Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
22.10.2016
Místo konání:
Hájetínská louka mezi obcemi Nechánice a Radlík
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35K     D35L     D45K     D45L     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35K     H35L     H45K     H45L     H55     H65     H75     HDR     MA     MB     N1     N2     P     T3     T5     ZA     ZB    
1.89 km, 35 m, 9 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice C 2084937 60 Kč
MFP0650 Pangracová Anna VŠSK MFF UK Praha C 218784 60 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 60 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 2067959 60 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB TRETRA Praha C zapůjčit 100 Kč
HCE0652 Černá Justina TJ Hostivice C 1417251 60 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 60 Kč
LME0660 Alblová Zuzana SK Los Mělník C 206359 60 Kč
KAM0652 Chramostová Julie OK Kamenice C 2099405 60 Kč
DKP0650 Siebertová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 2086467 60 Kč
DKP0652 Mandová Magdalena Oddíl OB Kotlářka 2086469 60 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 60 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060245 60 Kč
DKP0860 Nováková Pavlína Oddíl OB Kotlářka 2086459 60 Kč
9JC0850 Paldusová Nela neregistrovaní - Všenory zapůjčit 100 Kč
FSP0777 Fibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081361 60 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 60 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga C 2099524 60 Kč
TAP0752 Bublíková Klára KOB TRETRA Praha C zapůjčit 100 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka C 2090870 60 Kč
FSP0752 Stará Barbora VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090846 60 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš C 2080957 60 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš 2050487 60 Kč
DOR0656 Neuerová Anna OK Dobříš C 2080954 60 Kč
DOR0751 Vlašaná Karolína OK Dobříš C 2044887 60 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 60 Kč
RIC0850 Kindlová Anežka OB Říčany C 2060265 60 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 60 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany C 2049632 60 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany C 2073696 60 Kč
RIC0755 Vosátková Julie OB Říčany C 2049638 60 Kč
DKP0755 Janoušková Klára Oddíl OB Kotlářka 2095946 60 Kč
3.54 km, 60 m, 8 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 60 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 60 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 60 Kč
PGP0950 Pokorná Ema SK Praga C 51637 60 Kč
ROZ0653 Kuncová Adéla OK Roztoky C 2102785 60 Kč
HCE0850 Černá Adéla TJ Hostivice C 1417259 60 Kč
DKL0750 Pilátová Rozálie KOB Kladno C 2103252 60 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 60 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka C 2095965 60 Kč
HCE0750 Dostálová Judita TJ Hostivice C zapůjčit 100 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 2081391 60 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 60 Kč
TAP0652 Pompachová Karolína KOB TRETRA Praha C 682643 60 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 60 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 60 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka C 2092422 60 Kč
NNN1011 Baborská Veronika Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 100 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 2096218 60 Kč
PGP0951 Štěpová Barbora SK Praga C 2099527 60 Kč
LBE0850 Volková Karolína TJ Lokomotiva Beroun C 52316 60 Kč
ZVO0851 Mikulová Tereza OB SK Zvole C 2099509 60 Kč
DKP0952 Lampová Julie Oddíl OB Kotlářka C 2092360 60 Kč
FSP0851 Stará Žofie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090852 60 Kč
FSP0753 Geffertová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 60 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš C 2058512 60 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 60 Kč
DOR1051 Neuerová Eliška OK Dobříš C 2050493 60 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 53537 60 Kč
ZVO0752 Švejdová Karolína OB SK Zvole 436409 60 Kč
2.82 km, 55 m, 10 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole C 2079497 60 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 60 Kč
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole C 2083385 60 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga B 2067999 60 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 60 Kč
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno C 49641 60 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 7208098 60 Kč
KAM0459 Čapková Lucie OK Kamenice C 2103294 60 Kč
SLA0650 Redlová Barbora SKOB Slaný C 2085659 60 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole C 2079493 60 Kč
KAM0553 Voců Alexandra OK Kamenice C 2084935 60 Kč
DKP0458 Papajová Sára Oddíl OB Kotlářka C 888632 60 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha C 2020713 60 Kč
KAM0554 Nováková Nina OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
MAS0450 Křížková Marie KČT Aš C 301516 60 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 60 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 60 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 60 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C 51666 60 Kč
NNN1014 Marešová Lenka Neregistrovaní (NNN) 2088157 60 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice C 2061855 60 Kč
LBE0450 Volková Adéla TJ Lokomotiva Beroun C 52319 60 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 60 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 60 Kč
DOR0456 Neubauerová Anna OK Dobříš C 2102702 60 Kč
DOR0452 Vlašaná Michaela OK Dobříš C 2044884 60 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 443070 60 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 60 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany B 2051504 60 Kč
RIC0553 Vosátková Eliška OB Říčany C 2049642 60 Kč
KAM0550 Rendová Kateřina OK Kamenice C 446427 60 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 60 Kč
KAM0461 Matějková Julie OK Kamenice zapůjčit 100 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem B 2080901 60 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 90 Kč
KAM0460 Holubářová Anna OK Kamenice zapůjčit 100 Kč
3.61 km, 85 m, 10 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0256 Berounská Anna USK Praha C 7202895 60 Kč
VSP0352 Berounská Adéla USK Praha C 7202884 60 Kč
ZVO0353 Kramlová Kateřina OB SK Zvole C 2083376 60 Kč
SLA0251 Kašparová Barbora SKOB Slaný B 2085001 60 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2021832 60 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 60 Kč
KAM0257 Selucká Alžběta OK Kamenice C 2083407 60 Kč
PGP0254 Černá Aneta SK Praga C 2106727 60 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga C 2099498 60 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB TRETRA Praha B 60 Kč
KAM0255 Štěpánková Ema OK Kamenice B 2087652 60 Kč
PGP0255 Tomaidesová Adéla Anna SK Praga C 981838 60 Kč
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C 2088703 60 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha C 2020712 60 Kč
HCE0350 Cenková Petra TJ Hostivice C zapůjčit 100 Kč
MAS0250 Křížová Daniela KČT Aš C 301510 60 Kč
MAS0352 Petříková Adéla KČT Aš C 4455 60 Kč
