Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
23.10.2016
Místo konání:
Louka v obci Ládví i Liliová ulice
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P     T3     T5    
1.88 km, 65 m, 8 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice C 2084937 60 Kč
MFP0650 Pangracová Anna VŠSK MFF UK Praha C 218784 60 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 60 Kč
TAP0651 Kohoutková Lucie KOB TRETRA Praha C 2085009 60 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 2067959 60 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB TRETRA Praha C zapůjčit 100 Kč
HCE0652 Černá Justina TJ Hostivice C 1417251 60 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202578 60 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 60 Kč
UVP0650 Bohatá Marie Slovan Praha C 7960 60 Kč
KAM0652 Chramostová Julie OK Kamenice C 2099405 60 Kč
DKP0652 Mandová Magdalena Oddíl OB Kotlářka 2086469 60 Kč
24C0650 Andrade Miriam OK Vršovice 2800322 60 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 60 Kč
RIC0754 Grimmerová Valerie OB Říčany C 2085573 60 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 60 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany C 2049632 60 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany C 2073696 60 Kč
RIC0756 Stoklasová Eliška OB Říčany C 2049643 60 Kč
RIC0755 Vosátková Julie OB Říčany C 2049638 60 Kč
9JC0850 Paldusová Nela neregistrovaní - Všenory zapůjčit 100 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB TRETRA Praha C 7208207 60 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory 416181 60 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga C 2096266 60 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka C 2090870 60 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš C 2080957 60 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš 2050487 60 Kč
DOR0656 Neuerová Anna OK Dobříš C 2080954 60 Kč
DOR0751 Vlašaná Karolína OK Dobříš C 2044887 60 Kč
1.83 km, 40 m, 8 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 60 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 60 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 60 Kč
PGP0950 Pokorná Ema SK Praga C 51637 60 Kč
HCE0850 Černá Adéla TJ Hostivice C 1417259 60 Kč
DKL0750 Pilátová Rozálie KOB Kladno C 2103252 60 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 60 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 60 Kč
HCE0750 Dostálová Judita TJ Hostivice C zapůjčit 100 Kč
MLA0751 Dřízhalová Klára MLOK Mariánské Lázně 60 Kč
DKP0754 Macešková Jana Marie Oddíl OB Kotlářka 2086460 60 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára VŠSK MFF UK Praha C 232648 60 Kč
TAP0652 Pompachová Karolína KOB TRETRA Praha C 682643 60 Kč
PGP0651 Přibíková Agáta SK Praga C 301617 60 Kč
SLP0850 Kučerová Jana OOB Slavia Praha C 2042501 60 Kč
KTA0751 Doleželová Vendula SK Kotnov Tábor C 05296 60 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 60 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 60 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 2096218 60 Kč
ZVO0751 Nováková Emma OB SK Zvole C 2019229 60 Kč
DKP0952 Lampová Julie Oddíl OB Kotlářka C 2092360 60 Kč
TAP0687 Šárka Sotonová KOB TRETRA Praha zapůjčit 100 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš C 2058512 60 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 60 Kč
DOR1051 Neuerová Eliška OK Dobříš C 2050493 60 Kč
FSP0850 Vondrová Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7200315 60 Kč
DKL0951 Šeborová Kačka KOB Kladno C 62367 60 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 53537 60 Kč
ZVO0852 Nováková Zuzana OB SK Zvole 436408 60 Kč
2.18 km, 95 m, 12 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 60 Kč
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole C 2079497 60 Kč
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole C 2083385 60 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga B 2067999 60 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 60 Kč
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno C 49641 60 Kč
KNC0551 Botková Josefína Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 60 Kč
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C 2102534 60 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 7208098 60 Kč
KAM0459 Čapková Lucie OK Kamenice C 2103294 60 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice B 434803 60 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla VŠSK MFF UK Praha B 428269 60 Kč
SLA0650 Redlová Barbora SKOB Slaný C 2085659 60 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 1413720 60 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole C 2079493 60 Kč
DKP0458 Papajová Sára Oddíl OB Kotlářka C 888632 60 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně B 2073704 60 Kč
PGP0553 Chmelařová Romana SK Praga B zapůjčit 100 Kč
KAM0554 Nováková Nina OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
PDY0450 Káninská Daniela Běhej Poděbrady C zapůjčit 100 Kč
MAS0450 Křížková Marie KČT Aš C 301516 60 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 60 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 443070 60 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany B 2051504 60 Kč
RIC0552 Pokorná Terezie OB Říčany C 2085564 60 Kč
RIC0553 Vosátková Eliška OB Říčany C 2049642 60 Kč
KAM0550 Rendová Kateřina OK Kamenice C 446427 60 Kč
VSP0457 Nosková Barbora USK Praha C 2058488 60 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C 51666 60 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice C 2061855 60 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 60 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 60 Kč
DOR0454 Lorencová Jana OK Dobříš C 2058501 60 Kč
DOR0456 Neubauerová Anna OK Dobříš C 2102702 60 Kč
DOR0452 Vlašaná Michaela OK Dobříš C 2044884 60 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 60 Kč
FSP0451 Dušková Sára VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092374 60 Kč
KAM0461 Matějková Julie OK Kamenice zapůjčit 100 Kč
KAM0460 Holubářová Anna OK Kamenice zapůjčit 100 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem B 2080901 60 Kč
ROU0550 Dobiášová Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2099520 60 Kč
2.62 km, 105 m, 19 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0256 Berounská Anna USK Praha C 7202895 60 Kč
VSP0352 Berounská Adéla USK Praha C 7202884 60 Kč
ZVO0353 Kramlová Kateřina OB SK Zvole C 2083376 60 Kč
TAP0254 Charouzková Eliška KOB TRETRA Praha C zapůjčit 100 Kč
SLA0251 Kašparová Barbora SKOB Slaný B 2085001 60 Kč
