Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
22.04.2017
Místo konání:
Mistrovice
Pořadatel:
ZAM - OB TJ Sokol Žamberk
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
3.40 km, 35 m, 7 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 09665 60 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 60 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 60 Kč
SRK0851 Schwengerová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091524 60 Kč
SRK0952 Říhová Eliška SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091524 60 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 60 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091531 60 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 0002102076 60 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 0002112770 60 Kč
SJC0851 Šnokhousová Johanka Sportcentrum Jičín C 0000004288 60 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 0002114998 60 Kč
SHK0854 Lapáčková Anna OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096243 60 Kč
LPU0857 Dominová Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2104605 60 Kč
LPU0753 Nožičková Lea OK Lokomotiva Pardubice C 9314 60 Kč
LPU0755 Stará Magdalena OK Lokomotiva Pardubice C 224865 60 Kč
LPU0852 Valentová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 51107 60 Kč
LPU1158 Brychtová Karolína OK Lokomotiva Pardubice C zapůjčit 100 Kč
2.40 km, 30 m, 8 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9523 60 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 60 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice C 9099 60 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové C 2085583 60 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 60 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027235 60 Kč
ZAM0751 Chlupáčová Anežka OB TJ Sokol Žamberk C 52799 0 Kč
FSP0777 Fibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081361 60 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín C 0002102075 60 Kč
16D0751 Faltejsková Laura (GER) SV Mietraching 7708877 60 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 51405 60 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 60 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2081386 60 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice C 2075616 60 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 60 Kč
LTU0850 Pešanová Emma OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057585 60 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec C 9043 60 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9050 60 Kč
2.60 km, 45 m, 8 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2103273 60 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2056296 60 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 60 Kč
PHK0551 Kuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové B 2085657 60 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095955 60 Kč
KOR0650 Hammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7207778 60 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové B 2056274 60 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové C 9423 60 Kč
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027214 60 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425542 60 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice B 2078451 60 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové C 9424 60 Kč
PHK0557 Rychterová Lucie OK 99 Hradec Králové B 2102557 60 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín C 0002102084 60 Kč
SJC0650 Malínská Nela Sportcentrum Jičín C 0002114997 60 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 426343 60 Kč
LPU0555 Cachová Mirka OK Lokomotiva Pardubice C 2085617 60 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070812 60 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 60 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 60 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 60 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 2049520 60 Kč
LPU0680 Petrásová Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 2096149 60 Kč
LPU0554 Trlidová Agáta OK Lokomotiva Pardubice B 7200908 60 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice C 2102545 60 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí B 2085600 60 Kč
ZAM0552 Hovadová Iveta OB TJ Sokol Žamberk C 416281 0 Kč
LTU0650 Pešanová Valerie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 60 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec B 7204983 60 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 60 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2073718 60 Kč
2.40 km, 40 m, 8 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC0655 Barcalová Iva K.O.B. Choceň C 232903 60 Kč
CHC0657 Balcarová Marie K.O.B. Choceň C 232919 60 Kč
CHC0654 Šafrová Lenka K.O.B. Choceň C 232920 60 Kč
KOR0551 Smisitelová Elena OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2109768 60 Kč
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067229 60 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice C 425535 60 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027231 60 Kč
PHK0565 Šumberová Johana OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 100 Kč
31P0651 Kazmierczak Amelia (POL) UKS ARKADY Raszkow 2016209 60 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OOB Vamberk C 51468 60 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 60 Kč
SHK0653 Morávková Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 51488 60 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 331315 60 Kč
LPU0556 Dvořáková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075617 60 Kč
LPU0566 Kubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
ZAM0553 Hylmarová Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 416295 0 Kč
PHK0561 Matušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 2102541 60 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové C 2091529 90 Kč
3.10 km, 95 m, 12 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 53164 60 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 60 Kč
JIL0353 Kuříková Zuzana OK Jilemnice C 2078457 60 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 60 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425599 60 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 60 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078488 60 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078482 60 Kč
JIL0354 Kynčlová Jiřina OK Jilemnice C 2078453 60 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 2078470 60 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 60 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7207062 60 Kč
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 0002102073 60 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 60 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057583 60 Kč
LTU0453 Junková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057581 60 Kč
SHK0453 Kociánová Hana OK Slavia Hradec Králové C 9837 60 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové B 2025341 60 Kč
SHK0352 Morávková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2111601 60 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2096240 60 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 219207 60 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 436939 60 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 2096143 60 Kč
