Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy

Datum:
04.06.2017
Místo konání:
Řitka - areál jezdeckého klubu Norma
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H10C     H12C     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     T3     T5     T7    
2.36 km, 60 m, 8 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 100 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 100 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075698 100 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 100 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 100 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 100 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SJH Jindřichův Hradec C 232404 100 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 100 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 100 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 100 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 100 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 100 Kč
DKP0861 Schneeweissová Luisa Oddíl OB Kotlářka C 2086451 100 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany C 2049649 100 Kč
FSP0754 Bartáková Alžběta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090852 100 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 100 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 100 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 100 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 100 Kč
KRL0952 Gelnerová Markéta Kometa Kralovice C 9102146 100 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 100 Kč
DOR0752 Jandová Eva OK Dobříš C 2080955 100 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie OK Dobříš C 7205024 100 Kč
DOR0753 Kašparová Alžběta OK Dobříš C 2111604 100 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš C 2058512 100 Kč
VPM0851 Sobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň C 434815 100 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 100 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 2096218 100 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB TRETRA Praha C 2113070 100 Kč
2.79 km, 70 m, 8 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB TRETRA Praha C 7208207 100 Kč
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C 2102534 100 Kč
KAM0554 Nováková Nina OK Kamenice C 2113491 100 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice B 434803 100 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 1413720 100 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2056296 100 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov B 1400426 100 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport B 7208086 100 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering C 51600 100 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 100 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové C 9424 100 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SJH Jindřichův Hradec B 206416 100 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec C 553451 100 Kč
BSO0650 Kohoutková Klára KOB Baník Sokolov C 8684 100 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice C 2084937 100 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C 51666 100 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov B 2087704 100 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 100 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany B 2051504 100 Kč
RIC0552 Pokorná Terezie OB Říčany B 2085564 100 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice B 2078451 100 Kč
LPU0551 Bártová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2113389 100 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany C 2049632 100 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 2049520 100 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice C 9102084 100 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš C 2080957 100 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 100 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš C 2104705 100 Kč
DOR0651 Koubková Tereza OK Dobříš C 2073727 100 Kč
ADA0551 Oujeská Simona OOB Spartak Adamov C 100 Kč
LTU0650 Pešanová Valerie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057582 100 Kč
LTU0850 Pešanová Emma OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057585 100 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená C 2801042 100 Kč
DOR0656 Neuerová Anna OK Dobříš C 2080954 100 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice B 2061855 100 Kč
4.71 km, 140 m, 7 kontrol
(68)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 9201326 100 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 100 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering B 2035733 100 Kč
NEK0450 Ziebová Veronika Nejdek Orienteering B 2056284 100 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 100 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 100 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 100 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 100 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha B 2021847 100 Kč
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole B 2083385 100 Kč
ZVO0353 Kramlová Kateřina OB SK Zvole C 2083376 100 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 100 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 100 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem, B 2080901 100 Kč
DKP0459 Nekvasilová Tereza Oddíl OB Kotlářka C 04641 100 Kč
KAM0459 Čapková Lucie OK Kamenice C 2103294 100 Kč
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 100 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 2021830 100 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 100 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 2078460 100 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 2078470 100 Kč
SJH0352 Veselá Aneta SJH Jindřichův Hradec B 442866 100 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SJH Jindřichův Hradec B 426377 100 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SJH Jindřichův Hradec B 2061857 100 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2011896 100 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 100 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2096240 100 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2080908 100 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069097 100 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088165 100 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085567 100 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398987 100 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně B 2073704 100 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň A 2111733 100 Kč
OSN0452 Pilná Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436958 100 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 100 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 443070 100 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 100 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany B 426373 100 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7207062 100 Kč
SJC0453 Kosinová Kristýna Sportcentrum Jičín B 0002115012 100 Kč
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 0002102073 100 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 100 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 7206547 100 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 100 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 4367 100 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SJH Jindřichův Hradec B 2079504 100 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 7207036 100 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 219207 100 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 100 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 2096143 100 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 7208094 100 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 100 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering C 2113493 100 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 1400419 100 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 100 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice B 9412003 100 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 100 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 100 Kč
DOR0456 Neubauerová Anna OK Dobříš C 2102702 100 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš C 2050483 100 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš B 2045303 100 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 150 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga C 2099498 150 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078482 150 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078488 150 Kč
EKP0353 Náměstková Radka VŠTJ Ekonom Praha C 981849 150 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB TRETRA Praha B 2088202 150 Kč
5.81 km, 200 m, 11 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 200 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 2056275 200 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 7206554 200 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín A 2091544 200 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2115749 200 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 200 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 200 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport B 7208091 200 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7203465 200 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 515497 200 Kč
VSP0250 Titzová Adéla USK Praha B 2035748 200 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 253379 200 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SJH Jindřichův Hradec A 2800337 200 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SJH Jindřichův Hradec A 2051486 200 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 200 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 2011852 200 Kč
VPM0151 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň A 2035737 200 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8632141 200 Kč
PGP0256 Bejvlová Karolína SK Praga A 2058463 200 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 8645925 200 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2056303 200 Kč
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 200 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035725 200 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2053560 200 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín A 2091546 200 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 200 Kč
VPM0250 Černá Kateřina KOS Slavia Plzeň A 2073702 200 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102568 200 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 0002056270 200 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín A 0007719774 200 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0007208206 200 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 410360 200 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7204985 200 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8623000 200 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 331022 200 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 200 Kč
VTA0151 Svobodová Anna SC vebr-sport B 682635 200 Kč
DKP0256 Ledinská Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2113484 300 Kč
5.31 km, 220 m, 10 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEK0250 Marešová Klára Nejdek Orienteering B 2067349 180 Kč
KAM0252 Chaloupková Hana OK Kamenice B 442850 180 Kč
SLA0251 Kašparová Barbora SKOB Slaný B 2085001 180 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 180 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 180 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora VŠSK MFF UK Praha B 428243 180 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 180 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 180 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň B 2035165 180 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 2078462 180 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 180 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB TRETRA Praha B 1416362 180 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha B 9700729 180 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 49632 180 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 180 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB TRETRA Praha B 1418760 180 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB TRETRA Praha B 1418759 180 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027211 180 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7201759 180 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2032102 180 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 7260007 180 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava B 2070839 180 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7207775 180 Kč
