Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
08.05.2017
Místo konání:
Jánské Lázně, dolní stanice lanovky
Pořadatel:
DOB - KOB Dobruška
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D40C     D45C     D45D     D50C     D55C     D60C     D65C     D70C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H20C     H21C     H21D     H35C     H35D     H40C     H45C     H45D     H50C     H55C     H55D     H60C     H65C     H70C     HDR     P     T    
2.47 km, 135 m, 5 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 09665 60 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 60 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 60 Kč
PHK0750 Horáková Karolína OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 60 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 60 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice C 426308 60 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 0002102076 60 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 0002112770 60 Kč
SJC0851 Šnokhousová Johanka Sportcentrum Jičín C 0000004288 60 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 0002114998 60 Kč
SJC0852 Voborská Valerie Sportcentrum Jičín C 0002115013 60 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 60 Kč
SHK0751 Machková Berenika OK Slavia Hradec Králové C 2090854 60 Kč
LPU0857 Dominová Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2104605 60 Kč
LPU0755 Stará Magdalena OK Lokomotiva Pardubice C 224865 60 Kč
1.72 km, 60 m, 6 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice C 9099 60 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 60 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9523 60 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 60 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové C 2085583 60 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice C 426360 60 Kč
ZAM0751 Chlupáčová Anežka OB T.J. Sokol Žamberk C 52799 60 Kč
JIL0752 Klímová Anna OK Jilemnice C 425595 60 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027235 60 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín C 0002102075 60 Kč
LTU0850 Pešanová Emma OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057585 60 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 51405 60 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 60 Kč
LPU0758 Růžková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2075646 60 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2081386 60 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice C 2075616 60 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 60 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9050 60 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec C 9043 60 Kč
1.92 km, 50 m, 9 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0551 Kuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové B 2085657 60 Kč
PHK0557 Rychterová Lucie OK 99 Hradec Králové B 2102557 60 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové B 2056274 60 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2103273 60 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové C 9423 60 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 426343 60 Kč
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové C 2104607 60 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice B 2078451 60 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 60 Kč
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027214 60 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425542 60 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2073718 60 Kč
KOR0650 Hammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7207778 60 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095955 60 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín C 0002102084 60 Kč
SJC0651 Kovaříková Daniela Sportcentrum Jičín C 0002102085 60 Kč
SJC0650 Malínská Nela Sportcentrum Jičín C 0002114997 60 Kč
LTU0650 Pešanová Valerie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057582 60 Kč
ZAM0552 Hovadová Iveta OB T.J. Sokol Žamberk C 416281 60 Kč
LPU0551 Bártová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2113389 60 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070812 60 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 60 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 60 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 60 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 2049520 60 Kč
LPU0680 Petrásová Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 2096149 60 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice C 2102545 60 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 60 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec B 7204983 60 Kč
1.76 km, 75 m, 8 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC0655 Barcalová Iva K.O.B. Choceň C 232903 60 Kč
CHC0652 Krummerová Veronika K.O.B. Choceň C 206484 60 Kč
PHK0561 Matušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 2102541 60 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 60 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027231 60 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OOB Vamberk C 51468 60 Kč
BRU0651 Voláková Viktorie Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425514 60 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OOB Vamberk C 09586 60 Kč
PHK0565 Šumberová Johana OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 60 Kč
KOR0551 Smisitelová Elena OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2109768 60 Kč
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067229 60 Kč
CHC0657 Balcarová Marie K.O.B. Choceň C 232902 60 Kč
ZAM0553 Hylmarová Zuzana OB T.J. Sokol Žamberk C 416295 60 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové C 2091529 60 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 331315 60 Kč
KUO0551 Šlesingerová Sára KOB Ústí nad Orlicí C 2085581 60 Kč
3.07 km, 14 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 53164 60 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 60 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 60 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 60 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 60 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 2078470 60 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2096240 60 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 60 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 60 Kč
JIL0353 Kuříková Zuzana OK Jilemnice C 2078457 60 Kč
JIL0355 Kadavá Pavlína OK Jilemnice C 425528 60 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078482 60 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7207062 60 Kč
JIL0354 Kynčlová Jiřina OK Jilemnice C 2078453 60 Kč
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové C 2102586 60 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 2078460 60 Kč
SJC0453 Kosinová Kristýna Sportcentrum Jičín B 0002115012 60 Kč
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 0002102073 60 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 60 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 60 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057583 60 Kč
LTU0453 Junková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057581 60 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering C 51600 60 Kč
SHK0453 Kociánová Hana OK Slavia Hradec Králové C 9837 60 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové B 2025341 60 Kč
SHK0352 Morávková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2111601 60 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 60 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 7206547 60 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 7207036 60 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 219207 60 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 60 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 436939 60 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 2096143 60 Kč
