Přihlášky závodu: Oblastní žebříček (Jarní pohár)

Datum:
19.03.2017
Místo konání:
Újezd u Přelouče
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D21E     D21A     D21B     D21C     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H21E     H21A     H21B     H21C     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
2.03 km, 7 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 60 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 60 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 60 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 9665 60 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 60 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 0002102076 60 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 0002114998 60 Kč
SHK0854 Lapáčková Anna OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
LPU0855 Trlidová Anika OK Lokomotiva Pardubice C 2049560 60 Kč
LPU0856 Trlidová Adriana OK Lokomotiva Pardubice C 2103237 60 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 9211 60 Kč
LPU0857 Dominová Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2104605 60 Kč
2.23 km, 8 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
28P0750 Mianowska Tosia (POL) Saturn Piaseczno 1408261 60 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 60 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 60 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 60 Kč
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering C 2088166 60 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice C 426360 60 Kč
DOB0770 Mácová Natálie KOB Dobruška C 2088194 60 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín C 0002102075 60 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 51405 60 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 60 Kč
LPU0758 Růžková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2075646 60 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2081386 60 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice C 2075616 60 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 60 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 60 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9050 60 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec C 9043 60 Kč
LTU0850 Pešanová Emma OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057585 60 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory C 416181 60 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové C 2085583 60 Kč
3.71 km, 11 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice B 434803 60 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 1413720 60 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové B 2056274 60 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové C 9424 60 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2056296 60 Kč
PHK0561 Matušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 2102541 60 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 60 Kč
PHK0557 Rychterová Lucie OK 99 Hradec Králové B 2102557 60 Kč
PHK0551 Kuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové B 2085657 60 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 2067999 60 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové C 9423 60 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425542 60 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 60 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095955 60 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering C 51600 60 Kč
SJC0552 Kejvalová Radka Sportcentrum Jičín C 2102078 60 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín C 0002102084 60 Kč
SJC0651 Kovaříková Daniela Sportcentrum Jičín C 0002102085 60 Kč
SJC0650 Malínská Nela Sportcentrum Jičín C 0002114997 60 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec C 553451 60 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SJH Jindřichův Hradec B 206416 60 Kč
LPU0551 Bártová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 51130 60 Kč
LPU0555 Cachová Mirka OK Lokomotiva Pardubice C 2085617 60 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070812 60 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 60 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 60 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 60 Kč
LPU0680 Petrásová Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 2096149 60 Kč
LPU0554 Trlidová Agáta OK Lokomotiva Pardubice B 7200908 60 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice C 2102545 60 Kč
KOR0650 Hammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7207778 60 Kč
ZAM0552 Hovadová Iveta OB TJ Sokol Žamberk C 416281 60 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 2049520 60 Kč
BRU0651 Voláková Viktorie Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425514 60 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 426343 60 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec B 7204983 60 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 60 Kč
LTU0650 Pešanová Valerie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 60 Kč
OKP0550 Vanková Anna SK OK 24 Praha C 887947 60 Kč
3.01 km, 8 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0550 Nepustilová Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2080832 60 Kč
KOR0551 Smisitelová Elena OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2109768 60 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 60 Kč
VSP0654 Pastuszková Laura USK Praha C 53374 60 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 60 Kč
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067229 60 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OOB Vamberk C 51468 60 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice C 425535 60 Kč
DOB0661 Mácová Štěpánka KOB Dobruška C 2088190 60 Kč
CHC0655 Barcalová Iva K.O.B. Choceň C 232903 60 Kč
SHK0653 Morávková Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 51488 60 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 331315 60 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OOB Vamberk C 09586 60 Kč
LPU0556 Dvořáková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075617 60 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 60 Kč
LPU0565 Losmanová Natálie OK Lokomotiva Pardubice C 2096132 60 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 60 Kč
ZAM0553 Hylmarová Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 416295 60 Kč
EKP0651 Izáková Eva VŠTJ Ekonom Praha C 2067230 60 Kč
ZLH0550 Moskvová Agáta OOB TJ Zlaté Hory C 2049561 60 Kč
LPU0561 Lacinová Monika OK Lokomotiva Pardubice C 2103249 60 Kč
4.24 km, 10 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 60 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078482 60 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 60 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7207062 60 Kč
STE0350 Chabiera Lena SK SKI-OB Šternberk C 8444999 60 Kč
STE0351 Nitsch Aleksandra SK SKI-OB Šternberk C 8280803 60 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 1417264 60 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 60 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 2078470 60 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 60 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 53164 60 Kč
JIL0355 Kadavá Pavlína OK Jilemnice C 425528 60 Kč
JIL0353 Kuříková Zuzana OK Jilemnice C 2078457 60 Kč
SJC0453 Kosinová Kristýna Sportcentrum Jičín B 0002115012 60 Kč
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 0002102073 60 Kč
SHK0453 Kociánová Hana OK Slavia Hradec Králové C 9837 60 Kč
SHK0352 Morávková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 51489 60 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 60 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 7206547 60 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2096240 60 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 7207036 60 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 219207 60 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 60 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 436939 60 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 2096143 60 Kč
LPU0361 Pinke Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2085649 60 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 7208094 60 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 60 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2025372 60 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 60 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102885 60 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078488 60 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 60 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057583 60 Kč
LTU0453 Junková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057581 60 Kč
JIL0354 Kynčlová Jiřina OK Jilemnice C 2078453 60 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 60 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice B 2108890 60 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 60 Kč
3.44 km, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové C 51176 60 Kč
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové C 2102586 60 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 60 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 60 Kč
LPU0454 Chrbolková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 9304 60 Kč
LPU0453 Zajícová Radomíra OK Lokomotiva Pardubice C 2085592 60 Kč
JIL0356 Houdová Adéla OK Jilemnice C 426349 60 Kč
STH0355 Bergerová Veronika SK Studenec C 2008991 60 Kč
ZAM0451 Suchomelová Josefína OB TJ Sokol Žamberk C 2053564 60 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 60 Kč
VSPxxxx Tichá Petra USK Praha zapůjčit 120 Kč
12.09 km, 30 kontrol
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.15
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 130 Kč
LLI9651 Štičková Anna TJ Loko Liberec E 7200361 130 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov E 876522 130 Kč
PHK7250 Metelková Taťána OK 99 Hradec Králové C 2058529 130 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 130 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 7207347 130 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice R 9102089 130 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice E 7200333 130 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice C 7003009 130 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 130 Kč
PHK9451 Novotná Markéta OK 99 Hradec Králové C 2058530 130 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 130 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 130 Kč
