Přihlášky závodu: Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet

Datum:
04.06.2016
Místo konání:
Obec Sentice, louka nad obcí
Pořadatel:
VBM - VSK Mendelu Brno
Kategorie:
D105     D12     D135     D14     D165     D18     D21     H105     H12     H135     H14     H165     H18     H180     H21     MIX    
(8)
Název/Jméno
Klub
Vklad
OSN 1
Úsek 1:
OSN7557
Nechanická Daniela
7205038

Úsek 2:
OSN7850
Dvořáčková Jana
52230

Úsek 3:
OSN7550
Marečková Kateřina
51992
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 480 Kč
SLA 1
Úsek 1:
SLA6852
Kašparová Irena
336731

Úsek 2:
SLA7451
Asterová Jana
442858

Úsek 3:
SLA7250
Jirkovská Pavlína
434805
SKOB Slaný 480 Kč
TBM 1
Úsek 1:
TBM7654
Štěpánková Kateřina
2049566

Úsek 2:
TBM7475
Milánová Jindřiška
443078

Úsek 3:
TBM7374
Ptáčková Veronika
2083378
KOS TJ Tesla Brno 480 Kč
TBM 2
Úsek 1:
TBM7275
Kubáňová Jana
7204525

Úsek 2:
TBM7371
Schwabová Kateřina
7204507

Úsek 3:
TBM7659
Čechová Marcela
2061854
KOS TJ Tesla Brno 480 Kč
VSP 1
Úsek 1:
VSP7453
Zakouřilová Helena
232401

Úsek 2:
VSP7256
Průšová Markéta
53160

Úsek 3:
VSP7450
Svobodová Jitka
9102142
USK Praha 480 Kč
ZBM 1
Úsek 1:
ZBM7664
Humlíčková Kateřina
1011011

Úsek 2:
ZBM7353
Firešová Andrea
1111097

Úsek 3:
ZBM7651
Cicvárková Lucie
2067937
SK Žabovřesky Brno 480 Kč
ZBM 2
Úsek 1:
ZBM8160
Kočová Lenka
815422

Úsek 2:
ZBM7676
Klangová Bohumila
765108

Úsek 3:
ZBM7861
Kroutilová Eva
899170
SK Žabovřesky Brno 480 Kč
JEO 1
Úsek 1:
VLI7451
Podrábská Marie
1400433

Úsek 2:
JEN7457
Zabořilová Romana
7775

Úsek 3:
 
 
 
Ještědská oblast 480 Kč
(29)
Název/Jméno
Klub
Vklad
TBM 1
Úsek 1:
TBM0679
Doušková Kateřina
2067211

Úsek 2:
TBM0655
Ehlová Martina
446326

Úsek 3:
TBM0659
Doušková Hana
2083392
KOS TJ Tesla Brno 300 Kč
TBM 2
Úsek 1:
TBM0559
Králová Denisa
1403420

Úsek 2:
TBM0756
Kubáňová Tereza
230671

Úsek 3:
TBM0680
Patermannová Marie
2087648
KOS TJ Tesla Brno 300 Kč
VCO 1
Úsek 1:
PHK0550
Metelková Michaela
2056274

Úsek 2:
VRL0453
Knobová Agáta
2053583

Úsek 3:
VRL0452
Randáková Adéla
425599
Východočeská oblast 300 Kč
VCO 2
Úsek 1:
STH0550
Štefanová Markéta
7204983

Úsek 2:
STH0551
Chrástová Magdaléna
7204976

Úsek 3:
VRL0455
Hanušová Kateřina
2078482
Východočeská oblast 300 Kč
VCO 3
Úsek 1:
PHK0450
Chvátilová Johana
362000

Úsek 2:
KUO0599
Holubářová Viktorie
2085600

Úsek 3:
PHK0451
Čapková Anna
53164
Východočeská oblast 300 Kč
POB 1
Úsek 1:
PGP0550
Malečková Hana
2067999

Úsek 2:
VSP0453
Kopecká Valentýna
2021847

Úsek 3:
VSP0456
Štraitová Jolana
2021830
Pražská oblast 300 Kč
POB 2
Úsek 1:
VSP0455
Beranová Hana
2021831

Úsek 2:
VSP0751
Baldrianová Eva
888639

Úsek 3:
VSP0550
Floriánková Františka
2021839
Pražská oblast 300 Kč
MSK 1
Úsek 1:
TRI0451
Haltofová Romana
8658

Úsek 2:
OOP0451
Švidrnochová Eliška
436422

Úsek 3:
TRI0450
Bruková Petra
416126
Moravskoslezský kraj 300 Kč
MSK 2
Úsek 1:
TRI0453
Rybková Vendula
8652

Úsek 2:
BFM0453
Procnerová Veronika
410792

Úsek 3:
TRI0551
Kolarczyková Eliška
49312
Moravskoslezský kraj 300 Kč
VYS 1
Úsek 1:
OSN0454
Stoklasová Zuzana
2080908

Úsek 2:
SJH0551
Blažková Veronika
206416

Úsek 3:
SJI0551
Srbová Michaela
2059732
Oblast Vysočina 300 Kč
VYS 2
Úsek 1:
OSN0450
Marečková Ema
2011896

Úsek 2:
PZR0651
Doleželová Anna
220400

Úsek 3:
CHT0452
Pilná Klára
436958
Oblast Vysočina 300 Kč
STC 1
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
Středočeská oblast 300 Kč
STC 2
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
Středočeská oblast 300 Kč
STC 3
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
Středočeská oblast 300 Kč
JCO 1
Úsek 1:
VTA0551
Kosobudová Anna
7208086

Úsek 2:
VTA0553
Benešová Tereza
2025205

Úsek 3:
VTA0651
Přílepková Radka
2025203
Jihočeská oblast 300 Kč
HAN 1
Úsek 1:
UOL0452
Binarová Adéla
1398997

Úsek 2:
UOL0451
Smékalová Karolína
2020729

Úsek 3:
STE0450
Lukašáková Sára
2035723
Hanácká oblast 300 Kč
HAN 2
Úsek 1:
UOL0450
Smékalová Viktorie
2020728

Úsek 2:
ASU0499
Vorlová Eva
406938

Úsek 3:
AOP0453
Kovalčíková Anna
8796
Hanácká oblast 300 Kč
HAN 3
Úsek 1:
KSU0494
Šánová Julie
443076

Úsek 2:
STE0550
Neumannová Kristýna
2035719

Úsek 3:
STE0551
Pospíšilová Stella
2080829
Hanácká oblast 300 Kč
JMO 1
Úsek 1:
JMO0460
Miková Lenka
410323

Úsek 2:
JMO0553
Ondrová Anna
2051474

Úsek 3:
JMO0455
Rotková Markéta
Jihomoravská oblast 300 Kč
JMO 2
Úsek 1:
JMO0552
Finstrlová Julie
2051495

Úsek 2:
JMO0554
Dušková Tereza
232389

Úsek 3:
JMO0752
Finstrlová Kristýna
2067231
Jihomoravská oblast 300 Kč
VAL 1
Úsek 1:
SKM0551
Dittrichová Lucie
53811

Úsek 2:
LCE0551
Pišová Adéla
2049511

Úsek 3:
TZL0551
Batani Valentina
53354
Valašská oblast 300 Kč
VAL 2
Úsek 1:
TZL0550
Batani Valeria
53853

Úsek 2:
TZL0454
Dynková Alžběta
8581

Úsek 3:
TZL0552
Matochová Adéla
53831
Valašská oblast 300 Kč
JEO 1
Úsek 1:
JEO0552
Novotná Michaela
2095942

Úsek 2:
JEO0553
Novotná Barbora
2095950

Úsek 3:
JEO0452
Podrábská Alžběta
2078460
Ještědská oblast 300 Kč
JEO 2
Úsek 1:
JEO0451
Šestáková Marie
2080991

Úsek 2:
JEO0450
Zaňková Natálie
2069089

Úsek 3:
JEO0651
Háková Eliška
2085580
Ještědská oblast 300 Kč
JEO 3
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
Ještědská oblast 300 Kč
ZCO 1
Úsek 1:
ZCO0450
Staňková Radka
2035169

Úsek 2:
ZCO0452
Šauli Kateřina
2060388

Úsek 3:
ZCO0451
Richtrová Kamila
331467
Západočeská oblast 300 Kč
ZCO 2
Úsek 1:
ZCO0453
Ziebová Veronika
2056284

Úsek 2:
ZCO0454
Bartošová Marie
2073704

Úsek 3:
ZCO0552
Kulová Laura
1400426
Západočeská oblast 300 Kč
ZCO 3
Úsek 1:
ZCO0456
Dítková Markéta
682652

Úsek 2:
ZCO0551
Holíková Simona
2087704

Úsek 3:
ZCO0553
Zmarzláková Olga
232960
Západočeská oblast 300 Kč
ZCO 4
Úsek 1:
ZCO0457
Nejedlá Klára
301500

Úsek 2:
ZCO0650
Urbánková Eva
9200732

Úsek 3:
SKV0652
Řeháková Mirka
7202879
Západočeská oblast 300 Kč
(5)
Název/Jméno
Klub
Vklad
KAM 1
Úsek 1:
KAM7350
Škvorová Zuzana
52273

Úsek 2:
KAM6951
Valášková Šárka
232393

Úsek 3:
KAM7054
Škáchová Petra
7201760
OK Kamenice 720 Kč
KON 1
Úsek 1:
KON6389
Hlavová Miroslava
52417

Úsek 2:
KON5887
Smičková Eva
52412

Úsek 3:
KON6285
Dittrichová Lenka
52420
KOB Konice 480 Kč
SRK 1
Úsek 1:
SRK6752
Kosová Michaela
7207351

Úsek 2:
SRK5551
Bártová Eva
9484

Úsek 3:
VAM7250
Vandasová Markéta
2053570
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 480 Kč
STE 1
Úsek 1:
STE7352
Zbraňková Magda
52535

Úsek 2:
STE6751
Neumannová Kamila
52514

Úsek 3:
STE7054
Skyvová Kristýna
1007548
SK SKI-OB Šternberk 480 Kč
VPM 1
Úsek 1:
MLA7051
Bartošová Jana
51494

Úsek 2:
VPM7451
Richtrová Lucie
331267

Úsek 3:
VPM6951
Staňková Marcela
888641
KOS Slavia Plzeň 480 Kč
(29)
Název/Jméno
Klub
Vklad
VCO 1
Úsek 1:
STH0251
Chrástová Tereza
7201779