KAM0257 Selucká Alžběta OK Kamenice C 2083407 60 Kč
PGP0254 Černá Aneta SK Praga C 2106727 60 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB TRETRA Praha B 60 Kč
KAM0255 Štěpánková Ema OK Kamenice B 2087652 60 Kč
PGP0255 Tomaidesová Adéla Anna SK Praga C 981838 60 Kč
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C 2088703 60 Kč
MAS0250 Křížová Daniela KČT Aš C 301510 60 Kč
MAS0352 Petříková Adéla KČT Aš C 4455 60 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 2051523 60 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 60 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany B 426373 60 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 60 Kč
KAM0253 Mojžíšková Lucie OK Kamenice C 2084949 60 Kč
KAM0356 Mojžíšková Klára OK Kamenice C 2084936 60 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 60 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš C 2050483 60 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 60 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 60 Kč
KAM0354 Baťhová Zuzana OK Kamenice B 2085005 60 Kč
KAM0358 Semíková Julie OK Kamenice C 2080943 60 Kč
ROU0350 Dobiášová Jitka SKOB Roudnice nad Labem C 2099529 60 Kč
2.99 km, 120 m, 22 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 2102772 100 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 100 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 100 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 100 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky C 232535 100 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora VŠSK MFF UK Praha B 428243 100 Kč
PGP0154 Doubková Emma SK Praga C 246900 100 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 100 Kč
MAS0051 Lučanová Barbora KČT Aš B 301514 100 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB TRETRA Praha B 1416362 100 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 100 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša VŠSK MFF UK Praha B 428223 100 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany A 2031355 100 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 100 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 100 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole C 2800330 100 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha B 428253 100 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 100 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 100 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník A 2058463 100 Kč
KAM0252 Chaloupková Hana OK Kamenice B 442850 100 Kč
3.24 km, 140 m, 24 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0051 Dědková Teodora KOB TRETRA Praha A 361961 100 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 100 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga C 7207777 100 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 100 Kč
DKP9952 Klikarová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2043004 100 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 7202873 100 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2094474 100 Kč
NNN9898 Sheshikova Anastasia Neregistrovaní (NNN) 1600872 100 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 100 Kč
2.89 km, 115 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP8650 Slotová Jarmila KOB TRETRA Praha C 7778650 100 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 2099494 100 Kč
MKP8251 Petříčková Zuzana SK GORDIC Praha Kačerov C 434801 100 Kč
TAP9151 Sládková Helena KOB TRETRA Praha C 7009151 100 Kč
KPY8750 Dobešová Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301352 100 Kč
ROU9351 Šinovská Kristýna SKOB Roudnice nad Labem C 428267 100 Kč
NNN1036 Grundmanová Lenka Neregistrovaní (NNN) 2060285 100 Kč
4.29 km, 180 m, 28 kontrol
Rank. koef.: 1
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 100 Kč
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 2080948 100 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 100 Kč
TZL8553 Beranová Kristína SKOB Zlín C 2083393 100 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB TRETRA Praha C 416010 100 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 100 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB TRETRA Praha C 2092438 100 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 100 Kč
PGP8251 Tichovská Hana SK Praga C 51688 100 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 100 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 100 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 2086465 100 Kč
DKP9052 Setínková Jana Oddíl OB Kotlářka C 8947 100 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB TRETRA Praha C 232158 100 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 100 Kč
MFP7651 Šimšová Jana VŠSK MFF UK Praha C 682683 100 Kč
DKP5753 Setínková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8945 100 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB TRETRA Praha A 7779755 100 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 100 Kč
KPY8853 Vejrostová Lenka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 330691 100 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 100 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 500556 100 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 100 Kč
HCE9750 Náhlíková Erika TJ Hostivice C 51986 100 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga R 995832 100 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana VŠSK MFF UK Praha C 2067234 100 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 434826 100 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 100 Kč
MFP7959 Králová Michaela VŠSK MFF UK Praha C 52139 100 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 100 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 100 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 100 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka C 7945000 100 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 100 Kč
ROZ9350 Klinkerová Tereza OK Roztoky C 930524 100 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 100 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB TRETRA Praha C 232132 100 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 100 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 100 Kč
OOL8750 Typltová Hana SK Haná orienteering C 7207357 100 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 100 Kč
KRP8251 Filipová Zdeňka SK KOURA C 8943 100 Kč
