Přihlášky závodu: Jarní trojúhelník 2017

Datum:
29.04.2017
Místo konání:
Pořadatel:
MLA - MLOK Mariánské Lázně
Kategorie:
D10L     D10C     D12B     D14B     D16B     D18B     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10L     H10C     H12B     H14B     H16B     H18B     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P     T    
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 Ne Ne Ano Ano 120 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 53537 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075698 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
LPM0951 Stehlíková Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2103247 Ano Ano Ne Ne 120 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 2096218 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 Ne Ne Ano Ne 60 Kč
KRL0951 Hanáková Aneta Kometa Kralovice C 9091907 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
SKV0851 Vlašímská Karolína TJ Slovan Karlovy Vary C 682698 Ano Ano Ano Ne 180 Kč
LPM0851 Hofmanová Anna OK Lokomotiva Plzeň zapůjčit Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP0650 Brousilová Lucka SK Praga C 425581 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SKV0752 Bauerová Aneta TJ Slovan Karlovy Vary C 2059774 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
LPM0850 Šitrová Štěpánka OK Lokomotiva Plzeň C 2088717 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory C 416181 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
LPM0750 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 2088719 Ano Ano Ne Ne 120 Kč
KRL0752 Bodurková Denisa Kometa Kralovice C 232611 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
KRL0952 Gelnerová Markéta Kometa Kralovice C 9102146 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
VPM0851 Sobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň C 434815 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
SKV0770 Peřinová Eliška TJ Slovan Karlovy Vary 2103720 Ano Ano Ano Ne 180 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
MLA0551 Postránská Adéla MLOK Mariánské Lázně C 416174 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla VŠSK MFF UK Praha B 428269 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
SKV0652 Řeháková Mirka TJ Slovan Karlovy Vary C 7202879 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov B 2087704 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
LPM0651 Hajšmanová Anna OK Lokomotiva Plzeň C 416320 Ne Ano Ne Ano 120 Kč
LPM0652 Kožíšková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 2082947 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov B 1400426 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice B 2061855 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
ONO0550 Ševčíková Anežka SKOB Ostrov C 2103709 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
BSO0650 Kohoutková Klára KOB Baník Sokolov C 8684 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
MFP0550 Blahutová Martina VŠSK MFF UK Praha C 53611 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov C 9200732 Ne Ne Ano Ne 60 Kč
KRL0551 Vlachová Adéla Kometa Kralovice C 416186 Ano Ano Ne Ne 120 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice C 9102084 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
KRL0552 Zmarzláková Olga Kometa Kralovice C 232613 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
SKV0651 Vlašímská Bára TJ Slovan Karlovy Vary C 682089 Ano Ano Ano Ne 180 Kč
KRL0651 Fišarová Adéla Kometa Kralovice C 416314 Ano Ano Ne Ne 120 Kč
SKV0570 Peřinová Zuzana TJ Slovan Karlovy Vary 2106733 Ano Ano Ano Ne 180 Kč
SKV0571 Čáslavská Klára TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ano Ano Ano Ne 300 Kč
SKV0572 Študlarová Zuzana TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ano Ano Ano Ne 300 Kč
SKV0670 Kolovratová Tereza TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ano Ano Ano Ne 300 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně B 2073704 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň A 2111733 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
ONO0451 Dvořáková Štěpánka SKOB Ostrov C 2102672 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
33R0350 Cheskidova Vlada (RUS) ININ Chelyabinsk 250741 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 Ne Ne Ano Ano 120 Kč