LPU0361 Pinke Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2085649 60 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 7208094 60 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 60 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2025372 60 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 2087684 60 Kč
2.96 km, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 60 Kč
JIL0356 Houdová Adéla OK Jilemnice C 426349 60 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice C 426352 60 Kč
JIL0452 Adámková Klára OK Jilemnice C 426353 60 Kč
CHC0351 Tomášová Adéla K.O.B. Choceň C 9559 60 Kč
VAM0350 Adamovská Kateřina OOB Vamberk C 438605 60 Kč
KOR0350 Šafránková Eliška OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095922 60 Kč
SHK0454 Maršounová Jana OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
LPU0453 Zajícová Radomíra OK Lokomotiva Pardubice C 2085592 60 Kč
STH0355 Bergerová Veronika SK Studenec C 2008991 60 Kč
3.93 km, 10 m, 19 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 90 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8623000 90 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7207356 90 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 2011852 90 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 90 Kč
JIL0154 Dvořáková Anna OK Jilemnice C 2035715 90 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7208078 90 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 90 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 2078462 90 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín A 0007719774 90 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín B 0002082909 90 Kč
KOR0250 Zářecká Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095939 90 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 51808 90 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 90 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 90 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 90 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 90 Kč
SHK0253 Navrátilová Anna OK Slavia Hradec Králové C 9136 90 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 7200905 90 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec B 51108 90 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 331022 90 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 2056270 90 Kč
KUO0152 Mazurek Agnieszka KOB Ústí nad Orlicí C 7203696 90 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 2087714 90 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2032102 90 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 90 Kč
4.55 km, 40 m, 22 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 90 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 320290 90 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426374 90 Kč
ZAM9952 Boková Ivana OB T.J. Sokol Žamberk C 2075624 90 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové A 2075681 90 Kč
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 90 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 90 Kč
EKP0050 Koucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 361943 90 Kč
CHC0054 Šimková Klára K.O.B. Choceň C 9570 90 Kč
SHK0050 Charvátová Kateřina OK Slavia Hradec Králové C 331229 90 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 2082907 90 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2049516 90 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 90 Kč
KUO0051 Ciesiółka Katarzyna KOB Ústí nad Orlicí A 9201008 90 Kč
ZAM0053 Pachelová Anna OB T.J. Sokol Žamberk C 2053566 90 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice A 2025352 90 Kč
4.84 km, 45 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 90 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 7260024 90 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 7858 90 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OOB Vamberk C 9674 90 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 90 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 90 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 90 Kč
PHK7250 Metelková Taťána OK 99 Hradec Králové C 434591 90 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice E 7200333 90 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 90 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9556 90 Kč
ZBM8658 Palasová Petra SK Žabovřesky Brno C 52330 90 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 7200367 90 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 90 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 90 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 90 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 90 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 2085610 90 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 90 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 90 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8631584 90 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB T.J. Sokol Žamberk C 1400431 90 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB T.J. Sokol Žamberk C 2053565 90 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 0002102079 90 Kč
ZAM9153 Chládková Zuzana OB T.J. Sokol Žamberk C 9035 90 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 682365 90 Kč
LTU8950 Panchártková Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 90 Kč
PHK7554 Fagré Iva OK 99 Hradec Králové C 410789 90 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 90 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové R 1008174 90 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 90 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové C 1398689 90 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 90 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice E 1398998 90 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 2053588 90 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 7202878 90 Kč
DKP8660 Ryantová Jana Oddíl OB Kotlářka C 7260030 90 Kč
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové C 1008144 90 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 2067255 90 Kč
TUR9253 Myslivečková Zuzana OOB TJ Turnov C 7656540 90 Kč
SRK9352 Reslová Hana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 981839 90 Kč
NPA8151 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 7201810 90 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 90 Kč
4.04 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2045224 90 Kč
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 90 Kč
SRK8751 Rochlová Kateřina SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682628 90 Kč
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331655 90 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB T.J. Sokol Žamberk C 2108886 90 Kč
SHKxxx1 Šabatková Petra OK Slavia Hradec Králové zapůjčit 90 Kč
PHK8152 Matušincová Lucie OK 99 Hradec Králové C 52185 90 Kč
ZAM8452 Šiffelová Lenka OB T.J. Sokol Žamberk C 2103234 90 Kč
VAM8850 Klapalová Hana OOB Vamberk C 52074 90 Kč
ALB9050 Horká Marie OOB Albrechtice nad Orlicí C 8279 90 Kč
VAM8451 Hostinská Jana OOB Vamberk C 9792 90 Kč
ASU8699 Pecharová Aneta Magnus Orienteering C 887908 90 Kč
JIL9451 Hájková Daniela OK Jilemnice C 405969 90 Kč
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8968 90 Kč
NPA9151 Nováková Zuzana SK LOB Nová Paka R 515421 90 Kč
4.26 km, 25 m, 22 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 90 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 90 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 90 Kč
SNA7850 Ježková Dana TJ START Náchod C 1401856 90 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 90 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 90 Kč
SJC7962 Ticháčková Magdalena Sportcentrum Jičín C 0000009940 90 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OOB Vamberk C 2053570 90 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 2102707 90 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 9101115 90 Kč
SHK7352 Slavíková Jana OK Slavia Hradec Králové C 420436 90 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 90 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 90 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 90 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 90 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 90 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 90 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 90 Kč