OPI0250 Bečvářová Markéta Orientační sporty Písek C 2064778 180 Kč
TAP0153 Rosendorfová Lenka KOB TRETRA Praha B 2099481 180 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 180 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7208078 180 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín B 0002082909 180 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 180 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 180 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 180 Kč
BOR0153 Rybářová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 2801018 180 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 180 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor B 2800957 180 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha B 2020712 180 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 7200905 180 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec B 51108 180 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 180 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole C 2800330 180 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice B 7090701 180 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 180 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka OK Dobříš C 7205018 180 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 2087714 180 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 180 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 270 Kč
7.02 km, 335 m, 12 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 200 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 200 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 200 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 200 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice A 515491 200 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 682365 200 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 7210066 200 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha A 2021848 200 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7205020 200 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 200 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín A 7203458 200 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 200 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové A 2075681 200 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 200 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB TRETRA Praha A 361961 200 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 200 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 200 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 200 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice A 2025352 200 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 7207019 200 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 200 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 2091521 200 Kč
SOP0050 Hájková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7207857 200 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 200 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno A 410338 200 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 1400403 200 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 200 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové A 2032162 200 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 7205002 200 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 200 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 200 Kč
TBM9952 Utíkalová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 232865 200 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 200 Kč
LPU0054 Borovičková Valerie OK Lokomotiva Pardubice A 682622 200 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 2091516 200 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 200 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 200 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 200 Kč
LPU9959 Waňková Martina OK Lokomotiva Pardubice A 9102570 200 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 320290 200 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 7201776 200 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 200 Kč
SJI9950 Nechutová Aneta OK Jihlava A 439123 200 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 200 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín A 2091555 300 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 416210 300 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 300 Kč
5.93 km, 210 m, 12 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 180 Kč
VSP0051 Kosíková Eliška USK Praha C 9101185 180 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 180 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov A 7206529 180 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 180 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany B 2031355 180 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 180 Kč
EKP0050 Koucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 361943 180 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor B 303919 180 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 2082907 180 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2049516 180 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 180 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 180 Kč
KRL0052 Mudrová Lenka Kometa Kralovice C 2020708 180 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 180 Kč
VPM9950 Doležalová Dorotka KOS Slavia Plzeň B 2075660 180 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 180 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný C 219276 270 Kč
7.54 km, 380 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín R 7204981 200 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 200 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice R 2058511 200 Kč
KAM9853 Sheshikova Anastasia OK Kamenice A 1600872 200 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 200 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec R 2073746 200 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka E 886271 200 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB TRETRA Praha R 7779755 200 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové R 1398990 200 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 9101703 200 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov R 1403414 200 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 7208324 200 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga E 1407423 200 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň R 2082918 200 Kč
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava R 52957 200 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice R 7200344 200 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno R 9988889 200 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 8629753 200 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany R 9101106 200 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín R 2032161 200 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 1007533 200 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 7205001 200 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 200 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2111769 200 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 200 Kč
ASU9852 Vývodová Jana Magnus Orienteering A 2027242 200 Kč
6.28 km, 220 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
5SC9750 Langrová Anna Kolčavy SHK 331166 180 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2070852 180 Kč
VSP9850 Kašparová Adéla USK Praha B 52760 180 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 180 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 180 Kč
9.29 km, 440 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 200 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové E 8005907 200 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 200 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 200 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 7207347 200 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno R 515006 200 Kč
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové C 1008144 200 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov E 876522 200 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 920682 200 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 200 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 200 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň R 7201819 200 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň R 7201820 200 Kč
PGP9056 Jakobová Adélka SK Praga E 682103 200 Kč
LLI9651 Štičková Anna TJ Loko Liberec E 7200361 200 Kč
KSU9394 Vozdová Aneta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 897363 200 Kč
ZBM8888 Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno R 515450 200 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 200 Kč
ZBM8989 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno E 515488 200 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno E 1668661 200 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 7200367 200 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 200 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 7207704 200 Kč
ZBM8787 Hrstková Vladěna SK Žabovřesky Brno C 7201204 200 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 200 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice R 434574 200 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice R 2011864 200 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 7202878 200 Kč
ZBM8950 Poklopová Lenka SK Žabovřesky Brno E 1007544 300 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 300 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 889312 300 Kč
13A0050 Simkovics Anna (AUT) OLC Wienerwald 8291193 300 Kč
7.54 km, 340 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(58)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 7260024 200 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 200 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 200 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB TRETRA Praha C 232158 200 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9930312 200 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 200 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 200 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 200 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 200 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 200 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 200 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava R 887906 200 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 200 Kč
CHT8754 Mrštíková Květa OOB SK Chrast C 896973 200 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 200 Kč
DOB8751 Ďoubalová Věra KOB Dobruška C 682690 200 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 200 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 200 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 200 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB TRETRA Praha C 416010 200 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 200 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 49844 200 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 200 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 200 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 200 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 200 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 200 Kč
TJN8952 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 200 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 200 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 1413714 200 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 889305 200 Kč