SKV0351 Řeháková Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 7202893 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov C 301502 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov B 301730 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
MAS0352 Petříková Adéla KČT Aš C 4455 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
MAS0450 Křížková Marie KČT Aš C 301516 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
VPM0350 Kovářová Lucie KOS Slavia Plzeň B 347913 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
SKV0470 Šmejkalová Viktorie TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ano Ano Ano Ne 300 Kč
SKV0471 Kolovratová Adéla TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ano Ano Ano Ne 300 Kč
SKV0472 Nováčková Johanka TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ano Ano Ano Ne 300 Kč
SKV0452 Nováková Anna TJ Slovan Karlovy Vary C 2085595 Ne Ne Ano Ne 60 Kč
NEK0450 Ziebová Veronika Nejdek Orienteering B 2056284 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
MFP0150 Šimšová Barbora VŠSK MFF UK Praha B 428243 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha B 428253 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
MAS0250 Křížová Daniela KČT Aš C 301510 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 7260007 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek C 2059750 Ano Ano Ne Ne 160 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice B 7090701 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
MFP0050 Pelikánová Máša VŠSK MFF UK Praha C 2051546 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
VPM9950 Doležalová Dorotka KOS Slavia Plzeň B 2075660 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
KRL0052 Mudrová Lenka Kometa Kralovice C 2020708 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
KRL9954 Škrlová Kristýna Kometa Kralovice C 434576 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
NEK9950 Marešová Alexandra Nejdek Orienteering C 2067348 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
Rank. koef.: 1
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
OOL8750 Typltová Hana SK Haná orienteering C 7207357 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
OOL8950 Štěpánová Petra SK Haná orienteering C 7207354 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
PGP8153 Ryšavá Vendula SK Praga C 899160 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
SCP9050 Černá Eliška OK Sparta Praha C 2088205 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
PGP8455 Horová Klára SK Praga C 51659 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
86S8950 Kotrlová Janka (SVK) Outsiterz Bratislava 9102150 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
SJC8765 Setínková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
LPM8351 Pilařová Petra OK Lokomotiva Plzeň C 8855 Ne Ano Ne Ne 80 Kč
CHC8651 Grundmanová Lenka K.O.B. Choceň C 7207886 Ano Ano Ne Ne 160 Kč
BSO8151 Gregorová Kateřina KOB Baník Sokolov C 7874 Ano Ano Ano Ne 240 Kč
KAM9150 Škvorová Barbora OK Kamenice C 7208079 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
VPM9252 Doležalová Barbora KOS Slavia Plzeň C 2085626 Ano Ano Ano Ne 240 Kč
SKV8651 Eretová Kateřina TJ Slovan Karlovy Vary C 237530 Ano Ano Ne Ne 160 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice C 7140196 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
LPM9451 Šilhavá Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 236985 Ano Ano Ano Ne 240 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 Ano Ano Ne Ne 160 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 Ne Ne Ano Ano 160 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
MFP7651 Šimšová Jana VŠSK MFF UK Praha C 682683 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
VSP7460 Folprechtová Kateřina USK Praha C 416221 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 Ne Ano Ano Ano 240 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 Ne Ne Ano Ano 160 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 Ne Ano Ano Ano 240 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
SKV7752 Dítkova Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
MFP7959 Králová Michaela VŠSK MFF UK Praha C 52139 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
ONO7450 Ševčíková Petra SKOB Ostrov C 49607 Ano Ano Ne Ne 160 Kč
LPM7351 Hajšmanová Gábina OK Lokomotiva Plzeň C 2070809 Ano Ano Ne Ne 160 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 Ne Ano Ne Ne 80 Kč
