Přihlášky závodu: Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE

Datum:
24.09.2017
Místo konání:
Raspenava – U Dvora, 50.8915231N, 15.1070803E
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Kategorie:
D3     T4     T8    
2.70 km, 120 m, 7 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 160 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 160 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 160 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075698 160 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 160 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 160 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 160 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice C 9099 160 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 160 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 160 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 7941 160 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř C 2082930 160 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 160 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 160 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 160 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor B 2019212 160 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 438039 160 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 160 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 160 Kč
VTA0701 Svoboda Jan SC vebr-sport C 7207619 160 Kč
TJN0750 Baloghová Milena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073663 160 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9324 160 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 160 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 160 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 160 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 160 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk C 4641717 160 Kč
VLI7001 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 2058472 160 Kč
DOR0303 Nigrin Matouš OK Dobříš 2067311 160 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 7300279 160 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 160 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice B 426343 160 Kč
OPI1000 Šmahel Tadeáš Orientační sporty Písek C 2116198 160 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 160 Kč
EKP0602 Zurynek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 2102694 160 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 160 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 2113079 160 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 331315 160 Kč
(141)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL8553 Beranová Kristína SKOB Zlín C 2083393 160 Kč
SBR7750 Vlachová Dita SKOB Bruntál C 410731 160 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 160 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 160 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 160 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 160 Kč
8FX6550 Málková Věra TJ Kobylisy 2118474 160 Kč
UOL8650 Horčičková Linda SOB Olomouc C 301553 160 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 160 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 160 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 160 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 160 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 2102777 160 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie TJ Loko Liberec C 2060204 160 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering B 51600 160 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 160 Kč
TZL9090 Fialová Tereza SKOB Zlín 887934 160 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 160 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 160 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C 2067921 160 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 160 Kč
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov C 7205012 160 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice B 232975 160 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 160 Kč
64C8150 Uhlíková Šárka Ekonom Praha Outdoor 51180 160 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 888640 160 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha B 7209480 160 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha B 2075608 160 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 160 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava C 49302 160 Kč
JPV6317 Vystavěl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 52426 160 Kč
LLI0404 Peterka Jakub TJ Loko Liberec A 9101104 160 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 160 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 2080848 160 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 160 Kč
62X6800 Čaloun Michal Neregistrovaní - VLI 2109695 160 Kč
CTB7601 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř 51837 160 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 160 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 160 Kč
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 160 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 160 Kč
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 51239 160 Kč
BZP8751 Krupová Tereza Báječné ženy v orientačním běhu C 2088730 160 Kč
79X8000 Ježowicz Roman Žižkovský tygři 2113390 160 Kč
PGP8852 Jirásková Kateřina SK Praga C 53556 160 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 160 Kč
TJP9850 Černá Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 160 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 160 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 160 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 160 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057589 160 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057587 160 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057578 160 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057583 160 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057590 160 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž B 53811 160 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 886274 160 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 160 Kč
5RX7000 Matuška Pavel NNN 2801035 160 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027211 160 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 160 Kč
25H7850 Tóth Ivett (HUN) Tabáni Spartacus 339871 160 Kč
FYD9852 Würzová Karolína Jizerský klub OB Frýdlant C 49995 160 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 160 Kč
LLI7152 Marková Jana TJ Loko Liberec C 2049529 160 Kč
LLI0450 Marková Hana TJ Loko Liberec B 2060281 160 Kč
LLI7000 Marek Martin TJ Loko Liberec C 2049593 160 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 2102083 160 Kč
ZBM9457 Chroustová Lenka SK Žabovřesky Brno C 331025 160 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 160 Kč
BOR0409 Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor B 4443 160 Kč
OPI0101 Bican Martin Orientační sporty Písek C 2091533 160 Kč
OPI0156 Houserová Tereza Orientační sporty Písek C 2091517 160 Kč
OPI0103 Neužil Vít Orientační sporty Písek B 2091537 160 Kč
OPI0157 Winzigová Gabriela Orientační sporty Písek C 2091523 160 Kč
1VD6450 Wagner Martina (GER) SG Zittau Süd 6502 160 Kč
1VD7500 Ochmann Jens (GER) SG Zittau Süd 411418 160 Kč
OPI0158 Kahudová Dominika Orientační sporty Písek C 2116200 160 Kč
VSP0051 Kosíková Eliška USK Praha C 9101185 160 Kč
VSP6550 Kosíková Helena USK Praha C 9101184 160 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 1421913 160 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 160 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 2092373 160 Kč
