Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
24.06.2017
Místo konání:
Sentice, louka nad obcí
Pořadatel:
VBM - VSK Mendelu Brno
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
2.10 km, 60 m, 6 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering C 2088166 40 Kč
TBM0780 Vernerová Hana KOS TJ Tesla Brno C 2087664 40 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 40 Kč
ADA0852 Strýčková Barbora OOB Spartak Adamov C 2073676 40 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno C 49555 40 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno C 2081351 40 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř C 2082930 40 Kč
TBM0778 Sedláčková Hana KOS TJ Tesla Brno C 2083403 40 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SJH Jindřichův Hradec C 2088158 40 Kč
SJH0754 Potužníková Adéla SJH Jindřichův Hradec C 2113415 40 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 40 Kč
CHT0752 Škapová Markéta OOB SK Chrast C 53169 40 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno C 2067231 40 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Žabovřesky Brno C 2061840 40 Kč
ABM0757 Taslerová Martina KOB ALFA Brno C 2067324 40 Kč
RUZ0750 Gregorová Julie TJ Růžená C 51838 40 Kč
NNN0011 Veselá Veronika Neregistrovaní (NNN) 53201 40 Kč
1.60 km, 60 m, 5 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 53244 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 40 Kč
CHT0751 Boučková Eva OOB SK Chrast C 232889 40 Kč
CHT0851 Charouzová Eliška OOB SK Chrast C 232888 40 Kč
ZBM0751 Stašková Sára SK Žabovřesky Brno C 436987 40 Kč
ZBM0951 Finstrlová Denisa SK Žabovřesky Brno C 2061853 40 Kč
ZBM0953 Coufalová Rea SK Žabovřesky Brno C 2092385 40 Kč
ZBM0957 Kučerová Tereza SK Žabovřesky Brno C 2094514 40 Kč
ZBM1050 Coufalová Thea SK Žabovřesky Brno C 2092407 40 Kč
SJI0950 Coufalová Júlia OK Jihlava C 2099513 40 Kč
SJI0951 Novotná Julie OK Jihlava C 2096133 40 Kč
SJI0953 Novotná Nicol OK Jihlava C 433091 40 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 40 Kč
2.40 km, 65 m, 9 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno B 2083392 40 Kč
RBK0555 Ježková Ivana SK Radioklub Blansko C 2115673 40 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2067211 40 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 40 Kč
TBM0560 Baláčová Natálie KOS TJ Tesla Brno C 2083375 40 Kč
TBM0652 Bružeňáková Mia KOS TJ Tesla Brno C 2067201 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SJH Jindřichův Hradec B 206416 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 220400 40 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno B 2051474 40 Kč
ZBM0651 Finstrlová Lucie SK Žabovřesky Brno C 2051514 40 Kč
ZBM0653 Barnatová Magda SK Žabovřesky Brno C 2111757 40 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 2801042 40 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 40 Kč
3.40 km, 120 m, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0354 Teclová Linda SK OB Chotěboř C 40 Kč
CTB0451 Zbínová Aneta SK OB Chotěboř C 40 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SJH Jindřichův Hradec B 2061857 40 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SJH Jindřichův Hradec B 2079504 40 Kč
OSN0452 Pilná Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436958 40 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 40 Kč
UBM0451 Čelechovská Radka MENISKOS Brno C 2049602 40 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Žabovřesky Brno B 416017 40 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno B 2094532 40 Kč
ABM0361 Taslerová Tereza KOB ALFA Brno C 2081393 40 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2011896 40 Kč
3.70 km, 125 m, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 80 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 515497 80 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 80 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SJH Jindřichův Hradec A 2051486 80 Kč
ZBM0252 Bašeová Klára SK Žabovřesky Brno B 2092389 80 Kč
ZBM0256 Lukšíková Eliška SK Žabovřesky Brno B 2090858 80 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 80 Kč
ABM0199 Radová Kateřina KOB ALFA Brno B 232876 80 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SJH Jindřichův Hradec A 2800337 80 Kč
4.60 km, 140 m, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0051 Boučková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2083423 80 Kč
CTB0051 Boháčová Anna SK OB Chotěboř B 8884 80 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko B 2801035 80 Kč
5.60 km, 195 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 53127 80 Kč
JHB9160 Fencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 80 Kč
CHT9852 Dvořáková Klára OOB SK Chrast C 7207865 80 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 80 Kč
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 80 Kč
JHB8951 Culková Hana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4668 80 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 80 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř E 2081369 80 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SJH Jindřichův Hradec C 7770033 80 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 331008 80 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 416329 80 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 80 Kč
