Přihlášky závodu: Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q)

Datum:
23.09.2017
Místo konání:
Raspenava – U Dvora, 50.8915231N, 15.1070803E
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Kategorie:
D16     D18     D20     D21     D3     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H16     H18     H20     H21     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     T4     T8    
4.20 km, 220 m, 8 kontrol
(75)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha A 2020712 400 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 400 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 7200326 400 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha A 8653088 400 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 400 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín A 2091544 400 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín A 2091546 400 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 8645925 400 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 7206554 400 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 2056275 400 Kč
NEK0250 Marešová Klára Nejdek Orienteering B 2067349 400 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 515497 400 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice A 7207772 400 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 400 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 400 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava A 2070839 400 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 2011852 400 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 400 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7204985 400 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 400 Kč
VTA0151 Svobodová Anna SC vebr-sport B 682635 400 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7203465 400 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7207356 400 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 400 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 400 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 400 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 2035709 400 Kč
VPM0151 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň A 2035737 400 Kč
PGP0256 Bejvlová Karolína SK Praga A 2058463 400 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SJH Jindřichův Hradec A 8636796 400 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SJH Jindřichův Hradec A 2800337 400 Kč
TAP0153 Rosendorfová Lenka KOB TRETRA Praha A 2099481 400 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8623000 400 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 400 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 400 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec A 51108 400 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 400 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 7206547 400 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové A 2058528 400 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 400 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 410360 400 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové A 2017683 400 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 400 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 253379 400 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice A 7090701 400 Kč
VPM0250 Černá Kateřina KOS Slavia Plzeň A 2073702 400 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2032102 400 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2056303 400 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080843 400 Kč
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 400 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035725 400 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2053560 400 Kč
ZBM0260 Miklušová Tamara SK Žabovřesky Brno C 8434822 400 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 7210100 400 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 400 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín A 0007719774 400 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 0002082909 400 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín A 0002075653 400 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 0002056270 400 Kč
67Hxxx1 Gárdonyi Csilla (HUN) MOM Budapest 8636765 400 Kč
67Hxxx2 Czakó Boglárka (HUN) MOM Budapest 8031118 400 Kč
67Hxxx3 Zempléni Lilla (HUN) MOM Budapest 1841194 400 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering B 7203336 400 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 2092433 400 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 2092434 400 Kč
TZL0152 Čeleďová Justýna SKOB Zlín B 436954 400 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka OK Dobříš B 7205018 400 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102568 400 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102885 400 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice A 7208226 400 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 1400427 400 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice A 1399951 400 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín A 2091554 400 Kč
KRE0150 Štráchalová Diana OOB TJ Sokol Křemže A 7207771 400 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 2059737 600 Kč
4.80 km, 225 m, 8 kontrol
(63)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 400 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 400 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 400 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 7207019 400 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 682365 400 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 400 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky A 7205027 400 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 400 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov A 7206529 400 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín A 2091555 400 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7205020 400 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko B 2111809 400 Kč
CTB0051 Boháčová Anna SK OB Chotěboř B 8884 400 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 331291 400 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 400 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 400 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 400 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc E 2059758 400 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 400 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 400 Kč
TZL0050 Matulíková Aneta SKOB Zlín B 331362 400 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice A 515491 400 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 232425 400 Kč
TBM0059 Štefková Klára KOS TJ Tesla Brno A 7204506 400 Kč
SOP0050 Hájková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7207857 400 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 400 Kč
TBM9952 Utíkalová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 232865 400 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 400 Kč
ZLH9950 Zatloukalová Romana OOB TJ Zlaté Hory A 2025342 400 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SJH Jindřichův Hradec A 442882 400 Kč
MAS0051 Lučanová Barbora KČT Aš B 301514 400 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 7201776 400 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec A 7201754 400 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 7205002 400 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 400 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 400 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 320290 400 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 400 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 400 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 416210 400 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno A 410338 400 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 400 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno A 122 400 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 1400403 400 Kč
ZBM9960 Miklušová Tereza SK Žabovřesky Brno A 8435207 400 Kč
LPU0054 Borovičková Valerie OK Lokomotiva Pardubice A 682622 400 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 2091516 400 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 400 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 400 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 400 Kč
LPU9959 Waňková Martina OK Lokomotiva Pardubice A 9102570 400 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 400 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 400 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 303919 400 Kč
67Hxxx4 Sárközy Zsófia (HUN) MOM Budapest 7990513 400 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 400 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 400 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 2091521 400 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice A 7207020 400 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 400 Kč
SJI9950 Nechutová Aneta OK Jihlava A 439123 400 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 400 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 600 Kč
5.50 km, 260 m, 9 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9756 Veljačiková Hana SK Praga A 7202891 400 Kč
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice B 2108866 400 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 400 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany E 9101106 400 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov R 1403414 400 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 400 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín R 7204981 400 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice R 7200344 400 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec R 2060276 400 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec R 2073746 400 Kč
LLI9854 Fürstová Anna TJ Loko Liberec A 2056306 400 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB TRETRA Praha R 7779755 400 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga R 7208324 400 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň R 2082918 400 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín R 2032161 400 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno R 9988889 400 Kč
61H9750 Mantuano Eszter (HUN) SPA 2082338 400 Kč
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov B 231929 400 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice R 2058511 400 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 400 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 9101703 400 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka E 886271 400 Kč
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava R 52957 400 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 7205001 400 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053582 400 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 8629753 400 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2070852 400 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno B 1441628 400 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 1007533 400 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2111769 400 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 400 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 400 Kč
ASU9852 Vývodová Jana Magnus Orienteering A 2027242 400 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice R 889309 400 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 400 Kč
KAM9853 Sheshikova Anastasia OK Kamenice A 1600872 400 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory A 331363 600 Kč
6.50 km, 385 m, 9 kontrol
(97)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9930312 400 Kč
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 53127 400 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř E 2081369 400 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 400 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 400 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 400 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 400 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 400 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov E 876522 400 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň R 7201820 400 Kč
