Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
24.04.2016
Místo konání:
Jíloviště, celní škola
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35L     D35K     D45L     D45K     D55     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35L     H35K     H45K     H45L     H55     H65     H75     HDR     P3     T5    
2.36 km, 80 m, 6 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0650 Redlová Barbora SKOB Slaný C 2085659 60 Kč
KAM0652 Chramostová Julie OK Kamenice C 2099495 60 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 1413720 60 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB TRETRA Praha C zapůjčit 100 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 2067959 60 Kč
HCE0652 Černá Justina TJ Hostivice C zapůjčit 100 Kč
TAP0650 Hladká Tereza KOB TRETRA Praha C zapůjčit 100 Kč
DKL0651 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 2080902 60 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 60 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 60 Kč
RIC0754 Grimmerová Valerie OB Říčany C 2085573 60 Kč
RIC0752 Grossová Andrea OB Říčany C 2049632 60 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany C 2049632 60 Kč
RIC0656 Michalská Sára OB Říčany C 2085578 60 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany C 2073696 60 Kč
RIC0756 Stoklasová Eliška OB Říčany C 2049637 60 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 60 Kč
DOR0750 Mirčeva Tereza OK Dobříš C 2044891 60 Kč
DOR0751 Vlašaná Karolína OK Dobříš C 2044887 60 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice C 2084937 60 Kč
TAP0999 Rosendorfová Hana KOB TRETRA Praha zapůjčit 100 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 60 Kč
FSP0650 Maříková Alžběta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090846 60 Kč
DOR0654 Fialová Tereza OK Dobříš C 2045319 90 Kč
DOR0651 Koubková Tereza OK Dobříš C 2073727 90 Kč
2.56 km, 80 m, 5 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP0650 Voburková Lucie OOB SK Zbraslav C zapůjčit 100 Kč
24C0650 Andrade Miriam OK Vršovice 2800322 60 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 60 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 60 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka C 2090870 60 Kč
HCE0750 Dostálová Judita TJ Hostivice C zapůjčit 100 Kč
TAP0652 Pompachová Karolína KOB TRETRA Praha C 682643 60 Kč
KNC0751 Ludvíková Natálie Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 60 Kč
VSP0651 Jedličková Josefína USK Praha C 443085 60 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 60 Kč
RIC0755 Vosátková Julie OB Říčany C 2049636 60 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany C 2049649 60 Kč
PGP0854 Kalistová Alena SK Praga C zapůjčit 100 Kč
DOR0850 Forstereviczová Julie OK Dobříš 440405 60 Kč
TAP0752 Bublíková Klára KOB TRETRA Praha C zapůjčit 100 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga C 2099524 60 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 53537 60 Kč
ROU0652 Šramčíková Ema Josefa SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 100 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka C 2092422 60 Kč
DOR0951 Fialová Veronika OK Dobříš C 2050485 60 Kč
FSP0750 Kuželová Ela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 60 Kč
2.80 km, 100 m, 8 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 60 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla VŠSK MFF UK Praha B 428269 60 Kč
KNC0551 Botková Josefína Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 60 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice C 2061855 60 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 60 Kč
KAM0552 Jirglová Natálie OK Kamenice C 2084945 60 Kč
KAM0454 Kubová Kristýna OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0550 Rendová Kateřina OK Kamenice C 446427 60 Kč
KAM0458 Štěpánková Julie OK Kamenice C 2075612 60 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 60 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 60 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice B 434803 60 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB TRETRA Praha B zapůjčit 100 Kč
PGP0452 Čechmánková Anna SK Praga C 347887 60 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga B 2067999 60 Kč
SLA0552 Čechová Klára SKOB Slaný C 438647 60 Kč
KNC0555 Ludvíková Alice Sokol Kostelec n. Č. l. C 52257 60 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole C 2079493 60 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 60 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 443070 60 Kč
RIC0456 Horáková Barbora OB Říčany C 2049633 60 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 60 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 60 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany B 2051504 60 Kč
RIC0552 Pokorná Terezie OB Říčany C 2085564 60 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany B 426373 60 Kč
RIC0553 Vosátková Eliška OB Říčany C 2049635 60 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 60 Kč
DOR0454 Lorencová Jana OK Dobříš C 2058501 60 Kč
DOR0456 Neubauerová Anna OK Dobříš C 2050488 60 Kč
DOR0452 Vlašaná Michaela OK Dobříš C 2044884 60 Kč
NNN0455 Brichtová Helena Neregistrovaní (NNN) 8665 60 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8666 60 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem B 2080901 60 Kč
DKP0458 Papajová Sára Oddíl OB Kotlářka C 888632 90 Kč
NNN0484 Nováková Markéta Neregistrovaní (NNN) 2092404 90 Kč
3.39 km, 100 m, 13 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0251 Kašparová Barbora SKOB Slaný B 2085001 60 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 60 Kč
KAM0354 Baťhová Zuzana OK Kamenice B 2085005 60 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 60 Kč
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C 2088703 60 Kč
