Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM0756 | Kubáňová TerezaKubáňová Tereza | KOS TJ Tesla Brno | C | 230671 | 50 Kč |
TBM0655 | Ehlová MartinaEhlová Martina | KOS TJ Tesla Brno | C | 446326 | 50 Kč |
TBM0659 | Doušková HanaDoušková Hana | KOS TJ Tesla Brno | C | 2083392 | 50 Kč |
STE0650 | Zatloukalová JulieZatloukalová Julie | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080967 | 50 Kč |
KSU0660 | Pattermanová MagdalenaPattermanová Magdalena | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2085598 | 50 Kč |
KSU0656 | Stryková KarolínaStryková Karolína | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53652 | 50 Kč |
ZBM0752 | Finstrlová KristýnaFinstrlová Kristýna | SK Brno Žabovřesky | C | 2067231 | 50 Kč |
ZBM0850 | Kočová KláraKočová Klára | SK Brno Žabovřesky | C | 2061840 | 50 Kč |
TZL0651 | Kusáková ValentýnaKusáková Valentýna | SKOB Zlín | C | 53896 | 50 Kč |
STE0652 | Kotrle SylviaKotrle Sylvia | SK SKI-OB Šternberk | C | 50 Kč | |
ABM0655 | Palátová RenátaPalátová Renáta | KOB ALFA Brno | C | 2054645 | 50 Kč |
ABM0657 | Kurečková KláraKurečková Klára | KOB ALFA Brno | C | 337648 | 50 Kč |
ABM0757 | Taslerová MartinaTaslerová Martina | KOB ALFA Brno | C | 2067324 | 50 Kč |
TBM0758 | Dobrovolná AnnaDobrovolná Anna | KOS TJ Tesla Brno | C | 2081351 | 50 Kč |
KRN0757 | Rychlá KarolínaRychlá Karolína | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 1400404 | 50 Kč |
SSU0650 | Seidenglanzová JohanaSeidenglanzová Johana | SK Severka Šumperk | C | 6710 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0450 | Smékalová ViktorieSmékalová Viktorie | SOB Olomouc | B | 2020728 | 50 Kč |
UOL0451 | Smékalová KarolínaSmékalová Karolína | SOB Olomouc | B | 2020729 | 50 Kč |
TRI0450 | Bruková PetraBruková Petra | TJ TŽ Třinec | B | 416126 | 50 Kč |
TRI0451 | Haltofová RomanaHaltofová Romana | TJ TŽ Třinec | B | 8658 | 50 Kč |
ADA0651 | Procházková DoubravkaProcházková Doubravka | OOB Spartak Adamov | B | 981840 | 50 Kč |
TBM0460 | Miková LenkaMiková Lenka | KOS TJ Tesla Brno | B | 410323 | 50 Kč |
STE0450 | Lukašáková SáraLukašáková Sára | SK SKI-OB Šternberk | B | 2035723 | 50 Kč |
SKM0551 | Dittrichová LucieDittrichová Lucie | KOB Směr Kroměříž | B | 53811 | 50 Kč |
KSU0484 | Skoumalová PetraSkoumalová Petra | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446428 | 50 Kč |
KSU0464 | Knyplová TerezaKnyplová Tereza | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446430 | 50 Kč |
KSU0454 | Heclová MarieHeclová Marie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446447 | 50 Kč |
TBM0559 | Králová DenisaKrálová Denisa | KOS TJ Tesla Brno | C | 1403420 | 50 Kč |
ZBM0552 | Finstrlová JulieFinstrlová Julie | SK Brno Žabovřesky | B | 2051495 | 50 Kč |
ZBM0553 | Ondrová AnnaOndrová Anna | SK Brno Žabovřesky | C | 2051474 | 50 Kč |
ZBM0556 | Paštéková JolanaPaštéková Jolana | SK Brno Žabovřesky | C | 0 | 50 Kč |
STE0550 | Neumannová KristýnaNeumannová Kristýna | SK SKI-OB Šternberk | C | 2035719 | 50 Kč |
STE0451 | Lubrichová VeronikaLubrichová Veronika | SK SKI-OB Šternberk | C | 50 Kč | |
UBM0451 | Čelechovská RadkaČelechovská Radka | MENISKOS Brno | C | 2049602 | 50 Kč |
ASU0599 | Navrátilová MarieNavrátilová Marie | Magnus Orienteering | C | 7206550 | 50 Kč |
ASU0499 | Vorlová EvaVorlová Eva | Magnus Orienteering | C | 406938 | 50 Kč |
TZL0550 | Batani ValeriaBatani Valeria | SKOB Zlín | C | 53853 | 50 Kč |
TZL0551 | Batani ValentinaBatani Valentina | SKOB Zlín | C | 53354 | 50 Kč |
TZL0552 | Matochová AdélaMatochová Adéla | SKOB Zlín | C | 53831 | 50 Kč |
TZL0451 | Mrkvičková EmaMrkvičková Ema | SKOB Zlín | B | 2091565 | 50 Kč |
TBM0560 | Baláčová NatálieBaláčová Natálie | KOS TJ Tesla Brno | C | 2083375 | 50 Kč |
TBM0554 | Dušková TerezaDušková Tereza | KOS TJ Tesla Brno | B | 232389 | 50 Kč |
KSU0494 | Šánová JulieŠánová Julie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 443076 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI0251 | Mrózek TeresaMrózek Teresa | TJ TŽ Třinec | B | 49381 | 100 Kč |
TBM0357 | Vedrová ElaVedrová Ela | KOS TJ Tesla Brno | B | 438603 | 100 Kč |
TZL0253 | Tichá MarieTichá Marie | SKOB Zlín | B | 2091544 | 100 Kč |
OOP0451 | Švidrnochová EliškaŠvidrnochová Eliška | TJ Opava | B | 436422 | 100 Kč |
TBM0359 | Sedlářová JolanaSedlářová Jolana | KOS TJ Tesla Brno | B | 446369 | 100 Kč |
STE0252 | Marková EmaMarková Ema | SK SKI-OB Šternberk | A | 7205017 | 100 Kč |
STE0250 | Smolková SabinaSmolková Sabina | SK SKI-OB Šternberk | B | 7206537 | 100 Kč |
SOP0350 | Hájková LucieHájková Lucie | OOB TJ Slezan Opava | A | 7204988 | 100 Kč |
TZL0257 | Šuráňová PavlínaŠuráňová Pavlína | SKOB Zlín | B | 08924 | 100 Kč |
SKM0251 | Dittrichová MichaelaDittrichová Michaela | KOB Směr Kroměříž | A | 253379 | 100 Kč |
OTK0351 | Panovcová AnitaPanovcová Anita | OOB TJ Jiskra Otrokovice | B | 426381 | 100 Kč |
PLU0350 | Němečková KateřinaNěmečková Kateřina | TJ SOKOL Plumlov | B | 1400409 | 100 Kč |
KSU0393 | Tesařová TerezaTesařová Tereza | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058487 | 100 Kč |
TZL0255 | Kočová HalinaKočová Halina | SKOB Zlín | B | 2091546 | 100 Kč |
TBM0360 | Králová JolanaKrálová Jolana | KOS TJ Tesla Brno | B | 232032 | 100 Kč |
ZBM0256 | Lukšíková EliškaLukšíková Eliška | SK Brno Žabovřesky | B | 2090858 | 100 Kč |
LCE0252 | Bednaříková SáraBednaříková Sára | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 52682 | 100 Kč |
LCE0351 | Hubáčková DagmarHubáčková Dagmar | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 889310 | 100 Kč |
LCE0352 | Mudráková EliškaMudráková Eliška | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 53866 | 100 Kč |
LCE0254 | Nevěřilová KateřinaNevěřilová Kateřina | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 416072 | 100 Kč |
LCE0551 | Pišová AdélaPišová Adéla | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 2049511 | 100 Kč |
LCE0251 | Pišová BarboraPišová Barbora | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 1400427 | 100 Kč |
LCE0260 | Šmelíková DorotaŠmelíková Dorota | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 1399951 | 100 Kč |
ABM0362 | Mulíčková MarkétaMulíčková Markéta | KOB ALFA Brno | B | 361987 | 100 Kč |
TZL0252 | Tichá JulieTichá Julie | SKOB Zlín | B | 2091554 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0252 | Raclavská LenkaRaclavská Lenka | SOB Olomouc | C | 2092435 | 50 Kč |
UOL0251 | Raclavská ZuzanaRaclavská Zuzana | SOB Olomouc | C | 2092434 | 50 Kč |
UOL0253 | Raclavská VlaďkaRaclavská Vlaďka | SOB Olomouc | C | 2092433 | 50 Kč |
UOL0351 | Čásková AdélaČásková Adéla | SOB Olomouc | C | 9102147 | 50 Kč |
PLU0354 | Hartmannová AnnaHartmannová Anna | TJ SOKOL Plumlov | C | 2051531 | 50 Kč |
PLU0351 | Černochová MichaelaČernochová Michaela | TJ SOKOL Plumlov | B | 2061817 | 50 Kč |
STE0253 | Pospíšilová HelenaPospíšilová Helena | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080839 | 50 Kč |
KSU0353 | Hegedüšová ViktorieHegedüšová Viktorie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446409 | 50 Kč |
ZBM0252 | Bašeová KláraBašeová Klára | SK Brno Žabovřesky | B | 2092389 | 50 Kč |
ZBM0351 | Hovořáková KarolínaHovořáková Karolína | SK Brno Žabovřesky | B | 416017 | 50 Kč |
ASU0299 | Greschnerová TerezaGreschnerová Tereza | Magnus Orienteering | C | 7203336 | 50 Kč |
ASU0398 | Šneiderová DanielaŠneiderová Daniela | Magnus Orienteering | C | 7201771 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI0054 | Bruková MagdaBruková Magda | TJ TŽ Třinec | A | 7205020 | 180 Kč |
TRI0150 | Warcopová KateřinaWarcopová Kateřina | TJ TŽ Třinec | B | 49360 | 180 Kč |
TZL0051 | Nešporová AlžbětaNešporová Alžběta | SKOB Zlín | A | 7200901 | 180 Kč |
ZLH0051 | Novotná TerezaNovotná Tereza | OOB TJ Zlaté Hory | B | 331514 | 180 Kč |
TBM0050 | Špringlová KamilaŠpringlová Kamila | KOS TJ Tesla Brno | B | 331291 | 180 Kč |
STE0152 | Skoupá VendulaSkoupá Vendula | SK SKI-OB Šternberk | B | 7203461 | 180 Kč |
SOP0151 | Poláková LenkaPoláková Lenka | OOB TJ Slezan Opava | A | 7204985 | 180 Kč |
TZL0058 | Kundratová LucieKundratová Lucie | SKOB Zlín | B | 7203458 | 180 Kč |
KSU0050 | Pšenčíková AdélaPšenčíková Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 446425 | 180 Kč |
CET0251 | Kovářová JanaKovářová Jana | TJ Loko Česká Třebová | B | 1398986 | 180 Kč |
OSN0099 | Zrníková AdélaZrníková Adéla | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | A | 416210 | 180 Kč |
ZBM0059 | Baštařová AnnaBaštařová Anna | SK Brno Žabovřesky | B | 2042528 | 180 Kč |
ZBM0060 | Auerműllerová AnnaAuerműllerová Anna | SK Brno Žabovřesky | A | 410338 | 180 Kč |
UOL0050 | Konečná AdélaKonečná Adéla | SOB Olomouc | B | 2035727 | 180 Kč |
LCE0055 | Malotová KamilaMalotová Kamila | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2085587 | 180 Kč |
LCE0152 | Plášková AnnaPlášková Anna | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2056310 | 180 Kč |
LCE0052 | Ressová TerezaRessová Tereza | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2091521 | 180 Kč |
LCE0054 | Šabršulová NatálieŠabršulová Natálie | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2085608 | 180 Kč |
LCE0051 | Špendlíková KamilaŠpendlíková Kamila | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 7207020 | 180 Kč |
ABM0199 | Radová KateřinaRadová Kateřina | KOB ALFA Brno | B | 232876 | 180 Kč |
ASU0099 | Hrabošová MagdalenaHrabošová Magdalena | Magnus Orienteering | A | 2045171 | 180 Kč |
AOP0051 | Pavelková EmaPavelková Ema | Orientační Běh Opava | C | 418625 | 180 Kč |
VIC0162 | Golová TerezaGolová Tereza | OB Vizovice | A | 7201818 | 270 Kč |
TBM0051 | Boučková AnnaBoučková Anna | KOS TJ Tesla Brno | B | 438040 | 270 Kč |
12A0050 | Kastner YlviKastner Ylvi | (AUT) Naturfreunde Wien | 7722277 | 270 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0151 | Vránová EliškaVránová Eliška | SOB Olomouc | C | 682663 | 80 Kč |