ONO7650 Ševčíková Olga SKOB Ostrov C 8678 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
LPM7352 Ledererová Kamila OK Lokomotiva Plzeň C 2042546 Ano Ano Ano Ne 240 Kč
LPM7852 Bohuslavová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 7207664 Ne Ano Ne Ne 80 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
BSO7250 Hejduková Jana KOB Baník Sokolov C 7873 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka VŠSK MFF UK Praha C 51928 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
MLA7750 Fišáková Hana MLOK Mariánské Lázně C 1421917 Ne Ano Ano Ne 160 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 52182 Ne Ne Ano Ne 80 Kč
SKV7451 Bredlerová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 7204509 Ne Ano Ano Ano 240 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 Ne Ne Ano Ne 80 Kč
SKV7952 Savičová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 51738 Ne Ano Ne Ne 80 Kč
VPM7995 Vodrážková Kateřina KOS Slavia Plzeň C 980333 Ne Ne Ano Ano 160 Kč
VPM7250 Sobotová Jana KOS Slavia Plzeň C 1420788 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
SKV7551 Vlašímská Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 Ano Ano Ano Ne 240 Kč
LPM7751 Hofmanová Michaela OK Lokomotiva Plzeň C 51754 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
NEK7450 Marešová Marcela Nejdek Orienteering C 232207 Ano Ano Ano Ne 240 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
LCV7151 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 301525 Ne Ano Ano Ne 160 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team C 7204522 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 682085 Ne Ano Ano Ano 240 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar VŠSK MFF UK Praha C 443075 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
33R7050 Cheskidova Irina (RUS) ININ Chelyabinsk 1393789 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
LPM5951 Šilhavá Jana OK Lokomotiva Plzeň C 51152 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie VŠSK MFF UK Praha C 410387 Ano Ne Ne Ne 80 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
NEJ6550 Danihelová Janka TJ Jiskra Nejdek C 232202 Ano Ano Ano Ne 240 Kč
SKV6351 Krejčová Vlasta TJ Slovan Karlovy Vary C Ne Ne Ano Ne 80 Kč
LPM5750 Vejvodová Mirka OK Lokomotiva Plzeň C 2011846 Ano Ano Ano Ne 240 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 Ano Ano Ano Ne 240 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 Ano Ano Ano Ne 240 Kč
KRL6951 Škrlová Hana Kometa Kralovice C 2099507 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
SKV6451 Šplinarová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 237532 Ano Ano Ano Ne 240 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 995881 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 Ano Ne Ne Ne 80 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB TRETRA Praha C 53641 Ne Ano Ano Ano 240 Kč
LCV5550 Mágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 Ano Ano Ano Ne 240 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
SKV5352 Savičová Irena TJ Slovan Karlovy Vary C 51136 Ne Ne Ano Ne 80 Kč
VPM5950 Doležalová Liběna KOS Slavia Plzeň C 2075661 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
MAS5150 Dlouhá Lenka KČT Aš C 232364 Ne Ano Ne Ne 60 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 Ano Ano Ne Ne 120 Kč
LPM4850 Bohuslavová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 51480 Ne Ano Ne Ne 60 Kč
VPM4350 Beránková Pavla KOS Slavia Plzeň C 330650 Ne Ne Ano Ne 60 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 2103757 Ne Ne Ano Ne 60 Kč
NEK4950 Horáková Magdalena Nejdek Orienteering C 301414 Ne Ne Ano Ano 120 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
MLA0900 Postránský Adam MLOK Mariánské Lázně C 2082921 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
MFP0801 Král Samuel VŠSK MFF UK Praha C 51835 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
MAS0800 Mála Matyáš KČT Aš C 2026162 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
LPM0900 Bohuslav Fanda OK Lokomotiva Plzeň C 8285 Ne Ano Ne Ne 60 Kč
BSO0900 Gregor Richard KOB Baník Sokolov C 301405 Ano Ano Ano Ne 180 Kč
KRL0903 Šebian Samuel Kometa Kralovice C 232961 Ne Ne Ano Ne 60 Kč
KRL1002 Houba Vojtěch Kometa Kralovice C 51477 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