KAM0256 Jirglová Anna OK Kamenice C 2084947 60 Kč
KAM0356 Mojžíšková Klára OK Kamenice C 2084936 60 Kč
KAM0253 Mojžíšková Lucie OK Kamenice C 2084949 60 Kč
KAM0257 Selucká Alžběta OK Kamenice C 2083407 60 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 60 Kč
KAM0255 Štěpánková Ema OK Kamenice B 2087652 60 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB TRETRA Praha C 2096249 60 Kč
SLA0350 Jirkovská Kateřina SKOB Slaný B 206417 60 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 60 Kč
TAP0350 Bartoňová Tereza KOB TRETRA Praha C zapůjčit 100 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole C 2079492 60 Kč
RIC0251 Jedličková Magdaléna OB Říčany C 2049646 60 Kč
RIC0250 Sládečková Barbora OB Říčany C 448934 60 Kč
9EC0250 Petriláková Anežka Rozárie Příbram 7205018 60 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš C 2050483 60 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš B 2045303 60 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 60 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 60 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha B 49632 90 Kč
5.18 km, 205 m, 10 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky C 232535 100 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 100 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša VŠSK MFF UK Praha B 428223 100 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora VŠSK MFF UK Praha B 428243 100 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB TRETRA Praha B zapůjčit 140 Kč
KAM0052 Kyralová Anna OK Kamenice C 682649 100 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice A 434818 100 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 100 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník A 2058463 100 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 100 Kč
TAP0153 Rosendorfová Lenka KOB TRETRA Praha B 2099481 100 Kč
KNC0051 Kováčiková Jolana Sokol Kostelec n. Č. l. C 438614 100 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 428253 100 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany A 2031355 100 Kč
RIC0152 Vařeková Bohdana OB Říčany C 2073692 100 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 100 Kč
NNN0050 Záborcová Karolína Neregistrovaní (NNN) 434834 100 Kč
6.49 km, 265 m, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 100 Kč
PGP0050 Sobotková Anna SK Praga C 2080975 100 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 7202873 100 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. C 232895 100 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 100 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 100 Kč
ROZ9999 Balcarová Markéta OK Roztoky 438638 150 Kč
ROZ9998 Farová Julie OK Roztoky 438639 150 Kč
4.57 km, 125 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 8537 100 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 100 Kč
KPY8853 Vejrostová Lenka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 330691 100 Kč
TAP9054 Zajícová Markéta KOB TRETRA Praha C 361934 100 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 100 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 100 Kč
MKP8251 Petříčková Zuzana SK GORDIC Praha Kačerov C 434801 100 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 100 Kč
6YC8751 Krupová Tereza Neregistrovaní 2088730 100 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 100 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín C 2020719 100 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 2053578 100 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 100 Kč
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň C 2060390 100 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 1413714 100 Kč
PGP8455 Horová Klára SK Praga C 51659 100 Kč
MFP9752 Javůrková Tereza VŠSK MFF UK Praha C 51345 150 Kč
7.08 km, 255 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 100 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 100 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 100 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 995813 100 Kč
ZBP7950 Macková Eva OOB SK Zbraslav C 331616 100 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 100 Kč
PGP8251 Tichovská Hana SK Praga C 51688 100 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 100 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 100 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 100 Kč
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga E 920677 100 Kč
ZBP7354 Šustrová Jana OOB SK Zbraslav C 232261 100 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 100 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 100 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSS Přírodověda Praha C 8565 100 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 100 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 100 Kč
KAM9154 Kamererová Klára OK Kamenice C 52932 100 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice C 428250 100 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice R 7200333 100 Kč
KAM9157 Rusá Šárka OK Kamenice C 331162 100 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 100 Kč
KAM8050 Voleská Alice OK Kamenice C 2051530 100 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 100 Kč
8RC8650 Nešetřilová Markéta BZP zapůjčit 140 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 995812 100 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 100 Kč
SJC8952 Bochenková Ivana Sportcentrum Jičín C 897345 100 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 100 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 100 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 436445 100 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 100 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 100 Kč
PGP8153 Ryšavá Vendula SK Praga C 899160 100 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8849 100 Kč
