Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
24.06.2017
Místo konání:
Lány
Pořadatel:
NPA - SK LOB Nová Paka
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
3.20 km, 35 m, 6 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0753 Brdlíková Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C zapůjčit 60 Kč
PHK0853 Málková Michaela OK 99 Hradec Králové C 2070847 60 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 60 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 60 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 60 Kč
VRL0953 Vrbatová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 60 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 0002102076 60 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 0002112770 60 Kč
SJC0851 Šnokhousová Johanka Sportcentrum Jičín C 0000004288 60 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 0002114998 60 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice C 426308 60 Kč
PHK1051 Besedová Barborka OK 99 Hradec Králové C 1410002 60 Kč
SRK0851 Schwengerová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091524 60 Kč
SRK0952 Říhová Eliška SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091524 60 Kč
STH0852 Hamáčková Šárka SK Studenec C 410777 60 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096243 60 Kč
LPU0852 Valentová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 51107 60 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové C 2113479 60 Kč
2.20 km, 30 m, 7 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9523 60 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice C 9099 60 Kč
JIL0752 Klímová Anna OK Jilemnice C 425595 60 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027235 60 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové C 2085583 60 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín C 0002102075 60 Kč
ZAM0751 Chlupáčová Anežka OB T.J. Sokol Žamberk C 52799 60 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091531 60 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 51405 60 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9050 60 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 60 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2081386 60 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice C 2075616 60 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 60 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec C 9043 60 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 60 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 09665 60 Kč
PHK1050 Hrůšová Lucie OK 99 Hradec Králové C 416203 60 Kč
2.40 km, 35 m, 7 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027214 60 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2056296 60 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2103273 60 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 426343 60 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové C 9424 60 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425542 60 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 60 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín C 0002102084 60 Kč
SJC0552 Kejvalová Radka Sportcentrum Jičín C 0002102078 60 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice B 2078451 60 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové C 9423 60 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec B 7204983 60 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 60 Kč
ZAM0552 Hovadová Iveta OB T.J. Sokol Žamberk C 416281 60 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070812 60 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 60 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 2049520 60 Kč
LPU0680 Petrásová Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 2096149 60 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice C 2102545 60 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095955 60 Kč
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové C 2104607 60 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí B 2085600 60 Kč
2.20 km, 35 m, 8 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027231 60 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OOB Vamberk C 51468 60 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 60 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice C 425535 60 Kč
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067229 60 Kč
KOR0551 Smisitelová Elena OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2109768 60 Kč
CHC0655 Barcalová Iva K.O.B. Choceň C 232903 60 Kč
CHC0652 Krummerová Veronika K.O.B. Choceň C 206484 60 Kč
CHC0657 Balcarová Marie K.O.B. Choceň C 232902 60 Kč
SHK0653 Morávková Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 51488 60 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové C 2091529 60 Kč
LPU0566 Kubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU0565 Losmanová Natálie OK Lokomotiva Pardubice C 2096132 60 Kč
PHK0662 Rážová Aneta OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 60 Kč
SNA0651 Molingerová Adéla TJ START Náchod 49874 60 Kč
KUO0551 Šlesingerová Sára KOB Ústí nad Orlicí C 2085581 60 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OOB Vamberk C 09586 60 Kč
3.40 km, 65 m, 13 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 53164 60 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 60 Kč
JIL0353 Kuříková Zuzana OK Jilemnice C 2078457 60 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 60 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 60 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 60 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078482 60 Kč
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové C 51176 60 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 60 Kč
JIL0354 Kynčlová Jiřina OK Jilemnice C 2078453 60 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078488 60 Kč
SJC0453 Kosinová Kristýna Sportcentrum Jičín B 0002115012 60 Kč
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 0002102073 60 Kč
SHK0453 Kociánová Hana OK Slavia Hradec Králové C 9837 60 Kč
SHK0352 Morávková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2111601 60 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 60 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 7206547 60 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 7210100 60 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 60 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 436939 60 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 2096143 60 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 7208094 60 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 60 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2025372 60 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057578 60 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2096240 60 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 2087684 60 Kč
2.40 km, 35 m, 7 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0356 Houdová Adéla OK Jilemnice C 426349 60 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice C 426352 60 Kč
JIL0452 Adámková Klára OK Jilemnice C 426353 60 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 60 Kč
CHC0455 Víchová Sára K.O.B. Choceň C 232910 60 Kč
