Přihlášky závodu: Cena střední Moravy

Datum:
30.06.2017
Místo konání:
Šebetov
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Kategorie:
D10C     D12A     D14A     D16B     D18B     D21A     D21B     D35B     D35C     D45B     D45C     D55B     D55C     D65     DH10N     H10C     H12A     H14A     H16B     H18B     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H45B     H45C     H55B     H55C     H65     HDR     P     T    
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice C 2069073 Ano Ano Ano 270 Kč
SJI0850 Pejchalová Zuzana OK Jihlava C Ano Ano Ano 270 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 Ano Ano Ano 270 Kč
STE0751 Matoušková Johana SK SKI-OB Šternberk C 52561 Ano Ano Ano 270 Kč
ZAM0751 Chlupáčová Anežka OB T.J. Sokol Žamberk C 52799 Ano Ano Ano 270 Kč
ADA0852 Strýčková Barbora OOB Spartak Adamov C 2073676 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno C 2103674 Ano Ano Ano 270 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 Ano Ano Ano 270 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9050 Ano Ano Ano 330 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 Ano Ano Ano 270 Kč
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice C 2069072 Ano Ano Ano 270 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OOB Vamberk C 51468 Ano Ano Ano 270 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52032 Ano Ano Ano 270 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava B 2059732 Ano Ano Ano 270 Kč
SJI0652 Pejchalová Veronika OK Jihlava C Ano Ano Ano 270 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno B 2083392 Ano Ano Ano 270 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 Ano Ano Ano 270 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc C 2111803 Ano Ano Ano 270 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk C 2108903 Ne Ano Ne 100 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 Ano Ano Ano 270 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec C 553451 Ano Ano Ano 270 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany C 2049632 Ano Ano Ne 200 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 Ano Ano Ne 200 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 Ano Ano Ne 200 Kč
OSN0550 Nepustilová Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2080832 Ne Ano Ano 200 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2108904 Ne Ano Ne 100 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové C 9424 Ano Ano Ano 270 Kč
RBK0555 Ježková Ivana SK Radioklub Blansko C 2115673 Ano Ano Ano 270 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 Ano Ano Ano 330 Kč
DOR0656 Neuerová Anna OK Dobříš C 2080954 Ano Ano Ano 330 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 9201326 Ano Ano Ano 270 Kč
DKP0358 Poborská Eliška Oddíl OB Kotlářka C 232179 Ano Ano Ano 270 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 Ano Ano Ano 270 Kč
PLU0354 Hartmannová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2051531 Ano Ano Ano 270 Kč
29U0450 Merka Alexis (USA) QOC 348690 Ano Ano Ano 270 Kč
79A0450 Gray Mikaela (AUS) Ugly Gully Orienteers 9201052 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 Ano Ano Ano 270 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 2025372 Ano Ano Ano 270 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SJH Jindřichův Hradec B 2061857 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno B 2103673 Ano Ano Ano 270 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 Ano Ano Ano 270 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 436422 Ano Ano Ano 330 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
UOL0151 Vránová Eliška SOB Olomouc C 682663 Ano Ano Ano 360 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 Ano Ano Ano 360 Kč
DCE0150 Rusá Vendula KOB Dobřichovice C 232737 Ano Ano Ano 360 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín A 2091544 Ano Ano Ano 360 Kč
58H0250 Gillich Luca (HUN) Tatai Tömegsport és Tájfutó HSE 7020813 Ano Ano Ano 360 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering B 7203336 Ano Ano Ano 360 Kč
NNN0255 Chernykh Zoya Neregistrovaní (NNN) 8638312 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc B 2092433 Ne Ano Ano 300 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc C 2092434 Ne Ano Ano 300 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc C 2092435 Ne Ano Ano 300 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka OK Dobříš B 7205018 Ano Ano Ano 360 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ADA0051 Čížková Eliška OOB Spartak Adamov C 49863 Ano Ano Ano 360 Kč
TZL0050 Matulíková Aneta SKOB Zlín B 331362 Ano Ano Ano 360 Kč
58H9950 Gillich Dóra (HUN) Tatai Tömegsport és Tájfutó HSE 7990516 Ano Ano Ano 360 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 Ne Ano Ne 150 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno R 515006 Ano Ano Ano 360 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB TRETRA Praha C 232158 Ano Ano Ano 360 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8849 Ne Ne Ano 150 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 1775519 Ano Ano Ne 300 Kč
LPU8499 Klapalová Michaela OK Lokomotiva Pardubice R 981834 Ne Ano Ne 150 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 416210 Ano Ano Ano 360 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice R 2058511 Ano Ano Ano 0 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 Ano Ano Ne 300 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 Ano Ano Ano 430 Kč