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové C 1008144 400 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 400 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga R 995832 400 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec R 2073724 400 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 920682 400 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB TRETRA Praha C 232158 400 Kč
LLI9651 Štičková Anna TJ Loko Liberec E 7200361 400 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno R 515006 400 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice C 7003009 400 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 400 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 981804 400 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 400 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB TRETRA Praha C 232132 400 Kč
PGP9162 Uhlíková Tereza SK Praga C 995836 400 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 7260024 400 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 400 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 400 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 49844 400 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 7205003 400 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 400 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 51845 400 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 400 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové E 8005907 400 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 2096126 400 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 400 Kč
ZBM8787 Hrstková Vladěna SK Žabovřesky Brno C 7209360 400 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 400 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 400 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice C 8271093 400 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana VŠSK MFF UK Praha C 2067234 400 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB TRETRA Praha C 416010 400 Kč
PHK8951 Štěrbová Daniela OK 99 Hradec Králové E 1700076 400 Kč
CHC9051 Wiśniewska Hanna K.O.B. Choceň C 504050 400 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 236994 400 Kč
TUR9552 Nieke Patricia OOB TJ Turnov C 1210495 400 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice R 232409 400 Kč
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové C 2051524 400 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 400 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové R 1008174 400 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 400 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 7207704 400 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové C 1398689 400 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 1008173 400 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice R 9102089 400 Kč
KSU9394 Vozdová Aneta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 897363 400 Kč
KSU9393 Janů Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886267 400 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice C 7140196 400 Kč
DOB8751 Ďoubalová Věra KOB Dobruška C 682690 400 Kč
TJN8951 Novotná Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8263 400 Kč
TJN8952 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 400 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 400 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 400 Kč
ZBM8350 Hiklová Natalia SK Žabovřesky Brno E 9111118 400 Kč
ZBM8888 Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno R 515450 400 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 416329 400 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 400 Kč
ZBM8989 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno E 515488 400 Kč
ZBM9153 Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno E 8009153 400 Kč
ZBM9350 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno R 9005227 400 Kč
ZBM9354 Zháňalová Barbora SK Žabovřesky Brno E 1668661 400 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno E 2020737 400 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 9201068 400 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 7200367 400 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 400 Kč
LPU8499 Klapalová Michaela OK Lokomotiva Pardubice R 981834 400 Kč
LPU9053 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 906217 400 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice R 2011864 400 Kč
LPU9657 Kulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardubice R 887635 400 Kč
LPU9357 Kulhavá Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 219279 400 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 400 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice R 515102 400 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 7202878 400 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 7204993 400 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 0000500556 400 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 400 Kč
ASU9353 Koporová Petra Magnus Orienteering C 7200316 400 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 400 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7203330 400 Kč
ASU8964 Vozdová Klára Magnus Orienteering C 515189 400 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 515158 400 Kč
LCE9155 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice R 361921 400 Kč
LCE9353 Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice E 515413 400 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 889305 400 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 889312 400 Kč
NPA9151 Nováková Zuzana SK LOB Nová Paka R 515421 400 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 400 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 887927 400 Kč
2.90 km, 120 m, 6 kontrol
(61)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 160 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 160 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 160 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 160 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 160 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075698 160 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 160 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 160 Kč
KAM0358 Semíková Julie OK Kamenice C 2080943 160 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice C 9099 160 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 160 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 160 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 160 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 7941 160 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř C 2082930 160 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 160 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 160 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 2078463 160 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB TRETRA Praha B 2092402 160 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 160 Kč
LLI0602 Hejna Štěpán TJ Loko Liberec C zapůjčit 210 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor B 2019212 160 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 438039 160 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 160 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 52283 160 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C 2106748 160 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov C 2106741 160 Kč
TAP8100 Holata Radek KOB TRETRA Praha C 2067966 160 Kč
VTA0701 Svoboda Jan SC vebr-sport C 7207619 160 Kč
RIC0507 Krumlovský Tomáš OB Říčany C 2073699 160 Kč
RIC0703 Krumlovský Vojtěch OB Říčany C 2073698 160 Kč
DLT0401 Průša Josef KrOB Rozmarýn Litoměřice C 2111711 160 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering C 2111722 160 Kč
SCP1200 Petráň Lukáš OK Sparta Praha C 301359 160 Kč
LME0660 Alblová Zuzana SK Los Mělník C 206359 160 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9324 160 Kč
FYD0151 Čabanová Lenka Jizerský klub OB Frýdlant C zapůjčit 210 Kč
FYD0450 Čabanová Tereza Jizerský klub OB Frýdlant C 8327 160 Kč
FYD0951 Čabanová Eva Jizerský klub OB Frýdlant C zapůjčit 210 Kč
FYD7550 Čabanová Petra Jizerský klub OB Frýdlant C zapůjčit 210 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice B 425563 160 Kč
VLI0750 Ekertová Jana Slavia Liberec orienteering C 2080993 160 Kč
VLI0656 Kosková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2080995 160 Kč
VLI0456 Burešová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2117401 160 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 160 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 160 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 160 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš A 2045307 160 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš C 2058509 160 Kč
JEN0503 Hoetzel Hugo OB Jenišovice B 2060291 160 Kč
JEN0701 Hoetzel Jiří OB Jenišovice C 302948 160 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk C 4641717 160 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering C 4411246 160 Kč
DOR0303 Nigrin Matouš OK Dobříš 2067311 160 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 730027 160 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 160 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 2106736 160 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 160 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš C 2080957 160 Kč
OPI1000 Šmahel Tadeáš Orientační sporty Písek C 2116198 160 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 160 Kč
5.30 km, 260 m, 10 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 400 Kč
PGP8251 Tichovská Hana SK Praga C 51688 400 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 400 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 400 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 400 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 400 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 400 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 400 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 51574 400 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 400 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 400 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 400 Kč
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 682356 400 Kč
SNA7850 Ježková Dana TJ START Náchod C 1401856 400 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 400 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 400 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 9201377 400 Kč
SCP8257 Tesařová Anna OK Sparta Praha C 51567 400 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 400 Kč
UOL7854 Kuncová Jana SOB Olomouc C 9803 400 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 400 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 400 Kč
NPA7851 Pavelcová Gabriela SK LOB Nová Paka C 2070822 400 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 600 Kč
NPA8151 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 7201810 600 Kč
5.10 km, 220 m, 8 kontrol
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7351 Karpíšková Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 400 Kč
MFP7651 Šimšová Jana VŠSK MFF UK Praha C 682683 400 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 400 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 400 Kč
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 2051485 400 Kč
5IX7550 Tomandlová Radka NOK HoRa 2099521 400 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 400 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 400 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 400 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 400 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 400 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 400 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 400 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 400 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 400 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 443078 400 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 995831 400 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 400 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 899177 400 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 400 Kč
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 400 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 400 Kč
46P7700 Biolik Agnieszka (POL) Trackcourse 8197778 400 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 400 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 400 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205038 400 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 400 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 400 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 400 Kč