OOL8950 Štěpánová Petra SK Haná orienteering C 7207354 100 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 100 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 100 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB TRETRA Praha C 442863 100 Kč
3.09 km, 115 m, 21 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 100 Kč
DCE8050 Kučerová Berenika KOB Dobřichovice C 2102812 100 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 100 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 100 Kč
MFP7653 Pangrácová Jana VŠSK MFF UK Praha C 448940 100 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 100 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 100 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 100 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2092415 100 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 100 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 100 Kč
KNC7750 Lindová Miroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 7200327 100 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 211303 100 Kč
DKP8051 Izdná Petra Oddíl OB Kotlářka C 2086455 100 Kč
5BX8050 Pilařová Kateřina Čepíci 2800224 100 Kč
TAP7350 Halamová Anna KOB TRETRA Praha C 2800294 100 Kč
UVP7450 Bohatá Pavla Slovan Praha C 7920 100 Kč
DKP7351 Mandová Kateřina Oddíl OB Kotlářka 2086470 100 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 100 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 897353 100 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 100 Kč
EKP7453 Izáková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 361968 100 Kč
24C7550 Andrade Milena OK Vršovice 2081371 100 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 100 Kč
DKL8150 Šeborová Tereza KOB Kladno C 52228 100 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2102803 100 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka C 1470164 100 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 2095933 D 100 Kč
RIC7299 Hudosová Gábina OB Říčany C 2056283 100 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany 2085603 100 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 100 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 100 Kč
VSP7261 Nosková Pavla USK Praha C 2058494 100 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 100 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 100 Kč
VIP7855 Skobová Tereza SK VIPrahlo 2053563 100 Kč
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 100 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 100 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 100 Kč
DOR7752 Lorencová Marcela OK Dobříš C 2045320 100 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš C 2058515 100 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš 2092419 100 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 100 Kč
ROU8150 Eiglerová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 2096267 100 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 100 Kč
ROU7451 Dobiášová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2099485 100 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 100 Kč
2.62 km, 105 m, 19 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 100 Kč
MFP6850 Forstová Lenka VŠSK MFF UK Praha C 2079501 100 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 100 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 100 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB TRETRA Praha C 232161 100 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 100 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 100 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 100 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 100 Kč
LME6852 Dittrtová Lucie SK Los Mělník C 2102533 100 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 100 Kč
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 9101705 100 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar VŠSK MFF UK Praha C 443075 100 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 100 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 100 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 100 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 100 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 100 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 100 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 100 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB TRETRA Praha C 2081352 100 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 100 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 100 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 100 Kč
LME6950 Ždimerová Monika SK Los Mělník C 232357 100 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 100 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 100 Kč
TAP7151 Longinová Lenka KOB TRETRA Praha C 981829 100 Kč
DKL7150 Bejčková Jana KOB Kladno C 301616 100 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 100 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 100 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 100 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 100 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 100 Kč
OKP6450 Čechmánková Helena SK OK 24 Praha C 51720 100 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 100 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 100 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 100 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš C 2058509 100 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 100 Kč
DKP6652 Lustigová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 434580 100 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 100 Kč
2.10 km, 75 m, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 100 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 100 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 100 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2095936 100 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 100 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB TRETRA Praha C 53641 100 Kč
UVP4950 Nováková Jiřina Slovan Praha C 7998 100 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 100 Kč
VSP5850 Soukupová Michaela USK Praha C 232190 100 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 100 Kč
SCP5250 Jůzková Jaroslava OK Sparta Praha C 49837 100 Kč
DKP5950 Dlouhá Jana Oddíl OB Kotlářka C 8644 100 Kč
1.67 km, 65 m, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 60 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 60 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 51647 60 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 60 Kč