VAM0350 Adamovská Kateřina OOB Vamberk C 438605 60 Kč
ZAM0451 Suchomelová Josefína OB T.J. Sokol Žamberk C 2053564 60 Kč
LPU0355 Cibulková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2032160 60 Kč
LPU0454 Chrbolková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 9304 60 Kč
LPU0453 Zajícová Radomíra OK Lokomotiva Pardubice C 2085592 60 Kč
KUO0399 Musilová Elena KOB Ústí nad Orlicí C 681880 60 Kč
4.30 km, 75 m, 16 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0154 Dvořáková Anna OK Jilemnice C 2035715 90 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 90 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín A 0007719774 90 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín B 0002082909 90 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín A 0002075653 90 Kč
CHC0153 Víchová Magdalena K.O.B. Choceň C 232909 90 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 90 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 90 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 90 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec B 51108 90 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 331022 90 Kč
17P0250 Becmer Aleksandra (POL) WKS Śląsk Wrocław 889180 90 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové B 2070820 90 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 2087714 90 Kč
5.20 km, 100 m, 21 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM9952 Boková Ivana OB T.J. Sokol Žamberk C 2075624 90 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 90 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 320290 90 Kč
CHC0054 Šimková Klára K.O.B. Choceň C 9570 90 Kč
ZAM0053 Pachelová Anna OB T.J. Sokol Žamberk C 2053566 90 Kč
ZAM0054 Procházková Tereza OB T.J. Sokol Žamberk C 2058527 90 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 2082907 90 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2049516 90 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 90 Kč
6.40 km, 110 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8631584 90 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 90 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 90 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 90 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové C 224885 90 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 2096126 90 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 0002102079 90 Kč
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8001989 90 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 8629753 90 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 90 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 2085610 90 Kč
SHK8051 Toužilová Martina OK Slavia Hradec Králové C 9165 90 Kč
VLI8250 Trávníčková Hana Slavia Liberec orienteering C 307414 90 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 90 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 90 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice R 515102 90 Kč
LPU9054 Valachová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 410785 90 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 7202878 90 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB T.J. Sokol Žamberk C 2053565 90 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 90 Kč
4.70 km, 100 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 90 Kč
PHK8556 Bašová Hana OK 99 Hradec Králové C 49630 90 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9536 90 Kč
ALB8950 Sojková Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7215 90 Kč
ALB9050 Horká Marie OOB Albrechtice nad Orlicí C 8279 90 Kč
8FX8350 Kymlová Šárka TJ Kobylisy 2112761 90 Kč
LPU7956 Kokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 90 Kč
LPU9155 Marešová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 405957 90 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB T.J. Sokol Žamberk C 2108886 90 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OOB Vamberk C 9677 90 Kč
46X8800 Jurgová Martina Krutě Kruté Krůty 2087707 90 Kč
5.20 km, 100 m, 23 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 90 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 90 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 90 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 90 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 90 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 90 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 90 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 90 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 90 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 0000009977 90 Kč
SJC7962 Ticháčková Magdalena Sportcentrum Jičín C 0000009940 90 Kč
VAM8150 Sršňová Kateřina OOB Vamberk C 9600 90 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 90 Kč
PHK7654 Besedová Petra OK 99 Hradec Králové C 1417264 90 Kč
PHK6852 Kopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 90 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 90 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 90 Kč
PHK7554 Fagré Iva OK 99 Hradec Králové C 410789 90 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 90 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vladimíra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 90 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 90 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 90 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 90 Kč
LPU7853 Valentová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2025339 90 Kč
LPU7651 Vojtíšková Erika OK Lokomotiva Pardubice C 426370 90 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 331619 90 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2102800 90 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 90 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 90 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OOB Vamberk C 2053570 90 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 90 Kč
4.10 km, 45 m, 19 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OOB Vamberk C 9680 90 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 90 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 90 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 90 Kč
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331655 90 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OOB Vamberk C 51469 90 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 90 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061852 90 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 90 Kč
SJC7450 Kejvalová Kamila Sportcentrum Jičín C 0002114994 90 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 0000009979 90 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 90 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 90 Kč
JIL7651 Matěásková Eva OK Jilemnice C 2096127 90 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 90 Kč
HOR7350 Loukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 52892 90 Kč
CHC7854 Krummerová Martina K.O.B. Choceň C 9551 90 Kč
SNA7850 Ježková Dana TJ START Náchod C 1401856 90 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 90 Kč
JIL7555 Šaldová Jana OK Jilemnice C 2096124 90 Kč