LPU7855 Stryková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 232606 90 Kč
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 52211 90 Kč
NPA7851 Pavelcová Gabriela SK LOB Nová Paka C 2070822 90 Kč
3.20 km, 110 m, 14 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OOB Vamberk C 9680 90 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 90 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 90 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 90 Kč
VRL7154 Matoušová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331359 90 Kč
CHC7854 Krummerová Martina K.O.B. Choceň C 9551 90 Kč
CHC7351 Tomášová Petra K.O.B. Choceň C 9574 90 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 90 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OOB Vamberk C 51469 90 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032384 90 Kč
VAM7752 Mudruňková Romana OOB Vamberk C 2109696 90 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 2075623 90 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 90 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 90 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061852 90 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 90 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 90 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 90 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 90 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 90 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 90 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 90 Kč
SHK7751 Krunčíková Iva OK Slavia Hradec Králové C 682611 90 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 90 Kč
LPU7559 Dvořáková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2108891 90 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 90 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 90 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070813 90 Kč
LPU8258 Tichá Elena OK Lokomotiva Pardubice C 232605 90 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 90 Kč
JIL7555 Šaldová Jana OK Jilemnice C 2096124 90 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 90 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 90 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 253377 90 Kč
4.26 km, 25 m, 22 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 90 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 90 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 90 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 90 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 90 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 90 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 90 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087670 90 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425562 90 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 90 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 90 Kč
KOR7650 Müllerová Marie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112729 90 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 0000009977 90 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 2025366 90 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 90 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 90 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 331619 90 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 90 Kč
3.92 km, 15 m, 19 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 981805 90 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 90 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 90 Kč
KAM6850 Semíková Iva OK Kamenice C 2035702 90 Kč
PHK6852 Kopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 90 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 90 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 90 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 90 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 90 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 90 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 90 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 90 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 90 Kč
SHK7052 Netuková Hana OK Slavia Hradec Králové C 219217 90 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 90 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 90 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 90 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8950 90 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 90 Kč
LPU7052 Tužilová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 426371 90 Kč
2.89 km, 105 m, 12 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 90 Kč
SRK7151 Prázová Kamila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425566 90 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 90 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 90 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 90 Kč
PHK6450 Kokrdová Věra OK 99 Hradec Králové C 2080919 90 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OOB Vamberk C 9678 90 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 90 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7705 90 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 90 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 90 Kč
JIL7256 Kynčlová Dagmar OK Jilemnice C 9074 90 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 90 Kč
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 0000009918 90 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 90 Kč
ZAM6351 Cabalková Ivana OB T.J. Sokol Žamberk C 53569 90 Kč
ZAM5951 Kalousová Dana OB T.J. Sokol Žamberk C 9032 90 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB T.J. Sokol Žamberk C 2092408 90 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 90 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 90 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 90 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 90 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 90 Kč
LPU5651 Lulayová Věra OK Lokomotiva Pardubice 9224 90 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 90 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 90 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 416345 90 Kč
3.92 km, 15 m, 19 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 90 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 90 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OOB Vamberk C 1416361 90 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 90 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 90 Kč
VAM6251 Smutná Jana OOB Vamberk C 9676 90 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 90 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 90 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 90 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 90 Kč
SHK6151 Novotná Iva OK Slavia Hradec Králové C 7203454 90 Kč
LPU6555 Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 90 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 90 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 90 Kč
3.44 km, 18 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 90 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 90 Kč
SNA5952 Zvěřinová Darina TJ START Náchod C 51443 90 Kč
ZAM6051 Nováková Miloslava OB T.J. Sokol Žamberk C 9592 90 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 90 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 90 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 90 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 90 Kč
SHK5451 Hepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 90 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 90 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 90 Kč