CHT8754 Mrštíková Květa OOB SK Chrast C 896973 Ano Ano Ano 430 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno E 9201069 Ano Ano Ano 430 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZAM8552 Kmentová Lenka OB T.J. Sokol Žamberk C 2108886 Ano Ano Ano 360 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 Ano Ano Ano 360 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 Ano Ano Ano 360 Kč
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 Ano Ano Ano 360 Kč
HCE9750 Náhlíková Erika TJ Hostivice C 51986 Ano Ano Ano 360 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 Ano Ano Ano 360 Kč
ADA9652 Čížková Markéta OOB Spartak Adamov C 49862 Ano Ano Ano 360 Kč
OOL8750 Typltová Hana SK Haná orienteering C 7207357 Ano Ano Ano 360 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM8455 Chloupková Barbora VSK Mendelu Brno C 53312 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 Ano Ano Ano 360 Kč
OOL8950 Štěpánová Petra SK Haná orienteering C 7207354 Ano Ano Ano 360 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB Start Blansko C 8007503 Ano Ano Ano 360 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 Ano Ano Ano 360 Kč
23C9350 Sychrová Martina Neregistrovaní - Dol. 320139 Ano Ano Ano 430 Kč
12P9450 Kasza Izabela (POL) UKS Reflex Rybnik 886320 Ne Ano Ano 360 Kč
21G8450 Hill Radka (GBR) Airienteers zapůjčit Ano Ano Ano 490 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 Ano Ano Ne 300 Kč
79A7550 Gray Meredith (AUS) Ugly Gully Orienteers 417735 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 Ano Ano Ano 360 Kč
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 887939 Ano Ano Ano 360 Kč
STE7951 Matoušková Jana SK SKI-OB Šternberk C 2025355 Ano Ano Ano 360 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 Ano Ano Ano 360 Kč
19X8050 Tomíčková Dana ESOX ODEI 2096221 Ano Ano Ano 360 Kč
LBE7350 Bialeková Martina TJ Lokomotiva Beroun C 7201767 Ano Ano Ano 360 Kč
STE7159 Maťátková Marcela SK SKI-OB Šternberk C 52532 Ne Ano Ne 150 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 Ano Ano Ano 430 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 Ne Ano Ne 180 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 Ano Ano Ano 360 Kč
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 Ano Ano Ano 360 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OOB Vamberk C 51469 Ano Ano Ano 360 Kč
SBR8051 Holubová Eva SKOB Bruntál 2075650 Ano Ano Ano 360 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 Ano Ano Ano 360 Kč
CEL7451 Tomášková Radka TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52405 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL7650 Šaňáková Šárka SOB Olomouc C 1420235 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 Ano Ano Ano 360 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU8154 Kroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2075645 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 420402 Ano Ano Ano 360 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 Ne Ano Ano 300 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 Ano Ano Ano 360 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 Ano Ano Ne 300 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 Ano Ano Ano 360 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 Ne Ano Ne 150 Kč
BBM7850 Krejčiříková Nikol BETA URSUS Orienteering C 331476 Ano Ano Ano 360 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM7551 Urbánková Lenka SK Žabovřesky Brno C 2051480 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM7861 Kroutilová Eva SK Žabovřesky Brno C 899170 Ano Ano Ano 360 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 2060211 Ano Ano Ano 360 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 Ano Ano Ne 360 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 Ano Ano Ano 360 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL6452 Štrajtová Zuzana SOB Olomouc C 52466 Ano Ano Ano 360 Kč
PLU7171 Vidmuchová Martina TJ SOKOL Plumlov C 49883 Ano Ano Ano 360 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 Ano Ano Ano 360 Kč
29U6950 Seidlova Jana (USA) QOC 2059351 Ano Ano Ano 360 Kč
29U7050 Merkova Dagmar (USA) QOC 887676 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 52586 Ano Ano Ano 360 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 995881 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 Ano Ano Ano 360 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 Ano Ano Ano 360 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 Ano Ano Ano 360 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL6951 Kašparová Ivana SOB Olomouc C 2032169 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 Ano Ano Ano 360 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 9102082 Ano Ano Ano 360 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 Ano Ano Ano 360 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OOB Vamberk C 1416361 Ano Ano Ano 360 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 Ano Ano Ano 360 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 Ano Ano Ano 360 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 Ano Ano Ne 300 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 Ano Ano Ano 360 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 Ano Ano Ano 360 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 Ano Ano Ano 360 Kč