Úsek 2:
LPU0352
Koberová Kateřina
7203463

Úsek 3:
PHK0255
Vandasová Adéla
8623000
Východočeská oblast 300 Kč
VCO 2
Úsek 1:
SHK0250
Holečková Petra
410360

Úsek 2:
JIL0352
Karlová Anna
2078470

Úsek 3:
SJC0251
Kuchařová Rozálie
2056290
Východočeská oblast 300 Kč
VCO 3
Úsek 1:
LPU0360
Fejfarová Tereza
219207

Úsek 2:
SHK0350
Thýnová Martina
7206547

Úsek 3:
CET0251
Kovářová Jana
1398986
Východočeská oblast 300 Kč
POB 1
Úsek 1:
DKP0251
Řadová Lucie
897371

Úsek 2:
VSP0250
Titzová Adéla
2035748

Úsek 3:
DKP0250
Sanna Karin
7200326
Pražská oblast 300 Kč
POB 2
Úsek 1:
EKP0351
Janečková Josefína
2067977

Úsek 2:
VSP0254
Beranová Eva
2021832

Úsek 3:
PGP0452
Čechmánková Anna
347887
Pražská oblast 300 Kč
POB 3
Úsek 1:
EKP0153
Blahová Pavla
428253

Úsek 2:
PGP7559
Malečková Iva
2067949

Úsek 3:
 
 
 
Pražská oblast 300 Kč
MSK 1
Úsek 1:
TRI0251
Mrózek Teresa
49381

Úsek 2:
SOP0350
Hájková Lucie
7204988

Úsek 3:
SFM0251
Bernatíková Hana
49450
Moravskoslezský kraj 300 Kč
VYS 1
Úsek 1:
SJH0252
Blažková Kateřina
2051486

Úsek 2:
CHT0251
Starková Terezie
52311

Úsek 3:
PZR0351
Sobotková Klára
1400419
Oblast Vysočina 300 Kč
VYS 2
Úsek 1:
SJI0250
Dočkalová Klára
1396852

Úsek 2:
OSN0250
Slámová Taťána
53156

Úsek 3:
TTR0351
Nešporová Marie
52239
Oblast Vysočina 300 Kč
STC 1
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
Středočeská oblast 300 Kč
STC 2
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
Středočeská oblast 300 Kč
STC 3
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
Středočeská oblast 300 Kč
JCO 1
Úsek 1:
VTA0253
Kosobudová Kateřina
7208091

Úsek 2:
VTA0255
Příběnská Barbora
7207499

Úsek 3:
VTA0254
Rudová Magdaléna
7208074
Jihočeská oblast 300 Kč
HAN 1
Úsek 1:
STE0252
Marková Ema
7205017

Úsek 2:
UOL0253
Raclavská Vlaďka
2092433

Úsek 3:
KSU0393
Tesařová Tereza
2058487
Hanácká oblast 300 Kč
HAN 2
Úsek 1:
PLU0351
Černochová Michaela
2061817

Úsek 2:
ASU0398
Šneiderová Daniela
7201771

Úsek 3:
STE0250
Smolková Sabina
7206537
Hanácká oblast 300 Kč
HAN 3
Úsek 1:
ASU0299
Greschnerová Tereza
7203336

Úsek 2:
PLU0350
Němečková Kateřina
1400409

Úsek 3:
AOP0351
Pachmannová Bára
361981
Hanácká oblast 300 Kč
JMO 1
Úsek 1:
JMO0362
Mulíčková Markéta
361987

Úsek 2:
JMO0359
Sedlářová Jolana
446369

Úsek 3:
JMO0357
Vedrová Ela
438603
Jihomoravská oblast 300 Kč
JMO 2
Úsek 1:
JMO0369
Patermannová Eliška
2087653

Úsek 2:
JMO0360
Králová Jolana

Úsek 3:
JMO0259
Novotná Anna
Jihomoravská oblast 300 Kč
JMO 3
Úsek 1:
JMO0352
Barnatová Klára
2094532

Úsek 2:
JMO0256
Lukšíková Eliška
2090858

Úsek 3:
JMO0252
Bašeová Klára
2092389
Jihomoravská oblast 300 Kč
JMO 4
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
Jihomoravská oblast 300 Kč
VAL 1
Úsek 1:
LCE0351
Hubáčková Dagmar
889310

Úsek 2:
LCE0260
Šmelíková Dorota
338218

Úsek 3:
SKM0251
Dittrichová Michaela
253379
Valašská oblast 300 Kč
VAL 2
Úsek 1:
LCE0252
Bednaříková Sára
52682

Úsek 2:
LCE0254
Nevěřilová Kateřina
416072

Úsek 3:
LCE0251
Pišová Barbora
1400427
Valašská oblast 300 Kč
VAL 3
Úsek 1:
TZL0253
Tichá Marie
2091544

Úsek 2:
TZL0257
Šuráňová Pavlína
08924

Úsek 3:
TZL0255
Kočová Halina
2091546
Valašská oblast 300 Kč
JEO 1
Úsek 1:
JEO0250
Rydlová Magdaléna
2035725

Úsek 2:
JEO0258
Pekařová Jana
2035709

Úsek 3:
JEO0252
Nedomlelová Lucie
2069091
Ještědská oblast 300 Kč
JEO 2
Úsek 1:
JEO0256
Růžičková Vendula
2070839

Úsek 2:
JEO0253
Linková Lucie
2032102

Úsek 3:
JEO0254
Šritrová Lenka
51808
Ještědská oblast 300 Kč
JEO 3
Úsek 1:
JEO0255
Podrábská Marie
2078462

Úsek 2:
JEO0353
Bednaříková Emma
9201326

Úsek 3:
JEO0259
Budská Anna
7201759
Ještědská oblast 300 Kč
JEO 4
Úsek 1:
JEO0350
Vitebská Eliška
1398987

Úsek 2:
JEO0354
Nejedlová Josefína
2800308

Úsek 3:
 
 
 
Ještědská oblast 300 Kč
ZCO 1
Úsek 1:
ZCO0253
Vítová Lucie
72600007

Úsek 2:
ZCO0350
Fišarová Eliška
416314

Úsek 3:
ZCO0250
Černá Kateřina
2073702
Západočeská oblast 300 Kč
ZCO 2
Úsek 1:
ZCO0354
Řeháková Gabriela
7202893

Úsek 2:
ZCO0353
Kovářová Lucie
347914

Úsek 3:
ZCO0352
Nádeníčková Iva
2035733
Západočeská oblast 300 Kč
(1)
Název/Jméno
Klub
Vklad
TZL 1
Úsek 1:
TZL5254
Horynová Eva
8930

Úsek 2:
TZL6262
Krejčíková Monika
52219

Úsek 3:
TZL6351
Koláriková Irena
53837
SKOB Zlín 480 Kč
(36)
Název/Jméno
Klub
Vklad
ASU 1
Úsek 1:
STH9958
Kalenská Dominika
7201776

Úsek 2:
ASU0099
Hrabošová Magdalena
2045171

Úsek 3:
ASU9852
Vývodová Jana
2027242
Magnus Orienteering 570 Kč
BOR 1
Úsek 1:
BOR9954
Janoušková Lucie
1204999

Úsek 2:
BOR9854
Nováková Lucie
2051502

Úsek 3:
BOR9853
Staňová Karolína
2051475
OK Jiskra Nový Bor 570 Kč
BOR 2
Úsek 1:
BOR9959
Kubecová Kateřina
303919

Úsek 2:
BOR0151
Jeřábková Nina
1333269

Úsek 3:
CHA0050
Pavlíková Markéta
436447
OK Jiskra Nový Bor 570 Kč
CHC 1
Úsek 1:
CHC0051
Chaloupková Kateřina
320290

Úsek 2:
CHC0152
Shánělová Štěpánka
2011852

Úsek 3:
CHC6602
Semrád Pavel
9555
K.O.B. Choceň 570 Kč
JPV 1
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
Oddíl OS SK Prostějov 570 Kč
KAM 1
Úsek 1:
KAM9851
Hájková Eliška
515001

Úsek 2:
KAM0051
Aschermannová Karolína
232425

Úsek 3:
 
 
 
OK Kamenice 570 Kč
KRL 1
Úsek 1:
KRL0152
Šlechtová Tereza
7090701

Úsek 2:
KRL0051
Dagmar Biersaková
7150100

Úsek 3:
KRL9951
Lenka Hanáková
7291299
Kometa Kralovice 570 Kč
LCE 1
Úsek 1:
LCE9952
Šmelíková Tereza
9101680

Úsek 2:
VIC0162
Golová Tereza
7201818

Úsek 3:
LCE0052
Ressová Tereza
2091521
OOB TJ Slovan Luhačovice 570 Kč
LCE 2
Úsek 1:
LCE9852
Hanousková Renata
2020727

Úsek 2:
LCE0054
Šabršulová Natálie
2085608

Úsek 3:
LCE9851
Hauerlandová Natálie
253367
OOB TJ Slovan Luhačovice 570 Kč
LPU 1
Úsek 1:
LPU9958
Kopecká Anna
1006615

Úsek 2:
LPU0057
Peterová Jana
897364

Úsek 3:
HOR0050
Rückerová Šárka
2025352
OK Lokomotiva Pardubice 570 Kč
LPU 2
Úsek 1:
LPU0051
Vojtíšková Viktorie
7201814

Úsek 2:
LPU9959
Waňková Martina
9102570

Úsek 3:
LPU0157
Kubíčková Iva
2091564
OK Lokomotiva Pardubice 570 Kč
OSN 1
Úsek 1:
OSN0099
Zrníková Adéla
416210

Úsek 2:
SJH0052
Hojná Eliška
442882

Úsek 3:
OSN0050
Nechanická Klára
7203324
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 570 Kč
NEJ 1
Úsek 1:
NEJ0151
Tokárová Regina
2035737

Úsek 2:
NEJ0150
Nádeníčková Pavla
2056275

Úsek 3:
NEJ0250
Marešová Klára
2067349
TJ Jiskra Nejdek 570 Kč
PGP 1
Úsek 1:
TAP0051
Dědková Teodora
361961

Úsek 2:
PGP9850
Janovská Kateřina
981838

Úsek 3:
PGP9954
Sieglová Eliška
7201197
SK Praga 570 Kč
PHK 1
Úsek 1:
PHK9999
Kubíčková Jana
2075609