OOL8950 Štěpánová Petra SK Haná orienteering C 7207354 100 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 100 Kč
15G8050 Collis Blanka (GBR) DRONGO 517704 100 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 150 Kč
PGP8852 Jirásková Kateřina SK Praga C 53556 150 Kč
5.87 km, 205 m, 15 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 100 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 100 Kč
DKL7152 Mědílková Iva KOB Kladno C 7204522 100 Kč
DKP7758 Peprná Irena Oddíl OB Kotlářka C 2095968 100 Kč
MFP7651 Šimšová Jana VŠSK MFF UK Praha C 682683 100 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 2099494 100 Kč
TAP6751 Sladkovská Helena KOB TRETRA Praha C 438630 100 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB TRETRA Praha C 2081352 100 Kč
24C7550 Andrade Milena OK Vršovice 2081371 100 Kč
TAP7350 Halamová Anna KOB TRETRA Praha C 2800294 100 Kč
ADA7654 Oujeská Lenka OOB Spartak Adamov C 52597 100 Kč
5IX7550 Tomandlová Radka NOK HoRa 2099521 100 Kč
DCE8050 Kučerová Berenika KOB Dobřichovice C zapůjčit 140 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 100 Kč
MFP7959 Králová Michaela VŠSK MFF UK Praha C 52139 100 Kč
KNC0000 Ludvíková Katarina Sokol Kostelec n. Č. l. 438604 100 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 100 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 100 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 100 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 100 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 100 Kč
DOR5550 Dudíková Hana OK Dobříš C 411766 100 Kč
DOR7653 Forstereviczová Jana OK Dobříš C 2082934 100 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 100 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 100 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 100 Kč
OKP7454 Bezpalcová Zuzana SK OK 24 Praha C 232137 100 Kč
4.27 km, 120 m, 12 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 100 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 207856 100 Kč
EKP7895 Čevelová Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 52218 100 Kč
KAM7551 Chramostová Blanka OK Kamenice C zapůjčit 140 Kč
KAM7451 Víšková Alena OK Kamenice C 51618 100 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 100 Kč
SOB7150 Brabencová Alena SOBSA C 887945 100 Kč
SLA7550 Čechová Radka SKOB Slaný C 436427 100 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 100 Kč
DKL8150 Šeborová Tereza KOB Kladno C 52228 100 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 897353 100 Kč
RIC7450 Sládečková Lucie OB Říčany C 2069063 100 Kč
EKP7955 Seidlová Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 51610 100 Kč
9EC7650 Petriláková Petra Příbram 2092419 100 Kč
DOR7752 Lorencová Marcela OK Dobříš C 2045320 100 Kč
DOR7350 Mirčeva Lenka OK Dobříš C 2082940 100 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš C 2058515 100 Kč
KAM7150 Chaloupková Dana OK Kamenice C 446323 100 Kč
VSP7460 Folprechtová Kateřina USK Praha C 416221 100 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 100 Kč
DKP7852 Hladíková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2092421 100 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 100 Kč
4.82 km, 115 m, 11 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 100 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 100 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 100 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 100 Kč
KNC6251 Kohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 100 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 100 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 100 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 100 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB TRETRA Praha C 2092376 100 Kč
DKP6652 Lustigová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 434580 100 Kč
TAP7151 Longinová Lenka KOB TRETRA Praha C 981829 100 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 100 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 100 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB TRETRA Praha C zapůjčit 140 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB TRETRA Praha C 232161 100 Kč
9YC6950 Smolkova Romana x 2099515 100 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha 253812 100 Kč
DKL7150 Bejčková Jana KOB Kladno C 301616 100 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 100 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 100 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 100 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 100 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 100 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 100 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš C 2080904 100 Kč
KAM6950 Semíková Eva OK Kamenice C 52285 100 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 100 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 100 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 150 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 150 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 150 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSS Přírodověda Praha C 51580 150 Kč
2.70 km, 65 m, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6450 Čápová Irena OK Sparta Praha C 361964 100 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 100 Kč
DCE6452 Rusá Lenka KOB Dobřichovice C 301314 100 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 100 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš C 2058509 100 Kč
6YC6750 Hrubá Veronika Neregistrovaní 2080907 150 Kč
4.27 km, 120 m, 12 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 100 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 100 Kč
