Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BBM0750 | Dvořáková LucieDvořáková Lucie | BETA URSUS Rosice | C | 2088166 | 50 Kč |
SJI0850 | Pejchalová ZuzanaPejchalová Zuzana | OK Jihlava | C | 125 | 50 Kč |
VCB0752 | Janošíková MarieJanošíková Marie | OB České Budějovice | C | 416309 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI0652 | Pejchalová VeronikaPejchalová Veronika | OK Jihlava | C | 124 | 50 Kč |
VCB0552 | Janošíková EvaJanošíková Eva | OB České Budějovice | C | 416310 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OPI0452 | Pazderníková JanaPazderníková Jana | Orientační sporty Písek | C | 2064771 | 50 Kč |
OPI0450 | Balková MarkétaBalková Markéta | Orientační sporty Písek | B | 2111767 | 50 Kč |
OPI0453 | Počtová KláraPočtová Klára | Orientační sporty Písek | C | 2064772 | 50 Kč |
VCB0451 | Teringlová VendulaTeringlová Vendula | OB České Budějovice | C | 232975 | 50 Kč |
PCB0451 | Ševčíková EliškaŠevčíková Eliška | SKP České Budějovice | C | 53727 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OPI0250 | Bečvářová MarkétaBečvářová Markéta | Orientační sporty Písek | C | 2064778 | 100 Kč |
VTA0151 | Svobodová AnnaSvobodová Anna | SC vebr-sport | B | 682635 | 100 Kč |
PCB0151 | Ševčíková KateřinaŠevčíková Kateřina | SKP České Budějovice | C | 434588 | 100 Kč |
OPI0157 | Winzigová GabrielaWinzigová Gabriela | Orientační sporty Písek | C | 2091523 | 100 Kč |
OPI0156 | Houserová TerezaHouserová Tereza | Orientační sporty Písek | C | 2091517 | 100 Kč |
OPI0158 | Kahudová DominikaKahudová Dominika | Orientační sporty Písek | C | 2088153 | 100 Kč |
VTA0254 | Rudová MagdalénaRudová Magdaléna | SC vebr-sport | B | 7208074 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VTA9951 | Svobodová JanaSvobodová Jana | SC vebr-sport | B | 682657 | 100 Kč |
VTA0051 | Rudová AnnaRudová Anna | SC vebr-sport | B | 7208097 | 100 Kč |
OPI0052 | Karbusová KateřinaKarbusová Kateřina | Orientační sporty Písek | C | 2091528 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SCP7950 | Hojná SilvieHojná Silvie | OK Sparta Praha | C | 7260005 | 100 Kč |
LPU9461 | Žaloudková KláraŽaloudková Klára | OK Lokomotiva Pardubice | C | 7204993 | 100 Kč |
KPY8650 | Procházková ZuzanaProcházková Zuzana | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 08580 | 100 Kč |
BBM0050 | Opálková MartinaOpálková Martina | BETA URSUS Rosice | A | 7207019 | 100 Kč |
DOB8971 | Hošková TerezaHošková Tereza | KOB Dobruška | C | 9998971 | 100 Kč |
7QX8650 | Studničná LenkaStudničná Lenka | Neregistrovaní - Studničná | 2115067 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CEP8050 | Pilařová KateřinaPilařová Kateřina | Čepíci | C | 2800224 | 100 Kč |
BZP7351 | Petýrková PavlínaPetýrková Pavlína | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2113516 | 100 Kč |
KRE7051 | Dulovcová MarieDulovcová Marie | OOB TJ Sokol Křemže | C | 51411 | 100 Kč |
KTA7151 | Svobodová MartinaSvobodová Martina | SK Kotnov Tábor | C | 9101708 | 100 Kč |