SKV0720 Bauer David TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ano Ano Ano Ne 300 Kč
SKV0721 Gašek Šimon TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ano Ano Ano Ne 300 Kč
NEK1100 Fecko Richard Nejdek Orienteering C 2113367 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
NEK1000 Smolárik Jakub Nejdek Orienteering 2113512 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
MLA0700 Janoch Mikuláš MLOK Mariánské Lázně C 2085576 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
MLA0701 Petruš Ondřej MLOK Mariánské Lázně C Ano Ano Ano Ano 240 Kč
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov C 2102677 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
33R0700 Cheskidov Ivan (RUS) ININ Chelyabinsk 250742 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 2103269 Ano Ano Ano Ne 180 Kč
ROU0801 Havlák Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2084986 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
MAS0700 Halík Libor KČT Aš C 237548 Ano Ano Ano Ne 180 Kč
MAS0701 Brabec Matěj KČT Aš C 2026161 Ano Ano Ano Ne 180 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2031365 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 52275 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
KRL0701 Biersak Petr Kometa Kralovice C 232960 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
KRL0702 Škrle Michael Kometa Kralovice C 207825 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
SKV0801 Turek Jakub TJ Slovan Karlovy Vary C zapůjčit Ano Ano Ano Ano 400 Kč
NEK0700 Pávek Štěpán Nejdek Orienteering C 2096262 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně B 301443 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
MLA0502 Janoch Samuel MLOK Mariánské Lázně B 416180 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
MLA0503 Pivec Jan MLOK Mariánské Lázně C 7881 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C 2035710 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov C 7201205 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň B 2082911 Ano Ano Ano Ne 180 Kč
ROU0602 Havlák René SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň B 1400429 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
BSO0603 Spiřík František KOB Baník Sokolov C 7876 Ano Ano Ne Ne 120 Kč
LPM0600 Šlechta Viktor OK Lokomotiva Plzeň C 2082914 Ne Ne Ano Ne 60 Kč
SKV0502 Košina Tobiáš TJ Slovan Karlovy Vary C 7204501 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 2085606 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
KSH0501 Šustr Ondřej OB Kašperské Hory C 2080905 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň C 232337 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
SKV0620 Šmejkal Robert TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ano Ano Ano Ne 300 Kč
SKV0621 Kulhánek Jáchym TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ano Ano Ano Ne 300 Kč
SKV0622 Vyskočil Jan TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ano Ano Ano Ne 300 Kč
SKV0520 Rádl Mikeš TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ano Ano Ano Ne 300 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 301438 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
MLA0303 Novák Ondřej MLOK Mariánské Lázně C 2073701 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha B 682668 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov B 2102676 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov B 9101105 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
SKV0402 Bauer Matyáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2059773 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha C 2021842 Ne Ne Ano Ne 60 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 2102777 Ne Ne Ne Ano 60 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha B 7209480 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha B 2075608 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary B 9005143 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
MAS0302 Vendelberger Tomáš KČT Aš C 2026165 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 2060395 Ne Ne Ne Ano 60 Kč
LPM0401 Bohuslav Josef OK Lokomotiva Plzeň C 8856 Ne Ano Ne Ne 60 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov B 7204986 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
LPM0303 Čepička Ladislav OK Lokomotiva Plzeň C 682694 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
