTP0051
Riby Rose
7200323
|
OOB TJ Lokomotiva Teplice | 570 Kč |
OSN 1
Úsek 1:
OSN0099
Zrníková Adéla
416210
Úsek 2:
OSN0055
Stoklasová Daniela
7203325
Úsek 3:
SJH0052
Hojná Eliška
442882
|
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 570 Kč |
PGP 1
Úsek 1:
PGP9850
Janovská Kateřina
981838
Úsek 2:
DKP9751
Nováková Tereza
886271
Úsek 3:
PGP9954
Sieglová Eliška
7201197
|
SK Praga | 570 Kč |
PGP 2
Úsek 1:
LME0050
Machová Marie
2060278
Úsek 2:
PGP9756
Veljačiková Hana
7202891
Úsek 3:
PGP9955
Škarková Kateřina
443101
|
SK Praga | 570 Kč |
PHK 1
Úsek 1:
PHK9951
Chaloupská Barbora
682365
Úsek 2:
PHK9999
Kubíčková Jana
2075609
Úsek 3:
PHK9751
Novotná Klára
1398990
|
OK 99 Hradec Králové | 570 Kč |
PHK 2
Úsek 1:
PHK7450
Chvátilová Pavlína
9430
Úsek 2:
PHK7200
Chvátil Jiří
336717
Úsek 3:
VAM6601
Vandas Luděk
9111166
|
OK 99 Hradec Králové | 570 Kč |
SHK 1
Úsek 1:
SHK9951
Větříčková Andrea
7205002
Úsek 2:
SHK0051
Thýnová Nikola
2032191
Úsek 3:
SHK9952
Malinová Apolena
2032162
|
OK Slavia Hradec Králové | 570 Kč |
SJH 1
Úsek 1:
SJH9752
Peňázová Veronika
331783
Úsek 2:
SJH9852
Hojná Dominika
331328
Úsek 3:
SJH9751
Parkanová Veronika
7770033
|
SOS Jindřichův Hradec | 570 Kč |
SJI 1
Úsek 1:
SJI9854
Vacková Anna
336765
Úsek 2:
SJI9851
Petráčková Kristýna
336763
Úsek 3:
SJI9852
Čechová Tereza
2058511
|
OK Jihlava | 570 Kč |
STH 1
Úsek 1:
STH9958
Kalenská Dominika
7201776
Úsek 2:
STH0051
Hrnčířová Magda
7204974
Úsek 3:
STH9953
Urbanová Markéta
7201754
|
SK Studenec | 570 Kč |
TBM 1
Úsek 1:
LBM9898
Korpasová Tereza
9101703
Úsek 2:
TBM0058
Grycová Kateřina
9101109
Úsek 3:
TBM9859
Grycová Veronika
9988889
|
KOS TJ Tesla Brno | 570 Kč |
TRI 1
Úsek 1:
TRI9850
Szarzecová Lucie
53280
Úsek 2:
TRI9750
Argalášová Kateřina
2060276
Úsek 3:
TRI9751
Tesařová Jana
2073746
|
TJ TŽ Třinec | 570 Kč |
TUR 1
Úsek 1:
TUR9751
Linková Alena
1403419
Úsek 2:
TUR9753
Roškotová Lucie
1403414
Úsek 3:
TUR9999
Sokolářová Šárka
7202880
|
OOB TJ Turnov | 570 Kč |
TUR 2
Úsek 1:
TUR9755
Nejezchlebová Barbora
231920
Úsek 2:
TUR9951
Nejezchlebová Martina
8223
Úsek 3:
TUR9952
Thořová Markéta
6886
|
OOB TJ Turnov | 570 Kč |
TZL 1
Úsek 1:
TZL0051
Nešporová Alžběta
7200901
Úsek 2:
TZL0058
Kundratová Lucie
7203458
Úsek 3:
TZL9753
Kavánková Iva
436954
|
SKOB Zlín | 570 Kč |
VLI 1
Úsek 1:
VLI9750
Poloprutská Klára
49954
Úsek 2:
LLI9751
Balcarová Barbora
434595
Úsek 3:
VLI9950
Poloprutská Lucie
49951
|
Slavia Liberec orienteering | 570 Kč |
VSP 1
Úsek 1:
VSP9950
Kopecká Johana
2021848
Úsek 2:
VSP0051
Kosíková Eliška
9101185
Úsek 3:
VSP0050
Lacigová Marie
53596
|
USK Praha | 570 Kč |
ZBM 1
Úsek 1:
ZBM9757
Odehnalová Tereza
1007533
Úsek 2:
ZBM9956
Odehnalová Klára
1400403
Úsek 3:
ZBM9951
Firešová Markéta
897355
|
SK Brno Žabovřesky | 570 Kč |
ZBM 2
Úsek 1:
ZBM9952
Malivánková Eva
122
Úsek 2:
ZBM9755
Nedbálková Hana
2042513
Úsek 3:
ZBM0060
Auerműllerová Anna
410338
|
SK Brno Žabovřesky | 570 Kč |
ZLH 1
Úsek 1:
SSU9950
Zatloukalová Romana
2025342
Úsek 2:
ZLH0051
Novotná Tereza
331514
Úsek 3:
ZLH9851
Novotná Klára
331363
|
OOB TJ Zlaté Hory | 570 Kč |
JCO 1
Úsek 1:
KTA9951
Svobodová Jana
682657
Úsek 2:
VTA0051
Rudová Anna
2025218
Úsek 3:
VTA0052
Michková Kateřina
2025219
|
Jihočeská oblast | 570 Kč |
RIC 1
Úsek 1:
RIC0051
Šrámková Hana
2031355
Úsek 2:
RIC0151
Vyhnálková Marie
2019236
Úsek 3:
RIC9850
Vyhnálková Barbora
9101106
|
OB Říčany | 570 Kč |
Název/Jméno
|
Klub
|
Vklad
|
---|---|---|
AOP 1
Úsek 1:
AOP9450
Tesařová Marcela
515074
Úsek 2:
AOP8152
Košárková Iva
51568
Úsek 3:
AOP9350
Mrázová Pavla
515447
|
Orientační Běh Opava | 570 Kč |
ASU 1
Úsek 1:
ASU8598
Vávrová Veronika
920685
Úsek 2:
ASU8756
Staňková Lucie
7203330
Úsek 3:
ASU9299
Kopecká Eliška
682342
|
Magnus Orienteering | 570 Kč |
BOR 1
Úsek 1:
BOR9051
Folbrechtová Šárka
1602628
Úsek 2:
BOR8850
Šákrová Michaela
8481
Úsek 3:
BOR9161
Burdová Adéla
7434894
|
OK Jiskra Nový Bor | 570 Kč |
DOB 1
Úsek 1:
DOB7878
Černíková Barbora
681856
Úsek 2:
DOB8551
Mertová Eva
682618
Úsek 3:
DOB8953
Peterová Alena
7247
|
KOB Dobruška | 570 Kč |