LCE9450 Tesařová Marcela OOB TJ Slovan Luhačovice C 515074 200 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 200 Kč
KSU9393 Janů Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886267 200 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 200 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 0002102079 200 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 0000500556 200 Kč
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové C 2051524 200 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 200 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové C 1398689 200 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 1008173 200 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 200 Kč
ASU9299 Kopecká Eliška Magnus Orienteering C 682342 200 Kč
ASU9353 Koporová Petra Magnus Orienteering C 7200316 200 Kč
LPU8857 Kolešová Helena OK Lokomotiva Pardubice C 253357 200 Kč
LPU9460 Kosová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 2073750 200 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 2053588 200 Kč
LPU9657 Kulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardubice R 887635 200 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 200 Kč
LTU8950 Panchártková Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 200 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 232050 200 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice C 7140196 200 Kč
PGP9162 Uhlíková Tereza SK Praga C 995836 200 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 300 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 300 Kč
SSU8951 Kuncová Eliška SK Severka Šumperk C 7003039 300 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 7204993 300 Kč
TUR9552 Nieke Patricia OOB TJ Turnov C 1210495 300 Kč
6.50 km, 255 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 200 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB TRETRA Praha C 7518567 200 Kč
CHA8852 Vejstrková Zuzana OK Chrastava C 4662 200 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 200 Kč
VRL9254 Jebavá Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331285 200 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 200 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OOB Vamberk C 9674 200 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 200 Kč
KSH7756 Boumová Irena OB Kašperské Hory C 51739 200 Kč
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 53127 200 Kč
CHA9150 Gorčicová Eliška OK Chrastava C 8197 200 Kč
FSP8686 Skripniková Petra VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53159 200 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 200 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 200 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 200 Kč
BZP8650 Přívozníková Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 7203455 200 Kč
DKP9052 Setínková Jana Oddíl OB Kotlářka C 8947 200 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 200 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 200 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 200 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 200 Kč
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka C 515071 200 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 200 Kč
ZBM8459 Tvarůžková Petra SK Žabovřesky Brno C 51765 200 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 0002067255 200 Kč
BOR8752 Kábrtová Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 51473 200 Kč
ASU9199 Jergušová Hana Magnus Orienteering C 416555 200 Kč
LPU8499 Klapalová Michaela OK Lokomotiva Pardubice R 981834 200 Kč
STH9356 Ducháčková Kateřina SK Studenec C 416278 200 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 300 Kč
6.02 km, 240 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 200 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 200 Kč
DKP5753 Setínková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8945 200 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 200 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 682618 200 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 200 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 200 Kč
LCE9158 Botiková Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice C 200 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín C 0002020719 200 Kč
SHK8550 Ondřejová Dita Terezie OK Slavia Hradec Králové C 7115115 200 Kč
TUR8951 Dundrová Lucie OOB TJ Turnov C 1416368 200 Kč
TAP8650 Slotová Jarmila KOB TRETRA Praha C 7778650 200 Kč
TJP9150 Krausová Barbora TJ Sokol Troja C 53504 200 Kč
SJC8761 Höferová Petra Sportcentrum Jičín C 7878000 200 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 200 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 300 Kč
PGP8455 Horová Klára SK Praga C 51659 300 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 300 Kč
DKL8550 Gottvaldová Denisa KOB Kladno C 2106734 300 Kč
LCE9453 Müllerová Markéta OOB TJ Slovan Luhačovice C 303912 300 Kč
6.41 km, 275 m, 12 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 180 Kč
DCE8050 Kučerová Berenika KOB Dobřichovice C 2102812 180 Kč
MFP7651 Šimšová Jana VŠSK MFF UK Praha C 682683 180 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 180 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 180 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 180 Kč
ZVO8151 Perknerová Barbora OB SK Zvole C 2099523 180 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 180 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 53730 180 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 180 Kč
PGP7951 Darmovzalová Lenka SK Praga C 981843 180 Kč
SJH7851 Beranová Jana SJH Jindřichův Hradec C 2035147 180 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 180 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 180 Kč
SJC8250 Uhlíková Hana Sportcentrum Jičín C 1398385 180 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 180 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 180 Kč
EKP7955 Seidlová Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 7207365 180 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 180 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 180 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 180 Kč
VPM7250 Sobotová Jana KOS Slavia Plzeň C 1420788 180 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 180 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2102803 270 Kč
TAP7552 Siegerová Lucie KOB TRETRA Praha C 51850 270 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 270 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 270 Kč
6.00 km, 195 m, 11 kontrol
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 180 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 180 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 180 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 180 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 180 Kč
VSP7460 Folprechtová Kateřina USK Praha C 416221 180 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 180 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 180 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 180 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 4146 180 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 180 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 180 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 180 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 180 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 7207776 180 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 180 Kč
VTA7351 Kosobudová Lenka SC vebr-sport C 7208099 180 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 180 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 180 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 180 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 180 Kč
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 180 Kč
TAP7350 Halamová Anna KOB TRETRA Praha C 2800294 180 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 180 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 180 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205038 180 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 180 Kč
OSN7550 Marečková Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51992 180 Kč
TAP7450 Popová Veronika KOB TRETRA Praha C 1418756 180 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 443078 180 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 436445 180 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 180 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 1421911 180 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 180 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 2095933 180 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 180 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 180 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 180 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 180 Kč
DCE7550 Kándlová Adéla KOB Dobřichovice C 2113044 180 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 180 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 180 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 180 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 180 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 180 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 180 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 180 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 180 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 180 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OOB Vamberk C 2053570 180 Kč
DOR7551 Housková Monika OK Dobříš C 2044893 180 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 180 Kč
EKP7351 Náměstková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2078485 270 Kč
5.80 km, 205 m, 11 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 180 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 180 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar VŠSK MFF UK Praha C 443075 180 Kč
MFP6850 Forstová Lenka VŠSK MFF UK Praha C 2079501 180 Kč
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 9101705 180 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 180 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 180 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 180 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 180 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 180 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 180 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 180 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 180 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 180 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 180 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 180 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 180 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 180 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 980334 180 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 180 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 180 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 180 Kč
VPM6950 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň C 2067965 180 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 180 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 207863 180 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 180 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 180 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 180 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 180 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 180 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB TRETRA Praha C 2081352 180 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 180 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB TRETRA Praha C 2092376 180 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 180 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 180 Kč
DKL7150 Bejčková Jana KOB Kladno C 428286 180 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8950 180 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 180 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 331619 180 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 180 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 180 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 180 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš C 2058515 180 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 180 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš C 2080904 180 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 270 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 270 Kč