SJI9950 Nechutová Aneta OK Jihlava A 439123 80 Kč
CHT8754 Mrštíková Květa OOB SK Chrast C 896973 80 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno R 515006 80 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 7210066 80 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 80 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 80 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 80 Kč
3.60 km, 120 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 80 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 80 Kč
UBM7651 Taslerová Renata MENISKOS Brno C 2116460 80 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SJH Jindřichův Hradec C 420443 80 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 0000004673 80 Kč
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 80 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 80 Kč
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 8703 80 Kč
ABM9560 Otrusinová Jana KOB ALFA Brno C 52013 80 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 80 Kč
4.80 km, 180 m, 16 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 80 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 80 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2061854 80 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 80 Kč
TBM7372 Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 53227 80 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 80 Kč
SJH7652 Potužníková Eva SJH Jindřichův Hradec C 2113481 80 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 80 Kč
TBM7991 Malá Alice KOS TJ Tesla Brno C 53228 80 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 0002092365 80 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 80 Kč
19X8050 Tomíčková Dana ESOX ODEI 2096221 80 Kč
ZBM7353 Firešová Andrea SK Žabovřesky Brno C 1111097 80 Kč
ZBM7551 Urbánková Lenka SK Žabovřesky Brno C 2051480 80 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno C 2067937 80 Kč
ZBM8160 Kočová Lenka SK Žabovřesky Brno C 815422 80 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 219257 80 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 80 Kč
ABM7451 Radová Martina KOB ALFA Brno C 8010 80 Kč
UBM7752 Němečková Eva MENISKOS Brno C 361911 80 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 7204507 80 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 80 Kč
3.70 km, 170 m, 13 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 80 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 80 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 80 Kč
TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 446329 80 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 80 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 80 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 980334 80 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 80 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SJH Jindřichův Hradec C 2090840 80 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 80 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 0000303944 80 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 80 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 80 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SJH Jindřichův Hradec C 2113478 80 Kč
PZR7171 Doleželová Iva UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438601 80 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 80 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 2080979 80 Kč
SJI6551 Šaterová Monika OK Jihlava C 301282 80 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 80 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 80 Kč
3.20 km, 90 m, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 80 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 80 Kč
UBM5751 Svobodová Jindřiška MENISKOS Brno C 515446 80 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 80 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 80 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 80 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 80 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 80 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 80 Kč
2.50 km, 60 m, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 80 Kč
CJI5252 Podhorská Věra Fajn Club Jihlava C 232900 80 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 80 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 80 Kč
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 80 Kč
2.40 km, 60 m, 8 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0811 Navrátil Jakub KOS TJ Tesla Brno C 2108895 40 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2061842 40 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 2067212 40 Kč
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 126 40 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 331244 40 Kč
SJH0801 Sviták Václav SJH Jindřichův Hradec C 2096234 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava C 52969 40 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Žabovřesky Brno C 2092386 40 Kč