VCB7853 | Veselá EvaVeselá Eva | OB České Budějovice | C | 53730 | 100 Kč |
BZP7851 | Dlouhá MartaDlouhá Marta | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2099494 | 100 Kč |
BZP7650 | Pospíšilová ŠtěpánkaPospíšilová Štěpánka | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2102806 | 100 Kč |
3VX7450 | Zámečníková JitkaZámečníková Jitka | Zámečníci | 2103763 | 100 Kč | |
PGP7551 | Šimerková OlgaŠimerková Olga | SK Praga | C | 682094 | 100 Kč |
DCE8050 | Kučerová BerenikaKučerová Berenika | KOB Dobřichovice | C | 2102812 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BZP7150 | Krotilová MagdalénaKrotilová Magdaléna | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2092416 | 100 Kč |
KRE6351 | Troupová VladěnaTroupová Vladěna | OOB TJ Sokol Křemže | C | 51412 | 100 Kč |
LPM5750 | Vejvodová MirkaVejvodová Mirka | OK Lokomotiva Plzeň | C | 2011846 | 100 Kč |
TCB5851 | Soudková AlenaSoudková Alena | SK Technik České Budějovice | C | 52191 | 100 Kč |
VCB7055 | Gottfriedová MarcelaGottfriedová Marcela | OB České Budějovice | C | 426396 | 100 Kč |
BBM6550 | Peřinková IrenaPeřinková Irena | BETA URSUS Rosice | C | 331257 | 100 Kč |
KTA6351 | Zemanová AlenaZemanová Alena | SK Kotnov Tábor | C | 232359 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BZP5850 | Kujanová MartinaKujanová Martina | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 301647 | 100 Kč |
PBM5451 | Robotková LenkaRobotková Lenka | TJ Spartak 1. brněnská | C | 52051 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UVP4750 | Matějů LadislavaMatějů Ladislava | Slovan Praha | C | 7999 | 100 Kč |
KTA4351 | Hudečková AlenaHudečková Alena | SK Kotnov Tábor | C | 416338 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OPI0750 | Velátová LucieVelátová Lucie | Orientační sporty Písek | C | 2080834 | 50 Kč |
OPI0651 | Pazderníková PetraPazderníková Petra | Orientační sporty Písek | C | 2064773 | 50 Kč |
VTA0751 | Deimová AnnaDeimová Anna | SC vebr-sport | C | 2025209 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OPI0800 | Pazderník TomášPazderník Tomáš | Orientační sporty Písek | C | 2064775 | 50 Kč |
VTA0701 | Svoboda JanSvoboda Jan | SC vebr-sport | C | 7207619 | 50 Kč |
VCB0702 | Teringl VojtěchTeringl Vojtěch | OB České Budějovice | C | 232980 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BBM0502 | Dvořák JakubDvořák Jakub | BETA URSUS Rosice | C | 2085655 | 50 Kč |
PGP0502 | Dlouhý AlešDlouhý Aleš | SK Praga | B | 2086527 | 50 Kč |
BBM0503 | Martinkovič ŠimonMartinkovič Šimon | BETA URSUS Rosice | C | 2112721 | 50 Kč |
SLA0600 | Husák OndřejHusák Ondřej | SKOB Slaný | C | 2067945 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OPI0400 | Velát VojtěchVelát Vojtěch | Orientační sporty Písek | C | 2801033 | 50 Kč |
VCB0303 | Mikuláš JiříMikuláš Jiří | OB České Budějovice | C | 426393 | 50 Kč |
VTA0402 | Deim MichalDeim Michal | SC vebr-sport | C | 2025207 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VCB0103 | Mikuláš JanMikuláš Jan | OB České Budějovice | C | 426391 | 100 Kč |