TZL0152 | Čeleďová JustýnaČeleďová Justýna | SKOB Zlín | C | 436954 | 80 Kč |
SSU0158 | Zatloukalová HanaZatloukalová Hana | SK Severka Šumperk | C | 224900 | 80 Kč |
VIC0151 | Sadílková IvaSadílková Iva | OB Vizovice | C | 53122 | 80 Kč |
ZBM0061 | Gombíková JohanaGombíková Johana | SK Brno Žabovřesky | B | 2087657 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI9852 | Liberdová JanaLiberdová Jana | TJ TŽ Třinec | A | 7207348 | 180 Kč |
TRI9850 | Szarzecová LucieSzarzecová Lucie | TJ TŽ Třinec | A | 53280 | 180 Kč |
ZLH9851 | Novotná KláraNovotná Klára | OOB TJ Zlaté Hory | B | 331363 | 180 Kč |
AOP9951 | Čechová KláraČechová Klára | Orientační Běh Opava | A | 2045206 | 180 Kč |
AOP9850 | Fukalová HanaFukalová Hana | Orientační Běh Opava | A | 52957 | 180 Kč |
SOP9952 | Švidrnochová LenkaŠvidrnochová Lenka | OOB TJ Slezan Opava | B | 2032153 | 180 Kč |
SSU9950 | Zatloukalová RomanaZatloukalová Romana | SK Severka Šumperk | B | 2025342 | 180 Kč |
ZPV9999 | Křečková JanaKřečková Jana | KOB ZPV Prostějov | B | 2073659 | 180 Kč |
ZBM9862 | Chroustová ŠárkaChroustová Šárka | SK Brno Žabovřesky | B | 331027 | 180 Kč |
ZBM9952 | Malivánková EvaMalivánková Eva | SK Brno Žabovřesky | B | 122 | 180 Kč |
ZBM9956 | Odehnalová KláraOdehnalová Klára | SK Brno Žabovřesky | A | 1400403 | 180 Kč |
JPV9899 | Soldánová TerezaSoldánová Tereza | Oddíl OS SK Prostějov | A | 1007537 | 180 Kč |
12A9900 | Gassner JasminaGassner Jasmina | (AUT) Naturfreunde Wien | 8100399 | 270 Kč | |
ZBM9951 | Firešová MarkétaFirešová Markéta | SK Brno Žabovřesky | A | 897355 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KSU9888 | Habigerová JanaHabigerová Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2053582 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI9756 | Kovářová TerezaKovářová Tereza | TJ TŽ Třinec | B | 8667 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI9751 | Tesařová JanaTesařová Jana | TJ TŽ Třinec | A | 2073746 | 200 Kč |
TRI9656 | Sabelová MarkétaSabelová Markéta | TJ TŽ Třinec | R | 2073724 | 200 Kč |
TRI9750 | Argalášová KateřinaArgalášová Kateřina | TJ TŽ Třinec | R | 2060276 | 200 Kč |
TZL9753 | Kavánková IvaKavánková Iva | SKOB Zlín | A | 7204981 | 200 Kč |
AOV8750 | Vlachová TerezaVlachová Tereza | OOB TJ Baník Ostrava | C | 1470167 | 200 Kč |
PTE8771 | Boháčová LucieBoháčová Lucie | TJ Sokol Ptení | C | 8829 | 200 Kč |
TBM7654 | Štěpánková KateřinaŠtěpánková Kateřina | KOS TJ Tesla Brno | C | 2049566 | 200 Kč |
STE7054 | Skyvová KristýnaSkyvová Kristýna | SK SKI-OB Šternberk | C | 1007548 | 200 Kč |
TZL9453 | Jeřábková JitkaJeřábková Jitka | SKOB Zlín | C | 7170894 | 200 Kč |
TZL9754 | Chovancová ZuzanaChovancová Zuzana | SKOB Zlín | A | 2032161 | 200 Kč |
RBK9257 | Moučková AndreaMoučková Andrea | SK Radioklub Blansko | C | 2015806 | 200 Kč |
23P8500 | Wysocka MalwinaWysocka Malwina | (POL) OK!Sport Warszawa | 886617 | 200 Kč | |
ZBM9757 | Odehnalová TerezaOdehnalová Tereza | SK Brno Žabovřesky | A | 1007533 | 200 Kč |
RBK9357 | Šestáková PetraŠestáková Petra | SK Radioklub Blansko | C | 219249 | 200 Kč |
TZL8181 | Slováčková VěraSlováčková Věra | SKOB Zlín | C | 53339 | 200 Kč |
TZL7155 | Podmolíková DagmarPodmolíková Dagmar | SKOB Zlín | C | 1400448 | 200 Kč |
TZL9252 | Krejčíková MarieKrejčíková Marie | SKOB Zlín | C | 9416043 | 200 Kč |
VBM9353 | Chmelíková ZuzanaChmelíková Zuzana | VSK Mendelu Brno | C | 361990 | 200 Kč |
VBM8553 | Kociánová LenkaKociánová Lenka | VSK Mendelu Brno | C | 330625 | 200 Kč |
ASU9271 | Křečková LenkaKřečková Lenka | Magnus Orienteering | C | 515412 | 200 Kč |
ASU9090 | Rešová KateřinaRešová Kateřina | Magnus Orienteering | C | 52856 | 200 Kč |
ASU8756 | Staňková LucieStaňková Lucie | Magnus Orienteering | C | 7203330 | 200 Kč |
ASU8964 | Vozdová KláraVozdová Klára | Magnus Orienteering | C | 515189 | 200 Kč |
UOL7051 | Horčičková EvaHorčičková Eva | SOB Olomouc | C | 682350 | 200 Kč |
TZL7351 | Batani HanaBatani Hana | SKOB Zlín | C | 53317 | 200 Kč |
TBM7952 | Kozáková ZdenkaKozáková Zdenka | KOS TJ Tesla Brno | E | 515006 | 200 Kč |
KRN8559 | Rychlá PavlínaRychlá Pavlína | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 995815 | 200 Kč |
96P9555 | Dominas WiolettaDominas Wioletta | (POL) OKS Žagaň | 2037503 | 200 Kč | |
12A9650 | Gassner AnikaGassner Anika | (AUT) Naturfreunde Wien | 8290996 | 300 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM7374 | Ptáčková VeronikaPtáčková Veronika | KOS TJ Tesla Brno | C | 2083378 | 80 Kč |
8XC8650 | Drašarová EvaDrašarová Eva | NER- Neregistrovani | 2102719 | 80 Kč | |
RBK8151 | Kozumplíková AliceKozumplíková Alice | SK Radioklub Blansko | C | 981818 | 80 Kč |
LBM8651 | Štěpánková PetraŠtěpánková Petra | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52020 | 80 Kč |
CET7552 | Kovářová AnnaKovářová Anna | TJ Loko Česká Třebová | C | 339546 | 80 Kč |
CET7554 | Hájková LudmilaHájková Ludmila | TJ Loko Česká Třebová | C | 9722 | 80 Kč |
PTE8365 | Mikušová IvanaMikušová Ivana | TJ Sokol Ptení | C | 8831 | 80 Kč |
6KC8550 | Muchová BarboraMuchová Barbora | Neregistrovaní | 2080849 | 80 Kč | |
LCE8851 | Valentová VendulaValentová Vendula | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 51504 | 80 Kč |
DOB8851 | Záveská AnnaZáveská Anna | KOB Dobruška | C | 49612 | 80 Kč |
CET8251 | Pešková JanaPešková Jana | TJ Loko Česká Třebová | C | 9718 | 80 Kč |
KSU9559 | Habigerová RadkaHabigerová Radka | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058483 | 120 Kč |
96P9551 | Ciarkowska MarzenaCiarkowska Marzena | (POL) OKS Žagaň | 2025018 | 80 Kč | |
96P9552 | Szczęsnowicz NataliaSzczęsnowicz Natalia | (POL) OKS Žagaň | 440242 | 80 Kč | |
96P9553 | Panaszek JustynaPanaszek Justyna | (POL) OKS Žagaň | 440244 | 80 Kč | |
96P9554 | Piasecka JoannaPiasecka Joanna | (POL) OKS Žagaň | 361836 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP7852 | Kovalčíková EvaKovalčíková Eva | Orientační Běh Opava | C | 51197 | 180 Kč |
TBM7475 | Milánová JindřiškaMilánová Jindřiška | KOS TJ Tesla Brno | C | 443078 | 180 Kč |
HLV8153 | Smětáková IvanaSmětáková Ivana | OB Holešov z.s. | C | 52670 | 180 Kč |
SSU7951 | Matoušková JanaMatoušková Jana | SK Severka Šumperk | C | 2025355 | 180 Kč |
OOP7751 | Švidrnochová HanaŠvidrnochová Hana | TJ Opava | C | 2060211 | 180 Kč |
STE7352 | Zbraňková MagdaZbraňková Magda | SK SKI-OB Šternberk | C | 52535 | 180 Kč |
SKM7750 | Dittrichová AndreaDittrichová Andrea | KOB Směr Kroměříž | C | 52208 | 180 Kč |
ZPV6970 | Karásková MarcelaKarásková Marcela | KOB ZPV Prostějov | C | 2092440 | 180 Kč |
ZBM7454 | Bukovacová AlenaBukovacová Alena | SK Brno Žabovřesky | C | 522004 | 180 Kč |
LCE7252 | Mudráková TerezaMudráková Tereza | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52689 | 180 Kč |
ZPV6777 | Holinková HanaHolinková Hana | KOB ZPV Prostějov | C | 52587 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ADA7451 | Richterová NatašaRichterová Nataša | OOB Spartak Adamov | C | 52715 | 80 Kč |
TBM7355 | Ševčíková PavlaŠevčíková Pavla | KOS TJ Tesla Brno | C | 53255 | 80 Kč |
TBM7275 | Kubáňová JanaKubáňová Jana | KOS TJ Tesla Brno | C | 7204525 | 80 Kč |
TBM7071 | Miková IvaMiková Iva | KOS TJ Tesla Brno | C | 53270 | 80 Kč |
TBM7377 | Ehlová PavlaEhlová Pavla | KOS TJ Tesla Brno | C | 52037 | 80 Kč |
TBM7060 | Doušková VlastaDoušková Vlasta | KOS TJ Tesla Brno | C | 2067215 | 80 Kč |
ZLH7451 | Siatková SilvieSiatková Silvie | OOB TJ Zlaté Hory | C | zapůjčit | 80 Kč |
ADA7651 | Procházková LucieProcházková Lucie | OOB Spartak Adamov | C | 352314 | 80 Kč |
ADA7454 | Strýčková MonikaStrýčková Monika | OOB Spartak Adamov | C | 2073658 | 80 Kč |
UBM7651 | Taslerová RenataTaslerová Renata | MENISKOS Brno | C | 515446 | 80 Kč |
TBM7659 | Čechová MarcelaČechová Marcela | KOS TJ Tesla Brno | C | 2061854 | 80 Kč |
KSU7787 | Štáblová MichaelaŠtáblová Michaela | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 49418 | 80 Kč |
KSU7676 | Ondráčková AdélaOndráčková Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443099 | 80 Kč |
KSU7667 | Stryková VlastaStryková Vlasta | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446436 | 80 Kč |
KSU7551 | Pattermanová IvanaPattermanová Ivana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2085601 | 80 Kč |
KSU7383 | Mlčková JanaMlčková Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52258 | 80 Kč |
KSU7252 | Švancárová HelenaŠvancárová Helena | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2027233 | 80 Kč |
TBM7371 | Schwabová KateřinaSchwabová Kateřina | KOS TJ Tesla Brno | C | 7204507 | 80 Kč |
ZBM7353 | Firešová AndreaFirešová Andrea | SK Brno Žabovřesky | C | 1111097 | 80 Kč |
ZBM7550 | Finstrlová AlenaFinstrlová Alena | SK Brno Žabovřesky | C | 2087665 | 80 Kč |
ZBM7655 | Tachovská KamilaTachovská Kamila | SK Brno Žabovřesky | C | 2094550 | 80 Kč |
ZBM7861 | Kroutilová EvaKroutilová Eva | SK Brno Žabovřesky | C | 899170 | 80 Kč |
ZBM8160 | Kočová LenkaKočová Lenka | SK Brno Žabovřesky | C | 815422 | 80 Kč |
ZBM7676 | Klangová BohumilaKlangová Bohumila | SK Brno Žabovřesky | C | 765108 | 80 Kč |
AOV7051 | Fukalová RadmilaFukalová Radmila | OOB TJ Baník Ostrava | C | 232136 | 80 Kč |
UBM7451 | Čelechovská ZoraČelechovská Zora | MENISKOS Brno | C | 515449 | 80 Kč |
ABM6654 | Obrátilová NaďaObrátilová Naďa | KOB ALFA Brno | C | 219257 | 80 Kč |
ABM6854 | Mokrá ReginaMokrá Regina | KOB ALFA Brno | C | 232740 | 80 Kč |
ABM7052 | Odehnalová KamilaOdehnalová Kamila | KOB ALFA Brno | C | 332950 | 80 Kč |
ABM7451 | Radová MartinaRadová Martina | KOB ALFA Brno | C | 8010 | 80 Kč |
ABM7469 | Mulíčková EvaMulíčková Eva | KOB ALFA Brno | C | 52041 | 80 Kč |
ASU7799 | Navrátilová HelenaNavrátilová Helena | Magnus Orienteering | C | 301698 | 80 Kč |