3.44 km, 18 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 90 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 90 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 90 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 90 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 90 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 90 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 90 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 90 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 90 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 90 Kč
2.45 km, 85 m, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 90 Kč
ZAM5051 Martincová Helena OB T.J. Sokol Žamberk C 9033 90 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 90 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 90 Kč
ZAM4651 Lhotská Hana OB T.J. Sokol Žamberk C 2056289 90 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 90 Kč
2.45 km, 85 m, 10 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 90 Kč
2.47 km, 135 m, 5 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 60 Kč
TUV0901 Žemlík Eduard SOK TJ Turnov C 20162 60 Kč
PHK0804 Chrtek Tomáš OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 60 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 60 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 60 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 60 Kč
PHK0802 Matušinec Jakub OK 99 Hradec Králové C 2103293 60 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové C 2113356 60 Kč
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 0002115006 60 Kč
SJC1004 Ticháček Jáchym Sportcentrum Jičín C 0000009914 60 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín C 0002115011 60 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095940 60 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 7753 60 Kč
SHK0807 Bezvoda Jakub OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SHK0803 Baláž Viktor OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 331276 60 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové C 331576 60 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9324 60 Kč
LPU0804 Goláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU0803 Goláň František OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 60 Kč
LPU0802 Kadaník Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9820 60 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049542 60 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 60 Kč
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8991 60 Kč
ZAM0801 Pachel Jiří OB T.J. Sokol Žamberk C 9285 60 Kč
1.72 km, 60 m, 6 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0703 Kujal Josef OK 99 Hradec Králové C 2111620 60 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 60 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 331689 60 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9794 60 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 60 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB T.J. Sokol Žamberk C 2102873 60 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 60 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice C 2096128 60 Kč
KOR0701 Marek Bořivoj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051501 60 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 0002103299 60 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín C 0000008225 60 Kč
SJC0700 Švorc Petr Sportcentrum Jičín C 0002114991 60 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín C 0000009951 60 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín C 0002115000 60 Kč
PHK0706 Zídek Filip OK 99 Hradec Králové C 2102704 60 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103289 60 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103287 60 Kč
LTU0702 Vondra Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 60 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 60 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 60 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 60 Kč
LPU0705 Nekvapil Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 2112731 60 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec C 9044 60 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 60 Kč
NPA0803 Merhulík Aleš SK LOB Nová Paka C 9690 60 Kč
2.33 km, 75 m, 10 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 60 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice C 53225 60 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027238 60 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 7260020 60 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová C 2060236 60 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027229 60 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové C 2080972 60 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 60 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078481 60 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice C 425563 60 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091551 60 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425589 60 Kč
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 60 Kč
PHK0601 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové C 2073754 60 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095970 60 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 0002056294 60 Kč
SJC0600 Novotný Kamil Sportcentrum Jičín C 0002114996 60 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín C 0002114992 60 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 232649 60 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 60 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové C 2082901 60 Kč
LPU0701 Ježek Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2091558 60 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 2032174 60 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice C 2085645 60 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2045219 60 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 60 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2091545 60 Kč
JIL0502 Sucharda Tomáš OK Jilemnice C 2078458 60 Kč
PHK0505 Novotný Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2070824 60 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 9702 60 Kč
NPA0503 Merhulík Mikuláš SK LOB Nová Paka C 9689 60 Kč
1.76 km, 75 m, 8 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0503 Kokrda Adam OK 99 Hradec Králové C 2078477 60 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové B 2017670 60 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice C 2104603 60 Kč
CHC0601 Jirout Jan K.O.B. Choceň C 232905 60 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 60 Kč
ZAM0601 Vicenec Martin OB T.J. Sokol Žamberk C 1398978 60 Kč
ZAM0502 Lesák Lukáš OB T.J. Sokol Žamberk C 2053564 60 Kč
SHK0601 Kočí Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 2088152 60 Kč
SHK0506 Porkert Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2112730 60 Kč
SHK0600 Balcar Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2080835 60 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9233 60 Kč
LPU0606 Munzar Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 436951 60 Kč
LPU0503 Starý Martin OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
STH0601 Planík Martin SK Studenec C 303928 60 Kč
STH0503 Jiřička Martin SK Studenec C 2008986 60 Kč
STH0600 Horáček Dominik SK Studenec C 330520 60 Kč
ZAM0603 Adamec Matěj OB T.J. Sokol Žamberk C 2053567 60 Kč
3.34 km, 10 m, 16 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0301 Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 60 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091541 60 Kč
PHK0403 Suchánek Adam OK 99 Hradec Králové B 2080985 60 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027201 60 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 60 Kč
HOR0404 Schneidewind Richard TJ Jiskra Hořice C 2102540 60 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 0002032387 60 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 434594 60 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 0002102081 60 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín B 0002102074 60 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín B 0002053544 60 Kč
