Přihlášky závodu: Večerník Praha

Datum:
20.12.2015
Místo konání:
Praha, park Stromovka (a možná okolí či vzdálenější okolí)
Pořadatel:
ROZ - OK Roztoky
Kategorie:
A    
5.50 km, 29 kontrol
(202)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 40 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7203326 40 Kč
KAM9154 Kamererová Klára OK Kamenice C 52932 40 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice C 428250 40 Kč
STB9301 Ludvík Vojtěch TJ Stadion Nový Bor C 9005136 40 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 40 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB TRETRA Praha A 7779702 40 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 7003028 40 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 2095927 40 Kč
DKP8810 Larsson Emil Oddíl OB Kotlářka C 2095928 40 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 40 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 40 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 40 Kč
DKP5700 Dlouhý Jiří Oddíl OB Kotlářka C 9570000 40 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 40 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 40 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 40 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha 253812 40 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 40 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 40 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 40 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha B 232189 40 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 40 Kč
4DC7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu 2092416 40 Kč
69X8500 Lužnický Jiří HO Humanita 7205016 40 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 40 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 40 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 40 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 40 Kč
LBE6600 Vaníček Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 232892 40 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 40 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 40 Kč
PGP6300 Slavík Viktor SK Praga C 51276 40 Kč
SMR7000 Obuškevič Jan SNS Smržovka C 896962 40 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 40 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 40 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 40 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 40 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga A 331147 40 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 40 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 40 Kč
MFP7602 Kučera Petr VŠSK MFF UK Praha C 515076 40 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB TRETRA Praha C 232158 40 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB TRETRA Praha A 442851 40 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 40 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 40 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 40 Kč
8UC8900 Kala Matěj SK Zdice 7260029 40 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 7020417 40 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 40 Kč
8RC8500 Fučík Martin BZP zapůjčit 60 Kč
8RC7703 Baciák Pavel BZP zapůjčit 60 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 301379 40 Kč
46C6801 Urban Hynek Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 410252 40 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 40 Kč
6YC8100 Beneš Miroslav Neregistrovaní 7203451 40 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 40 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 40 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 7203462 40 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 995812 40 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 40 Kč
MFP6300 Hric Jan VŠSK MFF UK Praha C 515200 40 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 40 Kč
NNN1967 Forsterevicz Ludvík Neregistrovaní (NNN) 440405 40 Kč
PGP7558 Forštová Jitka SK Praga C 51268 40 Kč
NNN1974 Pelikán Michal Neregistrovaní (NNN) 682617 40 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 40 Kč
KAM7051 Macková Lenka OK Kamenice C 8623 40 Kč
KAM9151 Macková Lucia OK Kamenice C 416131 40 Kč
4DC5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu 301647 40 Kč
4DC8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu zapůjčit 60 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 40 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 9998737 40 Kč
DOB8971 Hošková Tereza KOB Dobruška C 9998971 40 Kč
NNN1986 Slezáková Jana Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 60 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 40 Kč
NNN1990 Vít Jakub Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 60 Kč
PVP9049 Krause David VSS Přírodověda Praha zapůjčit 60 Kč
VSP7460 Folprechtová Kateřina USK Praha C 416221 40 Kč
TUV7304 Folprecht Eduard SOK TJ Turnov C 9056 40 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 40 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 40 Kč
PGP9153 Jelínková Šárka SK Praga C 232168 40 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 40 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 40 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 40 Kč
SZP5450 Horová Magda TJ Slovan Zdravotník Praha C 9782 40 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB TRETRA Praha A 361961 40 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 7230 40 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB TRETRA Praha C 515433 40 Kč
4DC7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu 2092415 40 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 40 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 40 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 40 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 40 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 40 Kč
79X8100 Maryska Milos Žižkovský tygři zapůjčit 60 Kč
8RC0801 Fišerová Valerie BZP zapůjčit 60 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 40 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 40 Kč