DOR6100 Kopáček Jiří OK Dobříš 443077 160 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 443077 160 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 2044898 160 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš B 7204994 160 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš 2092439 160 Kč
DOR5802 Tachezy Jan OK Dobříš 416159 160 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 7207620 160 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 160 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 160 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 160 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 160 Kč
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. Brněnská C 52051 160 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 160 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 160 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 2078460 160 Kč
DOR7202 Nigrin Radek OK Dobříš 2067310 160 Kč
PGP0505 Hřivna Ondřej SK Praga C 2061767 160 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 232616 160 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 160 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2090700 160 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 160 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 160 Kč
JIL7852 Pitrmucová Šárka OK Jilemnice C 253359 160 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 160 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 160 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085567 P 160 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 51808 160 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 160 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor B 2051536 160 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 160 Kč
SCP8501 Tesař Jan OK Sparta Praha C 1400437 160 Kč
JEN0101 Zabořil Vojtěch OB Jenišovice B 2060290 160 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 2078462 160 Kč
ROU9951 Kyselová Nela SKOB Roudnice nad Labem C 434804 160 Kč
ZBM9753 Koporová Lenka SK Žabovřesky Brno B 53721 160 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov B 1007538 160 Kč
LLI0203 Bradáč David TJ Loko Liberec C 2032132 160 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 160 Kč
LLI0300 Hejna Hynek TJ Loko Liberec C 682626 160 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 160 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 2800293 160 Kč
6IX9200 Kolařík Petr Velkomoravský klub Uherské Hradiště zapůjčit 210 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 160 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 9201061 160 Kč
KAM6450 Klinkerová Jitka OK Kamenice C 7205037 160 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 1403054 160 Kč
LCE5451 Cahlová Slávka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416063 160 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 160 Kč
ROZ9950 Klinkerová Magdaléna OK Roztoky C 49155 160 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 160 Kč
DKP8654 Margoldová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2095945 160 Kč
EKP7003 Zurynek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 49964 160 Kč
37Cxxx1 Kavánková Jana Bez registrace 218976 160 Kč
37Cxxx2 Svízel Vojtěch Bez registrace 331424 160 Kč
PHK9753 Kavalírová Julie OK 99 Hradec Králové B 207804 160 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8512 160 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 160 Kč
KAM9150 Škvorová Barbora OK Kamenice C 7208079 160 Kč
8.30 km, 440 m, 11 kontrol
(69)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 160 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 160 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 160 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 7207016 160 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 160 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 160 Kč
74Cxxxx Raisr Ivo NER 1421297 160 Kč
KAM9404 Nebeský Daniel OK Kamenice C 2102810 160 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OOB Vamberk C 9669 160 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OOB Vamberk C 9674 160 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 160 Kč
6KCxxxx Košut Roman Neregistrovaný zapůjčit 210 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 7207026 160 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 2121096 160 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 160 Kč
SJH9452 Tichá Tereza SJH Jindřichův Hradec C 995864 160 Kč
TUR8407 Neumann Josef OOB TJ Turnov C 1984123 160 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 160 Kč
LTU8950 Panchártková Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 160 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 160 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 160 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 7875 160 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 160 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102087 160 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 160 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103680 160 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 7209357 160 Kč
FYD9451 Würzová Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 515182 160 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 160 Kč
92X7701 Pešík Michal Jizerky 2120665 160 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 2053542 160 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 160 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 160 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 160 Kč
OPI0052 Karbusová Kateřina Orientační sporty Písek C 2116188 160 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 160 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 160 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice C 1602634 160 Kč
LPU9006 Klapal Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515142 160 Kč
92X7700 Štryncl Pavel Jizerky 2095954 160 Kč
LCE9158 Botiková Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice C 52709 160 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52707 160 Kč
LCE9102 Vlažný Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 7210065 160 Kč
KAM9501 Čermák Matyáš OK Kamenice C 232426 160 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 160 Kč
BOR9008 Pávek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8466 160 Kč
TJNxxxx Krejčí Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 7726 160 Kč
PGP9656 Lavičková Michaela SK Praga C 2035163 160 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 160 Kč
TBM8870 Chromá Adéla KOS TJ Tesla Brno C 888602 160 Kč
LPM9602 Pešek Martin OK Lokomotiva Plzeň C 7200329 160 Kč
TRI9203 Gazda Viktor TJ TŽ Třinec C 49395 160 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 160 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub TJ Loko Liberec B 2032105 160 Kč
STH9902 Vydra Martin SK Studenec B 7207506 160 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec C 2102776 160 Kč
TJN8600 Francke Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045203 160 Kč
LCE9001 Slezák Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 515424 160 Kč
MLA9205 Kamaryt Michal MLOK Mariánské Lázně C 1421919 160 Kč
PGP9054 Flašarová Kristýna SK Praga C 49617 160 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga B 218851 160 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 160 Kč
PFP5900 Přibyl Ivan VŠSK PedF UK Praha C 49808 160 Kč
VIC8931 Panovec Jan OB Vizovice C 8066608 160 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 160 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 160 Kč
DKP5753 Setínková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8945 160 Kč
TZL8801 Nečas Tomáš SKOB Zlín C 53318 160 Kč
97Cxxxx Skácel Dalibor No register 2116490 160 Kč
celkem přihlášených: 248, vklad: 39780 Kč