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 60 Kč
DKP4750 Ďurčatová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51762 60 Kč
1.67 km, 65 m, 12 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJP3651 Bláhová Blanka KČT Slavoj Praha C 51148 60 Kč
2.04 km, 70 m, 9 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0603 Kosák Jonáš SK Praga C 2103760 60 Kč
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga C 2800310 60 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB TRETRA Praha C 2060250 60 Kč
KAM0702 Bažata Alberto OK Kamenice C 2084940 60 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole C 2083401 60 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 2092429 60 Kč
KNC0701 Volek Robin Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 60 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 60 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 60 Kč
KAM0700 Rejšek Václav OK Kamenice C 2084939 60 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 2099508 60 Kč
HCE0600 Hradil Martin TJ Hostivice C 1398989 60 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 60 Kč
TAP0606 Kourek Vojtěch KOB TRETRA Praha C 60 Kč
ROZ0602 Jirásek Šimon OK Roztoky C 7948 60 Kč
PGP0801 Chmelař David SK Praga C zapůjčit 100 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 60 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB TRETRA Praha C 2085632 60 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 60 Kč
RIC0704 Lazar Tomáš OB Říčany C 7202858 60 Kč
PGP0600 Brettl Filip SK Praga C 7995 60 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 60 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný C 2075658 60 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092396 60 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 60 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 60 Kč
KAM0800 Šimek Matouš OK Kamenice C 2102547 60 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka C 51793 60 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka C 2102794 60 Kč
ROZ0601 Čech Adam OK Roztoky C 2085006 60 Kč
PGP0602 Göth Mikuláš SK Praga C 2092354 60 Kč
RIC0604 Kuchař Pavel OB Říčany C 2085579 60 Kč
FSP0704 Kostlán Kryštof VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 60 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 60 Kč
DOR0702 Lorenc Vašík OK Dobříš C 2044885 60 Kč
DOR0803 Matys Ondřej OK Dobříš C 2050495 60 Kč
FSP0700 Dušek Vojtěch VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090846 60 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 60 Kč
ROU0801 Havlák Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2084986 60 Kč
1.83 km, 40 m, 8 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
6KC0800 Ouda Filip Neregistrovaný zapůjčit 100 Kč
6KC1000 Ouda Kryštof Neregistrovaný zapůjčit 100 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno C 410721 60 Kč
5BX0900 Pilař František Čepíci 1413334 60 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka 2086451 60 Kč
DKP0707 Dolák Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2086458 60 Kč
HCE0900 Hradil Michal TJ Hostivice C 1417257 60 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 2067952 60 Kč
SJP0700 Bláha Šimon KČT Slavoj Praha C 51421 60 Kč
PGP0900 Brettl Tobiáš SK Praga C 246850 60 Kč
NNN1002 Zapletal Jan Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 100 Kč
52X0600 Moravec Michal SnailSquad 2031347 60 Kč
KRL0901 Kříž Matěj Kometa Kralovice C zapůjčit 100 Kč
TAP0545 Tadeáš Moláček KOB TRETRA Praha zapůjčit 100 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 60 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 60 Kč
2.55 km, 105 m, 15 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 60 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno C 49642 60 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha B 682668 60 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB TRETRA Praha C 7207629 60 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB TRETRA Praha C 7207616 60 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 60 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha B 2099511 60 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB TRETRA Praha C 60 Kč
UVP0400 Bohatý Jan Slovan Praha C 7915 60 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB TRETRA Praha B 2081357 60 Kč
SJP0500 Bláha Matyáš KČT Slavoj Praha C 443105 60 Kč
SJP0501 Bláha Vojtěch KČT Slavoj Praha C 443072 60 Kč
KAM0501 Šiler Martin OK Kamenice C 2083424 60 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 60 Kč
MFP0507 Král Adam VŠSK MFF UK Praha B 2053580 60 Kč
KAM0500 Mišoň Daniel OK Kamenice C 2084943 60 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 60 Kč
KSH0501 Šustr Ondřej OB Kašperské Hory C 2080905 60 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 60 Kč
RIC0401 Holeček Štěpán OB Říčany B 2069053 60 Kč
RIC0503 Hudos Václav OB Říčany C 2069064 60 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2096235 60 Kč
VSP0409 Nosek Daniel USK Praha C 446366 60 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha B 428214 60 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2075608 60 Kč
ZVO0402 Novák Šimon OB SK Zvole C 2019227 60 Kč
DOR0601 Havlíček Martin OK Dobříš C 2080952 60 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš 7204994 60 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 2042541 60 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš C 2042548 60 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C 2099497 60 Kč
KPY0500 Michálek Michal SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 60 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2102774 60 Kč
ZVO0505 Jelínek Tomáš OB SK Zvole 301533 60 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2085606 60 Kč
ROU0602 Havlák René SKOB Roudnice nad Labem C 2102674 60 Kč
3.09 km, 115 m, 21 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 60 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 60 Kč
KNC0303 Kozadajev Adam Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 60 Kč
LME0300 Gebauer Jiří SK Los Mělník C 2102699 60 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 60 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 60 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 60 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 60 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 9200730 60 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 231948 60 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 60 Kč
