Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
24.06.2017
Místo konání:
Chvojkovský mlýn
Pořadatel:
KRL - Kometa Kralovice
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H21     H35     H45     H55     H65     HD10L     HDR     P    
2.36 km, 7 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM0850 Šitrová Štěpánka OK Lokomotiva Plzeň C 2088717 50 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory C 416181 50 Kč
KRL0752 Bodurková Denisa Kometa Kralovice C 232611 50 Kč
KRL0952 Gelnerová Markéta Kometa Kralovice C 9102146 50 Kč
VPM0851 Sobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň C 434815 50 Kč
SKV0851 Vlašímská Karolína TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. C 682698 50 Kč
LPM0951 Stehlíková Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2103247 50 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075698 50 Kč
2.80 km, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM0652 Kožíšková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň B 2082947 50 Kč
KRL0551 Vlachová Adéla Kometa Kralovice C 416186 50 Kč
KRL0552 Zmarzláková Olga Kometa Kralovice C 232613 50 Kč
KRL0651 Fišarová Adéla Kometa Kralovice C 416314 50 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice C 9102084 50 Kč
KRL0654 Čadková Marcela Kometa Kralovice C 416318 50 Kč
KRL0656 Roučková Karolína Kometa Kralovice C 51475 50 Kč
BSO0650 Kohoutková Klára KOB Baník Sokolov C 8684 50 Kč
MLA0551 Postránská Adéla MLOK Mariánské Lázně C 1421928 50 Kč
SKV0651 Vlašímská Bára TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. C 682089 50 Kč
3.03 km, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. C 682652 50 Kč
MAS0352 Petříková Adéla KČT Aš B 4455 50 Kč
MAS0450 Křížková Marie KČT Aš C 301516 50 Kč
NEK0450 Ziebová Veronika Nejdek Orienteering B 2056284 50 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering B 2035733 50 Kč
VPM0455 Mikešová Julie KOS Slavia Plzeň C 50 Kč
4.02 km, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice B 7090701 70 Kč
MAS0250 Křížová Daniela KČT Aš C 301510 70 Kč
NEK0250 Marešová Klára Nejdek Orienteering B 2067349 70 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 2056275 70 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 70 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň B 2097287 70 Kč
4.39 km, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 70 Kč
KRL0052 Mudrová Lenka Kometa Kralovice C 2020708 70 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 70 Kč
KRL9954 Škrlová Kristýna Kometa Kralovice C 434576 70 Kč
VPM9950 Doležalová Dorotka KOS Slavia Plzeň B 2075660 70 Kč
5.22 km, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 70 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 70 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 70 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 236994 70 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 70 Kč
MLA8750 Pluháčková Markéta MLOK Mariánské Lázně C 7201209 70 Kč
PGP9162 Uhlíková Tereza SK Praga C 995836 70 Kč
4.83 km, 12 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov C 253153 70 Kč
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 70 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 70 Kč
LPM7352 Ledererová Kamila OK Lokomotiva Plzeň C 2042546 70 Kč
SKV7752 Dítkova Jitka TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. C 682676 70 Kč
MLA7750 Fišáková Hana MLOK Mariánské Lázně C 1421917 70 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 1421911 70 Kč
ONO7551 Kaválková Jana SKOB Ostrov C 7150266 70 Kč
LPM7852 Bohuslavová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 7207664 70 Kč
VPM7250 Sobotová Jana KOS Slavia Plzeň C 1420788 70 Kč
MLA7450 Postránská Radka MLOK Mariánské Lázně C 1421929 70 Kč
MLA6754 Bínová Kathrin MLOK Mariánské Lázně C 416172 70 Kč
SKV7551 Vlašímská Tereza TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. C 7204502 70 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 70 Kč
DCE8050 Kučerová Berenika KOB Dobřichovice C 2102812 70 Kč
9JC8250 Malá Johana neregistrovaní - Všenory zapůjčit 90 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 70 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 70 Kč
3.03 km, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA6551 Tenglerová Helena MLOK Mariánské Lázně C 1421930 70 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 70 Kč
LCV7151 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov C 301525 70 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8622642 70 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 70 Kč
MLA6951 Jelínková Radka MLOK Mariánské Lázně C 416176 70 Kč
MLA6258 Sklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 70 Kč