Úsek 2:
PHK0051
Hápová Petra
2075681

Úsek 3:
PHK9951
Chaloupská Barbora
682365
OK 99 Hradec Králové 570 Kč
PZR 1
Úsek 1:
PZR9951
Nechutová Aneta
439123

Úsek 2:
PZR0152
Polanská Nelly
2088199

Úsek 3:
CTB0051
Boháčová Anna
8884
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 570 Kč
SHK 1
Úsek 1:
SHK9951
Větříčková Andrea
7205002

Úsek 2:
SHK0051
Thýnová Nikola
2032191

Úsek 3:
SHK9952
Malinová Apolena
2032162
OK Slavia Hradec Králové 570 Kč
SJC 1
Úsek 1:
SJC9951
Zlámalová Nikola
2056287

Úsek 2:
SJC0151
Vejražková Róza
2056270

Úsek 3:
SJC0153
Kochová Anna
2059737
Sportcentrum Jičín 570 Kč
SJI 1
Úsek 1:
SJI0051
Foltýnová Eva
7205966

Úsek 2:
SJI9852
Čechová Tereza
2058511

Úsek 3:
SJI9851
Petráčková Kristýna
336763
OK Jihlava 570 Kč
SOP 1
Úsek 1:
SOP9951
Poláková Tereza
2061783

Úsek 2:
SOP0050
Hájková Lenka
515149

Úsek 3:
SOP0151
Poláková Lenka
7204985
OOB TJ Slezan Opava 570 Kč
SRK 1
Úsek 1:
STB0199
Dolejší Kateřina
7205007

Úsek 2:
SRK0153
Šklíbová Veronika
7203465

Úsek 3:
SRK0151
Kosová Tereza
7207356
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 570 Kč
TBM 1
Úsek 1:
TBM0199
Hlaváčová Anežka
515497

Úsek 2:
TBM0151
Korpasová Lucie
9101707

Úsek 3:
TBM9859
Grycová Veronika
9988889
KOS TJ Tesla Brno 570 Kč
TBM 2
Úsek 1:
LBM9898
Korpasová Tereza
9101703

Úsek 2:
TBM0058
Grycová Kateřina
9101109

Úsek 3:
TBM9952
Utíkalová Kateřina
232865
KOS TJ Tesla Brno 570 Kč
TBM 3
Úsek 1:
TBM0059
Štefková Klára
7202882

Úsek 2:
TBM0051
Boučková Anna
438040

Úsek 3:
 
 
 
KOS TJ Tesla Brno 570 Kč
TJN 1
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 570 Kč
TJN 2
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 570 Kč
TRI 1
Úsek 1:
TRI9850
Szarzecová Lucie
7208088

Úsek 2:
TRI0054
Bruková Magda
7205020

Úsek 3:
TRI9852
Liberdová Jana
7207348
TJ TŽ Třinec 570 Kč
TUR 1
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
OOB TJ Turnov 570 Kč
TZL 1
Úsek 1:
TZL9951
Tichá Veronika
2091555

Úsek 2:
TZL0058
Kundratová Lucie
7203458

Úsek 3:
TZL0051
Nešporová Alžběta
7200901
SKOB Zlín 570 Kč
VSP 1
Úsek 1:
DKP0151
Kalousková Marie
443091

Úsek 2:
VSP9950
Kopecká Johana
2021848

Úsek 3:
VSP0150
Horáková Barbora
331064
USK Praha 570 Kč
ZBM 1
Úsek 1:
ZBM0060
Auerműllerová Anna
410338

Úsek 2:
ZBM9956
Odehnalová Klára
1400403

Úsek 3:
ZBM9951
Firešová Markéta
897355
SK Žabovřesky Brno 570 Kč
ZBM 2
Úsek 1:
BBM0050
Opálková Martina
2056262

Úsek 2:
ZBM9952
Malivánková Eva
122

Úsek 3:
ZBM0061
Gombíková Johana
2087657
SK Žabovřesky Brno 570 Kč
ZLH 1
Úsek 1:
ZLH9851
Novotná Klára
331363

Úsek 2:
ZLH0051
Novotná Tereza
331514

Úsek 3:
SSU9950
Zatloukalová Romana
2025342
OOB TJ Zlaté Hory 570 Kč
JCO 1
Úsek 1:
KTA0151
Svobodová Anna
682635

Úsek 2:
KTA9951
Svobodová Jana
682657

Úsek 3:
VTA0152
Nováková Barbora
7207498
Jihočeská oblast 570 Kč
JCO 2
Úsek 1:
VTA0051
Rudová Anna
7208097

Úsek 2:
VTA0153
Benešová Klára
7207499

Úsek 3:
 
 
 
Jihočeská oblast 855 Kč
RIC 1
Úsek 1:
RIC9950
Formánková Anna
2060261

Úsek 2:
RIC0151
Vyhnálková Marie
2019236

Úsek 3:
RIC9850
Vyhnálková Barbora
9101106
OB Říčany 570 Kč
(32)
Název/Jméno
Klub
Vklad
AOP 3
Úsek 1:
AOP9450
Tesařová Marcela
515074

Úsek 2:
AOP8152
Košárková Iva
2082714

Úsek 3:
AOP9850
Fukalová Hana
52957
Orientační Běh Opava 855 Kč
ASU 1
Úsek 1:
ASU8756
Staňková Lucie
7203330

Úsek 2:
ASU8598
Vavrova Veronika
920685

Úsek 3:
ASU9299
Kopecká Eliška
682342
Magnus Orienteering 570 Kč
ASU 2
Úsek 1:
ASU9797
Horvátová Hana
980354

Úsek 2:
ASU9695
Petrasová Zuzana
7201815

Úsek 3:
ASU8282
Mesiarkinová Kamila
7200319
Magnus Orienteering 570 Kč
DKP 1
Úsek 1:
DKP8651
Plochová Dominika
7207077

Úsek 2:
DKP9751
Nováková Tereza
886271

Úsek 3:
DKP8450
Kolínová Kristýna
9000007
Oddíl OB Kotlářka 570 Kč
CHT 1
Úsek 1:
CHT8353
Matrasová Kateřina
1007554

Úsek 2:
CHT8053
Korecká Lenka
515504

Úsek 3:
CHT8251
Matrasová Vendula
51982
OOB SK Chrast 570 Kč
KAM 1
Úsek 1:
KAM9554
Procházková Marie
7200333

Úsek 2:
KAM9551
Hlubučková Kristýna
7003009

Úsek 3:
KAM9550
Bořánková Karolína
9102089
OK Kamenice 570 Kč
KON 1
Úsek 1:
KON8787
Dittrichová Petra
515153

Úsek 2:
KON8277
Ebnerová Eva
515485

Úsek 3:
KON7852
Otrubová Johana
995816
KOB Konice 570 Kč
KSU 1
Úsek 1:
KSU9799
Smrčková Dominika
897348

Úsek 2:
KSU9559
Habigerová Radka
2058483

Úsek 3:
KSU8691
Rajnošek Tereza
52611
Klub vytrvalostních sportů Šumperk 570 Kč
LCE 1
Úsek 1:
LCE9155
Čermáková Magdalena
361921

Úsek 2:
LCE8951
Jirčáková Martina
889305

Úsek 3:
LCE9353
Horčičková Vendula
515413
OOB TJ Slovan Luhačovice 570 Kč
LCE 2
Úsek 1:
LCE9255
Papugová Katarína
232225

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
OOB TJ Slovan Luhačovice 570 Kč
LPU 1
Úsek 1:
LPU7667
Fenclová Marta
301173

Úsek 2:
LPU9053
Knapová Jana
906217

Úsek 3:
LPU9457
Horová Pavla
887927
OK Lokomotiva Pardubice 570 Kč
LPU 2
Úsek 1:
LPU9659
Hančová Petra
1398998

Úsek 2:
LPU9658
Chládková Simona
434574

Úsek 3:
LPU9558
Doleželová Kateřina
7200598
OK Lokomotiva Pardubice 570 Kč
LPU 3
Úsek 1:
LPU0054
Borovičková Valerie
682622

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
OK Lokomotiva Pardubice 570 Kč
OSN 1
Úsek 1:
OSN9696
Vališová Martina
981804

Úsek 2:
OSN0055
Stoklasová Daniela
7203325

Úsek 3:
OSN6955
Kamenická Lenka
9690219
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 570 Kč
PGP 1
Úsek 1:
PGP9056
Jakobová Adélka
682103

Úsek 2:
PGP8153
Ryšavá Vendula
899160

Úsek 3:
PGP8658
Tichovská Martina
920677
SK Praga 570 Kč
PGP 2
Úsek 1:
PGP9751
Slavíková Silvie
1407423

Úsek 2:
PGP9055
Bialožytová Tereza
8780

Úsek 3:
PGP9650
Kožinová Zuzana
7003042
SK Praga 570 Kč
PHK 1
Úsek 1:
PHK9154
Valešová Jana
1008144

Úsek 2:
PHK8951
Čepová Daniela
1700076

Úsek 3:
PHK9150
Kosová Denisa
7207347
OK 99 Hradec Králové 570 Kč
PHK 2
Úsek 1:
PHK9751
Novotná Klára
1398990

Úsek 2:
PHK8855
Azebová Nina
981820

Úsek 3:
PHK9653
Šádková Martina
1398981
OK 99 Hradec Králové 570 Kč
RBK 1
Úsek 1:
RBK8151
Kozumplíková Alice
981818

Úsek 2:
RBK9357
Šestáková Petra
219249

Úsek 3:
RBK9257
Moučková Andrea
2015806
SK Radioklub Blansko 570 Kč
SHK 1
Úsek 1:
SHK9151
Chmelařová Michaela
995857

Úsek 2:
SHK8152
Hepnerová Martina
1398689

Úsek 3:
SHK9251
Teplá Karolína
1008174
OK Slavia Hradec Králové 570 Kč
SHK 2
Úsek 1:
SHK9351
Fundová Eliška
995884

Úsek 2:
SHK9755
Červená Adéla
7205001

Úsek 3:
SHK8658
Novotná Barbora
9101107
OK Slavia Hradec Králové 570 Kč
SJC 1
Úsek 1:
SJC8951
Soukupová Lucie
2102079