CHT 1
Úsek 1:
CHT8353
Matrasová Kateřina
1007554
Úsek 2:
CHT8851
Kopáčková Iva
2059736
Úsek 3:
CHT8751
Šmídová Stanislava
4537
|
OOB SK Chrast | 570 Kč |
KAM 1
Úsek 1:
KAM9554
Procházková Marie
7200333
Úsek 2:
KAM9551
Hlubučková Kristýna
7003009
Úsek 3:
KAM9550
Bořánková Karolína
53599
|
OK Kamenice | 570 Kč |
LCE 1
Úsek 1:
LCE9353
Horčičková Vendula
515413
Úsek 2:
LCE9250
Sklenářová Radka
889312
Úsek 3:
LCE9555
Končáková Klára
53828
|
OOB TJ Slovan Luhačovice | 570 Kč |
LPM 1
Úsek 1:
LPM9651
Šiková Karolína
7201820
Úsek 2:
LPM9650
Šiková Barbora
7201819
Úsek 3:
LPM9850
Kinkorová Tereza
2082918
|
OK Lokomotiva Plzeň | 570 Kč |
LPU 1
Úsek 1:
LPU9053
Knapová Jana
906217
Úsek 2:
LPU9351
Knapová Lenka
2011864
Úsek 3:
LPU9658
Chládková Simona
434574
|
OK Lokomotiva Pardubice | 570 Kč |
LPU 2
Úsek 1:
LPU9659
Hančová Petra
1398998
Úsek 2:
LPU9054
Valachová Martina
410785
Úsek 3:
LPU0050
Filipová Tereza
2027245
|
OK Lokomotiva Pardubice | 570 Kč |
PGP 1
Úsek 1:
PGP6651
Kožinová Jana
502089
Úsek 2:
PGP9650
Kožinová Zuzana
7003042
Úsek 3:
PGP9350
Kožinová Anna
7200338
|
SK Praga | 570 Kč |
PGP 2
Úsek 1:
PGP8153
Ryšavá Vendula
899160
Úsek 2:
PGP8656
Masopustová Elis
7858
Úsek 3:
PGP8556
Matějů Martina
995832
|
SK Praga | 570 Kč |
PGP 3
Úsek 1:
PGP9255
Westin Kjersti
997856
Úsek 2:
PGP7454
Vildmonová Pavla
995812
Úsek 3:
PGP7355
Janovská Petra
1470169
|
SK Praga | 570 Kč |
PHK 1
Úsek 1:
PHK8951
Čepová Daniela
1700076
Úsek 2:
PHK9551
Svobodová Lenka
995893
Úsek 3:
PHK9150
Kosová Denisa
887904
|
OK 99 Hradec Králové | 570 Kč |
PHK 2
Úsek 1:
PHK8753
Balcarová Jana
897344
Úsek 2:
PHK8051
Topinková Monika
515494
Úsek 3:
PHK8855
Azebová Nina
981820
|
OK 99 Hradec Králové | 570 Kč |
PHK 3
Úsek 1:
PHK9653
Šádková Martina
1398980
Úsek 2:
PHK9666
Koderičová Tereza
2053570
Úsek 3:
PHK9753
Kavalírová Julie
207804
|
OK 99 Hradec Králové | 570 Kč |
RBK 1
Úsek 1:
RBK9252
Pekárková Monika
301286
Úsek 2:
RBK9357
Šestáková Petra
219249
Úsek 3:
RBK9257
Moučková Andrea
2015806
|
SK Radioklub Blansko | 570 Kč |
SHK 1
Úsek 1:
SHK9352
Myslivcová Pavla
2051524
Úsek 2:
SHK8150
Jedličková Zuzana
1008173
Úsek 3:
SHK9251
Teplá Karolína
1008174
|
OK Slavia Hradec Králové | 570 Kč |
SHK 2
Úsek 1:
SHK8658
Novotná Barbora
9101107
Úsek 2:
SHK9650
Myslivcová Markéta
9472
Úsek 3:
SHK9051
Mechlová Lenka
515425
|
OK Slavia Hradec Králové | 570 Kč |
SJC 1
Úsek 1:
SJC8351
Mrázková Romana
500556
Úsek 2:
SJC8951
Soukupová Lucie
51180
Úsek 3:
SJC8484
Kazdová Lenka
995813
|
Sportcentrum Jičín | 570 Kč |
SJH 1
Úsek 1:
SJH9451
Benešová Jana
920682
Úsek 2:
SJH9351
Benešová Iveta
553451
Úsek 3:
SJH9352
Šrámková Michaela
553458
|
SOS Jindřichův Hradec | 570 Kč |
SSU 1
Úsek 1:
Úsek 2:
Úsek 3:
|
SK Severka Šumperk | 855 Kč |
TAP 1
Úsek 1:
TAP9755
Šimůnková Gabriela
442851
Úsek 2:
TAP8153
Znamenáčková Helena
51848
Úsek 3:
TAP9053
Zamazalová Kateřina
416010
|
KOB Tretra Praha | 570 Kč |
TJN 1
Úsek 1:
TJN8952
Svobodová Barbora
7719
Úsek 2:
TJN8951
Novotná Barbora
8263
Úsek 3:
TJN6850
Rydlová Magda
7726
|
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 570 Kč |
TRI 1
Úsek 1:
TRI9656
Sabelová Markéta
2073724
Úsek 2:
TRI6950
Kovaříková Mária
7200587
Úsek 3:
TRI0054
Bruková Magda
7205020
|
TJ TŽ Třinec | 570 Kč |
TUR 1
Úsek 1:
TUR8951
Dundrová Lucie
8059
Úsek 2:
TUR9252
Poloprutská Markéta
2020750
Úsek 3:
TUR8153
Omová Michaela
515086
|
OOB TJ Turnov | 570 Kč |
ZBM 1
Úsek 1:
ZBM9456
Tesařová Markéta
9201068
Úsek 2:
ZBM9651
Hiršová Gabriela
7200367
Úsek 3:
ZBM9354
Hrušková Barbora
1668661
|
SK Brno Žabovřesky | 570 Kč |
ZBM 2
Úsek 1:
ZBM8787
Hrstková Vladěna
7201204
Úsek 2:
ZBM8888
Hlavová Hana
515450
Úsek 3:
ZBM9452
Tužilová Magdaléna
2020737
|
SK Brno Žabovřesky | 570 Kč |
ZBM 3
Úsek 1:
ZBM8989
Hlavová Jindra
515488
Úsek 2:
ZBM8870
Chromá Adéla
888602
Úsek 3:
ZBM9350
Šimková Johanka
9005227
|
SK Brno Žabovřesky | 570 Kč |
ZBM 4
Úsek 1:
ZBM9550
Galatíková Lucie
2075663
Úsek 2:
ZBM8951
Mádlová Věra
995814
Úsek 3:
ZBM8954
Hendrychová Zuzana
416329
|
SK Brno Žabovřesky | 570 Kč |
ZBM 5