3SX6450 Roubalíková Iva ZŠ Těšetice 2102820 Ano Ano Ano 360 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C Ne Ano Ne 150 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 Ne Ne Ano 150 Kč
RBK6957 Blažková Hana SK Radioklub Blansko C 410344 Ano Ano Ne 300 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 Ano Ano Ano 360 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OOB Vamberk C 9678 Ano Ano Ano 360 Kč
VAM6550 Kulová Jana OOB Vamberk C 416317 Ano Ano Ano 360 Kč
DCE6452 Rusá Lenka KOB Dobřichovice C 301314 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 446329 Ano Ne Ne 150 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 Ano Ano Ano 360 Kč
58H7250 Federics Eva (HUN) Tatai Tömegsport és Tájfutó HSE 7721004 Ano Ano Ano 360 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 Ano Ano Ano 360 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 52237 Ano Ano Ano 360 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 Ano Ano Ano 360 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB TRETRA Praha C 232161 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 Ano Ano Ano 360 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 Ano Ano Ano 360 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB Start Blansko C 49685 Ano Ne Ne 150 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) VZA Žilina 7200270 Ano Ano Ano 430 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 Ano Ano Ano 360 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 Ano Ano Ano 360 Kč
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 Ano Ano Ano 360 Kč
JZL5450 Chromčáková Ivana TJ Jižní svahy Zlín C 2070845 Ano Ano Ano 360 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 Ano Ano Ano 270 Kč
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 Ano Ano Ano 270 Kč
TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 410192 Ano Ano Ano 270 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 Ano Ano Ano 270 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 Ano Ano Ano 270 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 Ano Ano Ano 270 Kč
CJI5252 Podhorská Věra Fajn Club Jihlava C 232900 Ne Ano Ne 120 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PLU0999 Soldánová Pavlína TJ SOKOL Plumlov C 49873 Ano Ano Ano 270 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52038 Ano Ano Ano 270 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 2061810 Ano Ne Ne 100 Kč
KVS0952 Štěpánková Anna SKOB Kobra Vsetín C 53681 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 Ano Ano Ano 270 Kč
KON0757 Benešová Anežka KOB Konice C 49367 Ano Ano Ano 270 Kč
BZP0850 Oliveriusová Anna Báječné ženy v orientačním běhu Ano Ano Ano 270 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 Ne Ano Ano 200 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 Ne Ano Ano 200 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 Ano Ano Ano 270 Kč
KOR0802 Novotný Michal OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095962 Ne Ne Ano 100 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 Ne Ano Ne 100 Kč
TBM0853 Skřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2058523 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0701 Kroutil Jošt SK Žabovřesky Brno C 2087678 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0901 Kroutil Tadeáš SK Žabovřesky Brno C 2087680 Ano Ano Ano 270 Kč
KON0787 Hájková Michaela KOB Konice C 361976 Ano Ano Ano 270 Kč
KVS0711 Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín 53694 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU0737 Stehlík Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice 2103279 Ne Ano Ano 200 Kč
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 52776 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie OK Dobříš C 7205024 Ano Ano Ano 270 Kč
RBK0801 Ježek David SK Radioklub Blansko C 2103681 Ano Ano Ano 270 Kč
PTE0700 Šnajdr Jakub TJ Sokol Ptení C 8835 Ano Ano Ano 270 Kč
RBK0851 Kubíková Kristýna SK Radioklub Blansko C 2118497 Ano Ano Ano 270 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) VZA Žilina 502256 Ano Ano Ano 330 Kč
PLU0950 Chytráčková Zuzana TJ SOKOL Plumlov C 52482 Ano Ne Ne 120 Kč
NNN0002 Skácel Viktor Neregistrovaní (NNN) zapůjčit Ne Ano Ne 140 Kč
NNN0003 Skácelová Beáta Neregistrovaní (NNN) zapůjčit Ne Ano Ne 140 Kč
DOR1051 Neuerová Eliška OK Dobříš C 2050493 Ano Ano Ano 330 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SBR0800 Holub Ivan SKOB Bruntál C 416040 Ano Ano Ano 270 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB T.J. Sokol Žamberk C 2102873 Ano Ano Ano 270 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 Ano Ano Ano 270 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 Ano Ano Ano 270 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2108898 Ano Ano Ano 270 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice C 2116470 Ano Ano Ano 270 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 Ano Ano Ano 270 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering C 302695 Ano Ano Ano 330 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 52275 Ano Ano Ano 330 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 9201561 Ano Ano Ano 270 Kč
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 Ano Ano Ano 270 Kč