47S7350 Miklušová Dagmar (SVK) TJ Rapid Bratislava 8123457 400 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 400 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 400 Kč
TUR7254 Houžvičková Karolína OOB TJ Turnov C 7207877 400 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 400 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 400 Kč
SCP7555 Petráňová Jana OK Sparta Praha C 301357 400 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 400 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 400 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno C 2067937 400 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 400 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 400 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 400 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 400 Kč
VLI7554 Kosková Třísková Lenka Slavia Liberec orienteering C 2113480 400 Kč
VLI7456 Burešová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 2113385 400 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 400 Kč
3VX7450 Zámečníková Jitka Zámečníci 2103763 400 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 400 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 400 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 400 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 7207776 400 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 400 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 4641716 400 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 52268 600 Kč
4.70 km, 210 m, 8 kontrol
(55)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 400 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar VŠSK MFF UK Praha C 443075 400 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 400 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 400 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 400 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 400 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 400 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 400 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 400 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 400 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 400 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 400 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 400 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 400 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 400 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 400 Kč
KAM6850 Semíková Iva OK Kamenice C 2035702 400 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 400 Kč
VLI7051 Procházková Alexandra Slavia Liberec orienteering C 416258 400 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 2025366 400 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 400 Kč
TBM7261 Kliglová Radka KOS TJ Tesla Brno C 2067216 400 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 400 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 400 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 400 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 980334 400 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 400 Kč
VZA7251 Chupeková Silvia (SVK) Slávia ŽU Žilina 7204971 400 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB TRETRA Praha C 2092376 400 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 400 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 400 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 400 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 400 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OOB Vamberk C 2053570 400 Kč
FYD6952 Würzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 515004 400 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 400 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 400 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 400 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 400 Kč
KTA7151 Svobodová Martina SK Kotnov Tábor C 9101708 400 Kč
BSO7250 Hejduková Jana KOB Baník Sokolov C 7873 400 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 400 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 400 Kč
FYD7299 Macháčková Michaela Jizerský klub OB Frýdlant C 8328 400 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 400 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 400 Kč
ASU6999 Šmelíková Hana Magnus Orienteering C 2012280 400 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 400 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 1421911 400 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 440493 400 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 400 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 400 Kč
ROU7050 Kyselová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2043619 400 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 400 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 600 Kč
4.30 km, 175 m, 10 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 400 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 400 Kč
HAV6651 Hanzlová Svatava OB Havířov C 49329 400 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 400 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 400 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 400 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 53643 400 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 4146 400 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 8006654 400 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 400 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 400 Kč
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 400 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 400 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 400 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 400 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 400 Kč
EKP6250 Hubáčková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 51295 400 Kč
VLI6551 Veselská Kateřina Slavia Liberec orienteering C 7711 400 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7722 400 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 400 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 400 Kč
SJH6451 Tichá Jana SJH Jindřichův Hradec C 51925 400 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 400 Kč
MLA6552 Miturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 1421924 400 Kč
VAM6251 Smutná Jana OOB Vamberk C 9676 400 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 400 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 400 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 400 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 400 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 400 Kč
SHK6561 Teplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 9125 400 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 400 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 400 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2045240 400 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 9102082 400 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 400 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 400 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0002053545 400 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 400 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 400 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš C 2080904 400 Kč
ROU6650 Svobodová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 400 Kč
MLA6651 Kamarytová Martina MLOK Mariánské Lázně C 1421920 400 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSS Přírodověda Praha C 51580 400 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 600 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 600 Kč
4.00 km, 150 m, 8 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 400 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 400 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 400 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 400 Kč
MLA6258 Sklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 400 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 8260628 400 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 400 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 400 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 400 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 400 Kč
DOK5950 Nováková Pavla OK Doksy C 886256 400 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 400 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB TRETRA Praha C 232161 400 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 400 Kč
DOK6050 Kapounová Jitka OK Doksy C 886261 400 Kč
OSN5950 Hrušková Zdeňka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 590124 400 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 400 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 400 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 400 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 400 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 400 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 400 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 400 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 400 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 400 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 400 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 400 Kč
DKP5850 Špičáková Lenka Oddíl OB Kotlářka C 8642 400 Kč
ASU6199 Davi Jana Magnus Orienteering C 416848 400 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 52237 400 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 400 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 400 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 995881 400 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 400 Kč
OKP6151 Šámalová Hana SK OK 24 Praha C 502090 400 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7705 400 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 400 Kč
3.60 km, 135 m, 8 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 320 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 320 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2095936 320 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 320 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 320 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB TRETRA Praha C 53641 320 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 320 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 320 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 320 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 320 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 320 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 320 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 320 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 320 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 320 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 320 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 320 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 320 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 1421925 320 Kč
SRK5551 Bártová Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9484 320 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 320 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 320 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 320 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 320 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 320 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 320 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 320 Kč
ASU5651 Vávrová Beáta Magnus Orienteering C 682341 320 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 52253 320 Kč
DKP5753 Setínková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8945 320 Kč
3.20 km, 100 m, 7 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 320 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 320 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 320 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 320 Kč
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 320 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 320 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 320 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 320 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 320 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 320 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 320 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 320 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 320 Kč