ZBM0801 Cicvárek Martin SK Žabovřesky Brno C 2067254 40 Kč
ZBM0805 Saitl David SK Žabovřesky Brno C 2103687 40 Kč
ZBM0808 Zřídkaveselý Martin SK Žabovřesky Brno C 2061844 40 Kč
SJI0703 Coufal Petr OK Jihlava C 2087645 40 Kč
SJI0700 Frýba Matyáš OK Jihlava C 253125 40 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená C 2801030 40 Kč
UBM0702 Němeček Adam MENISKOS Brno C 361909 40 Kč
TBM0800 Denemarek Max KOS TJ Tesla Brno C 7080127 40 Kč
NNN0010 Zeman Nikola Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 80 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 2103778 40 Kč
1.60 km, 65 m, 6 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK0801 Ježek David SK Radioklub Blansko C 2103681 40 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SJH Jindřichův Hradec C 2088209 40 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 2111816 40 Kč
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 40 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 2088159 40 Kč
ZBM0708 Chmelík Robert SK Žabovřesky Brno C 434832 40 Kč
LBM0701 Salajka Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52068 40 Kč
SJI0905 Černý Petr OK Jihlava C 124 40 Kč
SJI0900 Dočkal Matouš OK Jihlava C 2113416 40 Kč
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava C 125 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 2103300 40 Kč
NNN0004 Skácel Viktor Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 80 Kč
ZBM1002 Šicha Matěj SK Žabovřesky Brno C 434829 40 Kč
3.10 km, 80 m, 9 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 40 Kč
BBM0503 Martinkovič Šimon BETA URSUS Orienteering C 2112721 40 Kč
TBM0613 Hanousek Prokop KOS TJ Tesla Brno C 2083417 40 Kč
TBM0608 Svirák Jonatan KOS TJ Tesla Brno C 2087656 40 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko C 2061789 40 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 446328 40 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno C 53275 40 Kč
PZR0503 Sedlák Tobiáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8706 40 Kč
UBM0503 Račanský Jakub MENISKOS Brno C 361966 40 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov B 2053552 40 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SJH Jindřichův Hradec B 2096259 40 Kč
SJH0505 Nouza Michal SJH Jindřichův Hradec C 2113419 40 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 0002084938 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 40 Kč
RBK0501 Pekárek Martin SK Radioklub Blansko C 2102571 40 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno B 9201067 40 Kč
ZBM0509 Baše Matěj SK Žabovřesky Brno B 2092394 40 Kč
ZBM0601 Cicvárek Radim SK Žabovřesky Brno C 2051515 40 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2061850 40 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno C 1403415 40 Kč
ZBM0609 Petrášek Eduard SK Žabovřesky Brno C 2090873 40 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava B 2080831 40 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava C 52966 40 Kč
SJI0504 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080939 40 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava B 2059733 40 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava C 141 40 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 2113360 40 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno C 232377 40 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 2081396 40 Kč
NNN0012 Medek Mikuláš Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 80 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 2801025 40 Kč
3.80 km, 140 m, 12 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0305 Musil Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 2075632 40 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko C 1413719 40 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko B 1414504 40 Kč
RBK0405 Ježek Filip SK Radioklub Blansko C 2103684 40 Kč
TBM0410 Račanský Matěj KOS TJ Tesla Brno C 2061786 40 Kč
PZR0401 Splítek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7209358 40 Kč
UBM0302 Račanský Jan MENISKOS Brno C 361937 40 Kč
TBM0307 Bružeňák Andrej KOS TJ Tesla Brno C 2067202 40 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SJH Jindřichův Hradec B 443062 40 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SJH Jindřichův Hradec B 436440 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec B 420435 40 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 0002092373 40 Kč
TTR0305 Novotný Tomáš OOB Třebíč C 0002115144 40 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 40 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno B 7202856 40 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno B 2087662 40 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 51770 40 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená B 2099490 40 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 40 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 40 Kč
ABM0410 Dittrich Antonín KOB ALFA Brno C 52003 40 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 2087716 40 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 40 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 40 Kč