SJC0407 Tměj Adam Sportcentrum Jičín C 0002114995 60 Kč
SJC0404 Vitvar Radim Sportcentrum Jičín B 0002080982 60 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2088183 60 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 60 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057589 60 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057587 60 Kč
HOR0405 Holman Antonín TJ Jiskra Hořice C 2103297 60 Kč
CHC0303 Šimek Jakub K.O.B. Choceň C 9560 60 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095937 60 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB T.J. Sokol Žamberk C 2102818 60 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové B 7200597 60 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073723 60 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 60 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073745 60 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2049527 60 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové A 2088201 60 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 7206348 60 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2070815 60 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice B 9201683 60 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 2096140 60 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 9102564 60 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice B 7200595 60 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 7207884 60 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 9688 60 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 9693 60 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 7207895 60 Kč
3.27 km, 10 m, 11 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2078476 60 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9553 60 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2087702 60 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 60 Kč
KOR0302 Müller Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083389 60 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232639 60 Kč
HOR0403 Tobolka Jiří TJ Jiskra Hořice C 2108890 60 Kč
ZAM0301 Kaška Jan OB T.J. Sokol Žamberk C 2096135 60 Kč
LPU0420 Dvořáček Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2113098 60 Kč
LPU0311 Pinke Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2085651 60 Kč
STH0401 Mühlbach Ivo SK Studenec C 425575 60 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 52275 60 Kč
4.06 km, 35 m, 18 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 90 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové B 9428 90 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice B 2078455 90 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 682693 90 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 90 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7206528 90 Kč
VRL0202 Mejsnar Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7260006 90 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 90 Kč
JIL0101 Kynčl Vojtěch OK Jilemnice C 232622 90 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 405991 90 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB T.J. Sokol Žamberk C 8629818 90 Kč
VRL0103 Krampera Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425565 90 Kč
CHC0201 Jirout Matěj K.O.B. Choceň C 9569 90 Kč
CHC0202 Kurzyp Stanisław K.O.B. Choceň C 1401454 90 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 90 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 90 Kč
KOR0201 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095969 90 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 90 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 90 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009496 90 Kč
ZAM0204 Krsek Šimon OB T.J. Sokol Žamberk C 2075607 90 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 90 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 7207030 90 Kč
LPU0213 Jošt Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2108919 90 Kč
LPU0211 Lacina Jindřich OK Lokomotiva Pardubice C 515072 90 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 90 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 7200907 90 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 7208077 90 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091559 90 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 90 Kč
KUO0201 Kudrna Dalibor KOB Ústí nad Orlicí C 920694 90 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 90 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB T.J. Sokol Žamberk C 9284 90 Kč
NPA0201 Satranský Martin SK LOB Nová Paka C 9695 90 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 4768 90 Kč
4.87 km, 45 m, 24 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 90 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové A 1413977 90 Kč
PHK0002 Nejman Marek OK 99 Hradec Králové C 2113092 90 Kč
CHC0001 Krawczyński Mikołaj K.O.B. Choceň A 504029 90 Kč
CHC0003 Czapliński Jakub K.O.B. Choceň C 1401455 90 Kč
VRL0001 Kubát Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 339555 90 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice C 425529 90 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín C 0002025365 90 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 90 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 90 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 90 Kč
STH9902 Vydra Martin SK Studenec B 7207506 90 Kč
KUO0001 Urban Michal KOB Ústí nad Orlicí C 2035149 90 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 90 Kč
5.48 km, 65 m, 26 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice B 2035717 90 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2025379 90 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 90 Kč
5.48 km, 65 m, 26 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(111)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 90 Kč
VAM8601 Andrš Jiří OOB Vamberk C 7260010 90 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 90 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 90 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 90 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 90 Kč
SNA8402 Pýcha Lukáš TJ START Náchod C 9617 90 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 90 Kč
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky C 8629812 90 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové R 9110998 90 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 90 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 90 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice A 7201811 90 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 90 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 1398538 90 Kč
TUV7135 Žemlík Pavel SOK TJ Turnov C 8893 90 Kč
SRK8501 Krunčík Pavel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682691 90 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 90 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové B 9464 90 Kč
SRK8001 Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9521 90 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 90 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7207342 90 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 90 Kč
ZAM9801 Lauterbach David OB T.J. Sokol Žamberk B 2085646 90 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 90 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 90 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 90 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096239 90 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové C 224890 90 Kč
ZBM8507 Palas Jan SK Žabovřesky Brno C 500267 90 Kč
SRK9402 Jiroušek Vít SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301134 90 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 7204488 90 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OOB Vamberk C 9669 90 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 90 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 90 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové R 515420 90 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 90 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 90 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 90 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9814 90 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 90 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 90 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 2053589 90 Kč