LLI4851 Kubíková Hela TJ Loko Liberec C 8242 480 Kč
3.00 km, 95 m, 6 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 320 Kč
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 320 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 320 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 320 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 320 Kč
LLI4451 Krausová Marie TJ Loko Liberec C 51214 320 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 320 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 320 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 320 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 2067222 320 Kč
6.50 km, 335 m, 10 kontrol
(80)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0102 Valenta Adam Orientační sporty Písek B 2091535 400 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 7201196 400 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 400 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 400 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 400 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 400 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 2060249 400 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 400 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB TRETRA Praha A 7201203 400 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 2085648 400 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka A 981832 400 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec A 7202876 400 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec A 7200589 400 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 8629759 400 Kč
NEK0101 Newiak Nick Nejdek Orienteering A 2096220 400 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 400 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 400 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec A 9101677 400 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava A 436431 400 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 2042517 400 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín A 218977 400 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 2042518 400 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory A 2078478 400 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 2081359 400 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 400 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk A 2073721 400 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 400 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk A 2032142 400 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 400 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice A 425596 400 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 400 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 9102562 400 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 2067396 400 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 400 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 400 Kč
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň A 9102081 400 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 2032192 400 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 2049567 400 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB TRETRA Praha A 2080913 400 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 400 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 400 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 7207878 400 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice A 2035716 400 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno A 7202856 400 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 2078455 400 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 400 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 7204987 400 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 7201763 400 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové A 2088201 400 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 400 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 7207030 400 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 2060395 400 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058486 400 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53649 400 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 400 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 400 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 2091549 400 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 400 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 682336 400 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy A 2053509 400 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 400 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 400 Kč
BSO0203 Lill Petr KOB Baník Sokolov C 8687 400 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 400 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080828 400 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1398985 400 Kč
ZBM0111 Milán Tomáš SK Žabovřesky Brno A 7070007 400 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 1400432 400 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2075644 400 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 7200907 400 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 9102569 400 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 0007839783 400 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 2032387 400 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 2800321 400 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš A 2045310 400 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 2104701 400 Kč
LCE0111 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201802 400 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice A 436446 400 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 600 Kč
1TSxxxx Pompura Daniel (SVK) Terezka Banska Bystrica 2008502 400 Kč
7.00 km, 370 m, 9 kontrol
(63)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 400 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 400 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 400 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 7202866 400 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava B 7207868 400 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 400 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 400 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 400 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 400 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec A 2073753 400 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc B 1400425 400 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 400 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 400 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 400 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 400 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 9200535 400 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava A 2059764 400 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 7203453 400 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř B 436413 400 Kč
STE9919 Horčička Vít SK SKI-OB Šternberk A 682370 400 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 400 Kč
61H9901 Ormay Mihaly (HUN) SPA 8636768 400 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 7207780 400 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 400 Kč
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava B 7207864 400 Kč
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov A 7200370 400 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 400 Kč
47S0003 Goldschmidt Tobiáš (SVK) TJ Rapid Bratislava 2045678 400 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 7209352 400 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice C 425529 400 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno A 7204496 400 Kč
PGP9904 Vítek Karel SK Praga A 7207350 400 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433087 400 Kč
61H9902 Kalman Erik (HUN) SPA 8088801 400 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 400 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 400 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 400 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 400 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 400 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 400 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2067337 400 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2080935 400 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056268 400 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 9102149 400 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2069092 400 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 232325 400 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno A 2059757 400 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno A 9201065 400 Kč
ZBM9907 Dekrét Jakub SK Žabovřesky Brno A 2088141 400 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 400 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 7207061 400 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 400 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 400 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2011790 400 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno A 438043 400 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín A 7203464 400 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 887936 400 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice A 331216 400 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 400 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 400 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava A 7200364 400 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 400 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové A 1413977 400 Kč
7.60 km, 395 m, 12 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB TRETRA Praha A 7779702 400 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice A 7201811 400 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka R 1394693 400 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno B 7207341 400 Kč
BBM9701 Drozd Michal BETA URSUS Orienteering A 331262 400 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga E 681882 400 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové A 7681889 400 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 9101181 400 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 400 Kč
NEK9800 Zieba Jakub Nejdek Orienteering B 2067347 400 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 7203466 400 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8000049 400 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov R 1602633 400 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové R 9110998 400 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 7208084 400 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 2053577 400 Kč
UOL9801 Chaloupka Josef SOB Olomouc A 2090849 400 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 400 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 400 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava A 515123 400 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch TJ Loko Liberec A 7200375 400 Kč
61H9800 Egei Patrik (HUN) SPA 2037814 400 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice A 2035717 400 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB TRETRA Praha A 9201323 400 Kč
PGP9808 Novák Aleš SK Praga A 7202855 400 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 400 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy R 7209363 400 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové R 7980810 400 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové R 7202576 400 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové R 1396847 400 Kč
PHK9813 Starý Ondra OK 99 Hradec Králové A 2025354 400 Kč
PGP9809 Bartoš Vojtěch SK Praga B 9102565 400 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 400 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027247 400 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2067320 400 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno R 7200360 400 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2025379 400 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 400 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor B 7200544 400 Kč
