Přihlášky závodu: Advanta cup 2017

Datum:
04.08.2017
Místo konání:
Pořadatel:
DOB - KOB Dobruška
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D45A     D45B     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H75     HDR     P     T    
1.63 km, 80 m
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering C 2088166 Ano Ano Ano 240 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 Ano Ano Ano 240 Kč
KSU0950 Paloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 Ano Ano Ano 240 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 218973 Ano Ano Ano 240 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 Ano Ano Ano 240 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52619 Ano Ano Ano 240 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 Ano Ano Ano 240 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 Ano Ano Ano 240 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 Ano Ano Ano 240 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091531 Ano Ano Ano 240 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9523 Ano Ano Ano 240 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075698 Ano Ano Ano 240 Kč
43S0750 Baloghová Zora (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2028798 Ano Ano Ano 240 Kč
43S0851 Vorlíčková Lucka (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049981 Ano Ano Ano 240 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové C 2113479 Ano Ano Ano 240 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 230671 Ano Ano Ano 240 Kč
27S0750 Kotuliaková Lea (SVK) Farmaceut Bratislava 2078498 Ano Ano Ano 240 Kč
43S1150 Macháčková Anna (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2079540 Ano Ano Ano 240 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 9665 Ano Ano Ano 240 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř C 2082930 Ano Ano Ano 240 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 Ano Ano Ano 240 Kč
97P0850 Nowak Zofia (POL) KS Hades Poznań 2067840 Ano Ano Ano 240 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 Ano Ano Ano 240 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 Ano Ano Ano 240 Kč
SJH0852 Bubeníková Denisa SJH Jindřichův Hradec C 2113490 Ano Ano Ano 390 Kč
2DP0750 Łącka Julia (POL) UKS OSiR Góra Kalwaria 338298 Ano Ano Ano 390 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie OK Dobříš C 7205024 Ne Ano Ano 260 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB TRETRA Praha C 2113070 Ano Ne Ne 130 Kč
2.21 km, 120 m
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MFP0551 Šimšová Pavla VŠSK MFF UK Praha B 428269 Ano Ano Ano 240 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 Ano Ano Ano 240 Kč
BBM0550 Petrášová Kateřina BETA URSUS Orienteering C 2112728 Ano Ano Ano 240 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno C 446326 Ano Ano Ano 240 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž B 53811 Ano Ano Ano 240 Kč
43S0551 Vorlíčková Martina (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049985 Ano Ano Ano 240 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SJH Jindřichův Hradec B 2067998 Ano Ano Ano 240 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 Ano Ano Ano 240 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno C 337648 Ano Ano Ano 240 Kč
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067229 Ne Ano Ano 160 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové B 2056274 Ano Ano Ano 240 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín C 0002102084 Ano Ano Ano 240 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín C 347916 Ano Ano Ano 240 Kč
RBK0555 Ježková Ivana SK Radioklub Blansko C 2115673 Ano Ano Ano 390 Kč
1.71 km, 140 m
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň A 2097277 Ano Ano Ano 240 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 Ano Ano Ano 240 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 2078460 Ano Ano Ano 240 Kč
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 Ano Ano Ano 240 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 Ano Ano Ano 240 Kč
CHC0455 Víchová Sára K.O.B. Choceň C 232910 Ano Ano Ano 240 Kč
3DD0350 Örnhagen Jørgensen Eva (DEN) OK Snab 710004 Ano Ano Ano 240 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 Ano Ano Ano 240 Kč
BFM0457 Popieluchová Michaela SKOB Frýdek - Místek C 49453 Ano Ano Ano 240 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SJH Jindřichův Hradec B 2061857 Ano Ano Ano 240 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno B 2067328 Ano Ano Ano 240 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 Ano Ano Ano 240 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 53164 Ano Ano Ano 240 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany B 426373 Ano Ano Ano 240 Kč
27B0350 Van Bruggen Mit (BEL) TROL Belgium 236341 Ano Ano Ano 240 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 Ano Ano Ano 240 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 7207881 Ano Ano Ano 240 Kč
97P0350 Nowak Maria (POL) KS Hades Poznań 2067839 Ano Ano Ano 240 Kč
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 0002102073 Ano Ano Ano 240 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 Ano Ano Ano 240 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 2087684 Ano Ano Ano 240 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno B 438603 Ano Ne Ne 80 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB TRETRA Praha B 2088202 Ano Ne Ne 130 Kč
1.81 km, 155 m
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 7206554 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora VŠSK MFF UK Praha B 428243 Ano Ano Ano 450 Kč
58S0150 Renner Linda (SWE) OK Södertörn 450266 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 2078462 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7201759 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice A 7207772 Ano Ano Ano 450 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 253379 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC0153 Víchová Magdalena K.O.B. Choceň C 232909 Ano Ano Ano 450 Kč
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek C 2059750 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7203465 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SJH Jindřichův Hradec A 2051486 Ano Ano Ano 450 Kč
ABM0199 Radová Kateřina KOB ALFA Brno B 232876 Ano Ano Ano 450 Kč
43S0152 Pajtášová Katarína (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2079538 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8623000 Ano Ano Ano 450 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 Ano Ano Ano 450 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP0256 Bejvlová Karolína SK Praga A 2058463 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 2011852 Ano Ano Ano 450 Kč
27B0250 Krekels Julia (BEL) TROL Belgium 2057845 Ano Ano Ano 450 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec B 7209788 Ano Ano Ano 450 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín A 0002075653 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 0002056270 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 Ano Ano Ano 450 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 2087714 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha B 2020712 Ano Ano Ne 300 Kč
1TP0150 Ohlaszeny Zuzanna (POL) KS Koscielec Chrzanow 8638444 Ano Ano Ano 450 Kč
1TP0151 Dzierwa Hanna (POL) KS Koscielec Chrzanow 8636524 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK0259 Mašatová Eliška OK 99 Hradec Králové 425518 Ano Ano Ano 450 Kč
TUR0152 Olszanka Gabriela OOB TJ Turnov C 8220701 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE0152 Plášková Anna OOB TJ Slovan Luhačovice B 2056310 Ano Ano Ano 600 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka OK Dobříš B 7205018 Ne Ano Ano 400 Kč
1.88 km, 175 m
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7205020 Ano Ano Ano 450 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 7207019 Ano Ano Ano 450 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín A 7203458 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 1400403 Ano Ano Ano 0 Kč
ZAM9952 Boková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 2075624 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 2091516 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC0054 Šimková Klára K.O.B. Choceň C 9570 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 320290 Ano Ano Ano 450 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB TRETRA Praha A 361961 Ano Ano Ano 450 Kč
27S0053 Pružincová Tereza (SVK) Farmaceut Bratislava 207812 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 8100500 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 Ne Ano Ne 200 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 Ne Ne Ano 200 Kč
2.25 km, 200 m
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 Ano Ano Ano 450 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 Ano Ano Ano 450 Kč
69X8650 Helikarová Kateřina HO Humanita 2035157 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OOB Vamberk C 9674 Ne Ne Ano 150 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 7770777 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 Ano Ano Ano 450 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB TRETRA Praha R 7779755 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 7260024 Ano Ano Ano 450 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU7957 Lučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 515134 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 7202878 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 2053588 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2111769 Ano Ano Ano 450 Kč
LPM9451 Šilhavá Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 236985 Ano Ano Ne 300 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 232050 Ano Ano Ano 450 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 Ano Ano Ano 450 Kč
DOB8585 Wysocka Malwina KOB Dobruška C 886617 Ano Ano Ano 450 Kč
SOB8851 Randíková Magdaléna SOBSA C 2067886 Ano Ano Ano 450 Kč
NPA8151 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 7201810 Ano Ano Ano 450 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 Ano Ano Ano 450 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 8629753 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 2096126 Ne Ano Ne 150 Kč
22S8551 Poll Maria (SWE) Göteborg-Majorna OK 449513 Ne Ano Ne 150 Kč
23P8950 Miśkiewicz Martyna (POL) OK!Sport Warszawa 7200382 Ne Ano Ano 300 Kč