Úsek 2:
SJC8351
Mrázková Romana
500556

Úsek 3:
SJC8451
Tomešová Daniela
981842
Sportcentrum Jičín 570 Kč
SJH 1
Úsek 1:
SJH9451
Benešová Jana
920682

Úsek 2:
SJH9352
Šrámková Michaela
553458

Úsek 3:
SJH9852
Hojná Dominika
331328
SJH Jindřichův Hradec 570 Kč
TRI 1
Úsek 1:
TRI9750
Argalášová Kateřina
2060276

Úsek 2:
TRI9656
Sabelová Markéta
2073724

Úsek 3:
TRI9751
Tesařová Jana
2073746
TJ TŽ Třinec 570 Kč
TUR 1
Úsek 1:
TUR9252
Poloprutská Markéta
2020750

Úsek 2:
TUR8650
Krafková Lucie
876522

Úsek 3:
TUR8153
Omová Michaela
515086
OOB TJ Turnov 570 Kč
TUR 2
Úsek 1:
TUR9751
Linková Alena
1403419

Úsek 2:
TUR8751
Horáková Veronika
7785

Úsek 3:
TUR9753
Roškotová Lucie
1403414
OOB TJ Turnov 570 Kč
TZL 1
Úsek 1:
TZL9252
Krejčíková Marie
9416043

Úsek 2:
TZL9754
Chovancová Zuzana
2032161

Úsek 3:
TZL9453
Jeřábková Jitka
7170894
SKOB Zlín 570 Kč
ZBM 1
Úsek 1:
ZBM9452
Tužilová Magdaléna
2020737

Úsek 2:
ZBM8989
Hlavová Jindra
515488

Úsek 3:
ZBM8950
Poklopová Lenka
1007544
SK Žabovřesky Brno 570 Kč
ZBM 2
Úsek 1:
ZBM9651
Hiršová Gabriela
7200367

Úsek 2:
ZBM8888
Hlavová Hana
515450

Úsek 3:
ZBM9451
Chromá Kateřina
9201069
SK Žabovřesky Brno 570 Kč
ZBM 3
Úsek 1:
ZBM9350
Šimková Johanka
9005227

Úsek 2:
ZBM8658
Palasová Petra
52330

Úsek 3:
ZBM9757
Odehnalová Tereza
1007533
SK Žabovřesky Brno 570 Kč
ZBM 4
Úsek 1:
ZBM7454
Bukovacová Alena
2085643

Úsek 2:
ZBM8951
Mádlová Věra
995814

Úsek 3:
ZBM8954
Hendrychová Zuzana
416329
SK Žabovřesky Brno 570 Kč
ZBM 5
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
SK Žabovřesky Brno 570 Kč
(6)
Název/Jméno
Klub
Vklad
CHT 1
Úsek 1:
CHT7500
Klvaňa Milan
53145

Úsek 2:
CHT7001
Vacek František
4634

Úsek 3:
CHT7901
Korecký Miroslav
301360
OOB SK Chrast 480 Kč
KAM 1
Úsek 1:
KAM6700
Škvor Martin
52267

Úsek 2:
KAM6600
Valášek Petr
52276

Úsek 3:
KAM7700
Jedlička Adam
2075620
OK Kamenice 480 Kč
TBM 1
Úsek 1:
TBM7701
Ehl Jiří
887901

Úsek 2:
TBM7327
Štěpánek Martin
888616

Úsek 3:
TBM7835
Čech Radovan
515094
KOS TJ Tesla Brno 480 Kč
TJN 1
Úsek 1:
TJN7500
Balogh Jan
2032176

Úsek 2:
TJN7513
Štembera Jan
7300183

Úsek 3:
TJN7000
Rydl Jiří
7750
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 480 Kč
VSP 1
Úsek 1:
VSP7310
Průša Michal
553437

Úsek 2:
VSP7401
Zakouřil Václav
51724

Úsek 3:
VSP7000
Bořánek Petr
9101108
USK Praha 480 Kč
ZBM 2
Úsek 1:
ZBM6700
Coufal Svatoš
1396843

Úsek 2:
ZBM7704
Rotek Pavel
2051547

Úsek 3:
ZBM7606
Šafek Jiří
8000013
SK Žabovřesky Brno 480 Kč
(34)
Název/Jméno
Klub
Vklad
TBM 1
Úsek 1:
TBM0607
Štěpánek Jan
2090860

Úsek 2:
TBM0717
Ptáček Jonáš
232730

Úsek 3:
TBM0621
Vedra Tobiáš
446444
KOS TJ Tesla Brno 300 Kč
TBM 2
Úsek 1:
TBM0710
Schwab Filip
53234

Úsek 2:
TBM0629
Mudrák Daniel
232377

Úsek 3:
TBM0611
Čech Radan
53275
KOS TJ Tesla Brno 300 Kč
TBM 3
Úsek 1:
TBM0707
Urválek Jan
410702

Úsek 2:
TBM0508
Ševčík Daniel
2067205

Úsek 3:
TBM0800
Denemarek Max
7080127
KOS TJ Tesla Brno 300 Kč
VCO 1
Úsek 1:
HOR0400
Kolář Šimon
7200597

Úsek 2:
LPU0405
Štichhauer Daniel
9102564

Úsek 3:
PHK0400
Neumann Matěj
2073740
Východočeská oblast 300 Kč
VCO 2
Úsek 1:
LPU0401
Haas Filip
2070815

Úsek 2:
NPA0406
Typlt Tomáš
9709

Úsek 3:
SHK0403
Dohnálek Tomáš
1400421
Východočeská oblast 300 Kč
VCO 3
Úsek 1:
SRK0504
Šeps Daniel
2027229

Úsek 2:
NPA0402
Choutka Matěj
9688

Úsek 3:
NPA0404
Novák Stanislav
9693
Východočeská oblast 300 Kč
POB 1
Úsek 1:
VSP0400
Zakouřil Matyáš
232616

Úsek 2:
TAP0400
Tůma Šimon
2075696

Úsek 3:
VSP0406
Průša Dominik
2032107
Pražská oblast 300 Kč
POB 2
Úsek 1:
PGP0401
Čtrnáct František
231948

Úsek 2:
VSP0701
Štrait Vilém
2021829

Úsek 3:
VSP0407
Hejna Igor
411602
Pražská oblast 300 Kč
POB 3
Úsek 1:
VSP0405
Baldrian Tomáš
2075607

Úsek 2:
PGP0404
Janas Adam
443090

Úsek 3:
VSP0408
Hejna Viktor
411604
Pražská oblast 300 Kč
MSK 1
Úsek 1:
TRI0502
Bíčánek Jan
49341

Úsek 2:
TRI0400
Kovařík Tomáš
7200590

Úsek 3:
TRI0401
Mrózek Pawel
416128
Moravskoslezský kraj 300 Kč
MSK 2
Úsek 1:
TRI0506
Kirschner Damian
2099502

Úsek 2:
TRI0503
Damek Ondřej
49327

Úsek 3:
BFM0601
Bjolek Jan
428271
Moravskoslezský kraj 300 Kč
MSK 3
Úsek 1:
TRI0501
Sikora Matěj
49396

Úsek 2:
KRN0353
Švihelová Viktorie
428222

Úsek 3:
VTA0353
Přílepková Jana
2025204
Moravskoslezský kraj 300 Kč
VYS 1
Úsek 1:
SJI0401
Orany Vojtěch
361999

Úsek 2:
TTR0501
Prášil Tomáš
51771

Úsek 3:
RUZ0400
Gregor Jáchym
2087716
Oblast Vysočina 300 Kč
VYS 2
Úsek 1:
SJI0500
Vítek Matěj
2061841

Úsek 2:
TTR0401
Cícha Václav
2092373

Úsek 3:
CHT0401
Hybeš Michal
336711
Oblast Vysočina 300 Kč
STC 1
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
Středočeská oblast 300 Kč
STC 2
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
Středočeská oblast 300 Kč
STC 3
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
Středočeská oblast 300 Kč
HAN 1
Úsek 1:
KSU0606
Štábl Patrik
446437

Úsek 2:
KON0404
Beneš Jindřich
1418768

Úsek 3:
KSU0401
Štábl Adam
2058480
Hanácká oblast 300 Kč
HAN 2
Úsek 1:
PLU0501
Otruba František
2051506

Úsek 2:
STE0404
Janků Martin
2035728

Úsek 3:
PLU0500
Černoch Martin
2061810
Hanácká oblast 300 Kč
HAN 3
Úsek 1:
AOP0500
Krček Jan
2070838

Úsek 2:
ASU0448
Štoudek Martin
53112

Úsek 3:
KSU0403
Šperlich Jan
2082903
Hanácká oblast 300 Kč
JMO 1
Úsek 1:
JMO0401
Doušek Tomáš
49358

Úsek 2:
JMO0404
Ehl Ondřej
410340

Úsek 3:
JMO0411
Milán Jakub
888640
Jihomoravská oblast 300 Kč
JMO 2
Úsek 1:
JMO0406
Gryc Ondřej
888648

Úsek 2:
JMO0501
Bukovác Filip
2096113

Úsek 3:
JMO0505
Zřídkaveselý Adam
9201067
Jihomoravská oblast 300 Kč
JMO 3
Úsek 1:
JMO0400
Rada Štěpán
420418

Úsek 2:
JMO0512
Kasza Tomáš
2078496

Úsek 3:
JMO0407
Chalabala Šimon
Jihomoravská oblast 300 Kč
JMO 4
Úsek 1:
JMO0410
Marek Vojtěch
2061799

Úsek 2:
JMO0604
Urbánek Tomáš
2061850

Úsek 3:
JMO0409
Štěrbák Josef
2087662
Jihomoravská oblast 300 Kč
JMO 5
Úsek 1:
JMO0602
Koča Vojtěch
2051511

Úsek 2:
JMO0509
Baše Matěj
2092394

Úsek 3:
JMO0510
Kraus Tobiáš
2087672
Jihomoravská oblast 300 Kč
VAL 1
Úsek 1:
TZL0502
Pekárek Tobias
2070831

Úsek 2:
TZL0404
Novosad Pavel
2070833

Úsek 3:
TZL0403
Hustý Adam
2096138
Valašská oblast 300 Kč
VAL 2
Úsek 1:
TZL0400
Šemnický Jakub
2091553

Úsek 2:
TZL0252
Tichá Julie
2091554

Úsek 3:
TZL0503
Němec Filip
08605
Valašská oblast 300 Kč
JEO 1
Úsek 1:
JEO0502
Bednařík Vilém
2049579