ASU9843 Sláma Dušan Magnus Orienteering R 7204978 400 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga A 2080959 400 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice E 7200378 400 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava R 7200584 400 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 400 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 400 Kč
KAM9700 Valášek Jiří OK Kamenice A 232245 400 Kč
10.30 km, 535 m, 16 kontrol
(143)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 400 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 400 Kč
SSU9303 Schuster Marek SK Severka Šumperk E 995871 400 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 400 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 400 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8627110 400 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 400 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň R 887626 400 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 7201192 400 Kč
PHK9200 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 9920924 400 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 7207861 400 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 400 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 400 Kč
TZL8603 Přibyl Bronislav SKOB Zlín C 53362 400 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 2084933 400 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 400 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 515110 400 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec R 920676 400 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec R 887630 400 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 400 Kč
LLI9603 Fürst Matouš TJ Loko Liberec E 7003006 400 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 7207628 400 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 400 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 400 Kč
KAM9203 Navrátil Boris OK Kamenice R 515444 400 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 400 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 7207507 400 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 400 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E 1406172 400 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 400 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 400 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín R 7995797 400 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB TRETRA Praha C 7778511 400 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov C 981821 400 Kč
TZL9101 Nečas Jiří SKOB Zlín R 7887934 400 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem R 2067391 400 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 551995 400 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 400 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 400 Kč
TZL9206 Benroth Martin SKOB Zlín C 553455 400 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 400 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 400 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 400 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 436949 400 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 1602630 400 Kč
SNA9301 Vištejn Jiří TJ START Náchod C 207839 400 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 886823 400 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 1394262 400 Kč
61H9200 Bugár Gergely (HUN) SPA 9101950 400 Kč
61H9201 Liszka Krisztian (HUN) SPA 1408162 400 Kč
TZL8601 Polášek Jan SKOB Zlín C 52340 400 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava E 1625050 400 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 51123 400 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 2027239 400 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 400 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 400 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 887157 400 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 400 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 400 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 400 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 400 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 400 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch TJ Loko Liberec C 515503 400 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 400 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB TRETRA Praha C 515469 400 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 51568 400 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 2053589 400 Kč
SSU8841 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 7207366 400 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 400 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 400 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov C 8086808 400 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov R 7677777 400 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 7207364 400 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové C 515483 400 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové R 995807 400 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 400 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7200324 400 Kč
61H8700 Morandini Viktor (HUN) SPA 8030916 400 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga R 502088 400 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 207825 400 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 400 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 400 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 400 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 400 Kč
ZBM8507 Palas Jan SK Žabovřesky Brno C 500267 400 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 400 Kč
ZBM8707 Bialožyt Michal SK Žabovřesky Brno C 995883 400 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 400 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 681876 400 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 9890118 400 Kč
ZBM8928 Zimmermann Jakub SK Žabovřesky Brno C 995810 400 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 1003623 400 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 911220 400 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 888891 400 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 232343 400 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 886812 400 Kč
ZBM9300 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno R 995849 400 Kč
ZBM9301 Klusáček Jan SK Žabovřesky Brno C 899179 400 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno C 1591995 400 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 400 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515487 400 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 400 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice E 8137666 400 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 7207362 400 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 889299 400 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 515166 400 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 400 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 400 Kč
LPU9306 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice C 7207493 400 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 400 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 400 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 400 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 0007201777 400 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 0007717777 400 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor R 7667667 400 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 9200728 400 Kč
17Lxxx1 Nakvosas Gytis (LTU) OK Azuolas 1394123 400 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 400 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7203321 400 Kč
ASU9444 Minář Marek Magnus Orienteering E 8396969 400 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 7201826 400 Kč
ASU9644 Šmelík Martin Magnus Orienteering R 682340 400 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 8422248 400 Kč
71D9600 Grätsch Markus (GER) USV TU Dresden 9080057 400 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 400 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 400 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 400 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 1399000 400 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 8629756 400 Kč
LCE8903 Klusáček Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice C 303927 400 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice R 7210097 400 Kč
LCE8801 Perůtka Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52705 400 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice C 889311 400 Kč
LCE9201 Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 896968 400 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice C 553457 400 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava R 7003044 400 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 400 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 400 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 400 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava C 7200366 400 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 2025344 400 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 887940 400 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové R 2045215 600 Kč
7.00 km, 335 m, 11 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI7800 Šmahel Lukáš Orientační sporty Písek C 2103772 400 Kč
TZL7920 Beran Pavel SKOB Zlín C 52220 400 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 400 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 400 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 400 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 400 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49971 400 Kč
9BC8200 Kautský Jiří NNN 7260018 400 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 400 Kč
5SX7800 Pospíšil Radek Májovci 2113364 400 Kč
MFP8200 Janeček Oldřich VŠSK MFF UK Praha C 8215015 400 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 400 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108900 400 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 7260025 400 Kč
TUR8002 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 400 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 400 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 400 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 400 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 400 Kč
FSP7909 Skripnik Štěpán VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7201806 400 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 400 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 400 Kč
SRK8001 Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9521 400 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 9201329 400 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 400 Kč
SHK8215 Bláha Jan OK Slavia Hradec Králové C 9145 400 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 0 Kč
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 7202780 0 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 400 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 888643 400 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 400 Kč
ZBM8208 Stehlík Miroslav SK Žabovřesky Brno C 897391 400 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9201841 400 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 0007207702 400 Kč
ASU8101 Bubela Tomáš Magnus Orienteering C 7456789 400 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 400 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 400 Kč
LCE7835 Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice C 995852 400 Kč
DKP7911 Mrázek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 7922111 400 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 400 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 600 Kč
KSU7849 Růžička Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52602 600 Kč
6.40 km, 305 m, 10 kontrol
(68)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV7300 Mastela Rafal OB Havířov C 2032312 400 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 400 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 400 Kč
5IX7001 Tomandl Jan NOK HoRa 2090861 400 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 400 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 400 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 682623 400 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 400 Kč