42L8350 Masevičiūtė Kristina (LTU) OK Dainava 8644551 Ano Ano Ano 450 Kč
VZA9351 Poštulková Andrea (SVK) Slávia ŽU Žilina 7207885 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové C 1398689 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové R 1008174 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 Ano Ano Ano 450 Kč
43S9051 Kotrlová Katarína (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2102783 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 7204993 Ne Ne Ano 150 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 1007533 Ano Ano Ano 450 Kč
55P9700 Gorczyca Maria (POL) Grunwald Poznań 2067844 Ano Ano Ano 450 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 Ano Ano Ano 450 Kč
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava R 52957 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice R 2058511 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP9153 Jelínková Šárka SK Praga C 232168 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 Ano Ano Ano 450 Kč
CHT8754 Mrštíková Květa OOB SK Chrast C 896973 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 Ano Ano Ano 600 Kč
71D8650 Rickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 445644 Ano Ano Ano 600 Kč
23P8851 Najman Natalia (POL) OK!Sport Warszawa 8061088 Ne Ano Ano 400 Kč
86S8950 Kotrlová Janka (SVK) Outsiterz Bratislava 9102150 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR9552 Nieke Patricia OOB TJ Turnov C 1210495 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 Ano Ano Ne 400 Kč
1.87 km, 175 m
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAM8050 Voleská Alice OK Kamenice C 2051530 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM8850 Klapalová Hana OOB Vamberk C 52074 Ano Ano Ano 450 Kč
SMB9251 Žitná Jana SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49973 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 Ano Ano Ano 450 Kč
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 Ano Ano Ano 450 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 Ano Ano Ano 450 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 Ano Ano Ano 450 Kč
38R8350 Terekhova Valentina (RUS) Rostov-on-Don, "KoVal' & Vagon" 1005134 Ano Ano Ano 450 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 Ano Ano Ano 450 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 2085610 Ano Ano Ano 450 Kč
TJP9150 Krausová Barbora TJ Sokol Troja C 53504 Ne Ano Ano 300 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 Ano Ano Ano 450 Kč
XHK9650 Myslivcová Markéta MTBO Racing team Hradec Králové C 9472 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 Ne Ne Ano 150 Kč
SHK9050 Smoradová Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2053561 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK8852 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 9355 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7250 Metelková Taťána OK 99 Hradec Králové C 434591 Ano Ne Ano 300 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor B 2051536 Ano Ano Ano 600 Kč
ASU8282 Mesiarkinová Kamila Magnus Orienteering C 7200319 Ne Ano Ano 300 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 Ano Ano Ano 0 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 Ano Ano Ano 600 Kč
1.57 km, 140 m
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
21P8750 Puternicka Joanna (POL) Orientop Wrocław 9870922 Ano Ano Ano 450 Kč
TRI9250 Mizerová Monika TJ TŽ Třinec C 53294 Ano Ano Ano 450 Kč
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2045224 Ano Ano Ano 450 Kč
ALB8950 Sojková Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7215 Ano Ano Ano 450 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9536 Ano Ano Ano 450 Kč
ALB9050 Horká Marie OOB Albrechtice nad Orlicí C 8279 Ano Ano Ano 450 Kč
KPY8853 Vejrostová Lenka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 330691 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 8703 Ano Ano Ano 450 Kč
TAP9151 Sládková Helena KOB TRETRA Praha C 7009151 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP8057 Kutilová Jana SK Praga C 2112723 Ano Ano Ano 450 Kč
24D9350 Cruse Sina (GER) SV Robotron Dresden 2188 Ne Ano Ne 150 Kč
ABM9560 Otrusinová Jana KOB ALFA Brno C 52013 Ano Ano Ano 450 Kč
SLA9851 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 Ano Ano Ano 450 Kč
VIC9191 Kršáková Marie OB Vizovice C 53887 Ano Ano Ano 450 Kč
KPY8752 Gottliebová Petra SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 1420853 Ne Ano Ano 300 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 Ano Ano Ano 450 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK8253 Jedličková Adéla OK Slavia Hradec Králové C 1398687 Ano Ne Ano 300 Kč
SHK8350 Chabinová Jana OK Slavia Hradec Králové C 7208202 Ne Ano Ano 300 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 Ne Ano Ne 150 Kč
3EP9351 Jakubczyk Paulina (POL) 10BKPanc 346007 Ano Ano Ano 600 Kč
2DP8350 Machowska-Łąck Magdalena (POL) UKS OSiR Góra Kalwaria 301332 Ano Ano Ano 600 Kč
1.88 km, 150 m
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP7651 Šimšová Jana VŠSK MFF UK Praha C 682683 Ano Ano Ano 450 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209279 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OOB Vamberk C 2053570 Ano Ano Ano 450 Kč
58S7750 Renner Daniela (SWE) OK Södertörn 2050737 Ano Ano Ano 450 Kč
11R8050 Minakova Ekaterina (RUS) Orienta-MosCompass 9999980 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 Ano Ano Ano 450 Kč
46P7700 Biolik Agnieszka (POL) Trackcourse 8197778 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM7377 Ehlová Pavla KOS TJ Tesla Brno C 52037 Ano Ano Ano 450 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 Ano Ano Ano 450 Kč
1DP7850 Śliwczyńska Ilona (POL) indywidualnie 7121278 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 Ano Ano Ano 450 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 Ano Ano Ano 450 Kč
43S7751 Urbanová Monika (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2027945 Ano Ano Ano 450 Kč
43S7651 Vorlíčková Barbora (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049984 Ano Ano Ano 450 Kč
19X8050 Tomíčková Dana ESOX ODEI 2096221 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 Ano Ano Ano 450 Kč
ABM7451 Radová Martina KOB ALFA Brno C 8010 Ano Ano Ano 450 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 Ano Ano Ano 450 Kč
NPA7851 Pavelcová Gabriela SK LOB Nová Paka C 2070822 Ano Ano Ne 300 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 Ano Ano Ano 450 Kč
12E7250 Calvo Nuria (ESP) FRONTELA OK 1399916 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 7204507 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 Ano Ano Ano 450 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 Ano Ano Ano 450 Kč
27S7551 Kotuliaková Petra (SVK) Farmaceut Bratislava 2078494 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 Ano Ano Ano 450 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 Ano Ano Ano 450 Kč
97P8050 Zbroja-Nowak Justyna (POL) KS Hades Poznań 2067838 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 7207787 Ano Ano Ano 450 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 Ano Ano Ano 450 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 Ano Ano Ano 450 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 Ano Ano Ano 450 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 Ano Ano Ano 600 Kč
5IX7550 Tomandlová Radka NOK HoRa 2099521 Ne Ne Ano 200 Kč
1.62 km, 120 m
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM7676 Klangová Bohumila SK Žabovřesky Brno C 765108 Ano Ano Ano 450 Kč
GIG7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering C 52690 Ano Ano Ano 450 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 Ano Ano Ano 450 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 Ano Ano Ano 450 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 Ano Ano Ano 450 Kč
KSU7878 Paloncý Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995833 Ano Ano Ano 450 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 Ano Ano Ano 450 Kč
68P7550 Rycerska Marzena (POL) KS Artemis Wrocław 361841 Ano Ano Ano 450 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067330 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 Ano Ano Ano 450 Kč
68P7350 Spiliszewska Róża (POL) KS Artemis Wrocław 412206 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU8153 Kárníková Kamila OK Lokomotiva Pardubice C 2118499 Ano Ano Ano 450 Kč
TUR8160 Preclíková Jana OOB TJ Turnov C 682650 Ano Ano Ano 450 Kč
7VX7350 Čermáková Monika StillAliveCZ 2118477 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 Ano Ano Ano 450 Kč
JHB8053 Brychtová Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103783 Ano Ano Ano 450 Kč
STE7951 Matoušková Jana SK SKI-OB Šternberk C 2025355 Ano Ano Ano 450 Kč
BFM7453 Popieluchová Ivona SKOB Frýdek - Místek C 2102855 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 Ano Ano Ano 450 Kč
3KX7750 Zýková Martina Špekouni 887905 Ano Ano Ano 450 Kč
3KX7850 Hönigová Iva Špekouni zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
88P6699 Włodarczyk-Szymańska Anna (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 1401460 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 Ano Ano Ano 450 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 Ano Ano Ano 450 Kč
3VX7450 Zámečníková Jitka Zámečníci 2103763 Ano Ano Ano 450 Kč
68P7700 Sudoł Aleksandra (POL) KS Artemis Wrocław 361835 Ano Ano Ano 450 Kč
SNA7850 Ježková Dana TJ START Náchod C 1401856 Ano Ano Ano 450 Kč
11P7452 Marszałek Maria (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032317 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 Ano Ano Ano 450 Kč
NNN8051 Šichová Radka Neregistrovaní (NNN) Ano Ano Ano 450 Kč
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067339 Ano Ano Ano 450 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU7950 Vondrová Denisa OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2103286 Ne Ano Ne 150 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 Ne Ano Ano 300 Kč
1VP7852 Golinowska Elżbieta (POL) HKS Azymut Mochy 8636514 Ano Ano Ano 600 Kč
1.75 km, 165 m
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP6850 Forstová Lenka VŠSK MFF UK Praha C 2079501 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM6850 Semíková Iva OK Kamenice C 2035702 Ano Ano Ne 300 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 Ano Ano Ano 450 Kč