SBR0500 Holub Mikuláš SKOB Bruntál C 2045229 Ano Ano Ano 270 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 Ano Ano Ano 270 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 Ano Ano Ano 270 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 Ano Ne Ne 100 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 682687 Ano Ano Ano 270 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov C 428201 Ano Ano Ano 270 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059733 Ano Ano Ano 270 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 2060236 Ano Ano Ano 270 Kč
PLU051X František Karásek TJ SOKOL Plumlov Ano Ano Ano 270 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko C 2061789 Ano Ano Ano 270 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov B 2073679 Ano Ano Ano 270 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 446328 Ano Ne Ne 100 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2061850 Ano Ano Ano 270 Kč
STE0500 Maťátko Václav SK SKI-OB Šternberk C 52512 Ne Ano Ne 100 Kč
NNN0547 Zinojev Fedya Neregistrovaní (NNN) 2117530 Ano Ano Ano 270 Kč
KON0606 Křupka Tadeáš KOB Konice C 1417249 Ne Ano Ano 240 Kč
UOL0502 Vodička Igor SOB Olomouc B 7200909 Ano Ano Ano 330 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 Ano Ano Ano 270 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB T.J. Sokol Žamberk C 2102818 Ano Ano Ano 270 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno B 7202856 Ano Ano Ano 270 Kč
CEL0400 Tomášek Adam TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301567 Ano Ano Ano 270 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 7207618 Ano Ano Ano 270 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 7206348 Ano Ano Ano 270 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko C 1413719 Ano Ano Ano 270 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko B 1414504 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 2042526 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Žabovřesky Brno B 2051518 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 2061799 Ano Ano Ano 270 Kč
UOL0402 Čecháček Adam SOB Olomouc C 2088729 Ne Ano Ne 100 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 Ano Ano Ano 270 Kč
KVS0411 Švestka Jakub SKOB Kobra Vsetín 2088173 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš B 7204994 Ano Ano Ano 270 Kč
RBK0405 Ježek Filip SK Radioklub Blansko C 2103684 Ano Ano Ne 200 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 Ano Ano Ano 330 Kč
JPV0306 Poláček Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108865 Ne Ano Ne 120 Kč
JPV0520 Poláček Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C Ne Ano Ne 120 Kč
JPV0304 Slezák Aleš Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit Ne Ano Ne 140 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 Ano Ano Ano 360 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 405991 Ano Ano Ano 360 Kč
79A0400 Gray Ryan (AUS) Ugly Gully Orienteers 9201054 Ano Ano Ano 360 Kč
CEL0100 Tomášek Ondřej TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301562 Ano Ano Ano 360 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 2032192 Ano Ano Ano 360 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk C 2027241 Ano Ano Ano 360 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 Ano Ano Ano 360 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov C 206496 Ano Ano Ano 360 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 2042517 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 7208077 Ne Ne Ano 150 Kč
KON0222 Havelka Jan KOB Konice C 52718 Ano Ano Ano 360 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 9102569 Ano Ano Ano 360 Kč
NNN0347 Chernykh Misha Neregistrovaní (NNN) 8638311 Ano Ano Ano 360 Kč
PHK0100 Kučera Jan OK 99 Hradec Králové C 336757 Ano Ano Ano 360 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
79A0001 Gray Daniel (AUS) Ugly Gully Orienteers 9101517 Ano Ano Ano 360 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 Ano Ano Ano 360 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 438043 Ano Ano Ano 360 Kč
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VAM8801 Petras Tomáš OOB Vamberk C 7202867 Ano Ano Ano 360 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2017682 Ano Ano Ano 360 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 7207495 Ano Ano Ano 360 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 Ne Ano Ne 150 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 Ano Ano Ano 360 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 Ano Ano Ano 360 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 1602630 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 Ano Ano Ano 360 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov R 1602633 Ano Ano Ano 360 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava E 1625050 Ano Ano Ano 360 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava C 7200365 Ano Ano Ano 360 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 7207026 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL9801 Chaloupka Josef SOB Olomouc A 2090849 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 720921 Ano Ano Ne 300 Kč
VBM8305 Sychra Tomáš VSK Mendelu Brno C 2116498 Ano Ano Ano 360 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 Ano Ano Ano 360 Kč
LCE9003 Dadák Michal OOB TJ Slovan Luhačovice C 301552 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 Ano Ano Ano 360 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 Ano Ne Ne 150 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 52592 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103680 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 Ne Ano Ne 150 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 681876 Ano Ne Ne 150 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno R 515462 Ano Ano Ano 360 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž C 425530 Ano Ano Ano 360 Kč