SKV0401 | Štěrba MarekŠtěrba Marek | TJ Slovan Karlovy Vary | B | 9005143 | 100 Kč |
OPI0101 | Bican MartinBican Martin | Orientační sporty Písek | C | 2091533 | 100 Kč |
OPI0103 | Neužil VítNeužil Vít | Orientační sporty Písek | B | 2091537 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VTA0003 | Vondruška JanVondruška Jan | SC vebr-sport | 2019543 | 100 Kč | |
SJH0002 | Nosek JakubNosek Jakub | SOS Jindřichův Hradec | B | 331357 | 100 Kč |
VCB0005 | Gottfried AdamGottfried Adam | OB České Budějovice | C | 426392 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OPI9800 | Bečvář PetrBečvář Petr | Orientační sporty Písek | B | 2091539 | 100 Kč |
SCP7400 | Bašus PetrBašus Petr | OK Sparta Praha | C | 7200592 | 100 Kč |
LPU9303 | Kos TomášKos Tomáš | OK Lokomotiva Pardubice | C | 7207362 | 100 Kč |
LPU9405 | Zelinka JanZelinka Jan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 207824 | 100 Kč |
OPI8700 | Blažek VojtěchBlažek Vojtěch | Orientační sporty Písek | C | 434813 | 100 Kč |
BBM9800 | Ptáček PatrikPtáček Patrik | BETA URSUS Rosice | B | 980376 | 100 Kč |
BBM7205 | Fiala JanFiala Jan | BETA URSUS Rosice | C | 7207495 | 100 Kč |
DOB8737 | Hošek RadimHošek Radim | KOB Dobruška | C | 9998737 | 100 Kč |
FSP7612 | Hrouda MartinHrouda Martin | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 7207862 | 100 Kč |
VPM7700 | Martínek RobertMartínek Robert | KOS Slavia Plzeň | C | 301170 | 100 Kč |
KRE9303 | Jíša OndřejJíša Ondřej | OOB TJ Sokol Křemže | 428710 | 100 Kč | |
VCB6502 | Teringl RadekTeringl Radek | OB České Budějovice | C | 8044 | 100 Kč |
KPY8506 | Koldinský JanKoldinský Jan | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 7207361 | 100 Kč |
MAS5501 | Pilař KarelPilař Karel | OOB Aš | C | 7003021 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BBM7300 | Dvořák MilošDvořák Miloš | BETA URSUS Rosice | C | 2088211 | 100 Kč |
CEP7700 | Pilař MarekPilař Marek | Čepíci | C | 2800223 | 100 Kč |
TCB6901 | Princ DavidPrinc David | SK Technik České Budějovice | C | 515069 | 100 Kč |
MIL7202 | Mareš LadislavMareš Ladislav | Tesil Milevsko | C | 8695 | 100 Kč |
MIL7201 | Pešta JiříPešta Jiří | Tesil Milevsko | C | 49858 | 100 Kč |
PCB6701 | Ševčík MarekŠevčík Marek | SKP České Budějovice | C | 7200379 | 100 Kč |
VTA7202 | Deim KarelDeim Karel | SC vebr-sport | C | 2025208 | 100 Kč |
OPI7800 | Šmahel Lukᚊmahel Lukáš | Orientační sporty Písek | C | 2103772 | 100 Kč |
KRE7100 | Heřman DanielHeřman Daniel | OOB TJ Sokol Křemže | C | 995885 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OPI6300 | Balek ZdeněkBalek Zdeněk | Orientační sporty Písek | C | 2088146 | 100 Kč |
BBM6508 | Ptáček PavelPtáček Pavel | BETA URSUS Rosice | C | 980377 | 100 Kč |
BBM6300 | Patočka PetrPatočka Petr | BETA URSUS Rosice | C | 553436 | 100 Kč |
TCB5601 | Soudek VojtěchSoudek Vojtěch | SK Technik České Budějovice | C | 52189 | 100 Kč |
SKV6401 | Štěrba JiříŠtěrba Jiří | TJ Slovan Karlovy Vary | C | 331490 | 100 Kč |
SLA7000 | Doubek PetrDoubek Petr | SKOB Slaný | C | 7209351 | 100 Kč |
3VX7200 | Zámečník PavelZámečník Pavel | Zámečníci | 2801012 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SOB5501 | Zákostelecký FrantišekZákostelecký František | SOBSA | C | 7207854 | 100 Kč |
BBM5300 | Ptáček LadislavPtáček Ladislav | BETA URSUS Rosice | C | 2113090 | 100 Kč |
17A4800 | Böhm EduardBöhm Eduard | (AUT) ASKÖ Salzburg/Henndorf | 1480913 | 100 Kč | |
17A4700 | Tonka LeopoldTonka Leopold | (AUT) ASKÖ Salzburg/Henndorf | 520447 | 100 Kč | |
SJH5901 | Nosek VladimírNosek Vladimír | SOS Jindřichův Hradec | C | 442873 | 100 Kč |
PBM5303 | Robotka LiborRobotka Libor | TJ Spartak 1. brněnská | C | 52027 | 100 Kč |
BBM5100 | Denemarek OldřichDenemarek Oldřich | BETA URSUS Rosice | C | 7510216 | 100 Kč |
TBM6201 | Jašek MilanJašek Milan | KOS TJ Tesla Brno | C | 232747 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UVP4600 | Matějů IvanMatějů Ivan | Slovan Praha | C | 995838 | 100 Kč |
SCP4500 | Rakovec MilošRakovec Miloš | OK Sparta Praha | C | 443066 | 100 Kč |
CST4002 | Pich JosefPich Josef | OB Strakonice | C | 416332 | 100 Kč |
17A1600 | Müller LeoMüller Leo | (AUT) ASKÖ Salzburg/Henndorf | 1231049 | 100 Kč | |
UOL5101 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 52440 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CEP1300 | Pilař JiříPilař Jiří | Čepíci | C | 53459 | 50 Kč |
SJI0952 | Szablaturová NelaSzablaturová Nela | OK Jihlava | C | 141 | 50 Kč |
SCP1250 | Bašusová OlgaBašusová Olga | OK Sparta Praha | C | 51561 | 50 Kč |
BBM0752 | Martinkovičová MarikaMartinkovičová Marika | BETA URSUS Rosice | 50 Kč | ||
VCB1002 | Janošík IvanJanošík Ivan | OB České Budějovice | C | 331401 | 50 Kč |
KRE1501 | Kovaříček FilipKovaříček Filip | OOB TJ Sokol Křemže | 50 Kč | ||
MIL1050 | Marešová TerezaMarešová Tereza | Tesil Milevsko | C | 682697 | 50 Kč |
VCB1251 | Teringlová VeronikaTeringlová Veronika | OB České Budějovice | C | 2081379 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CEP0900 | Pilař FrantišekPilař František | Čepíci | C | 1413334 | 50 Kč |
SCP1000 | Bašus OndřejBašus Ondřej | OK Sparta Praha | C | 51554 | 50 Kč |
VCB0903 | Minařík JosefMinařík Josef | OB České Budějovice | C | 2104593 | 50 Kč |
VCB1103 | Minařík FrantišekMinařík František | OB České Budějovice | C | 2104594 | 50 Kč |
OPI1000 | Šmahel Tadeᚊmahel Tadeáš | Orientační sporty Písek | C | 2088160 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI7950 | Pejchalová PetraPejchalová Petra | OK Jihlava | C | 140 | 100 Kč |
OPI7301 | Pazderník PetrPazderník Petr | Orientační sporty Písek | C | 2064774 | 100 Kč |
91Z9500 | Janouškovec TomášJanouškovec Tomáš | Láďa Čepička Team | zapůjčit | 150 Kč | |
3NZ9600 | Kalaš DavidKalaš David | Láďa Čepička Team | zapůjčit | 150 Kč | |
9MX5800 | Buráň ZdeněkBuráň Zdeněk | BzB | zapůjčit | 150 Kč | |
9MX7050 | Buráňová HanaBuráňová Hana | BzB | zapůjčit | 150 Kč | |
SLA0201 | Husák ZdeněkHusák Zdeněk | SKOB Slaný | C | 2056309 | 100 Kč |
SLA7452 | Husáková PetraHusáková Petra | SKOB Slaný | C | 426378 | 100 Kč |