2PC7250 Křivdová Lenka Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 2025366 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OOB Vamberk C 1416361 Ano Ano Ano 450 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 Ano Ano Ano 450 Kč
2IS7150 Bergenfur Eva-Lill (SWE) IK Vikings OK 9201638 Ano Ano Ano 450 Kč
LPM5750 Vejvodová Mirka OK Lokomotiva Plzeň C 2011846 Ano Ano Ano 450 Kč
3DD6850 Örnhagen Jørgensen Ulrika (DEN) OK Snab 710002 Ano Ano Ano 450 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 Ano Ano Ano 450 Kč
43S6550 Baloghová Hana (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2028800 Ano Ano Ano 450 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 7207855 Ano Ano Ano 450 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH6451 Tichá Jana SJH Jindřichův Hradec C 51925 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7051 Procházková Alexandra Slavia Liberec orienteering C 416258 Ano Ano Ano 450 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 Ano Ano Ano 450 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 Ano Ano Ano 450 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 981805 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM6251 Smutná Jana OOB Vamberk C 9676 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 Ano Ano Ano 450 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 Ano Ano Ano 450 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 8006654 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 Ano Ano Ano 450 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB TRETRA Praha C 2081352 Ano Ano Ano 450 Kč
41P6800 Bugaj Teresa (POL) WKS Wawel Kraków 2114867 Ano Ano Ano 450 Kč
97P0001 Gorczyca Magdalena (POL) KS Hades Poznań 2067842 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK6561 Teplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 9125 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 Ne Ne Ano 150 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 Ano Ano Ano 450 Kč
ASU6999 Šmelíková Hana Magnus Orienteering C 2012280 Ano Ano Ano 450 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 Ne Ne Ano 200 Kč
69P6850 Kurzyp Anna (POL) MKS MOS Wrocław 889178 Ne Ano Ano 400 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team C 7204522 Ne Ne Ano 200 Kč
53P6951 Trykozko Urszula (POL) Team 360 900424 Ano Ano Ano 600 Kč
1.55 km, 120 m
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 Ano Ano Ano 450 Kč
TRI6851 Mizerová Jarmila TJ TŽ Třinec C 8657 Ano Ano Ano 450 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 Ano Ano Ano 450 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 Ano Ano Ano 450 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 Ano Ano Ano 450 Kč
53D6550 Nielsen Jannie (DEN) Tisvilde Hegn OK 1402050 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 Ano Ano Ano 450 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 53643 Ano Ano Ano 450 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 Ano Ano Ne 300 Kč
VAM6550 Kulová Jana OOB Vamberk C 416317 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM6752 Čermáková Gabriela OK Kamenice C 232397 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OOB Vamberk C 9678 Ano Ano Ano 450 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK7151 Prázová Kamila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425566 Ano Ano Ano 450 Kč
53D6551 Henriksen Nina (DEN) Tisvilde Hegn OK 239952 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 Ano Ano Ano 450 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK6651 Zemanová Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 09540 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK6351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9535 Ano Ano Ne 300 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 Ano Ano Ano 450 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 Ano Ano Ano 450 Kč
MOV7150 Svěchotová Hana SKOB Ostrava C 9101678 Ano Ano Ano 450 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0002102083 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 Ano Ano Ano 450 Kč
52A6450 Maget Brigitte (AUT) SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 307642 Ano Ano Ano 450 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 Ano Ano Ano 450 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 Ano Ano Ano 450 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 Ano Ano Ano 450 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 Ano Ano Ano 450 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 Ne Ano Ano 300 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 219257 Ano Ano Ano 450 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 Ano Ano Ano 450 Kč
1.56 km, 120 m
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 Ano Ano Ano 450 Kč
53D5550 Galle Annemette (DEN) Tisvilde Hegn OK 888491 Ano Ano Ano 450 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 1421925 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 Ano Ano Ano 450 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 Ano Ano Ano 450 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 Ano Ano Ano 450 Kč
7VX5550 Hájková Verunka StillAliveCZ 995897 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 Ano Ano Ano 450 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 Ano Ano Ano 450 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 Ano Ano Ano 450 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 Ano Ano Ano 450 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 Ano Ano Ano 450 Kč
17A5550 Buchberger Berta (AUT) ASKÖ Salzburg/Henndorf 5345 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 Ano Ano Ano 450 Kč
24P5650 Wysocka Jolanta (POL) Slask O-Team 886619 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP5850 Špičáková Lenka Oddíl OB Kotlářka C 08642 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK5551 Bártová Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9484 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 Ano Ano Ano 450 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 995881 Ano Ano Ano 450 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 Ne Ano Ne 200 Kč
49S6351 Kühnel Radka (SWE) Trollhättans SOK 9878956 Ano Ano Ano 600 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 Ano Ano Ano 600 Kč
JPV5757 Dudíková Eva Oddíl OS SK Prostějov C 307335 Ne Ano Ano 400 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 Ano Ano Ano 600 Kč
ASU6199 Davi Jana Magnus Orienteering C 416848 Ano Ano Ano 600 Kč
1.46 km, 110 m
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JEN5251 Richtrová Jaroslava OB Jenišovice C 7776 Ano Ano Ano 240 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 Ano Ano Ano 240 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 Ano Ano Ano 240 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 Ano Ano Ano 240 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 Ano Ano Ano 240 Kč
45D3550 Schmiedeberg Brigitte (GER) SV Turbine Neubrandenburg 6035 Ano Ano Ano 240 Kč
21B4850 Khrapina Nadzeya (BLR) Peleng-Vimpel 440310 Ano Ano Ano 240 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 Ano Ano Ano 240 Kč
3HD5250 Bobach Kirsten (DEN) Aalborg OK 405441 Ano Ano Ano 240 Kč
17A4801 Müller Brigitte (AUT) ASKÖ Salzburg/Henndorf 5399 Ano Ano Ano 240 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9539 Ano Ano Ano 240 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB Start Blansko C 49685 Ano Ano Ano 240 Kč
TBM4951 Slámová Hana KOS TJ Tesla Brno C 53246 Ano Ano Ano 240 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 Ano Ano Ano 240 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 Ano Ano Ano 240 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 Ano Ano Ano 240 Kč
1.65 km, 80 m
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058484 Ano Ano Ano 240 Kč
TRI0700 Bičánek Vít TJ TŽ Třinec C 8663 Ano Ano Ano 240 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín C 53360 Ano Ano Ano 240 Kč
TRI0704 Kurečka Jonáš TJ TŽ Třinec C 49360 Ano Ano Ano 240 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 2078463 Ano Ano Ano 240 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 Ano Ano Ano 240 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049542 Ano Ano Ano 240 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno C 410702 Ano Ano Ano 240 Kč
LTP0706 Jelínek Václav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208229 Ano Ano Ne 160 Kč
BFM0801 Popieluch Martin SKOB Frýdek - Místek C 04320 Ano Ano Ano 240 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 Ano Ano Ano 240 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 53234 Ano Ano Ano 240 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové C 2113356 Ano Ano Ano 240 Kč
AOV0801 Novák Viktor OOB TJ Baník Ostrava C 336733 Ano Ano Ano 240 Kč
AOV0800 Novák Richard OOB TJ Baník Ostrava C 336722 Ano Ano Ano 240 Kč
DKP0705 Havlín Prokop Oddíl OB Kotlářka C 2087696 Ano Ano Ano 240 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka C 2102794 Ano Ano Ano 240 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering C 2113075 Ano Ano Ano 240 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB TRETRA Praha C 2060250 Ano Ano Ano 240 Kč
27B0900 Van Bruggen Cas (BEL) TROL Belgium 236325 Ano Ano Ano 240 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 331689 Ano Ano Ano 240 Kč
SRK0802 Lánský Alexandr SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 416342 Ano Ano Ano 240 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 52283 Ano Ano Ano 240 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 331276 Ano Ano Ano 240 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové C 331576 Ano Ano Ano 240 Kč
MOV0801 Masny Tadeusz SKOB Ostrava 338910 Ano Ano Ano 240 Kč
81Z0700 Cox Anthony John 3A Ano Ano Ano 240 Kč
LTU0702 Vondra Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 Ne Ano Ano 160 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 232322 Ano Ano Ano 390 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 52275 Ano Ano Ano 390 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 Ano Ano Ano 390 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 Ano Ano Ano 390 Kč
RBK0801 Ježek David SK Radioklub Blansko C 2103681 Ano Ano Ano 390 Kč
2.24 km, 120 m