ASU7498 | Šneiderová LucieŠneiderová Lucie | Magnus Orienteering | C | 7201755 | 80 Kč |
NNNXX65 | Urbánková LenkaUrbánková Lenka | Neregistrovaní | 2051480 | 80 Kč | |
PLU7777 | Němečková VěraNěmečková Věra | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035158 | 120 Kč |
RBK6451 | Tesařová JitkaTesařová Jitka | SK Radioklub Blansko | C | 416103 | 120 Kč |
96P8151 | Golinowska ElaGolinowska Ela | (POL) OKS Žagaň | 2025010 | 80 Kč | |
HER8050 | Marková ZuzanaMarková Zuzana | Orientační klub Heršpice | C | zapůjčit | 120 Kč |
JPV7552 | Poláčková MonikaPoláčková Monika | Oddíl OS SK Prostějov | C | 120 Kč | |
JPV7676 | Plachá AndreaPlachá Andrea | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2102819 | 120 Kč |
TBM7372 | Ryglová KateřinaRyglová Kateřina | KOS TJ Tesla Brno | C | 53227 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL7352 | Chovancová JanaChovancová Jana | SKOB Zlín | C | 426400 | 180 Kč |
AOP7351 | Valíková PetraValíková Petra | Orientační Běh Opava | C | 980374 | 180 Kč |
VIC7658 | Fukátková MiroslavaFukátková Miroslava | OB Vizovice | C | 253155 | 180 Kč |
OSN6955 | Kamenická LenkaKamenická Lenka | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 9690219 | 180 Kč |
STE7251 | Janků RenataJanků Renata | SK SKI-OB Šternberk | C | 52502 | 180 Kč |
SOP7351 | Procházková MartinaProcházková Martina | OOB TJ Slezan Opava | C | 433097 | 180 Kč |
PBM7375 | Tršová DanielaTršová Daniela | TJ Spartak 1. brněnská | C | 53539 | 180 Kč |
TZL7350 | Kundratová JanaKundratová Jana | SKOB Zlín | C | 53360 | 180 Kč |
KSU7272 | Krčová MartinaKrčová Martina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 442855 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP7151 | Kostková JanaKostková Jana | Orientační Běh Opava | C | 2096115 | 180 Kč |
UOL6653 | Šimková HanaŠimková Hana | SOB Olomouc | C | 52476 | 180 Kč |
TBM5855 | Kuchařová AdaKuchařová Ada | KOS TJ Tesla Brno | C | 7202887 | 180 Kč |
SOP7150 | Hájková JitkaHájková Jitka | OOB TJ Slezan Opava | C | 515407 | 180 Kč |
UOL6951 | Kašparová IvanaKašparová Ivana | SOB Olomouc | C | 2032169 | 180 Kč |
SSU6091 | Králová ZdenkaKrálová Zdenka | SK Severka Šumperk | C | 1406132 | 180 Kč |
AOP7052 | Sedlářová PavlaSedlářová Pavla | Orientační Běh Opava | C | 2096150 | 180 Kč |
ZPV7076 | Křečková PetraKřečková Petra | KOB ZPV Prostějov | C | 52582 | 180 Kč |
HLV7060 | Sedláčková JanaSedláčková Jana | OB Holešov z.s. | C | 416084 | 180 Kč |
ZBM6251 | Hrušková LenkaHrušková Lenka | SK Brno Žabovřesky | C | 49398 | 180 Kč |
LCE6569 | Hubáčková DagmarHubáčková Dagmar | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889302 | 180 Kč |
LCE6359 | Vavrysová IvaVavrysová Iva | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889289 | 180 Kč |
VBM7079 | Hiršová MarcelaHiršová Marcela | VSK Mendelu Brno | C | 7201756 | 180 Kč |
ASU6999 | Šmelíková HanaŠmelíková Hana | Magnus Orienteering | C | 2012280 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM6653 | Lukášová LenkaLukášová Lenka | KOS TJ Tesla Brno | C | 53288 | 80 Kč |
TYN6850 | Šišmová HanaŠišmová Hana | OOB SK Týniště nad Orlicí | C | 416296 | 80 Kč |
JPV6556 | Štorková SimonaŠtorková Simona | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075676 | 80 Kč |
UOL5852 | Špacírová DanušeŠpacírová Danuše | SOB Olomouc | C | 52730 | 80 Kč |
STE6751 | Neumannová KamilaNeumannová Kamila | SK SKI-OB Šternberk | C | 52514 | 80 Kč |
SSU7050 | Zatloukalová EvaZatloukalová Eva | SK Severka Šumperk | 2027210 | 80 Kč | |
VIC7055 | Sadílková LenkaSadílková Lenka | OB Vizovice | C | 416050 | 80 Kč |
TBM6363 | Jašková MonikaJašková Monika | KOS TJ Tesla Brno | C | 410324 | 80 Kč |
UOL6953 | Kotrlová GitaKotrlová Gita | SOB Olomouc | C | 352324 | 80 Kč |
UOL6452 | Štrajtová ZuzanaŠtrajtová Zuzana | SOB Olomouc | C | 52466 | 80 Kč |
47C6050 | Felklová JarmilaFelklová Jarmila | ASPV OA Šumperk | 433098 | 80 Kč | |
47C6850 | Ženčáková MarieŽenčáková Marie | ASPV OA Šumperk | 2032185 | 80 Kč | |
SSU6591 | Ostřanská IvetaOstřanská Iveta | SK Severka Šumperk | C | 224901 | 80 Kč |
ABM6664 | Suchá HelenaSuchá Helena | KOB ALFA Brno | C | 49673 | 80 Kč |
ABM6666 | Tomanová ElenaTomanová Elena | KOB ALFA Brno | C | 2075673 | 80 Kč |
PHK6153 | Justová JanaJustová Jana | OK 99 Hradec Králové | C | 207818 | 80 Kč |
ZLH7050 | Novotná JitkaNovotná Jitka | OOB TJ Zlaté Hory | C | 361929 | 80 Kč |
TBM6451 | Starčuková JanaStarčuková Jana | KOS TJ Tesla Brno | C | 232516 | 80 Kč |
JPV9509 | Fajkus RadimFajkus Radim | Oddíl OS SK Prostějov | C | 1602630 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL6351 | Koláriková IrenaKoláriková Irena | SKOB Zlín | C | 53837 | 180 Kč |
2DS65XX | Pijáková IvetaPijáková Iveta | (SVK) KOB Gaudium Limbach | 1407866 | 180 Kč | |
38S6150 | Denysenko TamaraDenysenko Tamara | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 7200270 | 180 Kč | |
HAV6250 | Sochorová HanaSochorová Hana | OB Havířov | C | 52943 | 180 Kč |
UOL6451 | Poklopová IvanaPoklopová Ivana | SOB Olomouc | C | 52451 | 180 Kč |
BBM6550 | Peřinková IrenaPeřinková Irena | BETA URSUS Rosice | C | 331257 | 180 Kč |
TZL6556 | Jelínková JanaJelínková Jana | SKOB Zlín | C | 920669 | 180 Kč |
TZL6262 | Krejčíková MonikaKrejčíková Monika | SKOB Zlín | C | 52219 | 180 Kč |
CET6450 | Záveská AnnaZáveská Anna | TJ Loko Česká Třebová | C | 331549 | 180 Kč |
LCE6461 | Ferdusová EvaFerdusová Eva | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52694 | 180 Kč |
LCE6351 | Slezáková JitkaSlezáková Jitka | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52701 | 180 Kč |
LCE6051 | Valentová EvaValentová Eva | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 51509 | 180 Kč |
LCE5852 | Vlažná MirkaVlažná Mirka | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52698 | 180 Kč |
TZL6051 | Hájová JanaHájová Jana | SKOB Zlín | C | 8919 | 180 Kč |
VBM6155 | Bravená AlexandraBravená Alexandra | VSK Mendelu Brno | C | 682079 | 180 Kč |
AOP6151 | Glabazňová JanaGlabazňová Jana | Orientační Běh Opava | C | 515423 | 180 Kč |
TZL6566 | Schäferová JanaSchäferová Jana | SKOB Zlín | C | 52342 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZBM5582 | Kabáthová JitkaKabáthová Jitka | SK Brno Žabovřesky | C | 232005 | 180 Kč |
LCE5551 | Stackeová AnnaStackeová Anna | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889300 | 180 Kč |
VBM5754 | Dokoupilová ZuzanaDokoupilová Zuzana | VSK Mendelu Brno | C | 53306 | 180 Kč |
VBM5655 | Potěšilová VladimíraPotěšilová Vladimíra | VSK Mendelu Brno | C | 53238 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
RBK5454 | Henková SvatavaHenková Svatava | SK Radioklub Blansko | C | 52092 | 80 Kč |
RBK5761 | Jalová MarieJalová Marie | SK Radioklub Blansko | C | 49601 | 80 Kč |
LBM5558 | Salajková VěraSalajková Věra | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52058 | 80 Kč |
ZBM5662 | Janotová DobraJanotová Dobra | SK Brno Žabovřesky | C | 886279 | 80 Kč |
TBM5451 | Eremiášová JanaEremiášová Jana | KOS TJ Tesla Brno | C | 52361 | 80 Kč |
UOL5858 | Janošíková JaroslavaJanošíková Jaroslava | SOB Olomouc | C | 682075 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL5254 | Horynová EvaHorynová Eva | SKOB Zlín | C | 8930 | 180 Kč |
24P5650 | Wysocka JolantaWysocka Jolanta | (POL) Slask O-Team | 886619 | 180 Kč | |
TBM5253 | Cigošová AnnaCigošová Anna | KOS TJ Tesla Brno | C | 410192 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SOP4851 | Suchánková LibušeSuchánková Libuše | OOB TJ Slezan Opava | C | 446344 | 130 Kč |
ZLH4850 | Novotná LudmilaNovotná Ludmila | OOB TJ Zlaté Hory | C | 52763 | 130 Kč |
PZR5051 | Křížová ZdenkaKřížová Zdenka | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2023804 | 130 Kč |
TBM4451 | Liščinská EvaLiščinská Eva | KOS TJ Tesla Brno | C | 49660 | 130 Kč |
AOV4450 | Vlachová RenataVlachová Renata | OOB TJ Baník Ostrava | C | 8882 | 130 Kč |
BOV4251 | Stará PavlaStará Pavla | TJ Baník Ostrava OKD | C | 9576 | 130 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP0751 | Kovalčíková AlenaKovalčíková Alena | Orientační Běh Opava | C | 49438 | 50 Kč |
AOP0901 | Kovalčík PetrKovalčík Petr | Orientační Běh Opava | C | 49430 | 50 Kč |
TBM0980 | Ptáčková JuliePtáčková Julie | KOS TJ Tesla Brno | C | 53250 | 50 Kč |
KON0760 | Rozsívalová AdélaRozsívalová Adéla | KOB Konice | C | 2090865 | 50 Kč |
TBM0802 | Ševčík FilipŠevčík Filip | KOS TJ Tesla Brno | C | 446368 | 50 Kč |
SSU0750 | Matoušková JohanaMatoušková Johana | SK Severka Šumperk | C | 52561 | 50 Kč |
OSN0888 | Kamenická Tereza EsterKamenická Tereza Ester | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 51990 | 50 Kč |
PLU0888 | Otrubová KarolínaOtrubová Karolína | TJ SOKOL Plumlov | C | 52482 | 50 Kč |
PLU0850 | Kišková AdélaKišková Adéla | TJ SOKOL Plumlov | 50 Kč | ||
TZL0800 | Pernička MartinPernička Martin | SKOB Zlín | C | 7207055 | 50 Kč |
STE0750 | Fendrychová KláraFendrychová Klára | SK SKI-OB Šternberk | C | 50 Kč | |
STE0800 | Světnický AntonínSvětnický Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 426369 | 50 Kč |
ADA0852 | Strýčková BáraStrýčková Bára | OOB Spartak Adamov | C | 2073676 | 50 Kč |
TZL0950 | Kundratová EvaKundratová Eva | SKOB Zlín | C | 218973 | 50 Kč |
TBM0888 | Čechová JohanaČechová Johana | KOS TJ Tesla Brno | C | 49555 | 50 Kč |
KSU0979 | Kočandrlová NatálieKočandrlová Natálie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 50 Kč | |
KSU0888 | Reichlová PavlaReichlová Pavla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 51309 | 50 Kč |
KSU0850 | Reichlová LucieReichlová Lucie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 50 Kč | |
KON0606 | Křupka TadeášKřupka Tadeáš | KOB Konice | C | 50 Kč | |
CET0751 | Hájková LucieHájková Lucie | TJ Loko Česká Třebová | C | 361913 | 50 Kč |
PTE0808 | Mikuš MatějMikuš Matěj | TJ Sokol Ptení | C | 2102714 | 50 Kč |