5.80 km, 220 m, 10 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 180 Kč
OKP6450 Čechmánková Helena SK OK 24 Praha C 51720 180 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 8179 180 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 8006654 180 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 180 Kč
LPM5750 Vejvodová Mirka OK Lokomotiva Plzeň C 2011846 180 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 180 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 682085 180 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 180 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 180 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 180 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 180 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 180 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 180 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 180 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 180 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 180 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 180 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 180 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 180 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 180 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 180 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 180 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 180 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 180 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 180 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 180 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 180 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 180 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 180 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 180 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 180 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 180 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 995881 180 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 270 Kč
MLA6651 Kamarytová Martina MLOK Mariánské Lázně C 1421920 270 Kč
4.88 km, 220 m, 11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 180 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 2085653 180 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 180 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 180 Kč
OKP6150 Jeřábková Jana SK OK 24 Praha C 303948 180 Kč
VSP6151 Michálková Jiřina USK Praha C 51734 180 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 180 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 180 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 180 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 180 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 180 Kč
VPM5757 Bouchalová Zdena KOS Slavia Plzeň C 52378 180 Kč
VPM5950 Doležalová Liběna KOS Slavia Plzeň C 2075661 180 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7705 180 Kč
MLA6258 Sklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 270 Kč
4.60 km, 145 m, 12 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 120 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 120 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 120 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 120 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 120 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 120 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 120 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 120 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa TJ Loko Liberec C 8546 120 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. C 2059748 120 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 120 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 120 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 120 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 120 Kč
KSH5751 Patáková Mária OB Kašperské Hory C 232257 120 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 120 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 120 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 120 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 120 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 120 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB TRETRA Praha C 53641 120 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 120 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 1421925 120 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 120 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 120 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 120 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 180 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 180 Kč
3.86 km, 120 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 120 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 120 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 120 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 120 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 120 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 120 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 120 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 120 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 120 Kč
2.97 km, 55 m, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 120 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 120 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 120 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 120 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 120 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 120 Kč
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 180 Kč
2.97 km, 55 m, 10 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 120 Kč
2.36 km, 60 m, 8 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 100 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 100 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 100 Kč
MFP0901 Forst Albert VŠSK MFF UK Praha C 410727 100 Kč
SCP1000 Bašus Ondřej OK Sparta Praha C 51554 100 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 100 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 100 Kč
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga C 2800310 100 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 100 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka C 2102794 100 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2088156 100 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 100 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 52275 100 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 100 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 100 Kč
KAM0702 Bažata Alberto OK Kamenice C 2084940 100 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 100 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104590 100 Kč
TJN0812 Mairich Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096129 100 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 100 Kč
KAM0800 Šimek Matouš OK Kamenice C 2102547 100 Kč
VLI0800 Habán Eduard Slavia Liberec orienteering C 53226 100 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 100 Kč
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 2103269 100 Kč
DKP0901 Bertien Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2086452 100 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 100 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 2088179 100 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 100 Kč
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš C 2104694 100 Kč
DOR0803 Matys Ondřej OK Dobříš C 2050495 100 Kč
DOR0702 Lorenc Vašek OK Dobříš C 2044885 100 Kč
DOR0806 Peckl Kryštof OK Dobříš C 2111761 100 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 100 Kč
ADA0701 Oujeský Dan OOB Spartak Adamov C 2085630 100 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená C 2801030 100 Kč
2.97 km, 65 m, 8 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 100 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 100 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 100 Kč
PGP0603 Kosák Jonáš SK Praga C 2103760 100 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka C 51793 100 Kč
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 100 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 100 Kč
ZVO0603 Perkner Vít OB SK Zvole C 2099526 100 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 7941 100 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 100 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092396 100 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 2099508 100 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 2113360 100 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB TRETRA Praha C 08233 100 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067316 100 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB TRETRA Praha C 7207616 100 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB TRETRA Praha C 2092402 100 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň C 232356 100 Kč
DCE0500 Kándl Matěj KOB Dobřichovice C 2102710 100 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering C 4214 100 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 100 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 100 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 100 Kč
DOR0603 Dragoun Matěj OK Dobříš C 2104706 100 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 100 Kč
ADA0504 Oujeský Lukáš OOB Spartak Adamov C 2085589 100 Kč
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň C 232337 100 Kč
VSP0502 Maňour Vojtěch USK Praha C zapůjčit 140 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 100 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078481 100 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9579 100 Kč
5.79 km, 165 m, 10 kontrol
(84)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 100 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 9201561 100 Kč
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek C 2801033 100 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 100 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice B 436432 100 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 9201061 100 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice B 443069 100 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 100 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice B 436963 100 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 100 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 9982 100 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 100 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 100 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 100 Kč
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov B 9101105 100 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov B 8631582 100 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 2102777 100 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091541 100 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 100 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 100 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 100 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 100 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec B 420435 100 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 231948 100 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená B 2099490 100 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. B 9005143 100 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 100 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 232616 100 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 2049567 100 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C 2099497 100 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 888640 100 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 100 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085591 100 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080823 100 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027207 100 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1398971 100 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov B 7204986 100 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 100 Kč