JPV9877 Seeger Isabel Oddíl OS SK Prostějov C 1818188 130 Kč
JPV9888 Seeger Mareike Oddíl OS SK Prostějov C 1031998 130 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 7207704 130 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 130 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice R 515102 130 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 7200367 130 Kč
9.59 km, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 130 Kč
DKP8660 Ryantová Jana Oddíl OB Kotlářka C 7260030 130 Kč
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8001989 130 Kč
BOR9161 Burdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 130 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 130 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín R 7204981 130 Kč
SOB8851 Randíková Magdaléna SOBSA C 2067886 130 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 130 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno A 9101703 130 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín R 2032161 130 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň R 7201819 130 Kč
PHK9696 Cych Weronika OK 99 Hradec Králové R 504041 130 Kč
CHT8754 Mrštíková Květa OOB SK Chrast C 896973 130 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň R 7201820 130 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice A 2058511 130 Kč
17P9853 Kostrzewska Justyna (POL) WKS Śląsk Wrocław 7203700 130 Kč
17P9850 Zięba Emilia (POL) WKS Śląsk Wrocław 505098 130 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka C 9944499 130 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 981804 130 Kč
CHC9854 Mądra Paulina K.O.B. Choceň C 7203699 130 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové R 1008174 130 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 130 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9101107 130 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 1008173 130 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 887927 130 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 130 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 7202878 130 Kč
TJN8952 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 130 Kč
LCE9450 Tesařová Marcela OOB TJ Slovan Luhačovice C 515074 130 Kč
LTU8950 Panchártková Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 130 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 416329 130 Kč
ASU9852 Vývodová Jana Magnus Orienteering A 2027242 130 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 130 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 920682 130 Kč
PGP9756 Veljačiková Hana SK Praga A 7202891 260 Kč
7.89 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 130 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 130 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 9088 130 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 130 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 130 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 130 Kč
BOR8850 Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 7880102 130 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2111769 130 Kč
STE0050 Głowacz Julia SK SKI-OB Šternberk C 1110200 130 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 130 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 500556 130 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9591 130 Kč
SJC8765 Setínková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 130 Kč
DOB8751 Ďoubalová Věra KOB Dobruška C 682690 130 Kč
LPU9051 Bolechová Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 51104 130 Kč
LPU9456 Lehárová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045225 130 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 7204993 130 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800348 130 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 889305 130 Kč
LCE9555 Končáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice C 53828 130 Kč
BSO9150 Procházková Monika KOB Baník Sokolov C 7260017 130 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 130 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 1007533 130 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 416316 130 Kč
ASU9299 Kopecká Eliška Magnus Orienteering C 682342 130 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 130 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 130 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 130 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 51574 130 Kč
DOB8851 Záveská Anna KOB Dobruška C 49612 130 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 130 Kč
KSU9393 Janů Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886267 130 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 130 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 130 Kč
DKP9157 Klusáková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 899157 260 Kč
6.43 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(126)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 130 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice A 7207772 130 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 130 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 130 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 130 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 2035709 130 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov B 7206529 130 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 130 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 130 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 7201818 130 Kč
PGP0154 Doubková Emma SK Praga C 7207774 130 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 130 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 1400431 130 Kč
PHK8152 Matušincová Lucie OK 99 Hradec Králové C 52185 130 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 130 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 130 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor B 2051536 130 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 130 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 130 Kč
SJI9950 Nechutová Aneta OK Jihlava A 439123 130 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 130 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 130 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 51808 130 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8623000 130 Kč
KOR9050 Dušková Pavla OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051498 130 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar VŠSK MFF UK Praha C 443075 130 Kč
TAP8462 Hejtmánková Kateřina KOB TRETRA Praha C 53640 130 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7208078 130 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc A 2059758 130 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OOB Vamberk C 9674 130 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 130 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 515497 130 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 130 Kč
STE0151 Mianowska Julia SK SKI-OB Šternberk C 886685 130 Kč
JIL9752 Davidová Anežka OK Jilemnice C 2078452 130 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 7207019 130 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 130 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 682365 130 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 130 Kč
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 130 Kč
VAM8850 Klapalová Hana OOB Vamberk C 52074 130 Kč
TAP8650 Slotová Jarmila KOB TRETRA Praha C 7778650 130 Kč
17P9950 Mądra Magdalena (POL) WKS Śląsk Wrocław 889181 130 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 130 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7203465 130 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 130 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 253379 130 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 130 Kč
PGP0256 Bejvlová Karolína SK Praga A 2058463 130 Kč
CHC8651 Grundmanová Lenka K.O.B. Choceň C 7207886 130 Kč
PGP0255 Tomaidesová Adéla Anna SK Praga C 1418751 130 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 2011852 130 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 130 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín A 0007719774 130 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín B 0002082909 130 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0002059737 130 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín A 0002075653 130 Kč
SJC8355 Musilová Vendula Sportcentrum Jičín C 0007142530 130 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 0002056270 130 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 130 Kč
SRK8751 Rochlová Kateřina SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682628 130 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 130 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 7205002 130 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové C 1398689 130 Kč
SHK8051 Toužilová Martina OK Slavia Hradec Králové C 9165 130 Kč
SHK0253 Navrátilová Anna OK Slavia Hradec Králové C 9136 130 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 130 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 130 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 410360 130 Kč
SHK0152 Horká Anežka OK Slavia Hradec Králové C 130 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 130 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 8629753 130 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 320290 130 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SJH Jindřichův Hradec A 2051486 130 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 130 Kč
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 130 Kč
LPU0054 Borovičková Valerie OK Lokomotiva Pardubice A 682622 130 Kč
LPU8551 Juračková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9218 130 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 130 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 130 Kč
LPU9155 Marešová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 405957 130 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 130 Kč
LPU8454 Petrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 998454 130 Kč
LPU8960 Procházková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 515036 130 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2049516 130 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 130 Kč
LPU9959 Waňková Martina OK Lokomotiva Pardubice A 9102570 130 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080843 130 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 130 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035725 130 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2053560 130 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 7208226 130 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice A 1399951 130 Kč
LCE9158 Botiková Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice C 130 Kč
SOB7150 Brabencová Alena SOBSA C 887945 130 Kč
VPM0151 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň A 2035737 130 Kč
VPM0250 Černá Kateřina KOS Slavia Plzeň A 2073702 130 Kč
LTU8951 Škodová Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 410788 130 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno B 1441628 130 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 130 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 1400403 130 Kč
ZAM0053 Pachelová Anna OB TJ Sokol Žamberk C 2053566 130 Kč
ZAM0054 Procházková Tereza OB TJ Sokol Žamberk C 2058527 130 Kč
ZAM8452 Šiffelová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2103234 130 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 416210 130 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering B 7203336 130 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering A 2045171 130 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 2056275 130 Kč
PHK9966 Cych Agnieszka OK 99 Hradec Králové A 889175 130 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec B 51108 130 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 130 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 130 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 7201776 130 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 130 Kč
1CP0050 Deptulska Maria (POL) UKS Siódemka Rumia 9102639 130 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 130 Kč
24E9851 Raudkepp Emily (EST) Värska OK Peko 997732 130 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 130 Kč
24E0150 Linnus Mari (EST) Värska OK Peko 1006468 130 Kč
69X8651 Trdá Lucie HO Humanita C 2111818 130 Kč
VSP9051 Němečková Hana USK Praha C 53013 130 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426374 130 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2032102 260 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102568 260 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 1400427 260 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 260 Kč
7.52 km, 17 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 90 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2102800 90 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 90 Kč
28P6850 Gornicka-Antonowicz Anna (POL) Saturn Piaseczno 895015 90 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 90 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 90 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 90 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 90 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 90 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 90 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 90 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 90 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 90 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 90 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 90 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 90 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 90 Kč
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 90 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205038 90 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 90 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 90 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 2025366 90 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 90 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 90 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 0000009977 90 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 2102707 90 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 9101115 90 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 90 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 90 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 90 Kč
VAM8150 Sršňová Kateřina OOB Vamberk C 9600 90 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 90 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 90 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 90 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 90 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 331619 90 Kč
VAM6251 Smutná Jana OOB Vamberk C 9676 90 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 90 Kč
EKP7453 Izáková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 361968 90 Kč
5IX7550 Tomandlová Radka NOK HoRa 2099521 90 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OOB Vamberk C 2053570 90 Kč
5.17 km, 14 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OOB Vamberk C 9680 90 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 90 Kč
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 90 Kč
28P7301 Nitsch Joanna (POL) Saturn Piaseczno 2043896 90 Kč
28P7450 Mianowska Dorota (POL) Saturn Piaseczno 1408260 90 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 90 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 90 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 90 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 90 Kč
BZP7850 Cipryánová Alena Báječné ženy v orientačním běhu C 7207851 90 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 90 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 90 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 90 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 90 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 90 Kč
81C0050 Mácová Martina Cirkus Čakovice 1400418 90 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 90 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 90 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 0000009979 90 Kč
PHK7654 Besedová Petra OK 99 Hradec Králové C 336788 90 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 90 Kč
SHK7751 Krunčíková Iva OK Slavia Hradec Králové C 682611 90 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 90 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 90 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 90 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 90 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 90 Kč
LPU8258 Tichá Elena OK Lokomotiva Pardubice C 232605 90 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 90 Kč
LPU7853 Valentová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2025339 90 Kč
KOR7650 Müllerová Marie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087679 90 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087670 90 Kč
SNA7850 Ježková Dana TJ START Náchod C 1401856 90 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 90 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032384 90 Kč
HOR7350 Loukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 52892 90 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 90 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 90 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 90 Kč
LPU7559 Dvořáková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2108891 90 Kč
ZLH7551 Moskvová Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361979 90 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425562 90 Kč
33Z7451 Janelová Len Neregistrovaní - Janelová zapůjčit 90 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 180 Kč
5.47 km, 12 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 90 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 90 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 90 Kč
28P6802 Wolek Ewa (POL) Saturn Piaseczno 886676 90 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 90 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 90 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OOB Vamberk C 1416361 90 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0002053545 90 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 90 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 90 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 90 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 90 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8950 90 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 90 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 90 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 90 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 90 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 90 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 90 Kč
PHK6450 Kokrdová Věra OK 99 Hradec Králové C 2080919 90 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 90 Kč
LPU6555 Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 90 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 90 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 90 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 90 Kč
4.05 km, 10 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 90 Kč
5XC6950 Čermáková Šárka SK Nepoměřice 682372 90 Kč
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 90 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 90 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 4183 90 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 90 Kč
VLI7051 Procházková Alexandra Slavia Liberec orienteering C 416258 90 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OOB Vamberk C 9678 90 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 90 Kč
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 0000009918 90 Kč
SNA7053 Krunková Bohuslava TJ START Náchod C 416262 90 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 90 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 90 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 49868 90 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 90 Kč
LPU7155 Fenclová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9650 90 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 90 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 90 Kč
SRK7151 Prázová Kamila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425566 90 Kč
SNA6451 Zákravská Hana TJ START Náchod C 90 Kč
ZAM6351 Cabalková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 53569 90 Kč
ZAM5951 Kalousová Dana OB TJ Sokol Žamberk C 9032 90 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 2092408 90 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 90 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 90 Kč
4.51 km, 11 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 90 Kč
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 90 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 8260628 90 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 90 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB TRETRA Praha C 53641 90 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7705 90 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 90 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 90 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 90 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 90 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 90 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 90 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 90 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 90 Kč
SHK5451 Hepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 90 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 90 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 90 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 90 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 90 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 90 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 90 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 90 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 90 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 90 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 90 Kč
3.65 km, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 90 Kč
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 90 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 90 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9539 90 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 90 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 90 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 90 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 90 Kč
2.21 km, 7 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0703 Kujal Josef OK 99 Hradec Králové C 2111620 60 Kč
PHK0706 Zídek Filip OK 99 Hradec Králové C 2102704 60 Kč
PHK0802 Matušinec Jakub OK 99 Hradec Králové C 2103293 60 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 232139 60 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 60 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín C 0002115010 60 Kč
SJC1002 Pešek Matěj Sportcentrum Jičín C 002115002 60 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 0002085566 60 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 0002053584 60 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín C 2115011 60 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 7753 60 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 331276 60 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové C 331576 60 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 60 Kč
LPU0802 Kadaník Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9820 60 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 60 Kč
LPU0710 Schejbal Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2108905 60 Kč
LPU0711 Schejbal Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2103276 60 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 60 Kč
LPU0840 Stehlík Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice 2102528 60 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682376 60 Kč
LTU0702 Vondra Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 60 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2085640 60 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 60 Kč
2.51 km, 7 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové C 9387 60 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 52275 60 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 331689 60 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 60 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 60 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 60 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 60 Kč
SJC0703 Haken Miroslav Sportcentrum Jičín C 0002115003 60 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 0002103299 60 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín C 0000008225 60 Kč
SJC0700 Švorc Petr Sportcentrum Jičín C 0002114991 60 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín C 0000009951 60 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín C 0002115000 60 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2082904 60 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 60 Kč
LPU0701 Ježek Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2091558 60 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 60 Kč
KOR0701 Marek Bořivoj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051501 60 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 60 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425561 60 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416292 60 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB TJ Sokol Žamberk C 2102873 60 Kč
ZAM0801 Pachel Jiří OB TJ Sokol Žamberk C 9036 60 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 60 Kč
OKP0701 Vanka Matouš SK OK 24 Praha C 253129 60 Kč
4.56 km, 12 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 7260020 60 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078481 60 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 60 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 60 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084992 60 Kč
STE0503 Antonowicz Jan SK SKI-OB Šternberk C 8636188 60 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 232649 60 Kč
PHK0603 Severa Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2112750 60 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové B 2017670 60 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice C 425563 60 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 2099508 60 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027229 60 Kč
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín C 0002102080 60 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 0002056294 60 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín C 2114992 60 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové C 2082901 60 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 2032174 60 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice C 2085645 60 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2045219 60 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 60 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2091545 60 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové C 2080972 60 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095970 60 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň B 1400429 60 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 60 Kč
PHK0503 Kokrda Adam OK 99 Hradec Králové C 2078477 60 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová C 2060236 60 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9579 60 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 9702 60 Kč
PHK0505 Novotný Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2070824 60 Kč
3.13 km, 9 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 60 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425589 60 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 60 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 60 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice C 2104603 60 Kč
LPU0506 Dvořák Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2075618 60 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9233 60 Kč
ZAM0503 Bečka Bartoloměj OB TJ Sokol Žamberk C 2096135 60 Kč
ZAM0501 Hiller Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 9029 60 Kč
ZAM0502 Lesák Lukáš OB TJ Sokol Žamberk C 426332 60 Kč
STH0503 Jiřička Martin SK Studenec C 2008986 60 Kč
STH0600 Horáček Dominik SK Studenec C 330520 60 Kč
CHC0601 Jirout Jan K.O.B. Choceň C 232911 60 Kč
LPU0511 Lacina Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2102524 60 Kč
6.03 km, 15 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 60 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027201 60 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091541 60 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 60 Kč
LLI0404 Peterka Jakub TJ Loko Liberec A 9101104 60 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 231948 60 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 60 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 60 Kč
8RC0600 Jaromír Jelínek BZP 2081398 60 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2088183 60 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 7260011 60 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 60 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 60 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 60 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 0002102081 60 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín B 0002102074 60 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín B 0002053544 60 Kč
SJC0407 Tměj Adam Sportcentrum Jičín C 0002114995 60 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové B 7200597 60 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073723 60 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 60 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073745 60 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2049527 60 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 7206348 60 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SJH Jindřichův Hradec C 436440 60 Kč
LPU0301 Fencl Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 9651 60 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2070815 60 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 60 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice B 9201683 60 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 2096140 60 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 9102564 60 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice B 7200595 60 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 2049567 60 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 2060398 60 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 60 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057589 60 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057587 60 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 60 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2078476 60 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 0002032387 60 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 9201061 60 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 7207884 60 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 9688 60 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 9693 60 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 7207895 60 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2049536 60 Kč
4.11 km, 12 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2087702 60 Kč
KOR0301 Beneš Robin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067958 60 Kč
SJC0405 Tuček Jakub Sportcentrum Jičín C 0002088208 60 Kč
LPU0420 Dvořáček Filip OK Lokomotiva Pardubice C 416266 60 Kč
LPU0408 Ježek Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2096141 60 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 60 Kč
LPU0311 Pinke Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2085651 60 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 60 Kč
KOR0302 Müller Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083389 60 Kč
ZAM0301 Kaška Jan OB TJ Sokol Žamberk C 9285 60 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095937 60 Kč
STH0401 Mühlbach Ivo SK Studenec C 425575 60 Kč
STH0404 Vrbata Adam SK Studenec C 2009000 60 Kč
HOR0404 Schneidewind Richard TJ Jiskra Hořice C 2102540 60 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9553 60 Kč
HOR0405 Holman Antonín TJ Jiskra Hořice C 2103297 60 Kč
17.86 km, 45 kontrol
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.15
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 7201192 130 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 130 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga R 502088 130 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB TRETRA Praha C 7778511 130 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 7208084 130 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 130 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 9200728 130 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 130 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 130 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 130 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 130 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 130 Kč
SSU8841 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 7207366 130 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava E 1625050 130 Kč
STE9801 Mossakowski Wojciech SK SKI-OB Šternberk C 899027 130 Kč
STE9800 Rutka Jan SK SKI-OB Šternberk C 886674 130 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň R 887626 130 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 130 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 7717777 130 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec R 887630 130 Kč
TZL9206 Benroth Martin SKOB Zlín C 553455 130 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové A 7980810 130 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 7202576 130 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 7207364 130 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové R 995807 130 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 130 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 51123 130 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 130 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice E 8137666 130 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 1399000 130 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 8629756 130 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice R 889308 130 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 515110 130 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 130 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 888891 130 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 2053577 130 Kč
15.21 km, 30 kontrol
Rank. koef.: 1
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 130 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 551995 130 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9814 130 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor R 7667667 130 Kč
XCR7300 Karkoš Petr MTB Chrudim C zapůjčit 170 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 2051487 130 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 130 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín C 7209286 130 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 130 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov R 7677777 130 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 130 Kč
17P9400 Ostój Piotr (POL) WKS Śląsk Wrocław 2016462 130 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 7203466 130 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 9101181 130 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 130 Kč
DKP8203 Goder Josef Oddíl OB Kotlářka C 7202900 130 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 130 Kč
DOB8600 Ďoubal Jan KOB Dobruška C 7248 130 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava R 7200584 130 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 130 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515487 130 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1400447 130 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 7207362 130 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 130 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 130 Kč
LCE8801 Perůtka Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52705 130 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 130 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice C 553457 130 Kč
LTU8700 Škoda Jáchym OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405988 130 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 130 Kč
PGP9808 Novák Aleš SK Praga A 7202855 130 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 130 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 7506161 130 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 130 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 887940 130 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 130 Kč
SPC9205 Hlaváč Jaroslav SPORTICUS team C 2067975 260 Kč
CHC9804 Sosenko Szymon K.O.B. Choceň C 1401479 260 Kč
11.59 km, 25 kontrol
Rank. koef.: 1
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7007 Horčička Petr SOB Olomouc C 301552 130 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 130 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 130 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 130 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch TJ Loko Liberec C 515503 130 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7003001 130 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2017682 130 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 130 Kč
JPV9803 Pryjma Fryderyk Oddíl OS SK Prostějov B 9980407 130 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 53643 130 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 130 Kč
STE9702 Wołowczyk Michał SK SKI-OB Šternberk C 9200094 130 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 130 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 7207026 130 Kč
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 130 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 1602630 130 Kč
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov A 7200370 130 Kč
TAP8605 Hejtmánek Martin KOB TRETRA Praha C 53636 130 Kč
17P9800 Okarma Jacek (POL) WKS Śląsk Wrocław 7203698 130 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 130 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 130 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 130 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7207 130 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 130 Kč
SRK8501 Krunčík Pavel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682691 130 Kč
LPM8900 Čechura Tomáš OK Lokomotiva Plzeň C 51483 130 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 130 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 0007207702 130 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 0002053542 130 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 130 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 130 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 130 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 130 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9294 130 Kč
LPU7907 Hovorka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9337 130 Kč
LPU9114 Lehár Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2088721 130 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 130 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 130 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 130 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027247 130 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7207342 130 Kč
LCE9602 Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 889313 130 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 307355 130 Kč
LCE9102 Vlažný Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 52709 130 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 130 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 130 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 130 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032383 130 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 130 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga C 331157 130 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 7201206 130 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 130 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 130 Kč
OOL7501 Binar Robert SK Haná orienteering C 681853 260 Kč
8.02 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(162)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové A 1413977 130 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 130 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 130 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 7839783 130 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 130 Kč
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky C 8629812 130 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 130 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 130 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 130 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 130 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 2053518 130 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 2053519 130 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 130 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 2042517 130 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov B 9102562 130 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 2042518 130 Kč
LLI0001 Melichar Petr TJ Loko Liberec A 1398996 130 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov B 888618 130 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 130 Kč
MFP6700 Siegl Roman VŠSK MFF UK Praha C 443068 130 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 7201196 130 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 2451515 130 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 130 Kč
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 130 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 995867 130 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 887936 130 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 130 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 130 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava A 7200364 130 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 7203453 130 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 130 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 130 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 130 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 2085648 130 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub TJ Loko Liberec B 2032105 130 Kč
LLI0203 Bradáč David TJ Loko Liberec C 2032132 130 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OOB Vamberk C 9669 130 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OOB Vamberk C 7003026 130 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 130 Kč
VAM8601 Andrš Jiří OOB Vamberk C 7260010 130 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 405991 130 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 130 Kč
PHK0002 Nejman Marek OK 99 Hradec Králové C 331751 130 Kč
PGP9903 Ždimera Jan SK Praga B 336710 130 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 130 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 130 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk B 2073721 130 Kč
STE9919 Horčička Vít SK SKI-OB Šternberk A 301552 130 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 130 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk C 2027241 130 Kč
STE0209 Olszewski Bartłomiej SK SKI-OB Šternberk C 1403087 130 Kč
STE0105 Pierzchała Michał SK SKI-OB Šternberk C 886683 130 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 130 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 130 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2087700 130 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49669 130 Kč
8CX8800 Karlík Jan Neregistrovaní - Karlík 49667 130 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 7571221 130 Kč
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 130 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 2032192 130 Kč
ZAM9801 Lauterbach David OB TJ Sokol Žamberk B 2085646 130 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 130 Kč
VAM8802 Klapal Michal OOB Vamberk C 9670 130 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 9102569 130 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 7202866 130 Kč
JIL8802 Jiřišta Lubomír OK Jilemnice C 51117 130 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439233 130 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 2025344 130 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 9200535 130 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9496 130 Kč
CHC0001 Krawczyński Mikołaj K.O.B. Choceň C 504029 130 Kč
CHC0003 Czapliński Jakub K.O.B. Choceň C 1401455 130 Kč
CHC0002 Rosłaniec Mateusz K.O.B. Choceň C 895003 130 Kč
CHC0202 Kurzyp Stanisław K.O.B. Choceň C 1401454 130 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 130 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 130 Kč
PGP9904 Vítek Karel SK Praga A 7207350 130 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 130 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 0000886288 130 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 0000009965 130 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín C 0002025365 130 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín A 0002056295 130 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0007090004 130 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 130 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 7207030 130 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 130 Kč
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň B 2090853 130 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň A 2087683 130 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 130 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 130 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 130 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice C 425529 130 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 7260028 130 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 130 Kč
LPU8602 Bolech Filip OK Lokomotiva Pardubice C 49634 130 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9201627 130 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 130 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 130 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 920672 130 Kč
LPU9302 Kos Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 7207355 130 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 130 Kč
LPU0211 Lacina Jindřich OK Lokomotiva Pardubice C 2102521 130 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2075644 130 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9867 130 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 7200907 130 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 130 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 130 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 7207061 130 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 130 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 130 Kč
LPU9104 Seidl Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 9865 130 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 7208077 130 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091559 130 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2011790 130 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2075601 130 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2025379 130 Kč
KOR9000 Růžička Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095932 130 Kč
SRK9101 Novotný Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000000000 130 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080828 130 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2069092 130 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 130 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232325 130 Kč
TJN7000 Rydl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7750 130 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 130 Kč
LCE0003 Bitto Maxim OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 130 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 130 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice A 331216 130 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice C 889311 130 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř B 339559 130 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň A 8629758 130 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 2042514 130 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 130 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 130 Kč
LTU9900 Juhász Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057578 130 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 130 Kč
LTU0200 Hanák Dominik OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057586 130 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 130 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 130 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 130 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 130 Kč
VRL0202 Mejsnar Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7260006 130 Kč
LCE9001 Slezák Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 515424 130 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 130 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 7201763 130 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec B 7204987 130 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7206528 130 Kč
KUN8801 Moravec Filip TJ Sokol Kunvald C 2103274 130 Kč
CHC0201 Jirout Matěj K.O.B. Choceň C 232912 130 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory B 2078478 130 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno A 2059757 130 Kč
VAM9301 Smutný Šimon OOB Vamberk C 9589 130 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 130 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 130 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 130 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 130 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 130 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 130 Kč
TZL8601 Polášek Jan SKOB Zlín C 52340 130 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1398985 260 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 260 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš B 2045310 260 Kč
ZBM0111 Milán Tomáš SK Žabovřesky Brno A 7070007 260 Kč
11.04 km, 25 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
28P7300 Mianowski Rafał (POL) Saturn Piaseczno 886687 90 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 90 Kč
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 2049538 90 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 90 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 90 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 2026166 90 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 90 Kč
17P7600 Gmur Karol (POL) WKS Śląsk Wrocław 7204930 90 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 90 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 90 Kč
VAM7601 Koblic Jan OOB Vamberk C 2032163 90 Kč
SJC7300 Kejval Jaromír Sportcentrum Jičín C 7090873 90 Kč
SHK8215 Bláha Jan OK Slavia Hradec Králové C 9145 90 Kč
SHK8003 Lán Filip OK Slavia Hradec Králové C 2049544 90 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 90 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 90 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 90 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 90 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 90 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 90 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 90 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 90 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 90 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 90 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 90 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032382 90 Kč