PTE0852 | Klapková AlžbětaKlapková Alžběta | TJ Sokol Ptení | C | 2102682 | 50 Kč |
1XX0700 | Weignerová TerezaWeignerová Tereza | MonteMe | zapůjčit | 50 Kč | |
LCE0703 | Stacke VáclavStacke Václav | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52676 | 50 Kč |
ASU0799 | Bartášková KarolínaBartášková Karolína | Magnus Orienteering | C | 416509 | 50 Kč |
1XC0800 | Skřivanková AnnaSkřivanková Anna | Skřivankovi | 2058523 | 50 Kč | |
HER0600 | Jelínek MartinJelínek Martin | Orientační klub Heršpice | C | zapůjčit | 80 Kč |
HER0700 | Marek RichardMarek Richard | Orientační klub Heršpice | C | zapůjčit | 80 Kč |
HER1150 | Marková KarolínaMarková Karolína | Orientační klub Heršpice | C | zapůjčit | 80 Kč |
TZL0702 | Novotný MilošNovotný Miloš | SKOB Zlín | C | 8593 | 80 Kč |
PTE0650 | Lakomá RadkaLakomá Radka | TJ Sokol Ptení | C | 80 Kč | |
TBM0780 | Vernerová HanaVernerová Hana | KOS TJ Tesla Brno | C | 2087664 | 80 Kč |
PTE0750 | Příhodová VeronikaPříhodová Veronika | TJ Sokol Ptení | C | 301580 | 80 Kč |
ASU0748 | Macek VojtěchMacek Vojtěch | Magnus Orienteering | C | 426313 | 80 Kč |
TBMXXXX | Ryglová AdélaRyglová Adéla | KOS TJ Tesla Brno | 53244 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM0717 | Ptáček JonášPtáček Jonáš | KOS TJ Tesla Brno | C | 232730 | 50 Kč |
AOP0600 | Borunský MatějBorunský Matěj | Orientační Běh Opava | C | 428264 | 50 Kč |
TZL0601 | Strakoš OndřejStrakoš Ondřej | SKOB Zlín | C | 8618 | 50 Kč |
38S0700 | Volkov MaksymVolkov Maksym | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 2111798 | 50 Kč | |
TBM0621 | Vedra TobiášVedra Tobiáš | KOS TJ Tesla Brno | C | 446444 | 50 Kč |
VBA0701 | Šmelík DanielŠmelík Daniel | ŠK VAZKA Bratislava | 442590 | 50 Kč | |
RBK0606 | Brosch OndřejBrosch Ondřej | SK Radioklub Blansko | C | 2061789 | 50 Kč |
PLU0600 | Soldán RobinSoldán Robin | TJ SOKOL Plumlov | C | 682687 | 50 Kč |
TZL0602 | Pernička VáclavPernička Václav | SKOB Zlín | C | 7207028 | 50 Kč |
TBM0607 | Štěpánek JanŠtěpánek Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 2090860 | 50 Kč |
TZL0700 | Kundrata VítKundrata Vít | SKOB Zlín | C | 50 Kč | |
TBM0611 | Čech RadanČech Radan | KOS TJ Tesla Brno | C | 53275 | 50 Kč |
SKM0700 | Pěček JakubPěček Jakub | KOB Směr Kroměříž | C | 51305 | 50 Kč |
KSU0700 | Mlček VincencMlček Vincenc | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 50 Kč | |
KSU0616 | Šána RobertŠána Robert | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073738 | 50 Kč |
KSU0600 | Ondráček ViktorOndráček Viktor | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53670 | 50 Kč |
TBM0710 | Schwab FilipSchwab Filip | KOS TJ Tesla Brno | C | 53234 | 50 Kč |
OSN0606 | Zrník TomášZrník Tomáš | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 9579 | 50 Kč |
CET0601 | Hájek DominikHájek Dominik | TJ Loko Česká Třebová | C | 2060236 | 50 Kč |
ZBM0602 | Koča VojtěchKoča Vojtěch | SK Brno Žabovřesky | C | 2051511 | 50 Kč |
ZBM0603 | Lasota JanLasota Jan | SK Brno Žabovřesky | C | 2067241 | 50 Kč |
ZBM0605 | Kučera TomášKučera Tomáš | SK Brno Žabovřesky | C | 1403415 | 50 Kč |
ZBM0807 | Bulička MartinBulička Martin | SK Brno Žabovřesky | C | 2092359 | 50 Kč |
KSU07XX | Ohnutek DavidOhnutek David | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 50 Kč | ||
KSU07XY | Jordan AlexandrJordan Alexandr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 50 Kč | ||
ASU0747 | Navrátil PavelNavrátil Pavel | Magnus Orienteering | C | 7206535 | 50 Kč |
ASU0749 | Šneider KvidoŠneider Kvido | Magnus Orienteering | C | 53003 | 50 Kč |
TBM0707 | Urválek JanUrválek Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 410702 | 50 Kč |
TTR0601 | Palát PřemekPalát Přemek | OOB Třebíč | C | 0002084938 | 50 Kč |
TBM0629 | Mudrák DanielMudrák Daniel | KOS TJ Tesla Brno | C | 232377 | 50 Kč |
TBM0608 | Svirák JonatanSvirák Jonatan | KOS TJ Tesla Brno | C | 2087656 | 80 Kč |
KSU0808 | Paloncý JanPaloncý Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058484 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI0401 | Mrózek PawelMrózek Pawel | TJ TŽ Třinec | B | 416128 | 50 Kč |
KON0404 | Beneš JindřichBeneš Jindřich | KOB Konice | B | 1418768 | 50 Kč |
TBM0508 | Ševčík DanielŠevčík Daniel | KOS TJ Tesla Brno | C | 2067205 | 50 Kč |
ADA0500 | Odehnal TomášOdehnal Tomáš | OOB Spartak Adamov | C | 2053552 | 50 Kč |
TBM0404 | Ehl OndřejEhl Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | B | 410340 | 50 Kč |
TBM0401 | Doušek TomášDoušek Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | B | 49358 | 50 Kč |
PLU0500 | Černoch MartinČernoch Martin | TJ SOKOL Plumlov | B | 2061810 | 50 Kč |
PLU0503 | Karásek AntonínKarásek Antonín | TJ SOKOL Plumlov | C | 428201 | 50 Kč |
JPV0505 | Štorek JanŠtorek Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075670 | 50 Kč |
STE0404 | Janků MartinJanků Martin | SK SKI-OB Šternberk | B | 2035728 | 50 Kč |
ADA0503 | Strýček JanStrýček Jan | OOB Spartak Adamov | B | 2073679 | 50 Kč |
SKM0401 | Pěček DominikPěček Dominik | KOB Směr Kroměříž | C | 53817 | 50 Kč |
TZL0503 | Němec FilipNěmec Filip | SKOB Zlín | C | 08605 | 50 Kč |
KSU0606 | Štábl PatrikŠtábl Patrik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 446437 | 50 Kč |
KSU0515 | Opravil VojtěchOpravil Vojtěch | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073734 | 50 Kč |
KSU0505 | Kroul JiříKroul Jiří | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53565 | 50 Kč |
KSU0404 | Pavelka OndřejPavelka Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446448 | 50 Kč |
KSU0403 | Šperlich JanŠperlich Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2082903 | 50 Kč |
CET0501 | Kovář RadimKovář Radim | TJ Loko Česká Třebová | C | 2056307 | 50 Kč |
TBM0406 | Gryc OndřejGryc Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | B | 888648 | 50 Kč |
ZBM0409 | Štěrbák JosefŠtěrbák Josef | SK Brno Žabovřesky | B | 2087662 | 50 Kč |
ZBM0410 | Marek VojtěchMarek Vojtěch | SK Brno Žabovřesky | B | 2061799 | 50 Kč |
ZBM0501 | Bukovác FilipBukovác Filip | SK Brno Žabovřesky | C | 2096113 | 50 Kč |
ZBM0502 | Tachovský JáchymTachovský Jáchym | SK Brno Žabovřesky | C | 1403435 | 50 Kč |
ZBM0509 | Baše MatějBaše Matěj | SK Brno Žabovřesky | C | 2092394 | 50 Kč |
ZBM0511 | Filip BernardFilip Bernard | SK Brno Žabovřesky | C | 0 | 50 Kč |
ZBM0512 | Kasza TomášKasza Tomáš | SK Brno Žabovřesky | 2078496 | 50 Kč | |
RBK0402 | Fousek MatějFousek Matěj | SK Radioklub Blansko | C | 1413719 | 50 Kč |
RBK0403 | Fousek VojtěchFousek Vojtěch | SK Radioklub Blansko | C | 1414504 | 50 Kč |
TZL0400 | Šemnický JakubŠemnický Jakub | SKOB Zlín | B | 2091553 | 50 Kč |
ZBM0405 | Zelený VladanZelený Vladan | SK Brno Žabovřesky | C | 2051518 | 50 Kč |
VBM0401 | Dvořák TobiášDvořák Tobiáš | VSK Mendelu Brno | zapůjčit | 50 Kč | |
ABM0404 | Rada ŠtěpánRada Štěpán | KOB ALFA Brno | B | 420418 | 50 Kč |
ASU0547 | Greschner AdamGreschner Adam | Magnus Orienteering | C | 9132 | 50 Kč |
ASU0448 | Štoudek MartinŠtoudek Martin | Magnus Orienteering | C | 53112 | 50 Kč |
PTE0501 | Fajstl VojtěchFajstl Vojtěch | TJ Sokol Ptení | C | 2102716 | 50 Kč |
UBM0503 | Račanský JakubRačanský Jakub | MENISKOS Brno | C | 361966 | 50 Kč |
CEL0400 | Tomášek AdamTomášek Adam | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 301567 | 80 Kč |
PLU0501 | Otruba FrantišekOtruba František | TJ SOKOL Plumlov | B | 2051506 | 80 Kč |
RBK0405 | Ježek FilipJežek Filip | SK Radioklub Blansko | C | zapůjčit | 80 Kč |
RBK0501 | Pekárek MartinPekárek Martin | SK Radioklub Blansko | C | 410350 | 80 Kč |
RBK0404 | Hanousek MatějHanousek Matěj | SK Radioklub Blansko | C | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI0200 | Haltof MarekHaltof Marek | TJ TŽ Třinec | B | 49377 | 100 Kč |
TRI0300 | Haltof AdamHaltof Adam | TJ TŽ Třinec | B | 49366 | 100 Kč |
ZLH0301 | Novotný ErikNovotný Erik | OOB TJ Zlaté Hory | B | 2020722 | 100 Kč |
AOP0302 | Čech VítČech Vít | Orientační Běh Opava | B | 410174 | 100 Kč |
AOP0201 | Kostka JiříKostka Jiří | Orientační Běh Opava | A | 2085648 | 100 Kč |
AOP0301 | Valík AdamValík Adam | Orientační Běh Opava | B | 2081359 | 100 Kč |
TZL0201 | Chovanec VáclavChovanec Václav | SKOB Zlín | A | 218977 | 100 Kč |
TBM0411 | Milán JakubMilán Jakub | KOS TJ Tesla Brno | A | 888640 | 100 Kč |
SVS0200 | Koňařík VítKoňařík Vít | Orientklub Vsetín | B | 53384 | 100 Kč |
LPU0204 | Šišma VojtěchŠišma Vojtěch | OK Lokomotiva Pardubice | B | 9744 | 100 Kč |
JPV0202 | Štorek DavidŠtorek David | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075675 | 100 Kč |
TBM0326 | Lička AdamLička Adam | KOS TJ Tesla Brno | B | 7202856 | 100 Kč |
TZL0202 | Bartík FilipBartík Filip | SKOB Zlín | B | 2091549 | 100 Kč |
STE0208 | Doležal MatyášDoležal Matyáš | SK SKI-OB Šternberk | B | 2073721 | 100 Kč |
STE0202 | Lukašák ŠimonLukašák Šimon | SK SKI-OB Šternberk | B | 2032192 | 100 Kč |
STE0204 | Světnický FrantišekSvětnický František | SK SKI-OB Šternberk | A | 2027218 | 100 Kč |
STE0207 | Svoboda RadekSvoboda Radek | SK SKI-OB Šternberk | B | 2032142 | 100 Kč |
SKM0201 | Blank NoahBlank Noah | KOB Směr Kroměříž | B | 436930 | 100 Kč |
TZL0203 | Kundrata JanKundrata Jan | SKOB Zlín | B | 53353 | 100 Kč |
KSU0401 | Štábl AdamŠtábl Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058480 | 100 Kč |
KSU0333 | Patterman ProkopPatterman Prokop | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 442865 | 100 Kč |
KSU0306 | Stryk ŠtěpánStryk Štěpán | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2053547 | 100 Kč |
KSU0201 | Hecl FrantišekHecl František | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058486 | 100 Kč |
ZBM0200 | Coufal JáchymCoufal Jáchym | SK Brno Žabovřesky | B | 1400432 | 100 Kč |
ZBM0302 | Urbánek AdamUrbánek Adam | SK Brno Žabovřesky | B | 2042526 | 100 Kč |