SCP5250 Jůzková Jaroslava OK Sparta Praha C 49837 100 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 100 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB TRETRA Praha C 53641 100 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 100 Kč
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 100 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 100 Kč
SBK5555 Seifertová Marie KOB Start Blansko C 2011795 100 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 100 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 100 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 100 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 2067222 100 Kč
DKP5450 Wagnerová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 301368 100 Kč
VSP5850 Soukupová Michaela USK Praha C 232190 100 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 100 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 100 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 150 Kč
2.70 km, 65 m, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 60 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 60 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 60 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 60 Kč
HSU4850 Kupcová Věroslava Horizont klub Šumperk C 52600 60 Kč
2.46 km, 90 m, 7 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 2092429 60 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C zapůjčit 100 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 60 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný C 2075658 60 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 2099508 60 Kč
PGP0702 Dočkal Šimon SK Praga C 2099519 60 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB TRETRA Praha C zapůjčit 100 Kč
PVP0600 Čechmánek Václav VSS Přírodověda Praha C 8575 60 Kč
HCE0601 Kuttelwascher Adam TJ Hostivice C zapůjčit 100 Kč
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga C 2800310 60 Kč
PGP0603 Kosák Jonáš SK Praga C zapůjčit 100 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 60 Kč
LBE0700 Skála Šimon TJ Lokomotiva Beroun C 52320 60 Kč
LBE0701 Gärtner Václav TJ Lokomotiva Beroun C 52321 60 Kč
TAP0606 Kourek Vojtěch KOB TRETRA Praha C zapůjčit 100 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 2049645 60 Kč
RIC0704 Lazar Tomáš OB Říčany C 7202858 60 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 60 Kč
HCE0600 Hradil Martin TJ Hostivice C 49153 60 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 60 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 60 Kč
DOR0702 Lorenc Vašík OK Dobříš C 2044885 60 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 60 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092396 60 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 60 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 60 Kč
CHT0601 Zlesák Matyáš OOB SK Chrast C 336786 90 Kč
2.56 km, 80 m, 5 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0805 Peprný Vít Oddíl OB Kotlářka C 2095973 60 Kč
DKP0706 Peprný Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 20295971 60 Kč
KNC0701 Volek Robin Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 60 Kč
PGP0902 Dočkal Štěpán SK Praga C 2099504 60 Kč
ADA0701 Oujeský Dan OOB Spartak Adamov C 2085630 60 Kč
SJP0700 Bláha Šimon KČT Slavoj Praha C 51421 60 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB TRETRA Praha C 2060250 60 Kč
MFP0801 Král Samuel VŠSK MFF UK Praha 51835 60 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 52283 60 Kč
VSP0700 Hroněk Štěpán USK Praha C 2058492 60 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 60 Kč
RIC0703 Krumlovský Vojtěch OB Říčany C 2073698 60 Kč
RIC0706 Schnabl Jakub OB Říčany C 2073681 60 Kč
HCE0900 Hradil Michal TJ Hostivice C zapůjčit 100 Kč
DOR0603 Dragoun Matěj OK Dobříš C 2050486 60 Kč
DOR0903 Foršt Bruno OK Dobříš 51268 60 Kč
KAM0702 Bažata Alberto OK Kamenice C 2084940 60 Kč
KAM0700 Rejšek Václav OK Kamenice C 2084939 60 Kč
TAP0803 Bublík František KOB TRETRA Praha zapůjčit 100 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 60 Kč
FSP0704 Kostlán Kryštof VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 60 Kč
FSP0801 Jonáš Alexandr VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092382 60 Kč
TAP0605 Tofel Šimon KOB TRETRA Praha C zapůjčit 100 Kč
NNN0747 Novák Marek Neregistrovaní (NNN) 2092358 60 Kč
KAM0800 Šimek Matouš OK Kamenice C 60 Kč
2.90 km, 100 m, 9 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga C 2086527 60 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 60 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 60 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB TRETRA Praha C 2092402 60 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB TRETRA Praha B 2075696 60 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice B 9201061 60 Kč
KAM0504 Janča Eduard OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 60 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C 2099497 60 Kč
KAM0500 Mišoň Daniel OK Kamenice C 2084943 60 Kč
KAM0501 Šiler Martin OK Kamenice C 2083424 60 Kč
ADA0504 Oujeský Lukáš OOB Spartak Adamov C 2085589 60 Kč
SJP0500 Bláha Matyáš KČT Slavoj Praha C 443105 60 Kč
SJP0501 Bláha Vojtěch KČT Slavoj Praha C 443072 60 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 60 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB TRETRA Praha C 2096222 60 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 60 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB TRETRA Praha C zapůjčit 100 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB TRETRA Praha C zapůjčit 100 Kč
TAP0401 Šťastný Tomáš KOB TRETRA Praha C zapůjčit 100 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha B 2073716 60 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 231948 60 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 9200730 60 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C 2035710 60 Kč
DCE0500 Kándl Matěj KOB Dobřichovice C zapůjčit 100 Kč