MLA6651 Kamarytová Martina MLOK Mariánské Lázně C 1421920 70 Kč
SKV6451 Šplinarová Jana TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. C 237532 70 Kč
LPM5750 Vejvodová Mirka OK Lokomotiva Plzeň C 2011846 70 Kč
3.27 km, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 70 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. C 2059748 70 Kč
KSH5751 Patáková Mária OB Kašperské Hory C 232257 70 Kč
LCV5550 Mágrová Ivana TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov C 301720 70 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 70 Kč
VPM5950 Doležalová Liběna KOS Slavia Plzeň C 2075661 70 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 1421925 70 Kč
SKV5551 Kubátová Lenka TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. C 237549 70 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 2085653 70 Kč
26A5650 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 70 Kč
2.75 km, 7 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM4850 Bohuslavová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 51480 50 Kč
VPM4350 Beránková Pavla KOS Slavia Plzeň C 330650 50 Kč
2.36 km, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov C 2102677 50 Kč
LPM0800 Tříska Lukáš OK Lokomotiva Plzeň C 2082920 50 Kč
KRL0703 Bejvančický Josef Kometa Kralovice C 232961 50 Kč
KRL0803 Blecha Adam Kometa Kralovice C 2017667 50 Kč
MLA0700 Janoch Mikuláš MLOK Mariánské Lázně C 2085576 50 Kč
MAS0700 Halík Libor KČT Aš C 237548 50 Kč
9CC0800 Petrášek Martin NEREG 1403411 50 Kč
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga C 2800310 50 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 50 Kč
2.75 km, 7 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 50 Kč
ONO0601 Smrt Vojtěch SKOB Ostrov C 7209780 50 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 50 Kč
MLA0503 Pivec Jan MLOK Mariánské Lázně C 1421927 50 Kč
LPM0503 Szabó Vojtěch OK Lokomotiva Plzeň C 2102775 50 Kč
MLA0502 Janoch Samuel MLOK Mariánské Lázně B 1421918 50 Kč
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň C 232337 50 Kč
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 2103269 50 Kč
4.02 km, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov B 8631582 50 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha B 682668 50 Kč
LPM0300 Weissar Samuel OK Lokomotiva Plzeň C 2082944 50 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 1421923 50 Kč
LPM0401 Bohuslav Josef OK Lokomotiva Plzeň C 8285 50 Kč
MAS0302 Vendelberger Tomáš KČT Aš C 2026165 50 Kč
MAS0301 Křížek Filip KČT Aš C 301509 50 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov B 7204986 50 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 7260011 50 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 2045308 50 Kč
4.39 km, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE0200 Lejbl Jakub TJ Lokomotiva Beroun 887638 70 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně C 1421913 70 Kč
MAS0201 Křížek Josef KČT Aš C 2026164 70 Kč
MLA0202 Rákos Adam MLOK Mariánské Lázně C 70 Kč
7.02 km, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 70 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 7207702 70 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 70 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 70 Kč
PGP9809 Bartoš Vojtěch SK Praga B 9102565 70 Kč
91F9500 Romain FIGUIERE (FRA) Givry SO 1710995 70 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 70 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 70 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 70 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 70 Kč
PGP9002 Procházka Pavel SK Praga C 515113 70 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 70 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 70 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 70 Kč
5.56 km, 16 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM7603 Kožíšek Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2082946 70 Kč
MLA7600 Pivec Lukáš MLOK Mariánské Lázně C 1421926 70 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. C 682634 70 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 70 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 9101679 70 Kč
LPM7206 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 7203340 70 Kč
MAS7800 Křížek Filip KČT Aš C 301726 70 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 2026166 70 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 70 Kč
4WX7800 Michálek Josef DREAM TEAM JENEČ 682627 70 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. C 7204490 70 Kč
VPM6904 Kroupa Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2060396 70 Kč
NNN6599 Procházka Pavel Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 90 Kč