ABM0307 | Palát TomášPalát Tomáš | KOB ALFA Brno | B | 332962 | 100 Kč |
TTR0201 | Palát BohuslavPalát Bohuslav | OOB Třebíč | B | 0000004538 | 100 Kč |
AOV0301 | Mielec RadomírMielec Radomír | OOB TJ Baník Ostrava | B | 920660 | 100 Kč |
SSU0202 | Seidenglanz JáchymSeidenglanz Jáchym | SK Severka Šumperk | B | 1407427 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PLU0300 | Novák RostislavNovák Rostislav | TJ SOKOL Plumlov | C | 2087634 | 50 Kč |
UOL0201 | Dostál FrantišekDostál František | SOB Olomouc | C | 2088178 | 50 Kč |
STE0206 | Doseděl ŠtěpánDoseděl Štěpán | SK SKI-OB Šternberk | C | 442883 | 50 Kč |
STE0200 | Hájek TomášHájek Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027240 | 50 Kč |
ZBM0208 | Tachovský MatyášTachovský Matyáš | SK Brno Žabovřesky | C | 1403423 | 50 Kč |
UBM0303 | Rajnoha TomášRajnoha Tomáš | MENISKOS Brno | C | 2049608 | 50 Kč |
UBM0202 | Čelechovský MatějČelechovský Matěj | MENISKOS Brno | B | 2049604 | 50 Kč |
JPV0303 | Minx OliverMinx Oliver | Oddíl OS SK Prostějov | C | 231357 | 50 Kč |
UBM0302 | Račanský JanRačanský Jan | MENISKOS Brno | C | 361937 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI0100 | Tuharský ErikTuharský Erik | TJ TŽ Třinec | B | 7202876 | 180 Kč |
UOL0104 | Šimek ŠtěpánŠimek Štěpán | SOB Olomouc | B | 52729 | 180 Kč |
AOP0001 | Valík TomášValík Tomáš | Orientační Běh Opava | A | 7203453 | 180 Kč |
TBM0111 | Milán TomášMilán Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | A | 7070007 | 180 Kč |
MOV0004 | Vavřík TomášVavřík Tomáš | SKOB Ostrava | B | 1403424 | 180 Kč |
TBM0003 | Rajnoha DavidRajnoha David | KOS TJ Tesla Brno | B | 7204496 | 180 Kč |
TBM0010 | Sedlář JanSedlář Jan | KOS TJ Tesla Brno | A | 7201210 | 180 Kč |
STE0104 | Poštulka LukášPoštulka Lukáš | SK SKI-OB Šternberk | B | 2060295 | 180 Kč |
KSU0005 | Matoušek MatějMatoušek Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2080935 | 180 Kč |
KSU0049 | Grulich OndřejGrulich Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2067336 | 180 Kč |
KSU0044 | Kroul JosefKroul Josef | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056268 | 180 Kč |
KSU0105 | Šafář MartinŠafář Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2056308 | 180 Kč |
KSU0101 | Krč MatějKrč Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058481 | 180 Kč |
TBM0106 | Gryc VojtěchGryc Vojtěch | KOS TJ Tesla Brno | A | 995867 | 180 Kč |
STE0101 | Neumann DavidNeumann David | SK SKI-OB Šternberk | B | 2027241 | 180 Kč |
SSU0000 | Kaprál JanKaprál Jan | SK Severka Šumperk | B | 52549 | 180 Kč |
LCE0003 | Bitto MaximBitto Maxim | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2053585 | 180 Kč |
LCE0111 | Féder MedardFéder Medard | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 7201802 | 180 Kč |
LCE0011 | Panovec KryštofPanovec Kryštof | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 331216 | 180 Kč |
LCE0012 | Zentrich DušanZentrich Dušan | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2082929 | 180 Kč |
STE0007 | Bořánek MichalBořánek Michal | SK SKI-OB Šternberk | A | 2032171 | 180 Kč |
ABM0101 | Adámek FilipAdámek Filip | KOB ALFA Brno | B | 500260 | 180 Kč |
12A0102 | Deubel JoergenDeubel Joergen | (AUT) Naturfreunde Wien | 8001000 | 270 Kč | |
12A0103 | Wolfram JakobWolfram Jakob | (AUT) Naturfreunde Wien | 1500222 | 270 Kč | |
12A0104 | Jandl FlorianJandl Florian | (AUT) Naturfreunde Wien | 1500225 | 270 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0123 | Holusek JiříHolusek Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52746 | 80 Kč |
CEL0100 | Tomášek OndřejTomášek Ondřej | TJ Sokol Čelechovice na Hané | B | 301562 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI0002 | Filipek SebastianFilipek Sebastian | TJ TŽ Třinec | A | 2060277 | 180 Kč |
TRI9902 | Holesz SebastianHolesz Sebastian | TJ TŽ Třinec | A | 2073753 | 180 Kč |
AOP9900 | Tesař VojtěchTesař Vojtěch | Orientační Běh Opava | B | 7206538 | 180 Kč |
UOL9801 | Chaloupka JosefChaloupka Josef | SOB Olomouc | B | 2090849 | 180 Kč |
JPV9915 | Kašpar PetrKašpar Petr | Oddíl OS SK Prostějov | B | 2069090 | 180 Kč |
SOP9903 | Procházka JakubProcházka Jakub | OOB TJ Slezan Opava | B | 232491 | 180 Kč |
SKM9801 | Zvoníček JanZvoníček Jan | KOB Směr Kroměříž | B | 253380 | 180 Kč |
KSU9933 | Ondráček RadekOndráček Radek | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056305 | 180 Kč |
KSU9908 | Jílek OndřejJílek Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2056285 | 180 Kč |
KSU9906 | Müller JonášMüller Jonáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2053541 | 180 Kč |
KSU9900 | Gedeon DominikGedeon Dominik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2067337 | 180 Kč |
ZBM9902 | Komenda JanKomenda Jan | SK Brno Žabovřesky | B | 9201065 | 180 Kč |
ZBM9904 | Král JanKrál Jan | SK Brno Žabovřesky | B | 2054641 | 180 Kč |
SOP9904 | Gilík MarekGilík Marek | OOB TJ Slezan Opava | B | 8716 | 180 Kč |
ABM9901 | Florián VojtěchFlorián Vojtěch | KOB ALFA Brno | B | 438043 | 180 Kč |
ABM9907 | Ingršt MatějIngršt Matěj | KOB ALFA Brno | B | 2073670 | 180 Kč |
UOL9919 | Horčička VítHorčička Vít | SOB Olomouc | A | 682370 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV9912 | Honkyš JanHonkyš Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 439233 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI9601 | Walach OndřejWalach Ondřej | TJ TŽ Třinec | B | 49356 | 180 Kč |
STE9700 | Poštulka TomášPoštulka Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | B | 2060296 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SCP7201 | Podivínský TomášPodivínský Tomáš | OK Sparta Praha | C | 51557 | 80 Kč |
TBM5711 | Minařík LubošMinařík Luboš | KOS TJ Tesla Brno | C | 53235 | 80 Kč |
HLV7707 | Pecka LukášPecka Lukáš | OB Holešov z.s. | C | 4632 | 80 Kč |
OSN6004 | Kamenický RadanKamenický Radan | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 9601003 | 80 Kč |
ZLH9301 | Kvapil LadislavKvapil Ladislav | OOB TJ Zlaté Hory | C | 2073675 | 80 Kč |
TZL9601 | Sadílek JanSadílek Jan | SKOB Zlín | B | 53126 | 80 Kč |
ZBM7605 | Bukovac MarošBukovac Maroš | SK Brno Žabovřesky | C | 525005 | 80 Kč |
ZBM8206 | Koča JaroslavKoča Jaroslav | SK Brno Žabovřesky | C | 301217 | 80 Kč |
SBK7911 | Dressler JanDressler Jan | KOB START Blansko | C | 2045244 | 80 Kč |
PTE8204 | Mikuš OldřichMikuš Oldřich | TJ Sokol Ptení | C | 8830 | 80 Kč |
LCE9803 | Černocký LiborČernocký Libor | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 1400401 | 80 Kč |
ABM7210 | Kurečka RobertKurečka Robert | KOB ALFA Brno | C | 2060216 | 80 Kč |
ABM9409 | Obrátil ŠtěpánObrátil Štěpán | KOB ALFA Brno | C | 886825 | 80 Kč |
CEL5628 | Špičák FrantišekŠpičák František | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52744 | 80 Kč |
LCE8803 | Cahel MarekCahel Marek | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889288 | 80 Kč |
RBK8101 | Watson KevinWatson Kevin | SK Radioklub Blansko | C | 1412021 | 100 Kč |
4HCXXXX | Kuchař JiříKuchař Jiří | PSÍ TÝM | 8759 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV8201 | Otrusina JiříOtrusina Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 1602629 | 200 Kč |
OOL8901 | Kala MatějKala Matěj | SK Haná orienteering | C | 7260029 | 200 Kč |
AOV7900 | Vlach JiříVlach Jiří | OOB TJ Baník Ostrava | C | 7202896 | 200 Kč |
JHB8607 | Culka JosefCulka Josef | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 49809 | 200 Kč |
TZL9703 | Mikel DavidMikel David | SKOB Zlín | A | 889320 | 200 Kč |
OSN9549 | Kamenický JeronýmKamenický Jeroným | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | R | 551995 | 200 Kč |
TBM7402 | Vedra DavidVedra David | KOS TJ Tesla Brno | C | 436405 | 200 Kč |
TBM7701 | Ehl JiříEhl Jiří | KOS TJ Tesla Brno | C | 887901 | 200 Kč |
TZL8508 | Dlabaja ŠtěpánDlabaja Štěpán | SKOB Zlín | R | 995797 | 200 Kč |
OOL5301 | Zdráhal TomášZdráhal Tomáš | SK Haná orienteering | C | 52530 | 200 Kč |
RBK9001 | Šesták JakubŠesták Jakub | SK Radioklub Blansko | C | 682360 | 200 Kč |
STE7607 | Fendrych MichalFendrych Michal | SK SKI-OB Šternberk | C | 52503 | 200 Kč |
STE7505 | Pudel JardaPudel Jarda | SK SKI-OB Šternberk | C | 52516 | 200 Kč |
STE6501 | Skyva PetrSkyva Petr | SK SKI-OB Šternberk | C | 1007547 | 200 Kč |
STE5809 | Václavek TomášVáclavek Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 1401181 | 200 Kč |
SKM9501 | Krajcar IvoKrajcar Ivo | KOB Směr Kroměříž | C | 425530 | 200 Kč |
RBK8605 | Henek MichalHenek Michal | SK Radioklub Blansko | C | 515193 | 200 Kč |
TZL9003 | Kolárik JanKolárik Jan | SKOB Zlín | C | 53836 | 200 Kč |
TBM7835 | Čech RadovanČech Radovan | KOS TJ Tesla Brno | C | 515094 | 200 Kč |
PLU7417 | Otruba MarekOtruba Marek | TJ SOKOL Plumlov | C | 995892 | 200 Kč |
KSU7410 | Tomanek DanielTomanek Daniel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 7200324 | 200 Kč |
ZBM6708 | Přikryl PetrPřikryl Petr | SK Brno Žabovřesky | C | 7030567 | 200 Kč |
ZBM8833 | Bořil TomášBořil Tomáš | SK Brno Žabovřesky | C | 681876 | 200 Kč |
ZBM8841 | Chromý AdamChromý Adam | SK Brno Žabovřesky | R | 896975 | 200 Kč |
ZBM9202 | Mokrý StanislavMokrý Stanislav | SK Brno Žabovřesky | R | 886812 | 200 Kč |
TZL8002 | Slováček TomášSlováček Tomáš | SKOB Zlín | C | 2084933 | 200 Kč |
LPU9001 | Hovorka LukášHovorka Lukáš | OK Lokomotiva Pardubice | C | 981816 | 200 Kč |
CTB7001 | Novák PavelNovák Pavel | SK OB Chotěboř | C | 7260014 | 200 Kč |
SKM9601 | Dvorský PetrDvorský Petr | KOB Směr Kroměříž | C | 53824 | 200 Kč |
LCE6602 | Kunčar VítKunčar Vít | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889307 | 200 Kč |
LCE9001 | Slezák JiříSlezák Jiří | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 515424 | 200 Kč |
LCE6603 | Šmelík JurajŠmelík Juraj | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 307355 | 200 Kč |
VBM8002 | Henek VladanHenek Vladan | VSK Mendelu Brno | C | 2011839 | 200 Kč |