LLI0404 Peterka Jakub TJ Loko Liberec A 9101104 100 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 7260011 100 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB TRETRA Praha B 2081357 100 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha B 2073716 100 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha C 2021842 100 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB TRETRA Praha B 7207629 100 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 100 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 2087716 100 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 2032387 100 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 0002102081 100 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín B 0002102074 100 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 2060395 100 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové B 7200597 100 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073723 100 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 100 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073745 100 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2049527 100 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové A 2088201 100 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 7206348 100 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 100 Kč
BOR0409 Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor B 4443 100 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4377 100 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2088183 100 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 100 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SJH Jindřichův Hradec B 443062 100 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 232602 100 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2070815 100 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice B 9201683 100 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 2096140 100 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice B 7200595 100 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 1421923 100 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň B 2082911 100 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 361999 100 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 51770 100 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 2044898 100 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 2042541 100 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 2042548 100 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 2045308 100 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš B 7204994 100 Kč
DOR0410 Šácha Václav OK Dobříš C 2111619 100 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 7207884 100 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 9688 100 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 9693 100 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 7207895 100 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 682336 150 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov C 888622 150 Kč
6.94 km, 280 m, 13 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 2042517 200 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 200 Kč
NEK0101 Newiak Nick Nejdek Orienteering A 232205 200 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 7201196 200 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB TRETRA Praha A 7201203 200 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice A 425596 200 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 200 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 995867 200 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 200 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 200 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec A 7200589 200 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec A 9101677 200 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 200 Kč
VCB0103 Mikuláš Jan OB České Budějovice C 426391 200 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 2085648 200 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 2060249 200 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 2032192 200 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 200 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 200 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 200 Kč
ZBM0111 Milán Tomáš SK Žabovřesky Brno A 7070007 200 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080828 200 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1398985 200 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 2042518 200 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 7207878 200 Kč
PHK0100 Kučera Jan OK 99 Hradec Králové C 336757 200 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 200 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 1400432 200 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 0007839783 200 Kč
ASU0101 Grebík Radim Magnus Orienteering A 920699 200 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 7200907 200 Kč
LCE0111 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201802 200 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 7201763 200 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 7204987 200 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín A 218977 200 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš A 2045310 200 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 9102569 300 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy A 2053509 300 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 300 Kč
5.97 km, 190 m, 12 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň B 9102081 180 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga C 218851 180 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice B 995899 180 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 180 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 180 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 180 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 2084934 180 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 180 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 180 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov B 9102562 180 Kč
VSP0101 Puchalský Jan USK Praha C 2021836 180 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2070826 180 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 7207620 180 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka C 2106739 180 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 682693 180 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 180 Kč
MAS0100 Černý Jan KČT Aš B 301512 180 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2087700 180 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice B 2078455 180 Kč
LLI0203 Bradáč David TJ Loko Liberec C 2032132 180 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2032159 180 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 7875 180 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 180 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně C 1421913 180 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB TRETRA Praha B 2080913 180 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha B 601169 180 Kč
VRL0202 Mejsnar Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7260006 180 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 180 Kč
VPM0207 Svoboda Vojtěch KOS Slavia Plzeň C 232356 180 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 180 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 7207030 180 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0007300192 180 Kč
BOR0102 Tománek Josef OK Jiskra Nový Bor B 8418 180 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 180 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 180 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7206528 180 Kč
LPU0211 Lacina Jindřich OK Lokomotiva Pardubice C 515072 180 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 7208077 180 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 180 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 180 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava B 2080961 180 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava B 2061788 180 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 4538 180 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 2104701 180 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 180 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem, C 2023957 180 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 270 Kč
8.59 km, 450 m, 18 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 200 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 7202866 200 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 200 Kč
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov A 7200370 200 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 200 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 200 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové A 1413977 200 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 200 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 200 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem, A 2075666 200 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 7203453 200 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov B 888618 200 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SJH Jindřichův Hradec A 442888 200 Kč
STE9919 Horčička Vít SK SKI-OB Šternberk A 682370 200 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 200 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2069092 200 Kč
LLI0001 Melichar Petr TJ Loko Liberec A 1398996 200 Kč
PGP9904 Vítek Karel SK Praga A 7207350 200 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 7209352 200 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 200 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 200 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 200 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2080935 200 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056268 200 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice A 331216 200 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 200 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 887936 200 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 200 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 9200535 200 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 200 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 7207061 200 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 200 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 200 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2011790 200 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno A 2059757 200 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 2042514 200 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 200 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava A 7200364 200 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň A 8629758 200 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín A 7203464 200 Kč
6.54 km, 280 m, 14 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 180 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 180 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 180 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř B 436413 180 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 180 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 180 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 180 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub TJ Loko Liberec B 2032105 180 Kč
VCB0005 Gottfried Adam OB České Budějovice C 426392 180 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232325 180 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2025357 180 Kč
BSO0001 Hejduk Jan KOB Baník Sokolov B 8683 180 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 9102149 180 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice C 425529 180 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 180 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 7202852 180 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 180 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 180 Kč