SKM9601 Dvorský Petr KOB Směr Kroměříž C 2045216 Ano Ano Ano 360 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU9006 Klapal Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515142 Ne Ano Ne 150 Kč
JPV9800 Hubáček Filip Oddíl OS SK Prostějov B 1602631 Ano Ano Ano 360 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 Ano Ne Ano 300 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV9717 Otruba Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov B 1007529 Ano Ano Ano 430 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 Ano Ano Ano 430 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7207342 Ne Ano Ne 180 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 Ano Ano Ano 430 Kč
VLI7801 Heczko Robert Slavia Liberec orienteering 8862 Ano Ano Ano 430 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno R 7200360 Ano Ano Ne 0 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 Ne Ano Ano 300 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB T.J. Sokol Žamberk C 2083373 Ano Ano Ano 360 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 9101103 Ano Ano Ano 360 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 Ano Ano Ano 360 Kč
PTE8527 Klváček Aleš TJ Sokol Ptení C 8822 Ano Ano Ano 360 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 Ano Ano Ano 360 Kč
STE7504 Matoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2025356 Ano Ano Ano 360 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108900 Ne Ano Ne 150 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 52061 Ano Ne Ne 150 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 Ano Ano Ano 360 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB TRETRA Praha C 887637 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM8512 Kožoušek Adam SK Žabovřesky Brno C 219242 Ano Ano Ano 360 Kč
CET7601 Pilgr Luděk TJ Loko Česká Třebová C 2075655 Ano Ano Ne 300 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 Ano Ano Ano 360 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 Ano Ano Ano 360 Kč
MBM8448 Suchomel Vít O-mikron C 7200320 Ano Ano Ano 430 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 Ne Ano Ano 360 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
OOL8900 Štěpán Marek SK Haná orienteering C 7204996 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49669 Ano Ano Ano 360 Kč
8CX8800 Karlík Jan Neregistrovaní - Karlík 49667 Ano Ano Ano 360 Kč
AOP8600 Peterek Vít Orientační Běh Opava C 980372 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 Ano Ano Ano 360 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB Start Blansko C 2045244 Ano Ano Ano 360 Kč
4CC8700 Patočka Aleš Al zapůjčit Ne Ano Ne 170 Kč
VBM8404 Chloupek Tomáš VSK Mendelu Brno C 330657 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM8205 Otrusina David VSK Mendelu Brno C 682351 Ano Ano Ano 360 Kč
STE9307 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 2035742 Ano Ano Ano 360 Kč
OOL8700 Šnyrch Marek SK Haná orienteering C 7207346 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM8418 Hrazdil Jiří SK Žabovřesky Brno C 682621 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 7209357 Ano Ano Ano 360 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 Ano Ano Ano 360 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 Ano Ano Ano 360 Kč
1VZ9200 Rýdel Jiří ranovačka 2019225 Ano Ano Ano 360 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 Ano Ano Ano 360 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 08851 Ano Ne Ne 180 Kč
ZPV9222 Holinka Matouš KOB ZPV Prostějov C 8850 Ano Ano Ano 430 Kč
23C9300 Sychra Marek Neregistrovaní - Dol. 2116459 Ano Ano Ano 430 Kč
JPV8237 Vlach Jan Oddíl OS SK Prostějov C 210440 Ano Ano Ano 430 Kč
SBK6301 Buřt Vladimír KOB Start Blansko C 2102705 Ne Ano Ano 360 Kč
SBK6201 Peťovský Jan KOB Start Blansko C 52076 Ne Ano Ano 360 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
EKP7500 Poborský Petr VŠTJ Ekonom Praha C 232116 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 52475 Ano Ano Ano 360 Kč
5DX8000 Hašek Jakub 5dixi club 53812 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 Ano Ano Ano 360 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 Ano Ano Ano 360 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 53372 Ano Ano Ano 360 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 Ano Ano Ano 360 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 Ne Ano Ano 300 Kč
VIC7700 Vlček Jiří OB Vizovice C Ano Ano Ano 360 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 Ano Ano Ano 360 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OOB Vamberk C 7003026 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 Ano Ano Ano 360 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB Start Blansko C 8008112 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 Ano Ano Ano 360 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2080826 Ano Ano Ano 360 Kč
OOL7501 Binar Robert SK Haná orienteering C 681853 Ano Ano Ano 360 Kč
ASU8101 Bubela Tomáš Magnus Orienteering C 7456789 Ano Ano Ano 360 Kč
RBK7201 Ježek Petr SK Radioklub Blansko C 7300188 Ano Ano Ano 360 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 Ano Ano Ano 430 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 Ano Ano Ano 430 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 436405 Ne Ne Ano 180 Kč