VBM8103 | Mazal ZdeněkMazal Zdeněk | VSK Mendelu Brno | C | 553285 | 200 Kč |
ABM7415 | Palát PetrPalát Petr | KOB ALFA Brno | C | 52056 | 200 Kč |
ASU8101 | Bubela TomášBubela Tomáš | Magnus Orienteering | C | 7456789 | 200 Kč |
ASU9106 | Hrobař ŠtěpánHrobař Štěpán | Magnus Orienteering | C | 995859 | 200 Kč |
ASU9643 | Kindl JakobKindl Jakob | Magnus Orienteering | B | 0 | 200 Kč |
ASU9009 | Rohan TomášRohan Tomáš | Magnus Orienteering | C | 7207034 | 200 Kč |
ASU8808 | Zbranek RomanZbranek Roman | Magnus Orienteering | R | 920699 | 200 Kč |
MBM8740 | Zelinka JiříZelinka Jiří | O-mikron | C | 232019 | 200 Kč |
LPU9306 | Záveský FilipZáveský Filip | OK Lokomotiva Pardubice | C | 7207493 | 200 Kč |
JPV7713 | Skřivanek MarcelSkřivanek Marcel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52592 | 200 Kč |
TBM8201 | Kozák OsvaldKozák Osvald | KOS TJ Tesla Brno | R | 515009 | 200 Kč |
KRN8505 | Rychlý PavelRychlý Pavel | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 886824 | 200 Kč |
LCE7602 | Horyna RomanHoryna Roman | OOB TJ Slovan Luhačovice | R | 1399000 | 200 Kč |
LCE8801 | Perůtka JanPerůtka Jan | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52705 | 200 Kč |
EKP7414 | Ondráček RadimOndráček Radim | VŠTJ Ekonom Praha | C | 2045232 | 200 Kč |
AOP9501 | Sklenář MartinSklenář Martin | Orientační Běh Opava | R | 7200365 | 300 Kč |
KSU9202 | Jílek JakubJílek Jakub | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058482 | 300 Kč |
JPV6773 | Fajkusová JitkaFajkusová Jitka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52586 | 200 Kč |
TRI9103 | Kantor OndřejKantor Ondřej | TJ TŽ Třinec | R | 920676 | 300 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ADA7512 | Procházka JiříProcházka Jiří | OOB Spartak Adamov | C | 49864 | 80 Kč |
9BC8400 | Hrazdil JiříHrazdil Jiří | NNN | 682621 | 80 Kč | |
TBM7120 | Ptáček OndřejPtáček Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | C | 2083358 | 80 Kč |
PTE8403 | Jirka MichalJirka Michal | TJ Sokol Ptení | C | 52430 | 80 Kč |
ZAM8401 | Andrš PetrAndrš Petr | OB T.J. Sokol Žamberk | C | 2083373 | 80 Kč |
JPV8303 | Hubáček OndřejHubáček Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52843 | 80 Kč |
ZPV7900 | Karásek MichalKarásek Michal | KOB ZPV Prostějov | C | 433096 | 80 Kč |
8XC8400 | Drašar MartinDrašar Martin | NER- Neregistrovani | 2102691 | 80 Kč | |
PBM7301 | Kheil RadimKheil Radim | TJ Spartak 1. brněnská | C | 52061 | 80 Kč |
TZL9308 | Kašpar MichalKašpar Michal | SKOB Zlín | C | 886701 | 80 Kč |
OSN7118 | Zrník TomášZrník Tomáš | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 1398988 | 80 Kč |
ZBM7902 | Finstrle LuděkFinstrle Luděk | SK Brno Žabovřesky | C | 2067240 | 80 Kč |
ZBM8411 | Liščinský TomášLiščinský Tomáš | SK Brno Žabovřesky | C | 232334 | 80 Kč |
ZBM8511 | Drábek JanDrábek Jan | SK Brno Žabovřesky | C | 49690 | 80 Kč |
ZBM8512 | Kožoušek AdamKožoušek Adam | SK Brno Žabovřesky | C | 219242 | 80 Kč |
ZBM9009 | Kulich MartinKulich Martin | SK Brno Žabovřesky | C | 2095961 | 80 Kč |
ADA8701 | Schmid VladimírSchmid Vladimír | OOB Spartak Adamov | C | 49869 | 80 Kč |
TZL8001 | Novotný JiříNovotný Jiří | SKOB Zlín | C | 515192 | 80 Kč |
1ZS9300 | Toman ViktorToman Viktor | (SVK) Neregistrovaní SVK | 7207343 | 80 Kč | |
ZBM8304 | Kůr JiříKůr Jiří | SK Brno Žabovřesky | C | 1238304 | 80 Kč |
VBM7401 | Kořan PavelKořan Pavel | VSK Mendelu Brno | C | 889316 | 80 Kč |
VBM8204 | Verner TomášVerner Tomáš | VSK Mendelu Brno | C | 49679 | 80 Kč |
ABM9309 | Toman FilipToman Filip | KOB ALFA Brno | C | 331211 | 80 Kč |
RBK9301 | Kaňovský AdamKaňovský Adam | SK Radioklub Blansko | C | zapůjčit | 80 Kč |
96P9511 | Jaros MariuszJaros Mariusz | (POL) OKS Žagaň | 2025020 | 80 Kč | |
TBM9412 | Vizner VojtěchVizner Vojtěch | KOS TJ Tesla Brno | 332967 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM7227 | Milán PavelMilán Pavel | KOS TJ Tesla Brno | C | 53242 | 180 Kč |
SSU7504 | Matoušek JiříMatoušek Jiří | SK Severka Šumperk | C | 2025356 | 180 Kč |
SSU6301 | Valenta JiříValenta Jiří | SK Severka Šumperk | C | 51508 | 180 Kč |
MOV7202 | Svěchota MilanSvěchota Milan | SKOB Ostrava | C | 9101186 | 180 Kč |
RBK7111 | Brosch PetrBrosch Petr | SK Radioklub Blansko | C | 2061849 | 180 Kč |
STE6307 | Hepnar LubošHepnar Luboš | SK SKI-OB Šternberk | C | 52506 | 180 Kč |
STE6600 | Poštulka ZdenekPoštulka Zdenek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080962 | 180 Kč |
STE7200 | Silnoušek JiříSilnoušek Jiří | SK SKI-OB Šternberk | C | 2075602 | 180 Kč |
STE7102 | Janků MarekJanků Marek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073424 | 180 Kč |
ODR7101 | Rigó MarekRigó Marek | SKOB Odry | C | 52756 | 180 Kč |
SKM7501 | Dittrich PavelDittrich Pavel | KOB Směr Kroměříž | C | 52207 | 180 Kč |
ZPV7301 | Karásek MartinKarásek Martin | KOB ZPV Prostějov | C | 2070849 | 180 Kč |
TBM7319 | Sedlář PetrSedlář Petr | KOS TJ Tesla Brno | C | 410254 | 180 Kč |
KSU7601 | Hecl MilošHecl Miloš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886296 | 180 Kč |
LCE6207 | Slezák LiborSlezák Libor | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889301 | 180 Kč |
SKM7325 | Rytíř MichalRytíř Michal | KOB Směr Kroměříž | C | 52201 | 180 Kč |
AOV6901 | Mielec JaromírMielec Jaromír | OOB TJ Baník Ostrava | C | 515430 | 180 Kč |
96P8111 | Golinowski PawełGolinowski Paweł | (POL) OKS Žagaň | 2067736 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM7506 | Kubáň PavelKubáň Pavel | KOS TJ Tesla Brno | C | 232708 | 80 Kč |
38S8000 | Volkov AlexanderVolkov Alexander | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 502259 | 80 Kč | |
TBM6747 | Horký TomášHorký Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | C | 49659 | 80 Kč |
ZLH7200 | Siatka RadimSiatka Radim | OOB TJ Zlaté Hory | C | zapůjčit | 80 Kč |
STE7100 | Smolka MartinSmolka Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027234 | 80 Kč |
UBM7105 | Tasler DavidTasler David | MENISKOS Brno | C | 361911 | 80 Kč |
KSU7700 | Kočandrle JaroslavKočandrle Jaroslav | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 80 Kč | |
KSU7503 | Pavelka MartinPavelka Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073731 | 80 Kč |
KSU7502 | Opravil PavelOpravil Pavel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073735 | 80 Kč |
KSU7337 | Patterman PavelPatterman Pavel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446410 | 80 Kč |
UBM7101 | Humlíček RenéHumlíček René | MENISKOS Brno | C | 515434 | 80 Kč |
ZBM7608 | SK Brno Žabovřesky | C | 1400413 | 80 Kč | |
RBK7801 | Fousek MartinFousek Martin | SK Radioklub Blansko | C | 1413717 | 80 Kč |
9BC7400 | Baše TomášBaše Tomáš | NNN | zapůjčit | 80 Kč | |
UOL7200 | Zbořil CtiradZbořil Ctirad | SOB Olomouc | C | 2060254 | 80 Kč |
SSU7700 | Možný StanislavMožný Stanislav | SK Severka Šumperk | C | 224897 | 80 Kč |
PTE7619 | Dušek VáclavDušek Václav | TJ Sokol Ptení | C | 8824 | 80 Kč |
ZBM7302 | Zelený PavelZelený Pavel | SK Brno Žabovřesky | C | 1403412 | 80 Kč |
UBM7104 | Rajnoha MiroslavRajnoha Miroslav | MENISKOS Brno | C | 515472 | 80 Kč |
ABM6611 | Mokrý JanMokrý Jan | KOB ALFA Brno | C | 232736 | 80 Kč |
ABM6909 | Odehnal RomanOdehnal Roman | KOB ALFA Brno | C | 232879 | 80 Kč |
ABM7401 | Rada PavelRada Pavel | KOB ALFA Brno | C | 8004 | 80 Kč |
ABM7405 | Mulíček OndřejMulíček Ondřej | KOB ALFA Brno | C | 337650 | 80 Kč |
ASU7448 | Bartášek JiříBartášek Jiří | Magnus Orienteering | C | 416715 | 80 Kč |
ASU7449 | Navrátil MartinNavrátil Martin | Magnus Orienteering | C | 7203338 | 80 Kč |
ASU7101 | Šneider MiroslavŠneider Miroslav | Magnus Orienteering | C | 51471 | 80 Kč |
6YC7401 | Doležal ZdeněkDoležal Zdeněk | Neregistrovaní | zapůjčit | 80 Kč | |
UBM7903 | Račanský JanRačanský Jan | MENISKOS Brno | C | 361980 | 80 Kč |
CET8002 | Pešek KamilPešek Kamil | TJ Loko Česká Třebová | C | 336732 | 80 Kč |
TBM7400 | Dušek VladimírDušek Vladimír | KOS TJ Tesla Brno | C | 2083369 | 80 Kč |
TBM6202 | Starčuk ZenonStarčuk Zenon | KOS TJ Tesla Brno | C | 410187 | 80 Kč |
SSU7401 | Seidenglanz MarekSeidenglanz Marek | SK Severka Šumperk | C | 2067988 | 100 Kč |
ZLH7201 | Král MilanKrál Milan | OOB TJ Zlaté Hory | C | zapůjčit | 100 Kč |
KSU6349 | Paloncý PavelPaloncý Pavel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886291 | 100 Kč |
KSU7302 | Kroul JosefKroul Josef | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067331 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP7301 | Kovalčík TomášKovalčík Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 2085619 | 180 Kč |
UOL7100 | Horký JanHorký Jan | SOB Olomouc | C | 2020741 | 180 Kč |
AOP7101 | Valík LuděkValík Luděk | Orientační Běh Opava | C | 7203322 | 180 Kč |
AOP7402 | Borunský TomášBorunský Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 682655 | 180 Kč |
SKM7000 | Vlček RomanVlček Roman | KOB Směr Kroměříž | C | 7200330 | 180 Kč |
TZL7336 | Pernička PetrPernička Petr | SKOB Zlín | C | 7207038 | 180 Kč |
PBM7302 | Trš LubomírTrš Lubomír | TJ Spartak 1. brněnská | C | 682097 | 180 Kč |
TZL6835 | Černoch KarelČernoch Karel | SKOB Zlín | C | 8933 | 180 Kč |
SKM7104 | Pěček VítězslavPěček Vítězslav | KOB Směr Kroměříž | C | 52199 | 180 Kč |
UOL7004 | Kašpar JaroslavKašpar Jaroslav | SOB Olomouc | C | 2069100 | 180 Kč |
LCE7311 | Féder MedardFéder Medard | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 7201804 | 180 Kč |
TZL6304 | Schäfer MichalSchäfer Michal | SKOB Zlín | C | 52341 | 180 Kč |
6HX7300 | Vrána JanVrána Jan | Pivín | C | 7300182 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH7001 | Novotný TomášNovotný Tomáš | OOB TJ Zlaté Hory | C | 7001234 | 180 Kč |
AOP7001 | Čech TomášČech Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 2045205 | 180 Kč |