VSP0255 Nosková Klára USK Praha C 2058493 60 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 2021830 60 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 60 Kč
KAM0253 Mojžíšková Lucie OK Kamenice C 2084949 60 Kč
KAM0356 Mojžíšková Klára OK Kamenice C 2084936 60 Kč
TAP0350 Bartoňová Tereza KOB TRETRA Praha C zapůjčit 100 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB TRETRA Praha B 2096249 60 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 60 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš C 2050483 60 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 60 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 60 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka OK Dobříš 7205018 60 Kč
RIC0251 Jedličková Magdaléna OB Říčany C 2049646 60 Kč
RIC0250 Sládečková Barbora OB Říčany C 448934 60 Kč
KAM0354 Baťhová Zuzana OK Kamenice B 2085005 60 Kč
KAM0358 Semíková Julie OK Kamenice C 2080943 60 Kč
4.19 km, 120 m, 14 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky C 232535 100 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 100 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora VŠSK MFF UK Praha B 428243 100 Kč
PGP0154 Doubková Emma SK Praga C 246900 100 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB TRETRA Praha B 1418760 100 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB TRETRA Praha B 1418759 100 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 100 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 100 Kč
MAS0051 Lučanová Barbora KČT Aš B 301514 100 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB TRETRA Praha B 1416362 100 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 100 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 100 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 100 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 100 Kč
LBE0099 Šamanová Simona TJ Lokomotiva Beroun 224877 100 Kč
DCE0150 Rusá Vendula KOB Dobřichovice C 323737 100 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník A 2058463 100 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany A 2031355 100 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 100 Kč
4.81 km, 125 m, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0051 Dědková Teodora KOB TRETRA Praha A 361961 100 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 100 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga C 7207777 100 Kč
PGP0050 Sobotková Anna SK Praga C 2080975 100 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 100 Kč
DKP9952 Klikarová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2043004 100 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 7202873 100 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2094474 100 Kč
NNN9898 Sheshikova Anastasia Neregistrovaní (NNN) 1600872 100 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 100 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 150 Kč
ROZ9950 Klinkerová Magdaléna OK Roztoky C 49155 150 Kč
4.81 km, 125 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL8553 Beranová Kristína SKOB Zlín C 2083393 100 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 2099494 100 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 100 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 100 Kč
KPY8853 Vejrostová Lenka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 330691 100 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 434826 100 Kč
MKP8251 Petříčková Zuzana SK GORDIC Praha Kačerov C 434801 100 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 100 Kč
DKL8550 Gottvaldová Denisa KOB Kladno C 2106734 100 Kč
TJP9350 Krausová Martina TJ Sokol Troja C 53512 100 Kč
NNN1036 Grundmanová Lenka Neregistrovaní (NNN) 2060285 100 Kč
6.94 km, 190 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 100 Kč
SLP8451 Blaťáková Radka OOB Slavia Praha C 51617 100 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 100 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB TRETRA Praha C 416010 100 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 100 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB TRETRA Praha C 2092438 100 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 100 Kč
PGP8251 Tichovská Hana SK Praga C 51688 100 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 100 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 100 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB TRETRA Praha C 232158 100 Kč
MFP7651 Šimšová Jana VŠSK MFF UK Praha C 682683 100 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 100 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 100 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 100 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 51845 100 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB TRETRA Praha A 7779755 100 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 100 Kč
HCE9750 Náhlíková Erika TJ Hostivice C 51986 100 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 2086465 100 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana VŠSK MFF UK Praha C 2067234 100 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 100 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 100 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 100 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka C 7945000 100 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 100 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 100 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB TRETRA Praha C 232132 100 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 100 Kč
DKP9157 Klusáková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 899157 100 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 100 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB TRETRA Praha C 442863 100 Kč
SJC8952 Fujáčková Ivana Sportcentrum Jičín E 897345 100 Kč
3.57 km, 100 m, 11 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 100 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 100 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 100 Kč
KNC7750 Lindová Miroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 7200327 100 Kč
DKP8051 Izdná Petra Oddíl OB Kotlářka C 2086455 100 Kč
5BX8050 Pilařová Kateřina Čepíci 2800224 100 Kč
TAP7350 Halamová Anna KOB TRETRA Praha C 2800294 100 Kč
TAP7450 Popová Veronika KOB TRETRA Praha C 1418756 100 Kč
VSP7461 Bártíková Irena USK Praha C 2070890 100 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 100 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2102803 100 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 100 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 100 Kč
DKP7852 Hladíková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2092421 100 Kč
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 100 Kč
DOR7350 Mirčeva Lenka OK Dobříš C 2082940 100 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš C 2058515 100 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš 2092419 100 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 2095933 100 Kč
RIC7299 Hudosová Gábina OB Říčany C 2056283 100 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 100 Kč
RIC7450 Sládečková Lucie OB Říčany C 2069063 100 Kč
RIC7650 Tolarová Ivana OB Říčany C 2073688 100 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 100 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 100 Kč