SHK7751 Krunčíková Iva OK Slavia Hradec Králové C 682611 90 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 90 Kč
STH7752 Štefanová Klára SK Studenec C 2303942 90 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 253377 90 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 90 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 90 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 90 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070813 90 Kč
LPU8258 Tichá Elena OK Lokomotiva Pardubice C 232605 90 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 90 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032384 90 Kč
BRU7550 Mádlová Denisa Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425507 90 Kč
LTU7950 Vondrová Denisa OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2103286 90 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 90 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087670 90 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 90 Kč
KOR7650 Müllerová Marie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112729 90 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425562 90 Kč
VAM7752 Mudruňková Romana OOB Vamberk C 2109696 90 Kč
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8968 90 Kč
4.30 km, 75 m, 20 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 90 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 90 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 90 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 90 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 90 Kč
PHK7050 Vlkanova Hana OK 99 Hradec Králové C 2067950 90 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 90 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 7209792 90 Kč
SHK7052 Netuková Hana OK Slavia Hradec Králové C 219217 90 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 90 Kč
SHK6151 Novotná Iva OK Slavia Hradec Králové C 7203454 90 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 90 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 90 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 90 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 90 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 90 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 90 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 90 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB TRETRA Praha C 2092376 90 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 90 Kč
3.90 km, 65 m, 19 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 426380 90 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 90 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OOB Vamberk C 9678 90 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 90 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301130 90 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 90 Kč
VAM6550 Kulová Jana OOB Vamberk C 416317 90 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 90 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 90 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 90 Kč
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 0000009918 90 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 90 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 90 Kč
SHK6950 Holečková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 9442 90 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 90 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 90 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 90 Kč
ZAM6351 Cabalková Ivana OB T.J. Sokol Žamberk C 53569 90 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 90 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 90 Kč
LPU7053 Žáková Marcela OK Lokomotiva Pardubice C 425554 90 Kč
3.90 km, 65 m, 19 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 90 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 90 Kč
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 90 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 90 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB TRETRA Praha C 53641 90 Kč
SNA5952 Zvěřinová Darina TJ START Náchod C 51443 90 Kč
SHK5951 Vychodilová Jiřina OK Slavia Hradec Králové C 9897 90 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 90 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 90 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 90 Kč
SHK5751 Stulíková Zuzana OK Slavia Hradec Králové C 9116 90 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 90 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 90 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 90 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 90 Kč
ZAM5851 Koblížková Hana OB T.J. Sokol Žamberk C 9031 90 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 90 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 90 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 90 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 90 Kč
3.40 km, 45 m, 17 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB T.J. Sokol Žamberk C 9033 90 Kč
ZAM4651 Lhotská Hana OB T.J. Sokol Žamberk C 2056289 90 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 90 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 90 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 90 Kč
3.20 km, 35 m, 6 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 60 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 60 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 60 Kč
SJC0902 Kejval Vojtěch Sportcentrum Jičín C 0002102077 60 Kč
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 0002115006 60 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 0002053584 60 Kč
SJC1004 Ticháček Jáchym Sportcentrum Jičín C 0000009914 60 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín C 0002115011 60 Kč
KOR0803 Vanický Viktor OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112778 60 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice C 425574 60 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 331276 60 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové C 331576 60 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 60 Kč
ZAM0801 Pachel Jiří OB T.J. Sokol Žamberk C 1398978 60 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9324 60 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 60 Kč
LPU0707 Korecký Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 60 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 60 Kč
BRU0701 Mádle Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032375 60 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové C 2113356 60 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2085640 60 Kč
2.30 km, 30 m, 7 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice C 2096128 60 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9794 60 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 60 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové C 9387 60 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 60 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 331689 60 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 60 Kč
SJC0703 Haken Miroslav Sportcentrum Jičín C 0002115003 60 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 0002103299 60 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín C 0002115010 60 Kč