DOR9900 Koubek Václav OK Dobříš B 2058503 180 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 180 Kč
CHA9904 Bek Ondřej OK Chrastava B 2049592 270 Kč
9.95 km, 500 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB TRETRA Praha A 9201323 200 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB TRETRA Praha A 7779702 200 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové R 9110998 200 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga E 681882 200 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka R 1394693 200 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové A 7681889 200 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice A 7201811 200 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava A 515123 200 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov R 1602633 200 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 9101181 200 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9814 200 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga A 2080959 200 Kč
PGP9808 Novák Aleš SK Praga A 7202855 200 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 200 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027247 200 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2067320 200 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 7208084 200 Kč
PHK9813 Starý Ondra OK 99 Hradec Králové A 2025354 200 Kč
UOL9801 Chaloupka Josef SOB Olomouc A 2090849 200 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice R 1400401 200 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice E 7200378 200 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno R 9201063 200 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno R 7200360 200 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 200 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové R 7202576 200 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové R 1396847 200 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 2053577 200 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2025379 200 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava R 7200584 200 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 200 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí A 980351 200 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy R 7209363 300 Kč
8.00 km, 460 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9804 Hasal Martin SK Praga B 7201194 180 Kč
NEK9800 Zieba Jakub Nejdek Orienteering B 2067347 180 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 180 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice B 2035717 180 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2017682 180 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 180 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch TJ Loko Liberec B 7200375 180 Kč
OPI9800 Bečvář Petr Orientační sporty Písek B 2091539 180 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno B 7207341 180 Kč
ZAM9801 Lauterbach David OB T.J. Sokol Žamberk B 2085646 180 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 180 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor B 7200544 180 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 180 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové B 9464 180 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 180 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 180 Kč
SLA9702 Straka Tomáš SKOB Slaný C 51715 270 Kč
14.06 km, 670 m, 26 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín R 7995797 200 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň R 887626 200 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 7201192 200 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 200 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 200 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava E 1625050 200 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 1394262 200 Kč
SSU9303 Schuster Marek SK Severka Šumperk E 995871 200 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 200 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 200 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec R 887630 200 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec R 920676 200 Kč
TZL8603 Přibyl Bronislav SKOB Zlín C 53362 200 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 200 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 200 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga R 502088 200 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 200 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 200 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 200 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 200 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 1399000 200 Kč
LCE8801 Perůtka Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52705 200 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 9890118 200 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 911220 200 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 888891 200 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 886812 200 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno R 515462 200 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno C 1591995 200 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 0007717777 200 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové R 995807 200 Kč
VPM8449 Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň C 995860 200 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 200 Kč
ASU9444 Minář Marek Magnus Orienteering E 8396969 200 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 8422248 200 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice E 8137666 200 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 515166 200 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 200 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 200 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 200 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava R 7003044 200 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 300 Kč
ASU9644 Šmelík Martin Magnus Orienteering R 682340 300 Kč
13A0000 Simkovics Erik (AUT) OLC Wienerwald 8251989 300 Kč
14S0000 Andersson Jakob (SWE) OK Linné 1867703 300 Kč
11.70 km, 500 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(72)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 200 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 200 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 436949 200 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 200 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 200 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 200 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 200 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 200 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 200 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové R 2045215 200 Kč
TZL9003 Kolárik Jan SKOB Zlín C 7209283 200 Kč
FSP7909 Skripnik Štěpán VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7201806 200 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 200 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 7207866 200 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 200 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 200 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 2027239 200 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 200 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB TRETRA Praha C 515469 200 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 51568 200 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 200 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 200 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 200 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7207342 200 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 551995 200 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 682623 200 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch TJ Loko Liberec C 515503 200 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 200 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 200 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 200 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 887157 200 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 888643 200 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice C 889311 200 Kč
LCE9201 Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 896968 200 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 200 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 200 Kč
ZBM8707 Bialožyt Michal SK Žabovřesky Brno C 995883 200 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 200 Kč
ZBM8928 Zimmermann Jakub SK Žabovřesky Brno C 995810 200 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 232343 200 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 200 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 200 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 0002115001 200 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 0007201777 200 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 7207861 200 Kč
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 7202780 200 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 200 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 9200728 200 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB TRETRA Praha C 7778511 200 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 7201826 200 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 200 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 200 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 200 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515487 200 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 2025344 200 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 200 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava C 7200365 200 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 200 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 200 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 200 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 200 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 200 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava C 7200366 200 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 200 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 887940 200 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 300 Kč
TZL9206 Benroth Martin SKOB Zlín C 553455 300 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov C 8086808 300 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 7207362 300 Kč
LCE8903 Klusáček Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice C 303927 300 Kč
91F9500 Romain FIGUIERE (FRA) Givry SO 1710995 300 Kč
TZL8601 Polášek Jan SKOB Zlín C 52340 300 Kč
10.73 km, 440 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(71)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 2051487 200 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 200 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 887165 200 Kč
SNA8402 Pýcha Lukáš TJ START Náchod C 9617 200 Kč
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 200 Kč
DKP8502 Falta Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7208100 200 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 200 Kč
PHK8005 Černý Michal OK 99 Hradec Králové C 9360 200 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 200 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 200 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 200 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OOB Vamberk C 9669 200 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OOB Vamberk C 7202867 200 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec C 2102776 200 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem, C 2075669 200 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 200 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 200 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 200 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 200 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SJH Jindřichův Hradec C 981817 200 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 200 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 200 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 200 Kč
