Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
06.05.2017
Místo konání:
Chacholice (hřiště)
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
2.10 km, 25 m, 8 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 40 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 40 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SJH Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř C 2082930 40 Kč
LPU0951 Macháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2035743 40 Kč
LPU0758 Růžková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2075646 40 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 40 Kč
RUZ0750 Gregorová Julie TJ Růžená C 51838 40 Kč
CHT0752 Škapová Markéta OOB SK Chrast C 53169 40 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SJH Jindřichův Hradec C 2088158 40 Kč
4.00 km, 30 m, 5 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 04686 40 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096243 40 Kč
SJI0851 Krátká Eliška OK Jihlava C 140 40 Kč
SJI0953 Novotná Nicol OK Jihlava C 433091 40 Kč
SJI0850 Pejchalová Zuzana OK Jihlava C 111 40 Kč
SJH0951 Beranová Marie SJH Jindřichův Hradec C 2087674 40 Kč
LPU0852 Valentová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 51107 40 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 9211 40 Kč
PZR0850 Sobotková Gabriela UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53139 40 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 40 Kč
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 40 Kč
CHT0851 Charouzová Eliška OOB SK Chrast C 232888 40 Kč
3.10 km, 35 m, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49805 40 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220400 40 Kč
SJI0652 Pejchalová Veronika OK Jihlava C 110 40 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava B 2059732 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SJH Jindřichův Hradec B 206416 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 40 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená C 2801042 40 Kč
SJI0553 Jindřichová Eliška OK Jihlava B 2085599 40 Kč
3.70 km, 55 m, 10 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2011896 40 Kč
CTB0354 Teclová Linda SK OB Chotěboř C 51836 40 Kč
CTB0451 Zbínová Aneta SK OB Chotěboř C 51837 40 Kč
SJH0352 Veselá Aneta SJH Jindřichův Hradec B 442866 40 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SJH Jindřichův Hradec B 2079504 40 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SJH Jindřichův Hradec B 426377 40 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SJH Jindřichův Hradec B 2061857 40 Kč
LPU0355 Cibulková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2032160 40 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 1400419 40 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 40 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2080908 40 Kč
CHT0452 Pilná Klára OOB SK Chrast B 436958 40 Kč
5.20 km, 65 m, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 80 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SJH Jindřichův Hradec A 2800337 80 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 80 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 80 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 80 Kč
6.10 km, 95 m, 16 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0051 Boháčová Anna SK OB Chotěboř B 8884 80 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SJH Jindřichův Hradec A 2051486 80 Kč
8.50 km, 120 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 80 Kč
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 80 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 80 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 80 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 80 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 80 Kč
23P8950 Miśkiewicz Martyna (POL) OK!Sport Warszawa 7200382 80 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 80 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SJH Jindřichův Hradec C 7770033 80 Kč
SJH8251 Míková Michaela SJH Jindřichův Hradec C 2079502 80 Kč
SOB8851 Randíková Magdaléna SOBSA C 2067886 80 Kč
LPU9051 Bolechová Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 51104 80 Kč
LPU7957 Lučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 515134 80 Kč
5.50 km, 75 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 80 Kč
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 141 80 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 80 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 2081356 80 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 80 Kč
CHT8852 Kučerová Marie OOB SK Chrast C 4540 80 Kč
LPU8857 Kolešová Helena OK Lokomotiva Pardubice C 253357 80 Kč
LPU8454 Petrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 998454 80 Kč
LPU8960 Procházková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 515036 80 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 80 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 0000004673 80 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 80 Kč
6.10 km, 95 m, 16 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7207340 80 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vladimíra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 80 Kč
JHB8053 Brychtová Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103783 80 Kč
OSN7550 Marečková Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51992 80 Kč
DKP8051 Izdná Petra Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 80 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 80 Kč
SJH8051 Kinštová Dominka SJH Jindřichův Hradec C 330592 80 Kč
SJH7851 Beranová Jana SJH Jindřichův Hradec C 2035147 80 Kč
SJH7651 Komárková Lenka SJH Jindřichův Hradec C 995845 80 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 80 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 80 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 80 Kč
LPU7853 Valentová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2025339 80 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SJH Jindřichův Hradec C 2067998 80 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 80 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 80 Kč