SKV0420 Pavlas Ondra TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ano Ano Ano Ne 300 Kč
SKV0421 Kulhánek Ondra TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ano Ano Ano Ne 300 Kč
SKV0422 Kollár Nikolaj TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ano Ano Ano Ne 300 Kč
SKV0423 Gašek Matouš TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ano Ano Ano Ne 300 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně C 515060 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga C 218851 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 2042518 Ne Ne Ne Ano 80 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov C 206496 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň B 2090853 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
MAS0100 Černý Jan KČT Aš B 301512 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
MAS0201 Křížek Josef KČT Aš C 2026164 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň A 2087683 Ne Ne Ne Ano 80 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň B 7208210 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 7875 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory B 2078478 Ne Ne Ne Ano 80 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
BSO0001 Hejduk Jan KOB Baník Sokolov B 8683 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
Rank. koef.: 1
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
OOL8900 Štěpán Marek SK Haná orienteering C 7204996 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
MFP9300 Štochel Miroslav VŠSK MFF UK Praha C 2081364 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OOB Vamberk C 7202867 Ano Ano Ano Ne 240 Kč
KYL7000 Škrabálek Jan SK SP Kylešovice C 2067260 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
36S8901 Vríčan Peter (SVK) nereg. 9201671 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 2042527 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 887165 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno B 7207341 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 Ano Ano Ano Ne 240 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
69Z8900 Vehovský Radek Neregistrování - Vehovský zapůjčit Ano Ano Ne Ne 240 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
8FX8900 Málek Martin TJ Kobylisy 2112747 Ne Ne Ne Ano 80 Kč
OOL8700 Šnyrch Marek SK Haná orienteering C 7207346 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
LPM8903 Brož Jan OK Lokomotiva Plzeň C 1420839 Ne Ne Ano Ne 80 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 Ano Ano Ne Ne 160 Kč
BSO7801 Pilař Karel KOB Baník Sokolov C 7871 Ano Ano Ano Ne 240 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7872 Ano Ano Ne Ne 160 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 9995599 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 Ano Ano Ano Ne 240 Kč
KAM7500 Zámečník David OK Kamenice C 2060207 Ano Ano Ne Ne 160 Kč
NEK9800 Zieba Jakub Nejdek Orienteering B 2067347 Ano Ano Ano Ne 240 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
TUV7304 Folprecht Eduard SOK TJ Turnov C 9056 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 Ne Ne Ano Ano 160 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 Ne Ano Ano Ano 240 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov C 301504 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
MFP7602 Kučera Petr VŠSK MFF UK Praha C 515076 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
MFP7808 Král Aleš VŠSK MFF UK Praha C 887613 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
KAD7101 Řehák Miroslav Originální Vivalín Team Kadaň C 7207367 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
NEJ7500 Holík Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 2087685 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň C 2103744 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
LPM7603 Kožíšek Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2082946 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
LME7200 Uhlík Jan SK Los Mělník C 361954 Ne Ano Ano Ano 240 Kč
VPM6904 Kroupa Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2060396 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
ROU7904 Šlapánek René SKOB Roudnice nad Labem C 51436 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
ONO7501 Nejedlý Ladislav SKOB Ostrov C 9201325 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