ZAM8101 Vojtěch Martin OB T.J. Sokol Žamberk C 7209465 90 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 90 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 90 Kč
SRK9002 Ptáček Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9491 90 Kč
JIL9206 Vik Martin OK Jilemnice C 500838 90 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 90 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096236 90 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 90 Kč
SRK8905 Pátek Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9498 90 Kč
VAM9301 Smutný Šimon OOB Vamberk C 9589 90 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 90 Kč
VAM8802 Klapal Michal OOB Vamberk C 9670 90 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 90 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 0000009965 90 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 0002053542 90 Kč
PHK9104 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové C 553445 90 Kč
ZAM9802 Novotný Matěj OB T.J. Sokol Žamberk C 2085612 90 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8292 90 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 90 Kč
ALB8400 Kadečka Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7208 90 Kč
LTU7400 Pešan Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2102556 90 Kč
ZAM9603 Lesák Jakub OB T.J. Sokol Žamberk C 9040 90 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 2025344 90 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 9200535 90 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 90 Kč
SHK9000 Filip Filip OK Slavia Hradec Králové C 9192 90 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové C 515483 90 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové R 995807 90 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 90 Kč
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 7202780 90 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 90 Kč
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice C 682373 90 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9201627 90 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 90 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 90 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 90 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9294 90 Kč
LPU7907 Hovorka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9337 90 Kč
LPU9006 Klapal Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515142 90 Kč
LPU9302 Kos Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 7207355 90 Kč
LPU7804 Kříž Libor OK Lokomotiva Pardubice C 7807223 90 Kč
LPU9114 Lehár Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2088721 90 Kč
LPU7710 Lučan Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 515170 90 Kč
LPU9702 Novotný Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9308 90 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 90 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 90 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 90 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 90 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2011790 90 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice C 1602634 90 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 90 Kč
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 90 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 90 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 7207507 90 Kč
LTU8700 Škoda Jáchym OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 1420240 90 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 7201777 90 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 90 Kč
SHK8804 Vojta Marek OK Slavia Hradec Králové C 9841 90 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 232343 90 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 90 Kč
SNA7106 Macek Martin TJ START Náchod C 2060238 90 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové R 2045215 90 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 90 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 90 Kč
NPA7701 Novák Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7200594 90 Kč
NPA8301 Bartoň Zdeněk SK LOB Nová Paka C 2073743 90 Kč
NPA8401 Bejr Zdeněk SK LOB Nová Paka C 20736720 90 Kč
NPA8001 Antoš Filip SK LOB Nová Paka C 9698 90 Kč
4.42 km, 15 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 90 Kč
KUN8801 Moravec Filip TJ Sokol Kunvald C 2103274 90 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB T.J. Sokol Žamberk C 2083373 90 Kč
HOR9700 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2078473 90 Kč
SRK8805 Jirčák Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 920697 90 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 4678 90 Kč
SRK9101 Novotný Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9591 90 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7207 90 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 90 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9779 90 Kč
LTU7800 Procházka Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov 90 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 90 Kč
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 886826 90 Kč
5.17 km, 70 m, 23 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 90 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 90 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OOB Vamberk C 7003026 90 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301106 90 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 90 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032383 90 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 90 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 90 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OOB Vamberk C 9111166 90 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 90 Kč
SHK7800 Suchý Petr OK Slavia Hradec Králové C 2069098 90 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 90 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 90 Kč
SHK7002 Myslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 90 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 90 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 90 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 90 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9338 90 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 90 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 90 Kč
SNA8001 Marák Jan TJ START Náchod C 253113 90 Kč
3.66 km, 135 m, 16 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 90 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 90 Kč
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027228 90 Kč
SRK7504 Šeps Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027209 90 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1413338 90 Kč
PHK7204 Kadaník Libor OK 99 Hradec Králové C 2025375 90 Kč
PHK7802 Podlešák Marek OK 99 Hradec Králové C 2088213 90 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 90 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB T.J. Sokol Žamberk C 2800295 90 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 90 Kč
CHC7301 Krummer Jiří K.O.B. Choceň C 206468 90 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 90 Kč
PHK8000 Příkazský Jakub OK 99 Hradec Králové C 2091536 90 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 2032180 90 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027249 90 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 90 Kč
BRU7400 Meier Jiří Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033634 90 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 90 Kč
KOR7700 Marek Robert OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051472 90 Kč
CHC7901 Šimek Jiří K.O.B. Choceň C 232911 90 Kč