DKL0200 Svoboda Luděk KOB Kladno C zapůjčit 100 Kč
MAS0302 Vendelberger Tomáš KČT Aš C 2026165 60 Kč
MAS0201 Křížek Josef KČT Aš C 2026164 60 Kč
MAS0301 Křížek Filip KČT Aš C 301509 60 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 2060249 60 Kč
KSH0201 Šustr Antonín OB Kašperské Hory B 2080906 60 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 60 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 60 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 2084934 60 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 60 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice B 443069 60 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 60 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 2800293 60 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 2045308 60 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 2044898 60 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 9201061 60 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice B 436963 60 Kč
KAM0305 Kyral Maxmilián OK Kamenice C 682639 60 Kč
DKP0202 Lustig Adam Oddíl OB Kotlářka C 515410 60 Kč
3.73 km, 150 m, 25 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0101 Forst Antonín VŠSK MFF UK Praha B 218851 100 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka C 2106739 100 Kč
VSP0101 Puchalský Jan USK Praha C 2021836 100 Kč
KNC0100 Volek Jaroslav Sokol Kostelec n. Č. l. C 303937 100 Kč
LME0001 Dittrt Štěpán SK Los Mělník C 2800162 100 Kč
ROZ0100 Felkel Jonáš OK Roztoky C 2069043 100 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 7201196 100 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha A 2020707 100 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 100 Kč
PGP0105 Bartoš Václav SK Praga C 515060 100 Kč
TAP0012 Čermák Petr KOB TRETRA Praha C zapůjčit 140 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 100 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 100 Kč
RIC0101 Pecháček Vít OB Říčany C 2069066 100 Kč
ZVO0102 Brachtl Adam OB SK Zvole C 887903 100 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB TRETRA Praha A 7201203 100 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 100 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 100 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš B 2045310 100 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 2104701 100 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem C 2031368 100 Kč
4.20 km, 185 m, 28 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB TRETRA Praha A 9201323 100 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 100 Kč
TAP9900 Zmátlo Jan KOB TRETRA Praha zapůjčit 140 Kč
KNC9900 Varga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. B 9101673 100 Kč
KNC9903 Prkno Jonáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 224867 100 Kč
DKP9907 Ridzoň Daniel Oddíl OB Kotlářka C 2102784 100 Kč
PGP9903 Ždimera Jan SK Praga C 336710 100 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno C 7207341 100 Kč
TAP0001 Dědek Matěj KOB TRETRA Praha B 2067986 100 Kč
DOR9900 Koubek Václav OK Dobříš C 2058503 100 Kč
3.24 km, 140 m, 24 kontrol
Rank. koef.: 1
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 100 Kč
TAP8301 Kutálek Jan KOB TRETRA Praha C 442878 100 Kč
LPU8602 Bolech Filip OK Lokomotiva Pardubice C 49634 100 Kč
OOL8900 Štěpán Marek SK Haná orienteering C 7204996 100 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 100 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 100 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 100 Kč
DKP7912 Mencl Pavel Oddíl OB Kotlářka C 515416 100 Kč
TAP9000 Cvrček Antonín KOB TRETRA Praha 53443 100 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice A 425596 100 Kč
RBK8604 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52024 100 Kč
4.92 km, 195 m, 30 kontrol
Rank. koef.: 1
(66)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 100 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 100 Kč
MFP7603 Pangrác Ondřej VŠSK MFF UK Praha C 232253 100 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 100 Kč
TZL7920 Beran Pavel SKOB Zlín C 52220 100 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 100 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 100 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 100 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 100 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB TRETRA Praha C 7778511 100 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB TRETRA Praha C 515433 100 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 100 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 100 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 100 Kč
DKP7203 Vojtík Petr Oddíl OB Kotlářka C 51870 100 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 100 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 100 Kč
EKP7608 Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha C 7003036 100 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB TRETRA Praha C 7151177 100 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 100 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 100 Kč
KPY8601 Liška Petr SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207705 100 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 7717777 100 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 100 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 100 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 436949 100 Kč
MFP7808 Král Aleš VŠSK MFF UK Praha C 887613 100 Kč
71X8300 Nesrovnal Jaroslav Hoši Planá 2800311 100 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 100 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 100 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 100 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8973 100 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB TRETRA Praha A 7779702 100 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 100 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 100 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 100 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 2069067 100 Kč
RIC7400 Pelant Michal OB Říčany C 2069060 100 Kč
RIC7401 Polívka Petr OB Říčany C 2073693 100 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 100 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 100 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 100 Kč
RIC8501 Chromec Jan OB Říčany 2085605 100 Kč
TAP9703 Valach Marek KOB TRETRA Praha C 442844 100 Kč