4.97 km, 125 m, 16 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 100 Kč
DCE8050 Kučerová Berenika KOB Dobřichovice C 2102812 100 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 100 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 100 Kč
MFP7653 Pangrácová Jana VŠSK MFF UK Praha C 448940 100 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 100 Kč
PGP7558 Forštová Jitka SK Praga C 440405 100 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2092415 100 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 100 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 2103707 100 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 100 Kč
DKP7351 Mandová Kateřina Oddíl OB Kotlářka 2086470 100 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 100 Kč
EKP7453 Izáková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 361968 100 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 100 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 100 Kč
OKP7454 Bezpalcová Zuzana SK OK 24 Praha C 232137 100 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 100 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 100 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 100 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 100 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 100 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 100 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 100 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany 2085603 100 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 100 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 100 Kč
PGP8056 Štáfková Jitka SK Praga C 515056 100 Kč
FSP7555 Fibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515173 100 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 150 Kč
3.61 km, 85 m, 10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 100 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 100 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 100 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 100 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš C 2058509 100 Kč
4.53 km, 135 m, 15 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 100 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 100 Kč
MFP6850 Forstová Lenka VŠSK MFF UK Praha C 2079501 100 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB TRETRA Praha C 232161 100 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 100 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 100 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 100 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 100 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 100 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 100 Kč
VSP6151 Michálková Jiřina USK Praha C 51734 100 Kč
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 9101705 100 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar VŠSK MFF UK Praha C 443075 100 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 100 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 100 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 100 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 100 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 100 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 100 Kč
KNC6251 Kohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 100 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB TRETRA Praha C 2081352 100 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 100 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 100 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 100 Kč
LME6950 Ždimerová Monika SK Los Mělník C 232357 100 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 100 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 100 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 100 Kč
SJP6750 Srbová Libuše KČT Slavoj Praha C 361982 100 Kč
DKL7150 Bejčková Jana KOB Kladno C 301616 100 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 100 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB TRETRA Praha C 2092376 100 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 100 Kč
DCE6452 Rusá Lenka KOB Dobřichovice C 301314 100 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 100 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 100 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 100 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš C 2080904 100 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 100 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 100 Kč
3.57 km, 100 m, 11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 100 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 100 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 100 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 100 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 100 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB TRETRA Praha C 53641 100 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 100 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 100 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 100 Kč
7KC1960 Hlaváčová Jarka GC zapůjčit 140 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 100 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 100 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 100 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 100 Kč
DKP5950 Dlouhá Jana Oddíl OB Kotlářka C 8644 100 Kč
3.61 km, 85 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 60 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 60 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 51647 60 Kč
DKP4750 Ďurčatová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51762 60 Kč
2.44 km, 40 m, 9 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJP3651 Bláhová Blanka KČT Slavoj Praha C 51148 60 Kč
1.89 km, 35 m, 9 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 60 Kč
PGP0603 Kosák Jonáš SK Praga C 2103760 60 Kč
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga C 2800310 60 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 2092429 60 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB TRETRA Praha C 2060250 60 Kč
KAM0702 Bažata Alberto OK Kamenice C 2084940 60 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole C 2083401 60 Kč
KNC0701 Volek Robin Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 60 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 60 Kč
DKP0811 Izdný Lukáš Oddíl OB Kotlářka C 2086457 60 Kč
DKP0601 Izdný Vít Oddíl OB Kotlářka C 2086456 60 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2088156 60 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 60 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga C zapůjčit 100 Kč
KAM0700 Rejšek Václav OK Kamenice C 2084939 60 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 2099508 60 Kč
HCE0600 Hradil Martin TJ Hostivice C 1398989 60 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 60 Kč
HCE0602 Cenek Lukáš TJ Hostivice C zapůjčit 100 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 60 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB TRETRA Praha C 2085632 60 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 60 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 60 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 60 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C 2102709 60 Kč