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 Ano Ano Ano 240 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 8651 Ano Ano Ano 240 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 7941 Ano Ano Ano 240 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 Ano Ano Ano 240 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava C 428262 Ano Ano Ano 240 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno C 232730 Ano Ano Ano 240 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027238 Ano Ano Ano 240 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 Ano Ano Ano 240 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 Ano Ano Ano 240 Kč
7VX0500 Čermák Jakub StillAliveCZ 2099498 Ano Ano Ano 240 Kč
2IS0500 Bergenfur Hugo (SWE) IK Vikings OK 9201634 Ano Ano Ano 240 Kč
BBM0503 Martinkovič Šimon BETA URSUS Orienteering C 2112721 Ano Ano Ano 240 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž C 51305 Ano Ano Ano 240 Kč
3DD0700 Örnhagen Jørgensen Axel (DEN) OK Snab 7710005 Ano Ano Ano 240 Kč
VSP0502 Maňour Vojtěch USK Praha C zapůjčit Ano Ano Ne 260 Kč
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov C 2102677 Ano Ano Ano 240 Kč
14P0500 Marszałek Patryk (POL) UKS Kometa Gliwice 2032319 Ano Ano Ano 240 Kč
AOV0501 Novák Igor OOB TJ Baník Ostrava C 515500 Ano Ano Ano 240 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka C 51793 Ano Ano Ano 240 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057590 Ano Ano Ano 240 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 2081396 Ano Ano Ano 240 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB TRETRA Praha B 2081357 Ano Ano Ano 240 Kč
27B0500 Van Bruggen Toon (BEL) TROL Belgium 211651 Ano Ano Ano 240 Kč
TRI0502 Bíčánek Jan TJ TŽ Třinec B 7207887 Ano Ano Ano 240 Kč
88P8900 Tomalak Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 54025 Ano Ano Ano 240 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 0002056294 Ano Ano Ano 240 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 Ano Ano Ano 240 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 2801025 Ano Ano Ano 240 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 446444 Ano Ne Ne 80 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 2075670 Ano Ano Ano 240 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč B 51771 Ano Ano Ano 390 Kč
2DP0600 Łącki Jakub (POL) UKS OSiR Góra Kalwaria 338295 Ano Ano Ano 390 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB TRETRA Praha B 2103723 Ano Ne Ne 130 Kč
1.77 km, 140 m
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 Ano Ano Ano 240 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 Ano Ano Ano 240 Kč
MLA0503 Pivec Jan MLOK Mariánské Lázně B 1421927 Ano Ano Ano 240 Kč
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec C 49381 Ano Ano Ano 240 Kč
58S0400 Renner Björn (SWE) OK Södertörn 2078279 Ano Ano Ano 240 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 231948 Ano Ano Ano 240 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha B 2073716 Ano Ano Ano 240 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 7260011 Ano Ano Ano 240 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 410340 Ano Ano Ano 240 Kč
SKM0401 Pěček Dominik KOB Směr Kroměříž C 53817 Ano Ano Ano 240 Kč
CHC0303 Šimek Jakub K.O.B. Choceň C 9560 Ano Ano Ano 240 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2088183 Ano Ano Ano 240 Kč
43S0300 Balogh Michal (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2028796 Ano Ano Ano 240 Kč
43S0401 Urban Michal (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2027942 Ano Ano Ano 240 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091541 Ano Ano Ano 240 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 361999 Ano Ano Ano 240 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 Ano Ano Ano 240 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 Ano Ano Ano 240 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov B 8631582 Ano Ano Ano 240 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 Ano Ano Ano 240 Kč
27S0400 Kotuliak Viktor (SVK) Farmaceut Bratislava 2085594 Ano Ano Ano 240 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 Ano Ano Ano 240 Kč
27B0400 Krekels Louis (BEL) TROL Belgium 236340 Ano Ano Ano 240 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 7209795 Ano Ano Ano 240 Kč
88P0300 Jończy Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 7200176 Ano Ano Ano 240 Kč
88P0800 Sobiński Adrian (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2099922 Ano Ano Ano 240 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 0002102081 Ano Ano Ano 240 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín B 0002102074 Ano Ano Ano 240 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové B 7200597 Ano Ano Ano 240 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 Ano Ano Ano 240 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice B 2049536 Ano Ano Ano 240 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057589 Ano Ano Ano 390 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057587 Ano Ano Ano 390 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš B 7204994 Ne Ano Ano 260 Kč
RBK0405 Ježek Filip SK Radioklub Blansko C 2103684 Ano Ano Ano 390 Kč
2.04 km, 150 m
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 2042518 Ano Ano Ano 450 Kč
JEN0101 Zabořil Vojta OB Jenišovice B 2060290 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 Ano Ano Ano 450 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 Ano Ano Ano 450 Kč
11R0100 Kashin Vladislav (RUS) Orienta-MosCompass 2040706 Ano Ano Ano 450 Kč
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň B 2090853 Ano Ano Ano 450 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 405991 Ano Ano Ano 450 Kč
2IS0100 Bergenfur Elias (SWE) IK Vikings OK 8010617 Ano Ano Ano 450 Kč
3DD0100 Örnhagen Jørgensen Morten (DEN) OK Snab 710003 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 Ano Ano Ano 450 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 Ano Ano Ano 450 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 Ano Ano Ano 450 Kč
43S0100 Balogh Matúš (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2028797 Ano Ano Ano 450 Kč
43S0102 Urban Matej (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2027944 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2070826 Ano Ano Ano 450 Kč
39S0101 Jonáš Adam (SVK) KOBRA Bratislava 416704 Ano Ano Ano 450 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš A 2045310 Ano Ano Ano 450 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 9102569 Ano Ano Ano 450 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 2032192 Ano Ano Ano 450 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov C 206496 Ano Ano Ano 450 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory B 2078478 Ano Ano Ano 450 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB TRETRA Praha B 2080913 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 Ano Ano Ano 450 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0007300192 Ano Ano Ano 450 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 Ano Ano Ano 450 Kč
1TP0100 Starzykiewicz Kacper (POL) KS Koscielec Chrzanow 8638443 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava B 2061788 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 1400432 Ano Ano Ano 600 Kč
2.30 km, 175 m
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 Ano Ano Ano 450 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov B 888618 Ano Ano Ano 450 Kč
8BC0000 Svoboda David (CAN) FWOC 2012273 Ano Ano Ano 450 Kč
JHB0002 Brychta Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103771 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 Ano Ano Ano 450 Kč
MOV0002 Pavlíček Patrik SKOB Ostrava C 436425 Ano Ano Ano 450 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 438043 Ano Ano Ano 450 Kč
TAP9900 Zmátlo Jan KOB TRETRA Praha C 2113369 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 Ano Ano Ano 450 Kč
88P0000 Pawłowicz Bruno (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2053617 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno B 2054641 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK0003 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové 207870 Ano Ano Ano 450 Kč
2.80 km, 230 m
(123)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VAM8201 Hladký Viktor OOB Vamberk C 7003026 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM8601 Andrš Jiří OOB Vamberk C 7260010 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM8802 Klapal Michal OOB Vamberk C 9670 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM8301 Drhlík Petr OOB Vamberk C 9518 Ano Ano Ano 450 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 7207026 Ano Ano Ano 450 Kč
2CP9100 Lewandowski Marek (POL) indyvidual zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 887165 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OOB Vamberk C 7202867 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OOB Vamberk C 9669 Ne Ne Ano 150 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 Ano Ano Ano 450 Kč
11R9700 Konovalov Dmitry (RUS) Orienta-MosCompass 8629219 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 Ano Ano Ano 450 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB TRETRA Praha A 7779702 Ano Ano Ano 450 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 Ano Ano Ano 450 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov R 9001001 Ano Ano Ano 450 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8627110 Ano Ano Ano 0 Kč
LPU7710 Lučan Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 515170 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2017682 Ano Ano Ano 450 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor R 7667667 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 9200728 Ano Ano Ano 450 Kč
8BC9901 Svoboda Michael (CAN) FWOC 2012274 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 Ano Ano Ano 450 Kč
ZAM9603 Lesák Jakub OB TJ Sokol Žamberk C 9040 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 Ano Ano Ano 450 Kč
38R8700 Timakov Artem (RUS) Rostov-on-Don, "KoVal' & Vagon" 1301468 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 Ano Ano Ano 450 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 Ano Ano Ne 300 Kč
LPM7820 Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 995848 Ano Ano Ano 450 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 2053577 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 Ano Ano Ano 450 Kč
STE7504 Matoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2025356 Ano Ano Ano 450 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 51123 Ano Ano Ano 450 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 2027239 Ano Ano Ano 450 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 Ano Ano Ano 450 Kč