Úsek 1:
Úsek 2:
Úsek 3:
|
SK Brno Žabovřesky | 570 Kč |
Název/Jméno
|
Klub
|
Vklad
|
---|---|---|
KAM 1
Úsek 1:
KAM7600
Pašek František
523000
Úsek 2:
KAM6600
Valášek Petr
52276
Úsek 3:
|
OK Kamenice | 480 Kč |
ONO 1
Úsek 1:
ONO7200
Úsek 2:
ONO6400
Úsek 3:
SKV7201
|
SKOB Ostrov | 480 Kč |
MFP 1
Úsek 1:
MFP7100
Šimša Jaromír
51712
Úsek 2:
MFP6301
Forst Libor
303939
Úsek 3:
MFP7808
Král Aleš
887613
|
Matfyz Praha | 480 Kč |
TJN 1
Úsek 1:
TJN7500
Balogh Jan
2032176
Úsek 2:
TJN7000
Rydl Jiří
7750
Úsek 3:
TJN7002
Novotný Dušan
232502
|
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 480 Kč |
VSP 1
Úsek 1:
VSP7000
Bořánek Petr
51750
Úsek 2:
VSP7310
Průša Michal
553437
Úsek 3:
VSP7401
Zakouřil Václav
51724
|
USK Praha | 480 Kč |
RIC 1
Úsek 1:
RIC7403
Rožek David
1111550
Úsek 2:
RIC7302
Pračka Tomáš
448935
Úsek 3:
RIC6905
Šrámek Petr
2035144
|
OB Říčany | 480 Kč |
Název/Jméno
|
Klub
|
Vklad
|
---|---|---|
VCO 1
Úsek 1:
PHK0302
Chaloupský Jakub
682336
Úsek 2:
VRL0301
Štregl Matyáš
2017678
Úsek 3:
VRL0302
Waněk Hubert
7200595
|
Východočeská oblast | 300 Kč |
VCO 2
Úsek 1:
BRU0301
Rusin Vojtěch
2011812
Úsek 2:
SHK0404
Černík Adam
2073723
Úsek 3:
SHK0303
Tichý Lubomír
9828
|
Východočeská oblast | 300 Kč |
VCO 3
Úsek 1:
HOR0400
Kolář Šimon
7200597
Úsek 2:
NPA0406
Typlt Tomáš
9709
Úsek 3:
SRK0300
Flegl Martin
416342
|
Východočeská oblast | 300 Kč |
POB 1
Úsek 1:
PGP0300
Kožina Štěpán
9877
Úsek 2:
VSP0406
Průša Dominik
2032107
Úsek 3:
MFP0300
Šimša Martin
218785
|
Pražská oblast | 300 Kč |
POB 2
Úsek 1:
VSP0400
Zakouřil Matyáš
232616
Úsek 2:
PGP0401
Čtrnáct František
231948
Úsek 3:
EKP0508
Bolehovský Daniel
2073716
|
Pražská oblast | 300 Kč |
POB 3
Úsek 1:
PGP0305
Hřivna Jakub
2800293
Úsek 2:
TAP0400
Tůma Šimon
2075696
Úsek 3:
EKP0412
Kabát Martin
232189
|
Pražská oblast | 300 Kč |
POB 4
Úsek 1:
VSP0405
Baldrian Tomáš
8287
Úsek 2:
MFP0507
Král Adam
2053580
Úsek 3:
EKP0401
Blaha Jiří
428214
|
Pražská oblast | 300 Kč |
POB 5
Úsek 1:
PGP0404
Janas Adam
443090
Úsek 2:
EKP0402
Blaha Michal
2075608
Úsek 3:
VSP0303
Dohnal František
51902
|
Pražská oblast | 300 Kč |
POB 6
Úsek 1:
VSP0407
Hejna Igor
411602
Úsek 2:
VSP0408
Hejna Viktor
411604
Úsek 3:
VSP0409
Nosek Daniel
446366
|
Pražská oblast | 300 Kč |
MSK 1
Úsek 1:
MSK0300
Bialožyt Marek
51461
Úsek 2:
MSK0401
Mrózek Pawel
416128
Úsek 3:
MSK0400
Kovařík Tomáš
7200590
|
Moravskoslezský kraj | 300 Kč |
MSK 2
Úsek 1:
Úsek 2:
Úsek 3:
|
Moravskoslezský kraj | 300 Kč |
VYS 1
Úsek 1:
SJI0301
Venhoda Matěj
51770
Úsek 2:
SJI0401
Orany Vojtěch
361999
Úsek 3:
RUZ0301
Jelínek Kryštof
49887
|
Oblast Vysočina | 300 Kč |
VYS 2
Úsek 1:
SJH0301
Hojný Jáchym
443062
Úsek 2:
SJH0302
Pobuda Vojtěch
436440
Úsek 3:
OSN0606
Zrník Tomáš
9579
|
Oblast Vysočina | 300 Kč |
STC 1
Úsek 1:
STC0400
Gajda Martin
9201061
Úsek 2:
STC0306
Šrámek Jaromír
2031371
Úsek 3:
STC0401
Janda Jakub
2045308
|
Středočeská oblast | 300 Kč |
STC 2
Úsek 1:
STC0303
Kučera Jáchym
2044898
Úsek 2:
STC0305
Rožek Vilém
428211
Úsek 3:
STC0500
Jíra Filip
7941
|
Středočeská oblast | 300 Kč |
STC 3
Úsek 1:
STC0304
Sedláček Jaroslav
9982
Úsek 2:
STC0300
Kovářík Tomáš
436963
Úsek 3:
STC0302
Chaloupka Viktor
443069
|
Středočeská oblast | 300 Kč |
STC 4
Úsek 1:
STC0501
Jiras Jenda
2042521
Úsek 2:
STC0402
Jedlička Jakub
2075622
Úsek 3:
STC0502
Hudos Václav
2069064
|
Středočeská oblast | 300 Kč |
HAN 1
Úsek 1:
KSU0306
Stryk Štěpán
2053547
Úsek 2:
KSU0606
Štábl Patrik
446437
Úsek 3:
KSU0401
Štábl Adam
2058480
|
Hanácká oblast | 300 Kč |
HAN 2
Úsek 1:
ZLH0301
Novotný Erik
2020722
Úsek 2:
KON0404
Beneš Jindřich
Úsek 3:
KSU0333
Patterman Prokop
442865
|
Hanácká oblast | 300 Kč |
JMO 1
Úsek 1:
JMO0404
Ehl Ondřej
410340
Úsek 2:
JMO0401
Doušek Tomáš
49358
Úsek 3:
JMO0411
Milán Jakub
888640
|
Jihomoravská oblast | 300 Kč |
JMO 2
Úsek 1:
JMO0406
Gryc Ondřej
888648
Úsek 2:
Úsek 3:
|
Jihomoravská oblast | 300 Kč |
JEO 1
Úsek 1:
TJN0302
Vitebský Lukáš
1398971
Úsek 2:
TJN0401
Tkáč Matěj
2027207
Úsek 3:
TJN0300
Dejnožka Vojtěch
2027224
|
Ještědská oblast | 300 Kč |
JEO 2