LPU0361 Pinke Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2085649 60 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 7208094 60 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 60 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2025372 60 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 2087684 60 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 60 Kč
JIL0355 Kadavá Pavlína OK Jilemnice C 425528 90 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 90 Kč
2.50 km, 85 m, 9 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 60 Kč
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové C 51176 60 Kč
CHC0351 Tomášová Adéla K.O.B. Choceň C 9559 60 Kč
31P0451 Dobros Aleksandra (POL) UKS ARKADY Raszkow 553480 60 Kč
31P0352 Przygoda Klaudia (POL) UKS ARKADY Raszkow 895239 60 Kč
31P0353 Pluta Aleksandra (POL) UKS ARKADY Raszkow 9102674 60 Kč
JIL0356 Houdová Adéla OK Jilemnice C 426349 60 Kč
LPU0355 Cibulková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2032160 60 Kč
LPU0454 Chrbolková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 9304 60 Kč
LPU0453 Zajícová Radomíra OK Lokomotiva Pardubice C 2085592 60 Kč
ZAM0451 Suchomelová Josefína OB TJ Sokol Žamberk C 2053564 0 Kč
VAM0350 Adamovská Kateřina OOB Vamberk C 438605 60 Kč
3.80 km, 105 m, 15 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 90 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 2011852 90 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7208078 90 Kč
CHC0153 Víchová Magdalena K.O.B. Choceň C 232909 90 Kč
17P0151 Ciura Aleksandra (POL) WKS Śląsk Wrocław 504042 90 Kč
17P0250 Becmer Aleksandra (POL) WKS Śląsk Wrocław 889180 90 Kč
31P0151 Niezgodka Dominika (POL) UKS ARKADY Raszkow 9102635 90 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové B 2070820 90 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín B 0002082909 90 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 90 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 90 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 90 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 90 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 2087714 90 Kč
KOR0250 Zářecká Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095939 90 Kč
ZAM0252 Bílková Pavlína OB TJ Sokol Žamberk C 9032 0 Kč
ZAM0251 Mikysková Doubravka OB TJ Sokol Žamberk C 9285 0 Kč
BRU0251 Meierová Bára Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032385 90 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec B 51108 90 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 331022 90 Kč
4.20 km, 145 m, 17 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC0054 Šimková Klára K.O.B. Choceň C 232905 90 Kč
17P9950 Mądra Magdalena (POL) WKS Śląsk Wrocław 889181 90 Kč
KUO0051 Ciesiółka Katarzyna KOB Ústí nad Orlicí C 9201008 90 Kč
PHK9966 Cych Agnieszka OK 99 Hradec Králové A 889175 90 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 2082907 90 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2049516 90 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 90 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 90 Kč
4.70 km, 165 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9536 90 Kč
VRL9254 Jebavá Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331285 90 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8631584 90 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 90 Kč
DOB7878 Fátorová Barbora KOB Dobruška C 681856 90 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 90 Kč
CHC9854 Mądra Paulina K.O.B. Choceň C 7203699 90 Kč
CHC9853 Kostrzewska Justyna K.O.B. Choceň C 7203700 90 Kč
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 90 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 90 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 90 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 90 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové C 1398689 90 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové R 1008174 90 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 90 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice E 1398998 90 Kč
LPU9357 Kulhavá Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 219279 90 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 7204993 90 Kč
DOB8851 Záveská Anna KOB Dobruška C 49612 90 Kč
PHK8852 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 9355 90 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 1008173 90 Kč
NPA8151 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 7201810 90 Kč
DOB8751 Ďoubalová Věra KOB Dobruška C 682690 135 Kč
3.40 km, 115 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 90 Kč
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 90 Kč
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2045224 90 Kč
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 90 Kč
TYN8651 Nymsová Marie OOB SK Týniště nad Orlicí C 9746 90 Kč
PHK8556 Bašová Hana OK 99 Hradec Králové C 49630 90 Kč
SRK8751 Rochlová Kateřina SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682628 90 Kč
VAM8451 Hostinská Jana OOB Vamberk C 9792 90 Kč
ALB8950 Sojková Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7215 90 Kč
LPU8660 Drahorádová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9254 90 Kč
LPU7956 Kokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 90 Kč
LPU8352 Odvodyová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 835307 90 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OOB Vamberk C 9677 90 Kč
4.20 km, 145 m, 17 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 90 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 90 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 90 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 90 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 90 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 90 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 90 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 90 Kč
VAM8150 Sršňová Kateřina OOB Vamberk C 9600 90 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 90 Kč
PHK7654 Besedová Petra OK 99 Hradec Králové C 1417264 90 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 90 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 2025366 90 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2045240 90 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 90 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 90 Kč
FSP7555 Fibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515173 90 Kč
PHK6852 Kopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 90 Kč
VAM6251 Smutná Jana OOB Vamberk C 9676 90 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 0000009977 90 Kč
SJC7962 Ticháčková Magdalena Sportcentrum Jičín C 0000009940 90 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 90 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 9101115 90 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 90 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vladimíra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 90 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 90 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 90 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 90 Kč