AOP6301 | Peřinka JanPeřinka Jan | Orientační Běh Opava | C | 887168 | 180 Kč |
AOP6702 | Tesař JiříTesař Jiří | Orientační Běh Opava | C | 352349 | 180 Kč |
TZL6401 | Vrubel KarelVrubel Karel | SKOB Zlín | C | 53143 | 180 Kč |
HAV6301 | Sochor TomášSochor Tomáš | OB Havířov | C | 515436 | 180 Kč |
JPV6526 | Soldán VladimírSoldán Vladimír | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2020730 | 180 Kč |
VIC6901 | Sadílek MartinSadílek Martin | OB Vizovice | C | 52293 | 180 Kč |
STE5701 | Václavek JiříVáclavek Jiří | SK SKI-OB Šternberk | C | 52525 | 180 Kč |
KSU5801 | Šrámek JaromírŠrámek Jaromír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 515101 | 180 Kč |
TBM6901 | Král JanKrál Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 7200328 | 180 Kč |
HLV6404 | Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav | OB Holešov z.s. | C | 53827 | 180 Kč |
ZBM6700 | Coufal SvatošCoufal Svatoš | SK Brno Žabovřesky | C | 1396843 | 180 Kč |
TZL5704 | Krejčík ZbyněkKrejčík Zbyněk | SKOB Zlín | C | 7571221 | 180 Kč |
LCE7034 | Šuráň RenéŠuráň René | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 72065555 | 180 Kč |
LCE6413 | Vavrys PetrVavrys Petr | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 7206527 | 180 Kč |
ASU6849 | Pavlík RadekPavlík Radek | Magnus Orienteering | C | 920658 | 180 Kč |
TZL6301 | Galík SvatoplukGalík Svatopluk | SKOB Zlín | C | 53369 | 180 Kč |
BFM6701 | Svoboda MartinSvoboda Martin | SKOB Frýdek - Místek | C | 2059751 | 180 Kč |
ZPV6712 | Holinka MartinHolinka Martin | KOB ZPV Prostějov | C | 08851 | 180 Kč |
KYL6801 | Hájek MartinHájek Martin | SK SP Kylešovice | C | 51321 | 180 Kč |
VIC6808 | Gola MiroslavGola Miroslav | OB Vizovice | C | 2451515 | 270 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL6600 | Raclavský VladislavRaclavský Vladislav | SOB Olomouc | C | 2087712 | 80 Kč |
RBK6120 | Jalový VlastimilJalový Vlastimil | SK Radioklub Blansko | C | 49900 | 80 Kč |
TBM6801 | Mika LadislavMika Ladislav | KOS TJ Tesla Brno | C | 301281 | 80 Kč |
TRI6800 | Bruk SlavomírBruk Slavomír | TJ TŽ Třinec | C | 49378 | 80 Kč |
JPV6217 | Chmelař MiroslavChmelař Miroslav | Oddíl OS SK Prostějov | C | 9998666 | 80 Kč |
TYN6901 | Šišma PavelŠišma Pavel | OOB SK Týniště nad Orlicí | C | 49698 | 80 Kč |
MOV6702 | Vývoda ZdeněkVývoda Zdeněk | SKOB Ostrava | C | 2027243 | 80 Kč |
JPV6505 | Štorek PetrŠtorek Petr | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075678 | 80 Kč |
STE6333 | Světnický AlexandrSvětnický Alexandr | SK SKI-OB Šternberk | C | 426375 | 80 Kč |
STE7000 | Zatloukal RadekZatloukal Radek | SK SKI-OB Šternberk | C | 80 Kč | |
ADA6701 | Strýček JiříStrýček Jiří | OOB Spartak Adamov | C | 2087717 | 80 Kč |
PLU6219 | Kubeš JaromírKubeš Jaromír | TJ SOKOL Plumlov | C | 52500 | 80 Kč |
SSU6700 | Zatloukal TomášZatloukal Tomáš | SK Severka Šumperk | C | 420422 | 80 Kč |
MOV7000 | Vavřík RenéVavřík René | SKOB Ostrava | C | 1403416 | 80 Kč |
KSU6800 | Květoň VladimírKvětoň Vladimír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2090700 | 80 Kč |
TBM6201 | Jašek MilanJašek Milan | KOS TJ Tesla Brno | C | 232747 | 80 Kč |
TBM6709 | Gryc JanGryc Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 53233 | 80 Kč |
ZBM6401 | Hruška TomášHruška Tomáš | SK Brno Žabovřesky | C | 49393 | 80 Kč |
ZBM7100 | Kasza LadislavKasza Ladislav | SK Brno Žabovřesky | 2078497 | 80 Kč | |
UOL7005 | Kotrle MiroslavKotrle Miroslav | SOB Olomouc | C | 515079 | 80 Kč |
UOL5301 | Navrátil AntonínNavrátil Antonín | SOB Olomouc | C | 52448 | 80 Kč |
PTE6622 | Vítek ZbyněkVítek Zbyněk | TJ Sokol Ptení | C | 8828 | 80 Kč |
ABM7124 | Svoboda PetrSvoboda Petr | KOB ALFA Brno | C | 49694 | 80 Kč |
PHK6101 | Justa JaromírJusta Jaromír | OK 99 Hradec Králové | C | 9373 | 80 Kč |
TBM6107 | Urválek JiříUrválek Jiří | KOS TJ Tesla Brno | C | 53296 | 80 Kč |
3SX6400 | Roubalík RadovanRoubalík Radovan | ZŠ Těšetice | 2102813 | 80 Kč | |
TBM6900 | Mudrák PavelMudrák Pavel | KOS TJ Tesla Brno | C | 52680 | 80 Kč |
CEL6426 | Tomášek JiříTomášek Jiří | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52406 | 100 Kč |
JPV6515 | Plachý MartinPlachý Martin | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2103780 | 100 Kč |
ZPV6213 | Křeček MiroslavKřeček Miroslav | KOB ZPV Prostějov | C | 52581 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL6503 | Šimek RomanŠimek Roman | SOB Olomouc | C | 52733 | 180 Kč |
AOP6302 | Sklenář MiroslavSklenář Miroslav | Orientační Běh Opava | C | 7200359 | 180 Kč |
TZL6345 | Strakoš BohumilStrakoš Bohumil | SKOB Zlín | C | 416048 | 180 Kč |
UOL6501 | Pernica JiříPernica Jiří | SOB Olomouc | C | 52478 | 180 Kč |
SBR5501 | Vodička LuděkVodička Luděk | SKOB Bruntál | C | 51913 | 180 Kč |
OOP5803 | Ryšavý JiříRyšavý Jiří | TJ Opava | C | 2049558 | 180 Kč |
SBR6302 | Řeháček PetrŘeháček Petr | SKOB Bruntál | C | 51873 | 180 Kč |
OTK6201 | Panovec VladanPanovec Vladan | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 52348 | 180 Kč |
SBR6601 | Sklenář JosefSklenář Josef | SKOB Bruntál | C | 7200586 | 180 Kč |
ZBM6526 | Mlynárik PeterMlynárik Peter | SK Brno Žabovřesky | C | 876002 | 180 Kč |
ZPV6425 | Dokoupil VojtěchDokoupil Vojtěch | KOB ZPV Prostějov | C | 52596 | 180 Kč |
47C6100 | Ženčák JaroslavŽenčák Jaroslav | ASPV OA Šumperk | 2060274 | 180 Kč | |
12A6600 | Gassner FerriGassner Ferri | (AUT) Naturfreunde Wien | 883000 | 270 Kč | |
TRI6501 | Kantor RomanKantor Roman | TJ TŽ Třinec | C | 1400416 | 270 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM5807 | Šebesta VlastislavŠebesta Vlastislav | KOS TJ Tesla Brno | C | 410327 | 180 Kč |
2DS61XX | Piják JaroslavPiják Jaroslav | (SVK) KOB Gaudium Limbach | 1407868 | 180 Kč | |
TZL5402 | Slováček RudolfSlováček Rudolf | SKOB Zlín | C | 2070844 | 180 Kč |
HAV6000 | Lužný LadislavLužný Ladislav | OB Havířov | C | 336792 | 180 Kč |
OOP5302 | Rychlý MilošRychlý Miloš | TJ Opava | C | 49416 | 180 Kč |
TZL5806 | Lanc MarianLanc Marian | SKOB Zlín | C | 53897 | 180 Kč |
MOV6102 | Maceček OtakarMaceček Otakar | SKOB Ostrava | C | 51173 | 180 Kč |
LCE6118 | Plášek MartinPlášek Martin | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52702 | 180 Kč |
VBM5329 | Hanzl VlastimilHanzl Vlastimil | VSK Mendelu Brno | C | 49558 | 180 Kč |
VBM6000 | Hirš LiborHirš Libor | VSK Mendelu Brno | C | 7201772 | 180 Kč |
TTR5401 | Koudelný JiříKoudelný Jiří | OOB Třebíč | C | 0000052251 | 180 Kč |
TBM5103 | Uhmann PetrUhmann Petr | KOS TJ Tesla Brno | C | 53251 | 180 Kč |
HAV5702 | Juračka ZdeněkJuračka Zdeněk | OB Havířov | C | 52752 | 270 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
RBK5307 | Henek MilanHenek Milan | SK Radioklub Blansko | C | 52078 | 80 Kč |
STE6100 | Doseděl EmilDoseděl Emil | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049563 | 80 Kč |
SBR5301 | Vojtášek JanVojtášek Jan | SKOB Bruntál | C | 352328 | 80 Kč |
RBK5719 | Jalový JaroslavJalový Jaroslav | SK Radioklub Blansko | C | 8812 | 80 Kč |
LBM5401 | Štěpánek JiříŠtěpánek Jiří | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52050 | 80 Kč |
VIC5902 | Kršák KarelKršák Karel | OB Vizovice | C | 1006613 | 80 Kč |
47C6000 | Felkl LuděkFelkl Luděk | ASPV OA Šumperk | 52589 | 80 Kč | |
VBM5613 | Potěšil VáclavPotěšil Václav | VSK Mendelu Brno | C | 301201 | 80 Kč |
OOL5904 | Višňa MilanVišňa Milan | SK Haná orienteering | C | 307337 | 80 Kč |
OOL5804 | Albert FrantišekAlbert František | SK Haná orienteering | C | 52531 | 80 Kč |
KRN5401 | Hrouza JanHrouza Jan | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 411761 | 80 Kč |
UOL5900 | Frydrychovský JosefFrydrychovský Josef | SOB Olomouc | C | 2020735 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ADA5506 | Jelínek RomanJelínek Roman | OOB Spartak Adamov | C | 52669 | 180 Kč |
BBM5300 | Ptáček LadislavPtáček Ladislav | BETA URSUS Rosice | C | 219273 | 180 Kč |
TZL5102 | Jelínek VítJelínek Vít | SKOB Zlín | C | 219271 | 180 Kč |
TZL5601 | Háj BohumilHáj Bohumil | SKOB Zlín | C | 53341 | 180 Kč |
UOL5402 | Bednář JanBednář Jan | SOB Olomouc | C | 52473 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH4800 | Novotný StanislNovotný Stanisl | OOB TJ Zlaté Hory | C | 52762 | 130 Kč |
ZLH4801 | Babák JiříBabák Jiří | OOB TJ Zlaté Hory | C | 352318 | 130 Kč |
TZL4801 | Šmakal PavelŠmakal Pavel | SKOB Zlín | C | 2049597 | 130 Kč |
HLV4801 | Peška AntonínPeška Antonín | OB Holešov z.s. | C | 416088 | 130 Kč |
PZR4800 | Kříž PavelKříž Pavel | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2023807 | 130 Kč |
BBM5100 | Denemarek OldřichDenemarek Oldřich | BETA URSUS Rosice | C | 7510216 | 130 Kč |
CET5101 | Pilgr BohuslavPilgr Bohuslav | TJ Loko Česká Třebová | C | 2075656 | 130 Kč |
ZPV5100 | Pilc OldřichPilc Oldřich | KOB ZPV Prostějov | C | 1400440 | 130 Kč |
TZL4902 | Jelínek PetrJelínek Petr | SKOB Zlín | C | 1396260 | 130 Kč |
TBM5003 | Zabloudil PavelZabloudil Pavel | KOS TJ Tesla Brno | C | 53256 | 130 Kč |
OOP5001 | Ševčík BřetislavŠevčík Břetislav | TJ Opava | C | 49301 | 130 Kč |
SOP5101 | Jurčák KarelJurčák Karel | OOB TJ Slezan Opava | C | 8720 | 130 Kč |
SBR4801 | Toman StanislavToman Stanislav | SKOB Bruntál | C | 51376 | 130 Kč |
KSU4900 | Komárek JaromírKomárek Jaromír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52616 | 130 Kč |
24P5100 | Wysocki AndrzejWysocki Andrzej | (POL) Slask O-Team | 222893 | 130 Kč | |
OTK4601 | Šidla AntonínŠidla Antonín | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 433083 | 130 Kč |
VBM4806 | Dokoupil VladimírDokoupil Vladimír | VSK Mendelu Brno | C | 53305 | 190 Kč |
RBKXXXX | Watson IanWatson Ian | SK Radioklub Blansko | 897310 | 130 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ADA5113 | Richter RudolfRichter Rudolf | OOB Spartak Adamov | C | 352315 | 80 Kč |
UOL4602 | Gottfried JanGottfried Jan | SOB Olomouc | C | 352323 | 80 Kč |