Úsek 2:
JEO0403
Zabořil Ondřej
7780

Úsek 3:
JEO0400
Tkáč Matěj
2027207
Ještědská oblast 300 Kč
JEO 2
Úsek 1:
JEO0600
Dejnožka Martin
2035718

Úsek 2:
JEO0601
Míka Albert
2067319

Úsek 3:
JEO0602
Mairich Filip
2067316
Ještědská oblast 300 Kč
JEO 3
Úsek 1:
JEO0402
Haslinger Leopold
420453

Úsek 2:
JEO0401
Pokorný Jan
2056302

Úsek 3:
JEO0603
Dolejší Jan
434808
Ještědská oblast 300 Kč
JEO 4
Úsek 1:
JEO0500
Pěnička Jan
2070823

Úsek 2:
JEO0501
Saur Filip
2070851

Úsek 3:
JEO0700
Podrábský Ctibor
2078463
Ještědská oblast 300 Kč
ZCO 1
Úsek 1:
ZCO0500
Kurz Ondřej
1400429

Úsek 2:
ZCO0502
Janoch Samuel
416180

Úsek 3:
ZCO0400
Štěrba Marek
9005143
Západočeská oblast 300 Kč
ZCO 2
Úsek 1:
ZCO0501
Hasman Jakub
2042516

Úsek 2:
ZCO0503
Černý Jonáš
301443

Úsek 3:
ZCO0506
Stehlík Šimon
2082911
Západočeská oblast 300 Kč
ZCO 3
Úsek 1:
ZCO0600
Svoboda Antonín
232356

Úsek 2:
ZCO0401
Donda Jiří
2102676

Úsek 3:
ZCO0700
Janoch Mikuláš
2085576
Západočeská oblast 300 Kč
(10)
Název/Jméno
Klub
Vklad
BOR 1
Úsek 1:
BOR6302
Krejčí Jaroslav
7630319

Úsek 2:
BOR6600
Karvánek Petr
8513

Úsek 3:
BOR6003
Dikoš Pavel
50000
OK Jiskra Nový Bor 480 Kč
BZR 1
Úsek 1:
BZR6951
Čechová Zuzana
980334

Úsek 2:
BZR8000
Choutka Jaroslav
53664

Úsek 3:
BZR6301
Rajnošek Zdeněk
52963
Bratrstvo Ždárských vrchů 480 Kč
KSU 1
Úsek 1:
KSU7849
Růžička Lukáš
52602

Úsek 2:
KSU7501
Štábl Roman
446432

Úsek 3:
KSU9043
Vozda Vojtěch
515150
Klub vytrvalostních sportů Šumperk 480 Kč
LPU 1
Úsek 1:
LPU7304
Haas Karel
9294

Úsek 2:
LPU6901
Fencl Petr
9230

Úsek 3:
LPU6401
Kaplan Jan
7200596
OK Lokomotiva Pardubice 480 Kč
OSN 1
Úsek 1:
OSN7502
Dvořáček Jiří
52250

Úsek 2:
OSN7209
Nechanický Pavel
436433

Úsek 3:
OSN6005
Wurzel Břetislav
52146
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 480 Kč
PBM 1
Úsek 1:
PBM7301
Kheil Radim
52061

Úsek 2:
PBM5303
Robotka Libor
52027

Úsek 3:
PBM7401
Pospíšil Jiří
232344
TJ Spartak 1. Brněnská 480 Kč
PGP 1
Úsek 1:
PGP7203
Baldrian Petr
2460

Úsek 2:
PGP7507
Hřivna Štěpán
7201813

Úsek 3:
PGP6000
Kožina Petr
1700084
SK Praga 480 Kč
STE 1
Úsek 1:
STE7100
Smolka Martin
2027234

Úsek 2:
STE7200
Silnoušek Jiří
2075602

Úsek 3:
STE6501
Skyva Petr
1007547
SK SKI-OB Šternberk 480 Kč
TBM 1
Úsek 1:
TBM6900
Mudrák Pavel
52680

Úsek 2:
TBM7013
Dvořáček Petr
49342

Úsek 3:
TBM6747
Horký Tomáš
49659
KOS TJ Tesla Brno 480 Kč
VPM 1
Úsek 1:
VPM6301
Kurz Zdeněk
2092431

Úsek 2:
KSH7001
Šustr Pavel
8675

Úsek 3:
VPM6601
Richtr Aleš
51686
KOS Slavia Plzeň 480 Kč
(26)
Název/Jméno
Klub
Vklad
VCO 1
Úsek 1:
LPU0309
Waněk Hubert
7200595

Úsek 2:
STH0202
Štefan Vít
7201763

Úsek 3:
HOR0201
Rücker Jan
2025353
Východočeská oblast 300 Kč
VCO 2
Úsek 1:
SJC0202
Tuma Matěj
2056295

Úsek 2:
LPU0203
Pipek Ondřej
7200907

Úsek 3:
LPU0209
Macek Ondřej
2075644
Východočeská oblast 300 Kč
VCO 3
Úsek 1:
VRL0301
Štregl Matyáš
2017678

Úsek 2:
SRK0300
Flegl Martin
2091541

Úsek 3:
SRK0202
Šabata Radek
2070826
Východočeská oblast 300 Kč
POB 1
Úsek 1:
PGP0300
Kožina Štěpán
7260011

Úsek 2:
EKP0200
Bolehovský Michal
601169

Úsek 3:
PGP0305
Hřivna Jakub
2800293
Pražská oblast 300 Kč
POB 2
Úsek 1:
PGP0204
Kolský Pavel
2075683

Úsek 2:
PGP0304
Kolář Matyáš
897393

Úsek 3:
 
 
 
Pražská oblast 300 Kč
MSK 1
Úsek 1:
TRI0200
Haltof Marek
1369848

Úsek 2:
TRI0301
Bialožyt Marek
51461

Úsek 3:
BFM0305
Bjolek Michal
428272
Moravskoslezský kraj 300 Kč
MSK 2
Úsek 1:
VRB0313
Peňáz Radek
2092364

Úsek 2:
VRB0303
Peňáz Vojtěch
2092391

Úsek 3:
AOV0301
Mielec Radomír
920660
Moravskoslezský kraj 300 Kč
VYS 1
Úsek 1:
OSN0200
Nechanický Jan
7205006

Úsek 2:
SJH0301
Hojný Jáchym
443062

Úsek 3:
OSN0201
Mareček Šimon
7205032
Oblast Vysočina 300 Kč
VYS 2
Úsek 1:
SJI0301
Venhoda Matěj
51770

Úsek 2:
TTR0201
Palát Bohuslav
4538

Úsek 3:
PZR0202
Kopecký Jan
2087700
Oblast Vysočina 300 Kč
VYS 3
Úsek 1:
SJI0200
Tkáč Juraj
2080961

Úsek 2:
RUZ0301
Jelínek Kryštof
2099490

Úsek 3:
OSN0202
Močuba Václav Josef
7202889
Oblast Vysočina 300 Kč
STC 1
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
Středočeská oblast 300 Kč
STC 2
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
Středočeská oblast 300 Kč
STC 3
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
Středočeská oblast 300 Kč
JCO 1
Úsek 1:
VTA0201
Lukeš Prokop
7208093

Úsek 2:
VTA0401
Žalud Jan
7207492

Úsek 3:
VTA0258
Aujezdecká Magdaléna
2025219
Jihočeská oblast 300 Kč
HAN 1
Úsek 1:
STE0204
Světnický František
2027218

Úsek 2:
STE0202
Lukašák Šimon
2032192

Úsek 3:
AOP0201
Kostka Jiří
2085648
Hanácká oblast 300 Kč
HAN 2
Úsek 1:
AOP0302
Čech Vít
410174

Úsek 2:
STE0207
Svoboda Radek
2032142

Úsek 3:
AOP0301
Valík Adam
2081359
Hanácká oblast 300 Kč
HAN 3
Úsek 1:
KSU0306
Stryk Štěpán
2053547

Úsek 2:
STE0208
Doležal Matyáš
2073721

Úsek 3:
KSU0201
Hecl František
2058486
Hanácká oblast 300 Kč
JMO 1
Úsek 1:
JMO0307
Palát Tomáš
332962

Úsek 2:
JMO0301
Lička Adam
7202856

Úsek 3:
JMO0200
Coufal Jáchym
1400432
Jihomoravská oblast 300 Kč
JMO 2
Úsek 1:
JMO0305
Musil Štěpán
2075632

Úsek 2:
JMO0302
Urbánek Adam
2042526

Úsek 3:
JMO0304
Kraus Jakub
2051512
Jihomoravská oblast 300 Kč
VAL 1
Úsek 1:
TZL0203
Kundrata Jan
53353

Úsek 2:
TZL0202
Bartík Filip
2091549

Úsek 3:
TZL0201
Chovanec Václav
218977
Valašská oblast 300 Kč
JEO 1
Úsek 1:
JEO0300
Vitebský Lukáš
1398971

Úsek 2:
JEO0303
Dejnožka Vojtěch
2027224

Úsek 3:
JEO0201
Synek Petr
2053519
Ještědská oblast 300 Kč
JEO 2
Úsek 1:
JEO0202
Bradáč David
2032132

Úsek 2:
JEO0305
Lesák Ondřej
2085591

Úsek 3:
JEO0304
Řehoř Vojta
2080823
Ještědská oblast 300 Kč
ZCO 1
Úsek 1:
ZCO0301
Šauli Filip
2060398

Úsek 2:
ZCO0202
Kurz Šimon
2087683

Úsek 3:
ZCO0200
Richtr Lukáš
2042518
Západočeská oblast 300 Kč
ZCO 2
Úsek 1:
ZCO0300
Tokár Radim
2049567

Úsek 2:
ZCO0302
Oncirk Jan
9101105

Úsek 3:
ZCO0204
Kovář Ondřej
347913
Západočeská oblast 300 Kč
ZCO 3
Úsek 1:
ZCO0208
Lill Petr
8687

Úsek 2:
ZCO0201
Hejduk Zdeněk
7875

Úsek 3:
ZCO0304
Kohoutek Oldřich
7204986
Západočeská oblast 300 Kč
ZCO 4
Úsek 1:
ZCO0209
Spěváček Vojtěch
2090853