SJC0700 Švorc Petr Sportcentrum Jičín C 0002114991 60 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín C 0000009951 60 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín C 0002115000 60 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB T.J. Sokol Žamberk C 2102873 60 Kč
PHK0703 Kujal Josef OK 99 Hradec Králové C 2111620 60 Kč
SHK0807 Bezvoda Jakub OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SHK0703 Beneda Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2082904 60 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 60 Kč
LPU0701 Ježek Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2091558 60 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 60 Kč
LPU0710 Schejbal Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2108905 60 Kč
LPU0711 Schejbal Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2103276 60 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103287 60 Kč
LTU0702 Vondra Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 60 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 60 Kč
NPA0803 Merhulík Aleš SK LOB Nová Paka C 9690 60 Kč
KOR0701 Marek Bořivoj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051501 60 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 60 Kč
PHK0804 Chrtek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 2112758 60 Kč
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8991 60 Kč
2.70 km, 40 m, 9 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 60 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027238 60 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 7260020 60 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice C 53225 60 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2025360 60 Kč
PHK0601 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové C 2073754 60 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078481 60 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027229 60 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 60 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425589 60 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091551 60 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 0002056294 60 Kč
SJC0600 Novotný Kamil Sportcentrum Jičín C 0002114996 60 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín C 0002114992 60 Kč
KOR0601 Lounek Vít OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112771 60 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové C 2080972 60 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové C 2082901 60 Kč
STH0500 Štefan Jan SK Studenec C 9045 60 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 2032174 60 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice C 2085645 60 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2045219 60 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 60 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2091545 60 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 60 Kč
NPA0503 Merhulík Mikuláš SK LOB Nová Paka C 9689 60 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095970 60 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB TRETRA Praha B 2092402 60 Kč
2.20 km, 35 m, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice C 2104603 60 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 60 Kč
SRK0502 Zemánek Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425553 60 Kč
SHK0601 Kočí Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 2088152 60 Kč
STH0600 Horáček Dominik SK Studenec C 330520 60 Kč
ZAM0503 Bečka Bartoloměj OB T.J. Sokol Žamberk C 9036 60 Kč
ZAM0601 Vicenec Martin OB T.J. Sokol Žamberk C 2053567 60 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2103270 60 Kč
LPU0610 Horkel Antonín OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9233 60 Kč
ZAM0502 Lesák Lukáš OB T.J. Sokol Žamberk C 9285 60 Kč
LPU0606 Munzar Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 436951 60 Kč
3.80 km, 75 m, 14 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 60 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027201 60 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091541 60 Kč
HOR0404 Schneidewind Richard TJ Jiskra Hořice C 2102540 60 Kč
HOR0405 Holman Antonín TJ Jiskra Hořice C 2103297 60 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 0002102081 60 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín B 0002102074 60 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín B 0002053544 60 Kč
SJC0407 Tměj Adam Sportcentrum Jičín C 0002114995 60 Kč
SJC0404 Vitvar Radim Sportcentrum Jičín B 0002080982 60 Kč
CHC0303 Šimek Jakub K.O.B. Choceň C 9560 60 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové B 7200597 60 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073723 60 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073745 60 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové A 2088201 60 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 7206348 60 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 232602 60 Kč
LPU0301 Fencl Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 9651 60 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2070815 60 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 60 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice B 9201683 60 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 2096140 60 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 9102564 60 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 60 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057589 60 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057587 60 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 60 Kč
2.70 km, 40 m, 9 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2087702 60 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
ZAM0301 Kaška Jan OB T.J. Sokol Žamberk C 2096135 60 Kč
LPU0420 Dvořáček Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2113098 60 Kč
LPU0408 Ježek Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2096141 60 Kč
BRU0400 Mádle Kryštof Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011798 60 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9553 60 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 60 Kč
SNA0401 Molinger Matěj TJ START Náchod C 09624 60 Kč
KUO0301 Pávek Ondřej KOB Ústí nad Orlicí C 2085585 60 Kč
KUO0303 Kovařík Ondřej KOB Ústí nad Orlicí 2103752 60 Kč
KOR0302 Müller Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083389 60 Kč
5.30 km, 80 m, 20 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové B 9428 90 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9496 90 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 90 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 90 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2070826 90 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 90 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 682693 90 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 90 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 0007839783 90 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB T.J. Sokol Žamberk C 8629818 90 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 7207030 90 Kč
ZAM0204 Krsek Šimon OB T.J. Sokol Žamberk C 2075607 90 Kč