Úsek 1:
Úsek 2:
VLI0302
Ekert Tomáš
2078461
Úsek 3:
TUV0308
Mellan Jonáš
888622
|
Ještědská oblast | 300 Kč |
ZCO 1
Úsek 1:
ZCO0300
Tokár Radim
2049567
Úsek 2:
ZCO0302
Oncirk Jan
9101105
Úsek 3:
ZCO0301
Šauli Filip
2060398
|
Západočeská oblast | 300 Kč |
ZCO 2
Úsek 1:
ZCO0400
Štěrba Marek
9005143
Úsek 2:
ZCO0304
Kohoutek Oldřich
232236
Úsek 3:
ZCO0500
Kurz Ondřej
1400429
|
Západočeská oblast | 300 Kč |
ZCO 3
Úsek 1:
ZCO0303
Šesták Štěpán
232234
Úsek 2:
ZCO0305
Milota Břetislav
301438
Úsek 3:
ZCO0306
Vendelberger Tomáš
2026165
|
Západočeská oblast | 300 Kč |
ZCO 4
Úsek 1:
ZCO0501
Hasman Jakub
2042516
Úsek 2:
ZCO0503
Černý Jonáš
301443
Úsek 3:
ZCO0502
Janoch Samuel
416180
|
Západočeská oblast | 300 Kč |
ZCO 5
Úsek 1:
ZCO0506
Stehlík Šimon
2082911
Úsek 2:
ZCO0505
Šoupa Martin
301717
Úsek 3:
ZCO0504
Šustr Ondřej
2080905
|
Západočeská oblast | 300 Kč |
Název/Jméno
|
Klub
|
Vklad
|
---|---|---|
BOR 1
Úsek 1:
BOR7713
Nehasil David
995805
Úsek 2:
BOR6701
Beránek Petr
8524
Úsek 3:
BOR6600
Karvánek Petr
8513
|
OK Jiskra Nový Bor | 480 Kč |
EKP 1
Úsek 1:
EKP7103
Bolehovský Pavel
7204488
Úsek 2:
EKP6800
Pecka Jan
515152
Úsek 3:
EKP7002
Blaha Ondřej
9700729
|
VŠTJ Ekonom Praha | 480 Kč |
FSP 1
Úsek 1:
FSP6700
Krausz Milan
682118
Úsek 2:
FSP6304
Šimek Tomáš
1403434
Úsek 3:
FSP6803
Žáček Martin
1396842
|
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 480 Kč |
KSU 1
Úsek 1:
KSU
Šrámek Jaromír
515101
Úsek 2:
KSU6701
Matoušek Milan
2058461
Úsek 3:
KSU5749
Janů Zdeněk
886293
|
Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 480 Kč |
LTP 1
Úsek 1:
LTP6805
Bílý Petr
51279
Úsek 2:
LTP5802
Eiselt Miloš
682076
Úsek 3:
LTP6710
Kovář Boris
899153
|
OOB TJ Lokomotiva Teplice | 480 Kč |
SJI 1
Úsek 1:
SJI7104
Venhoda Milan
681888
Úsek 2:
SJI6951
Čechová Zuzana
980334
Úsek 3:
SJI6051
Hrstková Dana
52358
|
OK Jihlava | 480 Kč |
SJI 2
Úsek 1:
SJI6115
Kaňák Petr
7003047
Úsek 2:
SJI6901
Vacek Milan
219243
Úsek 3:
SJI6301
Petráček Aleš
53631
|
OK Jihlava | 480 Kč |
TJN 1
Úsek 1:
TJN6603
Žucha Jiří
2017687
Úsek 2:
TJN7503
Dejnožka Jiří
2027225
Úsek 3:
TJN6802
Posselt Martin
232256
|
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 480 Kč |
VPM 1
Úsek 1:
VPM6301
Kurz Zdeněk
301463
Úsek 2:
KSH7001
Šustr Pavel
8675
Úsek 3:
VPM6601
Richtr Aleš
51686
|
KOS Slavia Plzeň | 480 Kč |
Název/Jméno
|
Klub
|
Vklad
|
---|---|---|
VCO 1
Úsek 1:
PHK0101
Metelka Ondřej
2058465
Úsek 2:
SJC0202
Tuma Matěj
2056295
Úsek 3:
HOR0201
Rücker Jan
2025353
|
Východočeská oblast | 300 Kč |
VCO 2
Úsek 1:
SRK0103
Paleček Ondřej
405998
Úsek 2:
STH0202
Štefan Vít
7201763
Úsek 3:
SJC0101
Zalaba Tomáš
2053545
|
Východočeská oblast | 300 Kč |
VCO 3
Úsek 1:
LPU0203
Pipek Ondřej
2032156
Úsek 2:
KUO0101
Koditek Jonáš
2051522
Úsek 3:
SRK0202
Šabata Radek
301130
|
Východočeská oblast | 300 Kč |
POB 1
Úsek 1:
PGP0104
Siegl Matyáš
7201196
Úsek 2:
DKP0210
Malačka Milan
446345
Úsek 3:
PGP0101
Janovský Tomáš
887632
|
Pražská oblast | 300 Kč |
POB 2
Úsek 1:
DKP0205
Šubrt Matěj
888625
Úsek 2:
VSP0102
Průša Kryštof
2020707
Úsek 3:
DKP0203
Švarc Antonín
981832
|
Pražská oblast | 300 Kč |
POB 3
Úsek 1:
PGP0200
Janas Petr
2060249
Úsek 2:
EKP0200
Bolehovský Michal
601169
Úsek 3:
DKP0204
Víteček Jáchym
446360
|
Pražská oblast | 300 Kč |
MSK 1
Úsek 1:
MSK0200
Haltof Marek
49377
Úsek 2:
MSK0201
Kostka Jiří
2085648
Úsek 3:
MSK0101
Kovařík Martin
7200589
|
Moravskoslezský kraj | 300 Kč |
MSK 2
Úsek 1:
MSK0150
Warcopová Kateřina
49360
Úsek 2:
MSK0100
Tuharský Erik
7202876
Úsek 3:
|
Moravskoslezský kraj | 300 Kč |
VYS 1
Úsek 1:
OSN0200
Nechanický Jan
436433
Úsek 2:
PZR0102
Poláček Tomáš
2052352
Úsek 3:
OSN0201
Mareček Šimon
232029
|
Oblast Vysočina | 300 Kč |
VYS 2
Úsek 1:
TTR0101
Nešpor Jan
416215
Úsek 2:
TTR0201
Palát Bohuslav
Úsek 3:
SJI0101
Záboj Petr
2061788
|
Oblast Vysočina | 300 Kč |
STC 1
Úsek 1:
STC0200
Škvor Adam
425596
Úsek 2:
STC0101
Šafka Sebastián
1403413
Úsek 3:
STC0100
Gajda Jan
9201064
|
Středočeská oblast | 300 Kč |
STC 2
Úsek 1:
STC0104
Janda Ondřej
2045310
Úsek 2:
STC0102
Valášek Václav