PGP0600 Brettl Filip SK Praga C 7995 60 Kč
TAP0704 Motyčka Filip KOB TRETRA Praha C zapůjčit 100 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný C 2075658 60 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 60 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092396 60 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 60 Kč
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB TRETRA Praha C 2084997 60 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka C 2102794 60 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka C 51793 60 Kč
KPY0700 Kouřil Vojta SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 52030 60 Kč
DOR0803 Matys Ondřej OK Dobříš C 2050495 60 Kč
DOR0704 Španěl Filip OK Dobříš C 2080956 60 Kč
DOR0804 Vojkůvka Matěj OK Dobříš C 2050498 60 Kč
RIC0800 De Heij Robert OB Říčany C 448936 60 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 2049645 60 Kč
RIC0703 Krumlovský Vojtěch OB Říčany C 2073698 60 Kč
RIC0604 Kuchař Pavel OB Říčany C 2085579 60 Kč
RIC0704 Lazar Tomáš OB Říčany C 7202858 60 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 60 Kč
DKP0702 Rudolf Matyáš Oddíl OB Kotlářka C 2084991 60 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 60 Kč
ROU0801 Havlák Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2084986 60 Kč
3.54 km, 60 m, 8 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno C 410721 60 Kč
5BX0900 Pilař František Čepíci 1413334 60 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka 2086451 60 Kč
HCE0900 Hradil Michal TJ Hostivice C 1417257 60 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 2067952 60 Kč
DKP0809 Kleňha Richard Oddíl OB Kotlářka C 2086468 60 Kč
PGP0900 Brettl Tobiáš SK Praga C 246850 60 Kč
FSP0900 Fibír Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081385 60 Kč
KRL0901 Kříž Matěj Kometa Kralovice C zapůjčit 100 Kč
ZVO0603 Perkner Vít OB SK Zvole C 2099526 60 Kč
TAP0803 Bublík František KOB TRETRA Praha zapůjčit 100 Kč
FSP0701 Günter Vincent VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8878 60 Kč
TAP1010 Bouda Jan KOB TRETRA Praha zapůjčit 100 Kč
TAP0555 Moláček Tadeáš KOB TRETRA Praha zapůjčit 100 Kč
TAP0912 Václav Molík KOB TRETRA Praha 301037 60 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 60 Kč
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš 2058502 60 Kč
DOR0902 Vojkůvka Filip OK Dobříš C 2045317 60 Kč
RIC0701 Tolar Ondřej OB Říčany C 2073695 60 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 60 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 60 Kč
2.82 km, 55 m, 10 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 60 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga C 2086527 60 Kč
TAP0505 Kordík Kryštof KOB TRETRA Praha C zapůjčit 100 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno C 49642 60 Kč
TAP0401 Šťastný Tomáš KOB TRETRA Praha C 2103235 60 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha B 682668 60 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB TRETRA Praha C 7207629 60 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB TRETRA Praha C 7207616 60 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 60 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha B 2099511 60 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB TRETRA Praha C 60 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB TRETRA Praha C 08233 60 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB TRETRA Praha B 2081357 60 Kč
KAM0501 Šiler Martin OK Kamenice C 2083424 60 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 60 Kč
KAM0500 Mišoň Daniel OK Kamenice C 2084943 60 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 60 Kč
KSH0501 Šustr Ondřej OB Kašperské Hory C 2080905 60 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 232616 60 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 60 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 60 Kč
TAP0605 Tofel Šimon KOB TRETRA Praha C zapůjčit 100 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB TRETRA Praha C 2092402 60 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 60 Kč
NNN1013 Milanovský Kryštof Neregistrovaní (NNN) 2088204 60 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 60 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš 7204994 60 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 2042541 60 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš C 2042548 60 Kč
DOR0508 Španěl Benedikt OK Dobříš C 2045318 60 Kč
DOR0407 Španěl Vojtěch OK Dobříš C 2045304 60 Kč
RIC0401 Holeček Štěpán OB Říčany B 2069053 60 Kč
RIC0507 Krumlovský Tomáš OB Říčany C 2073699 60 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 301644 60 Kč
RIC0506 Sládeček Matěj OB Říčany C 2069068 60 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany C 2069070 60 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C 2099497 60 Kč
KPY0500 Michálek Michal SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 60 Kč
ZVO0505 Jelínek Tomáš OB SK Zvole 301533 60 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2085606 60 Kč
ROU0602 Havlák René SKOB Roudnice nad Labem C 2102674 60 Kč
DKP0509 Janoušek Filip Oddíl OB Kotlářka 2103718 90 Kč
DOR0401 Dudla Teodor OK Dobříš C 2045305 90 Kč
4.19 km, 120 m, 14 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 60 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 60 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 60 Kč
KNC0303 Kozadajev Adam Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 60 Kč
PGP0203 Sobotka Vojtěch SK Praga C 682364 60 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 60 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB TRETRA Praha B 2075696 60 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 60 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 60 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 9200730 60 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 231948 60 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 60 Kč
DKP0211 Siebert Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2086466 60 Kč
MAS0302 Vendelberger Tomáš KČT Aš C 2026165 60 Kč
MAS0201 Křížek Josef KČT Aš C 2026164 60 Kč
MAS0301 Křížek Filip KČT Aš C 301509 60 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 2060249 60 Kč
KSH0201 Šustr Antonín OB Kašperské Hory B 2080906 60 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 60 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 60 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky B 7943 60 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 2084934 60 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice B 443069 60 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 60 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 2800293 60 Kč
DOR0204 Cvrček Adam OK Dobříš C 2058508 60 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany B 9200525 60 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 60 Kč
RIC0302 Zdražil Lukáš OB Říčany C 2085572 60 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 9201061 60 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice B 436963 60 Kč
KAM0305 Kyral Maxmilián OK Kamenice C 682639 60 Kč
DOR0200 Dudla Maxmilián OK Dobříš B 2045306 90 Kč