DKL9901 Vítek Karel KOB Kladno A 7207350 100 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 9201329 100 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 100 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 100 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 100 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 100 Kč
PGP7504 Hýbl Lukáš SK Praga C 51628 100 Kč
PGP8705 Neumann Petr SK Praga C 232124 100 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 100 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 52898 100 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 100 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 100 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 100 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 100 Kč
MKP8800 Maška Marek SK GORDIC Praha Kačerov C 336744 100 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 515047 100 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB TRETRA Praha C 515469 100 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 100 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 100 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 100 Kč
UVP8800 Beran Jaroslav Slovan Praha C 2099488 100 Kč
NNNN6543 Kurmakaev Damir Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 190 Kč
3.73 km, 150 m, 25 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 100 Kč
PDY7700 Kaplan Daniel Běhej Poděbrady C 2102773 100 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 100 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 100 Kč
SRK7606 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9527 100 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2103283 100 Kč
5BX7700 Pilař Marek Čepíci 2800223 100 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 100 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 100 Kč
6KC7300 Čejka Tomáš Neregistrovaný 207820 100 Kč
MKP8000 Petříček Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 51690 100 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 100 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 100 Kč
TAP7801 Pompach Petr KOB TRETRA Praha C 9102143 100 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 100 Kč
MAS7800 Křížek Filip KČT Aš C 301726 100 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 100 Kč
DKL7500 Geisler Michal KOB Kladno C 7205029 100 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 100 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 100 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 100 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 995851 100 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 100 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2090857 100 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 100 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 100 Kč
DKP7702 Lampa David Oddíl OB Kotlářka C 2090867 100 Kč
RIC7702 Sládeček Petr OB Říčany C 448937 100 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 100 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2050492 100 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 100 Kč
DOR7200 Lorenc Václav OK Dobříš C 2058507 100 Kč
DOR8001 Matys Jan OK Dobříš 2104704 100 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 100 Kč
ROU7904 Šlapánek René SKOB Roudnice nad Labem C 51436 100 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 100 Kč
3.24 km, 140 m, 24 kontrol
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 100 Kč
MFP6301 Forst Libor VŠSK MFF UK Praha C 303939 100 Kč
ZVO7102 Kraml Martin OB SK Zvole C 2031360 100 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 100 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB TRETRA Praha C 232200 100 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB TRETRA Praha C 515440 100 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 100 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 100 Kč
HCE6901 Černý Radomír TJ Hostivice C 1417246 100 Kč
TAP6400 Zmátlo Radek KOB TRETRA Praha zapůjčit 140 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 100 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 100 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír VŠSK MFF UK Praha C 51712 100 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB TRETRA Praha C 682651 100 Kč
MFP6700 Siegl Roman VŠSK MFF UK Praha C 443068 100 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 100 Kč
HCE7100 Strnad Pavel TJ Hostivice C zapůjčit 140 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 100 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 100 Kč
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha C 1407424 100 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB TRETRA Praha C 232177 100 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 100 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 2026166 100 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 100 Kč
LME7000 Ždimera Zdeněk SK Los Mělník C 303908 100 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 100 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 100 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 100 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 100 Kč
KSH7001 Šustr Pavel OB Kašperské Hory C 8675 100 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 100 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 100 Kč
ZVO6901 Jonáš Radek OB SK Zvole C 515107 100 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 100 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 515007 100 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 100 Kč
ZVO6902 Brachtl Daniel OB SK Zvole C 887907 100 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 100 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 426378 100 Kč
VSP6910 Nosek Jan USK Praha C 446367 100 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 416184 100 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 100 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 100 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 53550 100 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 100 Kč
SCP6901 Rakovec Michal OK Sparta Praha C 1700085 100 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 100 Kč
NNN1025 Chvojka Zbyšek Neregistrovaní (NNN) 2800314 100 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní (NNN) 232173 100 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 100 Kč
11C7001 Škrabálek Jan Letci v akci 2067260 100 Kč