336743
Úsek 3:
STC0201
Hankovec Hugo
436446
|
Středočeská oblast | 300 Kč |
STC 3
Úsek 1:
STC0105
Tachezy Jan
416159
Úsek 2:
STC0103
Víšek Martin
218797
Úsek 3:
STC0106
Blaha Petr
2053550
|
Středočeská oblast | 300 Kč |
STC 4
Úsek 1:
STC0203
Cvrček Adam
2058508
Úsek 2:
STC0108
Marhold Ondřej
2023808
Úsek 3:
|
Středočeská oblast | 300 Kč |
HAN 1
Úsek 1:
STE0204
Světnický František
2027218
Úsek 2:
KSU0105
Šafář Martin
2056308
Úsek 3:
STE0202
Lukašák Šimon
2032192
|
Hanácká oblast | 300 Kč |
HAN 2
Úsek 1:
UOL0104
Šimek Štěpán
52729
Úsek 2:
STE0207
Svoboda Radek
2032142
Úsek 3:
ZPV0201
Jirka Matyáš
206496
|
Hanácká oblast | 300 Kč |
JMO 1
Úsek 1:
JMO0103
Kligl Radim
2042517
Úsek 2:
JMO0107
Pelánek Ondřej
2067220
Úsek 3:
JMO0106
Gryc Vojtěch
995867
|
Jihomoravská oblast | 300 Kč |
JEO 1
Úsek 1:
Úsek 2:
DOK0200
Synek Petr
2053519
Úsek 3:
DOK0100
Šmol David
2053509
|
Ještědská oblast | 300 Kč |
JEO 2
Úsek 1:
LTP0104
Bílý Jakub
434575
Úsek 2:
TJN0102
Růta Matyáš
2032159
Úsek 3:
CHA
Bek Jiří
|
Ještědská oblast | 300 Kč |
JEO 3
Úsek 1:
TJN0107
Rokos Michal
2027215
Úsek 2:
Úsek 3:
|
Ještědská oblast | 300 Kč |
ZCO 1
Úsek 1:
ZCO0205
Hasman Marek
2042505
Úsek 2:
ZCO0202
Kurz Šimon
2058525
Úsek 3:
ZCO0200
Richtr Lukáš
2042518
|
Západočeská oblast | 300 Kč |
ZCO 2
Úsek 1:
ZCO0100
Bartoš Václav
515060
Úsek 2:
ZCO0103
Černý Jan
301512
Úsek 3:
ZCO0204
Kovář Ondřej
347913
|
Západočeská oblast | 300 Kč |
ZCO 3
Úsek 1:
ZCO0207
Kováč František
2073705
Úsek 2:
ZCO0201
Hejduk Zdeněk
7875
Úsek 3:
ZCO0203
Šustr Antonín
2080906
|
Západočeská oblast | 300 Kč |
Název/Jméno
|
Klub
|
Vklad
|
---|---|---|
BOR 1
Úsek 1:
BOR5800
Průcha Miloslav
1958242
Úsek 2:
BOR6303
Pavlovec Petr
219203
Úsek 3:
BOR5802
Sucharda Jiří
51542
|
OK Jiskra Nový Bor | 480 Kč |
MLA 1
Úsek 1:
MLA6901
Černý Libor
301466
Úsek 2:
MLA4401
Fišák Jan
7882
Úsek 3:
MLA5801
Milota Josef
7880
|
MLOK Mariánské Lázně | 480 Kč |
SJH 1
Úsek 1:
SJH6801
Parkan Jiří
51140
Úsek 2:
SJH4201
Gřunděl Ivan
331289
Úsek 3:
SJH7001
Beneš Jan
336767
|
SOS Jindřichův Hradec | 480 Kč |
Název/Jméno
|
Klub
|
Vklad
|
---|---|---|
BOR 1
Úsek 1:
DOK9800
Koštejn Vít
888634
Úsek 2:
BOR0000
Mareš Vít
7202852
Úsek 3:
BOR0001
Pavlovec Dan
887936
|
OK Jiskra Nový Bor | 570 Kč |
BOR 2
Úsek 1:
BOR9900
Ullrich Jakub
2067250
Úsek 2:
BOR9802
Birnbaum Adam
682332
Úsek 3:
BOR9805
Kašpar Ludvík
7200544
|
OK Jiskra Nový Bor | 570 Kč |
CHC 1
Úsek 1:
CHC9901
Křivda Tomáš
2025366
Úsek 2:
CHC9701
Semrád Ladislav
2053577
Úsek 3:
CHC0101
Švadlena Michal
9990101
|
K.O.B. Choceň | 570 Kč |
JPV 1
Úsek 1:
JPV9915
Kašpar Petr
2069090
Úsek 2:
JPV9717
Otruba Vojtěch
1007529
Úsek 3:
JPV9824
Kočí Josef
1007539
|
Oddíl OS SK Prostějov | 570 Kč |
KAM 1
Úsek 1:
KAM9900
Škvor Ota
981828
Úsek 2:
KAM9802
Jíra Tomáš
9005139
Úsek 3:
KAM9803
Hausenblas Šimon
361923
|
OK Kamenice | 570 Kč |
KAM 2
Úsek 1:
Úsek 2:
Úsek 3:
|
OK Kamenice | 570 Kč |
KSU 1
Úsek 1:
Úsek 2:
Úsek 3:
|
Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 570 Kč |
LCE 1
Úsek 1:
LCE9803
Černocký Libor
1400401
Úsek 2:
LCE0012
Zentrich Dušan
2082929
Úsek 3:
LCE9801
Sýkora Vojtěch
7200378
|
OOB TJ Slovan Luhačovice | 570 Kč |
LLI 1
Úsek 1:
Úsek 2:
Úsek 3:
|
LOK-o Liberec | 570 Kč |
LPU 1
Úsek 1:
LPU9705
Kanta Martin
7204476
Úsek 2:
LPU9902
Fencl Jonáš
2070827
Úsek 3:
LPU0008
Rusin Jan
2032380
|
OK Lokomotiva Pardubice | 570 Kč |
LPU 2
Úsek 1:
LPU0002
Roudný Martin
7202872
Úsek 2:
LPU0010
Volák Ondřej
2011790
Úsek 3:
LPU9802
Žák Jan
232608
|
OK Lokomotiva Pardubice | 570 Kč |
PGP 1
Úsek 1:
DKP9801
Semerád Antonín
1394693
Úsek 2:
PGP9706
Ježek Ondřej
9005134
Úsek 3:
PGP9702
Navrátil Šimon
681882
|
SK Praga | 570 Kč |
PGP 2
Úsek 1:
PGP9809
Bartoš Vojtěch
9200533
Úsek 2:
DKP9903
Šebek Petr
9903301
Úsek 3:
PGP9707
Brázdil Petr
331087
|
SK Praga | 570 Kč |
PGP 3
Úsek 1:
PGP9804
Hasal Martin
7201194
Úsek 2:
PGP9903
Ždimera Jan
336710
Úsek 3:
PGP0004
Vacek Jan
681881
|
SK Praga | 570 Kč |
PHK 1
Úsek 1:
PHK9800
Bendák Jan
681889
Úsek 2:
PHK9901
Kavalír Jáchym
7202866
Úsek 3:
PHK9805
Vandas Daniel
