Event entries: Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček

Date:
2017/06/24
Place:
Sobotín, sedlo Skřítek I/11
Organiser:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
Classes:
D10C     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     DH10N     H10C     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P     T5    
2.20 km, 25 m, 6 controls
(18)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice C 2069073 50 CZK
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava C 2091596 50 CZK
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 50 CZK
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 50 CZK
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 50 CZK
STE0751 Matoušková Johana SK SKI-OB Šternberk C 52561 50 CZK
TZL0751 Entová Kateřina SKOB Zlín C 8581 50 CZK
LCE0751 Hrbáčková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice C 331031 50 CZK
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov C 2080971 50 CZK
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 218973 50 CZK
ASU0799 Bartášková Karolína Magnus Orienteering C 416509 50 CZK
TZL0754 Buršíková Tereza SKOB Zlín C 08595 50 CZK
KSU0979 Kočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446412 50 CZK
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 50 CZK
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 CZK
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067388 50 CZK
TZL0752 Poslušná Jitka SKOB Zlín C 8618 50 CZK
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc C 2069082 50 CZK
2.50 km, 55 m, 9 controls
(36)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 50 CZK
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice B 2069072 50 CZK
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 50 CZK
TZL0651 Kusáková Valentýna SKOB Zlín B 53896 50 CZK
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 2111803 50 CZK
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 50 CZK
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava C 20911591 50 CZK
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 50 CZK
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 50 CZK
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 50 CZK
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc C 2069085 50 CZK
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 436421 50 CZK
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec C 49312 50 CZK
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 361953 50 CZK
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 50 CZK
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2108904 50 CZK
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk C 2108903 50 CZK
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk B 2035719 50 CZK
SBR0550 Good Eliška SKOB Bruntál 2091593 50 CZK
LCE0552 Mališková Kristýna OOB TJ Slovan Luhačovice C 7207037 50 CZK
LCE0553 Ochodnická Sára OOB TJ Slovan Luhačovice C 52703 50 CZK
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 2049511 50 CZK
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek C 2102874 50 CZK
BFM0652 Matulová Valérie SKOB Frýdek - Místek C 2087691 50 CZK
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž B 53811 50 CZK
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C 6710 50 CZK
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín B 7053853 50 CZK
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín B 7053354 50 CZK
KRN0351 OLekšová Viktorie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446443 50 CZK
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 50 CZK
ASU0698 Pazderníková Zdeňka Magnus Orienteering B 0 50 CZK
KSU0660 Pattermanová Magdalena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085598 50 CZK
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53652 50 CZK
KSU0550 Konečná Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053569 50 CZK
VRB0660 Tomášková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067387 50 CZK
TZL0650 Rosíková Růžena Eliška SKOB Zlín C 8594 50 CZK
3.60 km, 95 m, 10 controls
(19)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 436929 50 CZK
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 50 CZK
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 7207881 50 CZK
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec C 8654 50 CZK
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava B 361981 50 CZK
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 50 CZK
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk C 2102549 50 CZK
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 50 CZK
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 53866 50 CZK
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín B 2091565 50 CZK
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 50 CZK
BFM0457 Popieluchová Michaela SKOB Frýdek - Místek C 49453 50 CZK
TZL0454 Dynková Alžběta SKOB Zlín B 53853 50 CZK
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 50 CZK
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering B 406938 50 CZK
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 443076 50 CZK
KSU0484 Skoumalová Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446428 50 CZK
KSU0464 Knyplová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446430 50 CZK
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446447 50 CZK
4.30 km, 145 m, 12 controls
(13)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
UOL0151 Vránová Eliška SOB Olomouc B 682663 80 CZK