RIC0401 Holeček Štěpán OB Říčany B 2069053 60 Kč
RIC0507 Krumlovský Tomáš OB Říčany C 2073699 60 Kč
RIC0509 Makl Michal OB Říčany C 2049634 60 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2069062 60 Kč
RIC0508 Schnabl David OB Říčany C 2069055 60 Kč
9EC0400 Petrilák Matouš Nathaniel Příbram 7204994 60 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha C 682668 60 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha B 2099511 60 Kč
DOR0401 Dudla Teodor OK Dobříš C 2045305 60 Kč
DOR0509 Forsterevicz Ondřej OK Dobříš C 2050487 60 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš C 2042521 60 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 60 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 2042541 60 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš C 2042548 60 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2085606 60 Kč
3YC0600 Mařík Tonda Fenri Řevnice 2090855 60 Kč
RIC0402 Schnabl Daniel OB Říčany C 2085602 90 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 446429 60 Kč
4.10 km, 110 m, 9 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 60 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky B 7943 60 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 60 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 60 Kč
TAP0202 Sladkovský Jan KOB TRETRA Praha C 4194 60 Kč
PGP0203 Sobotka Vojtěch SK Praga C 682364 60 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB TRETRA Praha B 2080913 60 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 60 Kč
DKP0202 Lustig Adam Oddíl OB Kotlářka C 515410 60 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 60 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 60 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 60 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice B 443069 60 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice B 436963 60 Kč
KAM0305 Kyral Maxmilián OK Kamenice C 682639 60 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 2084934 60 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 60 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 60 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 60 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 7260011 60 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 7020417 60 Kč
DKL0300 Swart Benjamin KOB Kladno C 682646 60 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň A 2042505 60 Kč
DKL0201 Průša Jan KOB Kladno C 515033 60 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 60 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha B 601169 60 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 60 Kč
RIC0201 Votruba Jan OB Říčany C 2069065 60 Kč
DOR0200 Dudla Maxmilián OK Dobříš B 2045306 60 Kč
DOR0303 Nigrin Matouš OK Dobříš C 2067311 60 Kč
NNN0343 Novák Matěj Neregistrovaní (NNN) 2092352 90 Kč
6.49 km, 265 m, 14 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0100 Felkel Jonáš OK Roztoky C 2069043 100 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 100 Kč
KNC0102 Borl Jaroslav Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 100 Kč
KNC0100 Volek Jaroslav Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 100 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice B 1407428 100 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 100 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 100 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 100 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB TRETRA Praha B 981814 100 Kč
SLA0001 Čech Richard SKOB Slaný C 2085002 100 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 2042514 100 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka B 981832 100 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 100 Kč
RIC0100 Pethö Alex OB Říčany C 2069059 100 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 416159 100 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 100 Kč
TAP0001 Dědek Matěj KOB TRETRA Praha B 2067986 150 Kč
7.12 km, 225 m, 16 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno C 2051546 100 Kč
TAP9902 Sladkovský Jaromír KOB TRETRA Praha B 7207353 100 Kč
KNC9903 Prkno Jonáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303937 100 Kč
DKL9901 Vítek Karel KOB Kladno B 7207350 100 Kč
PGP9903 Ždimera Jan SK Praga C 336710 100 Kč
RIC9800 Černohorský Mikuláš OB Říčany B 2069051 100 Kč
DOR9800 Bambousek Jan OK Dobříš C 2045301 100 Kč
DOR9900 Koubek Václav OK Dobříš C 2058503 100 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové 207870 100 Kč
KNC9900 Varga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. B 9101673 150 Kč
6.20 km, 220 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 100 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 100 Kč
ZBP7900 Laga Miroslav OOB SK Zbraslav C 53582 100 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 100 Kč
UVP8800 Beran Jaroslav Slovan Praha C 2099488 100 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 100 Kč
KPY8601 Liška Petr SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 100 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 100 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB TRETRA Praha C 887637 100 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 100 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 9101103 100 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 100 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 100 Kč
MFP7808 Král Aleš VŠSK MFF UK Praha C 887613 100 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 100 Kč
LBE9501 Kolář Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 446364 100 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 100 Kč
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 100 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 100 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 100 Kč