SNA9301 Vištejn Jiří TJ START Náchod C 207839 200 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB TRETRA Praha C 232187 200 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB TRETRA Praha C 887637 200 Kč
SCP7506 Fujáček Jan OK Sparta Praha C 7031575 200 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 200 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 200 Kč
BSO9401 Knepr Lukáš KOB Baník Sokolov C 236987 200 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB TRETRA Praha C 515433 200 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 7207026 200 Kč
DKP7203 Vojtík Petr Oddíl OB Kotlářka C 51870 200 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 200 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 200 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 200 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice R 889308 200 Kč
LCE9001 Slezák Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 515424 200 Kč
LCE9102 Vlažný Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 52709 200 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52707 200 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 200 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 200 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 200 Kč
TRI9203 Gazda Viktor TJ TŽ Třinec C 49395 200 Kč
ZBM8507 Palas Jan SK Žabovřesky Brno C 500267 200 Kč
SJC8702 Holas Štěpán Sportcentrum Jičín C 0000004286 200 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 0007207702 200 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 0002053542 200 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové C 515483 200 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 200 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 200 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 8188 200 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 200 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 2053589 200 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 200 Kč
LPU9006 Klapal Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515142 200 Kč
LPU8610 Koleš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1602619 200 Kč
VBM8702 Kočí Martin VSK Mendelu Brno C 929929 200 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 200 Kč
LTU9102 Lazák Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515479 200 Kč
VTA6901 Vébr Jiří SC vebr-sport C 515484 200 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 200 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 200 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 207825 200 Kč
LTU7400 Pešan Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2102556 200 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 53667 200 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 300 Kč
DOK7300 Šmol Marcel OK Doksy C 2053516 300 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 300 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 300 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 300 Kč
9.01 km, 355 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 200 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB TRETRA Praha C 7151177 200 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 200 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 200 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín C 681864 200 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 200 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102087 200 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 200 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 200 Kč
SHK8100 Jedlička Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 1398686 200 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 200 Kč
8FX8900 Málek Martin TJ Kobylisy 2112747 200 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 200 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 9101103 200 Kč
5RX9101 Skalka Jakub NNN 7208021 300 Kč
MLA9205 Kamaryt Michal MLOK Mariánské Lázně C 1421919 300 Kč
TUR8407 Neumann Josef OOB TJ Turnov C 1984123 300 Kč
8.00 km, 460 m, 14 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 180 Kč
OPI7800 Šmahel Lukáš Orientační sporty Písek C 2103772 180 Kč
VTA7201 Kosobud Dušan SC vebr-sport C 7208073 180 Kč
ZVO8001 Perkner Radim OB SK Zvole C 2115681 180 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 2026166 180 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 180 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 180 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 180 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 180 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 7260025 180 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 180 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 180 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7872 180 Kč
9BC8200 Kautský Jiří NNN 7260018 180 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 0000886288 180 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 180 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 180 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 180 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 180 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 180 Kč
DOR8001 Matys Jan OK Dobříš C 2104704 180 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 180 Kč
PGP6405 Čermák Radek SK Praga C 1413333 180 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 270 Kč
7.30 km, 300 m, 15 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 180 Kč
NEK7300 Mareš Alexander Nejdek Orienteering C 2067346 180 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 180 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 180 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 180 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 180 Kč
TUV7304 Folprecht Eduard SOK TJ Turnov C 9056 180 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 180 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 180 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 331394 180 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 410254 180 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 7209464 180 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 180 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 180 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 180 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 180 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 180 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 180 Kč
RIC7602 Pokorný Stanislav OB Říčany 2073680 180 Kč
FSP7500 Barták Matěj VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090855 180 Kč
CST7401 Šafařík Ivo OB Strakonice C 434828 180 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 180 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 180 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 180 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 180 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 0000896967 180 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 180 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 180 Kč
RIC7400 Pelant Michal OB Říčany C 2069060 180 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 7204488 180 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 180 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 180 Kč
ASU7517 Aleš David Magnus Orienteering C 7502167 180 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 180 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 2032180 180 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 180 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 180 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 180 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2050492 180 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 180 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 180 Kč
EKP7503 Matoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 443102 180 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 180 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 270 Kč
DCE7500 Zeman Tomáš KOB Dobřichovice C 416316 270 Kč
DKP7500 Melichar Jan Oddíl OB Kotlářka C 416350 270 Kč
7.41 km, 285 m, 14 kontrol
(56)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 2020710 180 Kč
PGP7101 Drbal Jan SK Praga C 52225 180 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 180 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 180 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 180 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 180 Kč
ZVO7102 Kraml Martin OB SK Zvole C 2031360 180 Kč
25H7100 Tornai Szabolcs (HUN) Tabáni Spartacus 9127807 180 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 180 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 180 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír VŠSK MFF UK Praha C 51712 180 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 180 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 180 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 180 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 180 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 180 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 180 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 336767 180 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 180 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 180 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 180 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205032 180 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 180 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 2451515 180 Kč
TJN7200 Mairich Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059726 180 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 180 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 180 Kč
TJN7000 Rýdl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096117 180 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 180 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 180 Kč
PVP7200 Ptáček Jan VSS Přírodověda Praha C 2087658 180 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 180 Kč
OSN6901 Sláma Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1232505 180 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 180 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 180 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 180 Kč
VPM6903 Svoboda Radek KOS Slavia Plzeň C 887628 180 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 2060400 180 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 180 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 180 Kč
DKP6704 Velichkov Petar Oddíl OB Kotlářka C 2070840 180 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 180 Kč
VSP6801 Gajda Jan USK Praha C 515108 180 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 180 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 180 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 180 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 180 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 180 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 232255 180 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 180 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OOB Vamberk C 9111166 180 Kč
KRL7201 Fišar Miroslav Kometa Kralovice C 416319 180 Kč
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 180 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 7209351 180 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 2118484 270 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 270 Kč
7.13 km, 250 m, 14 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 180 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 180 Kč
MFP6700 Siegl Roman VŠSK MFF UK Praha C 443101 180 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 180 Kč
MFP6301 Forst Libor VŠSK MFF UK Praha C 1418752 180 Kč
KTA6501 Hudeček Jaroslav SK Kotnov Tábor C 416339 180 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 180 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 180 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 180 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 180 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 180 Kč