ASU8101 Bubela Tomáš Magnus Orienteering C 7456789 90 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 90 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 7260025 90 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 90 Kč
LTU7400 Pešan Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2102556 90 Kč
9BC8200 Kautský Jiří NNN 7260018 90 Kč
8.78 km, 19 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 90 Kč
OSN7700 Nepustil Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2091526 90 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301106 90 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 90 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 90 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 2032180 90 Kč
KOR7300 Vých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095976 90 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 90 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 90 Kč
81C8000 Máca Petr Cirkus Čakovice 1416364 90 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 331394 90 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SJH Jindřichův Hradec C 442870 90 Kč
VAM8001 Sršeň Tomáš OOB Vamberk C 9590 90 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 90 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 90 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 90 Kč
LPU7600 Stohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 90 Kč
LPU7516 Trlida Vratislav OK Lokomotiva Pardubice C 2081390 90 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 90 Kč
KOR7700 Marek Robert OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051472 90 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2800295 90 Kč
DCE7500 Zeman Tomáš KOB Dobřichovice C 232129 90 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9779 90 Kč
LTU7800 Procházka Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov 90 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 90 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 90 Kč
NPA8003 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 90 Kč
PHK7802 Podlešák Marek OK 99 Hradec Králové C 2088213 90 Kč
LPU7909 Hostinský Petr OK Lokomotiva Pardubice 90 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9338 90 Kč
9.93 km, 23 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 90 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 90 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 90 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 90 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 90 Kč
HOS6701 Hanuš Karel TJ Tatran Hostinné C 9754 90 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 90 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 90 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 90 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 90 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 90 Kč
17P7101 Becmer Dariusz (POL) WKS Śląsk Wrocław 981645 90 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 90 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 90 Kč
CHC7101 Sobczyński Kalikst K.O.B. Choceň C 9595959 90 Kč
SHK7002 Myslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 90 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 90 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 90 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 336767 90 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 2081366 90 Kč
LPU6803 Brancuský Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 2075640 90 Kč
LPU6801 Dvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice C 9232 90 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9653 90 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 90 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 90 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 90 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 90 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 90 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091562 90 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 426378 90 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 90 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416282 90 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 90 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 90 Kč
33P6800 Cych Piotr (POL) Echo Twardogóra 1010100 90 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 90 Kč
5IX7001 Tomandl Jan NOK HoRa 2090861 90 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 416184 90 Kč
ZAM6801 Levý Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 331587 90 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 90 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 90 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OOB Vamberk C 9111166 90 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9005 90 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 90 Kč
TYN6501 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995825 180 Kč
6.52 km, 17 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 90 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 90 Kč
5XC6900 Blažek Vladimír SK Nepoměřice 682636 90 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 90 Kč
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 90 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 90 Kč
28P6800 Antonowicz Jerzy (POL) Saturn Piaseczno 504405 90 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 90 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav TJ Loko Liberec C 434598 90 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 90 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 90 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 90 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2075602 90 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 90 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 90 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OOB Vamberk C 09684 90 Kč
JIL7001 Gernert Alan OK Jilemnice C 49414 90 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 90 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 90 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 90 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 90 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 90 Kč
CHT6910 Beseda Pavel OOB SK Chrast C 51777 90 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 90 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 90 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 90 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 682602 90 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 90 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 90 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB TRETRA Praha C 442867 90 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 90 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208234 90 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 90 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 90 Kč
6PC9999 Novotný Petr Neregistrovaný - Novotný 2067992 90 Kč
CHC6603 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 232913 90 Kč
24E6500 Raudkepp Einar (EST) Värska OK Peko 1392658 90 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C 2067921 90 Kč
8.18 km, 20 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 52337 90 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 90 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 90 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 90 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 90 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 90 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB TRETRA Praha C 682651 90 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OOB Vamberk C 9581 90 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 90 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 90 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 90 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 90 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 90 Kč
17P5500 Guga Romuald (POL) WKS Śląsk Wrocław 889177 90 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 90 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 90 Kč
JIL6101 Král Martin OK Jilemnice C 9071 90 Kč
SHK5900 Holeček Petr OK Slavia Hradec Králové C 2049556 90 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 90 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 2085624 90 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 90 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 90 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 90 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 90 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 90 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 90 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 90 Kč
ZAM5702 Fikejs Vladimír OB TJ Sokol Žamberk C 232634 90 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 90 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9027 90 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 90 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 90 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 90 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 90 Kč
5.93 km, 16 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 90 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 90 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 90 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 90 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 90 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 90 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 90 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 90 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 90 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 90 Kč
LPU5503 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9869 90 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 90 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 90 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 90 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 90 Kč