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 2092434 80 CZK
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 80 CZK
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 53178 80 CZK
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 52722 80 CZK
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín A 2091544 80 CZK
TZL0152 Čeleďová Justýna SKOB Zlín B 436954 80 CZK
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín A 2091546 80 CZK
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102885 80 CZK
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 7208226 80 CZK
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 253379 80 CZK
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering B 7203336 80 CZK
TZL0151 Rosíková Alžběta Marie SKOB Zlín C 53836 80 CZK
5.70 km, 190 m, 10 controls
(5)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc B 2092433 80 CZK
TZL0050 Matulíková Aneta SKOB Zlín B 331362 80 CZK
SOP9952 Švidrnochová Lenka OOB TJ Slezan Opava B 2032153 80 CZK
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín A 7203458 80 CZK
SOP0050 Hájková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7207857 80 CZK
6.70 km, 275 m, 15 controls
Rank. coef.: 1.02
(2)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice B 2108866 80 CZK
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 80 CZK
6.70 km, 275 m, 15 controls
Rank. coef.: 1.02
(10)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 436422 80 CZK
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 80 CZK
PTE8550 Šebková Klára TJ Sokol Ptení C 2109698 80 CZK
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín R 7204981 80 CZK
PTE8750 Cetkovská Tereza TJ Sokol Ptení C 2109697 80 CZK
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec R 2073724 80 CZK
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 889312 80 CZK
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava R 52957 80 CZK
LCE9353 Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice E 515413 80 CZK
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec R 2073746 80 CZK
5.70 km, 190 m, 11 controls
(35)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 80 CZK
KON8080 Jílková Hana KOB Konice C 2069071 80 CZK
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 80 CZK
TZL8053 Kurfürstová Irena SKOB Zlín C 53129 80 CZK
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 80 CZK
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 80 CZK
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 80 CZK
AOV7650 Dreiseitelová Dagmar OOB TJ Baník Ostrava 52291 80 CZK
ZLH7451 Siatková Silvie OOB TJ Zlaté Hory C rent 90 CZK
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 80 CZK
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 80 CZK
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 887939 80 CZK
STE7951 Matoušková Jana SK SKI-OB Šternberk C 2025355 80 CZK
25Z7650 Gřešková Jana Nereg. Gřešková 52779 80 CZK
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 80 CZK
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 80 CZK
SJH8051 Kinštová Dominka SJH Jindřichův Hradec C 330592 80 CZK
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 80 CZK
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 80 CZK
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 80 CZK
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 80 CZK
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 80 CZK
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 2082935 80 CZK
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 80 CZK
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 80 CZK
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 80 CZK
BFM7851 Chudíková Pavla SKOB Frýdek - Místek 410791 80 CZK
BFM7453 Popieluchová Ivona SKOB Frýdek - Místek C 2102855 80 CZK
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 7209281 80 CZK
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 7752223 80 CZK
ASU7499 Doubravová Blanka Magnus Orienteering C 53032 80 CZK
ASU7799 Navrátilová Helena Magnus Orienteering C 301698 80 CZK
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067389 80 CZK
2QZ Hornová Lenka OB_Deaf 2092370 80 CZK
2QZ7752 Pannová Vendula OB_Deaf 2075664 80 CZK
4.30 km, 175 m, 12 controls
(32)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 80 CZK
UOL6750 Holečková Lenka SOB Olomouc C 301560 80 CZK
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 80 CZK
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 80 CZK
SFM7152 Brodová Gabriela OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 49441 80 CZK
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 80 CZK
TRI6957 Ciencialová Bohumila TJ TŽ Třinec C 352350 80 CZK
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 80 CZK
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 80 CZK
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 80 CZK
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 80 CZK
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 80 CZK
UOL5852 Špacírová Danuše SOB Olomouc C 52730 80 CZK
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 80 CZK
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 80 CZK
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 80 CZK
UOL6954 Jeřábková Jana SOB Olomouc C 361997 80 CZK
3SX6450 Roubalíková Iva ZŠ Těšetice 2102820 80 CZK
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 80 CZK
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 80 CZK
JPV6677 Uchytilová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 52863 80 CZK
