Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček

pro kategorii: D12

Datum:
24.06.2017
Místo konání:
Sobotín, sedlo Skřítek I/11
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 50 Kč
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice C 2069072 50 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 50 Kč
TZL0651 Kusáková Valentýna SKOB Zlín B 53896 50 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc C 2111803 50 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 50 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava C 20911591 50 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 50 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 50 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 50 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc C 2069085 50 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 436421 50 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec C 49312 50 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava C 361953 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 50 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2108904 50 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk C 2108903 50 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk B 2035719 50 Kč
SBR0550 Good Eliška SKOB Bruntál 2091593 50 Kč
LCE0552 Mališková Kristýna OOB TJ Slovan Luhačovice C 7207037 50 Kč
LCE0553 Ochodnická Sára OOB TJ Slovan Luhačovice C 52703 50 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 2049511 50 Kč
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek C 2102874 50 Kč
BFM0652 Matulová Valérie SKOB Frýdek - Místek C 2087691 50 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž B 53811 50 Kč
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C 6710 50 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín B 7053853 50 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín B 7053354 50 Kč
KRN0351 OLekšová Viktorie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446443 50 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 50 Kč
ASU0698 Pazderníková Zdeňka Magnus Orienteering C 0 50 Kč
KSU0660 Pattermanová Magdalena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085598 50 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53652 50 Kč
KSU0550 Konečná Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053569 50 Kč
VRB0660 Tomášková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067387 50 Kč
TZL0650 Rosíková Růžena Eliška SKOB Zlín C 8594 50 Kč