2.99 km, 120 m, 22 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 100 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 100 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 100 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 100 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 100 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 100 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 100 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 100 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 100 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 100 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 100 Kč
DKP6000 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka C 981822 100 Kč
VSP5600 Soukup Václav USK Praha C 232045 100 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 100 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 100 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 100 Kč
DKP5700 Dlouhý Jiří Oddíl OB Kotlářka C 9570000 100 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 52337 100 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 100 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 100 Kč
DOR5500 Dudík Petr OK Dobříš C 303905 100 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2104700 100 Kč
DKP5601 Lustig Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 436443 100 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 301599 100 Kč
MAS5200 Chotětický Václav KČT Aš C 7886 150 Kč
2.39 km, 80 m, 17 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 60 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 60 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 60 Kč
TJP4200 Veselý Radko TJ Sokol Troja C 2092395 60 Kč
TJP4201 Šubrt Václav TJ Sokol Troja C 428292 60 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 60 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 60 Kč
2MC4900 Král Luděk Dedecek a Babicka 981831 60 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 60 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 60 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 60 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 60 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 60 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 60 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 60 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 60 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 60 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 60 Kč
DCE4400 Mudr Stanislav KOB Dobřichovice C 232101 60 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 60 Kč
MKP4200 Šerák Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51705 60 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 60 Kč
DVP5001 Šťovíček Jan TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly C 51548 60 Kč
1.67 km, 65 m, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 60 Kč
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 60 Kč
SLP4001 Chloupek Radek OOB Slavia Praha C 53555 60 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 60 Kč
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 08797 60 Kč
KPY3700 Louša František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2092367 60 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 60 Kč
DKP3800 Ďurčat Jozef Oddíl OB Kotlářka C 51763 60 Kč
1.83 km, 40 m, 8 kontrol
(76)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0901 Forst Albert VŠSK MFF UK Praha C 410727 60 Kč
MFP1051 Pangrácová Eva VŠSK MFF UK Praha C 2103268 60 Kč
NNN0000 Cichra Patrik Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 100 Kč
TAP0901 Kohoutek Jan KOB TRETRA Praha C zapůjčit 100 Kč
TAP0902 Paulíny Jakub KOB TRETRA Praha C 232725 60 Kč
DKP1200 Mullis Robert Oddíl OB Kotlářka C 2075698 60 Kč
SCP1450 Vrabcová Olívie OK Sparta Praha C 51571 60 Kč
5BX1300 Pilař Jiří Čepíci 53459 60 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka 2086452 60 Kč
DKP1050 Cajthamlová Anna Oddíl OB Kotlářka 2086453 60 Kč
DKP1250 Cajthamlová Barbora Oddíl OB Kotlářka 2086454 60 Kč
TAP1400 Pucherna Štěpán KOB TRETRA Praha C 7518567 60 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 60 Kč
MLA1051 Dřízhalová Anna MLOK Mariánské Lázně 60 Kč
DKP0903 Maceška Stanislav Josef Oddíl OB Kotlářka 2086464 60 Kč
MFP1053 Nedbalová Magdalena VŠSK MFF UK Praha C 49639 60 Kč
KNC0900 Havlová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. 52256 60 Kč
TAP0952 Pompachová Natálie KOB TRETRA Praha 09434 60 Kč
DKL0550 Jedličková Tereza KOB Kladno C 336741 60 Kč
MAS0800 Mála Matyáš KČT Aš C 2026162 60 Kč
MAS0405 Málová Anna KČT Aš 2087633 60 Kč
MAS0904 Mála Tomáš KČT Aš 2087659 60 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB TRETRA Praha C 2080988 60 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 60 Kč
SLP1250 Chumová Lada OOB Slavia Praha C 301528 60 Kč
9HX1000 Lazar David Lazarovi zapůjčit 100 Kč
KTA1151 Doleželová Jolana SK Kotnov Tábor C 05297 60 Kč
24C7400 Andrade Telmo OK Vršovice 308380 60 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C zapůjčit 100 Kč
PDY0403 Pavlík Mojmír Běhej Poděbrady C zapůjčit 100 Kč
PDY0951 Francová Emily Běhej Poděbrady C zapůjčit 100 Kč
PDY0404 Horák František Běhej Poděbrady C zapůjčit 100 Kč
PDY0405 Vraspír Jan Marcus Běhej Poděbrady C zapůjčit 100 Kč
PDY0451 Píšová Zuzana Běhej Poděbrady C zapůjčit 100 Kč
PDY0500 Novák Martin Běhej Poděbrady C zapůjčit 100 Kč
PDY0701 Novák Petr Běhej Poděbrady C zapůjčit 100 Kč
PDY0753 Bílá Adéla Běhej Poděbrady C zapůjčit 100 Kč
PDY0802 Chlubna Patrik Běhej Poděbrady C zapůjčit 100 Kč
PDY0752 Štěpánová Eliška Běhej Poděbrady C zapůjčit 100 Kč
PDY0702 Novotný Mikuláš Běhej Poděbrady C zapůjčit 100 Kč
PDY0750 Volková Ema Běhej Poděbrady C zapůjčit 100 Kč
PDY0801 Pavlík Vojtěch Běhej Poděbrady C zapůjčit 100 Kč
PDY0803 Čížek Michal Běhej Poděbrady C zapůjčit 100 Kč
PDY0650 Šmirerová Antonie Běhej Poděbrady C zapůjčit 100 Kč
SCP1350 Khelová Bára OK Sparta Praha C 416140 60 Kč
PDY0700 Ratmajer Ondřej Běhej Poděbrady C zapůjčit 100 Kč
PDY1100 Lounek Alexandr Běhej Poděbrady C 2102797 60 Kč
PDY1200 Plachý Matěj Běhej Poděbrady C 2102786 60 Kč
FSP1000 Nitsch Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232241 60 Kč
5BX1301 Mazůrek Hubert Čepíci zapůjčit 100 Kč
ZVO0802 Linhart Jakub OB SK Zvole C 2031373 60 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 218788 60 Kč
LBE1150 Uhlířová Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 331238 60 Kč
KPY0900 Kopecký Oldřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 60 Kč
PDY0501 Štěpán Šimon Běhej Poděbrady C zapůjčit 100 Kč