Úsek 2:
ZCO0203
Šustr Antonín
2080906

Úsek 3:
ZCO0305
Milota Břetislav
301438
Západočeská oblast 300 Kč
(3)
Název/Jméno
Klub
Vklad
MLA 1
Úsek 1:
MLA6901
Černý Libor
301466

Úsek 2:
MLA4401
Fišák Jan
7882

Úsek 3:
MLA5801
Milota Josef
7880
MLOK Mariánské Lázně 480 Kč
SJH 1
Úsek 1:
SJH7001
Beneš Jan
336767

Úsek 2:
SJH4201
Gřunděl Ivan
9200531

Úsek 3:
SJH6901
Kubičko Petr
51141
SJH Jindřichův Hradec 480 Kč
SJI 1
Úsek 1:
SJI6002
Kopecký Zdeněk
52360

Úsek 2:
SJI6301
Petráček Aleš
53631

Úsek 3:
SJI5901
Zeman Jaroslav
52337
OK Jihlava 480 Kč
(38)
Název/Jméno
Klub
Vklad
ABM 1
Úsek 1:
ABM9919
Šnyrch Tomáš
332963

Úsek 2:
ABM9901
Florián Vojtěch
438043

Úsek 3:
ABM0101
Adámek Filip
500260
KOB ALFA Brno 570 Kč
BOR 1
Úsek 1:
BOR9805
Kašpar Ludvík
7200544

Úsek 2:
BOR0001
Pavlovec Dan
887936

Úsek 3:
DOK9800
Koštejn Vít
888634
OK Jiskra Nový Bor 570 Kč
CHC 1
Úsek 1:
CHC9901
Křivda Tomáš
9200535

Úsek 2:
CHC0101
Švadlena Michal
9990101

Úsek 3:
CHC9951
Semrádová Jana
425544
K.O.B. Choceň 570 Kč
JPV 1
Úsek 1:
JPV9911
Chupek Jakub
7200370

Úsek 2:
JPV9824
Kočí Josef
1007539

Úsek 3:
JPV9807
Vystavěl Ondřej
1602633
Oddíl OS SK Prostějov 570 Kč
JPV 2
Úsek 1:
JPV9915
Kašpar Petr
2069090

Úsek 2:
ZPV0001
Karásek Adam
2070842

Úsek 3:
JPV9800
Hubáček Filip
301569
Oddíl OS SK Prostějov 570 Kč
KAM 1
Úsek 1:
KAM0105
Gajda Jan
9201064

Úsek 2:
KAM9900
Škvor Ota
981828

Úsek 3:
KAM9803
Hausenblas Šimon
361923
OK Kamenice 570 Kč
KAM 2
Úsek 1:
KAM9802
Jíra Tomáš
9005139

Úsek 2:
KAM0100
Valášek Václav
336743

Úsek 3:
KAM0104
Blaha Petr
2053550
OK Kamenice 570 Kč
KSU 1
Úsek 1:
KSU9908
Jílek Ondřej
2056295

Úsek 2:
KSU0105
Šafář Martin
2056308

Úsek 3:
KSU0005
Matoušek Matěj
2080935
Klub vytrvalostních sportů Šumperk 570 Kč
KSU 2
Úsek 1:
KSU9906
Müller Jonáš
2053541

Úsek 2:
KSU9900
Gedeon Dominik
2067337

Úsek 3:
KSU9909
Šrámek Ondřej
2053548
Klub vytrvalostních sportů Šumperk 570 Kč
LCE 1
Úsek 1:
LCE9803
Černocký Libor
1400401

Úsek 2:
LCE9801
Sýkora Vojtěch
7200378

Úsek 3:
LCE9911
Vopařil Jan
7201825
OOB TJ Slovan Luhačovice 570 Kč
LCE 2
Úsek 1:
LCE0111
Féder Medard
7201802

Úsek 2:
LCE0003
Bitto Maxim
2053585

Úsek 3:
LCE0011
Panovec Kryštof
331216
OOB TJ Slovan Luhačovice 570 Kč
LLI 1
Úsek 1:
LLI9802
Melichar Vojtěch
7200375

Úsek 2:
LLI0001
Melichar Petr
1398996

Úsek 3:
LTP9802
Matějka Lukáš
7200336
TJ Loko Liberec 570 Kč
LPU 1
Úsek 1:
LPU0002
Roudný Martin
7202872

Úsek 2:
LPU9902
Fencl Jonáš
2070827

Úsek 3:
LPU0008
Rusin Jan
2032380
OK Lokomotiva Pardubice 570 Kč
LPU 2
Úsek 1:
LPU9802
Žák Jan
2025379

Úsek 2:
LPU0010
Volák Ondřej
2011790

Úsek 3:
LPU0001
Roudný Václav
9884
OK Lokomotiva Pardubice 570 Kč
NEJ 1
Úsek 1:
NEJ9800
Zieba Jakub
2067347

Úsek 2:
NEJ0101
Newiak Nick
2096220

Úsek 3:
NEJ0002
Vecko Jan
20736710
TJ Jiskra Nejdek 570 Kč
PGP 1
Úsek 1:
PGP9809
Bartoš Vojtěch
9200533

Úsek 2:
PGP0104
Siegl Matyáš
7201196

Úsek 3:
DKP9801
Semerád Antonín
1394693
SK Praga 570 Kč
PGP 2
Úsek 1:
PGP9808
Novák Aleš
7202855

Úsek 2:
PGP9804
Hasal Martin
7201194

Úsek 3:
PGP0101
Janovský Tomáš
887632
SK Praga 570 Kč
PGP 3
Úsek 1:
PGP0200
Janas Petr
2060249

Úsek 2:
PGP0105
Bartoš Václav
515060

Úsek 3:
FSP9801
Borovička Tomáš
888614
SK Praga 570 Kč
PHK 1
Úsek 1:
PHK9805
Vandas Daniel
9110998

Úsek 2:
VRL9802
Starý Ondra
2025354

Úsek 3:
PHK9901
Kavalír Jáchym
7202866
OK 99 Hradec Králové 570 Kč
PHK 2
Úsek 1:
PHK0101
Metelka Ondřej
2058465

Úsek 2:
PHK9800
Bendák Jan
7681889

Úsek 3:
PHK0001
Samek Tomáš
1413977
OK 99 Hradec Králové 570 Kč
SHK 1
Úsek 1:
SHK9801
Gebrt Jan
7202576

Úsek 2:
SHK9802
Hájek Jakub
232493

Úsek 3:
SHK9803
Pek Daniel
1400436
OK Slavia Hradec Králové 570 Kč
SJC 1
Úsek 1:
SJC0101
Zalaba Tomáš
7839783

Úsek 2:
SJC0005
Semiginovský Šimon
2056271

Úsek 3:
SJC9802
Doležal Vít
2060206
Sportcentrum Jičín 570 Kč
SJI 1
Úsek 1:
SJI9902
Šenkýř Matěj
2045309

Úsek 2:
SJI0001
Čech Petr
2075680

Úsek 3:
PZR0102
Poláček Tomáš
2052352
OK Jihlava 570 Kč
SJI 2
Úsek 1:
SJI9801
Foltýn Tomáš
219260

Úsek 2:
SJI0101
Záboj Petr
2061788

Úsek 3:
PZR0105
Kalas Tomáš
52970
OK Jihlava 570 Kč
SRK 1
Úsek 1:
SRK9904
Šabata Milan
7205561

Úsek 2:
SRK0103
Paleček Ondřej
682693

Úsek 3:
SRK9802
Locker Tomáš
2017682
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 570 Kč
TAP 1
Úsek 1:
TAP9805
Ransdorf Jakub
9201323

Úsek 2:
TAP0100
Měšťan Ondřej
7201203

Úsek 3:
TAP0001
Dědek Matěj
2067986
KOB TRETRA Praha 570 Kč
TBM 1
Úsek 1:
TBM0103
Kligl Radim
2042517

Úsek 2:
TBM0111
Milán Tomáš
7070007

Úsek 3:
TBM0105
Svoboda Martin
2087673
KOS TJ Tesla Brno 570 Kč
TBM 2
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
KOS TJ Tesla Brno 570 Kč
TJN 1
Úsek 1:
TJN9801
Novák Filip
2027217

Úsek 2:
TJN0105
Budský Ondřej
1398985

Úsek 3:
TJN9901
Novotný Marek
232325
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 570 Kč
TJN 2
Úsek 1:
TJN0006
Nagy Josef
2069092

Úsek 2:
TJN0106
Adamec Martin
2080828

Úsek 3:
TJN9802
Michek David
2027247
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 570 Kč
TRI 1
Úsek 1:
TRI9801
Cienciala Jan
1400410

Úsek 2:
TRI0002
Filipek Sebastian
2060277

Úsek 3:
TRI9902
Holesz Sebastian
2073753
TJ TŽ Třinec 570 Kč
TRI 2
Úsek 1:
TRI0100
Tuharský Erik
7202876

Úsek 2:
TRI0101
Kovařík Martin
7200589

Úsek 3:
MOV0004
Vavřík Tomáš
1403424
TJ TŽ Třinec 570 Kč
TTR 1
Úsek 1:
TTR0102
Cícha Matěj
2800321

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
TTR0151
Drábková Eliška
2092400
OOB Třebíč 570 Kč
TUR 1
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
OOB TJ Turnov 570 Kč
TZL 1
Úsek 1:
TZL9801
Šiška Petr
2025335

Úsek 2:
TZL0001
Podmolík Jonáš
7203464

Úsek 3:
TZL9901
Láznička Václav
9200524
SKOB Zlín 570 Kč
VSP 1
Úsek 1:
DKP0100
Klaška Martin
9889

Úsek 2:
VSP0000
Semík Jakub
446363

Úsek 3:
VSP0101
Puchalský Jan
2021836
USK Praha 570 Kč
ZBM 1
Úsek 1:
ZBM9907
Dekrét Jakub
2088141

Úsek 2:
ZBM9901
Hlaváč Ondřej
2059757

Úsek 3:
ZBM9801
Hirš Otakar
7200360
SK Žabovřesky Brno 570 Kč
ZBM 2
Úsek 1:
ZBM9904
Král Jan
2054641

Úsek 2:
ZBM9902
Komenda Jan
9201065

Úsek 3:
 
 
 
SK Žabovřesky Brno 570 Kč
(5)
Název/Jméno
Klub
Vklad
ADA 1
Úsek 1:
ADA5506
Jelínek Roman
52669