81C0050 Mácová Martina Cirkus Čakovice 1400418 40 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 40 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 40 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 40 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 40 Kč
DVP6151 Malačková Jana TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly C 232646 40 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 40 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 40 Kč
MFP6850 Forstová Lenka VŠSK MFF UK Praha C 2079501 40 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 40 Kč
46C8200 Plašil Ondra Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 682644 40 Kč
NNN1979 Jirásková Pavla Neregistrovaní (NNN) 416330 40 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 40 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2075608 40 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 428214 40 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 428253 40 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 40 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 40 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka R 887612 40 Kč
MFP0101 Forst Antonín VŠSK MFF UK Praha B 218851 40 Kč
MFP6301 Forst Libor VŠSK MFF UK Praha C 303939 40 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB TRETRA Praha C 232200 40 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 40 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 40 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 7201777 40 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 2067255 40 Kč
NNN8650 Ryantová Jana Neregistrovaní (NNN) 2061775 40 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 40 Kč
KAM6450 Klinkerová Jitka OK Kamenice C 7071964 40 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 40 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice A 434818 40 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 40 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 51632 40 Kč
NNN1964 Chvojka Zbyšek Neregistrovaní (NNN) 2800314 40 Kč
NNN1978 Bergl Tomáš Neregistrovaní (NNN) 7202860 40 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 40 Kč
NNN1982 Pruner Petr Neregistrovaní (NNN) 7203327 40 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 40 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha C 2021829 40 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 51672 40 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 2021830 40 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 40 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8638 40 Kč
6YC8400 Klonfar Matěj Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 40 Kč
64C8501 Dvořák Jiří Ekonom Praha Outdoor 9292 40 Kč
TUR7850 Mrázková Jana OOB TJ Turnov C 8206 40 Kč
NNN1985 Toušek Pavel Neregistrovaní (NNN) 51656 40 Kč
69X7800 Polák Robert HO Humanita zapůjčit 60 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 40 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 40 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 40 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 40 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 40 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 40 Kč
TAP8002 Benc Jiří KOB TRETRA Praha C 886822 40 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 40 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 40 Kč
4LC0050 Punčochářová Simona Neregistrovaná - Punčochářová 51314 40 Kč
PGP9154 Čermáková Kristýna SK Praga C 53007 40 Kč
64C8950 Volencová Kamila Ekonom Praha Outdoor zapůjčit 60 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB TRETRA Praha C 515469 40 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 40 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 40 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 40 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga A 2080959 40 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 40 Kč
NNN9982 Duška Milan Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 60 Kč
NNN1991 Kramná Barbara Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 60 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB TRETRA Praha C 2092438 40 Kč
DKP5450 Wagnerová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 301368 40 Kč
DKP5202 Wagner Richard Oddíl OB Kotlářka C 7003029 40 Kč
KAM9104 Aschermann Michal OK Kamenice C 232402 40 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 232425 40 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice R 232409 40 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 40 Kč
NNN9986 Kučerová Barbora Neregistrovaní (NNN) 2021835 40 Kč
MFP7550 Nyklová Helena VŠSK MFF UK Praha C 51872 40 Kč
LME7500 Haering Jan SK Los Mělník C 2045234 40 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 40 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 40 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 40 Kč
DKP8654 Margoldová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 49898 40 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800320 40 Kč
NNN9979 Rypáčková Jana Neregistrovaní (NNN) 218783 40 Kč
MFP9300 Štochel Miroslav VŠSK MFF UK Praha C 2081364 40 Kč
LPU9657 Kulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardubice E 301314 40 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 52284 40 Kč
TAP8001 Pucherna Petr KOB TRETRA Praha C 886278 40 Kč
TAP8750 Puchernová Radka KOB TRETRA Praha C 886276 40 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 40 Kč
NNN9974 Kurz Pavel Neregistrovaní (NNN) 2042503 40 Kč
NNN1989 Sedláčková Zuzana Neregistrovaní (NNN) 40 Kč
NNN1959 Sedláček Zdeněk Neregistrovaní (NNN) 40 Kč
NNN1949 Kotecký Roman Neregistrovaní (NNN) 255567 40 Kč
DKP5950 Dlouhá Jana Oddíl OB Kotlářka C 8644 40 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB TRETRA Praha C 887637 40 Kč
VIP6101 Horký Milan SK VIPrahlo 301335 40 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8524 40 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 40 Kč
11C7001 Škrabálek Jan Letci v akci 2067260 40 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 40 Kč
celkem přihlášených: 202, vklad: 8340 Kč