3RX9300 Vondrášek Jakub Žádný klub zapůjčit 190 Kč
NNN4321 Nosek Jakub Neregistrovaní (NNN) 150 Kč
10.06 km, 365 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 100 Kč
RBK8604 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52024 100 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 100 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 886288 100 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga R 682623 100 Kč
MFP7602 Kučera Petr VŠSK MFF UK Praha C 515076 100 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 100 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB TRETRA Praha C 7778511 100 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 100 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 100 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 100 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 100 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 100 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 100 Kč
KAM7900 Voleský Leoš OK Kamenice C 2049553 100 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 100 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 100 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 4298 100 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 100 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga C 331157 100 Kč
EKP7608 Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha C 7003036 100 Kč
24C8000 Dneboský František OK Vršovice 7200582 100 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 100 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 100 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 100 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 100 Kč
DKP8502 Falta Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 009750 100 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 2031357 100 Kč
OLP8501 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49437 100 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 100 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 100 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 888643 100 Kč
OOL8900 Štěpán Marek SK Haná orienteering C 7204996 100 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 100 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 100 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB TRETRA Praha C 515469 100 Kč
NNN Brožek Jiří Neregistrovaní (NNN) 301314 100 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 100 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 150 Kč
8.25 km, 325 m, 17 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 100 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 100 Kč
TAP6901 Sladkovský Jaromír KOB TRETRA Praha C 438609 100 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 100 Kč
KAM6901 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 51498 100 Kč
DKP7702 Lampa David Oddíl OB Kotlářka C 2090867 100 Kč
EKP7503 Matoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 443102 100 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 100 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 100 Kč
TAP7801 Pompach Petr KOB TRETRA Praha C 9102143 100 Kč
DKL7500 Geisler Michal KOB Kladno C 7205029 100 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 100 Kč
ZVO7505 Blažek Martin OB SK Zvole C 49975 100 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 100 Kč
RIC7400 Pelant Michal OB Říčany C 2069060 100 Kč
RIC7401 Polívka Petr OB Říčany C 2073693 100 Kč
RIC7702 Sládeček Petr OB Říčany C 448937 100 Kč
DKP7203 Vojtík Petr Oddíl OB Kotlářka C 51870 100 Kč
DOR7301 Arnošt Kamil OK Dobříš C 2044896 100 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 100 Kč
DOR7403 Dudla Michal OK Dobříš C 2050500 100 Kč
DOR7501 Foršt Jakub OK Dobříš C 236022 100 Kč
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 100 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 100 Kč
DKP7401 Hladík Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 2087701 100 Kč
5.68 km, 170 m, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 100 Kč
MKP8000 Petříček Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 51690 100 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 100 Kč
KAM7601 Chramosta Tomáš OK Kamenice C zapůjčit 140 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 100 Kč
OKP5802 Čechmánek Vladimír SK OK 24 Praha C 51719 100 Kč
PGP8100 Doležal Martin SK Praga C 1700081 100 Kč
SRK7606 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9527 100 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 100 Kč
DCE7501 Vaculovič Radim KOB Dobřichovice C 2058524 100 Kč
PGP7105 Kalista Jiří SK Praga C zapůjčit 140 Kč
DOR7200 Lorenc Václav OK Dobříš C 2058507 100 Kč
KAM7200 Milota Jan OK Kamenice C 682629 100 Kč
TUV7304 Folprecht Eduard SOK TJ Turnov C 9056 100 Kč
3.11 km, 80 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7100 Šimša Jaromír VŠSK MFF UK Praha C 51712 100 Kč
ZBP6200 Metlička Tomáš OOB SK Zbraslav C zapůjčit 140 Kč
KAM6601 Mack Tomáš OK Kamenice C 416156 100 Kč
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha C 1407424 100 Kč
DKL7001 Swart Jan KOB Kladno C 49642 100 Kč
RIC6900 De Heij Michel OB Říčany C 443080 100 Kč
KAM7106 Renda Miroslav OK Kamenice C 2088707 100 Kč
KAM6800 Šiler Michal OK Kamenice C 2083406 100 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 100 Kč
7.22 km, 250 m, 18 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 100 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 100 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 100 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 100 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 416137 100 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 100 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB TRETRA Praha C 682651 100 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB TRETRA Praha C 232177 100 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 100 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 100 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice C 2067970 100 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 100 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 100 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 100 Kč