LPU7853 Valentová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2025339 90 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OOB Vamberk C 2053570 90 Kč
3.20 km, 110 m, 15 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OOB Vamberk C 9680 90 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 90 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 90 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 90 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 90 Kč
ZLH7551 Moskvová Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361979 90 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 90 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061852 90 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 90 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087670 90 Kč
CHC7351 Tomášová Petra K.O.B. Choceň C 9574 90 Kč
KOR7650 Müllerová Marie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112729 90 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 90 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 90 Kč
HOR7350 Loukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 52892 90 Kč
JIL7651 Matěásková Eva OK Jilemnice C 2096127 90 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 0000009979 90 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 90 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 90 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OOB Vamberk C 51469 90 Kč
JIL7555 Šaldová Jana OK Jilemnice C 2096124 90 Kč
SHK7751 Krunčíková Iva OK Slavia Hradec Králové C 682611 90 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 90 Kč
LPU7559 Dvořáková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2108891 90 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 90 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 90 Kč
LPU8154 Kroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2075645 90 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 90 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 90 Kč
LPU7855 Stryková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 232606 90 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070813 90 Kč
KOR8150 Zářecká Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095949 90 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032384 90 Kč
BRU7550 Mádlová Denisa Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425507 90 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 90 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 90 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 253377 90 Kč
VAM7752 Mudruňková Romana OOB Vamberk C 2109696 90 Kč
16D7651 Faltejsková Jana (GER) SV Mietraching 2086560 90 Kč
VAM7651 Koblicová Milena OOB Vamberk C 9483 90 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 90 Kč
3.60 km, 120 m, 15 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 51776 90 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 981805 90 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 90 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 90 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 90 Kč
UOL6750 Holečková Lenka SOB Olomouc C 301560 90 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OOB Vamberk C 1416361 90 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 90 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 90 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 90 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 90 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 90 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 90 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 90 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 90 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 90 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 90 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 90 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 90 Kč
3.10 km, 95 m, 13 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 90 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 90 Kč
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 90 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 90 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 90 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 90 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 90 Kč
SNA7053 Krunková Bohuslava TJ START Náchod C 416262 90 Kč
VAM6550 Kulová Jana OOB Vamberk C 416317 90 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301130 90 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 90 Kč
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 0000009918 90 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OOB Vamberk C 9678 90 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 90 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 90 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 90 Kč
SHK7052 Netuková Hana OK Slavia Hradec Králové C 219217 90 Kč
SHK6950 Holečková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 9442 90 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 90 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 90 Kč
SHK6552 Bernartová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 410771 90 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 49868 90 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 90 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 90 Kč
LPU6755 Bürgerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2053558 90 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 90 Kč
LPU7153 Kosová Leona OK Lokomotiva Pardubice C 416272 90 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 90 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 90 Kč
BRU7251 Frömmelová Dana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887923 90 Kč
BRU7151 Kolářová Andrea Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425506 90 Kč
PHK6450 Kokrdová Věra OK 99 Hradec Králové C 2080919 90 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 90 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 416345 90 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 135 Kč
3.00 km, 105 m, 14 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 90 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 90 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 90 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 90 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 90 Kč
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 90 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 90 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 90 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 90 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 90 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 90 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 90 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 90 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 90 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 90 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 90 Kč
2.30 km, 50 m, 9 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9539 90 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 90 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 90 Kč