24D9100 Cruse Franz (GER) SV Robotron Dresden 502212 Ne Ano Ne 150 Kč
DKP8502 Falta Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7208100 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP8606 Kurz Matouš SK Praga C 2108874 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha C 2078484 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8000049 Ano Ano Ano 450 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov C 8086808 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 Ano Ano Ano 450 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 Ano Ano Ano 450 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 Ano Ano Ano 450 Kč
NPA7701 Novák Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7200594 Ano Ano Ano 450 Kč
NPA8001 Antoš Filip SK LOB Nová Paka C 9698 Ano Ano Ano 450 Kč
NPA9002 Brendl Radek SK LOB Nová Paka 9708 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 Ano Ano Ano 450 Kč
35S9800 Andersson Waldemar (SWE) Långhundra IF 9980107 Ano Ano Ano 450 Kč
TUR9003 Dragowski Kuba OOB TJ Turnov R 8627923 Ano Ano Ano 450 Kč
23P0000 Cwalina Karol (POL) OK!Sport Warszawa 1418714 Ano Ano Ano 450 Kč
43S8400 Macháček Július (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2079537 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 9200535 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 2025344 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 Ne Ano Ne 150 Kč
22S8501 Kaminski Joakim (SWE) Göteborg-Majorna OK 8499178 Ne Ano Ne 150 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 Ano Ano Ano 450 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 Ano Ano Ano 450 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 7209786 Ano Ano Ano 450 Kč
NPA8301 Bartoň Zdeněk SK LOB Nová Paka C 2073743 Ano Ano Ano 450 Kč
NPA8401 Bejr Zdeněk SK LOB Nová Paka C 20736720 Ano Ano Ano 450 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 7207495 Ano Ano Ano 450 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 Ano Ano Ano 450 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 Ano Ano Ano 450 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 Ano Ano Ano 450 Kč
88P9500 Dzioba Mateusz (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 9101295 Ano Ano Ano 450 Kč
88P9601 Nowak Maciej (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 7200189 Ano Ano Ano 450 Kč
88P8901 Kalata Michał (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8636526 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 0000009965 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 0007207702 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 0002053542 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 2053589 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové R 1396847 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 7207364 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK9100 Důrek Milan OK Slavia Hradec Králové C 1417129 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 7777400 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK7503 Prokeš Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7204995 Ano Ano Ano 450 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 887157 Ano Ano Ano 450 Kč
43S8900 Kubina Filip (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2095924 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 7207362 Ne Ne Ano 150 Kč
ASU9547 Hraboš Matěj Magnus Orienteering C 7698697 Ano Ano Ano 450 Kč
19P9101 Madej Mateusz (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 1396723 Ano Ano Ano 450 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 7201826 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 Ano Ano Ano 450 Kč
84S9000 Papuga Miroslav (SVK) Akademik TU Košice 886720 Ano Ano Ano 450 Kč
51P9400 Jurczyk Tomasz (POL) UKS Sparta Czyżowice 2043891 Ano Ano Ano 450 Kč
51P9701 Borgiel Jarek (POL) UKS Sparta Czyżowice 2032321 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 Ano Ano Ano 450 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 Ano Ne Ne 150 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 7207349 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové R 9110998 Ano Ano Ano 600 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 Ano Ano Ano 600 Kč
ZAM9903 Doleček Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 2053567 Ano Ano Ano 600 Kč
DOB8600 Ďoubal Jan KOB Dobruška C 7248 Ano Ano Ano 600 Kč
11R8500 Masnyy Yury (RUS) Orienta-MosCompass 7201255 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga R 502088 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM9203 Navrátil Boris OK Kamenice R 515444 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 Ne Ano Ne 200 Kč
36S8901 Vríčan Peter (SVK) nereg. 9201671 Ano Ano Ano 600 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 886295 Ano Ano Ano 600 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 887940 Ne Ano Ano 400 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 Ano Ne Ne 200 Kč
2.28 km, 165 m
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
21P8500 Wieszaczewski Jacek (POL) Orientop Wrocław 852702 Ano Ano Ano 450 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM7900 Voleský Leoš OK Kamenice C 2049553 Ano Ano Ano 450 Kč
69X8200 Tůma Martin HO Humanita 7205004 Ano Ano Ano 450 Kč
69X8500 Lužnický Jiří HO Humanita 7205016 Ano Ano Ano 450 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 Ano Ano Ne 300 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 Ano Ano Ano 450 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 7209464 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor B 7200544 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 Ano Ano Ano 450 Kč
BFM9602 Kopeček Petr SKOB Frýdek - Místek C 426344 Ano Ano Ano 450 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 Ano Ano Ano 450 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB TRETRA Praha C 515433 Ano Ano Ano 450 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 Ano Ano Ano 450 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7207 Ano Ano Ano 450 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 Ano Ano Ano 450 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB TRETRA Praha C 887637 Ano Ano Ano 450 Kč
PLU8417 Stoklasa Bohumil TJ SOKOL Plumlov C zapůjčit Ano Ano Ne 400 Kč
SRK8501 Krunčík Pavel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682691 Ano Ano Ano 450 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301112 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM9749 Kula Tadeáš OOB Vamberk C 2095977 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP7504 Hýbl Lukáš SK Praga C 51628 Ano Ano Ano 450 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP6405 Čermák Radek SK Praga C 1413333 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 Ano Ano Ano 450 Kč
XHK9100 Chmelař Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové 7003041 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 887936 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 Ano Ano Ano 450 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno C 886825 Ano Ano Ano 450 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 Ne Ano Ne 150 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 Ano Ano Ne 300 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 Ano Ano Ano 450 Kč
ASU8606 Šrubař Michal Magnus Orienteering C 2051488 Ne Ano Ano 300 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 Ne Ano Ano 400 Kč
1.86 km, 145 m
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 Ano Ano Ano 450 Kč
8CX8800 Karlík Jan Neregistrovaní - Karlík 49667 Ano Ano Ano 450 Kč
KPY8601 Liška Petr SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207705 Ano Ano Ano 450 Kč
TUR8207 Žídek Karel OOB TJ Turnov C 1413718 Ano Ano Ano 450 Kč
TAP9000 Cvrček Antonín KOB TRETRA Praha C 53443 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP8207 Procházka Tomáš SK Praga C 515114 Ano Ano Ano 450 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 Ano Ano Ano 450 Kč
35X9100 Sláčík Tomáš VIK (Vizovice, Chrastěšov, Ublo) 53892 Ano Ano Ano 450 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 52898 Ne Ne Ano 150 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9779 Ano Ano Ano 450 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 7205015 Ano Ano Ano 450 Kč
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 2103784 Ano Ano Ano 450 Kč
1VZ9200 Rýdel Jiří ranovačka 2019225 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK8804 Vojta Marek OK Slavia Hradec Králové C 9841 Ano Ano Ano 450 Kč
2TZ8800 Janousek Michal MJ Technology 7209366 Ne Ne Ano 150 Kč
6KC8701 Žabenský Josef Neregistrovaný 434826 Ano Ano Ano 600 Kč
JPV8917 Dudík Petr Oddíl OS SK Prostějov C 52870 Ne Ano Ano 400 Kč
LTU7800 Procházka Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov Ano Ano Ano 600 Kč
2.40 km, 200 m
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA7600 Pivec Lukáš MLOK Mariánské Lázně C 1421926 Ano Ano Ano 450 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49971 Ano Ano Ano 450 Kč
11R8200 Minakov Alexander (RUS) Orienta-MosCompass 7777782 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 Ano Ano Ano 450 Kč
46P7600 Biolik Grzegorz (POL) Trackcourse 770327 Ano Ano Ano 450 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 7204488 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8709 Ano Ano Ano 450 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 Ano Ano Ano 450 Kč
31I7901 Berni Fabrizio (ITA) Polisportiva Besanese 2101410 Ano Ano Ano 450 Kč
OOL7501 Binar Robert SK Haná orienteering C 681853 Ano Ano Ano 450 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 Ano Ano Ano 450 Kč
43S7401 Urban Marek (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2027943 Ano Ano Ano 450 Kč
43S7501 Vorlíček Peter (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049993 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 Ano Ano Ano 450 Kč
TJP7800 Beneš Michal TJ Sokol Troja C 232897 Ne Ano Ano 300 Kč
VAM7401 Netopil Libor OOB Vamberk C 1700083 Ano Ano Ano 450 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 Ano Ano Ano 450 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 Ano Ano Ano 450 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 Ano Ano Ano 450 Kč
12E7301 HERNANDEZ ANTONIO (ESP) FRONTELA OK 1933232 Ano Ano Ano 450 Kč