TBM7355 Ševčíková Pavla KOS TJ Tesla Brno C 53255 80 Kč
SJI7550 Jindřichová Lenka OK Jihlava C 124 80 Kč
4.40 km, 60 m, 13 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 4183 80 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 80 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 80 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 80 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 80 Kč
SJI6552 Petráčková Zuzana OK Jihlava C 301216 80 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 80 Kč
SJI6551 Šaterová Monika OK Jihlava C 301282 80 Kč
5XC6950 Čermáková Šárka SK Nepoměřice 682372 80 Kč
8AC7150 Benešová Marika Klub dobré zprávy 2103782 80 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 80 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 80 Kč
LPU7155 Fenclová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9650 80 Kč
LPU6859 Kaplanová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 224882 80 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 80 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 80 Kč
LPU7153 Kosová Leona OK Lokomotiva Pardubice C 416272 80 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 80 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 80 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 80 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 80 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SJH Jindřichův Hradec C 2090840 80 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 0000303944 80 Kč
3.70 km, 60 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 80 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 80 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 80 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 80 Kč
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 80 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 80 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 80 Kč
2.80 km, 40 m, 9 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CJI5252 Podhorská Věra Fajn Club Jihlava C 232900 80 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 80 Kč
2.10 km, 25 m, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 126 40 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 331244 40 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SJH Jindřichův Hradec C 2096216 40 Kč
SJH0801 Sviták Václav SJH Jindřichův Hradec C 2096234 40 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 40 Kč
LPU0705 Nekvapil Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 2112731 40 Kč
PZR0707 Bořil David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 886281 40 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000053153 40 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená C 2801030 40 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 52275 40 Kč
SJI0700 Frýba Matyáš OK Jihlava C 253125 40 Kč
4.00 km, 30 m, 5 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 2103300 40 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SJH Jindřichův Hradec C 2088209 40 Kč
SJH1101 Beran Antonín SJH Jindřichův Hradec C 2067961 40 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 40 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049542 40 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 0000232322 40 Kč
TBM0811 Navrátil Jakub KOS TJ Tesla Brno C 2108895 40 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 2088159 40 Kč
CHT0901 Škapa Jan OOB SK Chrast C 416080 40 Kč
SJI0900 Dočkal Matouš OK Jihlava C 2113416 40 Kč
SJI1000 Emmer Matouš OK Jihlava C 2102779 40 Kč
TBM0802 Ševčík Filip KOS TJ Tesla Brno C 446368 40 Kč
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava C 125 40 Kč
RBK0801 Ježek David SK Radioklub Blansko C zapůjčit 40 Kč
3.40 km, 40 m, 9 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0603 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 2081398 40 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 446444 40 Kč
SJI0504 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080939 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059733 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 40 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř C 2081396 40 Kč
SJH0505 Nouza Michal SJH Jindřichův Hradec C 2113419 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč B 0000051771 40 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 0002084938 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 40 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 232335 40 Kč
CTB0602 Kocourek Jiří SK OB Chotěboř C 40 Kč
SJI0603 Černý Vojtěch OK Jihlava C 2085561 40 Kč
TBM0508 Ševčík Daniel KOS TJ Tesla Brno C 2067205 40 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava C 52966 40 Kč
4.40 km, 60 m, 11 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 51770 40 Kč
SJH0404 Vaněček Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 2096253 40 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SJH Jindřichův Hradec C 436440 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec B 420435 40 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice B 9201683 40 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 40 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 40 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 0002092373 40 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená B 2099490 40 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 2087716 40 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SJH Jindřichův Hradec B 443062 40 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 361999 40 Kč
RBK0405 Ježek Filip SK Radioklub Blansko C 2103684 40 Kč
6.30 km, 65 m, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2087700 80 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 80 Kč
PZR0205 Sitař Miroslav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232348 80 Kč
PZR0105 Kalas Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52970 80 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava B 2061788 80 Kč