9110998
|
OK 99 Hradec Králové | 570 Kč |
PHK 2
Úsek 1:
VRL9802
Starý Ondra
2025354
Úsek 2:
PHK9801
Maňák Michal
224890
Úsek 3:
PHK9908
Chvátil Šimon
2035744
|
OK 99 Hradec Králové | 570 Kč |
SHK 1
Úsek 1:
SHK9803
Pek Daniel
1400436
Úsek 2:
SHK9701
Netuka Vojtěch
1396847
Úsek 3:
SHK9802
Hájek Jakub
232493
|
OK Slavia Hradec Králové | 570 Kč |
SJI 1
Úsek 1:
SJI9702
Frýba Dominik
7200599
Úsek 2:
SJI0001
Čech Petr
2075680
Úsek 3:
SJI9700
Bořil Jan
7200584
|
OK Jihlava | 570 Kč |
SJI 2
Úsek 1:
SJI9903
Kafka Matěj
7200364
Úsek 2:
SJI9902
Šenkýř Matěj
2045309
Úsek 3:
SJI9801
Foltýn Tomáš
219260
|
OK Jihlava | 570 Kč |
SRK 1
Úsek 1:
SRK9701
Pokorný David
9814
Úsek 2:
SRK9904
Šabata Milan
2070826
Úsek 3:
SRK9900
Šklíba Michal
7201758
|
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 570 Kč |
STE 1
Úsek 1:
UOL9919
Horčička Vít
682370
Úsek 2:
STE0000
Jirka Mikuláš
7202871
Úsek 3:
STE0007
Bořánek Michal
2032171
|
SK SKI-OB Šternberk | 570 Kč |
STE 2
Úsek 1:
STE9700
Poštulka Tomáš
2060296
Úsek 2:
KON9915
Beneš Miroslav
2020742
Úsek 3:
|
SK SKI-OB Šternberk | 570 Kč |
TJN 1
Úsek 1:
TJN0006
Nagy Josef
2069092
Úsek 2:
TJN9901
Novotný Marek
232325
Úsek 3:
TJN9802
Michek David
2027247
|
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 570 Kč |
TRI 1
Úsek 1:
TRI9902
Holesz Sebastian
2073752
Úsek 2:
TRI9801
Cienciala Jan
1400410
Úsek 3:
TRI0002
Filipek Sebastian
2060277
|
TJ TŽ Třinec | 570 Kč |
TUR 1
Úsek 1:
TUR9904
Thoř Tomáš
72011809
Úsek 2:
TUR9701
Wolf Filip
9101181
Úsek 3:
TUR990 1
Karatsiolis Kryštof
888618
|
OOB TJ Turnov | 570 Kč |
TZL 1
Úsek 1:
TZL9701
Podmolík Josef
7203466
Úsek 2:
TZL9703
Mikel David
889320
Úsek 3:
TZL0001
Podmolík Jonáš
7203464
|
SKOB Zlín | 570 Kč |
TZL 2
Úsek 1:
OTK0001
Panovec Kryštof
331216
Úsek 2:
TZL9453
Jeřábková Jitka
7170894
Úsek 3:
|
SKOB Zlín | 570 Kč |
VPM 1
Úsek 1:
VPM0001
Hašek Jan
2060400
Úsek 2:
VPM0002
Hasman Ondřej
2042514
Úsek 3:
VPM0101
Hašek Adam
887604
|
KOS Slavia Plzeň | 570 Kč |
ZBM 1
Úsek 1:
ZBM9831
Brantner Niklas
21112522
Úsek 2:
TBM9901
Hlaváč Ondřej
2059757
Úsek 3:
ZBM9801
Hirš Otakar
7200360
|
SK Brno Žabovřesky | 570 Kč |
ZBM 2
Úsek 1:
ZBM9711
Kelbl Vladimír
9201063
Úsek 2:
ZBM9903
Říčný Vojta
410331
Úsek 3:
ZBM9904
Král Jan
2054641
|
SK Brno Žabovřesky | 570 Kč |
Název/Jméno
|
Klub
|
Vklad
|
---|---|---|
AOP 1
Úsek 1:
AOP9202
Navrátil Boris
515444
Úsek 2:
AOP9001
Melecký Martin
920663
Úsek 3:
AOP9303
Schuster Marek
995871
|
Orientační Běh Opava | 570 Kč |
AOP 2
Úsek 1:
AOP9602
Glonek Jakub
1625050
Úsek 2:
AOP9301
Hadač Filip
887157
Úsek 3:
AOP9302
Rossmanith Vojtěch
889295
|
Orientační Běh Opava | 570 Kč |
AOP 3
Úsek 1:
AOP9501
Sklenář Martin
7200365
Úsek 2:
AOP7301
Kovalčík Tomáš
8796
Úsek 3:
AOP7102
Košárek Pavel
410172
|
Orientační Běh Opava | 570 Kč |
AOP 4
Úsek 1:
AOP6501
Hadač Miroslav
682679
Úsek 2:
AOP6502
Schuster Martin
995843
Úsek 3:
TRI5701
Bialožyt Miroslav
8789
|
Orientační Běh Opava | 570 Kč |
ASU 1
Úsek 1:
ASU8304
Khýn Vítězslav
7203321
Úsek 2:
ASU8808
Zbranek Roman
920699
Úsek 3:
ASU9444
Minář Marek
920700
|
Magnus Orienteering | 570 Kč |
ASU 2
Úsek 1:
ASU9447
Horvát Petr
886264
Úsek 2:
ASU8817
Navrátil Tomáš
920666
Úsek 3:
ASU7501
Kolek Petr
887908
|
Magnus Orienteering | 570 Kč |
BBM 1
Úsek 1:
BBM9500
Záděra Pavel
980371
Úsek 2:
BBM7205
Fiala Jan
515468
Úsek 3:
BBM9600
Ptáček Pavel
886286
|
BETA URSUS Rosice | 570 Kč |
BOR 1
Úsek 1:
BOR9503
Pavlovec Jan
9200728
Úsek 2:
BOR9007
Kořínek Tomáš
7003001
Úsek 3:
BOR9608
Burda Matěj
7667667
|
OK Jiskra Nový Bor | 570 Kč |
CHC 1
Úsek 1:
CHC8502
Pešek Ondřej
2025363
Úsek 2:
CHC9501
Křivda Martin
2025344
Úsek 3:
CHC7502
Švadlena Pavel
2011854
|
K.O.B. Choceň | 570 Kč |
CHT 1
Úsek 1:
CHT8510
Kopáček Jan
7201807
Úsek 2:
CHT9001
Krejsa Martin
52161
Úsek 3:
CHT8001
Matras Tomáš
51980
|
OOB SK Chrast | 570 Kč |
KAM 1
Úsek 1:
KAM9401
Semík Ondřej
920683
Úsek 2:
KAM9601
Kettner Vojtěch
897360
Úsek 3:
KAM9403
Kettner Lukáš
887640
|
OK Kamenice | 570 Kč |
KAM 2
Úsek 1:
KAM9301
Rusý Tomáš
2051509
Úsek 2:
KAM9402
Kapal Tomáš