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 80 CZK
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 80 CZK
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 80 CZK
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 80 CZK
MOV6750 Šarmanová Jarmila SKOB Ostrava C 303027 80 CZK
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 80 CZK
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 80 CZK
HOB7051 Hendrychová Marcela SKOB Horní Benešov C 301304 80 CZK
SOP7150 Hájková Jitka OOB TJ Slezan Opava C 515407 80 CZK
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 80 CZK
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 80 CZK
3.60 km, 85 m, 11 controls
(7)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 80 CZK
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 80 CZK
SBK5251 Kolaříková Věra KOB Start Blansko C 49685 80 CZK
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 682075 80 CZK
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 80 CZK
TZL5954 Žaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 80 CZK
HSU4850 Kupcová Věroslava Horizont klub Šumperk C 52600 80 CZK
2.00 km, 25 m, 6 controls
(25)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
TZL0804 Kurfürst Matyáš SKOB Zlín C 53128 50 CZK
MOV1300 Panna Matyáš SKOB Ostrava C 2080824 50 CZK
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 52290 50 CZK
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 2061810 50 CZK
TRI0705 Kotala Petr TJ TŽ Třinec C 49360 50 CZK
TRI0850 Szarzecová Eva TJ TŽ Třinec C 8656 50 CZK
TRI0851 Kaufmanová Šárka TJ TŽ Třinec C 49382 50 CZK
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 52776 50 CZK
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 50 CZK
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín C 52212 50 CZK
TZL0806 Hozík Štěpán SKOB Zlín C 8583 50 CZK
TZL0805 Němec Michal SKOB Zlín C 08614 50 CZK
SBR0750 Good Julie SKOB Bruntál 345895 50 CZK
TZL0807 Přibík Martin SKOB Zlín C 8597 50 CZK
LCE0853 Juríková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice C 253363 50 CZK
LCE0951 Mališková Libuše OOB TJ Slovan Luhačovice C 218987 50 CZK
LCE0802 Takos Jannis OOB TJ Slovan Luhačovice C 50 CZK
LCE0954 Zichová Nela OOB TJ Slovan Luhačovice C 416061 50 CZK
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 436931 50 CZK
KRN0652 Olekšová Natálie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446405 50 CZK
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 50 CZK
KSU0950 Paloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 50 CZK
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 CZK
VRB0800 Smetana Adam Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067386 50 CZK
KVS1049 Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín 53694 50 CZK
2.40 km, 50 m, 7 controls
(20)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín C 7207055 50 CZK
AOP0902 Cetl Jan Orientační Běh Opava C 307338 50 CZK
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2108899 50 CZK
TRI0700 Bičánek Vít TJ TŽ Třinec C 8663 50 CZK
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2108898 50 CZK
TRI0706 Krupa Jan TJ TŽ Třinec C 8652 50 CZK
MOV0901 Kostka Artur SKOB Ostrava C 428258 50 CZK
TZL0704 Mikláš Matěj SKOB Zlín C 8601 50 CZK
LCE0702 Hájek Radim OOB TJ Slovan Luhačovice C 253366 50 CZK
LCE0701 Skýba Jakub Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 2075691 50 CZK
MOV0700 Menzel Antonín SKOB Ostrava C 52996 50 CZK
BFM0801 Popieluch Martin SKOB Frýdek - Místek C 49491 50 CZK
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín C 53360 50 CZK
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 426313 50 CZK
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering C 7206535 50 CZK
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 50 CZK
KSU0818 Polášek Filip Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073739 50 CZK
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058484 50 CZK
KSU0700 Mlček Vincenc Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53654 50 CZK
SSU Kolář Jakub SK Severka Šumperk 52656 50 CZK
2.60 km, 45 m, 8 controls
(40)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín C 7209291 50 CZK
TZL0507 Palas Jan SKOB Zlín C 49895 50 CZK
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín B 7207028 50 CZK
KRN0500 Daněk Vít KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428244 50 CZK
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 2075670 50 CZK
KRN0601 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428288 50 CZK
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava C 428262 50 CZK
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek B 2087708 50 CZK
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava C 428264 50 CZK
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 50 CZK
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 50 CZK
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 682687 50 CZK
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec C 49396 50 CZK
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec B 49327 50 CZK
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 8651 50 CZK
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec C 2099502 50 CZK
TRI0508 Byrtus Jakub TJ TŽ Třinec C 49341 50 CZK
TRI0602 Kaufman Jan TJ TŽ Třinec C 52289 50 CZK
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec C 49355 50 CZK
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín B 2113077 50 CZK
KYL0500 Navrátil Sam SK SP Kylešovice C rent 60 CZK