21G7600 Hill Richard (GBR) Airienteers zapůjčit Ano Ano Ano 490 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 Ano Ano Ano 360 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB TRETRA Praha C 442867 Ano Ano Ano 360 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB T.J. Sokol Žamberk C 1421292 Ano Ano Ano 360 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52017 Ano Ano Ano 360 Kč
CET7801 Betlach Michal TJ Loko Česká Třebová C 2058466 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV7501 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C Ano Ano Ano 360 Kč
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300185 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 Ano Ano Ano 360 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 Ano Ano Ne 300 Kč
OSN7700 Nepustil Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2091526 Ne Ano Ano 300 Kč
ZBM7302 Zelený Pavel SK Žabovřesky Brno C 1403412 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM7803 Kroutil Petr SK Žabovřesky Brno C 2067978 Ano Ano Ano 360 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 Ano Ano Ano 360 Kč
DCE7500 Zeman Tomáš KOB Dobřichovice C 232129 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV7505 Kopecký Ivo Oddíl OS SK Prostějov C 1420762 Ne Ano Ano 360 Kč
JPV8101 Jurenka Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 2108915 Ne Ano Ano 360 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 Ano Ano Ano 430 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 Ano Ano Ano 360 Kč
34C6400 GROTE Andreas (SUI) OLC SKOG Fribourg 7775577 Ano Ano Ano 360 Kč
34C6800 BAECHLER Olivier (SUI) OLC SKOG Fribourg 1398463 Ano Ano Ano 360 Kč
34C6600 SCHRAGO Gregoire (SUI) OLC SKOG Fribourg 1393022 Ano Ano Ano 360 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 Ano Ano Ano 360 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 Ano Ano Ano 360 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 Ano Ano Ano 360 Kč
79A0000 Gray Brenton (AUS) Ugly Gully Orienteers 1601731 Ano Ano Ano 360 Kč
CEL6426 Tomášek Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52406 Ano Ano Ano 360 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 Ano Ano Ano 360 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 Ano Ano Ano 360 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 Ano Ano Ano 360 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB TRETRA Praha C 515440 Ano Ano Ano 360 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 Ano Ano Ano 360 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 Ano Ano Ano 360 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM6910 Kligl Vladislav KOS TJ Tesla Brno C 53264 Ano Ano Ano 360 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 336767 Ano Ano Ano 360 Kč
58H6800 Gillich György (HUN) Tatai Tömegsport és Tájfutó HSE 7680424 Ano Ano Ano 360 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 Ano Ano Ano 360 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 Ano Ano Ano 430 Kč
OSN6600 Kovačič Marek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53428 Ano Ano Ano 430 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VAM7149 Mikyska Alan OOB Vamberk C 09684 Ano Ano Ano 360 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 Ano Ano Ano 360 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 Ano Ano Ano 360 Kč
3SX6400 Roubalík Radovan ZŠ Těšetice 2102813 Ano Ano Ano 360 Kč
61Z7100 Kraus Martin KOB RA 2092384 Ano Ano Ano 360 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 Ano Ano Ano 360 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 49900 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 Ano Ano Ano 360 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 Ne Ne Ano 150 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 Ano Ano Ano 360 Kč
KVS6911 Švestka Jiří SKOB Kobra Vsetín 2088198 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM6401 Hruška Tomáš SK Žabovřesky Brno C 49393 Ano Ano Ano 360 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš 2092439 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 Ano Ano Ano 430 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 Ano Ano Ne 360 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM5807 Šebesta Vlastislav KOS TJ Tesla Brno C 410327 Ano Ano Ano 360 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 7770011 Ano Ano Ano 360 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 Ano Ano Ano 360 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 Ano Ano Ano 360 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 Ano Ano Ano 360 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 Ano Ano Ano 360 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 Ano Ano Ano 360 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 Ano Ano Ano 360 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 Ano Ano Ano 360 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 Ano Ano Ano 360 Kč
NNN6511 Chernykh Sergey Neregistrovaní (NNN) 8638340 Ano Ano Ano 360 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 Ano Ano Ano 360 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 Ano Ano Ano 360 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52050 Ano Ano Ano 360 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB Start Blansko C 49683 Ano Ne Ne 150 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 Ano Ano Ano 360 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 Ano Ano Ano 360 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 Ano Ano Ne 300 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 Ano Ano Ano 430 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 Ano Ano Ano 360 Kč