LTP7307 Würz Bohuslav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200322 400 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 400 Kč
KAM7500 Zámečník David OK Kamenice C 2060207 400 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 400 Kč
NEK7300 Mareš Alexander Nejdek Orienteering C 2067346 400 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 400 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 410254 400 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 7209464 400 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 400 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 887165 400 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 400 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 400 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 400 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 400 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 400 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 400 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 400 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 400 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 7207038 400 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 400 Kč
46P7600 Biolik Grzegorz (POL) Trackcourse 770327 400 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 400 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 2051486 400 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 400 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 400 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 400 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 400 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 400 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 7208023 400 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 400 Kč
DOK7300 Šmol Marcel OK Doksy C 2053516 400 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 400 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 400 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8644872 400 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 400 Kč
VAM7401 Netopil Libor OOB Vamberk C 1700083 400 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 400 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 400 Kč
ABM7401 Rada Pavel KOB ALFA Brno C 8004 400 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 400 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 400 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 400 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 400 Kč
VLI7502 Kosek Jiří Slavia Liberec orienteering C 2113368 400 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 400 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 400 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 8636194 400 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 2067313 400 Kč
LOU7600 Šunka Jan SK Moravan Louňovice 7205005 400 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 2113362 400 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 400 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 400 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 52968 400 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 400 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 2120650 400 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 400 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 600 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 600 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 600 Kč
69Hxxxx Molnár Péter (HUN) Veszprémi Tájfutó Club 45190 400 Kč
5.80 km, 270 m, 11 kontrol
(90)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 2020710 400 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 400 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 400 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 9102148 400 Kč
HAV7100 Kaděra Pavel OB Havířov C 253120 400 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 400 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 400 Kč
25H7100 Tornai Szabolcs (HUN) Tabáni Spartacus 9127807 400 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 2051487 400 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 400 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 400 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 400 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 400 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 400 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 400 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 400 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 2451515 400 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 400 Kč
LLI6801 Fürst Aleš TJ Loko Liberec C 436961 400 Kč
UOL7007 Horčička Petr SOB Olomouc C 682380 400 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 400 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 400 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav TJ Loko Liberec C 434598 400 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 400 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 400 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 400 Kč
TBM6910 Kligl Vladislav KOS TJ Tesla Brno C 53264 400 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 400 Kč
33P6800 Cych Piotr (POL) Echo Twardogóra 1010100 400 Kč
KYL7000 Škrabálek Jan SK SP Kylešovice C 2067260 400 Kč
37S7200 Fujak Vladimir (SVK) Kysucke Nove Mesto 425448 400 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 2113361 400 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 400 Kč
VLI7100 Lisý Ondřej Slavia Liberec orienteering C 52179 400 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 400 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 400 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 400 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436946 400 Kč
ZAK7100 Furucz Dušan OK Netopýr Zákupy C 8007101 400 Kč
VZA7102 Chupek Jozef (SVK) Slávia ŽU Žilina 7204980 400 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 400 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 400 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205032 400 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 400 Kč
TZL6808 Šidla Jan SKOB Zlín C 7053367 400 Kč
47S7200 Mikluš Marián (SVK) TJ Rapid Bratislava 8000029 400 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 400 Kč
VSP6801 Gajda Jan USK Praha C 515108 400 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav TJ Loko Liberec C 682678 400 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 7207495 400 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 336767 400 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SJH Jindřichův Hradec C 51141 400 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 400 Kč
STB6901 Pachnik Dariusz TJ Stadion Nový Bor C 504408 400 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 400 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 888638 400 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 2026166 400 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 400 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 400 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 400 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 52293 400 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 400 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 400 Kč
KSU7004 Kašpar Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2069100 400 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 400 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 400 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 416184 400 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020748 400 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 400 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 400 Kč
TJN7000 Rýdl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096117 400 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 400 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1302798 400 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 400 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 720921 400 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 400 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 400 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8292 400 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 400 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8521 400 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 400 Kč
3VX7200 Zámečník Pavel Zámečníci 2801012 400 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 400 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 400 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 400 Kč
KAM7101 Hankovec Petr OK Kamenice C 995898 400 Kč
TZL6835 Černoch Karel SKOB Zlín C 8933 600 Kč
3NP7100 Sławiński Marcin (POL) 3BRt 1603314 600 Kč
VTA6901 Vébr Jiří SC vebr-sport C 515484 600 Kč
VLI6901 Kruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 301186 600 Kč
5.50 km, 260 m, 11 kontrol
(70)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 400 Kč
MFP6700 Siegl Roman VŠSK MFF UK Praha C 443101 400 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 400 Kč
OSN6600 Kovačič Marek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53428 400 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 400 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 400 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 400 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 400 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 400 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 400 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 400 Kč
71D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 2032226 400 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 995843 400 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 400 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 400 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 400 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 400 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 400 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 400 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 400 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 53143 400 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 232255 400 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 400 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 400 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 400 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 400 Kč
MFP6401 Suk Jiří VŠSK MFF UK Praha C 515016 400 Kč
TZL6309 Láznička Robert SKOB Zlín C 53368 400 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 400 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 400 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 400 Kč
61H6700 Koltai Zoltan (HUN) SPA 362952 400 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 400 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 400 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 400 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 400 Kč
ZLH6701 Zatloukal Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 420422 400 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 7260028 400 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 400 Kč
61H6300 Egei Tamas (HUN) SPA 8636776 400 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 400 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 400 Kč
TUR6602 Stárek Filip OOB TJ Turnov C 8218 400 Kč
SJH6401 Tichý Martin SJH Jindřichův Hradec C 51929 400 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OOB Vamberk C 9111166 400 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 400 Kč
FYD6400 Macháček Aleš Jizerský klub OB Frýdlant C 8333 400 Kč
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 400 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 400 Kč
SHK6401 Teplý Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9123 400 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 400 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 400 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 400 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 400 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 400 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 400 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9653 400 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7200596 400 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 400 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 400 Kč