TZL0503 Němec Filip SKOB Zlín B 2113089 50 CZK
TZL0604 Huleja Martin SKOB Zlín C 2113096 50 CZK
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín B 2070831 50 CZK
LCE0501 Hrbáček Filip OOB TJ Slovan Luhačovice C 416072 50 CZK
LCE0602 Káňa Jindřich OOB TJ Slovan Luhačovice C 416054 50 CZK
LCE0504 Vebr David OOB TJ Slovan Luhačovice C 52700 50 CZK
BFM0604 Chudík Martin SKOB Frýdek - Místek C 2102862 50 CZK
ASU0547 Greschner Adam Magnus Orienteering C 9132 50 CZK
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056276 50 CZK
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2073738 50 CZK
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 50 CZK
KSU0600 Ondráček Viktor Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53670 50 CZK
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073730 50 CZK
KSU0515 Opravil Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2073734 50 CZK
KSU0505 Kroul Jiří Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53565 50 CZK
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49316 50 CZK
KSU0500 Šimek Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52566 50 CZK
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 50 CZK
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 2080838 50 CZK
4.30 km, 135 m, 13 controls
(26)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
UOL0403 Špaček Vojtěch SOB Olomouc C 2800331 50 CZK
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 2081359 50 CZK
KRN0300 Jurčík Martin KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446411 50 CZK
TZL0403 Hustý Adam SKOB Zlín B 2096138 50 CZK
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek B 2087698 50 CZK
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec B 49366 50 CZK
TZL0402 Vaněk Ondřej SKOB Zlín B 889320 50 CZK
STE0300 Cupal Petr SK SKI-OB Šternberk C 2027236 50 CZK
UOL0301 Rajman Filip SOB Olomouc B 2113074 50 CZK
SKM0300 Frkal Jiří KOB Směr Kroměříž C 416079 50 CZK
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 50 CZK
CEL0400 Tomášek Adam TJ Sokol Čelechovice na Hané B 301567 50 CZK
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 8629759 50 CZK
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec C 49319 50 CZK
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2092391 50 CZK
TZL0401 Eichler Vít SKOB Zlín B 7209282 50 CZK
LCE0306 Hájek Petr OOB TJ Slovan Luhačovice B 416071 50 CZK
LCE0402 Humeník David OOB TJ Slovan Luhačovice B 2080833 50 CZK
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 50 CZK
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering B 53112 50 CZK
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2082903 50 CZK
KSU0402 Polášek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446419 50 CZK
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 50 CZK
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 50 CZK
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067397 50 CZK
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 2102814 50 CZK
6.40 km, 250 m, 12 controls
(19)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 80 CZK
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 80 CZK
KRN0102 Juna Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 80 CZK
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec B 7202876 80 CZK
KON0222 Havelka Jan KOB Konice C 52718 80 CZK
STE0200 Hájek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2027240 80 CZK
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 80 CZK
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 80 CZK
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 80 CZK
KRN0106 Švec František KOS TJ Lokomotiva Krnov C 80 CZK
CEL0100 Tomášek Ondřej TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301562 80 CZK
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 2091549 80 CZK
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 80 CZK
SOP0201 Vajda Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 8720 80 CZK
SVS0200 Koňařík Vít Orientklub Vsetín B 53384 80 CZK
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53649 80 CZK
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 80 CZK
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2067396 80 CZK
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín A 218977 80 CZK
7.40 km, 280 m, 15 controls
(9)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 80 CZK
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 80 CZK
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc B 1400425 80 CZK
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava B 7207868 80 CZK
STE9919 Horčička Vít SK SKI-OB Šternberk A 682370 80 CZK
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 7207780 80 CZK
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov C 301297 80 CZK
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov C 336728 80 CZK
MOV0002 Pavlíček Patrik SKOB Ostrava C 436425 80 CZK
9.40 km, 365 m, 18 controls
Rank. coef.: 1.02
(2)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 80 CZK
UOL9800 Mazanec Jakub SOB Olomouc C 2051499 80 CZK
9.40 km, 365 m, 18 controls
Rank. coef.: 1.02
(35)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 80 CZK
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 80 CZK
ZPV7900 Karásek Michal KOB ZPV Prostějov C 433096 80 CZK
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 7203453 80 CZK
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 80 CZK
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec C 2102776 80 CZK