4.97 km, 125 m, 16 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0101 Forst Antonín VŠSK MFF UK Praha B 218851 100 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha A 2020707 100 Kč
VSP0101 Puchalský Jan USK Praha C 2021836 100 Kč
KNC0102 Borl Jaroslav Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 100 Kč
TAP0106 Šťastný Petr KOB TRETRA Praha C 7207779 100 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 100 Kč
ROZ0100 Felkel Jonáš OK Roztoky C 2069043 100 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 7201196 100 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 100 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 100 Kč
VSP0001 Aschermann Martin USK Praha C 52284 100 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 100 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 100 Kč
LBE0002 Horný Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52320 100 Kč
PGP0005 Šedivý Matěj SK Praga C 1470169 100 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 100 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 100 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 2104701 100 Kč
RIC0100 Pethö Alex OB Říčany C 2096270 100 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice A 425596 100 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem C 2031368 100 Kč
DKP0002 Plánička Viktor Oddíl OB Kotlářka C 53025 100 Kč
6.74 km, 170 m, 18 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 100 Kč
DKP9907 Ridzoň Daniel Oddíl OB Kotlářka C 2102784 100 Kč
PGP9903 Ždimera Jan SK Praga C 336710 100 Kč
TAP0001 Dědek Matěj KOB TRETRA Praha B 2067986 100 Kč
DOR9900 Koubek Václav OK Dobříš C 2058503 100 Kč
6.74 km, 170 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7603 Pangrác Ondřej VŠSK MFF UK Praha C 232253 100 Kč
MFP6301 Forst Libor VŠSK MFF UK Praha C 303939 100 Kč
TAP8301 Kutálek Jan KOB TRETRA Praha C 442878 100 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB TRETRA Praha C 442867 100 Kč
TZL7920 Beran Pavel SKOB Zlín C 52220 100 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 100 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 100 Kč
ZBP7601 Dvořák Miroslav OOB SK Zbraslav C 53581 100 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír VŠSK MFF UK Praha C 51712 100 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 100 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 100 Kč
OOL8900 Štěpán Marek SK Haná orienteering C 7204996 100 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 100 Kč
KPY8601 Liška Petr SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207705 100 Kč
PGP8101 Šolc Radim SK Praga C 515137 100 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 100 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 100 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 100 Kč
OKP9100 Novák Libor SK OK 24 Praha C 426348 100 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 100 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 100 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 100 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 100 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 9101102 100 Kč
TAP8605 Hejtmánek Martin KOB TRETRA Praha C 53636 100 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 100 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 100 Kč
MKP8800 Maška Marek SK GORDIC Praha Kačerov C 336744 100 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 100 Kč
10.97 km, 290 m, 26 kontrol
Rank. koef.: 1
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 100 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 100 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 100 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 100 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 100 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 100 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 100 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 100 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 100 Kč
DKP7203 Vojtík Petr Oddíl OB Kotlářka C 51870 100 Kč
EKP7608 Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha C 7003036 100 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 100 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 100 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka R 888608 100 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga R 682623 100 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 100 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 100 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 100 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 100 Kč
SCP7506 Fujáček Jan OK Sparta Praha C 7031575 100 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 100 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 100 Kč
KPY7900 Kameník Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091547 100 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 100 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 100 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB TRETRA Praha C 515433 100 Kč
DKL9901 Vítek Karel KOB Kladno A 7207350 100 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 100 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 9201329 100 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 100 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 100 Kč
PGP8705 Neumann Petr SK Praga C 232124 100 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 100 Kč
RIC8501 Chromec Jan OB Říčany 2085605 100 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 100 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB TRETRA Praha C 515469 100 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 100 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 100 Kč
UVP8800 Beran Jaroslav Slovan Praha C 2099488 100 Kč
DKP7500 Melichar Jan Oddíl OB Kotlářka C 416350 100 Kč
NNNN6543 Kurmakaev Damir Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 190 Kč
4.53 km, 135 m, 15 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 100 Kč
5BX7700 Pilař Marek Čepíci 2800223 100 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 100 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 100 Kč
6KC7300 Čejka Tomáš Neregistrovaný 207820 100 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 7003010 100 Kč
MKP8000 Petříček Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 51690 100 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 100 Kč
DKL7500 Geisler Michal KOB Kladno C 7205029 100 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 100 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2090857 100 Kč
DKP7401 Hladík Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 2087701 100 Kč
DOR8001 Matys Jan OK Dobříš 2104704 100 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 2073691 100 Kč
ROU7904 Šlapánek René SKOB Roudnice nad Labem C 51436 100 Kč
6.94 km, 190 m, 17 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 100 Kč
SRK7606 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9527 100 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 100 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 100 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2103283 100 Kč