Úsek 2:
ADA5505
Věžník Antonín
52712

Úsek 3:
ADA5111
Truhlář Karel
2032151
OOB Spartak Adamov 480 Kč
DKP 1
Úsek 1:
DKP4900
Stehno Pavel
51760

Úsek 2:
DKP4300
Procházka Zdenko
51800

Úsek 3:
DKP6901
Kalousek Jiří
443079
Oddíl OB Kotlářka 480 Kč
CHT 1
Úsek 1:
CHT5101
Zlesák Milan
51951

Úsek 2:
CHT4802
Vítek Josef
51948

Úsek 3:
CHT5301
Matras Jaroslav
51953
OOB SK Chrast 480 Kč
TZL 1
Úsek 1:
TZL5102
Jelínek Vít
219271

Úsek 2:
TZL4902
Jelínek Petr
1396260

Úsek 3:
TZL4801
Šmakal Pavel
2049597
SKOB Zlín 480 Kč
TZL 2
Úsek 1:
TZL6401
Vrubel Karel
53143

Úsek 2:
TZL3613
Láznička Alois
425533

Úsek 3:
TZL6309
Láznička Robert
53368
SKOB Zlín 480 Kč
(57)
Název/Jméno
Klub
Vklad
ABM 1
Úsek 1:
ABM9410
Mokrý Ondřej
886814

Úsek 2:
ABM7415
Palát Petr
52056

Úsek 3:
ABM9211
Novotný Ondřej
7003038
KOB ALFA Brno 570 Kč
AOP 1
Úsek 1:
AOP9202
Navrátil Boris
515444

Úsek 2:
AOP9301
Hadač Filip
887157

Úsek 3:
AOP9303
Schuster Marek
995871
Orientační Běh Opava 855 Kč
AOP 2
Úsek 1:
AOP7102
Košárek Pavel
51568

Úsek 2:
AOP9602
Glonek Jakub
1625050

Úsek 3:
AOP6702
Tesař Jiří
352349
Orientační Běh Opava 855 Kč
AOP 3
Úsek 1:
AOP0001
Valík Tomáš
7203453

Úsek 2:
AOP9900
Tesař Vojtěch
7206538

Úsek 3:
AOP9951
Čechová Klára
2045206
Orientační Běh Opava 855 Kč
AOP 4
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
Orientační Běh Opava 855 Kč
ASU 1
Úsek 1:
ASU8808
Zbranek Roman
920699

Úsek 2:
ASU9843
Sláma Dušan
2008508

Úsek 3:
ASU9444
Minář Marek
920700
Magnus Orienteering 570 Kč
ASU 2
Úsek 1:
ASU8304
Khýn Vítězslav
7203321

Úsek 2:
ASU9447
Horvát Petr
886264

Úsek 3:
ASU9348
Mušínský Tomáš
920667
Magnus Orienteering 570 Kč
ASU 3
Úsek 1:
ASU9443
Mižúr Šimon

Úsek 2:
ASU8606
Šrubař Michal
2051488

Úsek 3:
ASU9106
Hrobař Štěpán
995859
Magnus Orienteering 570 Kč
BOR 1
Úsek 1:
BOR9503
Pavlovec Jan
9200728

Úsek 2:
BOR9007
Kořínek Tomáš
7003001

Úsek 3:
BOR9608
Burda Matěj
7667667
OK Jiskra Nový Bor 570 Kč
DKP 1
Úsek 1:
DKP7701
Kolín Jan
9007701

Úsek 2:
DKP8717
Pospíšil Ondřej
7202874

Úsek 3:
DKP9301
Klaška Pavel
1700077
Oddíl OB Kotlářka 570 Kč
EKP 1
Úsek 1:
EKP7414
Ondráček Radim
2045232

Úsek 2:
EKP8211
Kalina Miroslav
7201206

Úsek 3:
EKP8310
Pidrman Milan
2067264
VŠTJ Ekonom Praha 570 Kč
CHC 1
Úsek 1:
CHC8801
Grundman Vojtěch
2049551

Úsek 2:
CHC8502
Pešek Ondřej
2025363

Úsek 3:
CHC7502
Švadlena Pavel
2011854
K.O.B. Choceň 570 Kč
CHC 2
Úsek 1:
CHC9501
Křivda Martin
2025344

Úsek 2:
CHC9701
Semrád Ladislav
2053577

Úsek 3:
CHC8603
Pátek Michal
2025343
K.O.B. Choceň 570 Kč
CHT 1
Úsek 1:
CHT8501
Drahokoupil Aleš
899165

Úsek 2:
CHT8701
Krejsa Jan
53155

Úsek 3:
CHT8510
Kopáček Jan
7201807
OOB SK Chrast 570 Kč
CHT 2
Úsek 1:
CHT9001
Krejsa Martin
52161

Úsek 2:
CHT8001
Matras Tomáš
51980

Úsek 3:
CHT9204
Pitra Martin
7206543
OOB SK Chrast 570 Kč
KAM 1
Úsek 1:
KAM9301
Rusý Tomáš
2051509

Úsek 2:
KAM9403
Kettner Lukáš
887640

Úsek 3:
KAM9401
Semík Ondřej
920683
OK Kamenice 570 Kč
KAM 2
Úsek 1:
KAM9601
Kettner Vojtěch
897360

Úsek 2:
KAM9402
Kapal Tomáš
232267

Úsek 3:
KAM9202
Hájek Adam
2019240
OK Kamenice 570 Kč
KAM 3
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
OK Kamenice 570 Kč
KSU 1
Úsek 1:
KSU9902
Jílek Jakub
2058482

Úsek 2:
KSU7410
Tomanek Daniel
7200324

Úsek 3:
KSU8506
Rajnošek Zdeněk
515128
Klub vytrvalostních sportů Šumperk 570 Kč
KUO 1
Úsek 1:
KUO9605
Skalický Matyáš
887162

Úsek 2:
KUO8001
Koblížek Kamil
980350

Úsek 3:
KUO9801
Paukert Lukáš
980351
KOB Ústí nad Orlicí 570 Kč
LCE 1
Úsek 1:
LCE7602
Horyna Roman
1399000

Úsek 2:
LCE9601
Mudrák Štěpán
889308

Úsek 3:
LCE9501
Hubáček Jonáš
8629757
OOB TJ Slovan Luhačovice 570 Kč
LCE 2
Úsek 1:
LCE8801
Perůtka Jan
52705

Úsek 2:
LCE9602
Slíva Jan
889313

Úsek 3:
LCE9001
Slezák Jiří
515424
OOB TJ Slovan Luhačovice 570 Kč
LPM 1
Úsek 1:
LPM9502
Valeš Jiří
7201192

Úsek 2:
LPM9202
Kolovský František
887626

Úsek 3:
LPM7903
Stehlík Petr
2045235
OK Lokomotiva Plzeň 570 Kč
LPU 1
Úsek 1:
LPU9036
Kamenický Matěj
551990

Úsek 2:
LPU9005
Nožka Radek
515166

Úsek 3:
LPU9307
Kubelka Tomáš
889299
OK Lokomotiva Pardubice 570 Kč
LPU 2
Úsek 1:
LPU8002
Udržal Tomáš
886715

Úsek 2:
LPU9113
Procházka David
515162

Úsek 3:
LPU9301
Čermák Jan
1080493
OK Lokomotiva Pardubice 570 Kč
LPU 3
Úsek 1:
LPU9001
Hovorka Lukáš
981816

Úsek 2:
LPU9502
Deml Tomáš
887928

Úsek 3:
LPU9611
Jurica Jan
1400447
OK Lokomotiva Pardubice 570 Kč
OSN 1
Úsek 1:
OSN9549
Kamenický Jeroným
551995

Úsek 2:
OSN9339
Kamenický Tobiáš
9930517

Úsek 3:
OSN6900
Mareček Petr
51991
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 570 Kč
PGP 1
Úsek 1:
PGP7106
Janas Petr
7201200

Úsek 2:
PGP9604
Aster Tomáš
442871

Úsek 3:
PGP9405
Uhlíř Marek
331157
SK Praga 570 Kč
PGP 2
Úsek 1:
PGP9002
Procházka Pavel
515113

Úsek 2:
PGP7506
Pokorný Ondřej
682686

Úsek 3:
PGP6401
Janovský Tomáš
515464
SK Praga 570 Kč
PGP 3
Úsek 1:
PGP8206
Procházka Jan
886265

Úsek 2:
PGP9601
Landovský Jakub
502088

Úsek 3:
PGP9503
Veselý Jakub
7203462
SK Praga 570 Kč
PGP 4
Úsek 1:
PGP8610
Flašar Jan
887941

Úsek 2:
PGP9702
Navrátil Šimon
681882

Úsek 3:
PGP8700
Sysel Ctibor
515161
SK Praga 570 Kč
PHK 1
Úsek 1:
PHK7901
Losman Petr
515420

Úsek 2:
PHK9101
Kubát Pavel
7207507

Úsek 3:
PHK9200
Petržela Jan
9920924
OK 99 Hradec Králové 570 Kč
PHK 2
Úsek 1:
PHK8903
Műller Martin
553440

Úsek 2:
PHK9001
Zelenka Tomáš
886259

Úsek 3:
PHK9104
Kamenický Jakub
553445
OK 99 Hradec Králové 570 Kč
PHK 3
Úsek 1:
PHK8802
Panchártek Jan
553446

Úsek 2:
PHK8900
Šabatka Zdeněk
9189

Úsek 3:
PHK9601
Mašata Matěj
2045215
OK 99 Hradec Králové 570 Kč
PHK 4
Úsek 1:
PHK8005
Černý Michal
9360

Úsek 2:
PHK8701
Justa Pavel
7203469

Úsek 3:
PHK9401
Kamenický Ondřej
301383
OK 99 Hradec Králové 570 Kč
SHK 1
Úsek 1:
SHK7601
Hepner David
1008172

Úsek 2:
SHK8702
Šmehlík Eduard
515483

Úsek 3:
SHK8901
Jirásek Michal
7777400
OK Slavia Hradec Králové 570 Kč
SHK 2
Úsek 1:
SHK9403
Remeš Petr
9199

Úsek 2:
SHK9701
Netuka Vojtěch
1396847

Úsek 3:
SHK7911
Weiner Jakub
9140
OK Slavia Hradec Králové 570 Kč
SHK 3
Úsek 1:
SHK8406
Komanec Václav
995807