KYL7100 Navrátil Marek SK SP Kylešovice C 9005224 80 CZK
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 80 CZK
STE7504 Matoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2025356 80 CZK
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 1931332 80 CZK
SKM8700 Lachendro Jan KOB Směr Kroměříž C 7207146 80 CZK
AOP8600 Peterek Vít Orientační Běh Opava C 980372 80 CZK
ZBM9300 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno R 995849 80 CZK
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava E 1625050 80 CZK
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava C 7200365 80 CZK
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 80 CZK
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 51123 80 CZK
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 80 CZK
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 887157 80 CZK
UOL9801 Chaloupka Josef SOB Olomouc A 2090849 80 CZK
UOL8805 Špacír Jan SOB Olomouc C 500587 80 CZK
LPU8407 Krčál Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9275 80 CZK
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 886812 80 CZK
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice R 1400401 80 CZK
LCE9003 Dadák Michal OOB TJ Slovan Luhačovice C 301552 80 CZK
BFM9602 Kopeček Petr SKOB Frýdek - Místek C 426344 80 CZK
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 80 CZK
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava C 8725 80 CZK
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 80 CZK
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 80 CZK
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín R 7995797 80 CZK
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 2027239 80 CZK
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 887940 80 CZK
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 80 CZK
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 80 CZK
6.50 km, 235 m, 14 controls
Rank. coef.: 1.02
(4)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 7209285 80 CZK
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 80 CZK
37C8500 Zapletal Martin Bez registrace rent 90 CZK
NNN82 Galle Jiří Neregistrovaní (NNN) 80 CZK
7.40 km, 240 m, 15 controls
(51)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
HAV7300 Mastela Rafal OB Havířov C 2032312 80 CZK
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 80 CZK
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 7207038 80 CZK
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300185 80 CZK
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 80 CZK
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 80 CZK
OOP8100 Pietraszek Martin TJ Opava C 682681 80 CZK
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 80 CZK
JPV7505 Kopecký Ivo Oddíl OS SK Prostějov C 1420762 80 CZK
JPV8101 Jurenka Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 2108915 80 CZK
SHK7905 Svoboda Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 9138 80 CZK
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 80 CZK
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336792 80 CZK
7SC7401 Vojvodík Martin Neregistrovaní - MOV 2109761 80 CZK
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 80 CZK
TRI7401 Cienciala Martin TJ TŽ Třinec C 416128 80 CZK
TRI7702 Tuharský Martin TJ TŽ Třinec C 7863 80 CZK
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 80 CZK
HAV6402 Opletal Petr OB Havířov C 232956 80 CZK
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 80 CZK
SSU7847 Krtička Luděk SK Severka Šumperk C 7204982 80 CZK
SBR7800 Good Martin SKOB Bruntál C 51903 80 CZK
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2080826 80 CZK
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 80 CZK
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 80 CZK
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 80 CZK
MOV8200 Kostka Petr SKOB Ostrava C 2027244 80 CZK
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 53372 80 CZK
OOL7501 Binar Robert SK Haná orienteering C 681853 80 CZK
JPV7501 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2113078 80 CZK
MOV6201 Šarman Radim SKOB Ostrava C 232412 80 CZK
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 80 CZK
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 80 CZK
BFM7602 Matula Pavel SKOB Frýdek - Místek 206365 80 CZK
BFM7301 Popieluch Michal SKOB Frýdek - Místek C 2059751 80 CZK
TZL6304 Schäfer Michal SKOB Zlín C 7209288 80 CZK
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 80 CZK
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 80 CZK
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 53143 80 CZK
ASU7448 Bartášek Jiří Magnus Orienteering C 416715 80 CZK
ASU8101 Bubela Tomáš Magnus Orienteering C 7456789 80 CZK
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 80 CZK
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 80 CZK
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 80 CZK
2QZ7219 Procházka Josef OB_Deaf 2083412 80 CZK
2QZ9349 Stanovský Michal OB_Deaf 2112776 80 CZK
2QZ01 Janda Jiří OB_Deaf 53545 80 CZK
2QZ02 Pastrnek Pavel OB_Deaf 2103254 80 CZK
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 80 CZK
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 2118494 80 CZK
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 80 CZK
6.10 km, 210 m, 11 controls
(35)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 7209290 80 CZK
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 80 CZK
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 80 CZK