3.20 km, 35 m, 7 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 251023 60 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 60 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095940 60 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 60 Kč
CHC0901 Šafr Vít K.O.B. Choceň C 9546 60 Kč
KOR0803 Vanický Viktor OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112778 60 Kč
FSP0900 Fibír Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081385 60 Kč
SRK0802 Lánský Alexandr SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 416342 60 Kč
SRK0703 Šimon Jakub SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9500 60 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 0002053584 60 Kč
SJC1004 Ticháček Jáchym Sportcentrum Jičín C 0000009914 60 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín C 0002115011 60 Kč
SHK0902 Matys Eduard OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 7753 60 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 331276 60 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové C 331576 60 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 60 Kč
LPU0805 Cach Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2088214 60 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9324 60 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 60 Kč
LPU0802 Kadaník Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9820 60 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 60 Kč
LPU0710 Schejbal Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2108905 60 Kč
LPU0711 Schejbal Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2103276 60 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 60 Kč
ZAM0801 Pachel Jiří OB TJ Sokol Žamberk C 2053566 0 Kč
BRU0701 Mádle Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032375 60 Kč
PHK0802 Matušinec Jakub OK 99 Hradec Králové C 2103293 60 Kč
PHK0800 Příkazský Josef OK 99 Hradec Králové C 2080949 60 Kč
LPU0904 Brychta František OK Lokomotiva Pardubice C zapůjčit 100 Kč
2.40 km, 30 m, 8 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 60 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 60 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 60 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9794 60 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové C 9387 60 Kč
ZLH0802 Moskva Vojtěch OOB TJ Zlaté Hory C 416097 60 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 331689 60 Kč
PHK0706 Zídek Filip OK 99 Hradec Králové C 2102704 60 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice C 2096128 60 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 0002103299 60 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín C 0000008225 60 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín C 0000009951 60 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín C 0002115000 60 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425561 60 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416292 60 Kč
LTU0702 Vondra Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 60 Kč
SHK0703 Beneda Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
KOR0701 Marek Bořivoj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051501 60 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 60 Kč
LPU0701 Ježek Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2091558 60 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 60 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB TJ Sokol Žamberk C 2102873 0 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 60 Kč
2.70 km, 45 m, 10 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027238 60 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová C 2060236 60 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 60 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2025360 60 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 7260020 60 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425588 60 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice C 53225 60 Kč
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 60 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 60 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027229 60 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078481 60 Kč
KOR0601 Lounek Vít OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112771 60 Kč
UOL0502 Vodička Igor SOB Olomouc B 7200909 60 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425589 60 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové C 2080972 60 Kč
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín C 0002102080 60 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 0002056294 60 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 60 Kč
JIL0502 Sucharda Tomáš OK Jilemnice C 2078458 60 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095970 60 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 2032174 60 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice C 2085645 60 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2045219 60 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 60 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2091545 60 Kč
ZAM0501 Hiller Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 9029 0 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 9702 60 Kč
2.50 km, 40 m, 9 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC0601 Jirout Jan K.O.B. Choceň C 232912 60 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 60 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice C 2104603 60 Kč
SRK0502 Zemánek Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425553 60 Kč
31P0501 Kaczocha Mikolaj (POL) UKS ARKADY Raszkow 2037825 60 Kč
31P0502 Szczesny Michal (POL) UKS ARKADY Raszkow 2037841 60 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín C 0002114992 60 Kč
16D0501 Faltejsek Tobias (GER) SV Mietraching 2088820 60 Kč
SHK0602 Matys Richard OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SHK0604 Černý Jáchym OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SHK0601 Kočí Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 2088152 60 Kč
LPU0506 Dvořák Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2075618 60 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9233 60 Kč
LPU0606 Munzar Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 436951 60 Kč
LPU0503 Starý Martin OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
ZAM0603 Adamec Matěj OB TJ Sokol Žamberk C 9040 0 Kč
ZAM0503 Bečka Bartoloměj OB TJ Sokol Žamberk C 2096135 0 Kč
ZAM0602 Fajfr Marek OB TJ Sokol Žamberk C 9036 0 Kč
ZAM0502 Lesák Lukáš OB TJ Sokol Žamberk C 426332 0 Kč
ZAM0601 Vicenec Martin OB TJ Sokol Žamberk C 1398978 0 Kč
BRU0501 Meier Jakub Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032388 60 Kč
STH0503 Jiřička Martin SK Studenec C 2008986 60 Kč
STH0600 Horáček Dominik SK Studenec C 330520 60 Kč
PHK0503 Kokrda Adam OK 99 Hradec Králové C 2078477 60 Kč
3.50 km, 100 m, 14 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091541 60 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027201 60 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 60 Kč
JIL0301 Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 60 Kč
CHC0303 Šimek Jakub K.O.B. Choceň C 9560 60 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 60 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095937 60 Kč