Úsek 2:
SHK7905
Svoboda Lukáš
9138

Úsek 3:
SHK8200
Souček Tomáš
7203456
OK Slavia Hradec Králové 570 Kč
SJC 1
Úsek 1:
SJC8102
Mrázek Jan
7717777

Úsek 2:
SJC8703
Beneš Jan
886513

Úsek 3:
SJC8702
Holas Štěpán
4286
Sportcentrum Jičín 570 Kč
SJC 2
Úsek 1:
SJC9703
Zikmund Zdeněk
2045221

Úsek 2:
SJC7531
Tomeš Petr
896967

Úsek 3:
SJC9603
Zlámal David
2053542
Sportcentrum Jičín 570 Kč
SJI 1
Úsek 1:
SJI9602
Vacek Vojtěch
7200366

Úsek 2:
SJI7313
Prášil Marek
500580

Úsek 3:
SJI9601
Čech Jan
7003044
OK Jihlava 570 Kč
SSU 1
Úsek 1:
SSU8243
Král Václav
332966

Úsek 2:
SSU8802
Poklop Martin
1007536

Úsek 3:
SSU8841
Král Vojtěch
7207366
SK Severka Šumperk 570 Kč
STE 1
Úsek 1:
STE9202
Doležel Ondřej
51123

Úsek 2:
STE9411
Skoupý Jan
2027239

Úsek 3:
STE5809
Václavek Tomáš
1401181
SK SKI-OB Šternberk 570 Kč
TAP 1
Úsek 1:
TAP8511
Makovský Jakub
7778511

Úsek 2:
TAP9702
Vlášek Jakub
7779702

Úsek 3:
TAP8610
Zajíc Vítězslav
515469
KOB TRETRA Praha 570 Kč
TJN 1
Úsek 1:
TJN9700
Šmaus Jan
2067320

Úsek 2:
TJN9301
Pustai David
232645

Úsek 3:
TJN9101
Picek Jan
1302800
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 570 Kč
TRI 1
Úsek 1:
TRI9301
Argaláš Michal
887630

Úsek 2:
TRI9601
Walach Ondřej
49356

Úsek 3:
TRI9103
Kantor Ondřej
920676
TJ TŽ Třinec 570 Kč
TUR 1
Úsek 1:
TUR8900
Schulhof Jan
51225

Úsek 2:
TUR9502
Horák Patrik
9001001

Úsek 3:
TUR8700
Luštický Martin
7092626
OOB TJ Turnov 570 Kč
TUR 2
Úsek 1:
TUR7900
Šurgan Štefan
515024

Úsek 2:
TUR9701
Wolf Filip
9101181

Úsek 3:
TUR8401
Váňa Martin
1840303
OOB TJ Turnov 570 Kč
TZL 1
Úsek 1:
TZL9206
Benroth Martin
553455

Úsek 2:
TZL8508
Dlabaja Štěpán
995797

Úsek 3:
TZL8601
Polášek Jan
52340
SKOB Zlín 570 Kč
TZL 2
Úsek 1:
TZL9701
Podmolík Josef
7203466

Úsek 2:
TZL9703
Mikel David
889320

Úsek 3:
TZL9003
Kolárik Jan
53836
SKOB Zlín 570 Kč
TZL 3
Úsek 1:
TZL7007
Pekárek Evžen
8411

Úsek 2:
TZL6808
Šidla Jan
53367

Úsek 3:
TZL6915
Podmolík Tomáš
1400443
SKOB Zlín 570 Kč
ZBM 1
Úsek 1:
ZBM9302
Brlica Pavel
515462

Úsek 2:
ZBM8919
Hájek Daniel
890118

Úsek 3:
ZBM8841
Chromý Adam
896975
SK Žabovřesky Brno 570 Kč
ZBM 2
Úsek 1:
ZBM9103
Švirák Ondřej
995802

Úsek 2:
ZBM9101
Zimmermann Štěpán
911220

Úsek 3:
ZBM9202
Mokrý Stanislav
886812
SK Žabovřesky Brno 570 Kč
ZBM 3
Úsek 1:
ZBM7605
Bukovac Maroš
525005

Úsek 2:
ZBM9515
Hruška Jakub
1591995

Úsek 3:
ZBM8928
Zimmermann Jakub
995810
SK Žabovřesky Brno 570 Kč
ZBM 4
Úsek 1:
ZBM9104
Kazda Adam
232343

Úsek 2:
ZBM9711
Kelbl Vladimír
9201063

Úsek 3:
ZBM8511
Drábek Jan
49690
SK Žabovřesky Brno 570 Kč
ZBM 5
Úsek 1:
ZBM8101
Bukovac Palo
515478

Úsek 2:
ZBM8707
Bialožyt Michal
995883

Úsek 3:
ZBM6708
Přikryl Petr
7030567
SK Žabovřesky Brno 570 Kč
ZBM 6
Úsek 1:
ZBM7902
Finstrle Luděk
2067240

Úsek 2:
ZBM7539
Humlíček Aleš
609906

Úsek 3:
ZBM7504
Cicvárek Ivo
2051489
SK Žabovřesky Brno 855 Kč
(23)
Název/Jméno
Klub
Vklad
ABM 1
Úsek 1:
ABM7405
Mulíček Ondřej
337650

Úsek 2:
ABM9906
Šnyrch Jakub
332946

Úsek 3:
ABM7401
Rada Pavel
8004
KOB ALFA Brno 480 Kč
ABM 2
Úsek 1:
ABM9210
Otrusina Jan
232872

Úsek 2:
ABM0199
Radová Kateřina
232876

Úsek 3:
ABM7210
Kurečka Robert
2060216
KOB ALFA Brno 480 Kč
ABM 3
Úsek 1:
ABM7054
Otrusinová Helena
52057

Úsek 2:
ABM9560
Otrusinová Jana
52013

Úsek 3:
ABM7653
Šnyrchová Jitka
420410
KOB ALFA Brno 480 Kč
ASU 1
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
Magnus Orienteering 480 Kč
CHT 1
Úsek 1:
CHT9852
Dvořáková Klára
232888

Úsek 2:
CHT4801
Starka František
51949

Úsek 3:
CHT9903
Hybeš David
53168
OOB SK Chrast 480 Kč
KAM 1
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
OK Kamenice 480 Kč
LCE 1
Úsek 1:
LCE8803
Cahel Marek
889288

Úsek 2:
LCE7311
Féder Medard
7201804

Úsek 3:
LCE6603
Šmelík Juraj
307355
OOB TJ Slovan Luhačovice 480 Kč
OSN 1
Úsek 1:
OSN6004
Kamenický Radan
9601003

Úsek 2:
OSN7500
Stoklasa Radek
09306

Úsek 3:
OSN6901
Sláma Jaroslav
1232505
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 480 Kč
MFP 1
Úsek 1:
MFP6700
Siegl Roman
443068

Úsek 2:
TBM7467
Grycová Petra
230679

Úsek 3:
MFP7050
Sieglová Dagmar
443075
VŠSK MFF UK Praha 480 Kč
PZR 1
Úsek 1:
PZR9701
Nechuta David
232891

Úsek 2:
PZR7007
Nechuta Milan
49811

Úsek 3:
PZR8903
Novohradský Petr
53700
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 480 Kč
PZR 2
Úsek 1:
PZR4417
Pospíšil Jaromír
51994

Úsek 2:
PZR7008
Sobotka Petr
53709

Úsek 3:
PZR9251
Urbanová Johana
232496
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 480 Kč
PZR 3
Úsek 1:
PZR8814
Hladílek Jan
49824

Úsek 2:
PZR6969
Nechutová Alena
2075659

Úsek 3:
PZR7171
Doleželová Iva
438601
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 480 Kč
PZR 4
Úsek 1:
PZR6106
Skryja Bořivoj
232492

Úsek 2:
PZR7070
Poláčková Bohuslava
2052393

Úsek 3:
PZR5654
Rosecká Alena
7205030
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 480 Kč
RBK 1
Úsek 1:
RBK9001
Šesták Jakub
682360

Úsek 2:
RBK8951
Skládanková Tereza
2034070

Úsek 3:
RBK9355
Hegerová Petra
219245
SK Radioklub Blansko 480 Kč
SJH 1
Úsek 1:
SJH9300
Nouza Petr ml.
2079508

Úsek 2:
SJH7051
Benešová Iva
9101672

Úsek 3:
SJH6501
Nouza Petr
2079498
SJH Jindřichův Hradec 480 Kč
SKV 1
Úsek 1:
SKV7301
Dítko Jan
682634

Úsek 2:
SKV7752
Dítkova Jitka
682676

Úsek 3:
KAD7101
Řehák Miroslav
7207367
TJ Slovan Karlovy Vary 480 Kč
SLA 1
Úsek 1:
SLA6500
Aster Vladimír
2045227

Úsek 2:
SLA9950
Kolářová Johana
897346

Úsek 3:
SLA7103
Kolář Tomáš
887615
SKOB Slaný 480 Kč
SRK 1
Úsek 1:
SRK7452
Zemánková Eva
9796

Úsek 2:
SRK6351
Peremská Dana
9535

Úsek 3:
SRK9351
Peremská Dana
9536
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 480 Kč
SRK 2
Úsek 1:
SRK9701
Pokorný David
9814

Úsek 2:
VAM6601
Vandas Luděk
9111166

Úsek 3:
SRK7501
Šklíba Jan
7204489
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 480 Kč
VSP 1
Úsek 1:
VSP7850
Baldrianová Barbora
9784

Úsek 2:
TBM7227
Milán Pavel
53242

Úsek 3:
VSP0102
Průša Kryštof
2020707
USK Praha 480 Kč
ZBM 1
Úsek 1:
ZBM7100
Kasza Ladislav
2078497

Úsek 2:
ZBM6251
Hrušková Lenka
49398

Úsek 3:
ZBM8309
Martin Kraus
130
SK Žabovřesky Brno 480 Kč
JCO 1
Úsek 1:
VTA7301
Ruda Petr
7208092

Úsek 2:
KTA6901
Vébr Jiří
515484

Úsek 3:
KTA7201
Kosobud Dušan
7208073
Jihočeská oblast 480 Kč
JCO 2
Úsek 1:
VTA7702
Žalud Zdeněk
7208087

Úsek 2:
KTA7351
Kosobudová Lenka
7208099

Úsek 3:
KTA7151
Svobodová Martina
9101708
Jihočeská oblast 480 Kč
celkem přihlášených: 342, vklad: 159825 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.