KVS5301 Hrbas Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 2021858 Ano Ano Ano 360 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 Ano Ano Ano 360 Kč
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 Ano Ano Ano 360 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208208 Ano Ano Ano 360 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 Ano Ano Ano 360 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 Ano Ano Ano 360 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB T.J. Sokol Žamberk C 2060235 Ano Ano Ano 360 Kč
OOL5100 Pilc Oldřich SK Haná orienteering C 1400440 Ano Ano Ano 360 Kč
RBK6201 Kazda Bohumil SK Radioklub Blansko C 52006 Ano Ano Ano 360 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 301201 Ano Ano Ano 360 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 Ano Ano Ano 360 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 Ano Ano Ano 360 Kč
KRN5201 Hrouza Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52623 Ne Ano Ne 150 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 Ano Ano Ano 360 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 52235 Ano Ano Ano 360 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 Ano Ano Ano 270 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 Ano Ano Ano 270 Kč
SBR4601 Soviš Ivan SKOB Bruntál C 416037 Ano Ano Ano 270 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 7209285 Ano Ano Ano 270 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 Ano Ano Ano 270 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 Ano Ano Ano 270 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 Ano Ano Ano 270 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 Ano Ano Ano 270 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 Ano Ano Ano 270 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 Ano Ano Ano 270 Kč
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 Ano Ano Ano 270 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208201 Ano Ano Ano 270 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 Ano Ano Ano 270 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 Ano Ano Ano 270 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 Ano Ano Ano 270 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 Ano Ano Ano 270 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB T.J. Sokol Žamberk C 9038 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 Ano Ano Ano 270 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 Ano Ano Ano 270 Kč
KAD4701 Janda Josef Originální Vivalín Team Kadaň C 301667 Ano Ano Ano 270 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 Ano Ano Ano 270 Kč
JZL5201 Chromčák František TJ Jižní svahy Zlín C 53801 Ano Ano Ano 270 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 Ano Ano Ano 270 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 Ano Ano Ano 270 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 9005225 Ano Ano Ano 270 Kč
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 Ano Ano Ano 180 Kč
HLV1000 Sedláček Matěj KČT - OB Holešov C 53833 Ano Ano Ano 180 Kč
SBR0350 Holubová Pavlína SKOB Bruntál Ano Ano Ano 180 Kč
5DX1600 Hašek Matěj 5dixi club 51306 Ne Ne Ano 60 Kč
LPU1053 Fukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice C 52171 Ano Ano Ano 180 Kč
29U0800 Minar Daniel (USA) QOC 09474 Ano Ano Ano 180 Kč
KVS1250 Štěpánková Adéla SKOB Kobra Vsetín C Ano Ano Ano 180 Kč
KVS0951 Janků Markéta SKOB Kobra Vsetín C 7181009 Ano Ano Ano 180 Kč
KVS1002 Sedlář Filip SKOB Kobra Vsetín C 53689 Ano Ano Ano 180 Kč
JPV0900 Chmelář Filip Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit Ano Ano Ano 240 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 Ano Ano Ano 180 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 Ano Ano Ano 180 Kč
STE0909 Matoušek Jan SK SKI-OB Šternberk C 224904 Ano Ano Ano 180 Kč
KON0909 Beneš Jan KOB Konice C 515427 Ano Ano Ano 180 Kč
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice C 2020738 Ano Ano Ano 180 Kč
BZP1002 Oliverius Filip Báječné ženy v orientačním běhu Ano Ano Ano 180 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 Ne Ano Ano 120 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SJH Jindřichův Hradec C 301356 Ano Ano Ano 180 Kč
19X1050 Tomíčková Eliška ESOX ODEI 52023 Ano Ano Ano 180 Kč
19X1350 Tomíčková Ivana ESOX ODEI 52537 Ano Ano Ano 180 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 428280 Ano Ano Ano 180 Kč
KOR1200 Novotný Matouš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067980 Ano Ano Ano 180 Kč
1XC1200 Skřivanek František Skřivankovi zapůjčit Ano Ano Ano 240 Kč
BBM1150 Krejčiříková Zuzana BETA URSUS Orienteering C 2112737 Ano Ano Ano 180 Kč
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 446354 Ano Ne Ne 60 Kč
BBM1050 Hájková Klára BETA URSUS Orienteering C 53291 Ano Ano Ano 180 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 Ano Ano Ano 180 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 Ano Ano Ano 180 Kč
STE1201 Binar Vít SK SKI-OB Šternberk C Ano Ano Ano 180 Kč
KVS0911 Švestka Patrik SKOB Kobra Vsetín 2088217 Ano Ano Ano 180 Kč
LPU0995 Stehlíkova Kateřina OK Lokomotiva Pardubice 2104609 Ne Ano Ano 120 Kč