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 80 CZK
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 80 CZK
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 52752 80 CZK
OTK6910 Kunz Petr OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052344 80 CZK
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 80 CZK
AOP6602 Cetl Vladimír Orientační Běh Opava C 0 80 CZK
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 80 CZK
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 80 CZK
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 80 CZK
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 80 CZK
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 80 CZK
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 80 CZK
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 80 CZK
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 80 CZK
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 80 CZK
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 80 CZK
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 80 CZK
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 80 CZK
STE5701 Václavek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 52525 80 CZK
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 80 CZK
SKM6301 Kavan Luboš KOB Směr Kroměříž C 619094 80 CZK
CEL6426 Tomášek Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52406 80 CZK
3SX6400 Roubalík Radovan ZŠ Těšetice 2102813 80 CZK
ZLH6701 Zatloukal Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 420422 80 CZK
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 80 CZK
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 80 CZK
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 52656 80 CZK
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 08851 80 CZK
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436923 80 CZK
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 80 CZK
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 80 CZK
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 995843 80 CZK
5.00 km, 195 m, 14 controls
(36)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
OTK5707 Štěpáník Otakar OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53804 80 CZK
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106888 80 CZK
SOP5601 Volný Jiří OOB TJ Slezan Opava C 301232 80 CZK
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 80 CZK
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 80 CZK
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 80 CZK
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 80 CZK
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 2073714 80 CZK
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 80 CZK
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 80 CZK
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 80 CZK
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 80 CZK
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 80 CZK
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 80 CZK
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 80 CZK
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 80 CZK
KVS5301 Hrbas Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 2021858 80 CZK
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB Start Blansko C 49683 80 CZK
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 80 CZK
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 80 CZK
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 80 CZK
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 80 CZK
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 410158 80 CZK
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 80 CZK
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 80 CZK
SKM4903 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 53810 80 CZK
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 80 CZK
UOL5600 Janošík Zdeněk SOB Olomouc C rent 90 CZK
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 80 CZK
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 80 CZK
SOP5701 Pospíšil Václav OOB TJ Slezan Opava C 49391 80 CZK
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 80 CZK
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 80 CZK
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51954 80 CZK
VRB5404 Kolář Leopold Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 52538 80 CZK
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 7207625 80 CZK
3.70 km, 105 m, 10 controls
(21)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 80 CZK
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 80 CZK
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 80 CZK
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 80 CZK
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 80 CZK
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8653 80 CZK
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 80 CZK
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 80 CZK
STE4101 Čermák Miloslav SK SKI-OB Šternberk C 52529 80 CZK
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 7209463 80 CZK
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 80 CZK
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 80 CZK
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 80 CZK
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 80 CZK
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 80 CZK
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 2102807 80 CZK