SBR4701 | Blažek VáclavBlažek Václav | SKOB Bruntál | C | 51904 | 80 Kč |
STE4101 | Čermák MiloslavČermák Miloslav | SK SKI-OB Šternberk | C | 52529 | 80 Kč |
BOV4901 | Dvořák VlastimilDvořák Vlastimil | TJ Baník Ostrava OKD | C | 51370 | 80 Kč |
UOL4201 | Šubrt ZdeněkŠubrt Zdeněk | SOB Olomouc | C | 52467 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL4600 | Horký JanHorký Jan | SOB Olomouc | C | 2020740 | 130 Kč |
SSU4302 | Ostřanský JosefOstřanský Josef | SK Severka Šumperk | C | 352304 | 130 Kč |
HAV4201 | Beneš KarelBeneš Karel | OB Havířov | C | 49305 | 130 Kč |
BOV4403 | Vlach OldřichVlach Oldřich | TJ Baník Ostrava OKD | C | 2060210 | 130 Kč |
TBM4231 | Dufek JanDufek Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 53230 | 130 Kč |
SBR4501 | Dospíšil JaroslavDospíšil Jaroslav | SKOB Bruntál | C | 51905 | 130 Kč |
TZL3613 | Láznička AloisLáznička Alois | SKOB Zlín | C | 425533 | 130 Kč |
OTK4001 | Šidla JiříŠidla Jiří | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 426383 | 130 Kč |
VBM4410 | Bauer EmilBauer Emil | VSK Mendelu Brno | C | 49651 | 130 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZPV4012 | Kroupa JaroslavKroupa Jaroslav | KOB ZPV Prostějov | C | 52869 | 130 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP1451 | Tesařová LucieTesařová Lucie | Orientační Běh Opava | C | 331752 | 50 Kč |
TBM1001 | Kubáň PatrikKubáň Patrik | KOS TJ Tesla Brno | C | 232025 | 50 Kč |
38S0850 | Valyavka ViktoriyaValyavka Viktoriya | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 502256 | 50 Kč | |
38S0950 | Volkova MajaVolkova Maja | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 502260 | 50 Kč | |
SVS0701 | Koňařík VojtéchKoňařík Vojtéch | Orientklub Vsetín | 51518 | 50 Kč | |
TBM1351 | Vedrová AnikaVedrová Anika | KOS TJ Tesla Brno | zapůjčit | 50 Kč | |
SSU0909 | Matoušek JanMatoušek Jan | SK Severka Šumperk | C | 224904 | 50 Kč |
NNN | Lasota JakubLasota Jakub | Neregistrovaní | 2087636 | 50 Kč | |
STE1050 | Fendrychová LauraFendrychová Laura | SK SKI-OB Šternberk | C | 50 Kč | |
STE1150 | Janků MichalaJanků Michala | SK SKI-OB Šternberk | C | 52510 | 50 Kč |
ADA1001 | Procházka FerdinandProcházka Ferdinand | OOB Spartak Adamov | C | 2073729 | 50 Kč |
PTE0700 | Šnajdr JakubŠnajdr Jakub | TJ Sokol Ptení | C | 8835 | 50 Kč |
PTE1050 | Šnajdrová NikolŠnajdrová Nikol | TJ Sokol Ptení | C | 301571 | 50 Kč |
SKM1000 | Dittrich MatoušDittrich Matouš | KOB Směr Kroměříž | C | 436931 | 50 Kč |
SBK0955 | Kolaříková SofieKolaříková Sofie | KOB START Blansko | 49683 | 50 Kč | |
SBK1111 | Kolařík SebastiánKolařík Sebastián | KOB START Blansko | 49685 | 50 Kč | |
KSU1100 | Štábl VítŠtábl Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 50 Kč | |
TBM1188 | Schwabová BarboraSchwabová Barbora | KOS TJ Tesla Brno | C | 50 Kč | |
KON0717 | Křupka OndřejKřupka Ondřej | KOB Konice | C | 50 Kč | |
HLV1000 | Sedláček MatějSedláček Matěj | OB Holešov z.s. | C | 53833 | 50 Kč |
ZBM0701 | Kroutil JoštKroutil Jošt | SK Brno Žabovřesky | C | 2087678 | 50 Kč |
ZBM0852 | Paštéková VendulaPaštéková Vendula | SK Brno Žabovřesky | C | 0 | 50 Kč |
ZBM0901 | Kroutil TadeášKroutil Tadeáš | SK Brno Žabovřesky | C | 2087680 | 50 Kč |
ZBM0956 | Beránková JulieBeránková Julie | SK Brno Žabovřesky | C | 0 | 50 Kč |
ZBM0957 | Kučerová TerezaKučerová Tereza | SK Brno Žabovřesky | C | 2094514 | 50 Kč |
ZBM1017 | Aleš MikulášAleš Mikuláš | SK Brno Žabovřesky | C | 1414502 | 50 Kč |
ZBM1051 | Bašeová JolanaBašeová Jolana | SK Brno Žabovřesky | C | 0 | 50 Kč |
ZBM1077 | Alešová AnnaAlešová Anna | SK Brno Žabovřesky | C | 2092372 | 50 Kč |
ZBM1100 | Koča FrantišekKoča František | SK Brno Žabovřesky | C | 0 | 50 Kč |
ZBM1350 | Kroutilová EliškaKroutilová Eliška | SK Brno Žabovřesky | C | 52007 | 50 Kč |
TZL0902 | Slováček OndřejSlováček Ondřej | SKOB Zlín | C | 52212 | 50 Kč |
CTB0951 | Nováková Anna MarieNováková Anna Marie | SK OB Chotěboř | C | 2081397 | 50 Kč |
SSU0800 | Možný ŠimonMožný Šimon | SK Severka Šumperk | C | 224899 | 50 Kč |
PTE0880 | Vavrdová KarolínaVavrdová Karolína | TJ Sokol Ptení | C | 2102683 | 50 Kč |
PTE0850 | Vrbová MarieVrbová Marie | TJ Sokol Ptení | C | 2102680 | 50 Kč |
PTE0755 | Dosedělová TerezaDosedělová Tereza | TJ Sokol Ptení | C | 2102681 | 50 Kč |
PTE0851 | Punčochářová AdélaPunčochářová Adéla | TJ Sokol Ptení | C | 2102715 | 50 Kč |
PTE0502 | Jurníček VojtěchJurníček Vojtěch | TJ Sokol Ptení | C | 2102717 | 50 Kč |
ABR1111 | Jašek VítJašek Vít | A-team MTBO | 52511 | 50 Kč | |
1XX7700 | Weigner RadekWeigner Radek | MonteMe | zapůjčit | 50 Kč | |
NNNXXYY | Skácelová BeataSkácelová Beata | Neregistrovaní | 50 Kč | ||
AOP0801 | Čech ViktorČech Viktor | Orientační Běh Opava | C | 410174 | 50 Kč |
TBM1101 | Kozák VojtěchKozák Vojtěch | KOS TJ Tesla Brno | C | 53103 | 50 Kč |
KSU0707 | Mareček LiborMareček Libor | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 50 Kč | |
ZVS0801 | Stříteský TomášStříteský Tomáš | TJ Zbrojovka Vsetín | C | 53383 | 50 Kč |
TBM0809 | Štěpánek OndřejŠtěpánek Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | C | 2094544p | 50 Kč |
KSU0950 | Paloncý AdélaPaloncý Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058485 | 50 Kč |
JPV1010 | Plachý MatyášPlachý Matyáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 50 Kč | |
TBM1114 | Verner JanVerner Jan | KOS TJ Tesla Brno | 2083371 | 50 Kč | |
19X1050 | Tomíčková EliškaTomíčková Eliška | ESOX ODEI | 2096221 | 50 Kč | |
PTE0757 | Jungmannová SofieJungmannová Sofie | TJ Sokol Ptení | C | 50 Kč | |
RBK0801 | Ježek DavidJežek David | SK Radioklub Blansko | C | zapůjčit | 50 Kč |
KSU1010 | Kroul FrantišekKroul František | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53662 | 50 Kč |
RBK???? | Hanousková Veronika čip půHanousková Veronika čip pů | SK Radioklub Blansko | 50 Kč | ||
TBMYYY | Ryglová BeátaRyglová Beáta | KOS TJ Tesla Brno | 501884 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI6201 | Haltof JindřichHaltof Jindřich | TJ TŽ Třinec | C | 53180 | 50 Kč |
UOL6900 | Said MahmoudSaid Mahmoud | SOB Olomouc | C | 420402 | 50 Kč |
TBM7010 | Ševčík RobertŠevčík Robert | KOS TJ Tesla Brno | C | 232345 | 50 Kč |
PLU7201 | Černoch PetrČernoch Petr | TJ SOKOL Plumlov | C | 2061839 | 50 Kč |
MOV6952 | Vývodová ZuzanaVývodová Zuzana | SKOB Ostrava | C | 2027932 | 50 Kč |
SOP7808 | Jurčák DavidJurčák David | OOB TJ Slezan Opava | C | 438642 | 50 Kč |
STE6850 | Poštulková MiladaPoštulková Milada | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080842 | 50 Kč |
LBM8801 | Stejskal OndřejStejskal Ondřej | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52088 | 50 Kč |
KSU7550 | Heclová JanaHeclová Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443087 | 50 Kč |
KSU7501 | Štábl RomanŠtábl Roman | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446432 | 50 Kč |
KSU7499 | Reichlová JiřinaReichlová Jiřina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067330 | 50 Kč |
KSU7222 | Ondráček MartinOndráček Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443095 | 50 Kč |
CET0102 | Kovář LukášKovář Lukáš | TJ Loko Česká Třebová | C | 2035730 | 50 Kč |
TBM7650 | Králová DanaKrálová Dana | KOS TJ Tesla Brno | C | 446404 | 50 Kč |
3SX6450 | Roubalíková IvaRoubalíková Iva | ZŠ Těšetice | 2102820 | 50 Kč | |
ZBM7654 | Kučerová RenataKučerová Renata | SK Brno Žabovřesky | C | 2090859 | 50 Kč |
ZBM7803 | Kroutil PetrKroutil Petr | SK Brno Žabovřesky | C | 2067978 | 50 Kč |
ZBM9458 | Kročová KláraKročová Klára | SK Brno Žabovřesky | C | 0 | 50 Kč |
RBK7452 | Fousková LeonaFousková Leona | SK Radioklub Blansko | C | 53161 | 50 Kč |
3FC8400 | Baše MartinBaše Martin | TJ SIGMA HRANICE | 7203470 | 50 Kč | |
PHK8556 | Bašová HanaBašová Hana | OK 99 Hradec Králové | C | 49630 | 50 Kč |
UOL7050 | Vrtalová GabrielaVrtalová Gabriela | SOB Olomouc | C | 2060253 | 50 Kč |
PTE6952 | Vítková MiroslavaVítková Miroslava | TJ Sokol Ptení | C | 8826 | 50 Kč |
UBM7654 | Rajnohová PavlaRajnohová Pavla | MENISKOS Brno | C | 515452 | 50 Kč |
VBM7301 | Lička LukášLička Lukáš | VSK Mendelu Brno | C | 7204512 | 50 Kč |
ABM7666 | Kurečková DanaKurečková Dana | KOB ALFA Brno | 232864 | 50 Kč | |
ASUXXYY | Musilová JanaMusilová Jana | Magnus Orienteering | 0 | 50 Kč | |
TRI7400 | Haltof PetrHaltof Petr | TJ TŽ Třinec | C | 8660 | 50 Kč |
SVS7400 | Stříteský TomášStříteský Tomáš | Orientklub Vsetín | C | 53383 | 50 Kč |
PTE0152 | Fajstlová AdélaFajstlová Adéla | TJ Sokol Ptení | C | 2102713 | 50 Kč |
6YC8550 | Rohanová LucieRohanová Lucie | Neregistrovaní | 428210 | 50 Kč | |
TTR7551 | Palátová LenkaPalátová Lenka | OOB Třebíč | C | 0000004673 | 50 Kč |
BFM6751 | Svobodová MarianaSvobodová Mariana | SKOB Frýdek - Místek | 2059750 | 50 Kč | |
KSU7793 | Smolíková KateřinaSmolíková Kateřina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067339 | 50 Kč |
25C6750 | Chmelařová BlankaChmelařová Blanka | péčkaři | 8885 | 50 Kč | |
19X8050 | Tomíčková DanaTomíčková Dana | ESOX ODEI | 2096247 | 50 Kč | |
PTE7375 | Mikšíková KateřinaMikšíková Kateřina | TJ Sokol Ptení | C | 50 Kč | |
ASU7599 | Christodoulou IvaChristodoulou Iva | Magnus Orienteering | C | 50 Kč | |
RBK6602 | Pekárek AlešPekárek Aleš | SK Radioklub Blansko | C | 4643 | 50 Kč |
4HCYYYY | Kuchařová AnnaKuchařová Anna | PSÍ TÝM | 2080940 | 50 Kč | |
RBKXXYY | Hanousek Kamil čip půjčitHanousek Kamil čip půjčit | SK Radioklub Blansko | 50 Kč | ||
TRI9251 | Křesťanová GabrielaKřesťanová Gabriela | TJ TŽ Třinec | C | 49330 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
RBK9252 | Pekárková MonikaPekárková Monika | SK Radioklub Blansko | C | 7260027 | 50 Kč |
NNNXX61 | Urbánek PetrUrbánek Petr | Neregistrovaní | 2103688 | 50 Kč | |
NNNYXXX | Galle JiříGalle Jiří | Neregistrovaní | 50 Kč | ||
96C7701 | Velešíková MonikaVelešíková Monika | Přátelé OB | zapůjčit | 50 Kč |