33P6800 Cych Piotr (POL) Echo Twardogóra 1010100 Ano Ano Ano 450 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 Ano Ano Ano 450 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 Ano Ano Ano 450 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108900 Ano Ano Ano 450 Kč
27S7400 Kotuliak Ivan (SVK) Farmaceut Bratislava 2078495 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 Ano Ano Ano 450 Kč
23P7300 Sędłak Krystian (POL) OK!Sport Warszawa 887220 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK7502 Jedlička Marek OK Slavia Hradec Králové C 1398688 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 7208023 Ne Ano Ano 300 Kč
LCE7125 Bednařík Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 887909 Ano Ano Ano 450 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 Ne Ne Ano 150 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 436405 Ano Ne Ne 150 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 2020710 Ano Ano Ne 300 Kč
1VP7802 Golinowski Paweł (POL) HKS Azymut Mochy 7200181 Ano Ano Ano 600 Kč
26P7200 Krasuski Marcin (POL) orienteering.waw.pl 7202764 Ano Ano Ano 600 Kč
66P7900 Tkaczuk Tomasz (POL) UKS Azymut Pabianice 7900030 Ano Ano Ano 600 Kč
1.87 km, 140 m
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 Ano Ano Ano 450 Kč
68P7400 Spiliszewski Piotr (POL) KS Artemis Wrocław 418326 Ano Ano Ano 450 Kč
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027228 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 920672 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC7901 Šimek Jiří K.O.B. Choceň C 232920 Ano Ano Ano 450 Kč
81C7700 Tejkl Jiří Cirkus Čakovice 7205567 Ano Ano Ne 300 Kč
BFM7301 Popieluch Michal SKOB Frýdek - Místek C 2059751 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 Ano Ano Ano 450 Kč
15I7500 Verbin Oded (ISR) Tel Aviv University 9200281 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 331394 Ano Ano Ano 450 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM7506 Kubáň Pavel KOS TJ Tesla Brno C 232708 Ano Ano Ano 450 Kč
11P7302 Marszałek Waldemar (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032328 Ano Ano Ano 450 Kč
MOV7600 Masny Krzysztof SKOB Ostrava C 1416219 Ano Ano Ano 450 Kč
DCE7500 Zeman Tomáš KOB Dobřichovice C 232129 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027222 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM7611 Nečas David KOS TJ Tesla Brno C 682073 Ano Ano Ano 450 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 Ano Ano Ano 450 Kč
3GP7900 Stanny Kuba (POL) SDG Bładnice 2077795 Ano Ano Ano 450 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 4678 Ano Ano Ano 450 Kč
27B7300 Van Bruggen Rik (BEL) TROL Belgium 236305 Ano Ano Ano 450 Kč
88P7500 Jończy Daniel (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 1411017 Ano Ano Ne 300 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 Ano Ano Ano 450 Kč
JPV7501 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2113078 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 2067313 Ne Ano Ano 300 Kč
SJH7501 Martínek Roman SJH Jindřichův Hradec C 2113418 Ano Ano Ano 600 Kč
3IZ7700 Jakubský Ondřej PFJ 7701 Ne Ano Ano 400 Kč
2.23 km, 175 m
(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 Ano Ano Ano 450 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír VŠSK MFF UK Praha C 51712 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OOB Vamberk C 9111166 Ano Ano Ano 450 Kč
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 591019 Ano Ano Ano 450 Kč
68P7100 Rycerski Bogdan (POL) KS Artemis Wrocław 8061271 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 Ano Ano Ano 450 Kč
2PC6700 Křivda Ivan Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 9552 Ano Ano Ano 450 Kč
45D6701 Schmiedeberg Nils (GER) SV Turbine Neubrandenburg 1390570 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 Ano Ano Ano 450 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 Ano Ano Ano 450 Kč
16R7100 Sytov Nikolay (RUS) Mosmeridian 8260000 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 Ano Ano Ano 450 Kč
2IS7100 Bergenfur Mats (SWE) IK Vikings OK 970209 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 Ano Ano Ano 450 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 52199 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 Ano Ano Ano 450 Kč
3DD6700 Jørgensen Flemming (DEN) OK Snab 710001 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 Ano Ano Ano 450 Kč
43S6900 Balogh Richard (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2027941 Ano Ano Ano 450 Kč
24D6600 Cruse Kay (GER) SV Robotron Dresden 8230366 Ne Ano Ne 150 Kč
SRK6901 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425579 Ne Ano Ano 300 Kč
3XX6900 Müller Robert POT 553456 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH6401 Tichý Martin SJH Jindřichův Hradec C 51929 Ano Ano Ano 450 Kč
3VX7200 Zámečník Pavel Zámečníci 2801012 Ano Ano Ano 450 Kč
TAP6400 Zmátlo Radek KOB TRETRA Praha C 2115722 Ano Ano Ano 450 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 2113361 Ano Ano Ano 450 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 Ano Ano Ano 450 Kč
71D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 2032226 Ano Ano Ano 450 Kč
1BS6600 Andersson Jens (SWE) OK Roslagen 981117 Ano Ano Ano 450 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 Ano Ano Ano 450 Kč
43S6912 Jonáš Radoslav (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 7209462 Ne Ano Ano 300 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 Ano Ano Ano 450 Kč
97P7200 Nowak Remigiusz (POL) KS Hades Poznań 7200386 Ano Ano Ano 450 Kč
97P7100 Gorczyca Jacek (POL) KS Hades Poznań 2067843 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK7002 Myslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 Ne Ano Ne 150 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK6401 Teplý Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9123 Ano Ano Ano 450 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 Ano Ano Ano 450 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 303922 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 Ano Ano Ano 450 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 Ano Ano Ano 450 Kč
SNA7106 Macek Martin TJ START Náchod C 2112768 Ano Ano Ano 450 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 Ano Ano Ano 450 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 Ne Ne Ano 200 Kč
65X6700 Auermüller Vít Laněk 2088711 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM6700 Coufal Svatoš SK Žabovřesky Brno C 1396843 Ano Ano Ano 600 Kč
5IX7001 Tomandl Jan NOK HoRa 2090861 Ne Ne Ano 200 Kč
41P6300 Niessner Piotr (POL) WKS Wawel Kraków 2057145 Ano Ano Ano 600 Kč
3HZ6900 Klaška Jan Cibulák 301602 Ano Ano Ano 600 Kč
53P7000 Krasuski Bartłomiej (POL) Team 360 9700406 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 Ne Ano Ne 150 Kč
1.76 km, 120 m
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 Ano Ano Ano 450 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 Ano Ano Ano 450 Kč
GIG7200 Linhart Aleš GIGANT Orienteering C 682358 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 Ano Ano Ano 450 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 Ano Ano Ano 450 Kč
KSU6349 Paloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886291 Ano Ano Ano 450 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 Ano Ano Ano 450 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 Ano Ano Ano 450 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 Ano Ano Ano 450 Kč
58S6300 Renner Claes (SWE) OK Södertörn 450217 Ano Ano Ano 450 Kč
3BP6800 Wrzesiński Krzysztof (POL) September Team 1394890 Ano Ano Ano 450 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 Ano Ano Ne 300 Kč
KAM6603 Hlubuček Tomáš OK Kamenice C 232428 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM6601 Mack Tomáš OK Kamenice C 416156 Ano Ano Ano 450 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 Ano Ano Ano 450 Kč
7VX1700 Satorie Martin StillAliveCZ zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 Ano Ano Ano 450 Kč
53D6400 Schou Per (DEN) Tisvilde Hegn OK 239953 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM6401 Rykala Karel OOB Vamberk C 9671 Ano Ano Ano 450 Kč
3KX7200 Zýka Vít Špekouni 887921 Ano Ano Ano 450 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032371 Ano Ano Ano 450 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 Ano Ano Ano 450 Kč
MOV7100 Pavlíček Daniel SKOB Ostrava C 52775 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 Ano Ano Ano 450 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 Ano Ano Ano 450 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091562 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2049557 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 Ano Ano Ano 450 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 Ano Ano Ano 450 Kč
SNA6302 Světlík Zdeněk TJ START Náchod 0000009619 Ne Ano Ano 300 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 Ano Ano Ano 450 Kč
7VX6600 Spěváček Jan StillAliveCZ 9102081 Ano Ano Ano 450 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 Ano Ano Ano 450 Kč
3SX6400 Roubalík Radovan ZŠ Těšetice 2102813 Ano Ano Ano 450 Kč
LOV7101 Žebrák Zbyněk lepus.cz C 232429 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 Ano Ano Ano 450 Kč
52A6300 Pregartner Georg (AUT) SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 49796 Ano Ano Ano 450 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 Ano Ano Ano 450 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 Ano Ano Ano 450 Kč
KUO6901 Procházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 Ano Ano Ano 450 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 Ne Ano Ano 300 Kč
STE6700 Lukašák Štefan SK SKI-OB Šternberk C 2080964 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU6800 Vondra Václav OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057584 Ne Ne Ano 150 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 Ano Ano Ano 450 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 Ano Ano Ano 450 Kč
49S7001 Kööhler Hans (SWE) Trollhättans SOK 9630618 Ano Ano Ano 600 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101183 Ano Ano Ano 600 Kč
RBK7201 Ježek Petr SK Radioklub Blansko C 7300188 Ano Ano Ano 600 Kč
1.95 km, 160 m
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 Ano Ano Ano 450 Kč
53D6000 Nielsen Henrik (DEN) Tisvilde Hegn OK 889245 Ano Ano Ano 450 Kč
53D5200 Galle Ole (DEN) Tisvilde Hegn OK 1301728 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 Ano Ano Ano 450 Kč