LPU0211 Lacina Jindřich OK Lokomotiva Pardubice C 515072 90 Kč
LPU0201 Růžička Radek OK Lokomotiva Pardubice C 320291 90 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 7208077 90 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7206528 90 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 90 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 90 Kč
KUO0202 Kroutil Jan KOB Ústí nad Orlicí C 2102858 90 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 4768 90 Kč
6.60 km, 160 m, 25 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 90 Kč
SJC9901 Macko Lukáš Sportcentrum Jičín C 0002059739 90 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové A 1413977 90 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice C 425529 90 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 90 Kč
VRL9904 Jiran Miloš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7209353 90 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 90 Kč
CHC0002 Rosłaniec Mateusz K.O.B. Choceň C 895003 90 Kč
CHC0003 Czapliński Jakub K.O.B. Choceň C 1401455 90 Kč
BRU0002 Jansa Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032372 90 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 90 Kč
KUO0001 Urban Michal KOB Ústí nad Orlicí C 2035149 90 Kč
VRL0001 Kubát Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 339555 90 Kč
8.70 km, 185 m, 29 kontrol
Rank. koef.: 1
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška C 2027232 90 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OOB Vamberk C 7202867 90 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové B 9464 90 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 90 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096239 90 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 90 Kč
ZAM8101 Vojtěch Martin OB T.J. Sokol Žamberk C 2049561 90 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 90 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 90 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 90 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 90 Kč
ZAM9603 Lesák Jakub OB T.J. Sokol Žamberk C 9040 90 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov R 7677777 90 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 90 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 0000009965 90 Kč
SJC8702 Holas Štěpán Sportcentrum Jičín C 0000004286 90 Kč
SJC9401 Šmejc Jakub Sportcentrum Jičín C 0000009983 90 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 0002053542 90 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 90 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice B 2035717 90 Kč
SRK8001 Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9521 90 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8973 90 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 90 Kč
JIL9801 Gernert Marek OK Jilemnice C 232623 90 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 90 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové R 1396847 90 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 90 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 90 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 90 Kč
VLI8202 Trávníček Tomáš Slavia Liberec orienteering C 8275 90 Kč
8FX8900 Málek Martin TJ Kobylisy 2112747 90 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 2078469 90 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9201627 90 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 90 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9294 90 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1400447 90 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 90 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9867 90 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 90 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 90 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 9200535 90 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 90 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 90 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 90 Kč
46X8900 Jurga Václav Krutě Kruté Krůty 2800296 90 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 90 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 90 Kč
5.70 km, 110 m, 26 kontrol
Rank. koef.: 1
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK9101 Novotný Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9591 90 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 90 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 90 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB T.J. Sokol Žamberk C 2083373 90 Kč
VAM8301 Drhlík Petr OOB Vamberk C 9518 90 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9779 90 Kč
6.80 km, 140 m, 25 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 2049538 90 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 90 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301106 90 Kč
PDY7700 Kaplan Daniel Běhej Poděbrady C 2102773 90 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OOB Vamberk C 7003026 90 Kč
VAM7401 Netopil Libor OOB Vamberk C 1700083 90 Kč
8KC6900 Kruliš Petr ZŠ a MŠ Chotyně 301186 90 Kč
VRL7507 Vrbata Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060233 90 Kč
SJC7300 Kejval Jaromír Sportcentrum Jičín C 0007090873 90 Kč
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 0002115004 90 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 90 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB T.J. Sokol Žamberk C 1421292 90 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 90 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 90 Kč
SHK8003 Lán Filip OK Slavia Hradec Králové C 2049544 90 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 90 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 90 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 90 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 90 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 90 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 90 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 90 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 90 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 90 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 90 Kč
CHC7101 Sobczyński Kalikst K.O.B. Choceň C 9595959 90 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032382 90 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032383 90 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 90 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 90 Kč
5.40 km, 100 m, 23 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 90 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 90 Kč
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027228 90 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 90 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027249 90 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 90 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 90 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 90 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 90 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 2032180 90 Kč
VAM8001 Sršeň Tomáš OOB Vamberk C 9590 90 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027222 90 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 90 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 90 Kč