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 80 CZK
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 80 CZK
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 52984 80 CZK
KSU5501 Tesař Karel Klub vytrvalostních sportů Šumperk 80 CZK
VRB5001 Pospíšil Karel Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51950 80 CZK
2.00 km, 25 m, 6 controls
(39)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 50 CZK
OOP1151 Pietraszková Magdalena TJ Opava C 232323 50 CZK
OOP1050 Pietraszková Hana TJ Opava C 52758 50 CZK
AOV0850 Dreiseitelová Elen OOB TJ Baník Ostrava C 2050482 50 CZK
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 50 CZK
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 50 CZK
MOV0800 Vojvodík Rudolf SKOB Ostrava C 2112746 50 CZK
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 2102570 50 CZK
TRI0902 Mokrosz Mateusz TJ TŽ Třinec C 8658 50 CZK
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 50 CZK
NNN01 Foltinová Anna Neregistrovaní (NNN) 50 CZK
STE0951 Bucher Natali SK SKI-OB Šternberk C 50 CZK
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 50 CZK
STE0909 Matoušek Jan SK SKI-OB Šternberk C 224904 50 CZK
STE0806 Semjan Miroslav SK SKI-OB Šternberk C 50 CZK
KRN0606 Herman Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 CZK
SSU1000 Krtička Antonín SK Severka Šumperk C 52578 50 CZK
SSU1100 Krtička Mikuláš SK Severka Šumperk C 52563 50 CZK
SBR1250 Good Marie SKOB Bruntál 50 CZK
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 50 CZK
SSU1150 Tichá Anna SK Severka Šumperk C 2111615 50 CZK
2JZ1300 Svoboda Marek STS Červenka 436418 50 CZK
TRI1200 Mokrosz Tomasz TJ TŽ Třinec C 49377 50 CZK
VRB1111 Peňáz Jan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51952 50 CZK
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín C 53886 50 CZK
JPV0900 Chmelář Filip Oddíl OS SK Prostějov C 50 CZK
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec C 49384 50 CZK
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec C 49322 50 CZK
MOV1002 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 1400415 50 CZK
OTK0950 Klímová Markéta OOB TJ Jiskra Otrokovice C 330673 50 CZK
BFM1051 Chudíková Magdalena SKOB Frýdek - Místek 428271 50 CZK
STE0853 Kučerová Klaudie SK SKI-OB Šternberk C 50 CZK
ASU0899 Blažková Andrea Magnus Orienteering C 0 50 CZK
TRI1400 Walaski Vítek TJ TŽ Třinec C 02113099 50 CZK
SBR0802 Holý Štěpán SKOB Bruntál C 50 CZK
SBR1050 Holá Veronika SKOB Bruntál C 50 CZK
KSU1010 Kroul František Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 CZK
SBR10 Jandová Tereza SKOB Bruntál 50 CZK
VRB1100 Malý David Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 CZK
3.40 km, 90 m, 9 controls
(42)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
UOL7650 Šaňáková Šárka SOB Olomouc C 1420235 50 CZK
6YC8550 Karásková Lucie Neregistrovaní 428210 50 CZK
AOP7550 Cetlová Helena Orientační Běh Opava C 0 50 CZK
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 50 CZK
8VX7200 Pavel Dráč Klub 2109764 50 CZK
KRN7100 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428248 50 CZK
1DZ6900 Beneš Miroslav OB Jesenec 50 CZK
TRI9900 Navrátil Adam TJ TŽ Třinec C 416125 50 CZK
TRI7550 Bíčánková Jana TJ TŽ Třinec C 7862 50 CZK
TRI7800 Ryška Kamil TJ TŽ Třinec C 53294 50 CZK
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 50 CZK
NNN Foltin David Neregistrovaní (NNN) 50 CZK
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 50 CZK
25C6750 Chmelařová Blanka péčkaři 8885 50 CZK
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 50 CZK
6YC8901 Tesař Jan Neregistrovaní rent 60 CZK
6YC9350 Preuszová Beáta Neregistrovaní rent 60 CZK
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 50 CZK
ODR6100 Šauman Petr SKOB Odry C 331055 50 CZK
UOL6702 Jeřábek Petr SOB Olomouc C 361946 50 CZK
OOP7453 Leciánová Vanda TJ Opava C 49472 50 CZK
TRI7602 Krupa David TJ TŽ Třinec C 49356 50 CZK
TRI7703 Byrtus Petr TJ TŽ Třinec C 49400 50 CZK
VRB7878 Peňázová Hana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301225 50 CZK
LCEXXXY Hrbáček Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice 50 CZK
LCEXXXX Hrbáčková Karla OOB TJ Slovan Luhačovice 50 CZK
SKM9402 Kavan Jiří KOB Směr Kroměříž C 416077 50 CZK
BFM7103 Chudík Michael SKOB Frýdek - Místek 428283 50 CZK
HOB5601 Hendrych Vlastimil SKOB Horní Benešov C 231950 50 CZK
HOB6701 Hendrych Jiří SKOB Horní Benešov C 301309 50 CZK
ASU7599 Christodoulou Iva Magnus Orienteering C 433095 50 CZK
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 50 CZK
STH8451 Uvizlová Radka SK Studenec C 9081 50 CZK
SBR77 Holý Ondřej SKOB Bruntál 50 CZK
VRB6250 Kratschmerová Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 301290 50 CZK
TZL0652 Návojová Kateřina SKOB Zlín C 53317 50 CZK
2QZ03 Doležal František OB_Deaf 2112748 50 CZK
2QZ04 Jungmannová Jana OB_Deaf 2104586 50 CZK
2QZ05 Jungmann Pavel OB_Deaf 2083379 50 CZK
HSU5050 Čadilová Alena Horizont klub Šumperk C 52599 50 CZK
ASUXXXX Musilová Jana Magnus Orienteering 50 CZK
SSU01 Dus Karel SK Severka Šumperk 50 CZK
5.80 km, 185 m, 11 controls
(4)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek 2113076 80 CZK
HAV6200 Opletal Jaroslav OB Havířov C 253121 80 CZK
SJH7901 Kinšt David SJH Jindřichův Hradec C 330596 80 CZK
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 80 CZK
entered total: 585, fee: 38910 CZK
* Entries count is beyond the limit that influences system performace. If you want to show edit and delete options for entry lines then select one class or one club.