24B6100 Korf Aliaksandr (BLR) Orion 682134 Ano Ano Ano 450 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 51571 Ne Ano Ne 150 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 52337 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 Ano Ano Ano 450 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 Ano Ano Ano 450 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 Ano Ano Ano 450 Kč
SOB5501 Zákostelecký František SOBSA C 7207854 Ano Ano Ano 450 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 301599 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OOB Vamberk C 9581 Ano Ano Ano 450 Kč
17A5300 Buchberger Jakob (AUT) ASKÖ Salzburg/Henndorf 680724 Ano Ano Ano 450 Kč
8DC5500 Ďoubal Jaromír DOBneregistrovani 682690 Ano Ano Ano 450 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208208 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 Ano Ano Ano 450 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 Ano Ano Ne 300 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 Ne Ano Ne 150 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 Ano Ano Ano 450 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 Ano Ano Ano 450 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 Ano Ano Ano 450 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 Ano Ano Ano 450 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 Ano Ano Ano 450 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 Ano Ano Ano 450 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336792 Ano Ano Ano 450 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 1500223 Ano Ano Ano 600 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 Ano Ano Ano 600 Kč
1.66 km, 115 m
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 Ano Ano Ano 450 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 2073714 Ano Ano Ano 450 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 Ano Ano Ano 450 Kč
82F5700 LE CALVEZ Jeno (FRA) Individuel BZH 2097140 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM6100 Kula Jiří OOB Vamberk C 51465 Ano Ano Ano 450 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 Ano Ano Ano 450 Kč
21B5500 Trydzensi Henadzi (BLR) Peleng-Vimpel 7204875 Ano Ano Ano 450 Kč
19X5900 Javůrek Antonín ESOX ODEI 301298 Ano Ano Ano 450 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 Ano Ano Ano 450 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 Ano Ano Ano 450 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 Ano Ano Ano 450 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB Start Blansko C 49683 Ano Ano Ano 450 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052235 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 Ano Ano Ano 450 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 Ano Ano Ano 450 Kč
3AP5700 Skonieczny Andrzej (POL) Orientpol 1401456 Ano Ano Ano 450 Kč
2AP6100 Polewski Dariusz (POL) Jedynka Zdzieszowice 1603313 Ano Ano Ano 450 Kč
OOL5100 Pilc Oldřich SK Haná orienteering C 1400440 Ano Ano Ano 600 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 Ano Ano Ano 600 Kč
1.61 km, 115 m
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8890 Ano Ano Ano 240 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 Ano Ano Ano 240 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 Ano Ano Ano 240 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 Ano Ano Ano 240 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 Ano Ano Ano 240 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 Ano Ano Ano 240 Kč
ADA5113 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 352315 Ano Ano Ano 240 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 Ano Ano Ano 240 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 7209285 Ano Ano Ano 240 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 Ano Ano Ano 240 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 Ano Ano Ano 240 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 Ano Ano Ano 240 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 Ano Ano Ano 240 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 Ano Ano Ano 240 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 Ano Ano Ano 240 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 Ano Ano Ano 240 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 Ano Ano Ano 240 Kč
59D4901 SCHWANITZ Juergen (GER) OLA TSV Deggendorf 2021649 Ano Ano Ano 240 Kč
3HD4700 Bobach Poul (DEN) Aalborg OK 409495 Ano Ano Ano 240 Kč
SRK4703 Wenke Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 52647 Ano Ano Ano 240 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 Ano Ano Ano 240 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 Ano Ano Ano 240 Kč
17A4800 Böhm Eduard (AUT) ASKÖ Salzburg/Henndorf 1480913 Ano Ano Ano 240 Kč
17A1600 Müller Leo (AUT) ASKÖ Salzburg/Henndorf 1231049 Ano Ano Ano 240 Kč
17A4700 Tonka Leopold (AUT) ASKÖ Salzburg/Henndorf 520447 Ano Ano Ano 240 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 Ano Ano Ano 240 Kč
24P5100 Wysocki Andrzej (POL) Slask O-Team 222893 Ano Ano Ano 240 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 Ano Ano Ano 240 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208201 Ano Ano Ano 240 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 Ano Ano Ano 240 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 Ano Ano Ano 240 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 Ano Ano Ano 240 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52616 Ano Ano Ano 240 Kč
TBM4730 Sláma Dušan KOS TJ Tesla Brno C 53243 Ano Ano Ano 240 Kč
27B4600 Van Bruggen Mark (BEL) TROL Belgium 2020138 Ano Ano Ano 240 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 Ano Ano Ano 240 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 Ano Ano Ano 240 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 Ano Ano Ano 240 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 9101102 Ano Ano Ano 240 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 Ano Ano Ano 240 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 Ano Ano Ne 160 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 Ano Ano Ne 160 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 Ano Ano Ano 240 Kč
41P4800 Kruczek Stanisław (POL) WKS Wawel Kraków 54021 Ano Ano Ano 390 Kč
33D4000 Conrad Helmut (GER) USV TU Dresden 7501901 Ano Ano Ano 390 Kč
1.47 km, 105 m
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 Ano Ano Ano 240 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 Ano Ano Ano 240 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 9005225 Ano Ano Ano 240 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 Ano Ano Ano 240 Kč
1.07 km, 45 m
(68)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZBM1017 Aleš Mikuláš SK Žabovřesky Brno C 1414502 Ano Ano Ano 240 Kč
ZBM1077 Alešová Anna SK Žabovřesky Brno C 2092372 Ano Ano Ano 240 Kč
MOV0951 Juřeníková Ema SKOB Ostrava C 2045154 Ano Ano Ano 240 Kč
MOV1002 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52996 Ano Ano Ano 240 Kč
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec C 49384 Ano Ano Ano 240 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec C 49322 Ano Ano Ano 240 Kč
MFP0901 Forst Albert VŠSK MFF UK Praha C 410727 Ano Ano Ano 240 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 Ano Ano Ano 240 Kč
MFP1050 Váchová Soňa VŠSK MFF UK Praha C 2099500 Ano Ano Ano 240 Kč
MLA1101 Klier Šimon MLOK Mariánské Lázně C 7884 Ano Ano Ano 240 Kč
LPU0903 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9302 Ano Ano Ano 240 Kč
LPU1101 Lučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2099483 Ano Ano Ano 240 Kč
MOV0800 Vojvodík Rudolf SKOB Ostrava C 2112746 Ano Ano Ano 240 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 920672 Ano Ano Ano 240 Kč
7VX1050 Čermáková Anna StillAliveCZ zapůjčit Ano Ano Ano 390 Kč
BBM0752 Martinkovičová Marika BETA URSUS Orienteering Ano Ano Ano 240 Kč
SRK1351 Zítková Evelínka SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 7225 Ano Ano Ano 240 Kč
SJI0953 Novotná Nicol OK Jihlava C 433091 Ano Ano Ano 240 Kč
CHC1002 Šimek Vojtěch K.O.B. Choceň C 232913 Ano Ano Ano 240 Kč
CHC0801 Vích Ondřej K.O.B. Choceň C 232912 Ano Ano Ano 240 Kč
LTP1050 Jelínková Anna OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420408 Ano Ano Ne 160 Kč
STE1201 Binar Vít SK SKI-OB Šternberk C Ano Ano Ano 240 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 4663 Ano Ano Ano 240 Kč
19X1050 Tomíčková Eliška ESOX ODEI 52023 Ano Ano Ano 240 Kč
19X1350 Tomíčková Ivana ESOX ODEI 52537 Ano Ano Ano 240 Kč
NNN1600 Benešová Hana Neregistrovaní (NNN) 2073674 Ne Ano Ano 160 Kč
SNA1151 Maráková Sofie TJ START Náchod C 405983 Ne Ano Ano 160 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SJH Jindřichův Hradec C 301356 Ano Ano Ano 240 Kč
VIC0952 Kubíčková Lucie OB Vizovice C 2116475 Ano Ano Ano 240 Kč
SLA1051 Svobodová Nela SKOB Slaný C Ano Ano Ano 240 Kč
SLA0751 Svobodová Andrea SKOB Slaný C Ano Ano Ano 240 Kč
NPA1101 Pavelec Daniel SK LOB Nová Paka C 9687 Ano Ano Ano 240 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 232025 Ano Ano Ano 240 Kč
27S1000 Kotuliak Peter (SVK) Farmaceut Bratislava 2088215 Ano Ano Ano 240 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 2102804 Ano Ano Ano 240 Kč
DKP0853 Havlínová Josefína Oddíl OB Kotlářka C 2103727 Ano Ano Ano 240 Kč
DKP1200 Mullis Robert Oddíl OB Kotlářka C 2075694 Ano Ano Ano 240 Kč
43S0951 Jonášová Ema (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049987 Ne Ano Ano 160 Kč
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 7981 Ano Ano Ano 240 Kč
VLI1300 Matějů Josef Slavia Liberec orienteering C 7927 Ano Ano Ano 240 Kč
KUN0751 Ruszová Svatava TJ Sokol Kunvald C 9022 Ano Ano Ano 240 Kč
TAP1151 Pohlová Sandra KOB TRETRA Praha C 2103246 Ano Ano Ano 240 Kč
3GP7950 Stanna Ewa (POL) SDG Bładnice 2077794 Ano Ano Ano 240 Kč
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C 53133 Ano Ano Ano 240 Kč
ADA1351 Tejkalová Anetka OOB Spartak Adamov 52714 Ano Ano Ano 240 Kč
TBM0858 Folprecht Mia KOS TJ Tesla Brno 2083390 Ano Ano Ano 240 Kč
ZBM1351 Kabáthová Karolína SK Žabovřesky Brno 53172       Ano Ano Ano 240 Kč
NNN1351 Zavřelová Natálie Neregistrovaní (NNN) 207860 Ano Ano Ano 240 Kč
LTUxxxx Vondrová Adélka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 416289 Ne Ano Ano 160 Kč
1UZ0900 Štěpánková Emma VIPrahlé mládí 2053563 Ano Ne Ne 80 Kč
SNA0850 Macková Šárka TJ START Náchod C 2085590 Ano Ano Ano 240 Kč