SSU1150 Tichá Anna SK Severka Šumperk C 2111615 Ne Ano Ano 120 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C Ne Ano Ne 60 Kč
PTE1050 Šnajdrová Nikol TJ Sokol Ptení C 301571 Ano Ano Ano 180 Kč
KVS1001 Graclík Daniel SKOB Kobra Vsetín C 53684 Ano Ano Ano 180 Kč
NNNYY55 Foltinová Anna Neregistrovaní (NNN) zapůjčit Ne Ano Ne 80 Kč
KVS0858 Belžíková Nelly SKOB Kobra Vsetín 7062009 Ano Ano Ano 180 Kč
TBM1101 Kozák Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53103 Ne Ano Ne 60 Kč
TBM1352 Kozáková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 9577 Ne Ano Ne 60 Kč
2RZ0800 Zobaník Tomáš Zobaníkovi 49464 Ne Ano Ne 60 Kč
21G0950 Hill Daisy (GBR) Airienteers zapůjčit Ano Ano Ano 240 Kč
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 Ano Ano Ano 180 Kč
SBR5251 Sovišová Eva SKOB Bruntál 416038 Ano Ano Ano 180 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 Ano Ano Ano 180 Kč
OTK7151 Králová Věra OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331069 Ano Ano Ano 180 Kč
OTK0100 Král Martin OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067303 Ano Ano Ano 180 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 Ne Ano Ano 120 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 Ano Ano Ano 180 Kč
NNNYYYY Jandlová Alena Neregistrovaní (NNN) Ne Ano Ne 60 Kč
SJI7950 Pejchalová Petra OK Jihlava C Ano Ano Ano 180 Kč
25C6750 Chmelařová Blanka péčkaři 8885 Ano Ano Ano 180 Kč
PZR7801 Kříž Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8710 Ano Ano Ano 180 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 8826 Ano Ano Ano 180 Kč
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. Brněnská C 52051 Ano Ano Ano 180 Kč
KON8755 Čeřovská Adéla KOB Konice C 2020743 Ano Ano Ano 180 Kč
STE0206 Doseděl Štěpán SK SKI-OB Šternberk C 2108907 Ano Ano Ano 180 Kč
STE9751 Dosedělová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2060297 Ano Ano Ano 180 Kč
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 Ne Ne Ano 60 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 Ne Ne Ano 60 Kč
ADA5113 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 352315 Ne Ne Ano 60 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 Ano Ano Ano 180 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SJH Jindřichův Hradec C 336772 Ano Ano Ano 180 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 Ano Ano Ne 120 Kč
KOR7401 Novotný Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112751 Ano Ano Ano 180 Kč
KOR8550 Novotná Tereza OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112762 Ne Ano Ano 120 Kč
ZBM7303 Urbánek Petr SK Žabovřesky Brno C 2103688 Ne Ano Ano 120 Kč
UOL6800 Čecháček Petr SOB Olomouc C 2092436 Ne Ano Ne 60 Kč
UOL7350 Čecháčková Šárka SOB Olomouc C Ne Ano Ne 60 Kč
ABM6664 Suchá Helena KOB ALFA Brno C 49673 Ne Ano Ne 60 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 Ano Ano Ano 180 Kč
NNN675 Tichá Anna Neregistrovaní (NNN) Ano Ano Ano 180 Kč
NNN671 Tichý Radomír Neregistrovaní (NNN) Ano Ano Ano 180 Kč
KVS6611 Belžík Karel SKOB Kobra Vsetín 7208222 Ano Ano Ano 180 Kč
KVS6651 Švestková Jana SKOB Kobra Vsetín 2088170 Ano Ano Ano 180 Kč
KVS6652 Pinďáková Veronika SKOB Kobra Vsetín 51527 Ano Ano Ano 180 Kč
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 Ne Ano Ano 120 Kč
VBM8458 Sychrová Daniela VSK Mendelu Brno 2116456 Ne Ano Ne 60 Kč
NNNXX55 Foltin David Neregistrovaní (NNN) zapůjčit Ne Ano Ne 80 Kč
RBK8957 Kubíková Soňa SK Radioklub Blansko 2118476 Ano Ano Ano 180 Kč
KVS7351 Sedláčková Dagmar SKOB Kobra Vsetín C 416092 Ano Ano Ano 180 Kč
OSN6850 Kovačičová Ivona SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 Ano Ano Ano 180 Kč
NNN8888 Štěpánová Jarmila Neregistrovaní (NNN) 2095956 Ano Ano Ano 180 Kč
STH7551 Chrástová Dana SK Studenec C 9974 Ne Ano Ne 60 Kč
3JP8800 Szabla Rafał (POL) Farmazony O-Team 7207727 Ne Ano Ano 120 Kč
KRN0001 Hrouzová Alena KOS TJ Lokomotiva Krnov 446426 Ne Ano Ne 60 Kč
DOR7502 Neuer Pavel OK Dobříš 2104692 Ano Ano Ano 180 Kč
2RZ0200 Zobaník Radek Zobaníkovi 52665 Ne Ano Ne 60 Kč
2RZ9900 Zobaník Michal Zobaníkovi 49440 Ne Ano Ne 60 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
3IX6150 Zelenková Lenka Zelenkovi 405951 Ano Ano Ano 180 Kč
3IX5900 Jireš František Zelenkovi 301639 Ano Ano Ano 180 Kč
5DX8650 Hašková Arina 5dixi club 53815 Ano Ano Ne 120 Kč
VIC7658 Fukátková Miroslava OB Vizovice C 253155 Ano Ano Ano 180 Kč
KVS8350 Spitzerová Petra SKOB Kobra Vsetín C 887153 Ano Ano Ano 180 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 Ano Ano Ano 180 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 Ne Ne Ano 60 Kč
TBM7261 Kliglová Radka KOS TJ Tesla Brno C 2067216 Ne Ano Ne 60 Kč
19X7900 Tomíček Oldřich ESOX ODEI 2096247 Ano Ano Ano 180 Kč
ABM6666 Tomanová Elena KOB ALFA Brno C 2075673 Ne Ano Ne 60 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 331008 Ano Ano Ano 180 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 2080849 Ano Ano Ne 120 Kč
KVS5651 Trávníčková Jitka SKOB Kobra Vsetín C 2021856 Ano Ano Ne 120 Kč
NNN9999 Novotný Petr Neregistrovaní (NNN) 2067992 Ne Ano Ano 120 Kč
JPV9707 Honkyš Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 234582 Ano Ano Ano 180 Kč
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering C 7200363 Ano Ne Ne 60 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 Ne Ano Ne 60 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439212 Ano Ano Ano 180 Kč
celkem přihlášených: 619, vklad: 178650 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.