PZR0101 Bořil Šimon UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 411758 80 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 0000004538 80 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0007300192 80 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč C 0002800321 80 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava B 2080961 80 Kč
7.20 km, 90 m, 16 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR9902 Pastyřík Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438608 80 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SJH Jindřichův Hradec A 442888 80 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SJH Jindřichův Hradec B 331357 80 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast C 53168 80 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř B 436413 80 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 80 Kč
12.70 km, 220 m, 26 kontrol
Rank. koef.: 1
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 887165 80 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 80 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast C 899165 80 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7207342 80 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 80 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 80 Kč
8FX8900 Málek Martin TJ Kobylisy 2112747 80 Kč
TUR9003 Dragowski Kuba OOB TJ Turnov C 504413 80 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 80 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 80 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 80 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SJH Jindřichův Hradec C 981817 80 Kč
SJH9300 Nouza Petr ml. SJH Jindřichův Hradec C 2079508 80 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 80 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 7209786 80 Kč
LPU7907 Hovorka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9337 80 Kč
LPU8610 Koleš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1602619 80 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 80 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2075601 80 Kč
TTR8802 Píro Matěj OOB Třebíč C 0001988888 80 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 80 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava C 7200366 80 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 80 Kč
7.20 km, 90 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB7702 Honzák Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7201753 80 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 4678 80 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8524 80 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SJH Jindřichův Hradec C 442870 80 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SJH Jindřichův Hradec C 336780 80 Kč
LPU8602 Bolech Filip OK Lokomotiva Pardubice C 49634 80 Kč
NNN Novotný Petr Neregistrovaní (NNN) 2067992 80 Kč
KON7708 Kalous Antonín KOB Konice C 2092398 80 Kč
11M8500 Gonzalez de castilla Jose Pablo (MEX) Go!Mez zapůjčit 80 Kč
8.30 km, 140 m, 20 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET7801 Betlach Michal TJ Loko Česká Třebová C 2058466 80 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 80 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 80 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 80 Kč
PZR7838 Šíma Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8708 80 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 80 Kč
SJI7700 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080936 80 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 80 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 80 Kč
SJH7901 Kinšt David SJH Jindřichův Hradec C 330596 80 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 331394 80 Kč
SJH7701 Vaněček Roman SJH Jindřichův Hradec C 2096219 80 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SJH Jindřichův Hradec 2113365 80 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 336767 80 Kč
8AC6700 Beneš Petr Klub dobré zprávy 301113 80 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 80 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9201841 80 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 80 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 253351 80 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 80 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 80 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 80 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000052240 80 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 0002092381 80 Kč
OSN7500 Stoklasa Radek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 09306 80 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 80 Kč
6HC8100 Konfršt Josef OB Vepřová zapůjčit 80 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 80 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 80 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8709 80 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 80 Kč
TBM7228 Strejček Petr KOS TJ Tesla Brno C 53272 80 Kč
6.70 km, 145 m, 18 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 80 Kč
OSN6600 Kovačič Marek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53428 80 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 80 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205032 80 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 80 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 80 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 80 Kč
5XC6900 Blažek Vladimír SK Nepoměřice 682636 80 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 80 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 51140 80 Kč
SJH6601 Trojan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 434831 80 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SJH Jindřichův Hradec C 336790 80 Kč
SJH6501 Nouza Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079498 80 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 80 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 80 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 80 Kč
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2049557 80 Kč
LPU6501 Čermák Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9305 80 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9653 80 Kč