232267
Úsek 3:
KAM9202
Hájek Adam
2019240
|
OK Kamenice | 570 Kč |
LCE 1
Úsek 1:
LCE9601
Mudrák Štěpán
889308
Úsek 2:
LCE7602
Horyna Roman
1399000
Úsek 3:
LCE9301
Hubáček Michal
682333
|
OOB TJ Slovan Luhačovice | 570 Kč |
LCE 2
Úsek 1:
LCE9001
Slezák Jiří
515424
Úsek 2:
LCE8902
Slezák Zdeněk
889311
Úsek 3:
LCE9501
Hubáček Jonáš
2017666
|
OOB TJ Slovan Luhačovice | 570 Kč |
LCE 3
Úsek 1:
LCE9602
Slíva Jan
889313
Úsek 2:
LCE8803
Cahel Marek
889288
Úsek 3:
LCE7835
Hanslian David
995852
|
OOB TJ Slovan Luhačovice | 570 Kč |
LLI 1
Úsek 1:
Úsek 2:
Úsek 3:
|
LOK-o Liberec | 1140 Kč |
LPM 1
Úsek 1:
LPM9502
Valeš Jiří
7201192
Úsek 2:
LPM9202
Kolovský František
887626
Úsek 3:
LPM7903
Stehlík Petr
2045235
|
OK Lokomotiva Plzeň | 570 Kč |
LPM 2
Úsek 1:
LPM8803
Popule Tomáš
236982
Úsek 2:
LPM8900
Čechura Tomáš
51483
Úsek 3:
LPM8500
Šilhavý Jakub
51151
|
OK Lokomotiva Plzeň | 570 Kč |
LPU 1
Úsek 1:
LPU9036
Kamenický Matěj
551990
Úsek 2:
LPU8208
Zvěřina Petr
887920
Úsek 3:
LPU9113
Procházka David
515162
|
OK Lokomotiva Pardubice | 570 Kč |
LPU 2
Úsek 1:
LPU8002
Udržal Tomáš
886715
Úsek 2:
LPU9410
Grundmann Jan
515487
Úsek 3:
LPU9301
Čermák Jan
1080493
|
OK Lokomotiva Pardubice | 570 Kč |
LPU 3
Úsek 1:
LPU9505
Waněk Adam
1602634
Úsek 2:
LPU9611
Jurica Jan
1400447
Úsek 3:
LPU9502
Deml Tomáš
887928
|
OK Lokomotiva Pardubice | 570 Kč |
PGP 1
Úsek 1:
PGP8206
Procházka Jan
886265
Úsek 2:
PGP7601
Matějů Luboš
682623
Úsek 3:
PGP9103
Landovský Tomáš
910714
|
SK Praga | 570 Kč |
PGP 2
Úsek 1:
PGP6401
Janovský Tomáš
515464
Úsek 2:
PGP8301
Hora Vojtěch
1006283
Úsek 3:
PGP7506
Pokorný Ondřej
682686
|
SK Praga | 570 Kč |
PGP 3
Úsek 1:
PGP6501
Kondrát Martin
2067946
Úsek 2:
PGP8302
Sysel Ondřej
52105
Úsek 3:
PGP7203
Baldrian Petr
2460
|
SK Praga | 570 Kč |
PGP 4
Úsek 1:
PGP9601
Landovský Jakub
502088
Úsek 2:
PGP9503
Veselý Jakub
7203462
Úsek 3:
PGP9002
Procházka Pavel
515113
|
SK Praga | 570 Kč |
PHK 1
Úsek 1:
PHK9601
Mašata Matěj
2045215
Úsek 2:
PHK8602
Balcar Aleš
995886
Úsek 3:
PHK9200
Petržela Jan
515402
|
OK 99 Hradec Králové | 570 Kč |
PHK 2
Úsek 1:
PHK8903
Műller Martin
553440
Úsek 2:
PHK9001
Zelenka Tomáš
886259
Úsek 3:
PHK9110
Azeb Karim
553448
|
OK 99 Hradec Králové | 570 Kč |
PHK 3
Úsek 1:
PHK8005
Černý Michal
9360
Úsek 2:
PHK7605
Kadeřávek Petr
9399
Úsek 3:
PHK7901
Losman Petr
515420
|
OK 99 Hradec Králové | 570 Kč |
SHK 1
Úsek 1:
SHK7801
Paclík Roman
7202780
Úsek 2:
SHK7601
Hepner David
1008172
Úsek 3:
SHK8702
Šmehlík Eduard
515483
|
OK Slavia Hradec Králové | 570 Kč |
SHK 2
Úsek 1:
SHK8901
Jirásek Michal
995831
Úsek 2:
SHK7911
Weiner Jakub
9140
Úsek 3:
SHK8406
Komanec Václav
995807
|
OK Slavia Hradec Králové | 570 Kč |
SHK 3
Úsek 1:
SHK8100
Jedlička Lukáš
1398686
Úsek 2:
SHK8200
Souček Tomáš
7203456
Úsek 3:
SHK7704
Slovák Miroslav
9101117
|
OK Slavia Hradec Králové | 570 Kč |
SJC 1
Úsek 1:
SJC8202
Kazda Ondřej
886288
Úsek 2:
SJC8703
Beneš Jan
886513
Úsek 3:
SJC8102
Mrázek Jan
771771
|
Sportcentrum Jičín | 570 Kč |
SJC 2
Úsek 1:
SJC8801
Špicar Petr
9998
Úsek 2:
SJC8104
Kovář Miroslav
7201777
Úsek 3:
SJC9603
Zlámal David
2053542
|
Sportcentrum Jičín | 570 Kč |
SJC 3
Úsek 1:
SJC8710
Mazúr Martin
515117
Úsek 2:
SJC9701
Mazúr Martin
515117
Úsek 3:
SJC9601
Štál Jan
9996
|
Sportcentrum Jičín | 570 Kč |
SJI 1
Úsek 1:
SJI9602
Vacek Vojtěch
7200366
Úsek 2:
SJI7313
Prášil Marek
500580
Úsek 3:
SJI9601
Čech Jan
7003044
|
OK Jihlava | 570 Kč |
SRK 1
Úsek 1:
SRK8905
Pátek Lukáš
9498
Úsek 2:
SRK8902
Dusílek Adam
9504
Úsek 3:
SRK8701
Samek Martin
9511
|
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 570 Kč |
TAP 1
Úsek 1:
TAP8902
Černý Martin
887637
Úsek 2:
TAP9702
Vlášek Jakub
51846
Úsek 3:
TAP8610
Zajíc Vítězslav
515469
|
KOB Tretra Praha | 570 Kč |
TRI 1
Úsek 1:
TRI9203
Gazda Viktor
49395
Úsek 2:
TRI9103
Kantor Ondřej
920676
Úsek 3:
TRI9601
Walach Ondřej
49356
|
TJ TŽ Třinec | 570 Kč |
TUR 1
Úsek 1:
TUR8103
Fodor Petr
981821
Úsek 2:
TUR8303
Dlabaja Tomáš
500850
Úsek 3:
TUR9502
Horák Patrik
9001001
|
OOB TJ Turnov | 570 Kč |
TUR 2
Úsek 1:
TUR7603