HOR0404 Schneidewind Richard TJ Jiskra Hořice C 2102540 60 Kč
HOR0405 Holman Antonín TJ Jiskra Hořice C 2103297 60 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 0002102081 60 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín B 0002102074 60 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín B 0002053544 60 Kč
SJC0407 Tměj Adam Sportcentrum Jičín C 0002114995 60 Kč
SJC0404 Vitvar Radim Sportcentrum Jičín B 0002080982 60 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 60 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057589 60 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057587 60 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové B 7200597 60 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073723 60 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 60 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073745 60 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2049527 60 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 7206348 60 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 232602 60 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2070815 60 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 60 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice B 9201683 60 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 2096140 60 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 9102564 60 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice B 7200595 60 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 0 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2088183 60 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 7207884 60 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 9688 60 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 9693 60 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 7207895 60 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2049536 90 Kč
3.00 km, 85 m, 10 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9553 60 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 60 Kč
CHC0403 Viktorin Martin K.O.B. Choceň C 232911 60 Kč
KOR0302 Müller Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083389 60 Kč
SRK0305 Ešpandr Matěj SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027216 60 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2087702 60 Kč
KOR0301 Beneš Robin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067958 60 Kč
LPU0420 Dvořáček Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2113098 60 Kč
LPU0408 Ježek Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2096141 60 Kč
LPU0311 Pinke Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2085651 60 Kč
ZAM0301 Kaška Jan OB TJ Sokol Žamberk C 2053567 0 Kč
BRU0400 Mádle Kryštof Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011798 60 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2078476 60 Kč
STH0401 Mühlbach Ivo SK Studenec C 425575 60 Kč
HOR0403 Tobolka Jiří TJ Jiskra Hořice C 2032106 90 Kč
4.20 km, 165 m, 16 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 90 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové B 9428 90 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 682693 90 Kč
CHC0201 Jirout Matěj K.O.B. Choceň C 9569 90 Kč
VRL0202 Mejsnar Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7260006 90 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 90 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 405991 90 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 90 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice B 2078455 90 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 90 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk C 8629818 0 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9496 90 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2070826 90 Kč
PHK0100 Kučera Jan OK 99 Hradec Králové C 336757 90 Kč
31P0201 Michalak Hubert (POL) UKS ARKADY Raszkow 2037831 90 Kč
31P0102 Zurkiewicz Krzysztof (POL) UKS ARKADY Raszkow 2016205 90 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 90 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 90 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 7207030 90 Kč
KOR0201 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095969 90 Kč
JIL0101 Kynčl Vojtěch OK Jilemnice C 232622 90 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7206528 90 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 90 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 7208077 90 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091559 90 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 90 Kč
ZAM0204 Krsek Šimon OB TJ Sokol Žamberk C 2075607 0 Kč
BRU0103 Školník Eduard Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011796 90 Kč
LPU0213 Jošt Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2108919 90 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 90 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 90 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 4768 90 Kč
5.10 km, 195 m, 19 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 90 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 90 Kč
CHC0001 Krawczyński Mikołaj K.O.B. Choceň C 504029 90 Kč
CHC0002 Rosłaniec Mateusz K.O.B. Choceň C 895003 90 Kč
CHC0003 Czapliński Jakub K.O.B. Choceň C 1401455 90 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové B 2075657 90 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín C 0002025365 90 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 90 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 90 Kč
LPU0009 Bürger Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2032196 90 Kč
PHK0002 Nejman Marek OK 99 Hradec Králové C 2113092 135 Kč
6.20 km, 230 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(58)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 7758623 90 Kč
VAM8601 Andrš Jiří OOB Vamberk C 7260010 90 Kč
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška C 2027232 90 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 90 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9814 90 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 90 Kč
SRK8501 Krunčík Pavel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682691 90 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OOB Vamberk C 7003026 90 Kč
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 90 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice B 2035717 90 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 90 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 90 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 90 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 90 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 7506161 90 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2017682 90 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 90 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 90 Kč
17P8300 Majasow Kostiantyn (POL) WKS Śląsk Wrocław 502257 90 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB Start Blansko C 2045244 90 Kč
SNA8402 Pýcha Lukáš TJ START Náchod C 9617 90 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 90 Kč
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky C 8629812 90 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 2025344 90 Kč
SRK8001 Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9521 90 Kč