NNN1001 Kučerová Eva Neregistrovaní (NNN) 51286 60 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 08642 60 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 232490 60 Kč
KRP1450 Filipová Šárka SK KOURA C 8941 60 Kč
NNN2009 Štěpánková Emma Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 100 Kč
NNN2012 Janda Vítek Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 100 Kč
NNN2010 Janda Martin Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 100 Kč
LBE0900 Stříbrný Vilém TJ Lokomotiva Beroun C 981809 60 Kč
DVP1001 Šťovíček Jan TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly C zapůjčit 100 Kč
DVP1201 Šťovíček Filip TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly C zapůjčit 100 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 60 Kč
FSP0651 Svobodová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092382 60 Kč
DOR1200 Arnošt Daniel OK Dobříš C 51648 60 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie OK Dobříš C 7205024 60 Kč
SLA1100 Hanák Kryštof SKOB Slaný C zapůjčit 100 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 60 Kč
DVP1005 Lhotský Marek TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly zapůjčit 100 Kč
DVP1251 Lhotská Linda TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly zapůjčit 100 Kč
ROU1101 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 2099506 60 Kč
ROU1150 Dobiášová Eliška SKOB Roudnice nad Labem C 2099514 60 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 60 Kč
2.00 km, 70 m, 10 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
1LC7750 Cichrová Iveta Klub Miki zapůjčit 100 Kč
KAM7650 Bažata Miroslava OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
SCP8250 Vrabcová Romana OK Sparta Praha C 2080934 60 Kč
SCP6151 Vrabcová Jindra OK Sparta Praha C 51570 60 Kč
6YC7201 Černý Daniel Neregistrovaní 2103742 60 Kč
6YC7202 Černá Jana Neregistrovaní 2102563 60 Kč
KAM7751 Rejšková Blanka OK Kamenice C 2103702 60 Kč
KPY0451 Řídká Tereza SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 60 Kč
HCE7350 Hradilová Katarína TJ Hostivice C 49153 60 Kč
KNC0702 Sukdoláková Anna Sokol Kostelec n. Č. l. 438614 60 Kč
KNC0556 Sukdoláková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 438604 60 Kč
PDY7450 Káninská Hana Běhej Poděbrady C 2102791 60 Kč
PGP7152 Janasová Barbora SK Praga C 446439 60 Kč
VRL7955 Wohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425552 60 Kč
PDY8100 Adamec Mirek Běhej Poděbrady C zapůjčit 100 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 1413714 60 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 2056309 60 Kč
KPY0550 Kovandová Kamila SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2087668 60 Kč
PGP7777 Brettl František SK Praga 7956 60 Kč
DKP1818 Ondřej Dolák Oddíl OB Kotlářka 2086459 60 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 60 Kč
8FX8350 Kymlová Šárka TJ Kobylisy zapůjčit 100 Kč
TAP7979 Jitka Sotonová KOB TRETRA Praha zapůjčit 100 Kč
DVP4951 Šťovíčková Zdena TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly C 981810 60 Kč
NNN1016 Šíma Ondřej Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 100 Kč
KPY0503 Vaňha Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2091542 60 Kč
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš 2058510 60 Kč
DOR8000 Füllsack David OK Dobříš 2090856 60 Kč
DOR7451 Koubková Daniela OK Dobříš 2073728 60 Kč
DOR7700 Kučera Petr OK Dobříš 2044892 60 Kč
DOR7502 Neuer Pavel OK Dobříš 2104692 60 Kč
DOR7852 Neuerová Kateřina OK Dobříš 2104697 60 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB TRETRA Praha C 442851 60 Kč
ROU7951 Havláková Daniela SKOB Roudnice nad Labem C 51434 60 Kč
ROU7550 Pěkná Eva SKOB Roudnice nad Labem C 2080840 60 Kč
NNN6879 Michal Koc Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 100 Kč
2.89 km, 100 m, 21 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 100 Kč
PGP0350 Pokorná Linda SK Praga C 899177 100 Kč
6KC7650 Bednářová Barbora Neregistrovaný zapůjčit 140 Kč
5SX7800 Pospíšil Radek Májovci zapůjčit 140 Kč
PDY6700 Sehnal Tomáš Běhej Poděbrady C 2088723 100 Kč
PDY9800 Sehnal Vojtěch Běhej Poděbrady C 2102789 100 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 100 Kč
VSP7461 Bártíková Irena USK Praha C 2070890 100 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 7003010 100 Kč
ROZ7301 Jirásek Vít OK Roztoky C 2069046 100 Kč
SJP7350 Bláhová Kateřina KČT Slavoj Praha C 446359 100 Kč
9GX7200 Chmelař Bohumil Chmelíci zapůjčit 140 Kč
9GX7700 Chmelařová Zuzana Chmelíci zapůjčit 140 Kč
9HX7600 Lazarova Pavla Lazarovi zapůjčit 140 Kč
PDY8000 Plachý Jaroslav Běhej Poděbrady C 2102778 100 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie VŠSK MFF UK Praha C 410387 100 Kč
9JC7900 Paldusová Daniela neregistrovaní - Všenory zapůjčit 140 Kč
NNN1000 Kurz Matouš Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 140 Kč
52X7200 Moravec Stanislav SnailSquad 1409871 100 Kč
ROZ7300 Čech Zdeněk OK Roztoky C 2085008 100 Kč
DOR5801 Havlíček Tomáš OK Dobříš 2104708 100 Kč
DOR7650 Havlíčková Kateřina OK Dobříš 2082932 100 Kč
DOR7551 Housková Monika OK Dobříš 2044893 100 Kč
SLA8151 Hanáková Zuzana SKOB Slaný C 8800 100 Kč
ZVO6951 Hájková Soňa OB SK Zvole 2019225 100 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 100 Kč
NNN1019 Hasiková Kristýna Neregistrovaní (NNN) 232904 100 Kč
NNN1020 Pfeiferová Zuzana Neregistrovaní (NNN) 7200333 100 Kč
NNN1021 Mašková Kateřina Neregistrovaní (NNN) 51968 100 Kč
NNN1022 Ležíková Marie Neregistrovaní (NNN) 51965 100 Kč
4.67 km, 185 m, 30 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 100 Kč
KTA7701 Doležel Tomáš SK Kotnov Tábor C 2108861 100 Kč
6KC-000 Martin Ouda Neregistrovaný zapůjčit 140 Kč
HCE1819 Černý David TJ Hostivice zapůjčit 140 Kč
HCE1820 Černý Petr TJ Hostivice zapůjčit 140 Kč
HCE1821 Černá Kateřina TJ Hostivice zapůjčit 140 Kč
MKP8600 Paulino Jose SK GORDIC Praha Kačerov 51706 100 Kč
8FX8900 Málek Martin TJ Kobylisy zapůjčit 140 Kč
DVP7703 Šťovíček Jan TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly C 51549 100 Kč
NNN1017 Kopecký Kryštof Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 140 Kč
NNN1018 Martan Jaroslav Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 140 Kč
NNN7878 Křemen Šťepán Neregistrovaní (NNN) 428232 100 Kč
DVP7707 Lhotský Petr TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly zapůjčit 140 Kč
NNN1023 Šuser Václav Neregistrovaní (NNN) 51966 100 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 100 Kč
celkem přihlášených: 845, vklad: 71720 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.