MAS7800 Křížek Filip KČT Aš C 301726 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 2026166 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
LPM7206 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 7203340 Ne Ano Ne Ne 80 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027222 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
MFP7301 Blahuta Marek VŠSK MFF UK Praha C 897349 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
VPM7803 Tošner Michal KOS Slavia Plzeň C 301412 Ano Ano Ne Ne 160 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
11C7500 Skalský Roman Letci v akci zapůjčit Ano Ne Ne Ne 120 Kč
KRL6401 Sedláček Tomáš Kometa Kralovice C 51476 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
SKV7302 Turek Jan TJ Slovan Karlovy Vary C zapůjčit Ano Ano Ano Ano 480 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 7204490 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
KRL7201 Fišar Miroslav Kometa Kralovice C 416319 Ano Ano Ne Ne 160 Kč
NEK7300 Mareš Alexander Nejdek Orienteering C 2067346 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
NEK7700 Pávek Jiří Nejdek Orienteering C 2096214 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
MFP7100 Šimša Jaromír VŠSK MFF UK Praha C 51712 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 Ne Ne Ne Ano 80 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 Ne Ano Ano Ano 240 Kč
MFP6700 Siegl Roman VŠSK MFF UK Praha C 443101 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
33R7000 Cheskidov Vladimir (RUS) ININ Chelyabinsk 9495555 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
DCH6002 Čech Petr Radioelektronika Cheb C 681885 Ne Ano Ano Ne 160 Kč
LPM5800 Šilhavý Miroslav OK Lokomotiva Plzeň C 51153 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
LPM7001 Jiroušek Petr OK Lokomotiva Plzeň C 301721 Ano Ano Ne Ne 160 Kč
MFP5700 Minchev Ivan VŠSK MFF UK Praha 51769 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
VPM7200 Kovář Vladimír KOS Slavia Plzeň C 7200583 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 Ano Ano Ano Ne 240 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB TRETRA Praha C 682651 Ne Ano Ano Ano 240 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 Ano Ano Ne Ne 160 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 Ne Ne Ano Ano 160 Kč
BSO7000 Käss Pavel KOB Baník Sokolov C 8686 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
LPM6500 Hofman Petr OK Lokomotiva Plzeň C 8852 Ne Ano Ano Ne 160 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 52337 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 301599 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
MAS5400 Chotětický Jan KČT Aš C 7887 Ne Ne Ano Ano 160 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 Ne Ano Ano Ne 160 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 1500223 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 Ano Ano Ne Ne 160 Kč
VPM5009 Blažek Jiří KOS Slavia Plzeň C 253118 Ne Ano Ano Ne 160 Kč
SKV6002 Hnyk Michal TJ Slovan Karlovy Vary C 2075610 Ne Ne Ano Ne 80 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 49606 Ne Ne Ne Ano 80 Kč
VPM5701 Doležal Jan KOS Slavia Plzeň C 2075662 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 2060285 Ano Ano Ne Ne 160 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
VPM4502 Beránek Petr KOS Slavia Plzeň C 330530 Ne Ne Ano Ne 80 Kč
KSH5901 Janošík Lubomír OB Kašperské Hory C 2080909 Ano Ano Ano Ne 240 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
17A4800 Böhm Eduard (AUT) ASKÖ Salzburg/Henndorf 1480913 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 Ano Ne Ne Ne 60 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
VPM4702 Nykles Vladimír KOS Slavia Plzeň C 442856 Ne Ano Ano Ne 120 Kč
LCV5000 Mágr Zdeněk TJ Lokomotiva Chomutov C 301718 Ano Ano Ano Ne 180 Kč
SKV5203 Kubát Jaroslav TJ Slovan Karlovy Vary C 51137 Ne Ano Ne Ne 60 Kč
KAD4701 Janda Josef Originální Vivalín Team Kadaň C 301667 Ne Ne Ano Ne 60 Kč
LCV4700 Valeška Rudolf TJ Lokomotiva Chomutov C 7891 Ne Ne Ano Ne 60 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
ONO4201 Lisý Jan SKOB Ostrov C 301501 Ne Ne Ano Ano 120 Kč
LPM4201 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 51479 Ne Ano Ne Ne 60 Kč
BSO4401 Schimm Dieter KOB Baník Sokolov C 8689 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
MLA0901 Prinz Mikuláš MLOK Mariánské Lázně C Ano Ano Ano Ano 240 Kč