7VX6400 Čermák Radek StillAliveCZ 1413333 100 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 7003028 100 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 2020710 100 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 100 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 100 Kč
LBE6100 Marek Jan TJ Lokomotiva Beroun C 897390 100 Kč
MAS7800 Křížek Filip KČT Aš C 301726 100 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 2026166 100 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 100 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 100 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 100 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 100 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 995851 100 Kč
ZVO7505 Blažek Martin OB SK Zvole C 49975 100 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 100 Kč
NNN1009 Lebeda Dušan Neregistrovaní (NNN) 51596 100 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 100 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 100 Kč
3BX8000 Michálek Jan ČaČua 2099517 100 Kč
DKP7702 Lampa David Oddíl OB Kotlářka C 2090867 100 Kč
4WX7800 Michálek Josef DREAM TEAM JENEČ 682627 100 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 100 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2050492 100 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 100 Kč
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 100 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 100 Kč
RIC7400 Pelant Michal OB Říčany C 2069060 100 Kč
RIC7401 Polívka Petr OB Říčany C 2073693 100 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 100 Kč
RIC7702 Sládeček Petr OB Říčany C 448937 100 Kč
24C8000 Dneboský František OK Vršovice 7200582 100 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 100 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 100 Kč
4.06 km, 105 m, 15 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZVO7102 Kraml Martin OB SK Zvole C 2031360 100 Kč
KSH7001 Šustr Pavel OB Kašperské Hory C 8675 100 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 515007 100 Kč
RIC6900 De Heij Michel OB Říčany C 443080 100 Kč
MFP6401 Suk Jiří VŠSK MFF UK Praha C 515016 100 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 100 Kč
6.74 km, 170 m, 18 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 100 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 100 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 100 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 100 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB TRETRA Praha C 232200 100 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB TRETRA Praha C 515440 100 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 100 Kč
HCE6901 Černý Radomír TJ Hostivice C 1417246 100 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 100 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 100 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 100 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB TRETRA Praha C 682651 100 Kč
MFP6700 Siegl Roman VŠSK MFF UK Praha C 443068 100 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 100 Kč
HCE7100 Strnad Pavel TJ Hostivice C zapůjčit 140 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 100 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 100 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB TRETRA Praha C 232177 100 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 100 Kč
LME7000 Ždimera Zdeněk SK Los Mělník C 303908 100 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 100 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 100 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 100 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 100 Kč
SJP5900 Srb Martin KČT Slavoj Praha C 361908 100 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 100 Kč
ZVO6901 Jonáš Radek OB SK Zvole C 515107 100 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 100 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 100 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 100 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 426378 100 Kč
NNN1012 Milanovský Zbyšek Neregistrovaní (NNN) 2088180 100 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 100 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 100 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 53550 100 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 100 Kč
DKP6704 Velichkov Petar Oddíl OB Kotlářka C 2070840 100 Kč
PFP5900 Přibyl Ivan VŠSK PedF UK Praha C 49808 100 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 100 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 100 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 100 Kč
NNN1025 Chvojka Zbyšek Neregistrovaní (NNN) 2800314 100 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní (NNN) 232173 100 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 100 Kč
11C7001 Škrabálek Jan Letci v akci 2067260 100 Kč
4.81 km, 125 m, 15 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 100 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 100 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 100 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 100 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 100 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 100 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 100 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 100 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 100 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 100 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 100 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 100 Kč
DKP6000 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka C 981822 100 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 100 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 100 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 100 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 100 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 100 Kč
DKP5700 Dlouhý Jiří Oddíl OB Kotlářka C 9570000 100 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 100 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 100 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 100 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 100 Kč
DOR5500 Dudík Petr OK Dobříš C 303905 100 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2104700 100 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 301599 100 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 100 Kč
MAS5200 Chotětický Václav KČT Aš C 7886 150 Kč
4.06 km, 105 m, 15 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 60 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 60 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 60 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 60 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 60 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 60 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 60 Kč
TEP4400 Aschermann Michal Tempo Praha C 2031374 60 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 60 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 60 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 60 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 60 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 60 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 60 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 60 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 60 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 60 Kč