VSP6506 Hartman Aleš USK Praha C 51620 180 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 180 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 180 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 180 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 7260028 180 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 180 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 180 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 180 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 1421912 180 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 180 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101183 180 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 180 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 180 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 180 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 180 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 180 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 180 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9653 180 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7200596 180 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 180 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 180 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 180 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 180 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 180 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem, C 2023803 180 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 270 Kč
MLA6404 Kamaryt Miloš MLOK Mariánské Lázně C 2067948 270 Kč
6.36 km, 270 m, 12 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 180 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 180 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 180 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 8174 180 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 180 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 180 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 180 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 180 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 180 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 180 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 180 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 180 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 180 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 180 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SJH Jindřichův Hradec C 331118 180 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 180 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 180 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 180 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 180 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 180 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 180 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 180 Kč
VPM6101 Bartovský Pavel KOS Slavia Plzeň C 2042507 180 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 681857 180 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 180 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 180 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 180 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB TRETRA Praha C 682651 180 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 180 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 180 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 180 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 180 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 180 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 180 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 9101679 180 Kč
PGP5200 Sysel Zdeněk SK Praga C 52107 180 Kč
VPM5701 Doležal Jan KOS Slavia Plzeň C 2075662 180 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2104700 180 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 897344 180 Kč
HCE6100 Štětina Jiří TJ Hostivice C 49154 270 Kč
5.84 km, 205 m, 13 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 120 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB TRETRA Praha C 232177 120 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 120 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 7770011 120 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 120 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 120 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 120 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 49606 120 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 120 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 120 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 120 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 120 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 120 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 120 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 120 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 120 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 120 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 120 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 120 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní (NNN) 232173 180 Kč
5.39 km, 185 m, 14 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 120 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 120 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 120 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 120 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 120 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 120 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 120 Kč
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 7206533 120 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 120 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 120 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 120 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 120 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 120 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 120 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 120 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 120 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 120 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 886284 120 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 120 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 120 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 120 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 120 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 120 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 180 Kč
PVP5000 Kramoliš Jan VSS Přírodověda Praha C 7859 180 Kč
4.44 km, 165 m, 12 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 120 Kč
PGP4601 Dvořák Jaromír SK Praga C 51274 120 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 120 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 120 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 120 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 120 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 120 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 120 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 120 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 120 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 120 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 120 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 120 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 120 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 120 Kč
BSO4401 Schimm Dieter KOB Baník Sokolov C 8689 120 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 120 Kč
TCB4701 Pokorný Karel SK Technik České Budějovice C 301187 120 Kč
CST4601 Šafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 120 Kč
DCE4400 Mudr Stanislav KOB Dobřichovice C 232101 120 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 120 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 120 Kč
DOR4400 Aschermann Michal OK Dobříš C 2031374 120 Kč
3.86 km, 120 m, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 120 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 120 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 120 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 120 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 120 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 120 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 180 Kč
2.97 km, 55 m, 10 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 120 Kč
3.33 km, 95 m, 10 kontrol
(64)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 120 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 120 Kč
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 120 Kč
SLA1000 Kašpar Ladislav SKOB Slaný C 2099516 120 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem, C 2085613 120 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 120 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 120 Kč
PGP7709 Brettl František SK Praga C 7956 120 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SJH Jindřichův Hradec C 336790 120 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SJH Jindřichův Hradec C 336772 120 Kč
DKP7853 Brandejsová Petra Oddíl OB Kotlářka C 2086451 120 Kč
64C8150 Uhlíková Šárka Ekonom Praha Outdoor 51180 120 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie TJ Loko Liberec C 2060204 120 Kč
VLI9400 Petr Pavel Slavia Liberec orienteering C 8288 120 Kč
6YC8751 Krupová Tereza Neregistrovaní 2088730 120 Kč
VSP0402 Trnka Marek USK Praha C 2021843 120 Kč
TAP7250 Černá Jana KOB TRETRA Praha 2102563 120 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie VŠSK MFF UK Praha C 410387 120 Kč
8FX8350 Kymlová Šárka TJ Kobylisy 2112761 120 Kč
ODV6300 Hartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 120 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8512 120 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering C 2080991 120 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 120 Kč
DKP5850 Špičáková Lenka Oddíl OB Kotlářka C 8642 120 Kč
LTUaaaa Hlavničková Vendula OOB TJ Lokomotiva Trutnov 425561 120 Kč
MLA6951 Jelínková Radka MLOK Mariánské Lázně C 416176 120 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava C 336765 120 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1413338 120 Kč
8KC1000 Kruliš Janek ZŠ a MŠ Chotyně 2092397 120 Kč
DOR7451 Koubková Daniela OK Dobříš 2073728 120 Kč
DOR7352 Žižková Markéta OK Dobříš 2104695 120 Kč
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš 2113394 120 Kč
DOR7401 Bašta Jaroslav OK Dobříš 2112756 120 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš C 2080951 120 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 120 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 2086453 120 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 120 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem, C 331058 120 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 120 Kč
PGP8057 Kutilová Jana SK Praga C 2112723 120 Kč
98Z7900 Kábrt Filip OK Viníci zapůjčit 160 Kč
98Z8750 Karasová Zuzana OK Viníci zapůjčit 160 Kč
98Z8500 Škoch Jan OK Viníci zapůjčit 160 Kč
SCP8250 Vrabcová Romana OK Sparta Praha C 2080934 120 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 51571 120 Kč
DOR7502 Neuer Pavel OK Dobříš 2104692 120 Kč
DOR7852 Neuerová Kateřina OK Dobříš 2104697 120 Kč
DOB9090 Čtveráková Iveta KOB Dobruška C 7230 120 Kč
8RC7300 Paulů Robert BZP 120 Kč
6YC6750 Hrubá Veronika Neregistrovaní 2080907 120 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 120 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 2080979 120 Kč
RUZ6450 Hronová Iva TJ Růžená C 2070801 120 Kč
DOR5802 Tachezy Jan OK Dobříš 416159 120 Kč
8FX6550 Málková Věra TJ Kobylisy 2118474 120 Kč
EKP5601 Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha 51581 120 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 2067999 120 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha C 2021828 120 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný C 2056309 120 Kč
NNN5429 Haider Anna Neregistrovaní (NNN) 8630860 120 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha B 682668 120 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 120 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. C 2045223 120 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena<