Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
26.08.2017
Místo konání:
Borek - sportovní areál
Pořadatel:
VCB - OB České Budějovice
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     DF     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     HF     P - příchozí    
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering C 2088166 50 Kč
SJI0850 Pejchalová Zuzana OK Jihlava C 125 50 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice C 416309 50 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0652 Pejchalová Veronika OK Jihlava C 124 50 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice C 416310 50 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0452 Pazderníková Jana Orientační sporty Písek C 2064771 50 Kč
OPI0450 Balková Markéta Orientační sporty Písek B 2111767 50 Kč
OPI0453 Počtová Klára Orientační sporty Písek C 2064772 50 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 50 Kč
PCB0451 Ševčíková Eliška SKP České Budějovice C 53727 50 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0250 Bečvářová Markéta Orientační sporty Písek C 2064778 100 Kč
VTA0151 Svobodová Anna SC vebr-sport B 682635 100 Kč
PCB0151 Ševčíková Kateřina SKP České Budějovice C 434588 100 Kč
OPI0157 Winzigová Gabriela Orientační sporty Písek C 2091523 100 Kč
OPI0156 Houserová Tereza Orientační sporty Písek C 2091517 100 Kč
OPI0158 Kahudová Dominika Orientační sporty Písek C 2088153 100 Kč
VTA0254 Rudová Magdaléna SC vebr-sport B 7208074 100 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA9951 Svobodová Jana SC vebr-sport B 682657 100 Kč
VTA0051 Rudová Anna SC vebr-sport B 7208097 100 Kč
OPI0052 Karbusová Kateřina Orientační sporty Písek C 2091528 100 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 100 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 7204993 100 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 100 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 7207019 100 Kč
DOB8971 Hošková Tereza KOB Dobruška C 9998971 100 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 100 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CEP8050 Pilařová Kateřina Čepíci C 2800224 100 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 100 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 100 Kč
KTA7151 Svobodová Martina SK Kotnov Tábor C 9101708 100 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 53730 100 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 2099494 100 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 100 Kč
3VX7450 Zámečníková Jitka Zámečníci 2103763 100 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 100 Kč
DCE8050 Kučerová Berenika KOB Dobřichovice C 2102812 100 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 100 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 100 Kč
LPM5750 Vejvodová Mirka OK Lokomotiva Plzeň C 2011846 100 Kč
TCB5851 Soudková Alena SK Technik České Budějovice C 52191 100 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 100 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 100 Kč
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 100 Kč
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. Brněnská C 52051 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 100 Kč
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 100 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0750 Velátová Lucie Orientační sporty Písek C 2080834 50 Kč
OPI0651 Pazderníková Petra Orientační sporty Písek C 2064773 50 Kč
VTA0751 Deimová Anna SC vebr-sport C 2025209 50 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0800 Pazderník Tomáš Orientační sporty Písek C 2064775 50 Kč
VTA0701 Svoboda Jan SC vebr-sport C 7207619 50 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 50 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 50 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 2086527 50 Kč
BBM0503 Martinkovič Šimon BETA URSUS Orienteering C 2112721 50 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 50 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek C 2801033 50 Kč
VCB0303 Mikuláš Jiří OB České Budějovice C 426393 50 Kč
VTA0402 Deim Michal SC vebr-sport C 2025207 50 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0103 Mikuláš Jan OB České Budějovice C 426391 100 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary B 9005143 100 Kč
OPI0101 Bican Martin Orientační sporty Písek C 2091533 100 Kč
OPI0103 Neužil Vít Orientační sporty Písek B 2091537 100 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA0003 Vondruška Jan SC vebr-sport 2019543 100 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SJH Jindřichův Hradec B 331357 100 Kč
VCB0005 Gottfried Adam OB České Budějovice C 426392 100 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI9800 Bečvář Petr Orientační sporty Písek B 2091539 100 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 100 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 7207362 100 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 207824 100 Kč
OPI8700 Blažek Vojtěch Orientační sporty Písek C 434813 100 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering B 980376 100 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 7207495 100 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 9998737 100 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 100 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 100 Kč
KRE9303 Jíša Ondřej OOB TJ Sokol Křemže 428710 100 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 100 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 100 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 100 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 100 Kč
CEP7700 Pilař Marek Čepíci C 2800223 100 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 100 Kč
MIL7202 Mareš Ladislav Tesil Milevsko C 8695 100 Kč
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 100 Kč
PCB6701 Ševčík Marek SKP České Budějovice C 7200379 100 Kč
VTA7202 Deim Karel SC vebr-sport C 2025208 100 Kč
OPI7800 Šmahel Lukáš Orientační sporty Písek C 2103772 100 Kč
KRE7100 Heřman Daniel OOB TJ Sokol Křemže C 995885 100 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI6300 Balek Zdeněk Orientační sporty Písek C 2088146 100 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 100 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 100 Kč
TCB5601 Soudek Vojtěch SK Technik České Budějovice C 52189 100 Kč
SKV6401 Štěrba Jiří TJ Slovan Karlovy Vary C 331490 100 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 7209351 100 Kč
3VX7200 Zámečník Pavel Zámečníci 2801012 100 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB5501 Zákostelecký František SOBSA C 7207854 100 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 100 Kč
17A4800 Böhm Eduard (AUT) ASKÖ Salzburg/Henndorf 1480913 100 Kč
17A4700 Tonka Leopold (AUT) ASKÖ Salzburg/Henndorf 520447 100 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SJH Jindřichův Hradec C 442873 100 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 100 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 100 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 100 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 100 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 100 Kč
CST4002 Pich Josef OB Strakonice C 416332 100 Kč
17A1600 Müller Leo (AUT) ASKÖ Salzburg/Henndorf 1231049 100 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 100 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CEP1300 Pilař Jiří Čepíci C 53459 50 Kč
SJI0952 Szablaturová Nela OK Jihlava C 141 50 Kč
SCP1250 Bašusová Olga OK Sparta Praha C 51561 50 Kč
BBM0752 Martinkovičová Marika BETA URSUS Orienteering 50 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 331401 50 Kč
KRE1501 Kovaříček Filip OOB TJ Sokol Křemže 50 Kč
MIL1050 Marešová Tereza Tesil Milevsko C 682697 50 Kč
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 50 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CEP0900 Pilař František Čepíci C 1413334 50 Kč
SCP1000 Bašus Ondřej OK Sparta Praha C 51554 50 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 2104593 50 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 2104594 50 Kč
OPI1000 Šmahel Tadeáš Orientační sporty Písek C 2088160 50 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7950 Pejchalová Petra OK Jihlava C 140 100 Kč
OPI7301 Pazderník Petr Orientační sporty Písek C 2064774 100 Kč
91Z9500 Janouškovec Tomáš Láďa Čepička Team zapůjčit 150 Kč
3NZ9600 Kalaš David Láďa Čepička Team zapůjčit 150 Kč
9MX5800 Buráň Zdeněk BzB zapůjčit 150 Kč
9MX7050 Buráňová Hana BzB zapůjčit 150 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný C 2056309 100 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 100 Kč
celkem přihlášených: 131, vklad: 11500 Kč