SNA0901 Macek Vojtěch TJ START Náchod C 2060238 Ano Ano Ano 240 Kč
TBM1351 Vedrová Anika KOS TJ Tesla Brno C 2103788 Ano Ne Ne 80 Kč
SNA1351 Venclová Dorota TJ START Náchod C Ano Ano Ano 240 Kč
SNA1002 Vencl Dorián TJ START Náchod C 7246 Ano Ano Ano 240 Kč
SRK0903 Baše Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. Ne Ne Ano 80 Kč
PHK1111 Liška Viktor OK 99 Hradec Králové C 9401 Ano Ano Ano 240 Kč
PHK1313 Liška Albert OK 99 Hradec Králové C 9402 Ano Ano Ano 240 Kč
SJH0853 Bubeníková Nicol SJH Jindřichův Hradec C 2099718 Ano Ano Ano 240 Kč
KVP0900 Kosť Matyáš Orientační oddíl SKV Praha Ne Ano Ne 80 Kč
SRK1251 Bašová Julie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. půjčit Ne Ne Ano 80 Kč
68P1000 Sulich Filip (POL) KS Artemis Wrocław 2026159 Ano Ano Ano 240 Kč
LIP0800 Kubeček Antonín SOS Mamuti z Lipovky 7207623 Ne Ano Ano 160 Kč
3IZ1100 Jakubský Pavel PFJ 2120625 Ne Ano Ano 160 Kč
3IZ1300 Jakubský Filip PFJ 2120646 Ne Ano Ano 160 Kč
3JZ8200 Kopecká Tereza Sovy Bělečko zapůjčit Ne Ano Ne 130 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 Ano Ano Ne 160 Kč
TEP9999 Machek Jonáš Pukake Tempo Praha zapůjčit Ne Ne Ano 130 Kč
2.33 km, 145 m
(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 5991 Ano Ano Ano 240 Kč
OTK0100 Král Martin OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067303 Ano Ano Ano 240 Kč
OTK7151 Králová Věra OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331069 Ano Ano Ano 240 Kč
TRI7550 Bíčánková Jana TJ TŽ Třinec C 7862 Ano Ano Ano 240 Kč
TRI7701 Bíčánek Milan TJ TŽ Třinec C 49341 Ano Ano Ano 240 Kč
TRI7500 Kirschner David TJ TŽ Třinec C 8664 Ano Ano Ano 240 Kč
MLA8050 Pivcová Žaneta MLOK Mariánské Lázně C 416178 Ano Ano Ano 240 Kč
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 53176 Ano Ano Ano 240 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 Ano Ano Ano 240 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 Ano Ano Ano 240 Kč
DKP6250 Prouzová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 49865 Ano Ano Ano 240 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 Ano Ano Ano 240 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 Ano Ano Ano 240 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2060240 Ano Ano Ano 240 Kč
SNA5052 Rufferová Iva TJ START Náchod C 9620 Ano Ano Ano 240 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 Ne Ano Ne 80 Kč
BFM6751 Svobodová Mariana SKOB Frýdek - Místek 7200368 Ne Ne Ano 80 Kč
31I8251 Kožinová Lucie (ITA) Polisportiva Besanese 46160 Ano Ano Ano 240 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 Ano Ano Ano 240 Kč
SRK7652 Cejpková Lenka SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301107 Ano Ano Ano 240 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 Ano Ano Ano 240 Kč
KNC5800 Havlíček Ivo Sokol Kostelec n. Č. l. 51400 Ano Ne Ne 80 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301130 Ano Ano Ano 240 Kč
MOV9752 Pavlíčková Kristýna SKOB Ostrava C 436423 Ano Ano Ano 240 Kč
JHB0451 Brychtová Valerie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C Ano Ano Ano 240 Kč
JHB8452 Korberová Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C Ano Ano Ano 240 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SJH Jindřichův Hradec C 336772 Ano Ano Ano 240 Kč
ABM7054 Otrusinová Helena KOB ALFA Brno C 52057 Ano Ano Ano 240 Kč
ABM9610 Theiner Lukáš KOB ALFA Brno C 438046 Ano Ano Ano 240 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 Ano Ano Ano 240 Kč
68P7850 Zielińska Agnieszka (POL) KS Artemis Wrocław 361837 Ano Ano Ano 240 Kč
TRI7601 Sliž Eduard TJ TŽ Třinec 53215 Ano Ano Ano 240 Kč
STE6451 Smolková Dagmar SK SKI-OB Šternberk C 2027230 Ano Ano Ano 240 Kč
AOV6851 Nováková Jana OOB TJ Baník Ostrava C 361904 Ano Ano Ano 240 Kč
MOV8250 Masny Anna SKOB Ostrava C 428759 Ano Ano Ano 240 Kč
LPU5552 Mrštíková Hana OK Lokomotiva Pardubice 301629 Ne Ano Ne 80 Kč
SRK8751 Krunčíková Kateřina SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682628 Ano Ano Ano 240 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 Ano Ano Ano 240 Kč
KUN0101 Rusz Rostislav TJ Sokol Kunvald C 9017 Ano Ano Ano 240 Kč
PZR7550 Sobotková Helena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8705 Ne Ano Ano 160 Kč
3SX6450 Roubalíková Iva ZŠ Těšetice 2102820 Ano Ano Ano 240 Kč
CTB7601 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř 51837 Ano Ano Ano 240 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C 2067921 Ne Ne Ano 80 Kč
81Z5400 Benák Vladimír 3A zapůjčit Ano Ano Ano 390 Kč
81Z5000 Benáková Miroslava 3A zapůjčit Ano Ano Ano 390 Kč
TBM7664 Jelínková Irena KOS TJ Tesla Brno 2801248 Ano Ano Ano 240 Kč
25C6750 Chmelařová Blanka péčkaři 8885 Ano Ano Ano 240 Kč
AOV9550 Fukalová Martina OOB TJ Baník Ostrava C 416152 Ano Ano Ano 240 Kč
ABM6502 Obrátil Miroslav KOB ALFA Brno 361974 Ano Ano Ano 240 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 Ne Ano Ano 160 Kč
22B6250 Sukhadolava Aelita (BLR) Peleng-Vimpel 254645 Ano Ano Ano 240 Kč
SNA8952 Venclová Kateřina TJ START Náchod C Ano Ano Ano 240 Kč
26A5650 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 Ano Ano Ano 240 Kč
HAV0001 Lužný Martin OB Havířov 232956 Ano Ano Ano 240 Kč
NNN6052 Sešínová Hana Neregistrovaní (NNN) půjčit Ano Ano Ano 240 Kč
6KC8750 Balcarová Anežka Neregistrovaný zapůjčit Ano Ano Ano 390 Kč
NNN9152 Zmátlová Anna Neregistrovaní (NNN) půjčit Ano Ano Ano 240 Kč
LIP0400 Kubeček Josef SOS Mamuti z Lipovky 7207339 Ne Ano Ano 160 Kč
66P8650 Presinska Magdalena (POL) UKS Azymut Pabianice 1403086 Ano Ano Ano 240 Kč
2.20 km, 205 m
(71)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
18D9250 Rückerová Petra (GER) Post SV Dresden 51132 Ano Ano Ano 240 Kč
18D7500 Müller Marko (GER) Post SV Dresden 09819 Ano Ano Ano 240 Kč
TRI6800 Bruk Slavomír TJ TŽ Třinec C 49378 Ano Ano Ano 240 Kč
TRI6957 Ciencialová Bohumila TJ TŽ Třinec C 352350 Ano Ano Ano 240 Kč
TRI7401 Cienciala Martin TJ TŽ Třinec C 49319 Ano Ano Ano 240 Kč
TRI7600 Cienciala Petr TJ TŽ Třinec C 53180 Ano Ano Ano 240 Kč
6YC8751 Krupová Tereza Neregistrovaní C 2088730 Ano Ano Ano 240 Kč
MFP7901 Vácha Pavel VŠSK MFF UK Praha C 21521 Ano Ano Ano 240 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 Ano Ano Ano 240 Kč
NNN9051 Potočková Hana Neregistrovaní (NNN) Ano Ano Ano 240 Kč
NNN7802 Falta Radim Neregistrovaní (NNN) Ano Ano Ano 240 Kč
92X8301 Pešík Marek Jizerky 830713 Ano Ano Ano 240 Kč
92X7600 Keltner Marek Jizerky 830519 Ano Ano Ano 240 Kč
92X7701 Pešík Michal Jizerky 2025338 Ano Ano Ano 240 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 Ano Ano Ano 240 Kč
74Z8300 Grabmüller Radek Radek Grabmüller Ano Ano Ano 240 Kč
3IX6150 Zelenková Lenka Zelenkovi 405951 Ano Ano Ano 240 Kč
3IX5900 Jireš František Zelenkovi 301639 Ano Ano Ano 240 Kč
19X7900 Tomíček Oldřich ESOX ODEI 2096247 Ano Ano Ano 240 Kč
ONO7600 Donda Jiří SKOB Ostrov C 2102676 Ano Ano Ano 240 Kč
8FX8900 Málek Martin TJ Kobylisy 2112747 Ne Ano Ne 80 Kč
8FX8350 Kymlová Šárka TJ Kobylisy 2112761 Ne Ano Ne 80 Kč
VBM8205 Otrusina David VSK Mendelu Brno C 682351 Ano Ano Ano 240 Kč
AOP6751 Hadačová Gabriela Orientační Běh Opava C 8810 Ne Ano Ne 80 Kč
KUN7201 Rusz Roman TJ Sokol Kunvald C 425598 Ano Ano Ano 240 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 1400419 Ne Ano Ano 160 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 Ne Ano Ano 160 Kč
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering C 7200363 Ne Ano Ne 80 Kč
6YC7500 Nepivoda Aleš Neregistrovaní 981841 Ano Ano Ano 240 Kč
16L8100 Ščerbavičius Edvardas (LTU) Fortuna OK 8640974 Ano Ano Ano 240 Kč
2WZ7100 Brožek Jan Neregistrovaní Brožkovi zapůjčit Ne Ano Ano 260 Kč
2WZ7150 Brožková Petra Neregistrovaní Brožkovi zapůjčit Ne Ano Ano 260 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 2115689 Ano Ano Ano 240 Kč
92X7700 Štryncl Pavel Jizerky 2095954 Ano Ano Ano 240 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 Ne Ano Ano 160 Kč
AOP8800 Fiala Jan Orientační Běh Opava C 232192 Ne Ano Ano 160 Kč
AOP9051 Hadačová Tereza Orientační Běh Opava C 8798 Ne Ano Ano 160 Kč
TBM7305 Folprecht Jaroslav KOS TJ Tesla Brno 2801014 Ano Ano Ano 240 Kč
AOP9999 Rychtárová Dominika Orientační Běh Opava 232166 Ano Ano Ano 240 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 Ano Ano Ano 240 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 Ano Ano Ano 240 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 Ano Ano Ano 240 Kč
SNA8801 Vencl Vojtěch TJ START Náchod C Ano Ano Ano 240 Kč
NNN9801 Vanek Tomas Neregistrovaní (NNN) 888645 Ano Ano Ano 240 Kč
NNN9851 Vobořilová Markéta Neregistrovaní (NNN) 301198 Ano Ano Ano 240 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 682075 Ne Ano Ano 160 Kč
UOL5600 Janošík Zdeněk SOB Olomouc C Ne Ano Ano 160 Kč
TTR7451 Prášilová Mirka OOB Třebíč C 53256 Ne Ano Ano 160 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 Ano Ne Ne 80 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 Ano Ne Ne 80 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 Ano Ne Ne 80 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 Ano Ne Ne 80 Kč
KAM9501 Čermák Matyáš OK Kamenice C 232426 Ano Ano Ano 240 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 Ano Ano Ne 160 Kč
5SX7800 Pospíšil Radek Májovci 2113364 Ano Ano Ne 160 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice C 425529 Ano Ne Ne 80 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 2075623 Ano Ne Ne 80 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB TRETRA Praha C 9527 Ano Ano Ano 240 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 Ne Ano Ne 80 Kč
NNN8902 Nárovec Václav Neregistrovaní (NNN) půjčit Ne Ano Ano 160 Kč
NNN9052 Procházková Gabriela Neregistrovaní (NNN) půjčit Ne Ano Ano 160 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš 2092439 Ne Ano Ano 160 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 Ne Ano Ano 160 Kč
3FZ8700 Procházka Šimon OB Nadšenci Praha zapůjčit Ne Ano Ne 130 Kč
PTE7700 Martinek Pavel TJ Sokol Ptení C 52740 Ne Ano Ano 160 Kč
3RX8800 Balcar Karel Žádný klub zapůjčit Ne Ne Ano 130 Kč
JIL9451 Hájková Daniela OK Jilemnice C Ne Ano Ne 80 Kč
UOL6951 Kašparová Ivana SOB Olomouc C 2032169 Ne Ano Ne 80 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 Ne Ano Ne 80 Kč
51P9800 Jurczyk Maciej (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028220 Ano Ano Ano 240 Kč
TEP9998 Romportl Dušan Tempo Praha zapůjčit Ano Ne Ano 260 Kč
celkem přihlášených: 1234, vklad: 451390 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.