MLA1151 Fišáková Leona MLOK Mariánské Lázně C Ano Ano Ano Ano 240 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 Ne Ano Ano Ano 180 Kč
SLP1250 Chumová Lada OOB Slavia Praha C 301528 Ne Ano Ano Ano 180 Kč
ONO0950 Ječmenová Veronika SKOB Ostrov C 7202883 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
MLA1101 Klier Šimon MLOK Mariánské Lázně C 7884 Ano Ano Ano Ne 180 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2045223 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
CTB1151 Gregorová Magdalena SK OB Chotěboř C 51663 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
ONO1100 Ševčík Vít SKOB Ostrov C 2102671 Ano Ano Ne Ne 120 Kč
SPC1150 Vítová Marianne SPORTICUS team C 515154 Ne Ne Ano Ne 60 Kč
SPC1300 Vít Damien SPORTICUS team C 515003 Ne Ne Ano Ne 60 Kč
LPM1001 Šitra Šimon OK Lokomotiva Plzeň C 2090869 Ne Ne Ano Ano 120 Kč
LME1000 Uhlík Tomáš SK Los Mělník C 2099505 Ne Ano Ano Ne 120 Kč
ROU1301 Havlák Tobiáš SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MAS0801 Křížek Ivo KČT Aš C 301728 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
MAS1000 Křížek Vilém KČT Aš C 301515 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
MAS0802 Pjenčák Adam KČT Aš C 2087659 Ano Ano Ano Ne 180 Kč
MAS1001 Brabec Zdeněk KČT Aš C 2087666 Ano Ano Ano Ne 180 Kč
LPM1050 Pilařová Marie OK Lokomotiva Plzeň C 2103797 Ano Ano Ano Ne 180 Kč
LPM1200 Pilař Karel OK Lokomotiva Plzeň C 1417133 Ano Ano Ano Ne 180 Kč
BSO1200 Gregor Ondřej KOB Baník Sokolov C 232239 Ano Ano Ano Ne 180 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 2102673 Ne Ne Ano Ne 60 Kč
DKP1200 Mullis Robert Oddíl OB Kotlářka C 2075694 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
VPM1050 Vodrážková Barbora KOS Slavia Plzeň C 2097288 Ne Ne Ano Ano 120 Kč
LPM1102 Hofman Jakub OK Lokomotiva Plzeň 8852 Ano Ne Ne Ano 120 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
MFP0052 Poláčková Šárka VŠSK MFF UK Praha Ano Ano Ano Ano 240 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
VSP0402 Trnka Marek USK Praha C 2021843 Ne Ne Ano Ne 60 Kč
NNN9920 Štěpánová Michaela Neregistrovaní (NNN) 2095956 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
NNN9921 Štěpánová Jarmila Neregistrovaní (NNN) zapůjčit Ne Ano Ano Ano 300 Kč
MLA8050 Pivcová Žaneta MLOK Mariánské Lázně C 416178 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 Ne Ano Ne Ne 60 Kč
ONO0300 Ševčík Adam SKOB Ostrov C 1403425 Ano Ano Ne Ne 120 Kč
7LX0201 McMahon Anežka Mahoni zapůjčit Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LME0350 Uhlíková Markéta SK Los Mělník C 361973 Ne Ano Ano Ne 120 Kč
LPM7750 Stehlíková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 2104599 Ano Ano Ne Ne 120 Kč
ROU7951 Havláková Daniela SKOB Roudnice nad Labem C 51434 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
MFP6971 Pelikánová Lucie VŠSK MFF UK Praha 410387 Ne Ne Ano Ano 120 Kč
ONO0200 Ševčík Daniel SKOB Ostrov C 52183 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
KAM7270 Balejová Veronika OK Kamenice 2088714 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
8FX8350 Kymlová Šárka TJ Kobylisy 2112761 Ne Ne Ne Ano 60 Kč
VPM7800 Sobota Petr KOS Slavia Plzeň 01466 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
ROU7550 Pěkná Eva SKOB Roudnice nad Labem C 2080840 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
NNN8620 Jarolímek Tomáš Neregistrovaní (NNN) zapůjčit Ano Ano Ne Ne 200 Kč
PGP6951 Brousilová Petra SK Praga C 442859 Ne Ano Ano Ano 180 Kč
PGP0100 Brousil Tomáš SK Praga C 436403 Ne Ano Ano Ano 180 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LCV0250 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 438631 Ne Ano Ano Ne 160 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 Ne Ne Ano Ne 80 Kč
26A5650 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
LME7450 Uhlíková Jitka SK Los Mělník C zapůjčit Ne Ne Ano Ne 120 Kč
MFP6970 Pelikánová Lucie VŠSK MFF UK Praha 410387 Ne Ano Ne Ne 80 Kč
BSO0152 Raková Eliška KOB Baník Sokolov C 301433 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
11C7900 Hasíková Kristýna Letci v akci 2800955 Ne Ano Ano Ne 160 Kč
SKV6820 Nováček Jan TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ano Ano Ano Ne 360 Kč
11C7501 Skalský Roman Letci v akci zapůjčit Ne Ne Ano Ano 240 Kč
celkem přihlášených: 436, vklad: 104320 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.