LPU7600 Stohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 90 Kč
BRU7600 Mádle Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032374 90 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1413338 90 Kč
KOR7300 Vých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095976 90 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 90 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 90 Kč
KUO7301 Musil Marek KOB Ústí nad Orlicí C 1602617 90 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 90 Kč
5.70 km, 120 m, 26 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 90 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 90 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 90 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 90 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 90 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 90 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB TRETRA Praha C 682651 90 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 90 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 90 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 90 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 90 Kč
17P7101 Becmer Dariusz (POL) WKS Śląsk Wrocław 981645 90 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9653 90 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 90 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 90 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091562 90 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 90 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 90 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 90 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 90 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 90 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 90 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 90 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 90 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9005 90 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 90 Kč
4.70 km, 95 m, 22 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK6901 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425579 90 Kč
VAM6401 Rykala Karel OOB Vamberk C 9671 90 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 90 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OOB Vamberk C 09684 90 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 90 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 90 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 90 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 90 Kč
2SD6900 Michálek Marcel (ALG) SKH Hradec Králové 53776 90 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 90 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 90 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 90 Kč
KOR6901 Lounek Jaroslav OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083387 90 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 90 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 90 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208208 90 Kč
CHT6910 Beseda Pavel OOB SK Chrast C 51777 90 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 90 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 90 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 90 Kč
SHK6301 Vychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 90 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 90 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 90 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 90 Kč
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2049557 90 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 90 Kč
SHK6200 Širůček Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2085650 90 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032371 90 Kč
CHC6603 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9558 90 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 90 Kč
LTU6800 Vondra Václav OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057584 90 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 90 Kč
4.70 km, 85 m, 22 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 90 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OOB Vamberk C 9581 90 Kč
JIL6101 Král Martin OK Jilemnice C 9071 90 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 90 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 90 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 90 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 90 Kč
PHK5902 Vykysalý Miroslav OK 99 Hradec Králové C 9457 90 Kč
VAM5401 Kotlář Vladimír OOB Vamberk C 9667 90 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 2060285 90 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 90 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 90 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208201 90 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 90 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 90 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 90 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 90 Kč
ZAM5702 Fikejs Vladimír OB T.J. Sokol Žamberk C 232634 90 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 90 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 90 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 90 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 90 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 90 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2116196 90 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 90 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB T.J. Sokol Žamberk C 2085624 90 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 90 Kč
SNA5649 Kalibán Pavel TJ START Náchod C 9646 90 Kč
TYN5602 Vlček Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995828 90 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 2112740 90 Kč
4.30 km, 85 m, 22 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 90 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 90 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 90 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 90 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 90 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 90 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 90 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 90 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 90 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 90 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 90 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 90 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 90 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 90 Kč
4.00 km, 80 m, 19 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9818 90 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 90 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 0000009948 90 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB T.J. Sokol Žamberk C 9038 90 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB T.J. Sokol Žamberk C 9039 90 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 90 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 90 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 90 Kč