Baier Martin
7677777
Úsek 2:
TUR8700
Luštický Martin
7092626
Úsek 3:
TUR9100
Wolf Daniel
515499
|
OOB TJ Turnov | 570 Kč |
TUR 3
Úsek 1:
TUR9301
Zakouřil Vít
886823
Úsek 2:
TUR8702
Vlček Martin
515047
Úsek 3:
TUR9500
Nejman Stanislav
330671
|
OOB TJ Turnov | 570 Kč |
TUR 4
Úsek 1:
TUR8501
Holas Ondřej
515048
Úsek 2:
TUR8401
Váňa Martin
1840303
Úsek 3:
TUR6602
Stárek Filip
8218
|
OOB TJ Turnov | 570 Kč |
TUR 5
Úsek 1:
TUR8900
Schulhof Jan
51225
Úsek 2:
TUR8402
Brož Marek
887618
Úsek 3:
TUR9001
Hostaš Petr
887159
|
OOB TJ Turnov | 570 Kč |
VBM 1
Úsek 1:
VBM8801
Bravený Adam
866998
Úsek 2:
VBM8103
Mazal Zdeněk
553285
Úsek 3:
VBM8002
Henek Vladan
2011839
|
VSK Mendelu Brno | 570 Kč |
VLI 1
Úsek 1:
VLI8901
Kobr Tomáš
1969696
Úsek 2:
VLI7707
Habán Ivo
53226
Úsek 3:
VLI8800
Škoda Jakub
1302790
|
Slavia Liberec orienteering | 570 Kč |
ZBM 1
Úsek 1:
ZBM9202
Mokrý Stanislav
886812
Úsek 2:
ZBM9101
Zimmermann Štěpán
911220
Úsek 3:
ZBM9005
Nykodým Miloš
1003623
|
SK Brno Žabovřesky | 570 Kč |
ZBM 2
Úsek 1:
ZBM8928
Zimmermann Jakub
995810
Úsek 2:
ZBM6708
Přikryl Petr
52008
Úsek 3:
ZBM9302
Brlica Pavel
515462
|
SK Brno Žabovřesky | 570 Kč |
ZBM 3
Úsek 1:
ZBM9301
Klusáček Jan
899179
Úsek 2:
ZBM7207
Zřídkaveselý Libor
101
Úsek 3:
ZBM9102
Bravený Vít
888891
|
SK Brno Žabovřesky | 570 Kč |
ZBM 4
Úsek 1:
ZBM9515
Hruška Jakub
1591995
Úsek 2:
ZBM8833
Bořil Tomáš
681876
Úsek 3:
ZBM9103
Švirák Ondřej
995802
|
SK Brno Žabovřesky | 570 Kč |
ZBM 5
Úsek 1:
ZBM8721
Zháňal Jan
1111187
Úsek 2:
ZBM8511
Drábek Jan
49690
Úsek 3:
ZBM8923
Klusáček Matěj
303927
|
SK Brno Žabovřesky | 570 Kč |
NNN 1
Úsek 1:
NNN1166
Vojtěch Jurga
Úsek 2:
NNN1177
Vladimír Junek
2075695
Úsek 3:
NNN1188
Václav Jurga
2800296
|
Neregistrovaní | 570 Kč |
Název/Jméno
|
Klub
|
Vklad
|
---|---|---|
DOB 1
Úsek 1:
DOB8803
Lžíčař Martin
7230
Úsek 2:
DOB8844
Zeman Jaroslav
301623
Úsek 3:
MAS8200
Redlich Tomáš
9097
|
KOB Dobruška | 480 Kč |
HOR 1
Úsek 1:
HOR6301
Vávra Radek
2049528
Úsek 2:
HOR6500
Rücker Petr
2035741
Úsek 3:
HOR7300
Kolář Viktor
2049537
|
TJ Jiskra Hořice | 480 Kč |
JHB 1
Úsek 1:
JHB5702
Hrstka Vladislav
52357
Úsek 2:
53C6400
Rada Petr
4650
Úsek 3:
JHB8604
Hrstka Daniel
4630
|
TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 480 Kč |
KTA 1
Úsek 1:
KTA6901
Vébr Jiří
515484
Úsek 2:
KTA7151
Svobodová Martina
9101708
Úsek 3:
KTA6951
Hudečková Helena
301647
|
SK Kotnov Tábor | 480 Kč |
LLI 1
Úsek 1:
LLI6301
Melichar Jaromír
8503
Úsek 2:
LLI7252
Melicharová Barbora
51203
Úsek 3:
LLI5903
Košek Ladislav
410732
|
LOK-o Liberec | 480 Kč |
LTU 1
Úsek 1:
BRU7501
Rusin Jan
2032383
Úsek 2:
LTU6501
Hanuš Pavel
9632
Úsek 3:
LTU6352
Hanušová Jitka
9609
|
OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 480 Kč |
OSN 1
Úsek 1:
OSN9549
Jeroným Kamenický
551995
Úsek 2:
OSN7557
Nechanická Daniela
51975
Úsek 3:
OSN9696
Vališová Martina
981804
|
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 480 Kč |
NEJ 1
Úsek 1:
NEJ7000
Nádeníček Josef
232230
Úsek 2:
NEJ6950
Tokárová Regina
2067965
Úsek 3:
ONO6750
Lisá Monika
682085
|
TJ Jiskra Nejdek | 480 Kč |
SRK 1
Úsek 1:
SRK7501
Šklíba Jan
7204489
Úsek 2:
SRK6802
Kos Michal
434581
Úsek 3:
SRK8805
Jirčák Ondřej
920697
|
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 480 Kč |
STE 1
Úsek 1:
SSU6700
Zatloukal Tomáš
420422
Úsek 2:
STE7054
Skyvová Kristýna
1007548
Úsek 3:
STE9202
Doležel Ondřej
51123
|
SK SKI-OB Šternberk | 480 Kč |
TJN 1
Úsek 1:
TJNXXXX
Krejčí Lukáš
2027204
Úsek 2:
TJN9352
Žuchová Nikola
232503
Úsek 3:
TJN7050
Posseltová Romana
411767
|
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 480 Kč |
HAN 1
Úsek 1:
UOL7503
Smékal David
886282
Úsek 2:
ZPV6553
Jirková Renata
52427
Úsek 3:
STE6501
Skyva Petr
1007547
|
Hanácká oblast | 480 Kč |
HAN 2
Úsek 1:
ZLH7001
Novotný Tomáš
7001234
Úsek 2:
STE7200
Silnoušek Jiří
2075602
Úsek 3:
UOL7500
Binar Robert
681853
|
Hanácká oblast | 480 Kč |
RIC 1
Úsek 1:
RIC7351
Růžičková Lucie
331656
Úsek 2:
RIC7252
Kotenová Klára
2073694
Úsek 3:
RIC7200
Koten Pavel
2060262
|
OB Říčany | 480 Kč |