4.70 km, 145 m, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 80 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2087700 80 Kč
PZR0105 Kalas Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52970 80 Kč
PZR0205 Sitař Miroslav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232348 80 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 0000004538 80 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 0002800321 80 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0007300192 80 Kč
UBM0202 Čelechovský Matěj MENISKOS Brno B 2049604 80 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava B 2080961 80 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava B 2061788 80 Kč
7.20 km, 210 m, 21 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR9902 Pastyřík Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 438608 80 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SJH Jindřichův Hradec B 331357 80 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast C 53168 80 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno B 2054641 80 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 80 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava A 7200364 80 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 80 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 438043 80 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 995867 80 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 80 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 9201065 80 Kč
9.60 km, 325 m, 29 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 53145 80 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 7207628 80 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300171 80 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 80 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 7207495 80 Kč
CHT8401 Kuban Jiří OOB SK Chrast C 52302 80 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 80 Kč
65C8401 Kněžínek Karel SK Radiosport Bílovice nad Svitavou zapůjčit 120 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 80 Kč
36S8901 Vríčan Peter (SVK) nereg. 9201671 80 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 80 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 80 Kč
CHT7501 Vítek Pavel OOB SK Chrast C 51999 80 Kč
SJH9300 Nouza Petr ml. SJH Jindřichův Hradec C 2079508 80 Kč
ZBM7207 Zřídkaveselý Libor SK Žabovřesky Brno C 101 80 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 80 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103680 80 Kč
ZBM8418 Hrazdil Jiří SK Žabovřesky Brno C 682621 80 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 80 Kč
ZBM8512 Kožoušek Adam SK Žabovřesky Brno C 219242 80 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 7209357 80 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 80 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava C 682090 80 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 80 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 80 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 80 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 9102569 80 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 80 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 80 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno C 886825 80 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 80 Kč
ZBM7502 Veselý Martin SK Žabovřesky Brno C 751114 80 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 80 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř C 7300187 80 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 80 Kč
NNN0019 Matějka Pavel Neregistrovaní (NNN) 53485 80 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 80 Kč
6.30 km, 210 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49669 80 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB Start Blansko C 2045244 80 Kč
VBM8207 Šedivý Jiří VSK Mendelu Brno 49679 80 Kč
VBM8309 Zámečník Mirek VSK Mendelu Brno 53306 80 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 80 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 80 Kč
3MC8000 Coufal Petr FBŠ Jihlava 2099510 80 Kč
PZR7700 Splítek Václav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52608 80 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SJH Jindřichův Hradec C 442870 80 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SJH Jindřichův Hradec C 336772 80 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 80 Kč
ZBM7507 Chmelík Petr SK Žabovřesky Brno C 2111749 80 Kč
ZBM8304 Kůr Jiří SK Žabovřesky Brno C 1238304 80 Kč
ABM9205 Bouška Tomáš KOB ALFA Brno C 337647 80 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 80 Kč
ZBM7702 Zvarik Tomáš SK Žabovřesky Brno C 7726244 80 Kč
NNN0006 Novotný Petr Neregistrovaní (NNN) 2067992 80 Kč
NNN0020 Liška David Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 120 Kč
7.50 km, 220 m, 23 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 80 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 80 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 80 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 52061 80 Kč
RBK7201 Ježek Petr SK Radioklub Blansko C 7300188 80 Kč