PHK9704 Růžička Adam OK 99 Hradec Králové A 682082 90 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 0002053542 90 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 90 Kč
ALB8400 Kadečka Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7208 90 Kč
LTU9102 Lazák Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515479 90 Kč
XCR7300 Karkoš Petr MTB Chrudim C zapůjčit 130 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 7207364 90 Kč
SHK9103 Funda Jan OK Slavia Hradec Králové C 9843 90 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 90 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 90 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 90 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 90 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 90 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 90 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515487 90 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 90 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 90 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 7207362 90 Kč
LPU7804 Kříž Libor OK Lokomotiva Pardubice C 7807223 90 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 90 Kč
LPU9702 Novotný Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9308 90 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 90 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2025379 90 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 90 Kč
LTU7400 Pešan Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2102556 90 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 90 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 90 Kč
STH9402 Kučera Tomáš SK Studenec C 410774 90 Kč
NPA8301 Bartoň Zdeněk SK LOB Nová Paka C 2073743 90 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 90 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 135 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 90 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové B 9464 135 Kč
3.90 km, 130 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 90 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 90 Kč
1JC8900 Fleischmann Aleš Klub přátel kofoly 2091560 90 Kč
SRK9101 Novotný Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9591 90 Kč
KOR9000 Růžička Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095932 90 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 90 Kč
31P9801 Garstka Jakub (POL) UKS ARKADY Raszkow 9102634 90 Kč
VAM9701 Vyskočil Štěpán OOB Vamberk C 438629 90 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 90 Kč
LPU9104 Seidl Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 9865 90 Kč
LPU8303 Žemlička Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9283 90 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 90 Kč
ZAM9606 Pinkas Jan OB TJ Sokol Žamberk C 2075607 0 Kč
HOR9700 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2078473 90 Kč
KUN8801 Moravec Filip TJ Sokol Kunvald C 2103274 90 Kč
5.10 km, 195 m, 19 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 90 Kč
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 2049538 90 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 90 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 90 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 90 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 90 Kč
17P7600 Gmur Karol (POL) WKS Śląsk Wrocław 7204930 90 Kč
VAM7401 Netopil Libor OOB Vamberk C 1700083 90 Kč
PVP7700 Možný Stanislav VSS Přírodověda Praha C 2115730 90 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 90 Kč
PVP7400 Cveček Martin VSS Přírodověda Praha C 8629813 90 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301106 90 Kč
PHK7303 Zídek Jan OK 99 Hradec Králové C 2102685 90 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 90 Kč
SHK8003 Lán Filip OK Slavia Hradec Králové C 2049544 90 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 90 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 90 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 90 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 90 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 90 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 90 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 90 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 90 Kč
LPU8206 Odvody Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 828384 90 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 90 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 90 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 90 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032382 90 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425502 90 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032383 90 Kč
BRU7301 Školník Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011799 90 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 90 Kč
VAM7601 Koblic Jan OOB Vamberk C 2032163 90 Kč
33P6800 Cych Piotr (POL) Echo Twardogóra 1010100 90 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 135 Kč
SHK8215 Bláha Jan OK Slavia Hradec Králové C 09145 135 Kč
3.50 km, 190 m, 14 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 90 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 90 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 90 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 90 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 90 Kč
PHK7802 Podlešák Marek OK 99 Hradec Králové C 2088213 90 Kč
CET7301 Kadrman Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2801039 90 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 90 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 90 Kč
CHC7901 Šimek Jiří K.O.B. Choceň C 232913 90 Kč
CHC7706 Šafr Jiří K.O.B. Choceň C 9564 90 Kč
KOR7300 Vých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095976 90 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 90 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027249 90 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 90 Kč
SRK7504 Šeps Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 90 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027222 90 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 90 Kč
PHK7204 Kadaník Libor OK 99 Hradec Králové C 2025375 90 Kč
CET7801 Betlach Michal TJ Loko Česká Třebová C 2058466 90 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 90 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 90 Kč
KOR7700 Marek Robert OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051472 90 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9338 90 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 920672 90 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 90 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 253351 90 Kč
LPU7600 Stohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 90 Kč
BRU7600 Mádle Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032374 90 Kč
BRU7400 Meier Jiří Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033634 90 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 90 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2800295 0 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 90 Kč
PHK8000 Příkazský Jakub OK 99 Hradec Králové C 2091536 90 Kč
4.30 km, 150 m, 16 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 90 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 90 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 2112740 90 Kč
CHC6501 Půlpán Roman K.O.B. Choceň C 9561 90 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 90 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 90 Kč
17P7101 Becmer Dariusz (POL) WKS Śląsk Wrocław 981645 90 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 90 Kč
HOS6701 Hanuš Karel TJ Tatran Hostinné C 9754 90 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 90 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 90 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416282 90 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 90 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 90 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 90 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 90 Kč
LPU6801 Dvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice C 9232 90 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091562 90 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 90 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 232255 90 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 90 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 90 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 135 Kč
3.40 km, 125 m, 14 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 90 Kč
VAM6301 Novák Jiří OOB Vamberk C 9790 90 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 90 Kč
CHC6603 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9562 90 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 90 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 90 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 90 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 90 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 90 Kč
VAM6401 Rykala Karel OOB Vamberk C 9671 90 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 90 Kč
CHT6910 Beseda Pavel OOB SK Chrast C 51777 90 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 90 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 681857 90 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 90 Kč
JIL7001 Gernert Alan OK Jilemnice C 49414 90 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 90 Kč
PHK6201 Ježek Jiří OK 99 Hradec Králové C 9839 90 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 90 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OOB Vamberk C 09684 90 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 90 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 90 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 90 Kč
SHK6200 Širůček Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2085650 90 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 90 Kč
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2049557 90 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 90 Kč
KUO7101 Holubář David KOB Ústí nad Orlicí C 2060252 90 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 90 Kč
BRU6902 Frömmel Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033633 90 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032371 90 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208208 90 Kč
3.50 km, 105 m, 13 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 90 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 90 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 90 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 90 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 90 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OOB Vamberk C 9581 90 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 90 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 9571 90 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 90 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 90 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 90 Kč
17P5500 Guga Romuald (POL) WKS Śląsk Wrocław 889177 90 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 90 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 90 Kč
JIL6101 Král Martin OK Jilemnice C 9071 90 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 90 Kč
SHK5900 Holeček Petr OK Slavia Hradec Králové C 2049556 90 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 90 Kč
SNA5649 Kalibán Pavel TJ START Náchod C 9646 90 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 90 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 90 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 90 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 90 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 90 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 90 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 90 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 90 Kč
TYN5602 Vlček Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995828 90 Kč
VAM5401 Kotlář Vladimír OOB Vamberk C 9667 90 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 90 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208201 90 Kč
3.10 km, 95 m, 15 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 90 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 90 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 90 Kč
TYN5401 Doležal Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 995880 90 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 90 Kč
KOR6100 Pross Josef OB DDM Kostelec nad Orlicí 2109763 90 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 90 Kč
TYN5301 Beňo Miroslav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9731 90 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 90 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 90 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 90 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 90 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 90 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 90 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 90 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 90 Kč
3.20 km, 75 m, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9818 90 Kč
TBM5004 Sponar Jan KOS TJ Tesla Brno C 53295 90 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 90 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 90 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 90 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 90 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 90 Kč
2.30 km, 50 m, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 90 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 90 Kč
SRK4703 Wenke Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 90 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 90 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 90 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 90 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 90 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 90 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 90 Kč
3.20 km, 35 m, 7 kontrol
(64)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 247250 60 Kč
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 339560 60 Kč
2UX1150 Horáková Eliška Horáková 2099496 60 Kč
TYN1300 Nymsa Matyáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 9747 60 Kč
TYN1350 Nymsová Marie Ema OOB SK Týniště nad Orlicí C 995808 60 Kč