ABM6707 Adámek Libor KOB ALFA Brno C 207849 400 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 400 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 400 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 400 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 7208215 400 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 400 Kč
MLA6404 Kamaryt Miloš MLOK Mariánské Lázně C 2067948 400 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 400 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 400 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 600 Kč
5.10 km, 250 m, 10 kontrol
(58)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 400 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 400 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 400 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 400 Kč
ADA5901 Mareček Jiří OOB Spartak Adamov C 2032120 400 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB TRETRA Praha C 682651 400 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 400 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 400 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 400 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 400 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 400 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 400 Kč
TZL5806 Lanc Marian SKOB Zlín C 53897 400 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 400 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 400 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 400 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 400 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 400 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336792 400 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 400 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB TRETRA Praha C 515440 400 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 400 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 400 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 400 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 400 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 400 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 400 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 400 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 400 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 400 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 400 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 400 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 400 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SJH Jindřichův Hradec C 331118 400 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OOB Vamberk C 9581 400 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 400 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 400 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 400 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 400 Kč
AOP5801 Pavelek Luděk Orientační Běh Opava C 8811 400 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 400 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 400 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 400 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 400 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 400 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 400 Kč
BOR6201 Janás Jiří OK Jiskra Nový Bor C 8478 400 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 400 Kč
LDC5801 Vlk Josef KOB Děčín C 7700058 400 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 9101679 400 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 400 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 995847 400 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2104700 400 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 400 Kč
SJI6000 Šenkýř Vladimír OK Jihlava C 2044881 400 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 400 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 400 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 897344 400 Kč
4.90 km, 210 m, 9 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 52752 320 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 320 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 320 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 320 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 320 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB TRETRA Praha C 7209455 320 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 8071221 320 Kč
TZL5703 Nečas Rudolf SKOB Zlín C 7209287 320 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 320 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 320 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 320 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 320 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 2112740 320 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 320 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 301599 320 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní (NNN) 232173 320 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7210122 320 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 320 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 320 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 320 Kč
UOL5601 Poklop Lubomír SOB Olomouc C 52425 320 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 320 Kč
OSN5501 Hruška Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 550310 320 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 320 Kč
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 320 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 320 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 320 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 320 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 320 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 681857 320 Kč
LDC5701 Stibal Ivan KOB Děčín C 8337 320 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 320 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 320 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 320 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 49558 320 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 301201 320 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 320 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2116196 320 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 320 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 320 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 320 Kč
OOP5400 Sýkora Jiří TJ Opava C 8863 320 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 320 Kč
OKP5600 Šámal Václav SK OK 24 Praha C 436401 320 Kč
4.20 km, 170 m, 10 kontrol
(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 320 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8890 320 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 320 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 320 Kč
34P4800 Edward Bartkowiak (POL) WKS Grunwald Poznań 412412 320 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 320 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 320 Kč
13G4900 Kotecký Roman (GBR) Octavian Droobers 8040749 320 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 320 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 320 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 320 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 320 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 7209285 320 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 320 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 320 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7718 320 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 320 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 320 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 320 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 320 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 320 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 320 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 320 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 320 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 320 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 320 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 320 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 7209463 320 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 320 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 320 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 320 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 320 Kč
61H5200 Hegedüs Zoltan (HUN) SPA 45417 320 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 320 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 320 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 320 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 320 Kč
FYD4900 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 320 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 320 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 320 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 320 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 320 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 2102807 320 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 320 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 320 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 320 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 320 Kč
OOL5100 Pilc Oldřich SK Haná orienteering C 1400440 320 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 320 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 320 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 7300470 320 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 320 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 320 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 886284 320 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 320 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 320 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 52252 320 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 320 Kč
BFM5201 Telecký Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113052 480 Kč
3.80 km, 140 m, 7 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 320 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 320 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 320 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 320 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 320 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 320 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 320 Kč
34P4300 Waldemar Pietkiewicz (POL) WKS Grunwald Poznań 2023855 320 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 320 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 320 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 9101102 320 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 320 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 320 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 320 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 320 Kč
LLI4501 Kraus Jan TJ Loko Liberec C 51213 320 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 320 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 320 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 1421916 320 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 320 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 320 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 320 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 320 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 320 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 320 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 320 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 320 Kč
LLI4702 Peterka Josef TJ Loko Liberec C 51204 320 Kč
KAD4701 Janda Josef Originální Vivalín Team Kadaň C 301667 320 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 320 Kč
LCE4301 Šmelík Ľudo OOB TJ Slovan Luhačovice C 2104604 320 Kč
3.20 km, 100 m, 7 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 320 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 320 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 320 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 320 Kč
LTP4201 Klawun Kendray Werner George OOB TJ Lokomotiva Teplice C 2112867 320 Kč