3.50 km, 60 m, 18 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 90 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 90 Kč
SRK4703 Wenke Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 52647 90 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 90 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 90 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 90 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 90 Kč
SRK4301 Seidl Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9474 90 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 90 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 90 Kč
17X4100 Javůrek Jaromír Aktivity v přirodě 2067261 90 Kč
3.20 km, 35 m, 7 kontrol
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0801 Horák Vít OK Jilemnice C 426351 60 Kč
VRL1001 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 09000 60 Kč
VRL1351 Poláková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 60 Kč
2UX1150 Horáková Eliška Horáková 2099496 60 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 60 Kč
SNA0902 Sychrovský Lukáš TJ START Náchod C 9619 60 Kč
SNA1102 Sychrovský Tomáš TJ START Náchod C 9645 60 Kč
SNA0551 Sychrovská Klára TJ START Náchod C zapůjčit 60 Kč
VAM0950 Netopilová Simona OOB Vamberk C 9478 60 Kč
7XC0750 Samlerová Adéla Samlerovi 2049552 60 Kč
7XC0900 Samler Ondřej Samlerovi 09300 60 Kč
7XC1550 Samlerová Jolana Samlerovi 09210 60 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 60 Kč
VRL1152 Smith Laura OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1396854 60 Kč
CHC0951 Macháčková Kateřina K.O.B. Choceň C 9544 60 Kč
CHC1201 Macháček Vít K.O.B. Choceň C 9545 60 Kč
SJC1200 Zahradník Václav Sportcentrum Jičín C 0002102799 60 Kč
SNA1101 Šrámek Petr TJ START Náchod C zapůjčit 60 Kč
CHT1251 Besedová Magdaléna OOB SK Chrast C 232884 60 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 60 Kč
VRL1301 Wohanka Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 60 Kč
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 339560 60 Kč
SRK1111 Tomášová Petra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60 Kč
SRK1112 Tomášová Majda SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60 Kč
JIL0951 Suchardová Ella OK Jilemnice C 425538 60 Kč
SHK0851 Čížková Alena OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SHK9998 Bezvodová Elen OK Slavia Hradec Králové 60 Kč
LPU0799 Kubíková Adéla OK Lokomotiva Pardubice 60 Kč
LPU2280 Staňková Barbora OK Lokomotiva Pardubice 60 Kč
LPU2281 Staňková Valérie OK Lokomotiva Pardubice 60 Kč
LPU2201 Munzar Petr OK Lokomotiva Pardubice 60 Kč
LPU0904 Brychta František OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU1452 Dvořáková Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 60 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9660 60 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 9271 60 Kč
LPU0958 Horklová Amálie OK Lokomotiva Pardubice C 2108902 60 Kč
LPU1003 Juška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2082906 60 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 60 Kč
LPU1551 Stohanzlová Vilma OK Lokomotiva Pardubice C 9281 60 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 51128 60 Kč
LPU1152 Valentová Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 426315 60 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 515126 60 Kč
BRU1050 Jansová Lenka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425505 60 Kč
BRU0011 Janatová Anežka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002011812 60 Kč
NPA0804 Novák Antonín SK LOB Nová Paka C 9686 60 Kč
NPA1101 Pavelec Daniel SK LOB Nová Paka C 9687 60 Kč
KOR1200 Novotný Matouš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067980 60 Kč
KOR1351 Marková Antonie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083388 60 Kč
KOR0802 Novotný Michal OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095962 60 Kč
KOR0901 Marek Svatopluk OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051520 60 Kč
JIL1451 Hlaváčová Ema OK Jilemnice C 1211014 60 Kč
JIL1701 Hlaváč Jan OK Jilemnice C 1622017 60 Kč
KUO0899 Musilová Johana KOB Ústí nad Orlicí C 2103716 60 Kč
VRL0603 Vrbata Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 08957 60 Kč
3.00 km, 45 m, 11 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
1BZ8600 Knap Jiří Neregistrovaní - Knapovi 60 Kč
JIL7852 Pitrmucová Šárka OK Jilemnice C 301611 60 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075627 60 Kč
VRL7454 Hájková Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096244 60 Kč
SRK7652 Cejpková Lenka SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301107 60 Kč
PHK3951 Novotná Marie OK 99 Hradec Králové C 9421 60 Kč
VRL7653 Vrbatová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 60 Kč
SJC8099 Vltavská Jana Sportcentrum Jičín 2115008 60 Kč
TYN9502 Kašpar Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 49700 60 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 60 Kč
VRL7955 Wohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425552 60 Kč
HOR7450 Rückerová Věra TJ Jiskra Hořice C 2053546 60 Kč
SHK5701 Stulík Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9113 60 Kč
SHK9999 Bezvoda Jiří OK Slavia Hradec Králové 60 Kč
LPU0149 Theodor Adam OK Lokomotiva Pardubice 60 Kč
LPU2203 Dvořáček Pavel OK Lokomotiva Pardubice 2112738 60 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 60 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 60 Kč
LPU1159 Nekvapilová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2049515 60 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 60 Kč
LPU8058 Šípková Petra OK Lokomotiva Pardubice C 2049514 60 Kč
LPU6506 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice C 8990 60 Kč
BRU0602 Janata Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032381 60 Kč
BRU0000 Janata Jaroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002011826 60 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 60 Kč
LTU8550 Andělová Ivana OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057592 60 Kč
KOR0201 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095969 60 Kč
KOR7401 Novotný Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112751 60 Kč
SNA7951 Molingerová Pavlína TJ START Náchod C 405984 60 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 60 Kč
JIL6401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C zapůjčit 60 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 60 Kč
4.70 km, 85 m, 21 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 90 Kč
SNA7651 Sychrovská Pavlína TJ START Náchod C zapůjčit 90 Kč
SNA7601 Sychrovský Martin TJ START Náchod C zapůjčit 90 Kč
SJC8049 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín 2115757 90 Kč
SJC8048 Šnokhous Jan Sportcentrum Jičín 4295 90 Kč
SJC8604 Zahradník Jakub Sportcentrum Jičín C 0007207701 90 Kč
CHC5101 Šafr Martin K.O.B. Choceň C 9565 90 Kč
ALB9999 Vandělík Michal OOB Albrechtice nad Orlicí 7219 90 Kč
SHK9000 Filip Filip OK Slavia Hradec Králové C 9192 90 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 90 Kč
celkem přihlášených: 791, vklad: 61260 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.