KOR1250 Langrová Tereza OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083380 60 Kč
PHK1051 Besedová Barborka OK 99 Hradec Králové C 1410002 60 Kč
CHT1251 Besedová Magdaléna OOB SK Chrast C 232884 60 Kč
CHC0951 Macháčková Kateřina K.O.B. Choceň C 9544 60 Kč
CHC1201 Macháček Vít K.O.B. Choceň C 9545 60 Kč
VAM0950 Netopilová Simona OOB Vamberk C 09478 60 Kč
PVP0800 Možný Šimon VSS Přírodověda Praha C zapůjčit 100 Kč
SRK1001 Šíma Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080830 60 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 60 Kč
HOR0850 Bartošová Štěpánka TJ Jiskra Hořice C 2108890 60 Kč
TYN0900 Daněk Tomáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 60 Kč
SJC1049 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín 2115009 60 Kč
SJC1000 Havelka Pepča Sportcentrum Jičín C 0000009962 60 Kč
SJC0852 Voborská Valerie Sportcentrum Jičín C 0002115013 60 Kč
JIL0951 Suchardová Ella OK Jilemnice C 425538 60 Kč
SHK1150 Hepnerová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 9142 60 Kč
SHK0951 Zikmundová Karla OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SHK0851 Čížková Alena OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
KOR0901 Marek Svatopluk OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051520 60 Kč
KOR1351 Marková Antonie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083388 60 Kč
SRK1061 Sobotková Klára SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 9499 60 Kč
SRK1301 Sobotka Alexander SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 425568 60 Kč
SRK1111 Tomášová Majda SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60 Kč
SRK1112 Tomášová Petra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9312 60 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 9271 60 Kč
LPU1302 Fukátko Václav OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU1053 Fukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice C 52171 60 Kč
LPU0804 Goláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice C 2103243 60 Kč
LPU1353 Hovorková Nikol OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU1003 Juška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2082906 60 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049542 60 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU1155 Kay Leila OK Lokomotiva Pardubice C 2103249 60 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 60 Kč
LPU0903 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 515134 60 Kč
LPU1101 Lučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2099483 60 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU0953 Nožičková Ema OK Lokomotiva Pardubice C 9313 60 Kč
LPU1252 Odvodyová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 1234562 60 Kč
LPU1551 Stohanzlová Vilma OK Lokomotiva Pardubice C 9281 60 Kč
LPU1151 Stryková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 9333 60 Kč
LPU1351 Stryková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9298 60 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 51128 60 Kč
LPU1152 Valentová Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 426315 60 Kč
LPU1280 Stehlíková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice 2025371 60 Kč
LPU0890 Stehlík Martin OK Lokomotiva Pardubice 2103279 60 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 60 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové C 2113356 60 Kč
16D1151 Faltejsková Gerta (GER) SV Mietraching 9267 60 Kč
PHK0702 Hrdý David OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 100 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 60 Kč
SHK1050 Jedličková Lucie OK Slavia Hradec Králové C 51781 60 Kč
PHK0950 Kvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové C 7209356 90 Kč
NNN1053 Kvapilová Simona Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 100 Kč
NNN1034 Skopal Richard Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 100 Kč
ZAM1157 Čiháková V. OB TJ Sokol Žamberk 2103234 0 Kč
ZAM0756 Čiháková Z. OB TJ Sokol Žamberk 9039 0 Kč
2.30 km, 40 m, 10 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK7652 Cejpková Lenka SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301107 60 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 60 Kč
CET0502 Kadrman Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9723 60 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 60 Kč
KOR7050 Hammová Dita OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087632 60 Kč
KOR6901 Lounek Jaroslav OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083387 60 Kč
TYN9502 Kašpar Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 49700 60 Kč
SRK6901 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425579 60 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 60 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 426380 60 Kč
31P0152 Dobros Wiktoria (POL) UKS ARKADY Raszkow 2037839 60 Kč
31P0354 Sojka Wiktoria (POL) UKS ARKADY Raszkow 2016208 60 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 60 Kč
SJC0099 Vltavska Jana Sportcentrum Jičín 2115008 60 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0002102083 60 Kč
LTU6800 Vondra Václav OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057584 60 Kč
LTU7950 Vondrová Denisa OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2103286 60 Kč
LTUaaaa Hlavničková Vendula OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60 Kč
VRL7454 Hájková Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 60 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 60 Kč
LPU2201 Munzar Martin OK Lokomotiva Pardubice 2104618 60 Kč
LPU251 Smrčková Olga OK Lokomotiva Pardubice 9302 60 Kč
LPU2290 Stehlíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice 2104609 60 Kč
LPU7557 Stará Marta OK Lokomotiva Pardubice C 9348 60 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 60 Kč
LPU8058 Šípková Petra OK Lokomotiva Pardubice C 2049514 60 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 60 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 60 Kč
LPU6506 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice C 8990 60 Kč
BRU0000 Meierová Lenka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002011826 60 Kč
LTUyyyy Liška Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60 Kč
LTUzzzz Andělová Ivana OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60 Kč
74C7600 Příkazská Petra NER 2102589 60 Kč
3.90 km, 130 m, 16 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK6401 Pokorný Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 90 Kč
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 90 Kč
59Z6750 Tomášová Marcela Uhříněves zapůjčit 130 Kč
CHC5101 Šafr Martin K.O.B. Choceň C 9565 90 Kč
NNN0051 Potočková Hana Neregistrovaní (NNN) 90 Kč
NNN0031 Falta Radim Neregistrovaní (NNN) 90 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 90 Kč
NNN9252 Rohlenová Eva Neregistrovaní (NNN) 90 Kč
TYN7900 Daněk Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111605 90 Kč
SHK7503 Prokeš Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7204995 90 Kč
NNN9732 Růžička Karel Neregistrovaní (NNN) 336724 90 Kč
NNN0033 Janoušek Michal Neregistrovaní (NNN) 331131 90 Kč
3IX6150 Zelenková Lenka Zelenkovi 405951 90 Kč
3IX5900 Jireš František Zelenkovi 301639 90 Kč
celkem přihlášených: 907, vklad: 69600 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.