MKP4100 Rychlý Rudolf SK GORDIC Praha Kačerov C 9823 320 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 320 Kč
ONO4201 Lisý Jan SKOB Ostrov C 301501 320 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 320 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 320 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 320 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 320 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 320 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 320 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 320 Kč
3.00 km, 95 m, 6 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 320 Kč
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 320 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 320 Kč
BOR3602 Mašek Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8544 320 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 320 Kč
(162)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN6850 Kovačičová Ivona SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 160 Kč
MOV7150 Svěchotová Hana SKOB Ostrava C 9101678 160 Kč
TZL8553 Beranová Kristína SKOB Zlín C 2083393 160 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 160 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 160 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 160 Kč
SBR7750 Vlachová Dita SKOB Bruntál C 410731 160 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 160 Kč
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 160 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha B 7209480 160 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha B 2075608 160 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 160 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 160 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 160 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 160 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 160 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 160 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 160 Kč
JEN0101 Zabořil Vojtěch OB Jenišovice B 2060290 160 Kč
8FX6550 Málková Věra TJ Kobylisy 2118474 160 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C 2067921 160 Kč
UOL8650 Horčičková Linda SOB Olomouc C 301553 160 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 160 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 160 Kč
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 160 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 888648 160 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 160 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 2102777 160 Kč
LLI0203 Bradáč David TJ Loko Liberec C 2032132 160 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie TJ Loko Liberec C 2060204 160 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 160 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 160 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering B 51600 160 Kč
TZL9090 Fialová Tereza SKOB Zlín 887934 160 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 888640 160 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 160 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 160 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 160 Kč
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov C 7205012 160 Kč
JPV6317 Vystavěl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 52426 160 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 160 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice B 232975 160 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 160 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OOB Vamberk C 9674 160 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 160 Kč
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 160 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 160 Kč
64C8150 Uhlíková Šárka Ekonom Praha Outdoor 51180 160 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 160 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava C 49302 160 Kč
FSP8686 Skripniková Petra VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53159 160 Kč
LLI0404 Peterka Jakub TJ Loko Liberec A 9101104 160 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 160 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 160 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 2080848 160 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering A 2078460 160 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 2078462 160 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 160 Kč
STE7454 Urbanová Edita SK SKI-OB Šternberk C 52480 160 Kč
LLI0300 Hejna Hynek TJ Loko Liberec C 682626 160 Kč
CTB7601 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř 51837 160 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 160 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 160 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 160 Kč
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 160 Kč
BZP8751 Krupová Tereza Báječné ženy v orientačním běhu C 2088730 160 Kč
SJH9452 Tichá Tereza SJH Jindřichův Hradec C 995864 160 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 2115689 160 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 160 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 160 Kč
PGP8852 Jirásková Kateřina SK Praga C 53556 160 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 160 Kč
TJP9850 Černá Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 160 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 160 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 160 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 160 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057589 160 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057587 160 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057578 160 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057583 160 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057590 160 Kč
TAP8462 Hejtmánková Kateřina KOB TRETRA Praha C 53640 160 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 160 Kč
RIC8050 Krumlovská Barbora OB Říčany C 2049650 160 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž B 53811 160 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 886274 160 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering C 2113493 160 Kč
5RX7000 Matuška Pavel NNN 2801035 160 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 160 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 160 Kč
DLT7301 Průša Josef KrOB Rozmarýn Litoměřice C 2111710 160 Kč
DLT7451 Průšová Hana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 2116186 160 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie VŠSK MFF UK Praha C 410387 160 Kč
25H7850 Tóth Ivett (HUN) Tabáni Spartacus 339871 160 Kč
ZBM9457 Chroustová Lenka SK Žabovřesky Brno C 331025 160 Kč
ZBM9753 Koporová Lenka SK Žabovřesky Brno B 53721 160 Kč
FYD9852 Würzová Karolína Jizerský klub OB Frýdlant C 49995 160 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 160 Kč
LLI7152 Marková Jana TJ Loko Liberec C 2049529 160 Kč
LLI0450 Marková Hana TJ Loko Liberec B 2060281 160 Kč
LLI7000 Marek Martin TJ Loko Liberec C 2049593 160 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering B 2078461 160 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 160 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor B 2051536 160 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8512 160 Kč
OPI0157 Winzigová Gabriela Orientační sporty Písek C 2091523 160 Kč
OPI0156 Houserová Tereza Orientační sporty Písek C 2091517 160 Kč
OPI0158 Kahudová Dominika Orientační sporty Písek C 2116200 160 Kč
VSP0051 Kosíková Eliška USK Praha C 9101185 160 Kč
VSP6550 Kosíková Helena USK Praha C 9101184 160 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 160 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov B 1007538 160 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 160 Kč
ASU9199 Oľhavová Hana Magnus Orienteering C 416555 160 Kč
3SZ8250 Kliková Barbora Neregistrovaní zapůjčit 210 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 160 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 160 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 1421912 160 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 1421913 160 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 160 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 2092373 160 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš A 2044898 160 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš B 7204994 160 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš 2092439 160 Kč
DOR5802 Tachezy Jan OK Dobříš 416159 160 Kč
ROU9951 Kyselová Nela SKOB Roudnice nad Labem C 434804 160 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 7207620 160 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 160 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 160 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 160 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice A 442879 160 Kč
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. Brněnská C 52051 160 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 160 Kč
DOR7202 Nigrin Radek OK Dobříš 2067310 160 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga A 2800293 160 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 232616 160 Kč
PGP0505 Hřivna Ondřej SK Praga C 2061767 160 Kč
VSP7152 Kodejšová Alena USK Praha C 2061813 160 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha C 2021828 160 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 160 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2090700 160 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 160 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085567 160 Kč
TBM8870 Chromá Adéla KOS TJ Tesla Brno C 888602 160 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice A 682695 160 Kč
SCP8501 Tesař Jan OK Sparta Praha C 1400437 160 Kč
KAS9800 Eichler Jan KOB Kamenický Šenov C 51381 160 Kč
DOR7551 Housková Monika OK Dobříš C 2044893 160 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 160 Kč
VLIxxxx Szencziová Livie Slavia Liberec orienteering 8985 160 Kč
6IX9200 Kolařík Petr Velkomoravský klub Uherské Hradiště zapůjčit 210 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 160 Kč
3NP7450 Marek Agnieszka (POL) 3BRt 7200388 160 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 9201061 160 Kč
KAM6450 Klinkerová Jitka OK Kamenice C 7205037 160 Kč
ROZ9950 Klinkerová Magdaléna OK Roztoky C 49155 160 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 160 Kč
LCE5451 Cahlová Slávka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416063 160 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 1403054 160 Kč
37Cxxx1 Kavánková Jana Bez registrace 218976 160 Kč
37Cxxx2 Svízel Vojtěch Bez registrace 331424 160 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 160 Kč
8.30 km, 320 m, 13 kontrol
(68)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 160 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 160 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec C 2102776 160 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 160 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub TJ Loko Liberec B 2032105 160 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 160 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 160 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 160 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 7207016 160 Kč
DKP8654 Margoldová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2095945 160 Kč
74Cxxxx Raisr Ivo NER 1421297 160 Kč
KAM9404 Nebeský Daniel OK Kamenice C 2102810 160 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OOB Vamberk C 9669 160 Kč
6KCxxxx Košut Roman Neregistrovaný zapůjčit 210 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 7207026 160 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 2121096 160 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 160 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 2102802 160 Kč
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 51239 160 Kč
FYD9451 Würzová Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 515182 160 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 160 Kč
TUR8407 Neumann Josef OOB TJ Turnov C 1984123 160 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 160 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 160 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 160 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 7875 160 Kč