CHC7604 Jirout Milan K.O.B. Choceň C 232912 90 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 2108901 90 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 253351 90 Kč
LPU7600 Stohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 90 Kč
TYN7900 Daněk Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111605 90 Kč
ZAM8220 Secký Ondřej OB T.J. Sokol Žamberk 436957 90 Kč
5.17 km, 70 m, 23 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 2049538 90 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 90 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 90 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 90 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 90 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032382 90 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 90 Kč
SJC7303 Kraus Petr Sportcentrum Jičín C 0000009898 90 Kč
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 0002115004 90 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 90 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 90 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 90 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 90 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 90 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 90 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 90 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 90 Kč
4.41 km, 25 m, 21 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 90 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 90 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 90 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 90 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 90 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 90 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 90 Kč
CHC7101 Sobczyński Kalikst K.O.B. Choceň C 9595959 90 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 90 Kč
ZAM6801 Levý Tomáš OB T.J. Sokol Žamberk C 331587 90 Kč
PHK7001 Cichý David OK 99 Hradec Králové C 2070821 90 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 90 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 90 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 90 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 90 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 90 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 90 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 90 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091562 90 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 90 Kč
3.20 km, 110 m, 14 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 90 Kč
VAM6301 Novák Jiří OOB Vamberk C 9790 90 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 90 Kč
VAM6401 Rykala Karel OOB Vamberk C 9671 90 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208208 90 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 90 Kč
CHC6603 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9558 90 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 90 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 90 Kč
JIL7001 Gernert Alan OK Jilemnice C 49414 90 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 90 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OOB Vamberk C 09684 90 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 90 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032371 90 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 90 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 90 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 90 Kč
LTU6800 Vondra Václav OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057584 90 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 90 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 90 Kč
SHK6200 Širůček Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2085650 90 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 90 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 90 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 90 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 90 Kč
HOR6800 Vaňura Tomáš TJ Jiskra Hořice C 2087718 90 Kč
4.41 km, 25 m, 21 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 90 Kč
HOS6701 Hanuš Karel TJ Tatran Hostinné C 9754 90 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 90 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9005 90 Kč
CHC6501 Půlpán Roman K.O.B. Choceň C 9561 90 Kč
PHK6501 Kubíček Radek OK 99 Hradec Králové C 9388 90 Kč
17P6600 Widziewicz Remigiusz (POL) WKS Śląsk Wrocław 504031 90 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 90 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 90 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 90 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 90 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 90 Kč
SHK6401 Teplý Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9123 90 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 90 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 90 Kč
3.44 km, 16 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM5801 Tupec Jiří OOB Vamberk C 9581 90 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 90 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 90 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB T.J. Sokol Žamberk C 2060235 90 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 90 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB T.J. Sokol Žamberk C 2085624 90 Kč
NNN6101 Mádle Petr Neregistrovaní (NNN) 9191 90 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 90 Kč
KOR6100 Pross Josef OB DDM Kostelec nad Orlicí 2109763 90 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 90 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 90 Kč
HOS6201 Falta Jiří TJ Tatran Hostinné C 9749 90 Kč
SHK6001 Vízek Luděk OK Slavia Hradec Králové C 49629 90 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 90 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 90 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 90 Kč
2.89 km, 105 m, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 90 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 90 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 90 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 90 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 90 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 90 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 90 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 90 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 90 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 90 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 90 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 90 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 90 Kč
TYN5301 Beňo Miroslav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9731 90 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 90 Kč
3.44 km, 16 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 90 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 2112740 90 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 90 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 90 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 90 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 90 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 90 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 90 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 90 Kč
2.89 km, 105 m, 12 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9818 90 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 90 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 90 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208201 90 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB T.J. Sokol Žamberk C 9038 90 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 90 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 0000009948 90 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 90 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 90 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 90 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB T.J. Sokol Žamberk C 9039 90 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 90 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 90 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 90 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 90 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 90 Kč