TJP4100 Hostomský Jiří TJ Sokol Troja C zapůjčit 100 Kč
ROU4702 Lebduška Petr SKOB Roudnice nad Labem C 53574 60 Kč
2.44 km, 40 m, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 60 Kč
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 60 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 60 Kč
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 08797 60 Kč
KPY3700 Louša František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2092367 60 Kč
KNC3300 Kalivoda Viktor Sokol Kostelec n. Č. l. C 52254 60 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 60 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 60 Kč
DKP3800 Ďurčat Jozef Oddíl OB Kotlářka C 51763 60 Kč
PGP2700 Macoun Jindra SK Praga 52350 90 Kč
3.54 km, 60 m, 8 kontrol
(61)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0901 Forst Albert VŠSK MFF UK Praha C 410727 60 Kč
MFP1051 Pangrácová Eva VŠSK MFF UK Praha C 2103268 60 Kč
KAM0803 Ševčík Kristián OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
SCP1000 Bašus Ondřej OK Sparta Praha C 51554 60 Kč
SCP1250 Bašusová Olga OK Sparta Praha C 51561 60 Kč
ROZ0802 Kunc Lukáš OK Roztoky C zapůjčit 100 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 232490 60 Kč
TZL1043 Kodetová Magdaléna SKOB Zlín zapůjčit 100 Kč
TZL1044 Pokorná Hedvika SKOB Zlín zapůjčit 100 Kč
5BX1300 Pilař Jiří Čepíci 53459 60 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka 2086452 60 Kč
DKP1050 Cajthamlová Anna Oddíl OB Kotlářka 2086453 60 Kč
DKP1250 Cajthamlová Barbora Oddíl OB Kotlářka 2086454 60 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 60 Kč
LME1111 Albl Matouš SK Los Mělník C 2102696 60 Kč
DKP1151 Snížková Žofie Oddíl OB Kotlářka C 886251 60 Kč
DKP0859 Zákoucká Barbora Oddíl OB Kotlářka 2086461 60 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C 2085596 60 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 60 Kč
DKP0606 John Matouš Oddíl OB Kotlářka 2086463 60 Kč
TAP0952 Pompachová Natálie KOB TRETRA Praha 09434 60 Kč
DKL0550 Jedličková Tereza KOB Kladno C 336741 60 Kč
MAS0800 Mála Matyáš KČT Aš C 2026162 60 Kč
MAS0405 Málová Anna KČT Aš 2087633 60 Kč
MAS0904 Mála Tomáš KČT Aš 2087659 60 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB TRETRA Praha C 2080988 60 Kč
9HX1000 Lazar David Lazarovi zapůjčit 100 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 60 Kč
FSP1000 Nitsch Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232241 60 Kč
DKP1051 Kváčová Anna Oddíl OB Kotlářka 2086458 60 Kč
ZVO0802 Linhart Jakub OB SK Zvole C 2031373 60 Kč
DKP1102 Hladík Filip Oddíl OB Kotlářka C 2096233 60 Kč
LBE1150 Uhlířová Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 331238 60 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 2103787 60 Kč
FSP0650 Maříková Alžběta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 60 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 60 Kč
NNN1003 Lipská Alžběta Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 100 Kč
NNN1004 Lipský Šimon Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 100 Kč
NNN1005 Čižinská Nikola Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 100 Kč
NNN1006 Čižinská Kristýna Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 100 Kč
NNN1007 Bezpalcová Klára Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 100 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 08642 60 Kč
LBE0799 Šamanová Markéta TJ Lokomotiva Beroun 52321 60 Kč
ZVO1250 Mikulová Stella OB SK Zvole C 53595 60 Kč
3BX1250 Michálková Veronika ČaČua 53606 60 Kč
FSP1051 Stará Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090855 60 Kč
ZVO0901 Hlaváček Karel OB SK Zvole C 438632 60 Kč
TAP0999 Protiva Jan KOB TRETRA Praha zapůjčit 100 Kč
TAP1111 Mikuláš Protiva KOB TRETRA Praha zapůjčit 100 Kč
TAP7555 Boudová Kateřina KOB TRETRA Praha zapůjčit 100 Kč
NNN1113 Baborská Mariana Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 100 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie OK Dobříš C 7205024 60 Kč
DOR1000 Szárszoi Antonín OK Dobříš 2104693 60 Kč
RIC1000 Kindl Jiří OB Říčany 2049636 60 Kč
7VX1050 Čermáková Anna StillAliveCZ zapůjčit 100 Kč
ZVO0902 Švejda Jáchym OB SK Zvole 53535 60 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 60 Kč
DKL1100 Datel Adam KOB Kladno C 428242 60 Kč
1KX1051 Papíková Karolína Papikovi zapůjčit 100 Kč
1KX1050 Papíková Nikola Papikovi zapůjčit 100 Kč
DOR0950 Dudlová Noemi OK Dobříš C 2050489 60 Kč
6.94 km, 190 m, 17 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN3033 Křivánek Jan Neregistrovaní (NNN) 53073 0 Kč
NNN3034 Šašek Luděk Neregistrovaní (NNN) 4189 0 Kč
NNN3035 Henzl David Neregistrovaní (NNN) 7980 0 Kč
NNN3036 Janeček Ondřej Neregistrovaní (NNN) 53016 0 Kč
NNN3037 Setnička Karel Neregistrovaní (NNN) 53018 0 Kč
NNN3038 Randík Jan Neregistrovaní (NNN) 53643 0 Kč
NNN3039 Choutka Jaroslav Neregistrovaní (NNN) 1396839 0 Kč
NNN3040 Randíková Magdaléna Neregistrovaní (NNN) 2067886 0 Kč
NNN3041 Janík Pavel Neregistrovaní (NNN) 2090842 0 Kč
NNN3042 Sladkovský Jan Neregistrovaní (NNN) 4194 0 Kč
NNN3043 Veselý Vojtech Neregistrovaní (NNN) 7983 0 Kč
NNN3044 Veselý Vaclav Neregistrovaní (NNN) 7992 0 Kč
NNN3045 Sladkovský Jaromír Neregistrovaní (NNN) 7207353 0 Kč
NNN3046 Němec Jan Neregistrovaní (NNN) 53079 0 Kč
NNN3047 Jandera Tomáš Neregistrovaní (NNN) 7300190 0 Kč
4.97 km, 125 m, 16 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN3048 Štěpánek Bedřich Neregistrovaní (NNN) 53043 0 Kč
NNN3049 Sedláček Luděk Neregistrovaní (NNN) 53054 0 Kč
NNN3050 Křivánek Martin Neregistrovaní (NNN) 53072 0 Kč
NNN3051 Šlitr Milan Neregistrovaní (NNN) 53074 0 Kč
NNN3052 Váňa Milan Neregistrovaní (NNN) 53089 0 Kč
NNN3053 Plánička Jiří Neregistrovaní (NNN) 53024 0 Kč
NNN3054 Plánička Viktor Neregistrovaní (NNN) 53025 0 Kč
NNN3055 Hataš Martin Neregistrovaní (NNN) 53044 0 Kč
NNN3056 Henzl Jarda Neregistrovaní (NNN) 53047 0 Kč
NNN3057 Suchánek Ondřej Neregistrovaní (NNN) 53048 0 Kč
NNN3058 Suchánek Jan Neregistrovaní (NNN) 53049 0 Kč
NNN3059 Prochazka19 Tomas Neregistrovaní (NNN) 53057 0 Kč
NNN3060 Beneš Radovan Neregistrovaní (NNN) 53088 0 Kč
NNN3061 Janík Ondřej Neregistrovaní (NNN) 53093 0 Kč
NNN3062 Ransdorf Mirek Neregistrovaní (NNN) 53098 0 Kč
NNN3063 Beneš Radek Neregistrovaní (NNN) 682662 0 Kč
NNN3064 Janeček Jiří Neregistrovaní (NNN) 7201191 0 Kč
NNN3065 Zákostelecký František Neregistrovaní (NNN) 7207854 0 Kč
NNN3066 Veselý Miroslav Neregistrovaní (NNN) 7988 0 Kč
NNN3067 Sladkovský Jaromír Neregistrovaní (NNN) 438609 0 Kč
2.44 km, 40 m, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN3001 Štěpánek Jiří Neregistrovaní (NNN) 53040 0 Kč
NNN3002 Sedláček Josef Neregistrovaní (NNN) 53051 0 Kč
NNN3003 Sedláčková Eliška Neregistrovaní (NNN) 53053 0 Kč
NNN3004 Němcová Magdalena Neregistrovaní (NNN) 53082 0 Kč
NNN3005 Němec Jaromír Neregistrovaní (NNN) 53083 0 Kč
NNN3006 Jandera Kryštof Neregistrovaní (NNN) 2051485 0 Kč
NNN3007 Brabencová Andulka Neregistrovaní (NNN) 53087 0 Kč
NNN3008 Ransdorf Vítek Neregistrovaní (NNN) 53099 0 Kč
NNN3009 Hadačová Karolína Neregistrovaní (NNN) 53070 0 Kč
3.61 km, 85 m, 10 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN3010 Hlaváčková Jitka Neregistrovaní (NNN) 51847 0 Kč