6YC8201 Ženka Ondřej Neregistrovaní 7209355 80 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno C 2067213 80 Kč
UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno C 361980 80 Kč
UBM7105 Tasler David MENISKOS Brno C 2116480 80 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 80 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 331394 80 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 336767 80 Kč
SJH7705 Potužník Martin SJH Jindřichův Hradec C 2113492 80 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 80 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 80 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 0002092381 80 Kč
1DC7600 Musil Radek Targa Orienteering 7201805 80 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 80 Kč
ZBM6700 Coufal Svatoš SK Žabovřesky Brno C 1396843 80 Kč
ZBM7302 Zelený Pavel SK Žabovřesky Brno C 1403412 80 Kč
ZBM7402 Baše Tomáš SK Žabovřesky Brno C 232419 80 Kč
ZBM7504 Cicvárek Ivo SK Žabovřesky Brno C 2051489 80 Kč
ZBM7529 Štěrbák Eduard SK Žabovřesky Brno C 2087667 80 Kč
ZBM7608 Kučera Viktor SK Žabovřesky Brno C 1400413 80 Kč
SJI7828 Hendrych Martin OK Jihlava C 51775 80 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8709 80 Kč
SJI7700 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080936 80 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 80 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 80 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 80 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 232879 80 Kč
ABM7401 Rada Pavel KOB ALFA Brno C 8004 80 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 80 Kč
84C8000 Evstafev Ivan Dolni Kounice 232870 80 Kč
RBK7401 Hanousek Kamil SK Radioklub Blansko C 2115695 80 Kč
TBM7511 Hájek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 53269 80 Kč
TBM7305 Folprecht Jaroslav KOS TJ Tesla Brno 2801014 80 Kč
5.70 km, 210 m, 18 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN6100 Fuchs Vladimír Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 120 Kč
67C7000 Svoboda Dalibor LesoBloudi zapůjčit 120 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 80 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 80 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 51140 80 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SJH Jindřichův Hradec C 336790 80 Kč
SJH6501 Nouza Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079498 80 Kč
MFP6401 Suk Jiří VŠSK MFF UK Praha C 515016 80 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052235 80 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 80 Kč
OSN6600 Kovačič Marek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53428 80 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 49900 80 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 80 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 80 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 80 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 52337 80 Kč
ABM7124 Svoboda Petr KOB ALFA Brno C 49694 80 Kč
ADA5901 Mareček Jiří OOB Spartak Adamov C 2032120 80 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 80 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 7260028 80 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 80 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 80 Kč
15A0001 Pölzelbauer Michael (AUT) OLG Ströck Wien 7700000 80 Kč
4.10 km, 125 m, 15 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 80 Kč
PZR5309 Novohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 80 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 80 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 80 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 80 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SJH Jindřichův Hradec C 442873 80 Kč
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52712 80 Kč
ADA5111 Truhlář Karel OOB Spartak Adamov C 2032151 80 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 0002103756 80 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 80 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 80 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 80 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52050 80 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 80 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 80 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SJH Jindřichův Hradec C 331118 80 Kč
SJI6000 Šenkýř Vladimír OK Jihlava C 2044881 80 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 80 Kč
YBM6001 Pospíšil Aleš Klub turistů a lyžařů Brno 49652 80 Kč
3.30 km, 95 m, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 80 Kč
UBM4401 Novotný Jan MENISKOS Brno C 682606 80 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 80 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 80 Kč
CHT4701 Vodrážka Oldřich OOB SK Chrast C 52323 80 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 80 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 80 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083416 80 Kč
ABM4305 Dittrich Jan KOB ALFA Brno C 52091 80 Kč
ABM4501 Chmelík Milan KOB ALFA Brno C 995827 80 Kč
1.60 km, 55 m, 5 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1114 Verner Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083371 40 Kč