5.22 km, 13 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 70 Kč
LBE6900 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun 887609 70 Kč
5WC6600 Vaníček Tomáš SK Líšná 232892 70 Kč
OLP6701 Kubů Jaroslav PSK Olymp Praha C 49480 70 Kč
LPM7020 Weissar Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2082913 70 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 416184 70 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 70 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 1421912 70 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 70 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 70 Kč
MLA6708 Bína Pavel MLOK Mariánské Lázně C 232231 70 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 70 Kč
MLA6404 Kamaryt Miloš MLOK Mariánské Lázně C 2067948 70 Kč
VPM4502 Beránek Petr KOS Slavia Plzeň C 330530 70 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 1500223 70 Kč
VPM7002 Mikeš Roman KOS Slavia Plzeň C 2051482 70 Kč
4.02 km, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
61C5300 nechyba jiri Stara Hut 04276 70 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 70 Kč
VPM5009 Blažek Jiří KOS Slavia Plzeň C 253118 70 Kč
VPM5701 Doležal Jan KOS Slavia Plzeň C 2075662 70 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 70 Kč
TBM5807 Šebesta Vlastislav KOS TJ Tesla Brno C 410327 70 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 70 Kč
3.27 km, 13 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 50 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 1421916 50 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 50 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 50 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 50 Kč
LCV5000 Mágr Zdeněk TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov C 301718 50 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 50 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 50 Kč
LPM4201 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 51479 50 Kč
LCV4700 Valeška Rudolf TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov C 7891 50 Kč
KAD4701 Janda Josef Originální Vivalín Team Kadaň C 301667 50 Kč
SKV5203 Kubát Jaroslav TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. C 51137 50 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 50 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 50 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 50 Kč
1.99 km, 6 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP0850 Oliveriusová Anna Báječné ženy v orientačním běhu zapůjčit 60 Kč
KRL0903 Šebian Samuel Kometa Kralovice C zapůjčit 60 Kč
KRL0951 Hanáková Aneta Kometa Kralovice C 9091907 40 Kč
KRL1002 Houba Vojtěch Kometa Kralovice C 51477 40 Kč
LPM0900 Bohuslav Fanda OK Lokomotiva Plzeň C 8285 40 Kč
MAS0800 Mála Matyáš KČT Aš C 2026162 40 Kč
MAS0801 Křížek Ivo KČT Aš C 301728 40 Kč
MAS0802 Pjenčák Adam KČT Aš C 2087659 40 Kč
NEK1100 Fecko Richard Nejdek Orienteering C 232229 40 Kč
NEK1000 Jakub Smolárik Nejdek Orienteering 2056275 40 Kč
MLA0900 Postránský Adam MLOK Mariánské Lázně C 2082921 40 Kč
LPM0750 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 2088719 40 Kč
2.05 km, 6 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP1002 Oliverius Filip Báječné ženy v orientačním běhu zapůjčit 60 Kč
KRL1001 Vlach Viktor Kometa Kralovice C 2099518 40 Kč
ONO1101 Kaválek Jan SKOB Ostrov C 301495 40 Kč
FSP1200 Nitsch Lukáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 40 Kč
VPM1001 Chramosta Petr KOS Slavia Plzeň C 2103737 40 Kč
MAS1000 Křížek Vilém KČT Aš C 301515 40 Kč
MLA1101 Klier Šimon MLOK Mariánské Lázně C 7884 40 Kč
LPM0952 Dvořáková Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2102687 40 Kč
2.80 km, 7 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO7600 Donda Jiří SKOB Ostrov C 2102676 40 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov C 301524 40 Kč
LCV0250 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov C 438631 40 Kč
LCV9401 Kraus Jindřich TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 253146 40 Kč
1KZ7300 Lejblová Jaroslava Broumy Orienteering 887605 40 Kč
MLA8050 Pivcová Žaneta MLOK Mariánské Lázně C 416178 40 Kč
LPM8153 Dubská Radka OK Lokomotiva Plzeň C 51577 40 Kč
LPM6601 Szabo Radek OK Lokomotiva Plzeň C 2113477 40 Kč
MAS7850 Halíková Renata KČT Aš 40 Kč
MAS8000 Pjenčák Roman KČT Aš 40 Kč
NEK8750 Naďa Koutová Nejdek Orienteering 232230 40 Kč
MLA7501 Postránský Ondřej MLOK Mariánské Lázně C 2073705 40 Kč
LPM7750 Stehlíková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 2104599 40 Kč
JES8450 Pilařová Kateřina OK Rakovník C 2115735 40 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 40 Kč
celkem přihlášených: 213, vklad: 12600 Kč