55P4800 Edward Bartkowiak (POL) Grunwald Poznań 412412 90 Kč
2.45 km, 85 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 90 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 90 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 90 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 90 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 90 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 90 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 90 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 90 Kč
2.48 km, 135 m, 5 kontrol
(58)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0753 Brdlíková Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C zapůjčit 60 Kč
TYN0750 Müllerová Kateřina OOB SK Týniště nad Orlicí C 2060239 60 Kč
VRL1001 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 09000 60 Kč
VRL1351 Poláková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206476 60 Kč
JIL0801 Horák Vít OK Jilemnice C 426351 60 Kč
PHK0756 Čičáková Dominika OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 60 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 60 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 60 Kč
CHC1051 Jiroutová Marie K.O.B. Choceň C 232919 60 Kč
PHK0853 Málková Michaela OK 99 Hradec Králové C 2070847 60 Kč
CHC0651 Tomášová Magdaléna K.O.B. Choceň C 52328 60 Kč
75Z0901 Žaloudek Petr Neregistrovani - Zaloudkovi 60 Kč
75Z1101 Žaloudek Radek Neregistrovani - Zaloudkovi zapůjčit 60 Kč
75Z0902 Hnízdo Ondřej Neregistrovani - Zaloudkovi zapůjčit 60 Kč
75Z1001 Hnízdo Filip Neregistrovani - Zaloudkovi zapůjčit 60 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové C 2113479 60 Kč
KOR0901 Marek Svatopluk OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051520 60 Kč
SJC1200 Zahradník Václav Sportcentrum Jičín C 0002102799 60 Kč
PHK0755 Ježková Barbora OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 60 Kč
CHC1002 Šimek Vojtěch K.O.B. Choceň C 232913 60 Kč
SRK1111 Tomášová Petra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60 Kč
SRK1112 Tomášová Majda SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60 Kč
EKP1353 Ševčíková Linda VŠTJ Ekonom Praha C 2073671 60 Kč
KOR1250 Langrová Tereza OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083380 60 Kč
SHK0851 Čížková Alena OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SHK0850 Chabinová Veronika OK Slavia Hradec Králové C 4145 60 Kč
SHKxxx3 Nekvapil Oskar OK Slavia Hradec Králové 301624 60 Kč
SHKxxx4 Bezvodová Elen OK Slavia Hradec Králové 2111614 60 Kč
SHKxxx5 Kočí Antonín OK Slavia Hradec Králové 60 Kč
VRL1102 Michl Štěpán OOS TJ Spartak Vrchlabí C 60 Kč
SHKxxx6 Slavík František OK Slavia Hradec Králové 9199 60 Kč
LPU1166 Munzarová Monika OK Lokomotiva Pardubice 2104618 60 Kč
LPU1177 Křížová Magdalena OK Lokomotiva Pardubice 780722 60 Kč
LPU1452 Dvořáková Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 60 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 9271 60 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice C 2103243 60 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 920672 60 Kč
LPU0903 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9302 60 Kč
LPU1101 Lučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2099483 60 Kč
LPU1159 Nekvapilová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2049515 60 Kč
LPU1551 Stohanzlová Vilma OK Lokomotiva Pardubice C 9281 60 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 51128 60 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 515126 60 Kč
JIL0951 Suchardová Ella OK Jilemnice C 425538 60 Kč
TYN0900 Daněk Tomáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 60 Kč
VRL1152 Smith Laura OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1396854 60 Kč
SNA1101 Šrámek Petr TJ START Náchod C 405983 60 Kč
SNA1151 Maráková Sofie TJ START Náchod C 405984 60 Kč
SNA1001 Jirout Vilém TJ START Náchod C 9621 60 Kč
SNA1201 Jirout Jáchym TJ START Náchod C 9645 60 Kč
SNA1002 Vencl Dorián TJ START Náchod C 9619 60 Kč
SNA1351 Venclová Dorota TJ START Náchod C 2113083 60 Kč
81Z5000 Benáková Miroslava 3A zapůjčit 60 Kč
81Z5400 Benák Vladimír 3A zapůjčit 60 Kč
HOS5401 Kondělka Petr TJ Tatran Hostinné C zapůjčit 60 Kč
PHK1300 Cichý Marek OK 99 Hradec Králové C 301638 60 Kč
SNA0850 Macková Šárka TJ START Náchod C 2085590 60 Kč
NPA1101 Pavelec Daniel SK LOB Nová Paka C 9687 60 Kč
2.24 km, 75 m, 10 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 60 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075627 60 Kč
TYN9502 Kašpar Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 49700 60 Kč
8DC9300 Llobet Adria DOBneregistrovani 60 Kč
KOR9700 Šafránek Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095947 60 Kč
SJC8049 Šnokhous Jan Sportcentrum Jičín 4295 60 Kč
SJC8604 Zahradník Jakub Sportcentrum Jičín C 0007207701 60 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 60 Kč
LTU7950 Vondrová Denisa OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2103286 60 Kč
LTUyyyy Liška Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60 Kč
LTU8550 Andělová Ivana OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057592 60 Kč
LTUxxxx Šitinová OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60 Kč
SHK8350 Chabinová Jana OK Slavia Hradec Králové C 7208202 60 Kč
LPU2201 Chejn Aleš OK Lokomotiva Pardubice 60 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 60 Kč
LPU7560 Růžková Kamila OK Lokomotiva Pardubice C 2108897 60 Kč
LPU7557 Stará Marta OK Lokomotiva Pardubice C 9348 60 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 60 Kč
LPU8058 Šípková Petra OK Lokomotiva Pardubice C 2049514 60 Kč
LPU6506 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice C 8990 60 Kč
79Z0300 Zamouřil Jáchym RajP zapůjčit 60 Kč
79Z6800 Zamouřil Petr RajP zapůjčit 60 Kč
3IX8850 Štěpová Věra Zelenkovi zapůjčit 60 Kč
HOS7902 Novák Tomáš TJ Tatran Hostinné C 51598 60 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 60 Kč
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 60 Kč
5.06 km, 80 m, 27 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8852 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 9355 90 Kč
SRK6401 Pokorný Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 438611 90 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 90 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 2113361 90 Kč
HCE9750 Náhlíková Erika TJ Hostivice C 51986 90 Kč
XHK7908 Ševčík Matěj MTBO Racing team Hradec Králové zapůjčit 90 Kč
EKP8062 Nováková Lenka VŠTJ Ekonom Praha C 2051473 90 Kč
3IX6150 Zelenková Lenka Zelenkovi 405951 90 Kč
3IX5900 Jireš František Zelenkovi 301639 90 Kč
DOB9350 Netíková Martina KOB Dobruška C 7229 90 Kč
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering C 7200363 90 Kč
HOR0000 Švoma Vojtěch TJ Jiskra Hořice 53361 90 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 90 Kč
TAP8301 Kutálek Jan KOB TRETRA Praha C 442878 90 Kč
ALB9999 Vandělík Michal OOB Albrechtice nad Orlicí 7219 90 Kč
PHK7303 Zídek Jan OK 99 Hradec Králové C 2102685 90 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB TRETRA Praha C 442867 90 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 90 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 7208023 90 Kč
SHKxxx2 Nekvapilová Karolína OK Slavia Hradec Králové 9183 90 Kč
1JC8900 Fleischmann Aleš Klub přátel kofoly 2091560 90 Kč
1JC8100 Hulec Jan Klub přátel kofoly 780815 90 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 90 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 90 Kč
SNA8801 Vencl Vojtěch TJ START Náchod C 7246 90 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 90 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 90 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 90 Kč
celkem přihlášených: 1015, vklad: 80580 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.