NNN0902 Svirák Benjamin Neregistrovaní (NNN) 2111764 40 Kč
5RX1100 Svirák Samuel NNN 2111765 40 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 40 Kč
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53240 40 Kč
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 446354 40 Kč
VBM1252 Šedivá Kristýna VSK Mendelu Brno 53211 40 Kč
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C 51836 40 Kč
TBM1158 Ryglová Beáta KOS TJ Tesla Brno C 2083404 40 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SJH Jindřichův Hradec C 301356 40 Kč
SJH1152 Svitáková Ludmila SJH Jindřichův Hradec C 331439 40 Kč
TBM0672 Kozoňová Alžběta Tatiana KOS TJ Tesla Brno C 2087638 40 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 40 Kč
OSN1151 Pilná Anna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 436927 40 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 232025 40 Kč
TBM0910 Malý Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 320128 40 Kč
TBM1165 Malá Lucie KOS TJ Tesla Brno C 7204480 40 Kč
1DC0950 Musilová Anna Targa Orienteering 2070829 40 Kč
19X1050 Tomíčková Eliška ESOX ODEI 52023 40 Kč
19X1350 Tomíčková Ivana ESOX ODEI 52537 40 Kč
LBM1101 Eliášek Jakub TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112765 40 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SJH Jindřichův Hradec C zapůjčit 80 Kč
UBM1052 Kvítková Karolína MENISKOS Brno C 2049601 40 Kč
UBM0854 Kvítková Kristýna MENISKOS Brno C 2049600 40 Kč
ZBM0952 Stašková Sofie SK Žabovřesky Brno C 102 40 Kč
ZBM0956 Beránková Julie SK Žabovřesky Brno C 2111731 40 Kč
ZBM1003 Kyncl Ondřej SK Žabovřesky Brno C 104 40 Kč
ZBM1051 Bašeová Jolana SK Žabovřesky Brno C 2103690 40 Kč
ZBM1152 Beránková Kamila SK Žabovřesky Brno C 2111752 40 Kč
ZBM7371 Zehnulová Jana SK Žabovřesky Brno C 232003 40 Kč
SJI0952 Szablaturová Nela OK Jihlava C 140 40 Kč
SJI0804 Zhorela Ondřej Jakub OK Jihlava C 142 40 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 49887 40 Kč
ABM0901 Dittrich František KOB ALFA Brno C 0 40 Kč
TBM1101 Kozák Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53103 40 Kč
TBM1352 Kozáková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 9577 40 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 52680 40 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 53273 40 Kč
84C1050 Evstafeva Simona Dolni Kounice 232853 40 Kč
1IZ1000 Maláč Eduard Neregistrovaní - Arnošt 1976000 40 Kč
1IZ1200 Maláč Hubert Neregistrovaní - Arnošt 976000 40 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 40 Kč
NNN0002 Dokoupilová Barbora Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 80 Kč
NNN0003 Dokoupilová Adéla Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 80 Kč
NNN0005 Skácelová Beáta Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 80 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 40 Kč
BBM0752 Martinkovičová Marika BETA URSUS Orienteering zapůjčit 80 Kč
NNN0021 Liška Marek Neregistrovaní (NNN) 209751 40 Kč
NNN0022 Dvořáček Jonáš Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 80 Kč
TBM0858 Folprecht Mia KOS TJ Tesla Brno 2083390 40 Kč
3.00 km, 75 m, 10 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM5801 Klimeš Jiří VSK Mendelu Brno 53223 80 Kč
67C0300 Svoboda Tomáš LesoBloudi zapůjčit 120 Kč
8CX8800 Karlík Jan Neregistrovaní - Karlík 49667 80 Kč
TBM7009 Dobrovolný Vladimír KOS TJ Tesla Brno 2083370 80 Kč
TBM7256 Ježková Ilona KOS TJ Tesla Brno 2067219 80 Kč
CTB7201 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř 51837 80 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SJH Jindřichův Hradec C 442862 80 Kč
9MX5800 Buráň Zdeněk BzB zapůjčit 120 Kč
9MX7050 Buráňová Hana BzB zapůjčit 120 Kč
19X7900 Tomíček Oldřich ESOX ODEI 2096247 80 Kč
OSN6850 Kovačičová Ivona SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 80 Kč
UBM8003 Kvítek Franjo MENISKOS Brno C 2049605 80 Kč
UBM8152 Kvítková Kateřina MENISKOS Brno C 2049609 80 Kč
RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko C 2067938 80 Kč
ZBM7303 Urbánek Petr SK Žabovřesky Brno C 2103688 80 Kč
ZBM7603 Finstrle Aleš SK Žabovřesky Brno C 2051547 80 Kč
ZBM7652 Finstrlová Jarmila SK Žabovřesky Brno C 2094535 80 Kč
ZBM7654 Kučerová Renata SK Žabovřesky Brno C 2090859 80 Kč
ZBM7705 Beránek Miroslav SK Žabovřesky Brno C 2111737 80 Kč
ZBM7755 Coufalová Martina SK Žabovřesky Brno C 2067925 80 Kč
ZBM8255 Stašková Petra SK Žabovřesky Brno C 49692 80 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 80 Kč
RUZ7502 Fraj Oldřich TJ Růžená C 232335 80 Kč
RUZ7950 Frajová Kamila TJ Růžená C 80 Kč
ABM9610 Theiner Lukáš KOB ALFA Brno C 438046 80 Kč
NNN0007 Štěrbáková Jana Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 120 Kč
NNN0008 Štěrbák Eda Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 120 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 80 Kč
1HZ7600 Navrátil Ondřej KMCH zapůjčit 120 Kč
PZR7801 Kříž Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8710 80 Kč
NNN0023 Hanousek Radim Neregistrovaní (NNN) 438040 80 Kč
TBMX001 Hanousková Boučková Daniela KOS TJ Tesla Brno 80 Kč
celkem přihlášených: 485, vklad: 31920 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.