LPU7110 Kos Radovan OK Lokomotiva Pardubice C 416270 80 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 682602 80 Kč
LPU6803 Brancuský Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 2075640 80 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 49900 80 Kč
SHK6200 Širůček Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2085650 80 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052235 80 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 80 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 7260028 80 Kč
SJH7002 Hojný Jaroslav SJH Jindřichův Hradec C 995874 80 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 80 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 80 Kč
RBK7201 Ježek Petr SK Radioklub Blansko C 2103681 80 Kč
5.60 km, 120 m, 16 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 80 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 80 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 80 Kč
CHT5802 Musil Jiří OOB SK Chrast C 1413900 80 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 80 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 80 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 80 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SJH Jindřichův Hradec C 331118 80 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SJH Jindřichův Hradec C 442873 80 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 80 Kč
SJH6201 Havlík Milan SJH Jindřichův Hradec C 231209 80 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 80 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 80 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 80 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 80 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 80 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 80 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 80 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 80 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 80 Kč
OSN6025 Černík Zdeněk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8011 80 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 80 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 80 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 0002103756 80 Kč
4.40 km, 60 m, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 80 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 80 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 80 Kč
4.00 km, 30 m, 5 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB1151 Gregorová Magdalena SK OB Chotěboř C 51663 40 Kč
JHB0801 Šidlák Dominik TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49825 40 Kč
TBM1351 Vedrová Anika KOS TJ Tesla Brno C 2103788 40 Kč
SJI0951 Novotná Julie OK Jihlava C 2096133 40 Kč
SJI0952 Szablaturová Nela OK Jihlava C 112 40 Kč
SJI0804 Zhorela Ondřej Jakub OK Jihlava C 113 40 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 2111816 40 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SJH Jindřichův Hradec C 2096212 40 Kč
SJH1151 Komárková Radka SJH Jindřichův Hradec C 2025364 40 Kč
SJH1152 Svitáková Ludmila SJH Jindřichův Hradec C 331439 40 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SJH Jindřichův Hradec C 301356 40 Kč
LPU Kuhnová Šárka OK Lokomotiva Pardubice 2070814 40 Kč
LPU1352 Jirásková Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2080983 40 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 920672 40 Kč
LPU0903 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9302 40 Kč
LPU1101 Lučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2099483 40 Kč
LPU1153 Macháčková Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 2090838 40 Kč
LPU1159 Nekvapilová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2049515 40 Kč
LPU1152 Valentová Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 426315 40 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 40 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 40 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SJH Jindřichův Hradec C 40 Kč
TTR0951 Dvořáčková Eliška OOB Třebíč C 0000052247 40 Kč
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C 53133 40 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 49887 40 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SJH Jindřichův Hradec C 2079507 40 Kč
TBM1120 Strejček František KOS TJ Tesla Brno C 2087631 40 Kč
TBM0880 Strejčková Klára KOS TJ Tesla Brno C 410198 40 Kč
CTB1101 Šťastný Antonín SK OB Chotěboř C 51830 40 Kč
KON0850 Kalousová Julie KOB Konice C 336795 40 Kč
JHB Brychtová Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2103771 40 Kč
3.60 km, 40 m, 9 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN6850 Kovačičová Ivona SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 40 Kč
8FX8350 Kymlová Šárka TJ Kobylisy 2112761 40 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 40 Kč
SJI7950 Pejchalová Petra OK Jihlava C 142 40 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SJH Jindřichův Hradec C 442862 40 Kč
LPU7560 Růžková Kamila OK Lokomotiva Pardubice C 2108897 40 Kč
LPU1190 Brancuská Monika OK Lokomotiva Pardubice 2049518 40 Kč
PZR7550 Sobotková Helena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8705 40 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SJH Jindřichův Hradec C 2113478 40 Kč
8FX6550 Málková Věra TJ Kobylisy zapůjčit 40 Kč
RUZ7950 Frajová Kamila TJ Růžená C 40 Kč
RUZ7502 Fraj Oldřich TJ Růžená C 40 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SJH Jindřichův Hradec C 2096231 40 Kč
TBM7010 Ševčík Robert KOS TJ Tesla Brno C 232345 40 Kč
NNN8834 Běloušek Pavel Neregistrovaní (NNN) 04752 40 Kč
9MX5800 Buráň Zdeněk BzB zapůjčit 40 Kč
9MX7050 Buráňová Hana BzB zapůjčit 40 Kč
OSN7555 Stoklasová Markéta SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53154 40 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 40 Kč
EKP Pelc Michal VŠTJ Ekonom Praha 40 Kč
EKP8888 Kalátová Michaela VŠTJ Ekonom Praha 40 Kč
11M8600 Vamberová Pavla (MEX) Go!Mez zapůjčit 40 Kč
RBK Ježková Ivana SK Radioklub Blansko 40 Kč
celkem přihlášených: 373, vklad: 23720 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.