NNN3011 Stýblová Hana Neregistrovaní (NNN) 53076 0 Kč
NNN3012 Němec Marek Neregistrovaní (NNN) 53081 0 Kč
NNN3013 Novák Jakub Neregistrovaní (NNN) 53085 0 Kč
NNN3014 Cimbulka Václav Neregistrovaní (NNN) 53086 0 Kč
NNN3015 Váňová Michaela Neregistrovaní (NNN) 53090 0 Kč
NNN3016 Kratochvíl Lukáš Neregistrovaní (NNN) 53094 0 Kč
NNN3017 Kratochvílová Jitka Neregistrovaní (NNN) 53095 0 Kč
NNN3018 Kratochvílová Tereza Neregistrovaní (NNN) 53096 0 Kč
NNN3019 Janderová Barbora Neregistrovaní (NNN) 438628 0 Kč
NNN3020 Choutková Lenka Neregistrovaní (NNN) 4183 0 Kč
NNN3021 Janeček Ondřej Neregistrovaní (NNN) 4188 0 Kč
NNN3022 Škvor Ondřej Neregistrovaní (NNN) 4199 0 Kč
NNN3023 Ransdorfová Hedvika Neregistrovaní (NNN) 7968 0 Kč
NNN3024 Šašek Martin Neregistrovaní (NNN) 53026 0 Kč
NNN3025 Štěpánek Bedřich Neregistrovaní (NNN) 53041 0 Kč
NNN3026 Víšková Blanka Neregistrovaní (NNN) 53045 0 Kč
NNN3027 Šašek Adam Neregistrovaní (NNN) 53046 0 Kč
NNN3028 Suchánková Marie Neregistrovaní (NNN) 53050 0 Kč
NNN3029 Setnička Jaroslav Neregistrovaní (NNN) 53075 0 Kč
NNN3030 Beneš Karel Neregistrovaní (NNN) 53091 0 Kč
NNN3031 Chroust Rudolf Neregistrovaní (NNN) 515054 0 Kč
NNN3032 Hadač Jakub Neregistrovaní (NNN) 53059 0 Kč
NNN3093 Ondráček Josef Neregistrovaní (NNN) 7993 0 Kč
2.86 km, 50 m, 10 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7650 Bažata Miroslava OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
SLP4001 Chloupek Radek OOB Slavia Praha C 53555 60 Kč
6YC7201 Černý Daniel Neregistrovaní 2103742 60 Kč
6YC7202 Černá Jana Neregistrovaní 2102563 60 Kč
KAM7751 Rejšková Blanka OK Kamenice C 2103702 60 Kč
8RC7300 Paulů Robert BZP zapůjčit 100 Kč
HCE7350 Hradilová Katarína TJ Hostivice C 49153 60 Kč
HCE7050 Cenková Gabriela TJ Hostivice C zapůjčit 100 Kč
TAP7801 Pompach Petr KOB TRETRA Praha C 9102143 60 Kč
KNC6250 Tichá Ivana Sokol Kostelec n. Č. l. C 51392 60 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 2056309 60 Kč
KPY0402 Čihák Petr SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2091561 60 Kč
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2091563 60 Kč
PGP7777 Brettl František SK Praga 7956 60 Kč
NNN1010 Spáčilová Šárka Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 100 Kč
HCE1818 Cenek Petr TJ Hostivice zapůjčit 100 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 60 Kč
TAP9555 Bouda Daniel KOB TRETRA Praha zapůjčit 100 Kč
KPY6650 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2070850 60 Kč
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš 2058510 60 Kč
DOR8000 Füllsack David OK Dobříš 2090856 60 Kč
DOR7453 Hončíková Adéla OK Dobříš 2104691 60 Kč
DOR0253 Hončíková Markéta OK Dobříš 2050499 60 Kč
DOR7203 Hončík Martin OK Dobříš 2050488 60 Kč
DOR7451 Koubková Daniela OK Dobříš 2073728 60 Kč
DOR7700 Kučera Petr OK Dobříš 2044892 60 Kč
DOR7502 Neuer Pavel OK Dobříš 2104692 60 Kč
DOR7852 Neuerová Kateřina OK Dobříš 2104697 60 Kč
ROU7951 Havláková Daniela SKOB Roudnice nad Labem C 51434 60 Kč
ROU7550 Pěkná Eva SKOB Roudnice nad Labem C 2080840 60 Kč
NNN6879 Michal Koc Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 100 Kč
3.37 km, 85 m, 11 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 100 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 100 Kč
PGP0350 Pokorná Linda SK Praga C 899177 100 Kč
5SX7800 Pospíšil Radek Májovci zapůjčit 140 Kč
TZL1040 Kodetová Alžběta SKOB Zlín 2099525 100 Kč
TZL1041 Pokorná Marie SKOB Zlín zapůjčit 140 Kč
TZL1042 Novotná Petra SKOB Zlín zapůjčit 140 Kč
HCE7200 Hradil Jiří TJ Hostivice C zapůjčit 140 Kč
VSP7261 Nosková Pavla USK Praha C 2058494 100 Kč
SCP7850 Khelová Petra OK Sparta Praha C 416140 100 Kč
VSP6910 Nosek Jan USK Praha C 446367 100 Kč
9JC7900 Paldusová Daniela neregistrovaní - Všenory zapůjčit 140 Kč
NNN1000 Kurz Matouš Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 140 Kč
HCE1819 Černý David TJ Hostivice zapůjčit 140 Kč
HCE1820 Černý Petr TJ Hostivice zapůjčit 140 Kč
HCE1821 Černá Kateřina TJ Hostivice zapůjčit 140 Kč
28C7400 Štěpová Dana Neregistrovaní Štěpovi 2099486 100 Kč
TAP7751 Bublíková Zuzana KOB TRETRA Praha zapůjčit 140 Kč
FSP7601 Svoboda Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53159 100 Kč
NNN1015 Bublík Martin Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 140 Kč
DOR7551 Housková Monika OK Dobříš 2044893 100 Kč
RIC7901 Kindl Jiří OB Říčany 2049633 100 Kč
28C7401 Štěp Adam Neregistrovaní Štěpovi 2106876 100 Kč
ZVO6951 Hájková Soňa OB SK Zvole 2019225 100 Kč
NNN1019 Hasiková Kristýna Neregistrovaní (NNN) 232904 100 Kč
4.78 km, 105 m, 14 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
9HX7500 Lazar Jindřich Lazarovi zapůjčit 140 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 100 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 100 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 100 Kč
MKP8600 Paulino Jose SK GORDIC Praha Kačerov 51706 100 Kč
ZVO8151 Perknerová Barbora OB SK Zvole C 2099523 100 Kč
TAP8462 Hejtmánková Kateřina KOB TRETRA Praha C 53640 100 Kč
TAP8100 Holata Radek KOB TRETRA Praha C 2067966 100 Kč
LBE7449 Šaman Hynek TJ Lokomotiva Beroun 52976 100 Kč
ZVO7951 Mikulová Zuzana OB SK Zvole C 2099503 100 Kč
FSP0703 Chloupek František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7201806 100 Kč
NNN1017 Kopecký Kryštof Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 140 Kč
NNN7878 Křemen Šťepán Neregistrovaní (NNN) 428232 100 Kč
DOR5550 Dudíková Hana OK Dobříš C 411766 100 Kč
NNN1026 Adámek Alan Neregistrovaní (NNN) 681870 100 Kč
7VX7350 Čermáková Monika StillAliveCZ zapůjčit 140 Kč
SJH8051 Kinštová Dominka SJH Jindřichův Hradec C 100 Kč
SJH7901 Kinšt David SJH Jindřichův Hradec C 100 Kč
4.53 km, 135 m, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN3068 Sedláčková Jana Neregistrovaní (NNN) 53052 0 Kč
NNN3069 Křivánková Lucie Neregistrovaní (NNN) 53071 0 Kč
NNN3070 Stýblová Bára Neregistrovaní (NNN) 53077 0 Kč
NNN3071 Stýblová Klára Neregistrovaní (NNN) 53078 0 Kč
NNN3072 Janderová Markéta Neregistrovaní (NNN) 232976 0 Kč
NNN3073 Šašková Petra Neregistrovaní (NNN) 4186 0 Kč
NNN3074 Janečková Veronika Neregistrovaní (NNN) 53017 0 Kč
NNN3075 Němcová Barbora Neregistrovaní (NNN) 53080 0 Kč
NNN3076 Sladkovská Helena Neregistrovaní (NNN) 438630 0 Kč
NNN3077 Brabencová Alena Neregistrovaní (NNN) 887945 0 Kč
NNN3078 Janíková Martina Neregistrovaní (NNN) 2090841 0 Kč
NNN3079 Janíková Kateřina Neregistrovaní (NNN) 2103779 0 Kč
NNN3080 Jünglingová Iveta Neregistrovaní (NNN) 53637 0 Kč
3.57 km, 100 m, 11 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN3081 Nováková Jana Neregistrovaní (NNN) 53084 0 Kč
NNN3082 Vaiglová Zuzana Neregistrovaní (NNN) 4192 0 Kč
NNN3083 Ransdorfová Šárka Neregistrovaní (NNN) 7969 0 Kč
NNN3084 Vaiglová Marie Neregistrovaní (NNN) 51261 0 Kč
NNN3085 Pláničková Eva Neregistrovaní (NNN) 53022 0 Kč
NNN3086 Safrankova Jana Neregistrovaní (NNN) 53055 0 Kč
NNN3087 Safrankova Dominika Neregistrovaní (NNN) 53056 0 Kč
NNN3088 Benešová jana Neregistrovaní (NNN) 53092 0 Kč
NNN3089 Roznětinská Markéta Neregistrovaní (NNN) 53097 0 Kč
NNN3090 Benešová Zdeňka Neregistrovaní (NNN) 682653 0 Kč
NNN3091 Štěpánková Kateřina Neregistrovaní (NNN) 53042 0 Kč
NNN3092 Hadačová Pavla Neregistrovaní (NNN) 53058 0 Kč
celkem přihlášených: 955, vklad: 73040 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.