5IX7001 Tomandl Jan NOK HoRa 2090861 100 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB TRETRA Praha C 515440 100 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB TRETRA Praha C 232200 100 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 100 Kč
HCE7100 Strnad Pavel TJ Hostivice C zapůjčit 140 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 100 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 426378 100 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 100 Kč
HCE6901 Černý Radomír TJ Hostivice C zapůjčit 140 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 100 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 100 Kč
DKP6704 Velichkov Petar Oddíl OB Kotlářka C 2070840 100 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 100 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 100 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 100 Kč
KNC7002 Pohnán Radek Sokol Kostelec n. Č. l. C 981825 100 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 100 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 100 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 100 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 150 Kč
11C7001 Škrabálek Jan Letci v akci 2067260 150 Kč
5.68 km, 170 m, 14 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 100 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 100 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 100 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 100 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 100 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 100 Kč
DKP5601 Lustig Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 436443 100 Kč
DKP6000 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka C 981822 100 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 100 Kč
61C5300 nechyba jiri Stara Hut 04276 100 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 100 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní (NNN) 232173 100 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 100 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 100 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 100 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 100 Kč
VSP5600 Soukup Václav USK Praha C 232045 100 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 100 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 100 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 100 Kč
DOR5500 Dudík Petr OK Dobříš C 303905 100 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2042530 100 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 100 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 100 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 150 Kč
3.11 km, 80 m, 10 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 60 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 60 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 60 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 60 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 60 Kč
PGP4601 Dvořák Jaromír SK Praga C 51274 60 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 60 Kč
MKP4200 Šerák Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51705 60 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 60 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 60 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 60 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 60 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 60 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 60 Kč
DCE4400 Mudr Stanislav KOB Dobřichovice C 232101 60 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 60 Kč
TEP4400 Aschermann Michal Tempo Praha C 2031374 60 Kč
ROU4702 Lebduška Petr SKOB Roudnice nad Labem C 53574 60 Kč
2.70 km, 65 m, 9 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 60 Kč
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 08797 60 Kč
KPY3700 Louša František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2092367 60 Kč
2.56 km, 80 m, 5 kontrol
(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP1300 Laga Jakub OOB SK Zbraslav C zapůjčit 100 Kč
SLA1000 Kohoutek Ladislav SKOB Slaný C 2099516 60 Kč
PGP1000 Bozděch Vojta SK Praga C 51707 60 Kč
81C0800 Tejkl Štěpán Cirkus Čakovice zapůjčit 100 Kč
DKP1101 Míka Luboš Oddíl OB Kotlářka C 2080948 60 Kč
5BX0900 Pilař František Čepíci 1413334 60 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 60 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 60 Kč
ZBP0952 Voburková Simona OOB SK Zbraslav C zapůjčit 100 Kč
24C7400 Andrade Telmo OK Vršovice 308380 60 Kč
EKP1158 Vítová Marianne VŠTJ Ekonom Praha C 515154 60 Kč
EKP1305 Vít Damien VŠTJ Ekonom Praha C 515003 60 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 2096218 60 Kč
ADA0551 Oujeská Simona OOB Spartak Adamov C zapůjčit 100 Kč
DKP0555 Březinová Klára Oddíl OB Kotlářka C 886251 60 Kč
ROZ0653 Kuncová Adéla OK Roztoky C zapůjčit 100 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 232490 60 Kč
HCE0901 Kuttelwascher Marek TJ Hostivice C zapůjčit 100 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 60 Kč
SLP1250 Chumová Lada OOB Slavia Praha C 301528 60 Kč
TAP0952 Pompachová Natálie KOB TRETRA Praha 09434 60 Kč
SLA0850 Vágnerová Adéla SKOB Slaný C 2075631 60 Kč
LME1111 Albl Matouš SK Los Mělník C 206359 60 Kč
24C1400 Dneboský Erik OK Vršovice 51348 60 Kč