5.60 km, 15 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 90 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9818 90 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 90 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 90 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 7209285 90 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 90 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 90 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009799 90 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 90 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 90 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 90 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 90 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 90 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 90 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 90 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 90 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 90 Kč
4.05 km, 12 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 90 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 90 Kč
LLI4702 Peterka Josef TJ Loko Liberec C 51204 90 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 90 Kč
PHK4601 Springer Michal OK 99 Hradec Králové C 9446 90 Kč
SRK4301 Seidl Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9474 90 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 90 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 90 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 90 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 90 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 90 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 90 Kč
2.07 km, 6 kontrol
(61)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1450 Tihonová Magdalena OK 99 Hradec Králové C 2078454 60 Kč
PHK0853 Málková Michaela OK 99 Hradec Králové C 2070847 60 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 100 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 100 Kč
PHK0950 Kvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové C 7209356 60 Kč
OSN0999 Nepustilová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2091525 60 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 60 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 7259 60 Kč
VSP1000 Pastuszek Lukáš USK Praha C 2111766 60 Kč
BZP0701 Cipryán Tobiáš Báječné ženy v orientačním běhu C zapůjčit 100 Kč
BZP1350 Cipryánová Viktorie Báječné ženy v orientačním běhu C zapůjčit 100 Kč
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín C 771771 60 Kč
SNA1001 Jirout Vilém TJ START Náchod C 9621 60 Kč
SNA1201 Jirout Jáchym TJ START Náchod C 9645 60 Kč
SNA1004 Koutský Vojtěch TJ START Náchod C 2111753 60 Kč
SNA1002 Vencl Dorián TJ START Náchod C 9619 60 Kč
SNA1101 Šrámek Petr TJ START Náchod C 405984 60 Kč
81C1050 Mácová Barbora Cirkus Čakovice zapůjčit 100 Kč
2UX1150 Horáková Eliška Horáková 2099496 60 Kč
TYN1300 Nymsa Matyáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 60 Kč
TYN1350 Nymsová Marie Ema OOB SK Týniště nad Orlicí C 60 Kč
SJC1049 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín 0002115009 60 Kč
SJC1350 Kazdová Rozárie Sportcentrum Jičín C 0000052317 60 Kč
SJC0902 Kejval Vojtěch Sportcentrum Jičín C 0002102077 60 Kč
SJC0851 Šnokhousová Johanka Sportcentrum Jičín C 0000000000 60 Kč
SJC0852 Voborská Valerie Sportcentrum Jičín C 0000000000 60 Kč
PHK1051 Besedová Barborka OK 99 Hradec Králové C 1410002 60 Kč
SHK1150 Hepnerová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 9142 60 Kč
SHK1050 Jedličková Lucie OK Slavia Hradec Králové C 51781 60 Kč
SHK0850 Chabinová Veronika OK Slavia Hradec Králové C 4145 60 Kč
SHK0807 Bezvoda Jakub OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SHK0751 Machková Berenika OK Slavia Hradec Králové C 2090854 60 Kč
PHK0952 Pozdílková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 09351 60 Kč
LPU1090 Stehlíková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice 2075647 60 Kč
LPU1290 Kuhnová Šárka OK Lokomotiva Pardubice 2070814 60 Kč
LPU1590 Stohanzlová Vilma OK Lokomotiva Pardubice 9281 60 Kč
LPU0805 Cach Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2088214 60 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9660 60 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 9271 60 Kč
LPU1352 Jirásková Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2080983 60 Kč
LPU1003 Juška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2082906 60 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049542 60 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 60 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 51128 60 Kč
LPU0852 Valentová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 51107 60 Kč
LPU1152 Valentová Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 426315 60 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 60 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 515126 60 Kč
KOR0901 Marek Svatopluk OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051520 60 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 60 Kč
LTUxxxx Vondrová Adélka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2103286 60 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095940 60 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 60 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB TRETRA Praha C 2113483 60 Kč
LPU1452 Dvořáková Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 60 Kč
ZLH0802 Moskva Vojtěch OOB TJ Zlaté Hory C 416097 60 Kč
FSP1200 Nitsch Lukáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit 100 Kč
CTB1151 Gregorová Magdalena SK OB Chotěboř C 51663 60 Kč
VSPxxx5 Neyrinck Nina USK Praha 60 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice C 60 Kč
VSPxxx7 Jelínek Tomáš Pavel USK Praha zapůjčit 60 Kč
2.94 km, 8 kontrol
(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 60 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 60 Kč
UOL8650 Horčičková Linda SOB Olomouc C 301553 60 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 60 Kč
TAP8100 Holata Radek KOB TRETRA Praha C 60 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061852 60 Kč
VSP7570 Hronová Katarína USK Praha C 2081375 60 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 60 Kč
VRL7454 Hájková Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 60 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 60 Kč
KOR8800 Jirsák Petr OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083356 60 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OOB Vamberk C 51469 60 Kč
TYN9502 Kašpar Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 49700 60 Kč
CHC7855 Ropková Eva K.O.B. Choceň C 9541 60 Kč
CHC0153 Víchová Magdalena K.O.B. Choceň C 232909 60 Kč
CHC0054 Šimková Klára K.O.B. Choceň C 232905 60 Kč
VAM7651 Koblicová Milena OOB Vamberk C 9483 60 Kč
VAM0400 Koblic Jan OOB Vamberk C 9528 60 Kč
SNA0002 Venclová Kateřina TJ START Náchod 0000007246 60 Kč
SNA0003 Koutský Lukáš TJ START Náchod 0000211775 60 Kč
SHK9000 Filip Filip OK Slavia Hradec Králové C 9192 60 Kč
SHK8350 Chabinová Jana OK Slavia Hradec Králové C 7208202 60 Kč
SHK8256 Doležalová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 9148 60 Kč
SHK7800 Suchý Petr OK Slavia Hradec Králové C 2069098 60 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 60 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 60 Kč
VAM7752 Mudruňková Romana OOB Vamberk C 2109696 60 Kč
LPU2051 Růžková Kamila OK Lokomotiva Pardubice 2108897 60 Kč
LPU2052 Lehárová Iva OK Lokomotiva Pardubice 2109765 60 Kč
LPU2053 Ježková Lenka OK Lokomotiva Pardubice 2103253 60 Kč
LPU8154 Kroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2075645 60 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 60 Kč
LPU9652 Schvachová Denisa OK Lokomotiva Pardubice 224862 60 Kč
LPU0153 Schvachová Lucie OK Lokomotiva Pardubice 219205 60 Kč
LPU7154 Schvachová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice 51646 60 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 60 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070813 60 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 60 Kč
LPU6506 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice C 8990 60 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 60 Kč
KOR7050 Hammová Dita OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087632 60 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 60 Kč
LTU6800 Vondra Václav OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057584 60 Kč
LTUyyyy Liška Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60 Kč
LTUzzzz Andělová Ivana OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60 Kč
ZAM0252 Bílková Pavlína OB TJ Sokol Žamberk C 1398978 60 Kč
ZAM7351 Dušková Renata OB TJ Sokol Žamberk 436955 60 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 60 Kč
NPA0201 Satranský Martin SK LOB Nová Paka C 9695 60 Kč
SNA5952 Zvěřinová Darina TJ START Náchod C 51443 60 Kč
8FX8350 Kymlová Šárka TJ Kobylisy 2112761 60 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 60 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 2056309 60 Kč
49C6900 Dachovský Radovan Tempo Malšovice 09468 60 Kč
BSOxxxx Vodička Lukáš KOB Baník Sokolov zapůjčit 100 Kč
VSPxxx1 Sklenářová Adéla USK Praha zapůjčit 60 Kč
VSPxxx2 Sklenář Petr USK Praha zapůjčit 60 Kč
VSPxxx3 Hálová Sabina USK Praha zapůjčit 60 Kč
VSPxxx4 Hálová Lucie USK Praha zapůjčit 60 Kč
KUN9125 Luxová Petra TJ Sokol Kunvald 9125 60 Kč
LPU7105 Lacina Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2102527 60 Kč
VSPxxx6 Jelínková MarkétaMíša USK Praha zapůjčit 60 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 60 Kč
VRL9904 Jiran Miloš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232638 60 Kč
37C9999 Gebhartová Klára Bez registrace 60 Kč
8.02 km, 19 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB0001 Janeček Jiří SOBSA C 7201191 90 Kč
PDY7800 Beier Petr Běhej Poděbrady C 2102782 90 Kč
SRK6401 Pokorný Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 90 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 90 Kč
SNA0001 Vencl Vojtěch TJ START Náchod 0000405983 90 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové R 1396847 90 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 7208023 90 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 90 Kč
ZAM0204 Krsek Šimon OB TJ Sokol Žamberk C 2075607 90 Kč
ZAM9802 Novotný Matěj OB TJ Sokol Žamberk C 2085612 90 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB TJ Sokol Žamberk C 9284 90 Kč
ZAM8101 Vojtěch Martin OB TJ Sokol Žamberk C 9040 90 Kč
TAP8301 Kutálek Jan KOB TRETRA Praha C 442878 90 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk C 8629818 90 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové A 2032162 90 Kč
3IX6150 Zelenková Lenka Zelenkovi 405951 90 Kč
3IX5900 Jireš František Zelenkovi 301639 90 Kč
8FX8900 Málek Martin TJ Kobylisy 2112747 90 Kč
OKP6801 Vanka Petr SK OK 24 Praha C 7207352 90 Kč
celkem přihlášených: 1338, vklad: 130180 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.