HCE0850 Černá Adéla TJ Hostivice C zapůjčit 100 Kč
LBE0900 Stříbrný Vilém TJ Lokomotiva Beroun C 52976 60 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 218788 60 Kč
LBE1150 Uhlířová Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 331238 60 Kč
DKL0951 Šeborová Kačka KOB Kladno C 62367 60 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 60 Kč
DCE0950 Vaculovičová Alžběta KOB Dobřichovice C 2050484 60 Kč
DCE1000 Vaculovič Matěj KOB Dobřichovice C 2079491 60 Kč
RIC1150 Čevelová Adéla OB Říčany C 52400 60 Kč
RIC0802 Schnabl Petr OB Říčany C 2073684 60 Kč
EKP1108 Seidl Marek VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 100 Kč
9EC0950 Petriláková Amálie Rebeka Příbram 7205024 60 Kč
DOR1200 Arnošt Daniel OK Dobříš C 51648 60 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš C 2058512 60 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 60 Kč
PGP0951 Štěpová Barbora SK Praga C 2099527 60 Kč
NNN1000 Paur Jakub Neregistrovaní (NNN) 2060203 60 Kč
NNN0600 Moravec Michal Neregistrovaní (NNN) 2031347 60 Kč
DKP1102 Hladík Filip Oddíl OB Kotlářka C 2096233 60 Kč
6YC7700 Michalský Richard Neregistrovaní 2092426 60 Kč
6YC7601 Michalská Lenka Neregistrovaní 2096223 60 Kč
NNN0987 Nováková Martina Neregistrovaní (NNN) 2092355 60 Kč
KSH0851 Liberdová Magdaléna OB Kašperské Hory C 2060213 60 Kč
ODV0600 Dudl Vojtěch TJ Aero Odolena Voda C 428273 60 Kč
ODV0854 Dudlová Hana TJ Aero Odolena Voda C 428285 60 Kč
ODV0900 Piškule Štěpán TJ Aero Odolena Voda C 428228 60 Kč
ODV1003 Piškule František TJ Aero Odolena Voda C 52893 60 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda C 52889 60 Kč
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 52117 60 Kč
ODV1050 Vlachynská Karolína TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
ODV0951 Svobodová Ema TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
ODV0650 Šimoníková Jana TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
ODV0901 Šimoník Jan TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
ODV0952 Bezdíčková Adriana Nelly TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
ODV0950 Šmolcnopová Ela TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
NNN0809 Pohnánovi Matyáš a Tadeáš Neregistrovaní (NNN) 60 Kč
2.84 km, 100 m, 10 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
81C7700 Tejkl Jiří Cirkus Čakovice 7205567 60 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie VŠSK MFF UK Praha C 410387 60 Kč
8RC7704 Halkova Jarka BZP zapůjčit 100 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 60 Kč
TAP8650 Slotová Jarmila KOB TRETRA Praha C 7778650 60 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 60 Kč
KAM0053 Kapalová Marie OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 60 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2088714 60 Kč
SJP7350 Bláhová Kateřina KČT Slavoj Praha C 446359 60 Kč
KPY6650 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2070850 60 Kč
HCE7251 Kuttelwascherová Jitka TJ Hostivice C zapůjčit 100 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 2056309 60 Kč
24C8150 Kazdová Dana OK Vršovice 51349 60 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 60 Kč
HCE7250 Müllerová Jana TJ Hostivice C zapůjčit 100 Kč
9JC8500 Josl Jan neregistrovaní - Všenory zapůjčit 100 Kč
33X8850 Faltová Jana ExJil 9763 60 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 60 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 60 Kč
OLP8352 Múčková Zuzana PSK Olymp Praha C 253102 60 Kč
OLP9999 Balousová Pavlína PSK Olymp Praha zapůjčit 100 Kč
VSP7455 Hroňková Milada USK Praha C 2035706 60 Kč
KPY0451 Řídká Tereza SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091563 60 Kč
HCE7200 Hradil Jiří TJ Hostivice C zapůjčit 100 Kč
OOL5050 Šnyrchová Božena SK Haná orienteering C 2095944 60 Kč
DKP7851 Vojtíková Daniela Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 100 Kč
DOR8000 Füllsack David OK Dobříš 2090856 60 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš 2080951 60 Kč
PGP7152 Janasová Barbora SK Praga C 446439 60 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 60 Kč
KAM7152 Rendová Iva OK Kamenice C 2084950 60 Kč
KAM6754 Šilerová Kamila OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 60 Kč
TAP7751 Bublíková Zuzana KOB TRETRA Praha zapůjčit 100 Kč
ROU7550 Pěkná Eva SKOB Roudnice nad Labem C 2080840 60 Kč
ROU0201 Salava Vít SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 100 Kč
DOR7700 Kučera Petr OK Dobříš 2044892 60 Kč
NNN7654 Pohnánová Iveta Neregistrovaní (NNN) 60 Kč
NNN0333 Lenghart Ondřej Neregistrovaní (NNN) 60 Kč
5.14 km, 240 m, 12 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8556 Matějů Martina SK Praga R 995832 100 Kč
5BX7700 Pilař Marek Čepíci 53459 100 Kč
EKP7200 Vít David VŠTJ Ekonom Praha C 7204503 100 Kč
PVP8400 Král Luboš VSS Přírodověda Praha zapůjčit 140 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 100 Kč
TAP7452 Hladká Michaela KOB TRETRA Praha C 981833 100 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 100 Kč
ROU8199 Eiglerová Petra SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 140 Kč
ROU7899 Bradáčová Petra SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 140 Kč
DCE7550 Kándlová Adéla KOB Dobřichovice C zapůjčit 140 Kč
RIC8050 Krumlovská Barbora OB Říčany C 2049650 100 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB TRETRA Praha C 442867 100 Kč
DOR6100 Kopáček Jiří OK Dobříš 443077 100 Kč
DOR9100 Kopáček Vojtěch OK Dobříš 434573 100 Kč
FSP7351 Maříková Markéta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 100 Kč
3YC0500 Mařík Karel Fenri Řevnice 2090852 100 Kč
TAP7100 Melišík Michael KOB TRETRA Praha 2087660 100 Kč
NNN6543 Novák Petr Neregistrovaní (NNN) 7202868 100 Kč
PVP9900 Neumann Jindřich VSS Přírodověda Praha C 336081 100 Kč
celkem přihlášených: 760, vklad: 65470 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.